Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 10:04   #601
Rybunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Straszne, niesforne, pomocy!

nie pamiętam, żeby były inne. może stały się bardziej błyszczące i lepiej się rozczesują, ale nie wiem czy to nie zasługa po prostu jedwabiu. Przed myciem czasami nakładam samą oliwę z oliwek. chociaż mam wrażenie, że mi bardziej wysusza niż nawilża .Próbowałam jeszcze roztworu z drożdży ale to dla mnie nie do przejścia akurat, chociaż dużo jestem w stanie zrobić aby polepszyć spróbuje może tego olejku, najwyżej będzie kojnym do kolekcji. Gdzieś jeszcze wyczytałam że maska z ziaji jest dobra a jej nie próbowałam. może to :p
Rybunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 10:12   #602
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Straszne, niesforne, pomocy!

Ale może też fryzjerki mają rację. Zetnij wszystko co zniszczone i zacznij od zera. Zrób to po ślubie, a przed wybierz się na odnowę włosa w salonie fryzjerskim.
Masz długie włosy, więc je splataj w warkocz przed snem. Puszczone luzem niszczą się przez wieczne ocieranie o poduszkę.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 10:20   #603
Rybunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Straszne, niesforne, pomocy!

pewnie, że mają rację sama doskonale wiem, że zniszczone włosy są do niczego, ale mi tak żall.. właśnie będę wybierała się do fryzjera na wyrównanie. zwykle to jest puszek na podłodze. bo prawie nic nie ma :p śpie zawsze w warkoczu przynajmniej od jakiegoś czsu. na codzień staram się je wiązać w luźny kucyk, warkocz lub rozpuszczam, także to też nie to :p. tylko na siłownie mocniej a tylke co mówi fryzjerka nie zetne bo wyjdę z płaczem byłyby zdowe jeżeli ciągle były po ramiona lub krótsze. ale to nie dla mnie. nie są rzadkie, ale bardzo cieniutnie.
Rybunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 10:28   #604
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Straszne, niesforne, pomocy!

Po slubie obetnij i niech odrastaja. Zdajesz sobie sprawe, ze takie zniszczenia ida w gore? Teraz to 15cm, za dwa-trzy miesiace bedzie ich 20 i beda szly w gore.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 10:45   #605
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Straszne, niesforne, pomocy!

A spróbuj znaleźć takiego fryzjera, który do obcinania używa gorących nożyczek. Pomagają na rozdwajające się końcówki.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:05   #606
Rybunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Straszne, niesforne, pomocy!

wiem, że idą w górę dlatego podcinam je co jakiś czas o pare cm 6-8cm. są zdrowsze ale to nie to. Przeniosłam się do małego miasteczka. myślę, że tutaj nikt nie słyszał o innych niż normalnych fryzjerskich. ale poszukam
Rybunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 19:55   #607
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez Rybunka Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem z włosami odkąd pamiętam. są co prawda długie bo nie lubię krótkich, próbowałam nosić po ramiona, ale od razu zachciałam powrotu do długich (ok 15 cm za łopatki). odrośnięcie zajęło jakieś 6 lat. co nie jest jakąś straszną długością. Aby poprawić kodnycję próbowałam chyba wszystkiego m.in odżywki, maski-przeróżne, olejki, serum, maski własnej roboty (różne kombinacje: olejek ryc, cytryna, oliwa, żółtko, nafta itd) i nie tydzien, dwa ale 6-8 miesięcy 2 razy w tyg po o 0,5-6 h w zależności ile miałam czasu. Obecnie stanęło na tym, że po prostu myję włocy a później wcieram jedwab i biorę tabletki (sproszkowane zioła i jakiś na zniszczone włosy środkami termicznymi) . te pierwsze biorę już jakieś 4 miechy i nic. te drugie od miesiąca. regularnie. Dodam, że włosy są łamliwe i rozdwajają się. Podcinam końcówki co jakieś pół roku. Chociaż każda fryzjerka mówi, że przydałoby się ściąć jakieś 15cm więcej niż mówie ja. Ale już raz próbowałam i żałowałam. a za pół roku mój ślub. sytuacja jest beznadziejna. Proszę o Pomoc!!!!

