Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy! - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-10, 05:28   #3151
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

To może też być skutek złej pracy hormonów. U mnie też wcześniej nie było zupełnie ok a jak zaczęłam brać tabletki to problem zniknął. Najlepiej iść zbadać hormony i zobaczyć czy wszystko w normie.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 06:19   #3152
P_ti
Raczkowanie
 
Avatar P_ti
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 38
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Okej, wielkie dzięki. Jak najszybciej pójdę do lekarza i się zbadam!
P_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:09   #3153
201607181133
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
dziwny okres

Witajcie ,
od prawie już roku staramy się z mężem o dziecko i póki co to nic ...
Długość cyklu to 28 dni, krwawienie trwa około 3 ,gdzie w 1 i 2 dniu krwawię jak cholera, podpaskę trzeba zmieniać minimum co 2 godzinki a w 1 dniu boli jak diabli. Wymiotuję, słabo mi się robi, itp.
W grudniu okres spóźnił mi się o prawie tydzień, trwał góra 2 dni, krwawienie było minimalne, że jedną podpaskę mogłabym nosić przez cały dzień ;/ bolało tylko ze 3 godzinki w 1 dzień. kolejne okresy wypadały dokładnie co 28 dni, i było tak jak zawsze w normalnych moich okresach ... (bolało, wymiotowanie, obfite krwawienie, ).
I znowu w maju okres przyszedł 4 dni wcześniej, bolało tylko ze 3 godzinki, i malutki krwawienie, (podpaska wystarczyłaby na jeden dzień). i teraz aktualnie jestem w czasie okresu, i też jest on dziwny, drugi dzień a już prawie nie krwawię , nie boli, w 1dc troszkę pobolało ale intensywnie .... I moje pytanie , w związku z tym że staramy się o dziecko, czy te dziwne okresy to mgły być samoporonienia? Dzisiaj zauważyłam na podpasce takie galaretowate skrzepy krwi. w grudniu na spóźnionym okresie i w maju też takie miałam, na pozostałych okresach nic takiego nie miało miejsca.
Wizytę u gin mam na 20 lipca....



zapomniałam dodać że jakiś rok temu wykryto u mnie nerkę podkowiastą. Urolog powiedział że jest za duże ryzyko żeby ją usuwać. że da się z nią żyć póki nie daje o sobie znać (pomijając to że boli od czasu do czasu w okresie, plus nieraz nie można ustać na nodze, bo drętwieje od nerki). I pani ginekolog zapytana przeze mnie czy nie będzie problemu z zajściem w ciążę z powodu tej nerki powiedziała że z zajściem nie ale z utrzymaniem tak. i tym o to zakończyła wizytę ....

Edytowane przez 201607181133
Czas edycji: 2016-06-15 o 07:53
201607181133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:18   #3154
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: dziwny okres

Cytat:
Napisane przez martusia02011992 Pokaż wiadomość
Witajcie ,
od prawie już roku staramy się z mężem o dziecko i póki co to nic ...
Długość cyklu to 28 dni, krwawienie trwa około 3 ,gdzie w 1 i 2 dniu krwawię jak cholera, podpaskę trzeba zmieniać minimum co 2 godzinki a w 1 dniu boli jak diabli. Wymiotuję, słabo mi się robi, itp.
W grudniu okres spóźnił mi się o prawie tydzień, trwał góra 2 dni, krwawienie było minimalne, że jedną podpaskę mogłabym nosić przez cały dzień ;/ bolało tylko ze 3 godzinki w 1 dzień. kolejne okresy wypadały dokładnie co 28 dni, i było tak jak zawsze w normalnych moich okresach ... (bolało, wymiotowanie, obfite krwawienie, ).
I znowu w maju okres przyszedł 4 dni wcześniej, bolało tylko ze 3 godzinki, i malutki krwawienie, (podpaska wystarczyłaby na jeden dzień). i teraz aktualnie jestem w czasie okresu, i też jest on dziwny, drugi dzień a już prawie nie krwawię , nie boli, w 1dc troszkę pobolało ale intensywnie .... I moje pytanie , w związku z tym że staramy się o dziecko, czy te dziwne okresy to mgły być samoporonienia? Dzisiaj zauważyłam na podpasce takie galaretowate skrzepy krwi. w grudniu na spóźnionym okresie i w maju też takie miałam, na pozostałych okresach nic takiego nie miało miejsca.
Wizytę u gin mam na 20 lipca....
Ja również czasem mam taką "galaretkę". Wątpię, że to poronienia. Po prostu taki masz okres.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 06:37   #3155
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Znaczy ja przy poronieniu coś podobnego miałam istotnie. Najlepiej odpuść seks na jeden miesiąc i sprawdzisz czy Twoje podejrzenia są słuszne.

