Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 21:01   #91
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Śliczne!klaski :
Bardzo ładne!

To Ty miałaś operację? A z jakiego powodu?
bo raczej nie było to powiększanie piersi...
Z jakiego powodu ponieważ chciałam mieć większe piersi
No to muszę wyprowadzic Cię z błedu Bylo to POWIęKSZENIE
Może umieszcze inaczej zdjęcia a same zainteresowane same ocenią
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:06   #92
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Seela- weszłam sobie teraz do galerii Twojego doktora. Mając na względzie szczegóły techniczne, uważam że wszystkie biusty są zrobione naprawdę świetnie. Z tym, że wiedząc co rozumiecie poprzez "autostrada"- widzę ich tam co najmniej kilka. Nie żebym chciała odbić piłeczkę albo próbować kogoś do niego zniechęcić (absolutnie)- ale bądźmy obiektywne... W przypadku piersi szeroko rozstawionych też cudów nie czyni, bo to po prostu nie jest możliwe- chyba, że kosztem np. nienaturalnego położenia brodawek (KBO). Założę się, że gdyby zebrać zdjęcia pacjentek Kasprzyka i doktora Jarlińskiego w jednym miejscu i bez podpisu, to nikt nie byłby w stanie orzec "które są czyje". Także uważałabym z tymi "autostradami" i krytykowaniem pacjentek tylko jednego specjalisty za coś, co dotyczy także innych, a do tego jest rzeczą zupełnie normalną... I nie bierz tego do siebie, Seela- piszę ogólnie, żeby dać do myślenia szerszej "publiczności".

Rozumiem że piszesz do szerszej publiczności, ale ja też muszę sie do tego ustosunkować.
Nigdy nie widziałam biustów Twojego dr bo się tym nigdy nie interesowałam i pierwsze biusty spod Jego ręki widziałam tu na tym wątku. Tak jak już pisałam - nigdy nie zarzucałam niczego Twojemu lekarzowi bo Go nie znam. A w kwestii autostrad wypowiedziałam sie bardzo ogólnie. W moim odczuciu estetycznym autostrada to jest właśnie to co przedstawia to drugie zdjęcie o którym dyskutowałyśmy wczesniej. U mojego dr nie widziałam akurat takich autostrad ale wiesz... nie wszystkie biusty przez Niego operowane są w tej galerii... więc jeżeli znajdziesz jakiś u jakiejś koleżanki z takową autostradą to nie sil sie na wstawianie fotek bo szczerze mówiąc mało mnie to interesuje.
Nie jestem adwokatem mojego dr i nie zamierzam Mu takich hołdów składać i robić darmowej reklamy jak większość Pań w tym wątku robi swojemu. Uważam ze mój tej reklamy nie potzrzebuje bo i tak drzwiami i oknami walą do Niego pacjentki, czemu wcale się nie dziwię. Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć że nie mogłam lepiej trafić i że uważam Go za wspaniałego lekarza i przemiłego człowieka. Mnie uszczęśliwił i życzę wszystkim Dziewczynom żeby znalazły sobie lekarza który Je uszczęśliwi - tak zwyczajnie! A o gustach sie nie dyskutuje!
Nie wiem co to jest to KBO i nie potrafię rzeczowo pisać na temat implantacji biustów bo sie na tym nie znam. Coś tam mniej więcej kumam ale jeszcze nie na tyle aby móc z Toba wdawać sie w dyskusje merytoryczne.

Pozdrawiam
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:09   #93
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez olgawro Pokaż wiadomość
lorenza gratuluje piersiątek, ile jestes po operacji i jak sie czujesz

Pozdrawiam
Od operacji minęło półtora miesiąca
Hm a jak się czuje ?
Wprost rewelacyjnie

Tak w ogóle to bardzo dobrze zniosłam operacje i krótką rekonwalescencje
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:20   #94
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez lorenza84 Pokaż wiadomość
Z jakiego powodu ponieważ chciałam mieć większe piersi
No to muszę wyprowadzic Cię z błedu Bylo to POWIęKSZENIE
Może umieszcze inaczej zdjęcia a same zainteresowane same ocenią
Wybacz ale różnicy prawie nie widać, a biorąc pod uwagę że zdjęcia są robione tuż po operacji to biust jest jeszcze napuchnięty więc po zejściu opuchlizny nie będzie tego różnicy widać w ogóle.
No z rozmiarem to tu dr nie zaszalał, a przy takiej wyjściówce jaką miałaś to (pijąc troszkę do postów Kasiaczka) wielkiego wyzwania też nie było.
Miałaś bardzo ładne i zgrabne piersi i na Twoim miejscu nie dałabym sie pokroić dla efektu niemal niezauważalnego.
...ale oczywiście nie jestem na Twoim miejscu...
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:35   #95
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Wybacz ale różnicy prawie nie widać, a biorąc pod uwagę że zdjęcia są robione tuż po operacji to biust jest jeszcze napuchnięty więc po zejściu opuchlizny nie będzie tego różnicy widać w ogóle.

