Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-02, 09:22   #181
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Ja tu często widzę pytanie kto to jest TŻ ,ludzie naprawdę nie znają wszystkich skrótów i nazw i po to chyba jest forum żeby spytać
Może zróbcie jakiś spis wyrazow ktore kazdy forumowicz musi znać ?
Nigdy nie spotkałam się z tym słowem wcześniej więc chciałam wiedzieć,wpisałam w wyszukiwarkę i jedyny chad który mi się wyswietlil to ta choroba i kraj więc zapytalam tutaj czy to daje takiej stewardesie prawo do nazywania mnie snowflake i sugerowanie że jestem głupia bo zapytalam
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:26   #182
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To o pięknych kretynach wyczytałam, tego o nigdy żadnym tępym brzydalu nie.




A ja przyznaję bez bicia, że za pierwszym razem myślałam, że chodzi o jakiegoś aktora albo innego modela i szukałam foty tego pana, żeby się odnieść A potem weszłam na ten nieszczęsny wykop, poczytałam o "mitologii stulejarzy" i wcale bogatsza w wiedzę nie byłam



Swoją drogą, naprawdę wybieracie partnerów do łóżka po tym jak wyglądają? Jesteście w stanie ocenić po zdjęciu czy przy danym facecie/kobiecie spadną majtki czy nie?
Ja nie do łóżka wybieram, ale halo, jaka jest szansa, że koleś, który po zdjęciu jest 3/10 nagle na real wybitnie mi się spodoba? Raczej niewielka. Nie chodzi o to ze wybieram super klasycznych przystojniaków 10/10, tylko takich, którzy MI się podobają i tak, po zdjęciach połączonych z opisem oraz po pisaniu jestem już w stanie stwierdzić, czy ktoś jest inteligentny, czy ma poczucie humoru itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:27   #183
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;86769925]Ja tu często widzę pytanie kto to jest TŻ ,ludzie naprawdę nie znają wszystkich skrótów i nazw i po to chyba jest forum żeby spytać
Może zróbcie jakiś spis wyrazow ktore kazdy forumowicz musi znać ?
Nigdy nie spotkałam się z tym słowem wcześniej więc chciałam wiedzieć,wpisałam w wyszukiwarkę i jedyny chad który mi się wyswietlil to ta choroba i kraj więc zapytalam tutaj czy to daje takiej stewardesie prawo do nazywania mnie snowflake i sugerowanie że jestem głupia bo zapytalam[/QUOTE]Dobrze, że się zapytałaś, bo inaczej i tak ja bym to zrobiła i wyszłoby na to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:35   #184
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja nie do łóżka wybieram, ale halo, jaka jest szansa, że koleś, który po zdjęciu jest 3/10 nagle na real wybitnie mi się spodoba? Raczej niewielka. Nie chodzi o to ze wybieram super klasycznych przystojniaków 10/10, tylko takich, którzy MI się podobają i tak, po zdjęciach połączonych z opisem oraz po pisaniu jestem już w stanie stwierdzić, czy ktoś jest inteligentny, czy ma poczucie humoru itd.
No ja właśnie nigdy nie umiałam po zdjęciu ocenić czy mi się człowiek spodoba czy nie - po swoich selfie i nieselfie wiem jak bardzo fotka może przekłamywać, dlatego jeśli mi się opis spodobał, to dawałam szansę na spotkanie w realu. I dopiero na spotkaniu w realu wychodziło czy z tej znajomości będzie koleżeństwo, szybkie pożegnanie, seks, czy może romantyczne randkowanie
Za cholerę nie przewidzę ani nie zdecyduję o ciągu dalszym tylko na podstawie fotki. Musi być real.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:42   #185
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Artykuł o tinderowym życiu prawdziwego chada : https://www.tinderseduction.com/male...der-case-study


Oczywiście nie daję gwarancji, że nie jest coś tam zmyślone, niemniej mam podobne doświadczenia z używania profilu ze zdjęciami 10/10 chada.