---------- Dopisano o 05:37 ---------- Poprzedni post napisano o 05:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja również czasem mam taką "galaretkę". Wątpię, że to poronienia. Po prostu taki masz okres.
Tak ale te bóle i wymioty mi się przy tym nie podobają.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 16:21   #3156
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Hej mam taki mały problem, ostatnio zaczęłam brac Urointima ponieważ dostałam zapalenie pęcherza. Na tą chwile juz czuje sie dobrze (3 dzien stosowania). Dziś 21 dzien cyklu a ja dostałam plamienia a raczej lekkiego krwawienia. Czy to moze byc spowodowane tym lekiem? Ktoś miał podobnie. Miesiaczki mam co 28-30 dni. Mam wkładke niehormonalna, ciąze raczej wykluczam.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.

Edytowane przez dorris23
Czas edycji: 2016-06-14 o 17:46
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 07:53   #3157
201607181133
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

zapomniałam dodać że jakiś rok temu wykryto u mnie nerkę podkowiastą. Urolog powiedział że jest za duże ryzyko żeby ją usuwać. że da się z nią żyć póki nie daje o sobie znać (pomijając to że boli od czasu do czasu w okresie, plus nieraz nie można ustać na nodze, bo drętwieje od nerki). I pani ginekolog zapytana przeze mnie czy nie będzie problemu z zajściem w ciążę z powodu tej nerki powiedziała że z zajściem nie ale z utrzymaniem tak. i tym o to zakończyła wizytę ....
201607181133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 00:22   #3158
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Czasami mam wrażenie,że nastała moda zatrudniania na NFZ ginekologów którzy mieli najgorsze wyniki na studiach albo w ogóle kupili dyplomy bo co lekarz to śmiech na sali.
Musisz zmienić lekarza bo obecna pani doktor jest zbyt ważna na bogate wypowiedzi. Nie chcę Cię straszyć ale zastanów się czy ciąża Cię w zaistniałej sytuacji nie wykończy, to jest ogromne obciążenie dla organizmu.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:29   #3159
pomaranczowyogrod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 200
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Hej. Na jutro mam umówioną wizyte na której mam mieć USG dopochwowe, a mam plamiena. Czy to przeszkadza w badaniu? Zastanawiam się czy przełożyć wizytę? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
pomaranczowyogrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:24   #3160
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pomaranczowyogrod Pokaż wiadomość
Hej. Na jutro mam umówioną wizyte na której mam mieć USG dopochwowe, a mam plamiena. Czy to przeszkadza w badaniu? Zastanawiam się czy przełożyć wizytę? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Nie przeszkadza
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 19:14   #3161
Evendim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cześć
Od jakiegoś czasu mam problem z upławami o żółtobiałym zabarwieniu (bez innych objawów), byłam u lekarza, ale podczas badania pani doktor stwierdziła że nic nie widzi, jedyne co to zauważyła że jest tam trochę za sucho więc przypisała mi gynoflor (2 x w tygodniu) i probiotyk doustny. I teraz się tak zastanawiam, bo nic się mi nie poprawia, postanowiłam że sama zrobię posiew. Więc mam takie pytanie:

ile czasu po tej tabletce dopochwowej mogę zrobić posiew? To chyba też jest probiotyk tyle że dopochwowy. Za jakiś czas wyjeżdżam więc wolałabym zając się tym jak najszybciej.
Evendim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 23:27   #3162
Lorelai1974
Przyczajenie
 
Avatar Lorelai1974
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 12
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