Miałaś bardzo ładne i zgrabne piersi i na Twoim miejscu nie dałabym sie pokroić dla efektu niemal niezauważalnego.
...ale oczywiście nie jestem na Twoim miejscu...
Ja różnicę widzę i to znaczną zwłaszcza po rozmiarze stanika z B do E dość długa droga
Jestem osoba dość dużą i piersi z przed operacji zlewały się z ogółem sylwetki
Mnie się podobają proporcjonalne piersi W efekcie wziełam mniejsze wkładki od proponowanych Wiec decyzja była całkowicie przemyślana

Jeśli możesz umieść swoje zdjęcia Jestem jak to wygląda u Ciebie
A z kolei deklaruje iż dodatkowo porobie aktualne zdjecia i je umieszcze
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:39   #96
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Rozumiem że piszesz do szerszej publiczności, ale ja też muszę sie do tego ustosunkować.
Nigdy nie widziałam biustów Twojego dr bo się tym nigdy nie interesowałam i pierwsze biusty spod Jego ręki widziałam tu na tym wątku. Tak jak już pisałam - nigdy nie zarzucałam niczego Twojemu lekarzowi bo Go nie znam. A w kwestii autostrad wypowiedziałam się bardzo ogólnie. W moim odczuciu estetycznym autostrada to jest właśnie to co przedstawia to drugie zdjęcie o którym dyskutowałyśmy wcześniej. U mojego dr nie widziałam akurat takich autostrad ale wiesz... nie wszystkie biusty przez Niego operowane są w tej galerii... więc jeżeli znajdziesz jakiś u jakiejś koleżanki z takową autostradą to nie sil sie na wstawianie fotek bo szczerze mówiąc mało mnie to interesuje.
Nie jestem adwokatem mojego dr i nie zamierzam Mu takich hołdów składać i robić darmowej reklamy jak większość Pań w tym wątku robi swojemu. Uważam ze mój tej reklamy nie potzrzebuje bo i tak drzwiami i oknami walą do Niego pacjentki, czemu wcale się nie dziwię. Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć że nie mogłam lepiej trafić i że uważam Go za wspaniałego lekarza i przemiłego człowieka. Mnie uszczęśliwił i życzę wszystkim Dziewczynom żeby znalazły sobie lekarza który Je uszczęśliwi - tak zwyczajnie! A o gustach sie nie dyskutuje!
Nie wiem co to jest to KBO i nie potrafię rzeczowo pisać na temat implantacji biustów bo sie na tym nie znam. Coś tam mniej więcej kumam ale jeszcze nie na tyle aby móc z Toba wdawać sie w dyskusje merytoryczne.

Pozdrawiam
Twój doktor ma mnóstwo doskonałych recenzji na forach i wiele zadowolonych pacjentek- im jakoś się nie zarzuca "robienia reklamy" tylko dlatego, że wypowiadają pozytywne opinie o jego pracy... Naprawdę nie rozumiem takich posądzeń :/ . Gdyby ktoś zaczął go bezpodstawnie mieszać z błotem, to na pewno reakcja byłaby identyczna. Ja mam podstawy "składać hołdy" Kasprzykowi, bo nie tylko jestem obecnie jego zadowoloną pacjentką, ale w przeszłości byłam niezadowoloną pacjentką innych chirurgów i przeszłam wiele przykrych rzeczy zanim do niego w końcu trafiłam, więc mam porównanie. W niektórych postach wypowiadam się nie tyle "w jego obronie", tylko aby uświadomić ludziom, że ciało nie glina, istnieją pewne ograniczenia- weźmy choćby tę cholerną "autostradę". Mam nadzieję, że dzięki moim słowom choć część ludzi mających za sobą operacje plastyczne nauczy się cieszyć z pozytywnych zmian w wyglądzie i przestanie uważać chirurgów za magików, zdolnych wyczarować wszystko. Ja również życzę każdemu zadowolenia z wybranego chirurga i rezultatów zabiegów, oraz żeby ewentualne negatywne wypowiedzi "koleżanek z for" nie były w stanie umniejszyć owej radości.
Co do KBO- kompleks brodawka otoczka, to co potocznie nazywamy "brodawką" lub "sutkami"
Ach, jeszcze jedno- Lorenza jest moją koleżanką, poznałyśmy się na długo przed jej operacją piersi. Wcześniej nie zauważyłam posta, do którego przed chwilą się ustosunkowała- a mianowicie Twojego, Seela, prześmiewczego komentarza na temat tego, że "to na pewno nie było powiększenie piersi". "Niezauważalne efekty"??? I Ty twierdzisz, że nic nie zarzucasz "mojemu" lekarzowi??? Co to w ogóle za teksty??? o_O
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:19   #97
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez lorenza84 Pokaż wiadomość
Ja różnicę widzę i to znaczną zwłaszcza po rozmiarze stanika z B do E dość długa droga
Jestem osoba dość dużą i piersi z przed operacji zlewały się z ogółem sylwetki
Mnie się podobają proporcjonalne piersi W efekcie wziełam mniejsze wkładki od proponowanych Wiec decyzja była całkowicie przemyślana