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2019-05-02 o 09:44
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:54   #186
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Artykuł o tinderowym życiu prawdziwego chada : https://www.tinderseduction.com/male...der-case-study


Oczywiście nie daję gwarancji, że nie jest coś tam zmyślone, niemniej mam podobne doświadczenia z używania profilu ze zdjęciami 10/10 chada.
Nie dość że owszem, ładny, ale dzieciak, to jeszcze burak. I odpowiedzi pokazujące tylko tyle, że na tinderze jest mnóstwo buractwa obu płci. Poczułam się staro. No totalnie nie to pokolenie, za moich czasów takie teksty to leciały głównie na czatach erotycznych, a nie tam, gdzie się człowiek chciał umówić, nawet jeśli na seks
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 10:23   #187
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Artykuł o tinderowym życiu prawdziwego chada : https://www.tinderseduction.com/male...der-case-study


Oczywiście nie daję gwarancji, że nie jest coś tam zmyślone, niemniej mam podobne doświadczenia z używania profilu ze zdjęciami 10/10 chada.
Sorry, nazwijcie mnie ironicznie płateczkiem śniegu (śmieszy mnie strasznie to określenie, zwłaszcza, że jest tu nadużywane) ale gdyby ktokolwiek (nawet 20/10) pisał do mnie w taki sposób to kazałabym mu spadać na drzewo.

I jakoś ciężko mi uwierzyć w prawdziwość tych rozmów. Zwłaszcza, że na różnych demotach i innych jest ogromna ilość zmyślonych konwersacji, a ludzie łykają wszystko jak pelikany.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2019-05-02 o 10:26
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 10:53   #188
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Facet mega przystojny, jeśli dziewczyna szukała seksu to wiadomo że z takim się chętnie umówi a niektórym pasują takie bezpośrednie propozycje. Mnie też pasowały kiedy szukałam tylko seksu. Nie rozumiem o co tu właściwie chodzi, ładnym ludziom łatwiej znaleźć seks, no nie jest to szok
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 11:22   #189
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Swoją drogą, naprawdę wybieracie partnerów do łóżka po tym jak wyglądają? Jesteście w stanie ocenić po zdjęciu czy przy danym facecie/kobiecie spadną majtki czy nie?
No raczej. Po zdjeciu jestem w stanie powiedziec przy kim na pewno nie spadna mi majty. Ci co zdjecie maja na plus moga jeszcze wrazenie zepsuc na trylion sposobow, wiec tez nie ma pewnosci jak to sie skonczy. Przede wszystkim wybieram facetow, ktorzy maja po 5-6 i wiecej zdjec, nie tylko pod jednym katem itd staram sie miec jakies pojecie jak gosc bedzie wygladal. Ktos kto daje 5 takich samych selfies odpada w przedbiegach.

Co do tych czatow, dziewczyny z lekka desperatki. Jakby nie mozna bylo zlapac na tinderze przystojniaka, ktory ma tez odrobine klasy. Nawet bym nie odpisala na takie cos.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 12:35   #190
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Sorry, nazwijcie mnie ironicznie płateczkiem śniegu (śmieszy mnie strasznie to określenie, zwłaszcza, że jest tu nadużywane) ale gdyby ktokolwiek (nawet 20/10) pisał do mnie w taki sposób to kazałabym mu spadać na drzewo.
E tam, e tam, kobiety dzielą się na dwa rodzaje.

- Te które chcą poskakać na bolcu Chada - bruneta ze szczęką
- Te które chcą poskakać na bolcu Chada - bruneta ze szczęką, ale kłamią żeby wyglądać na a) niewinne b) wyjątkowe c) ciekawe d) wszystko powyższe.

stulejarze wiedzo. stewardesa też. a wy wszystkie łgacie.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 12:54   #191
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To o pięknych kretynach wyczytałam, tego o nigdy żadnym tępym brzydalu nie.
Ale też nie spotkałam się nigdy z równie nieuzasadnionymi przekonaniami wiążącymi brak urody z brakiem inteligencji. A na równie prosty rozum nawet łatwiej byłoby do tego dorobić ideologię.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Swoją drogą, naprawdę wybieracie partnerów do łóżka po tym jak wyglądają? Jesteście w stanie ocenić po zdjęciu czy przy danym facecie/kobiecie spadną majtki czy nie?
A ktoś tak napisał?
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie dość że owszem, ładny, ale dzieciak, to jeszcze burak. I odpowiedzi pokazujące tylko tyle, że na tinderze jest mnóstwo buractwa obu płci. Poczułam się staro. No totalnie nie to pokolenie, za moich czasów takie teksty to leciały głównie na czatach erotycznych, a nie tam, gdzie się człowiek chciał umówić, nawet jeśli na seks
też leciały, tylko może nie w Twoich rozmowach
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
E tam, e tam, kobiety dzielą się na dwa rodzaje.