"W okresie 2-3 dni przed pobraniem próbek należy unikać stosowania leków dopochwowych i odbywania stosunków płciowych.
W przypadku badania kontrolnego podczas leczenia zakażenia intymnego, materiał powinien być pobrany co najmniej 5 dni po zakończeniu kuracji antybiotykowej.
W dniu badania nie powinno się stosować mydeł lub żeli (zwłaszcza zawierających substancje przeciwbakteryjne), środków dezynfekujących i irygacji dopochwowych.
Około 2-€“3 godziny przed pobraniem wymazu należy opróżnić pęcherz. Przed badaniem pożądane jest również dokładne umycie okolicy narządów płciowych letnią wodą".

Edytowane przez Lorelai1974
Czas edycji: 2016-06-25 o 23:33
Lorelai1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:12   #3163
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Bardzo duże krwawienie a upały?

Hej, dziewczyny. W weekend miałam okres i przydarzyła mi się dość przykra sytuacja. Zdążyłam zmienić tampon na nowy i już po 5 minutach nagle zaczął mi totalnie przeciekać. Zanim zdołałam go wyjąć, zdążyłam zrobić na podłodze mega kałużę krwi, po nogach i rękach spływało mi ciurkiem... Zazwyczaj mogę trzymać tampon nawet ok. 6 godzin i nie jest tak przemoczony jak tym razem był. Nie mam pojęcia skąd ten krwotok. Czy może to być wywołane wysoką temperaturą? Miałyście kiedyś tak? Nie wiem czy nie pójść z tym do ginekologa
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:14   #3164
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Bardzo duże krwawienie a upały?

Cytat:
Napisane przez bellya Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny. W weekend miałam okres i przydarzyła mi się dość przykra sytuacja. Zdążyłam zmienić tampon na nowy i już po 5 minutach nagle zaczął mi totalnie przeciekać. Zanim zdołałam go wyjąć, zdążyłam zrobić na podłodze mega kałużę krwi, po nogach i rękach spływało mi ciurkiem... Zazwyczaj mogę trzymać tampon nawet ok. 6 godzin i nie jest tak przemoczony jak tym razem był. Nie mam pojęcia skąd ten krwotok. Czy może to być wywołane wysoką temperaturą? Miałyście kiedyś tak? Nie wiem czy nie pójść z tym do ginekologa
Ja właśnie teraz tak mam. Przezvte uplay moj okres trwa juz.6dni i jest bardzo mocny. Zawsze trwal okolo 5 dni
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 12:31   #3165
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Bardzo duże krwawienie a upały?

Cytat:
Napisane przez bellya Pokaż wiadomość
Miałyście kiedyś tak? Nie wiem czy nie pójść z tym do ginekologa
A jak się czujesz? Nie jesteś mocno osłabiona? Przeszło już?
Jak czujesz jakieś dolegliwości ciągle to ja bym na Twoim miejscu jednak się skonsultowała... Jak przeszło to niekoniecznie ale warto o tym wspomnieć przy kolejnej wizycie.

To może być wina upału ale oczywiście nie musi.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 17:51   #3166
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lorelai1974 Pokaż wiadomość
"W okresie 2-3 dni przed pobraniem próbek należy unikać stosowania leków dopochwowych i odbywania stosunków płciowych.
Tak z ciekawości: w takich wypadkach chodzi o sam fakt odbycia stosunku czy o odbycie stosunku bez prezerwatywy?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 07:20   #3167
bellya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Bardzo duże krwawienie a upały?

No właśnie teraz już czuję się normalnie, ale tamto mnie zaniepokoiło
bellya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 21:29   #3168
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Bardzo duże krwawienie a upały?

W upały pierwszego dnia też tak mam. Nie wiem dlaczego, bo wieczorem jak robi się chłodniej wszystko wraca do normy i drugiego dnia jest już jak zawsze.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:40   #3169
LittleRosa
Raczkowanie
 
Avatar LittleRosa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz
Wiadomości: 70
Dot.: Bardzo duże krwawienie a upały?