Jeśli możesz umieść swoje zdjęcia Jestem jak to wygląda u Ciebie
A z kolei deklaruje iż dodatkowo porobie aktualne zdjecia i je umieszcze
Twój wybór.
Tak jak powiedziałam już wczesniej i podtrzymuję to - efekt jest bardzo ładny, ale jak dla mnie róznica między wyjściówką a efektem końkowym jest znikoma wizualnie.
Co do moich fotek - postaram się wstawić (nie wiem czy umiem)

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Twój doktor ma mnóstwo doskonałych recenzji na forach i wiele zadowolonych pacjentek- im jakoś się nie zarzuca "robienia reklamy" tylko dlatego, że wypowiadają pozytywne opinie o jego pracy... Naprawdę nie rozumiem takich posądzeń :/ . Gdyby ktoś zaczął go bezpodstawnie mieszać z błotem, to na pewno reakcja byłaby identyczna. Ja mam podstawy "składać hołdy" Kasprzykowi, bo nie tylko jestem obecnie jego zadowoloną pacjentką, ale w przeszłości byłam niezadowoloną pacjentką innych chirurgów i przeszłam wiele przykrych rzeczy zanim do niego w końcu trafiłam, więc mam porównanie. W niektórych postach wypowiadam się nie tyle "w jego obronie", tylko aby uświadomić ludziom, że ciało nie glina, istnieją pewne ograniczenia- weźmy choćby tę cholerną "autostradę". Mam nadzieję, że dzięki moim słowom choć część ludzi mających za sobą operacje plastyczne nauczy się cieszyć z pozytywnych zmian w wyglądzie i przestanie uważać chirurgów za magików, zdolnych wyczarować wszystko. Ja również życzę każdemu zadowolenia z wybranego chirurga i rezultatów zabiegów, oraz żeby ewentualne negatywne wypowiedzi "koleżanek z for" nie były w stanie umniejszyć owej radości.
Co do KBO- kompleks brodawka otoczka, to co potocznie nazywamy "brodawką" lub "sutkami"
Ach, jeszcze jedno- Lorenza jest moją koleżanką, poznałyśmy się na długo przed jej operacją piersi. Wcześniej nie zauważyłam posta, do którego przed chwilą się ustosunkowała- a mianowicie Twojego, Seela, prześmiewczego komentarza na temat tego, że "to na pewno nie było powiększenie piersi". "Niezauważalne efekty"??? I Ty twierdzisz, że nic nie zarzucasz "mojemu" lekarzowi??? Co to w ogóle za teksty??? o_O
widzisz... jednak masz coś również personalnie do mnie!
Ja Twojemu dr niczego nie zarzucam!
I nie wiem zupełnie o co Ci chodzi!
Nigdy nie pisałam nic o Nim bo nie znam Jego prac, ani Jego samego również nie miałam przyjemności poznać.
Wręcz dziwi mnie Twój atak bo zarówno w Twoim jak i w przypadku Twojej koleżanki stwierdziłam jasno i wyraźnie że biusty są bardzo ładne!
Co do "prześmiewczego" Twoim zdaniem komentarza - odnosił sie bardziej do Twojej wypowiedzi - i wiesz doskonale o co mi chodzi bo już Ci to tłumaczyłam, nie każ mi powtarzać.
Mam prawo do wyrażenia swojej subiektywnej opinii - ja dużej różnicy nie widzę!!! a wyjściówka była bardzo rzeczowa więc aż szkoda było to poprawiać! Ale skoro Lorenza jest zadowolona - nic mi do tego! Życzę dalszego zadowolenia! I tyle!
To również pisałam - lubię duże biusty i dlatego nie dałabym się pokroić dla znikomego efektu! Pozwól mi mieć swoje zdanie!!!
a tak na marginesie...ja też mam Koleżanki, w dodatku po których Ty chcesz jeździć i też mi to zupełnie nie leży. Nie można wszystkich wrzucać do tego samego wora! A niestety często taki wniosek można wyciągnąc z Twoich wypowiedzi.