- Te które chcą poskakać na bolcu Chada - bruneta ze szczęką
- Te które chcą poskakać na bolcu Chada - bruneta ze szczęką, ale kłamią żeby wyglądać na a) niewinne b) wyjątkowe c) ciekawe d) wszystko powyższe.

stulejarze wiedzo. stewardesa też. a wy wszystkie łgacie.
nieprawda, chad może mieć każdy kolor włosów
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 13:03   #192
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Chad może być rudy albo mieć bardzo jasne włosy i rzęsy? Bo jak żyję to nie widziałam zdjęć takowych na blackpillowych stronach, a z wielką przyjemnością czytam #stulejacontent i incelskie fora. Spotkałam się też ze stwierdzeniem że Chad jest zawsze biały, a inne rasy zawsze będą na niższym poziomie atrakcyjności.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:12   #193
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Chad może być rudy albo mieć bardzo jasne włosy i rzęsy? Bo jak żyję to nie widziałam zdjęć takowych na blackpillowych stronach, a z wielką przyjemnością czytam #stulejacontent i incelskie fora. Spotkałam się też ze stwierdzeniem że Chad jest zawsze biały, a inne rasy zawsze będą na niższym poziomie atrakcyjności.
To jest chad thundercock w wersji blond, jak najbardziej może być:
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:18   #194
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Chad może być rudy albo mieć bardzo jasne włosy i rzęsy? Bo jak żyję to nie widziałam zdjęć takowych na blackpillowych stronach, a z wielką przyjemnością czytam #stulejacontent i incelskie fora.
Mój chad ma, ale pewnie ktoś wie lepiej.
Krewet ode mnie też wie lepiej - jak mu pokazywałam moich ulubieńców, to mi tłumaczył, że no może być, ale on go za chada nie uznaje i wedle jego obliczeń prawie każdej bardziej będzie podobał się Giroud i jemu podobni.
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Spotkałam się też ze stwierdzeniem że Chad jest zawsze biały, a inne rasy zawsze będą na niższym poziomie atrakcyjności.
Albo na odwrót... Tutaj też nie mogą zgodnie ustalić.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
To jest chad thundercock w wersji blond, jak najbardziej może być:
ale oprawę oczu ma ciemną, kolor włosów też raczej nienaturalny
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:20   #195
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Farbowany się nie liczy. Samotny, masz jakieś zdjęcia chadów o jasnej cerze i jasnej oprawie oczu? Jeśli jest piegowaty, +10.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:25   #196
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Mój chad ma, ale pewnie ktoś wie lepiej.
Z ciekawości, jesteś w związku z chadem? Czy FWB? Tak czy siak gratulacje, dostępujesz tego, o czym inne tylko marzą
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Farbowany się nie liczy. Samotny, masz jakieś zdjęcia chadów o jasnej cerze i jasnej oprawie oczu? Jeśli jest piegowaty, +10.
Ten chad pasuje, czy też coś nie tak?
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:28   #197
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale też nie spotkałam się nigdy z równie nieuzasadnionymi przekonaniami(...)
Przekonaniami? Dziewczyny tu przecież pisały o swoich doświadczeniach.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A ktoś tak napisał?
Tak.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
też leciały, tylko może nie w Twoich rozmowach
I były przyjmowane entuzjastycznie przez wszystkie laski jak leci, bo pan burak miał ładnego chłopaczka w profilu?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:34   #198
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Z ciekawości, jesteś w związku z chadem? Czy FWB? Tak czy siak gratulacje, dostępujesz tego, o czym inne tylko marzą

Ten chad pasuje, czy też coś nie tak?
Twarz bardzo atrakcyjna, ale strasznie mała głowa, brzydkie ciało i za mocna solarka. Do tego wyblakłe, słabe tatuaże. Zmarnowany potencjał, taka Karyna-samiec, a mógł być 10/10. To już Alan Ritchson, chociaż nie jest tak jasny, jest sto razy lepszy.

