Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-02, 15:02   #241
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Nie, to oznacza, że majtki Ci nie spadają, tylko zrzucasz je na siłę, kalkulując jednocześnie, czy Twój mąż jest wystarczająco miły i majętny, żeby z nim być. Jednocześnie cały czas fantazjujesz o umięśnionym, tlenionym chadzie o twarzy typu buzia-nocnik. Przecież to oczywiste, nie może być inaczej.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:05   #242
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Czyli mogę wywnioskować, że jeśli spadają mi majtki przy moim facecie, to on jest chadem?

Nie, po prostu jesteś w zdecydowanej mniejszości kobiet, której spadły majtki na jego widok. Tutaj znów odwołuję się do liczb - twój facet poniósł prawdopodobnie dużo więcej niepowodzeń z kobietami, niż chad, o to mi chodzi.


Tzn ja nie wiem jak wygląda twój facet, ale z tego co piszesz, to starasz się przekonać, że to właśnie na widok przeciętnego mogą spadać majtki - więc wyszedłem z założenia, że jest przeciętny.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:08   #243
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

I jeszcze powołam się na swój przykład: tak, moje związki też miały w sobie odrobinę kalkulacji. Nie było oczywiście tak, że te kobiety mi się zupełnie nie podobały, ale pewnie przy nieograniczonym wyborze wybrałbym inaczej. Bez tych kalkulacji byłbym prawie 40-letnim prawiczkiem. A i tak pomimo bycia w związkach seks uprawiałem może ze 40 razy w życiu, czyli tyle co chad zaliczy w dwa tygodnie ze swoją dwutygodniową fuck friend
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:15   #244
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Akurat serio nie mam xD. A Ty masz?
mam, ale nie ma tam osób publicznych
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Nie, po prostu jesteś w zdecydowanej mniejszości kobiet, której spadły majtki na jego widok. Tutaj znów odwołuję się do liczb - twój facet poniósł prawdopodobnie dużo więcej niepowodzeń z kobietami, niż chad, o to mi chodzi.


Tzn ja nie wiem jak wygląda twój facet, ale z tego co piszesz, to starasz się przekonać, że to właśnie na widok przeciętnego mogą spadać majtki - więc wyszedłem z założenia, że jest przeciętny.
Nie za dużo tej mniejszości?
Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
I jeszcze powołam się na swój przykład: tak, moje związki też miały w sobie odrobinę kalkulacji. Nie było oczywiście tak, że te kobiety mi się zupełnie nie podobały, ale pewnie przy nieograniczonym wyborze wybrałbym inaczej. Bez tych kalkulacji byłbym prawie 40-letnim prawiczkiem. A i tak pomimo bycia w związkach seks uprawiałem może ze 40 razy w życiu, czyli tyle co chad zaliczy w dwa tygodnie ze swoją dwutygodniową fuck friend
I pewnie im mówiłeś, że szukasz normalnej dziewczyny, nie jakiejś piękności?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:17   #245
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Odwazna_jak_sliwa, buzia-nocnik mnie zabiła

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Nie, po prostu jesteś w zdecydowanej mniejszości kobiet, której spadły majtki na jego widok. Tutaj znów odwołuję się do liczb - twój facet poniósł prawdopodobnie dużo więcej niepowodzeń z kobietami, niż chad, o to mi chodzi.


Tzn ja nie wiem jak wygląda twój facet, ale z tego co piszesz, to starasz się przekonać, że to właśnie na widok przeciętnego mogą spadać majtki - więc wyszedłem z założenia, że jest przeciętny.
No ja właśnie próbuję dojść czy jest przeciętny czy nie
Nie pasuje ani trochę do panów przez samotnego wrzucanych, nie pasuje do opisu chada, a jednak baby na niego lecą.
Pewnie, nie wszystkie, dostał od niejednej kosza, ale jak sam przyznałeś wcześniej, chadowi też się to zdarzyć może. Tak, rzadziej niż przeciętnemu, ale wciąż się zdarza. A w prawdziwym życiu rzadko się tak dzieje, że ludzie zawracają sobie gitarę sprawdzaniem czy jest ma się większe czy mniejsze powodzenie od tego czy tamtego przedstawiciela tej samej płci. Człowiek pilnuje własnego podwórka i ozdabia je według własnego uznania. Czyli wchodzi na to, że w zasadzie odróżnienie przeciętnego od chada wcale takie proste nie jest.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:19   #246
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Bez tych kalkulacji byłbym prawie 40-letnim prawiczkiem. A i tak pomimo bycia w związkach seks uprawiałem może ze 40 razy w życiu, czyli tyle co chad zaliczy w dwa tygodnie ze swoją dwutygodniową fuck friend
Właśnie otwarcie przyznałeś nam się do tego, że Twój problem polega na bóldupieniu o to, że jakiś tam facet gdzieś tam i kiedyś tam ma więcej seksu od Ciebie.


