Paznokcie u stóp - problemy. Zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 18:21   #1
animuska
Raczkowanie
 
Avatar animuska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52

Paznokcie u stóp - problemy. Zbiorczy.


problem z pazurkami u nóg,chcialabym je troche zapuscic ale nie badzo mi to wychodzi,paznokcie sa strasznie twarde i musze sie nameczyc zeby je spilowac,jak obcinam je prosto to po bokach zostaje mi taka twarda skórka i zawsze obcinam ta cążkami i wynik koncowy jest taki ze wyglada to nieapetycznie a paznokci w ogole nie mam bo zapomnialam dodac ze u nog mam bardzo mala plytke. i co w zwiazku z tym drogie Wizażystki mi radzicie
jakies balsamy,odzywki ,specialne kremy ? chce miec ladne pazurki
animuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:52   #2
animuska
Raczkowanie
 
Avatar animuska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: pazurki u nóg

jak nikt nie odpisuje to moze skasujcie ten temat ;/
animuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:57   #3
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: pazurki u nóg

Ja też bym chętnie poczytała odpowiedzi na ten temat
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:01   #4
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: pazurki u nóg

ja tez z natury mam bardzo twarde paznokcie stóp w przeciwieństwie do dłoni.

Zawsze z nimi "robie " po kąpieli są wtedy dużo bardziej miękkie.

Raz w tygodniu funduje im moczenie w cieplej wodzie z solą morska, potem piliing a na pięy pumeks. To z reguły wystarcza na zrogowaciały naskórek, potem jest skracanie paznokci i na końcu obowiązkowo dobry balsam lub specjalny krem do stóp.

moja mama miała problemy zpekającymi pietami i stosowala co wieczór maśc witaminowa ( 3zł w aptece)i na to cienkie bawełniane skarpetki i teraz pięty ma ładniejsze od mnie . więc może taka maśc ci tez pomoże

ale przede wszystkim musisz natłuszczać skóre stóp
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:39   #5
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: pazurki u nóg

Co sprawia Ci największy problem w zapuszczeniu paznokci u nóg, jeśli masz twardą płytkę?

Po pierwsze powiedz czy nie sądzisz, że może zbyt intensywnie je skracasz? Oczywiście rozumiem, że płytkę masz małą, ale może jeszcze to pogarszasz co i rusz piłując/obcinając paznokcie? W jaki sposób je skracasz, tj. jakiego pilnika używasz i jak często to robisz? Jak w ogóle dbasz o stopy - czym i jak często pozbywasz się zgrubiałego naskórka, jakie kremy, jak często i na ile regularnie stosujesz?

Caaała masa pytań, ale jeśli na nie odpowiesz, może łatwiej znajdziemy radę
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:04   #6
Mademoiselle Fantaisie
Przyczajenie
 
Avatar Mademoiselle Fantaisie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 6
GG do Mademoiselle Fantaisie
Dot.: pazurki u nóg

Ja też mam twarde pazurki ;( I to jeszcze jakieś wszystkie powyginane ! Już tyle razy próbowałam coś z nimi robić xD ale teraz jakoś sobie radze . Nie wiem dlaczego ale zawsze obcinam paznokcie u stóp krzywo. Może mam jakieś krzywe oczy : O
__________________
Modemoiselle Fantaisie !


Byle do wakacji !
Mademoiselle Fantaisie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:09   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: pazurki u nóg

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość

Caaała masa pytań, ale jeśli na nie odpowiesz, może łatwiej znajdziemy radę
Otóż to.

A po ogólne informacje zapraszam na moją stronę, gdzie niedawno zamieściłam artykulik na temat pedicure - http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/content/view/17/46/
Myślę, że może Ci nieco pomóc.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 21:02   #8
ilouvromance2
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: fws/ple
Wiadomości: 455
Paznokcie u stóp.

Dziewczynki zapuszczam paznokcie u stóp i rąk i nie wiem jak mam je wypiłowac i jakie kolory dobrac jestem młoda dziewczyna bardzo podobaja mi sie kolry w tonacji jasnego rózy a ,u stóp fioletowy.
__________________
Kasiulek;D

Przytyć!!!
Pić skrzypek ,łykać belisske!
Motywuje sie
ilouvromance2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 21:19   #9
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Paznokcie u stóp.

Nie ma teraz wymogu,że kolor paznokci stóp musi koniecznie być tym samym co u rąk
Co do kolorystyki ogólnie,to proponuję przejrzeć galerie,znajdziesz tam na pewno mnóstwo inspiracji
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 22:23   #10
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Paznokcie u stóp.

