Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-11, 14:15   #3121
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Napisałem - nic w tym złego.
Nie, napisałeś, że oczekiwanie, że facet będzie miał za co żyć to materializm... W którym nie ma nic złego. A to nie jest żaden materializm

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 14:21   #3122
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Gdzie użyłem słowa materializm? Ty go użyłaś. Tamta użytkowniczka napisała, że incele twierdzą, że kobiety lecą na kasę. Napisałem, że to prawda, ale nie ma w tym nic złego. Podobnie jak w leceniu na chadów.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 14:22   #3123
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

krewet, cała magia poglądów redpillowych polega na tym, że wygodnie stosować je w stosunku do siebie, za to w przypadku płci przeciwnej urastają do rangi niewybaczalnych zbrodni (wszak przyczyną naszych nieszczęść nie jesteśmy my, a mityczna hipergamia napędzana Chadami).


Dobry przykład podałeś powyżej.
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 14:22   #3124
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

No ale mężczyzna, który zarabia najniższą krajową (i powiedzmy jest w wieku 27+), jest po prostu nieatrakcyjny dla większości kobiet i nie ma to nic wspólnego z materializmem/ leceniem na kasę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 14:26   #3125
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
krewet, cała magia poglądów redpillowych polega na tym, że wygodnie stosować je w stosunku do siebie, za to w przypadku płci przeciwnej urastają do rangi niewybaczalnych zbrodni (wszak przyczyną naszych nieszczęść nie jesteśmy my, a mityczna hipergamia napędzana Chadami).

Spoko. Ale to o inceli jest afera, a nie o kobiety wykazujące podobne zachowania.


Cytat:
No ale mężczyzna, który zarabia najniższą krajową (i powiedzmy jest w wieku 27+), jest po prostu nieatrakcyjny dla większości kobiet i nie ma to nic wspólnego z materializmem/ leceniem na kasę.

>zarabia najniższą krajową
>nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi


aha
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 14:32   #3126
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
>zarabia najniższą krajową
>nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi


aha
Z pieniędzmi ma, z leceniem na kasę nie.
Ktoś, kto się godzi na najniższą krajową w dzisiejszych czasach przez długi okres i to nie dla jakiejś idei (np. chce uczyć, być lekarzem, cokolwiek), nie jest osobą zaradną życiową.

Utarło się, że te wszystkie materialistki toż to lecą na darmowe kawki i wypłaty 3 tysiące na rękę.

A tak naprawdę materialistki nawet by nie spojrzały na darmową kawkę, bo dla nich to jest popierdółka, i na kogoś, kto nie jeździ Porshe.

Aż mi się przypomniał ten "artykuł", na który przypadkowo trafiłam: https://kobieta.wp.pl/rafal-zarabia-...2602913429633a.
Tak abstrakcyjny jak świat inceli .

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-02-11 o 14:33
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 14:34   #3127
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

krewet, bo my rozmawiamy o niewielkim procencie całej populacji mężczyzn. Ty natomiast uogólniasz poglądy inceli na całą populację kobiet.



Co do zarobków, to mężczyźnie o wiele łatwiej jest zarabiać więcej niż najniższa krajowa, więc zarzucanie niezaradności życiowej ma tutaj pewne uzasadnienie. Kobieta w małej miejscowości może liczyć na pracę w sklepie czy w żłobku (a tam płacą najniższą krajową), a facet zawsze znajdzie zatrudnienie na budowie, w magazynie czy w zakładzie produkcyjnym, gdzie może bez problemu zarabiać 2-3 razy więcej.

Edytowane przez AleKosmos
Czas edycji: 2020-02-11 o 14:36
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 14:44   #3128
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Ktoś, kto się godzi na najniższą krajową w dzisiejszych czasach przez długi okres i to nie dla jakiejś idei (np. chce uczyć, być lekarzem, cokolwiek), nie jest osobą zaradną życiową.

Ja rozumiem, to jest prawda.


Co nie zmienia faktu, że nic nie stoi na przeszkodzie, by z taką osobą żyć, jeśli zarabia się na siebie. Może to się skończyć różnymi nieporozumieniami czy różnymi oczekiwaniami wobec standardu życia, ale - w dalszym ciągu wszystko tutaj kręci się w temacie kasy. Człowiek zarabiający grosze może być wartościowy, nie będzie go najwyżej stać na rzeczy, które np dla ciebie są standardem.



Cytat:
Kobieta w małej miejscowości może liczyć na pracę w sklepie czy w żłobku (a tam płacą najniższą krajową), a facet zawsze znajdzie zatrudnienie na budowie, w magazynie czy w zakładzie produkcyjnym, gdzie może bez problemu zarabiać 2-3 razy więcej.