Szczerze? Sto razy bardziej wolałabym związać się z prawiczkiem, niż z gościem, którego bzykała połowa miasta.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:21   #247
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
mam, ale nie ma tam osób publicznych
Ok.



Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I pewnie im mówiłeś, że szukasz normalnej dziewczyny, nie jakiejś piękności?
Nie mówiłem tak.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie pasuje ani trochę do panów przez samotnego wrzucanych, nie pasuje do opisu chada, a jednak baby na niego lecą.
Jeśli kobiety na niego lecą w hurtowych liczbach, to może chad. Jak lecą, ale w liczbach umiarkowanych, to w tej nomenklaturze jest to pewnie taki upper-tier normie. Generalnie mało jest mężczyzn, na których w ogóle jakaś zauważalna liczba kobiet leci

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2019-05-02 o 15:22
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 15:27   #248
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
I jeszcze powołam się na swój przykład: tak, moje związki też miały w sobie odrobinę kalkulacji. Nie było oczywiście tak, że te kobiety mi się zupełnie nie podobały, ale pewnie przy nieograniczonym wyborze wybrałbym inaczej.
A to ja nigdy nie bawiłam się w takie kalkulacje - albo na kogoś lecę, albo nie lecę i nie wnikam w to co może mogłoby być w może innych okolicznościach przyrody.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:28   #249
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Elvegirl, mówisz, że baby na lecą, znaczy, że oglądają się za nim na ulicy? Jak często?


Cytat:
Jeśli kobiety na niego lecą w hurtowych liczbach, to może chad. Jak lecą, ale w liczbach umiarkowanych, to w tej nomenklaturze jest to pewnie taki upper-tier normie. Generalnie mało jest mężczyzn, na których w ogóle jakaś zauważalna liczba kobiet leci

A chadlite?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:31   #250
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Generalnie mało jest mężczyzn, na których w ogóle jakaś zauważalna liczba kobiet leci
A bo to pewnie zależy od tego kto to lecenie obserwuje

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Elvegirl, mówisz, że baby na lecą, znaczy, że oglądają się za nim na ulicy? Jak często?
Nie liczyłam tego nigdy Ale takich oglądających się na ulicy jest niewiele, za to zachwyconych jego osobą w nowym towarzystwie aż momentami za dużo.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:34   #251
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Nie liczyłam tego nigdy Ale takich oglądających się na ulicy jest niewiele, za to zachwyconych jego osobą w nowym towarzystwie aż momentami za dużo.

To teraz dochodzimy do sedna sprawy - czy teksty w stylu fajny ten twój gość, fajnie się go słucha można utożsamiać z pożądaniem? Według mnie nie.


Czy jeśli facet powie o innym facecie, że ten to spoko gość, to znaczy że na niego leci? No właśnie.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 15:46   #252
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
A chadlite?
Spotkałem się tutaj z pewną rozbieżnością. Wg niektórych to chad, który w dodatku ma stabilność finansową:
https://www.urbandictionary.com/defi...?term=chadlite
a wg innych istotnie po prostu poziom poniżej chada:
https://incels.wiki/w/Chadlite
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:48   #253
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
To teraz dochodzimy do sedna sprawy - czy teksty w stylu fajny ten twój gość, fajnie się go słucha można utożsamiać z pożądaniem? Według mnie nie.
Absolutnie nie chodziło mi o takie teksty, zaskoczyłeś mnie uważając, że nie wiem co to znaczy lecieć na faceta.
Przykłady - to dawanie mu numeru telefonu, siadanie na kolanach, szukanie kontaktu fizycznego i np. głaskanie po udzie Machanie rzęsami i "czy mógłbyś mnie odwieźć do domu, źle się czuję" i tym podobne zachowania.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 15:53   #254
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Spotkałem się tutaj z pewną rozbieżnością. Wg niektórych to chad, który w dodatku ma stabilność finansową:
https://www.urbandictionary.com/defi...?term=chadlite
a wg innych istotnie po prostu poziom poniżej chada:
https://incels.wiki/w/Chadlite
No ja bym się skłaniał ku tej drugiej opcji.