Nie jestem zainteresowana dalszą dyskusją w takim tonie.
Nie przyszłam tu nikogo obrażać i nie zamierzam też wysłuchiwać pod swoim adresem jakichś komentarzy.



Lorenza - nie mam niestety zdjęcia wyjściówki, ale nie była tak imponująca jak Twoja! Ja jestem po dwóch długich karmieniach.
fotki wstawiam tylko na chwilę bo to przecież nie wątek o moim lekarzu
__________________


Edytowane przez seela
Czas edycji: 2010-04-16 o 22:58
seela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 22:30   #98
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Mam prawo do wyrażenia swojej subiektywnej opinii - ja dużej różnicy nie widzę!!! a wyjściówka była bardzo rzeczowa więc aż szkoda było to poprawiać!
Czyli Twoim zdaniem w przypadku powiększenia piersi chodzi o to, żeby napchać ile się da? Skok o prawie trzy rozmiary miseczki to "znikomy efekt"? No proszę Cię...
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:47   #99
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Czyli Twoim zdaniem w przypadku powiększenia piersi chodzi o to, żeby napchać ile się da? Skok o prawie trzy rozmiary miseczki to "znikomy efekt"? No proszę Cię...
wiesz... ja w tym staniku po prawej mam miseczkę D a w tym po lewej FF czy to też oznacza że zrobiłam "skok o trzy rozmiary"? fajnie!
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:50   #100
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
wiesz... ja w tym staniku po prawej mam miseczkę D a w tym po lewej FF czy to też oznacza że zrobiłam "skok o trzy rozmiary"? fajnie!
Zależy jaki obwód pod biustem i jaka numeracja. Sama posiadam staniki z miseczkami od DD do G.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:57   #101
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Zależy jaki obwód pod biustem i jaka numeracja. Sama posiadam staniki z miseczkami od DD do G.
właśnie!

Dobranoc
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 23:18   #102
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

lorenza.. ja noszę po operacji 75C (przed było małe A, nosiłam wypchane B ) dobrze rozumiem co masz na myśli, pisząc o proporcjach
mi trochę wystaje brzucho, mimo że jestem chudzielec i brak piersi sprawiał, że wyglądałam okropnie
teraz jest super patyczak z cyckami ..
jakby mi zrobić większe, to by powstała niezła groteska
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:37   #103
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
właśnie!

Dobranoc
Z tym że Lorenza nie musi kupować staników o obwodzie za dużym o 10cm i zwężać ich, jak ja- gdybym mogła swobodnie kupić staniki 75G, to nie miałabym w szafce z bielizną aż tylu rozbieżności rozmiarowych. W tym konkretnym przypadku (Lorenzy) jest z 75B na 75D/E.
Seela, czemu usunęłaś swoje zdjęcia? Przecież nikt nie twierdzi, że jeżeli wątek jest zatytułowany nazwiskiem danego specjalisty, to pacjentki innych lekarzy nie mogą prezentować swojego stanu posiadania, niewłaściwie to interpretujesz. Zapewne wiele osób będzie zainteresowanych wyglądem Twojego biustu i rezultatem pracy Twojego chirurga, a tu fotki zniknęły... Czy przed zabiegiem miałaś jakąś asymetrię do skorygowania? Pytam, bo Twoje piersi są lekko nierówne, ale to jest normalne w tak krótkim czasie od operacji. Pewnie wszystko unormuje się po kilku miesiącach- ale chciałabym wiedzieć jak przedstawiał się Twój stan wyjściowy, zwłaszcza że jesteś po dwóch karmieniach. Masz może fotki "przed"?
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 14:48   #104
Kamilka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Po wielu wypisanych tutaj postach podkreślam, że nikogo nie pytałam ani nie prosiłam o opinie na temat moich piersi jak jedna -cytuję : „Dodam jeszcze, że w wątku o powiększaniu piersi jest dziewczyna, która operowała się u innego lekarza i niestety po op. miała również autostradę... Prosiła o nasze zdanie - dostała taką samą odpowiedź jak Ty...” to stwierdziła.
Przeglądnęłam co nie co i mogłabym wypisać, które złośliwe osoby mają tu autostradę czy symmastie, nie dopasowane piersi i wytykać palcami biusty, które mnie się nie podobają z podaniem dlaczego i jaki lekarz tak operował. Ale po co?
Do waszej informacji mój odstęp między piersiami jest od 2 do 2,5cm w zależności w które miejsce patrzymy.
Z uwagi, że minął mi tydzień od drobnej liposukcji ud byłam wczoraj u dr Kasprzyka na kontroli i pstryknęliśmy kilka fotek biustu, które wstawię.
Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
To aż dziwne, że Twój pierwszy post był taki przemyślany, a nie miałaś przygotowanych zdjęć i musiałaś wrzucić te z sesji... To naprawdę zdumiewające.
Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
Poza tym jest już wątek o powiększaniu piersi i tam można było to napisać. Po co zaśmiecać forum kolejnymi wątkami???
Wystarczyloby, gdybyś na wątku o powiększaniu piersi wrzuciła fotki biustu, nieretuszowane...
Jak zdążyłam poczytać to dla ciebie całe forum jest takie zdumiewające, a wątek'powiększanie piersi', w którym się tak udzielasz jest przez twoje posty bardzo "treściwy".
Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
Nie mnie oceniać, co robisz i czemu się rozbierasz, a potem wrzucasz na forach swoje nagie zdjęcia z widoczna twarzą...