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Dodam, że włosów nie farbuję, nie prostuje, jeżeli już to od święta (co 2-3 miechy raz) tak jak i nie suszę suszarką, chyba, że wybiorę się czasami na basen, albo nie dosuszą się włoski a muszę wychodzić. ale mimo wszystko sporadycznie
Czuję chroniczne przeproteinowanie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 08:27   #608
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Czuję chroniczne przeproteinowanie
Nie tylko ty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 09:21   #609
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Czuję chroniczne przeproteinowanie
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie tylko ty
Ten watek powinien nosic taka wlasnie nazwe prawie kazdy kto tu trafia naduzywa proteinowych, regenerujacych produktow, a poniewaz nie dzialaja, to siega po jeszcze bardziej odzywcze i proteinowe i dziwi sie, co jest nie tak.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 09:28   #610
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ten watek powinien nosic taka wlasnie nazwe prawie kazdy kto tu trafia naduzywa proteinowych, regenerujacych produktow, a poniewaz nie dzialaja, to siega po jeszcze bardziej odzywcze i proteinowe i dziwi sie, co jest nie tak.
Mojej części rozjaśnianej proteiny też nie służą, ale np. spreje czy odżywki bez spłukiwania z hydrolizowanymi proteinami są ok
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 15:46   #611
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez malika33 Pokaż wiadomość
Może spróbuj jeszcze jakiegoś preparatu z bambusem, wiadomo, że włosy lubią krzem w bambusie jest go więcej niż w skrzypie. Włosy potrzebują wsparcia od wewnątrz, to spokojnie można sobie zafundować kurację na rozdwojone końcówki.
zgadzam się z tym bambusem, ma o wiele więcej krzemu niż skrzyp, u mnie się sprawdził, a miałam bardzo zniszczone włosy po prostownicy, farbowaniu.
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 17:24   #612
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym bambusem, ma o wiele więcej krzemu niż skrzyp, u mnie się sprawdził, a miałam bardzo zniszczone włosy po prostownicy, farbowaniu.
Jedynie w kosmetykach moze sie sprawdzic, suplementy nie dzialaja na wlosy, ktore juz wyrosly. Czasem mam wrazenie, ze powinno to byc napisane gdzies na samej gorze tego forum, literami wielkimi jak woly, bo bardzo duzo osob wierzy w to, ze lykajac cokolwiek poprawia wyglad "starych" zniszczonych wlosow.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:03   #613
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

dziewczyny a jakie olej polecacie do olejowania przeproteinowanych włosów? Aktualnie używam lnianego i średnio się spisuje
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:46   #614
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Arganowego próbowałaś? Czym nawilżasz?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2014-12-14 o 12:48
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:52   #615
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

próbowałam kokosowego, lnianego, oliwki bez parafiny, olejku arganowego z green pharmacy, olejku rycynowego. ale na razie bez rewelacji używałam odżywki z olejkiem arganowym ale wlosy po niej średnio wyglądały więc raczej mi nie posłuży niestety

jesli chodzi o maski to teraz tylko biovax, a odżywka to garnier oil repair - po nim włosy najlepiej wyglądają.
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 13:06   #616
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie olej polecacie do olejowania przeproteinowanych włosów? Aktualnie używam lnianego i średnio się spisuje