Jak piszesz jestes początkująca, więc może fajnie byłoby się wybrac po raz pierwszy do jakiejś porządnej manicurzystki - moglaby ci ona nieco podpowiedziec jaki kształt pazurka jest dla ciebie najodpowiedniejszy, dac kilka rad w sprawie pielegnacji dłoni i stóp, doradzic w sprawie lakierów...

A co do kolorków, to to jest modne, co sie komu podoba Ja jestem staroświecka może, ale na naturalkach najbardziej lubię jasny pastel na dłoniach i ciemną czerwiń na stopach - i jak nie mam akurat akrylu, to tak właśnie się noszę - do wszystkiego pasuje

Miłego eksperymentowania
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:55   #11
oskalia
Przyczajenie
 
Avatar oskalia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 9
Dot.: Paznokcie u stóp.

Cytat:
Napisane przez ilouvromance2 Pokaż wiadomość
i nie wiem jak mam je wypiłowac
Pamietaj, ze u stop powinno sie zawsze opilowywac paznokcie na prosto, takie troche kwadraciaki. Unika sie dzieki temu nieprzyjemnosci z wrastaniem pazurkow lub krzywym ich rosnieciem.
Pozdrawiam serdecznie!
oskalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 18:32   #12
oryginalnaa
Przyczajenie
 
Avatar oryginalnaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z telefonu ;-d
Wiadomości: 17
Wink Dot.: Paznokcie u stóp.

u stup ,
ja osobiściee maluje z białymi końcówkami lub czerwień
niekiedy bezbarwny. U rąk to na różne zależy jaki mam humor. ;- )
Ale fioletowy na stopach ładnie wygląda bo raz malowałam ;- d
oryginalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:47   #13
claoodja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 50
GG do claoodja
Dot.: Paznokcie u stóp.

dzis na stopach mam czerwien, seksowna... pierwszy raz sie na to odwazylam. u rączek.. no nic. jutro sobie pomaluje. mam czas... (po maturach). no polecam takie soczyste kolory. ostatnio sie donich przekonuje. niebieski/zielony/zółty. ciekawa jest kolekcja lakierów z firmy SENSIQUE, dobre tez są z Golden Rose.
jesli boisz się jaskrawych kolorków. zawsze i wszędzie pasuje kolor, który ja nazywam drożdżowym. no taki pastelowy, szczerze mówiąc jasniejszy od drożdży i nie perłowy. no jak kto woli. ja nie rpzepadam za perłowymi. one dobrze wyglądają przy długich paznokciach wg mnie. jesli masz wprawe to oczywiscie french i u rąk i u stop i oczywiście... drożdżowy
__________________
studia

praca
jakoś leci
claoodja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:27   #14
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Paznokcie u stóp.

ja niestety nie obcinała paznokci u stóp na prosto i teraz mam problem, w sumie nie wrastaja ale o frenczu moge pomarzyć, próbowałam zapuszczać i piłować na prosto ale nie ładnie to wygląda i szybko się brudzi.

kocham czerwień na stopach ale do biura nie moge się tak malować
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:38   #15
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Paznokcie u stóp.

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja niestety nie obcinała paznokci u stóp na prosto i teraz mam problem, w sumie nie wrastaja ale o frenczu moge pomarzyć, próbowałam zapuszczać i piłować na prosto ale nie ładnie to wygląda i szybko się brudzi.
Eh mam to samo jak byłam młodsza mama nie pokazała mi jak obcinać paznokcie u nóg i cięłam je zawsze do oporu i na półokrągło. Niestety jak podrosłam to już za późno było Strasznie ich nie lubię ,najczęściej maluje tylko bezbarwnym, bo zbyt często ich nie pokazuje..
Chciałabym wypróbować coś kryjącego ale nie przepadam za mocną czerwienią. Jakie inne kolory kryjące byście poleciły?
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 18:46   #16
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Paznokcie u stóp.

Bardzo ładnie prezentuje się czerwień na paznokietkach u stóp ale frenchyk przebija wszystko, do tego na kwadracik i jest śliczności
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:50   #17
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Paznokcie u stóp.

Pomalowałam je na czerwono lakierem mamy ale szybko zmyłam Mama ma raczej ciemną karnację, ciemne włosy i jej lakier to bardziej bordo niż czerwień do moich bladych stópek w ogóle nie pasuje Jaki odcień czerwieni by mi pasował jak myślicie? Jestem blondynką (chciało by się rzec "ciemną blondynką" xD) o raczej jasnej karnacji.. Poza tym nie ubieram się zbyt elegancko, czy czerwień nadal by pasowała? Wypróbuje ten french chociaż na dłoniach zrobienie mi takiego zajmuje wieki całe
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 22:55   #18
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Paznokcie u stóp.