Do twojej wiadomości - nie rozbieram się, kalendarz jest prywatny i jest to I forum, gdzie wkleiłam przykładowe zdjęcia. Więc nie zabieraj wogóle głosu na ten temat, bo ja cię o to nie prosiłam. Najlepszym podsumowaniem będzie tutaj jeszcze twoje stwierdzenie z jednego postu ”Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora i nie oceniaj swoja miarą.”
Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
.. nie po to robiłam operację, by znów korygować kształt czy wielkość piersi stanikami push up...
Czy ty kolejny raz chcesz mi coś zarzucić?
Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem twoich obiekcji odnośnie wyglądu... Jakbyś poczytała forum, to byś się dowiedziała, że ogromna większość dziewczyn z wątku głównego to szczupłe i zgrabne dziewczyny. Takie kruszynki z ładnymi piersiami a jednak żadna nie wklejała swoich fotek robionych w taki sposób. Nie wiem czym się tu chwalić
i
Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
…Ja nie mam czego Kamili zazdrościć. Mam ładne ciało, wiek zbliżony, dziecko... Jak wiele innych dziewczyn tutaj.
Zatem proponuję byś wstawiła tutaj swoje zdjęcie, całej sylwetki z ładnymi piersiami zobaczymy.

Do seela w związku z pytaniem
Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
dlaczego wątek nosi nazwę DR KASPRZYK POWIĘKSZENIE PIERSI, a nie np POWIEKSZENIE PIERSI, A URODZENIE DZIECKA albo URODZENIE DZIECKA I KARMIENIE W PRZYPADKU POWIĘKSZONYCH PIERSI myśle ze wówczas byłby bardziej związany z tematyką jaką zamierzasz tu wprowadzić, a także z pewnością łatwiej zainteresowanym byłoby odszukać wątek o tej tematyce..
Dlatego, że ja go założyłam (choćby ot tak) i wątek nie nosi nazwy cyt. DR KASPRZYK POWIĘKSZENIE PIERSI a DR KASPRZYK -POWIĘKSZENIE PIERSI - Z PERSPEKTYWY 4 LAT PO! , który (jak wyraźnie opisałam w pierwszym zdaniu I-ego postu) miał być poświęcony wszystkim zainteresowanym jak zachowują się piersi po urodzeniu dziecka czy po upływie wielu lat!
A jaki jest efekt? Masz coś do powiedzenia na temat zachowania silikonowych piersi po upływie lat czy po urodzeniu dziecka? Jesteś zainteresowana w ogóle tematem? Jak nie to dołącz do listopadowej80.