Czymprzeproteinowałaś?
Najlepsza by była kuracja nawilżająco emolientowa. U mnie przeproteinowanie likwidowalo kładzenie przed myciem i po myciu mieszanki Natur Vital, gliceryny, Oleo Repair i jakiegoś oleju.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 13:22   #617
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czymprzeproteinowałaś?
Najlepsza by była kuracja nawilżająco emolientowa. U mnie przeproteinowanie likwidowalo kładzenie przed myciem i po myciu mieszanki Natur Vital, gliceryny, Oleo Repair i jakiegoś oleju.
chyba tymi wszystkimi maskami, bo stosowałam ich dosłownie tysiące
ciężko mi ogólnie znaleźć jakiś produkt bez protein np - spray do włosów kręconych. aktualnie używam takiego z firmy marion ale ma keratynę niestety.. najlepsza z odzywek drogeryjnych okazała się oleo repair ale wolałabym coś nie drogeryjnego spróbować + olejowanie ale nie wiem własnie czym
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 13:24   #618
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Drogeryjne nie znaczy źle. Ja uwielbiam maski emolientowe YV, np.odżywka do kręconych.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 13:28   #619
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Drogeryjne nie znaczy źle. Ja uwielbiam maski emolientowe YV, np.odżywka do kręconych.
wiem, że nie znaczy złe, może to źle ujęłam może lepiej by działały na moje włosy jakieś odzywki mocno odżywiające np fryzjerskie.
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 15:12   #620
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie olej polecacie do olejowania przeproteinowanych włosów? Aktualnie używam lnianego i średnio się spisuje
Taki, jaki włosom odpowiada, przetestuj też te, które masz w kuchni
Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
chyba tymi wszystkimi maskami, bo stosowałam ich dosłownie tysiące
ciężko mi ogólnie znaleźć jakiś produkt bez protein np - spray do włosów kręconych. aktualnie używam takiego z firmy marion ale ma keratynę niestety.. najlepsza z odzywek drogeryjnych okazała się oleo repair ale wolałabym coś nie drogeryjnego spróbować + olejowanie ale nie wiem własnie czym
O, do tysiąca nawet ja nie doszłam jeszcze

To znajdź spray, na którym nie będzie napisane "do włosów kręconych" bez protein
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:14   #621
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
chyba tymi wszystkimi maskami, bo stosowałam ich dosłownie tysiące
ciężko mi ogólnie znaleźć jakiś produkt bez protein np - spray do włosów kręconych. aktualnie używam takiego z firmy marion ale ma keratynę niestety.. najlepsza z odzywek drogeryjnych okazała się oleo repair ale wolałabym coś nie drogeryjnego spróbować + olejowanie ale nie wiem własnie czym
Nie sugeruj się przeznaczeniem produktu do kręconych czy prostych. Fakt, na rynku jest dużo, jak dla mnie za dużo kosmetykow z proteinami, ale bez nich też są.

Kosmetyki fryzjerskie niekoniecznie są bardziej odżywcze, poza tym zdaje się, że właśnie zrobiłaś sobie krzywdę odżywczymi i bogatymi kosmetykami, więc po co chcesz kolejne? Teraz zrob odwyk, oczyść porządnie włosy i poszukaj czegoś nawilżająco emolientowego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:43   #622
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie sugeruj się przeznaczeniem produktu do kręconych czy prostych. Fakt, na rynku jest dużo, jak dla mnie za dużo kosmetykow z proteinami, ale bez nich też są.

Kosmetyki fryzjerskie niekoniecznie są bardziej odżywcze, poza tym zdaje się, że właśnie zrobiłaś sobie krzywdę odżywczymi i bogatymi kosmetykami, więc po co chcesz kolejne? Teraz zrob odwyk, oczyść porządnie włosy i poszukaj czegoś nawilżająco emolientowego.
czyli które to kosmetyki? nie za bardzo znam się na składach
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:17   #623
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
czyli które to kosmetyki? nie za bardzo znam się na składach
5 postow wyzej pisalam, czego ja używałam, to są własnie przykłady takich kosmetykow. Wiecej znajdziesz przeglądając choćby 2, 3 strony wstecz, prawie każdy tu trafia z podobnym problemem i odpowiedzi oraz przykłady produktow też są podobne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 05:30   #624
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam maski emolientowe YV
Co to za maski ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 10:03   #625
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jedynie w kosmetykach moze sie sprawdzic, suplementy nie dzialaja na wlosy, ktore juz wyrosly. Czasem mam wrazenie, ze powinno to byc napisane gdzies na samej gorze tego forum, literami wielkimi jak woly, bo bardzo duzo osob wierzy w to, ze lykajac cokolwiek poprawia wyglad "starych" zniszczonych wlosow.
I jeszcze: oleje nie nawilżają wczoraj tłumaczyłam na fb koleżance, że nie nawilżają, a ona na to, że to oznacza, że wszystkie firmy, produkujące kosmetyki eko i naturalne, kłamią nie wiedziałam, śmiać się czy płakać. A potem się okazało, że ona najpierw daje jakiś hydrolat, na to olej, no i wychodzi, że olej nawilża