Cytat:
Przykłady - to dawanie mu numeru telefonu, siadanie na kolanach, szukanie kontaktu fizycznego i np. głaskanie po udzie Machanie rzęsami i "czy mógłbyś mnie odwieźć do domu, źle się czuję" i tym podobne zachowania.
Nieźle. Czyli coś pomiędzy przeciętnym, a chadem, może nawet bliżej chada. Taki gość, który wyróżnia się na plus i przy sprzyjających okolicznościach na pewno coś ugra. Pozdrawiam.

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2019-05-02 o 15:55
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:10   #255
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

elvegirl, czyli jednak masz męża chada. Przez tyle lat żyłaś w nieświadomości.


Ja nadal jestem ciekawa, co zebrani tutaj panowie sądzą o moim kumplu. Gościowi daleko do obiektywnie przystojnego faceta (ale brzydki nie jest, bynajmniej), nie przypomina chada nawet w 1/100, a mimo to ma powodzenie że ulala.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:10   #256
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Tramwaj mi się spóźnia. Stoję na przystanku 5 minut i już naliczyłam 6 chadów albo jakieś zebranie albo wcale ich nie tak mało
No jeszcze jest możliwość, że łatwo mnie zachwycić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:13   #257
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Ja nadal jestem ciekawa, co zebrani tutaj panowie sądzą o moim kumplu. Gościowi daleko do obiektywnie przystojnego faceta (ale brzydki nie jest, bynajmniej), nie przypomina chada nawet w 1/100, a mimo to ma powodzenie że ulala.
Widocznie kumplujesz się z moim lubym
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:15   #258
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Ja nadal jestem ciekawa, co zebrani tutaj panowie sądzą o moim kumplu. Gościowi daleko do obiektywnie przystojnego faceta (ale brzydki nie jest, bynajmniej), nie przypomina chada nawet w 1/100, a mimo to ma powodzenie że ulala.

Co to znaczy powodzenie, że ulala? No i jak mniej więcej wygląda? Przypominam, że jeśli facet chociaż trochę ponadprzeciętny według kobiet, to i tak znajduje się w mniejszości. Dla większości kobiet większość mężczyzn jest nieatrakcyjnych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png wykres.png (23,2 KB, 87 załadowań)
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:31   #259
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

krewet, pisałam już, że jest androgyniczny. Niewysoki (wyższy ode mnie, ale 180 nie ma), o bardzo kobiecej, delikatnej twarzy, do tego włosy prawie do pasa. Przypakowany nie jest.


I tak, podoba się kobietom. Jak już wspomniałam, niejedna moja koleżanka straciła dla niego głowę.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 16:33   #260
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
krewet, pisałam już, że jest androgyniczny. Niewysoki (wyższy ode mnie, ale 180 nie ma), o bardzo kobiecej, delikatnej twarzy, do tego włosy prawie do pasa. Przypakowany nie jest.

Do kogo ze znanych osób byś go porównała?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:35   #261
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Co to znaczy powodzenie, że ulala? No i jak mniej więcej wygląda? Przypominam, że jeśli facet chociaż trochę ponadprzeciętny według kobiet, to i tak znajduje się w mniejszości. Dla większości kobiet większość mężczyzn jest nieatrakcyjnych.
Dasz źródło tych wykresów? W życiu, tak jak na tych wykresach, też obserwuję zerową skośność rozkładu ocen kobiet przez facetów i silną dodatnią (prawostronną) skośność rozkładu ocen facetów przez kobiety.

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2019-05-02 o 16:38
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:40   #262
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Dasz źródło tych wykresów? W życiu, tak jak na tych wykresach, też obserwuję zerową skośność rozkładu ocen kobiet przez facetów i silną dodatnią (prawostronną) skośność rozkładu ocen facetów przez kobiety.