Kasiaczku – podpisuję się pod Twoimi postami, pięknie, konkretnie i rzeczowo wszystko opisałaś. A do odpowiedzi seeli na jeden z Twoich postów tj.
Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
…Nigdy nie widziałam biustów Twojego dr bo się tym nigdy nie interesowałam i pierwsze biusty spod Jego ręki widziałam tu na tym wątku. Tak jak już pisałam - nigdy nie zarzucałam niczego Twojemu lekarzowi bo Go nie znam. A w kwestii autostrad wypowiedziałam sie bardzo ogólnie. W moim odczuciu estetycznym autostrada to jest właśnie to co przedstawia to drugie zdjęcie o którym dyskutowałyśmy wczesniej. U mojego dr nie widziałam akurat takich autostrad ale wiesz... nie wszystkie biusty przez Niego operowane są w tej galerii... więc jeżeli znajdziesz jakiś u jakiejś koleżanki z takową autostradą to nie sil sie na wstawianie fotek bo szczerze mówiąc mało mnie to interesuje.
Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Nie jestem adwokatem mojego dr i nie zamierzam Mu takich hołdów składać i robić darmowej reklamy jak większość Pań w tym wątku robi swojemu. Uważam ze mój tej reklamy nie potzrzebuje bo i tak drzwiami i oknami walą do Niego pacjentki, czemu wcale się nie dziwię. Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć że nie mogłam lepiej trafić i że uważam Go za wspaniałego lekarza i przemiłego człowieka. Mnie uszczęśliwił i życzę wszystkim Dziewczynom żeby znalazły sobie lekarza który Je uszczęśliwi - tak zwyczajnie! A o gustach sie nie dyskutuje!
Nie wiem co to jest to KBO i nie potrafię rzeczowo pisać na temat implantacji biustów bo sie na tym nie znam. Coś tam mniej więcej kumam ale jeszcze nie na tyle aby móc z Toba wdawać sie w dyskusje merytoryczne…
dopiszę tylko, seela – takiego samobója strzelić! Nieźle. Czy to nie jest 100% reklama twojego dr (świetnego chirurga zresztą)? Przykre, że nie umiesz logicznie ocenić tego co piszesz.

Lorenza – na wszystkich zdjęciach po op już widać, że piersi są idealnie dopasowane do sylwetki, proporcjonalne i z upływem czasu nabiorą pięknych kształtów. Gratuluje .

Ok., zrzucę zdjęcia z aparatu i postaram się dzisiaj wstawić.
__________________
Dr.Kasprzyk - anatomki 370 cc model MX- McGhan

Edytowane przez Kamilka7
Czas edycji: 2010-04-17 o 14:51
Kamilka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:16   #105
anna_ivy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 364
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Ależ proszę bardzo
kasiaczku, biuscik fajny Przyznam, ze osobiscie lubie pelne, duze biusty i jak widac te 750cc daly Ci fajny efekt Przy takiej kobiecej i pelniejszej figurze mniejszy implant rzeczywiscie nie wygladalby najlepiej, a tak pierwsza klasa
anna_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:53   #106
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
jakby mi zrobić większe, to by powstała niezła groteska
Ja właśnie takiego efektu się obawiałam najbardziej
Miała kilka takich dni że chciałam jak najwieksze z zaproponowanych przez doktora
Ale przyszło co do czego to zdecydowałam sie na mniejszy implat
I nie załuję swojej decyzji
Wkładki idealnie wkomponowały sie w moja sylwetke
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:59   #107
anna_ivy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 364
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość
Z uwagi, że minął mi tydzień od drobnej liposukcji ud

(...)

Ok., zrzucę zdjęcia z aparatu i postaram się dzisiaj wstawić.
Super Czy to bedzie efekt przed i po liposukcji ud? Przyznam, ze efektow odsysania tluszczu jeszcze u tego lekarza nie widzialam, ale pewnie bedziesz miala super efekt na lato
anna_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:30   #108
Kamilka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Anno_ivy napisałam cyt: "Z uwagi, że minął mi tydzień od drobnej liposukcji ud byłam wczoraj u dr Kasprzyka na kontroli i pstryknęliśmy kilka fotek biustu, które wstawię" - czyli wstawię zdjęcia biustu, które zrobiliśmy podczas kontroli.
Co do lipo to nie mam obecnie żadnych zdjęć, gdyż od 8.04.10 tj. wyjścia z kliniki chodzę 24h w tych "luksusowych" obciskających 'getrach' zapinanych na suwak od kolana po pas i które mam nosić jeszcze przez 3 tygodnie. Super "komfort".
__________________
Dr.Kasprzyk - anatomki 370 cc model MX- McGhan
Kamilka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:35   #109
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Z tym że Lorenza nie musi kupować staników o obwodzie za dużym o 10cm i zwężać ich, jak ja- gdybym mogła swobodnie kupić staniki 75G, to nie miałabym w szafce z bielizną aż tylu rozbieżności rozmiarowych. W tym konkretnym przypadku (Lorenzy) jest z 75B na 75D/E.
Seela, czemu usunęłaś swoje zdjęcia? Przecież nikt nie twierdzi, że jeżeli wątek jest zatytułowany nazwiskiem danego specjalisty, to pacjentki innych lekarzy nie mogą prezentować swojego stanu posiadania, niewłaściwie to interpretujesz. Zapewne wiele osób będzie zainteresowanych wyglądem Twojego biustu i rezultatem pracy Twojego chirurga, a tu fotki zniknęły... Czy przed zabiegiem miałaś jakąś asymetrię do skorygowania? Pytam, bo Twoje piersi są lekko nierówne, ale to jest normalne w tak krótkim czasie od operacji. Pewnie wszystko unormuje się po kilku miesiącach- ale chciałabym wiedzieć jak przedstawiał się Twój stan wyjściowy, zwłaszcza że jesteś po dwóch karmieniach. Masz może fotki "przed"?