To normalne, że w czasie upałów krwawienia są obfitsze i trwają dłużej. Nie ma się czym martwić - no chyba, że takie coś się powtórzy. Wtedy warto zasięgnąć porady lekarza
LittleRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 13:06   #3170
malwinazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 45
Za wczesne krwawienie z odstawienia!!

Hej

Od 4 lat stosuję tabletki antykoncepcyjne Naraya i nie miałam żadnych problemów aż do dziś.
Otóż w poniedziałek przyjęłam ostatnią tabletkę w blistra, dzień wcześniej (niedziela) wieczorem zaczęły mi się lekkie brązowe plamienia, ustały na jeden dzień i wczoraj wieczorem (wtorek) rozpoczęło się krwawienie. Trwało tylko przez noc a dziś już nie ma po nim śladu. Dodam, że zawsze dostawałam krwawienia w 3-4 dniu przerwy, tabletki stosuję regularnie co do godziny, nie miałam wymiotów, biegunki ani nie przyjmowałam żadnych leków mogących obniżyć skuteczność antykoncepcji.
Co może być przyczyną takiego krwawienia? czy antykoncepcja jest mimo to nadal zachowana? Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji i jestem mocno zaniepokojona
Czy któraś z Was coś takiego miała?
malwinazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 21:08   #3171
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Za wczesne krwawienie z odstawienia!!

Cytat:
Napisane przez malwinazja Pokaż wiadomość
Hej

Od 4 lat stosuję tabletki antykoncepcyjne Naraya i nie miałam żadnych problemów aż do dziś.
Otóż w poniedziałek przyjęłam ostatnią tabletkę w blistra, dzień wcześniej (niedziela) wieczorem zaczęły mi się lekkie brązowe plamienia, ustały na jeden dzień i wczoraj wieczorem (wtorek) rozpoczęło się krwawienie. Trwało tylko przez noc a dziś już nie ma po nim śladu. Dodam, że zawsze dostawałam krwawienia w 3-4 dniu przerwy, tabletki stosuję regularnie co do godziny, nie miałam wymiotów, biegunki ani nie przyjmowałam żadnych leków mogących obniżyć skuteczność antykoncepcji.
Co może być przyczyną takiego krwawienia? czy antykoncepcja jest mimo to nadal zachowana? Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji i jestem mocno zaniepokojona
Czy któraś z Was coś takiego miała?
Mi ostatnio zdarzyly się plamienia tuz przed koncem opakowania. W moim przypadku pokrylo sie to ze stresem, ze wzgledu na koniec semestru i zaliczenia oraz z oslabieniem organizmu, ze wzgledu na zapalenie pecherza (leki ktore na to bralam nie maja wpływu na anty). Moze tez ostatnio jestes zestresowana i zmeczona, masz oslabiony organizm i stad to jednorazowe plamienie? Jak zdarzylo Ci sie to dopiero raz to nie ma się co przejmowac, zabezpieczenie dziala. Obserwuj siebie w tym miesiacu i patrz, czy sytuacja się powtórzy, jesli tak, idz do gina. W moim przypadku plamienie w nastepnym miesiacu nie wystapilo i Tobie życzę tego samego

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 08:08   #3172
malwinazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 45
Dot.: Za wczesne krwawienie z odstawienia!!

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Mi ostatnio zdarzyly się plamienia tuz przed koncem opakowania. W moim przypadku pokrylo sie to ze stresem, ze wzgledu na koniec semestru i zaliczenia oraz z oslabieniem organizmu, ze wzgledu na zapalenie pecherza (leki ktore na to bralam nie maja wpływu na anty). Moze tez ostatnio jestes zestresowana i zmeczona, masz oslabiony organizm i stad to jednorazowe plamienie? Jak zdarzylo Ci sie to dopiero raz to nie ma się co przejmowac, zabezpieczenie dziala. Obserwuj siebie w tym miesiacu i patrz, czy sytuacja się powtórzy, jesli tak, idz do gina. W moim przypadku plamienie w nastepnym miesiacu nie wystapilo i Tobie życzę tego samego

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Co prawda to prawda, stresu ostatnio mam dużo... A jak sytuacja potoczyła się dalej? Czy właściwe krwawienie wystąpiło u Ciebie w tym terminie co zawsze czy może już go nie było?
malwinazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 08:09   #3173
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Za wczesne krwawienie z odstawienia!!