Praca na magazynie w małej miejscowości za 3 najniższe krajowe?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 15:02   #3129
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Praca na magazynie w małej miejscowości za 3 najniższe krajowe?
Napisałam 2-3. Jeśli masz uprawnienia na wózki widłowe, to w magazynie przyzakładowym spokojnie zarobisz ponad 3k na rękę, szczególnie pracując w systemie trzyzmianowym.
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 17:16   #3130
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja nie widzę aby ta sprawa gdziekolwiek była bardziej skomplikowana niż budowa cepa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie widzę tu skomplikowania. Problemem jest raczej konstrukcja psychiczna pewnych jednostek przypominająca właśnie rzeczoną konstrukcję cepa. Ewentualnie internet, bo kiedyś o cepowatości owych cepów wiedziały tylko najbliższe rodziny.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2020-02-11 o 17:18
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 18:25   #3131
boruzza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez AleKosmos Pokaż wiadomość
Napisałam 2-3. Jeśli masz uprawnienia na wózki widłowe, to w magazynie przyzakładowym spokojnie zarobisz ponad 3k na rękę, szczególnie pracując w systemie trzyzmianowym.
Kobiety też mogą jeździć wózkiem widłowym na trzy zmiany, ale wolą pracować w żłobku do 15 i narzekać, gdy mężczyzna zarabia tyle samo co one.
boruzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 19:42   #3132
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez boruzza Pokaż wiadomość
Kobiety też mogą jeździć wózkiem widłowym na trzy zmiany, ale wolą pracować w żłobku do 15 i narzekać, gdy mężczyzna zarabia tyle samo co one.
Nie wiem, czy próbowałaś szukać pracy fizycznej jako kobieta w małej miejscowości. Ja próbowałam. W zdecydowanej większości przypadków odmówiono mi ze względu na płeć. Na zakładach masz nawet wyszczególnione normy, ile możesz jako pracodawca dać do dźwigania kobiecie, a ile mężczyźnie, więc jest rzeczą oczywistą, że bardziej wydajnym pracownikiem będzie dla Ciebie silniejszy fizycznie mężczyzna.


Więc nie, to nie jest tak, że kobiety siedzą w żłobkach dlatego, że im się nie chce zarabiać więcej.
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 20:19   #3133
kotyksiazki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 402
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Poza tym praca w żłobku czy przedszkolu jest ciężka, taki tam drobny szczegół.
kotyksiazki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 20:20   #3134
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez kotyksiazki Pokaż wiadomość
Poza tym praca w żłobku czy przedszkolu jest ciężka, taki tam drobny szczegół.
I bardzo odpowiedzialna. Szczerze powiedziawszy, dziwię się, że tak mało się tam zarabia.
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 20:23   #3135
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez kotyksiazki Pokaż wiadomość
Poza tym praca w żłobku czy przedszkolu jest ciężka, taki tam drobny szczegół.
Sto razy wolałabym nosić ciężary i jeździć wózkiem widłowym niż zajmować się bandą rozdartych dzieci. To drugie brzmi jak piekło.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 22:01   #3136
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

No ale akurat wg mnie kobietom faktycznie chce się mniej pracowac. Jakoś się tak utarło, że kobieta może sobie w domu siedzieć, a facet musi zapierdzielac na całą rodzinę, bo to facet. Potwierdzają to zresztą statystyki.

Jak dla mnie zarabiając minimalna jest się słabo zaradnym, niezależnie od płci.
I myślę, że wiele ludzi nie chciałoby być z parnerem który prawie nic nie zarabia. Żaden to materializm, a realne spojrzenie na życie. Jak się nie zarabia dużej kasy to ciężko być sponsorem dla kogoś. Bo to znaczy, że sobie trzeba odmawiać. Ja bym np nie chciała tego robić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 22:41   #3137
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87581439]No ale akurat wg mnie kobietom faktycznie chce się mniej pracowac. Jakoś się tak utarło, że kobieta może sobie w domu siedzieć, a facet musi zapierdzielac na całą rodzinę, bo to facet. Potwierdzają to zresztą statystyki.

Jak dla mnie zarabiając minimalna jest się słabo zaradnym, niezależnie od płci.
I myślę, że wiele ludzi nie chciałoby być z parnerem który prawie nic nie zarabia. Żaden to materializm, a realne spojrzenie na życie. Jak się nie zarabia dużej kasy to ciężko być sponsorem dla kogoś. Bo to znaczy, że sobie trzeba odmawiać. Ja bym np nie chciała tego robić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Tu jeszcze wiele zależy od tego, pod co podciągniemy to "nie chce się pracować". Bo nie nazwałabym tak sytuacji, w której kobieta i mężczyzna ustalają, że on zarabia i utrzymuje rodzinę, a ona zajmuje się dziećmi i domem. Albo taką, w której jedna osoba jest do pozostania w domu zmuszona, bo dziecko nie zostało przyjęte do żłobka czy przedszkola - zwykle w domu zostaje wtedy matka.