Krwista czerwień pasuje nawet do bladziuchnej karnacji. Zawsze pięknie wygląda, a bordo już niekoniecznie. French jest uniwersalny...jak zalezy Ci na czasie skocz do jakiegoś salonu na malowanko np.
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:23   #19
claoodja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 50
GG do claoodja
Dot.: Paznokcie u stóp.

wg mnie pasuje. ważne zeby nie przesadzic. na studniowce mialam blade kolezanki w seksowynych czerwieniach, nie wygladaly apetycznie. jak masz jasna karnacje, pomalujesz paznokcie na krwista czerwien, wg mnie przystopuj z takim kolerem ubran. jasne spodnie i gdzieniegdzie czerwony dodatek.
sama jestem blondynka, jasną, choc juz niezle opalona.preferuje czerwien. jest seksowna.
ale gdyby nie ona to proponuje Ci kolor drozdzowy taki pastelowy, jak pomalujesz 3-4 razy to bedzie dobrze kryło. no poza tym ostatnio modne są róże, żółcienie, może pomarańczowy? jesli nadal masz opory spróbuj białym. wg mnie zaskakuje. jest ok na calym paznokciu. mozesz pomalowac na bialo i np blekitnym zrobic frenczyk. no wg mnie wesolo i ladnie. dobrze jest tez dobrac kolor do butow. jesli masz niebieski sandały czy szpilki.. wg mnie super
co Wy na to?
__________________
studia

praca
jakoś leci
claoodja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 20:04   #20
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Paznokcie u stóp.

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Krwista czerwień pasuje nawet do bladziuchnej karnacji. Zawsze pięknie wygląda, a bordo już niekoniecznie. French jest uniwersalny...jak zalezy Ci na czasie skocz do jakiegoś salonu na malowanko np.
Cytat:
Napisane przez claoodja Pokaż wiadomość
wg mnie pasuje. ważne zeby nie przesadzic. na studniowce mialam blade kolezanki w seksowynych czerwieniach, nie wygladaly apetycznie. jak masz jasna karnacje, pomalujesz paznokcie na krwista czerwien, wg mnie przystopuj z takim kolerem ubran. jasne spodnie i gdzieniegdzie czerwony dodatek.
sama jestem blondynka, jasną, choc juz niezle opalona.preferuje czerwien. jest seksowna.
ale gdyby nie ona to proponuje Ci kolor drozdzowy taki pastelowy, jak pomalujesz 3-4 razy to bedzie dobrze kryło. no poza tym ostatnio modne są róże, żółcienie, może pomarańczowy? jesli nadal masz opory spróbuj białym. wg mnie zaskakuje. jest ok na calym paznokciu. mozesz pomalowac na bialo i np blekitnym zrobic frenczyk. no wg mnie wesolo i ladnie. dobrze jest tez dobrac kolor do butow. jesli masz niebieski sandały czy szpilki.. wg mnie super
co Wy na to?
Dziękuę dziewczyny Czerwień jednak dla mnie nadal zbyt odważna, może się przekonam Spróbuję sobie zrobić french ,i ciekawi mnie jakby wyglądał ten biały z błękitem - akurat mam niebieskie sandałki Hm..Byłam w sklepie zobaczyć ten"drożdżowy" i przeglądałam różne beże ale szczerze mówiąc nie wiedziałam który wybrać.. jąsniejszy czy ciemniejszy..I w kocu kupiłam sobie zestaw do frencha
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:46   #21
bombolada19
Raczkowanie
 
Avatar bombolada19
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paphos
Wiadomości: 43
Dot.: Paznokcie u stóp.

Ja zazwyczaj robie frencza u stop, bo swietnie kontrastuje z opalonymi stopami, a kiedy mam maniej czasu oczywiscie czerien bo pasuje do wszystkiego i jest bardzo sexi

A fiolet bardzo mi wpadl w oko i mam kilka odcieni, ale zazwyczaj uzywam go do mnalowania paznokci u rak..
bombolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:49   #22
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Paznokcie u... nóg.

Piszę do was, bo normalnie już patrzeć na moje paznokcie u nóg nie mogę. Jak byłam dzieckiem miałam manię odrywania paznokci u nóg (całe szczęście, że nie zębami ). Teraz mam brzydkie, nierówne i w ogóle fe paznokcie. Np w jednym palcu prawie nie mam, w innym mam dziwną kreskę i potem jest wybrzuszenie, w jeszcze innym rośnie mi do góry, w kolejnym rośnie jakby od połowy ta biała płytka, a nie tylko na górze (rozumiecie, prawda?).
Jak mam je wyprowadzić do lepszego stanu? U rąk mam śliczne, ładne paznokcie, a u nóg to porażka. Wstydzę się wręcz je pokazywać.
Pomocy dziewczęta, bo naprawdę nie wiem jak się za to zabrać, a jest akurat zima i do wiosny/lata spokojnie można się pewnie wyrobić.