Cytat:
Napisane przez malwinazja Pokaż wiadomość
Co prawda to prawda, stresu ostatnio mam dużo... A jak sytuacja potoczyła się dalej? Czy właściwe krwawienie wystąpiło u Ciebie w tym terminie czy zawsze czy może już go nie było?
Krwawienie pomimo plamienia pojawilo się jak w zegarku i trwalo tyle co zawsze

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-07-07 o 08:10
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:35   #3174
malwinazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 45
Dot.: Za wczesne krwawienie z odstawienia!!

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Krwawienie pomimo plamienia pojawilo się jak w zegarku i trwalo tyle co zawsze

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Hm... tylko teraz ciezko wyczuć kiedy kończy się plamienie a zaczyna właściwe krwawienie, tym bardziej jeśli te drugie były zawsze skąpe
Dla pewności idę dziś do lekarza
malwinazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:41   #3175
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Za wczesne krwawienie z odstawienia!!

Cytat:
Napisane przez malwinazja Pokaż wiadomość
Hm... tylko teraz ciezko wyczuć kiedy kończy się plamienie a zaczyna właściwe krwawienie, tym bardziej jeśli te drugie były zawsze skąpe
Dla pewności idę dziś do lekarza
No ja latwo to poznalam, bo plamienie mialam naprawde niewielkie, a krwawienie bardziej obfite. No ale wiadomo, lekarz będzie wiedział najlepiej, przez co to plamienie, mam nadzieję ze to tylko zmeczenie, stres i ze samo przejdzie

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 15:19   #3176
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Witajcie
Tydzień temu dostałam okres (chyba ze mylę z plamieniem).
Okres był dziwny pierwszego dnia pojawił się jakby skrzep (wyglądał jak wątróbka- sorry za wyrażenie). Kolejne dni był bardzo skąpy, kolor bardziej był brązowy niż czerwony. 3 dnia mi się zatrzymał. Nic nie leciało, 4 już coraz mniej.
Wiecie co to mogło być?
W sumie to każdego dnia zużywałam 1 podpaskę.
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 15:43   #3177
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Ja kiedyś miałam podobnie, sama nie wiedziałam czy to okres czy co, okazało się że nie był to okres tylko plamienia, a do tego mała torbiel na jajniku.

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2016-07-09 o 15:44
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:02   #3178
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam podobnie, sama nie wiedziałam czy to okres czy co, okazało się że nie był to okres tylko plamienia, a do tego mała torbiel na jajniku.

A czy w nastepnym miesiacu miałas juz normalny okres??
Dodam ze z Tż sie staramy o dzidzie
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 18:38   #3179
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Nie, generalnie dość długo się z tym bujałam. Najpierw dostałam luteinę na bodajże 4 miesiące, po odstawieniu przez miesiąc było ok i wszystko wróciło, lekarz chciał mnie umawiać na histeroskopię bo podejrzewał polipa, po powtórzeniu usg jednak się nie zdecydowała na histero, dostałam antykoncepcje na 4 miesiące, teraz jestem w 3 cyklu po odstawieniu i wszystko super poza trochę długimi cyklami - jeden 36 dniowy a drugi 33 dniowy. U mnie chyba spora niedowaga było przyczyną i stres
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 17:47   #3180
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Dziewczyny jakie plamienie po miesiączce jest normalne a jakie już powinno mnie niepokoić? Okres miałam 7 lipca, skończył się 10, a od 3 dni tylko plamię. Od ponad roku z przerwami borykam się z plamieniami, jednak głównie były to plamienia od owulacji do miesiączki chociaż zdarzył mi się cykl kiedy plamiłam przez cały czas. Jeden lekarz mówi ze to polip i hormony pomogą tylko na chwilę, drugi mówi że to być może polip ale obraz nie jest typowy, a trzeci mówi że żadnego polipa nie mam. Całe wakacje w zeszłym roku plamiłam, boję się że zaczyna mi się powtórka z tej 'rozrywki'
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 14:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.