No tak... nie spodziewałam się absolutnie innej riposty z Twojej strony

...oczywiście że mam asymetrię - dlatego jedna miseczka to B a druga to FF ale niestety nie dało sie tego skorygować,... no i oczywiście ta autostrada (okropna nieprawdaż???)

Fotki usunęłam bo nie wklejałam ich nigdzie dotychczas, a tu zrobiłam to tylko na prośbę Lorenzy żeby mogła również ocenić i moje nabytki, aby szanse były wyrównane - myślę ze to uczciwe podejście!
Jeżeli miałyby gdzieś istnieć to z pewnością nie w tym wątku, z wyzej wymienionych powodów.
Wyjściówki juz nie mam, ale nawet gdybym miała to i tak bym jej tutaj nie wkleiła, bo nie było się czym chwalić. Wykarmiłam dwoje dzieci - pozostawiam to sferze Twojej wyobraźni.

Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość



Do seela w związku z pytaniem

1.Dlatego, że ja go założyłam (choćby ot tak) i wątek nie nosi nazwy cyt. DR KASPRZYK POWIĘKSZENIE PIERSI a DR KASPRZYK -POWIĘKSZENIE PIERSI - Z PERSPEKTYWY 4 LAT PO! , który (jak wyraźnie opisałam w pierwszym zdaniu I-ego postu) miał być poświęcony wszystkim zainteresowanym jak zachowują się piersi po urodzeniu dziecka czy po upływie wielu lat!
A jaki jest efekt? Masz coś do powiedzenia na temat zachowania silikonowych piersi po upływie lat czy po urodzeniu dziecka? Jesteś zainteresowana w ogóle tematem? 2.Jak nie to dołącz do listopadowej80.

Kasiaczku – podpisuję się pod Twoimi postami, pięknie, konkretnie i rzeczowo wszystko opisałaś. A do odpowiedzi seeli na jeden z Twoich postów tj.
[COLOR=black][FONT=Georgia]
dopiszę tylko, seela –3. takiego samobója strzelić! Nieźle. Czy to nie jest 100% reklama twojego dr (świetnego chirurga zresztą)? Przykre, że nie umiesz logicznie ocenić tego co piszesz.

Lorenza – na wszystkich zdjęciach po op już widać, że piersi są idealnie dopasowane do sylwetki, proporcjonalne i z upływem czasu nabiorą pięknych kształtów. Gratuluje .

Ok., zrzucę zdjęcia z aparatu i postaram się dzisiaj wstawić.
1.Chciałam podkreslić tylko obłudę jaką sie kierujesz - bo ten wątek z pewnością nie miał na celu pomocy osobom zainteresowanym zachowaniem silikonów przy karmieniu bo jak dotąd nigdzie nie wyczytałam jakiejś rzeczowej relacji na ten temat! A zainteresowana może i jestem - nie wykluczam ze jeszcze kiedyś zostane ponownie mamą!