Co do olejów, to u mnie najlepiej sprawdzają się (na rozjaśnianych i zniszczonych) zwykłe kuchenne oleje, słonecznikowy też ok, rzepakowy, lniany cudo. Do tego łopianowy.
Rycyna wysusza, podobnie jak kokos, ale jest świetna na skórę głowy. Na naturalnych (mam połowę odrostu, chyba średni por) kokos sprawdza się ok i nie powoduje przesuszu. Na rozjasnianych tragedia.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 12:12   #626
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Rycyna wysusza, podobnie jak kokos, ale jest świetna na skórę głowy.
Puszą, jak już
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 12:24   #627
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Taki skrót myślowy, bo skórę u mnie wysusza i rycyna, i kokos. Włosy puszy, ok
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 22:14   #628
bossnenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Ale włosy cały czas rosną, więc taki krzem na te rosnące włosy będzie działał, próbowałam odżywek i efekt był gorszy niż przed użyciem, włosy robiły mi się ciężkie, tłuste i to niezależnie jakiej odżywki użyłam, czy tej profesjonalnej z salonu fryzjerskiego czy drogeryjnej czy aptecznej
bossnenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 22:01   #629
obedient13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Przesuszone i brzydkie włosy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę. A raczej moje włosy...
Jestem blondynką. Od pewnego czasu zauważyłam, że moje włosy są matowe, suche i dostały żółty odcień. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ponieważ staram się ich nie męczyć, myje je dwa razy w tygodniu, nie wiedzą co to prostownica czy suszarka, myję je szamponami dla niemowląt, a mimo to są w bardzo złym stanie. Proszę powiedzcie co mogę zrobić, aby odzyskały dawny blask i ładny kolor?
obedient13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 10:22   #630
pcia17xo
Przyczajenie
 
Avatar pcia17xo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Red face Już nie mam siły pomocy

Witam was kochane.Jestem tutaj nowa i potrzebuje waszej pomocy .Chodzi o kondycję moich włosów.Jeszcze 1,5 roku temu moje blond włosy sięgały dużo za łopatki.W tym czasie miałam wiele stresów (kłopoty rodzinne,czasem problemy w szkole i z chłopakiem ) od wakacji (2014r) mialam straszne wlosy coraz krótsze ,puszące sie,końce sie rozdwajały.Teraz moje wlosy siegają lekko przed łopatki to co stało sie z moimi włosami to istna tragedia.Zawsze kolezanki zazrosciły mi włosow były zawsze takie jakie chciałam ale wiem ze ten stan spowodowany był również używaniem prostownicy,lokowki i suszarki z ciepłym nawiewem oraz częstego farbowania.Od listopada (2014r) wzięłam sie ostro za moje włosy .Używałam maseczek z drożdży,jajek,olejowałam włosy olejkiem rycynowym,używałam nafty,teraz wcieram jantar od jakiegoś czasu i widze lekką poprawę od wakacji włosy mi jednak troche odrosły ,od miesiąca biore skrzypowitę,używałam odżywek bez SLS i szampon z rumiankiem i próbuje ograniczać stres.Byłam u lekarza właśnie we wakacje zrobić badania czy może to nie wina hormonów ale jednak wszystko jest w porządku .Moja mama myślała że to sprawka tarczycy jednak wszystko jest dobrze Poradźcie mi coś kochane juz sama sobie nie radze z włosami a bardzo chciałabym wrócić do poprzedniego stanu i kondycji.Dodam również że ograniczam prostowanie i kręcenie włosów raczej robie sobie różnego rodzaju fryzury na noc a rano po prostu je układam bez użycia ciepła ,włosy myje co 2 dni.Do szału doprowadzają mnie też moje suche końce ale juz nie rozdwojone Bardzo prosze o rady Pozdrawiam!
Dodam zdjęcie jak mniej więcej wyglądały moje włosy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto105.jpg (37,6 KB, 32 załadowań)
pcia17xo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 21:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.