P.S. Wiecie, że u nóg nawet mi się rozdwajają?
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:41   #23
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Paznokcie u... nóg.

no cóż, może wizyta w dobrym salonie u wykwalifikowanej pedicurzystki by cos pomogła. ewentualne ubytki i uszkodzenia można zamaskować i odtworzyć częściowo z akrylu albo na tipsie. ale raczej sama tego nie zrobisz sobie bez odpowiedniego sprzetu, materiałów i umiejetności.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 09:21   #24
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie u... nóg.

Tipsów na stopki to się chyba raczej nie kładzie Ale Dobra Rada prawi dobrze, te które są w miare- zażelowac bądź nałoży akryl, a te które są zdeformowane- zrekonstruowac akrylem.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:00   #25
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Paznokcie u... nóg.

Byli, jak nie? Przecież są specjalne tipsy do paznokci stóp. Aczkolwiek dla mnie to głupota, skoro paznokcie stóp można zrekonstruować akrylem nawet bez użycia szablonu.... Zazwyczaj oczywiście :P

Polecam wizytę u dobrego podologa. Na pewno da si coś zaradzić, choćby w małym stopniu. Rozumiem, że chodzi Ci o zlikwidowanie problemu, a nie maskowanie go, ale może już być za późno.

I podkreślam - DOBREGO podologa, albo prztynajmniej dobrej pedikiurzystki.
Mnie jedna 'specjalistka' tak załatwiła, że mam krwiaka na paznokciu, który na dodatek nie przerasta... Po prostu paznokieć sobie rośnie z czarną szramą. Lepiej uważać do kogo się chodzi
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:09   #26
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Paznokcie u... nóg.

Oj, oj. Nie myślałam, że aż tak się nie bardzo da coś z tym zrobić.
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:11   #27
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie u... nóg.

Dac się da. Bo to żaden problem, tylko będzie trzeba troszke kasy na to wydac.
Z resztą, bez zdjęcia niewiele mozna powiedziec.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:13   #28
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Paznokcie u... nóg.

Jak dorwę naładowany aparat (właśnie się ładuje) to zrobię zdjęcie i wkleję.
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:35   #29
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie u... nóg.

O! Było by świetnie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 12:56   #30
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 81
Odpadające paznokcie u stóp!!! pomocy!!

hej, szukalam juz wielu odpowiedzi na moj problem( nie tylko tu,ale wszedzie, doslownie wszedzie) i nie mogę znalezc ;( Dlatego postanowilam zalozyc wątek.
Mam problem z paznokciami u nog. A mianowicie.. jakies hmm 2-3 tygodnie temu, kiedy wyszlam z wanny ii ubieralam sie itp, wsunelam stopę do kapcia poczulam ,ze cos mi zahaczyło. Wiec wyciagnelam stope, aby zobaczyc co to. Okazalo sie,ze jeden z paznokci ledwo co sie trzyma! Doslownie całutki się prawie oderwal. Na poczatku trzymal sie tylko kącikow, potem postanowilam go calego oderewac, bo i tak prawie sie nie trzymal a tylko mi haczył. Okazalo sie,ze pod spodem byl nowy paznokieć ;|| Nie wiedzialam o co chodzi, mama mowila,ze moze gdzies uderzylam predzej i byl slaby dlatego odpadl.. no ale nic, pomyslalam,ze moze faktycznie.. do dzisiaj.. wstalam z lozka i mialam juz ubierac skarpetke i znowu poczulam ,ze cos mi zahaczylo i okazalo sie,ze to znowu paznokiec! ;|| tym razem u drugiej nogi.. i to samo, oderwal sie cały a pod spodem byl nowy.. ;|| nie wiem czy teraz tak kazdy po kolei mi bedzie odpadal?? ii co jest tego przycxyną.. moze to luszczyca paznokci? czytalam, ze osoby, ktore maja luszczyce na ciele, tez mogą miec problrmy z paznokciami.. jak bylam u dermatorola (mialam problemy ze skorą na glowie) powiedzial,ze to luszczyca i przepisal jakies preparaty.. wiec moze to to? Moze miala ktora z was taki problem albo wie cos na ten temat? Jesli tak, to prosze, piszcie
Pozdrawiam.
kaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.