Nie oszukujmy się - mężczyźni posiadają dużo stabilniejsze zatrudnienie, bo w ich przypadku pracodawca nie bierze poprawki na ewentualną ciążę czy częste zwolnienia z powodu opieki nad dzieckiem. To powszechnie przeświadczenie, że utrzymanie rodziny spoczywa głównie na barkach mężczyzny, nie wzięło się znikąd, i chyba tylko w naprawdę niewielu przypadkach jest efektem wygodnictwa kobiet. Gdybym sama była mężczyzną, to sto razy bardziej wolałabym mieć niepracującą żonę, która zadba o dzieci i dom, niż wymieniać się urlopami na życzenie i znosić nieprzychylne spojrzenia szefa.



Poza tym nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że zarabianie najniższej krajowej jest wynikiem braku zaradności. Doświadczenie pokazało mi, że najwięcej do powiedzenia ma tutaj region.

Edytowane przez AleKosmos
Czas edycji: 2020-02-11 o 22:42
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:00   #3138
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Oj te incelskie teorie, głoszone do porzygu na ichnich forach. Kobiety się starzeją a facet po 30 robi się coraz piękniejszy, co widać na ulicach ile razy te bzdury któryś ułomniak wrzuca w sieć, to już stało się nudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

W takim razie po 30 powinni mieć grono modelek wokół a w 99% owych przypadków jedyną kobietą z którą rozmawiają, jest matka. Dziewczyn jak nie było kiedy mieli 20 lat, tak zero dekadę później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat w tym temacie to kobiety wypisują, że mężczyźni mają opony Michelin, a kobiety wyglądają lepiej niż w czasach szkolnych. To kto próbuje leczyć kompleksy? Z resztą skoro te kobiety takie cuda, to czemu może 1/10 ma wysportowanego, zdrowego faceta, a reszta "Janusza" albo "Wieśka" z bebzonem?

Wy mylicie inceli z RedPill, wrzucacie do jednego wora z PUA i innymi grupami, które czasem w jakiś sposób się łączą, ale w ogóle nie są tym samym.
Ja np. idę w stronę RedPill/MGTOW, ale w żadnym wypadku nie jestem INCEL, a rady PUA uważam za bezwartościowe.
Niektórym łatwiej uznać, że kiedy facet nie jest uzależniony od padania kobietom do stóp, to znaczy że coś z nim nie tak.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:09   #3139
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Akurat w tym temacie to kobiety wypisują, że mężczyźni mają opony Michelin, a kobiety wyglądają lepiej niż w czasach szkolnych. To kto próbuje leczyć kompleksy? Z resztą skoro te kobiety takie cuda, to czemu może 1/10 ma wysportowanego, zdrowego faceta, a reszta "Janusza" albo "Wieśka" z bebzonem?
Sam to potwierdziłeś, bo mówisz, że 1/10 kobiet ma wysportowanego, a 9/10 "z bebzonem". Z tego wynika, że 9/10 facetów "ma opony Michelin".
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 23:10   #3140
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Akurat w tym temacie to kobiety wypisują, że mężczyźni mają opony Michelin, a kobiety wyglądają lepiej niż w czasach szkolnych. To kto próbuje leczyć kompleksy? Z resztą skoro te kobiety takie cuda, to czemu może 1/10 ma wysportowanego, zdrowego faceta, a reszta "Janusza" albo "Wieśka" z bebzonem?

Wy mylicie inceli z RedPill, wrzucacie do jednego wora z PUA i innymi grupami, które czasem w jakiś sposób się łączą, ale w ogóle nie są tym samym.
Ja np. idę w stronę RedPill/MGTOW, ale w żadnym wypadku nie jestem INCEL, a rady PUA uważam za bezwartościowe.
Niektórym łatwiej uznać, że kiedy facet nie jest uzależniony od padania kobietom do stóp, to znaczy że coś z nim nie tak.
Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek głosił tutaj podobne teorie. Ludzie dbający o siebie starzeją się dużo lepiej niż ci, którzy tego nie robią, i płeć nie ma tutaj najmniejszego znaczenia.