Niestety nie pamiętam skąd to mam
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:41   #263
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

krewet, nie jest podobny do żadnej znanej mi sławnej osoby.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:44   #264
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
krewet, nie jest podobny do żadnej znanej mi sławnej osoby.
To kiepsko, bo przywykłem, że faceci uchodzący za zniewieściałych zazwyczaj są przystojni. Np Mateusz Maga czy Michał Szpak. Mają ładne twarze a ich damskość polega na takim a nie innym stylu.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:44   #265
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Niestety nie pamiętam skąd to mam
Ok, znalazłem: https://blogs.sas.com/content/sastra...bsites-part-2/
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:44   #266
kielczanin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 191
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Kiedy widzę, jak jakaś laska pisze, że facet ma startować do kobiet ze swojej ligi to przed oczami mam nieatrakcyjną, wręcz brzydką i zakompleksioną laskę, która stoi na straży związków i cierpliwie czeka aż jakiś się nad nią zlituje.
Po pierwsze: nie ma coś takiego jak ligi! Jak ludzie się sobie podobają, mają "to coś" co przyciąga drugą stronę to się wiążą! Uprawiają seks itp.
Dla jednej będę 1/10, dla innej 4/10 a dla kolejnej 8/10! Używanie takich oznaczeń jest oznaką wąskich horyzontów, totalnego braku doświadczenia z związkach.

Interesowały się laski z "nie mojej" ligi. Facet nieurodziwość może nadrobić, kobieta nie bardzo. Więc wierzę edanowi.
kielczanin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:52   #267
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Ej, a jak facet ma szerokie barki, jest powiedzmy dość wysoki, ma ładne rysy twarzy, oczy, włosy itd, ale jest gruby? dalej Chad czy już nie? A, szczęka jeszcze. Szczękę też ma, ale mało widoczną, bo tłuszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:53   #268
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Ej, a jak facet ma szerokie barki, jest powiedzmy dość wysoki, ma ładne rysy twarzy, oczy, włosy itd, ale jest gruby? dalej Chad czy już nie? A, szczęka jeszcze. Szczękę też ma, ale mało widoczną, bo tłuszcz

każdy gruby człowiek jest nieatrakcyjny, jak ma ładne rysy to niech schudnie i się one pokażą
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:53   #269
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
To kiepsko, bo przywykłem, że faceci uchodzący za zniewieściałych zazwyczaj są przystojni. Np Mateusz Maga czy Michał Szpak. Mają ładne twarze a ich damskość polega na takim a nie innym stylu.
Nie, nie Szpak i nie Maga, sprawdzałam. Oni wyglądają bardziej jak faceci, mój kumpel to naprawdę... ładna dziewczyna. Z pozoru.


Cytat:
Kiedy widzę, jak jakaś laska pisze, że facet ma startować do kobiet ze swojej ligi to przed oczami mam nieatrakcyjną, wręcz brzydką i zakompleksioną laskę, która stoi na straży związków i cierpliwie czeka aż jakiś się nad nią zlituje.
Po pierwsze: nie ma coś takiego jak ligi! Jak ludzie się sobie podobają, mają "to coś" co przyciąga drugą stronę to się wiążą! Uprawiają seks itp.
Dla jednej będę 1/10, dla innej 4/10 a dla kolejnej 8/10! Używanie takich oznaczeń jest oznaką wąskich horyzontów, totalnego braku doświadczenia z związkach.

Interesowały się laski z "nie mojej" ligi. Facet nieurodziwość może nadrobić, kobieta nie bardzo. Więc wierzę edanowi.
Tutaj chodzi raczej o krytykę facetów, którzy są obiektywnie mało atrakcyjni (niezadbani, z nadwagą, włosami na plecach, kiepską fryzurą i niedobranymi ciuchami) i startują do obiektywnie bardzo atrakcyjnych kobiet, a potem dziwią się, dlaczego ciągle dostają kosza i wypłakują się na forach, jaki to świat jest zły i niesprawiedliwy, a kobiety wredne. Sami jednak o swoich podobnie atrakcyjnych do siebie koleżankach mówią, że są brzydulami, pasztetami i kaszalotami, których pies z kulawą nogą by nie chciał. Chodzi o tę oczywistą hipokryzję, a nie o to, kto komu się podoba.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 16:58   #270
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Facet nieurodziwość może nadrobić, kobieta nie bardzo. Więc wierzę edanowi.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.