__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:35   #199
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Zgadzam się.
Ostatnio zaczęlam oglądać Naked Attraction, randkę w ciemno nago - komuś odłaniają partia po partii nagie ciała, i dokonuje się eliminacji.
No i wielka niespodzianka - każdy zawsze wybiera najbardziej hot laskę i najbardziej hot faceta, choć wybór jest duży i dostosowany do preferencji wybierającego. Typuję, kto zostanie wybrany i jeszcze ani razu się nie pomyliłam.
Zaczęłam oglądać właśnie dlatego, że mnie zainteresowało, jakie ludzie mają gusta i czy rzeczywiście każdy lubi co innego.
Tru story
Imho nie bierzesz pod uwagę jednej bardzo ważnej rzeczy, zbijecimozg, a mianowicie tego, do jakich uczestników kierowany jest program. To oczywiste, że biorą w nim udział osoby, które mają ochotę na upolowanie największej ślicznotki/przystojniaka, bo rzeczą, która jest dla nich najbardziej istotna, jest obiektywnie atrakcyjny wygląd partnera. Oni wiedzą, że znajdą tam to, czego szukają. Ja pewnie nie miałabym tego szczęścia.


P.S. Ten Chad Thundercock w ogóle nie jest w moim typie.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 13:36   #200
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
już Alan Ritchson, chociaż nie jest tak jasny, jest sto razy lepszy.
Też nie jest zły, jak najbardziej chad. Uzyskanie seksu to dla niego jak pstryknąć palcami.


Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
P.S. Ten Chad Thundercock w ogóle nie jest w moim typie.
xD
Ale kto konkretnie nie jest? Bo chad thundercock to określenie zbiorcze.

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2019-05-02 o 13:37
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:44   #201
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Aaa, ja myślałam, że to ten napakowany gość ze zdjęć powyżej (a może to różni faceci? Jeśli tak, to w przypadku obu jestem na nie).


Serio, zaczynam czuć się powoli dziwnie z tym, że podczas oglądania "Love Actually" cały czas wyczekiwałam wątku, w którym grał Alan Rickman, bo tak strasznie mi się on tam podobał.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:46   #202
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Jeśli tak, to w przypadku obu jestem na nie).
No tak, przecież nie lubisz typowych przystojniaków :
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:47   #203
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

samotny, masz w swoim ff rudego?
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:52   #204
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

samotny_t, nie tyle nie lubię, co preferuję cechy, których często ci typowi przystojniacy nie mają. U mężczyzn najbardziej pociągają mnie długie włosy, żylaste dłonie, garbate nosy, wysokie czoła i zmarszczki wokół oczu i ust. Mam też wyjątkową słabość do piegowatych i okularników. Wysoki wzrost mile widziany, ale niekoniecznie wymagany.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:53   #205
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Ponawiam prośbę o zdjęcia rudych i jasnoblond chadów, ja w Polsce, mąż daleko, jakoś tak mi smutno, nie ma na czym oka zawiesić
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:54   #206
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
samotny, masz w swoim ff rudego?
Nie mam fapfolderu, po prostu googlam, Ty też możesz.
Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ponawiam prośbę o zdjęcia rudych i jasnoblond chadów, ja w Polsce, mąż daleko, jakoś tak mi smutno, nie ma na czym oka zawiesić
Tak jak mówię, już nie bardzo mi się chce googlać kolejnych
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:57   #207
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
żylaste dłonie
Serio? Najczęściej się spotykałem z opinią, że to obrzydliwe
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:57   #208
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
No tak, przecież nie lubisz typowych przystojniaków :
No ja lubię. Tylko dla mnie wspomniany wcześniej Holden Nowell jest dzieciaczkiem, a nie typowym przystojniakiem. Nie podoba mi się taki chłopięcy typ urody.
Rozumiem, że jest jakiś tam...Chad, typ urody, który sprawia, że aż się kwiczy z wrażenia, ale no jak tak wstawiacie te fotki, to na razie żadnemu bym tej dyszki nie dała.
Temu jednak się skłaniam ku "gustom i guścikom".
Zresztą gdzieś w czeluściach Wizażu jest chyba wątek o tych, których by się z łóżka nie wygoniło za chiny i no...bardzo różne typy tam padają
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:58   #209
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Nie mam fapfolderu, po prostu googlam, Ty też możesz.
No wiem, ale jestem leniwa

Cóż, z braku laku zawsze mogę wrócić do klasyki mojego fapfolderu, czyli przemowy Khana ze Star Trek. Podejrzewam że dla wielu osób on nie jest Chadem, pewnie Kirk jest prędzej Chadem, ale dla mnie ten klip to niemalże pornos

https://www.youtube.com/watch?v=gnZJjNjMg98
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:59   #210
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
żylaste dłonie, garbate nosy, wysokie czoła i zmarszczki wokół oczu i ust. Mam też wyjątkową słabość do piegowatych i okularników.
No!
Jak mój osobisty chłop mi się pokazał w okularach, to plus milion do seksapilu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.