A związek między Redpillem/MTGOW i byciem incelem jest prosty: zaczyna się od incelstwa i do incelstwa dorabia się ideologię. Wszystko ma swój początek w nienawiści do kobiet i obwinianiu ich o własne niepowodzenia.
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:11   #3141
boruzza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Sam to potwierdziłeś, bo mówisz, że 1/10 kobiet ma wysportowanego, a 9/10 "z bebzonem". Z tego wynika, że 9/10 facetów "ma opony Michelin".
On nie napisał, że faceci nie mają opon Michelin tylko, że kobiety twierdzą, że same wyglądają jak greckie boginie, a wszędzie sami nieatrakcyjni faceci.

W mojej opinii w Polsce jest mało ładnych kobiet i jeszcze mniej przystojnych facetów.
boruzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:36   #3142
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez boruzza Pokaż wiadomość
On nie napisał, że faceci nie mają opon Michelin tylko, że kobiety twierdzą, że same wyglądają jak greckie boginie, a wszędzie sami nieatrakcyjni faceci.

W mojej opinii w Polsce jest mało ładnych kobiet i jeszcze mniej przystojnych facetów.
Z tym, że sam potwierdził, że 9/10 facetów jest nieatrakcyjnych. U kobiet nie napisał ile jest tych ładniejszych, a ile nie.

W sumie zgadzam się, że trudniej o przystojnego faceta, ale nie uważam, że jest u nas tak źle. Powiedziałabym, że ładnych kobiet jest tak z 30%, 60% przeciętnych i tak po 5% pięknych i 5% mniej atrakcyjnych niż przeciętne. Co do facetów to przystojnych jest może z 15%, 75% przeciętnych i po 5% mega atrakcyjnych i mniej atrakcyjnych niż przeciętni. To nie są żadne badania, a raczej tak co widzę na ulicy (jednak to też subiektywne). Może też chodzi o to, że kobiety są zwykle bardziej zadbane.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:38   #3143
boruzza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Z tym, że sam potwierdził, że 9/10 facetów jest nieatrakcyjnych. U kobiet nie napisał ile jest tych ładniejszych, a ile nie.

W sumie zgadzam się, że trudniej o przystojnego faceta, ale nie uważam, że jest u nas tak źle. Powiedziałabym, że ładnych kobiet jest tak z 30%, 60% przeciętnych i tak po 5% pięknych i 5% mniej atrakcyjnych niż przeciętne. Co do facetów to przystojnych jest może z 15%, 75% przeciętnych i po 5% mega atrakcyjnych i mniej atrakcyjnych niż przeciętni. To nie są żadne badania, a raczej tak co widzę na ulicy (jednak to też subiektywne). Może też chodzi o to, że kobiety są zwykle bardziej zadbane.
30% ładnych kobiet???? To nie Francja. 30% to jest najwyżej przeciętnych. Ładnych to 2-3%.
boruzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:43   #3144
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez boruzza Pokaż wiadomość
30% ładnych kobiet???? To nie Francja. 30% to jest najwyżej przeciętnych. Ładnych to 2-3%.
Łał, to dopiero wymagania
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:45   #3145
boruzza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Łał, to dopiero wymagania
Jakie wymagania?
boruzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:51   #3146
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez boruzza Pokaż wiadomość
30% ładnych kobiet???? To nie Francja. 30% to jest najwyżej przeciętnych. Ładnych to 2-3%.
To ile jest pięknych i brzydkich według Ciebie? Uważasz, że brzydkich jest prawie 70%? 30% przeciętnych, 2-3% ładnych i pięknych to taki ułamek procenta, że nawet nie warto pisać?

To już nie wiem czy chcę wiedzieć jak uważasz u facetów sprawa się ma. 90% brzydkich, 1% ładnych i 9% przeciętnych?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:52   #3147
boruzza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
To ile jest pięknych i brzydkich według Ciebie? Uważasz, że brzydkich jest prawie 70%? 30% przeciętnych, 2-3% ładnych i pięknych to taki ułamek procenta, że nawet nie warto pisać?

To już nie wiem czy chcę wiedzieć jak uważasz u facetów sprawa się ma. 90% brzydkich, 1% ładnych i 9% przeciętnych?
Dokładnie.
boruzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:55   #3148
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez boruzza Pokaż wiadomość
Dokładnie.
To musisz być bardzo krytyczna względem innych. Do jakiej grupy siebie zaliczasz?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:58   #3149
boruzza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
To musisz być bardzo krytyczna względem innych. Do jakiej grupy siebie zaliczasz?
Lekko poniżej przeciętnej.
boruzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 23:59   #3150
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Ja i w Polsce, i za granicą często widuję ładne i piękne kobiety, więc te procenty to chyba z kosmosu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.