2. Do Listopadowej nie muszę dołączać bo cały czas jestem z Nią połączona, a jeżeli miałaś na myśli abym "oddaliła sie z tego wątku" to myślę ze nie Tobie o tym decydować gdzie i z kim piszę! Wątek jest dla wszystkich (to chyba nie jest prywatne forum???) Akurat z Tobą to ja w tym wątku specjalnie nie rozmawiałam wiec nie widzę problemu - ignoruj mnie jak Ci nie podchodzę!
3. samobója?????? Smiechu warte! O czym Ty mówisz? i o jakiej logice Ty chcesz dyskutować??? Widać masz problem z logicznym czytaniem, bo mój post był odpowiedzią na posty Kasiaczka i to Ona zaczęła rozmowę na temat mojego lekarza. Ja tu nie przyszłam z zamiarem zamieszczania reklamy. Jego reklama jest w Jego galerii i jest ogólnodostępna. Ja nikogo do tej galerii nie odsyłałam. Kasiaczek weszła tam po to aby móc wytknąć jakieś niedociągnięcia również i mojemu lekarzowi, a ja napisałam tylko że ja, powtarzam - ja, jestem bardzo zadowolona nie analizując całej reszty, bo nie zamierzam wdawać sie tu zWami w polemikę, czy lekarz który mnie operował jest "SUPER LEKARZEM" czy nie. Dla mnie jest super i tyle!
Dziwię Ci się grubo bo atakujesz nie mając żadnych argumentów! Każda zadowolona pacjentka będzie żywą reklamą swojego lekarza - to oczywiste!
...ale po co od razu wystawiać pomniki....
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 19:12   #110
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Seela a ja mam wrażnie że nie aby wytknąć niedociągnięcia twojego lekarza tylko twoje, bo jesteś bardzo niekonsekwentna w swoich wypowiedziach i krytyce pacjentek innych lekarzy, o swoim wypowiadasz się w wielkih superlatywach a do innych tak samo postępujących osób masz wąty. W samych pochwałąch nie ma nic złego, ale już chwalenie swego przy jednoczesnej rażącej krytyce innnego jest nie fair- a ty tak robisz i wydaje ci się chyba że tego nie widać. Szkoda że usunęłąś zdjecia, czyżbyś bała się że i ciebie może spotkać krytyka, choćby nieuzasadniona?
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 19:38   #111
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez koniczyna_clover Pokaż wiadomość
Seela a ja mam wrażnie że nie aby wytknąć niedociągnięcia twojego lekarza tylko twoje, bo jesteś bardzo niekonsekwentna w swoich wypowiedziach i krytyce pacjentek innych lekarzy, o swoim wypowiadasz się w wielkih superlatywach a do innych tak samo postępujących osób masz wąty. W samych pochwałąch nie ma nic złego, ale już chwalenie swego przy jednoczesnej rażącej krytyce innnego jest nie fair- a ty tak robisz i wydaje ci się chyba że tego nie widać. Szkoda że usunęłąś zdjecia, czyżbyś bała się że i ciebie może spotkać krytyka, choćby nieuzasadniona?
a Ty w ogóle myślisz nad tym co piszesz???
mhmhm tak - Kasiaczek weszła do galerii mojego lekarza żeby wytknąć mi MOJE NIEDOCIĄGNIĘCIA - no.... bardzo twórcze! gratuluję pomysłu!
Krytyce??? Jedyna moja krytyka względem pacjentek innych lekarzy to ta w kierunku piersi Kasiaczka i piersi Lorenzy - w obu przypadkach napisałam że piersi są bardzo ładne! Cóż za potworna krytykantka ze mnie!!!!!

Mam postulacik!
Czytajcie ze zrozumieniem i moze też z niewielkim nakładem pamięci!
Nie będę w kółko powtarzać jednego i tego samego bo szkoda mi na to czasu!

w kwestii zdjęć też odpowiedx znajdziesz wyżej - jak sie wczytasz!
Poza tym powinno Ci wystarczyć że mam ogromną asymetrię i potworną autostradę więc w czym problem???
Krytykuj ile wlezie! Miłej zabawy!!!
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 20:53   #112
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość



Fotki usunęłam bo nie wklejałam ich nigdzie dotychczas, a tu zrobiłam to tylko na prośbę Lorenzy żeby mogła również ocenić i moje nabytki, aby szanse były wyrównane - myślę ze to uczciwe podejście!
.
Niestety położyłam się spać wieczorem w dniu w którym umiesciłas zdjecia
A następnego dnia juz nie było
Wiec nie wiem jak wyglądają
Jesli chcesz mozesz je jeszcze raz umiescic albo przesłac na priva
Ja tez miała drobna asymetrie

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Rozmiary stanika, każdy wie jak to jest
Wiec moze przedstawie swoje wymiary
Pod biustem 73 cm w biuscie 95-7 cm
Zmienia sie na przestrzeni ostatnich 2 tygodni
Mięsnie ''puszczają' i biust cały czas sie zmienia
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 23:06   #113
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez anna_ivy Pokaż wiadomość
kasiaczku, biuscik fajny Przyznam, ze osobiscie lubie pelne, duze biusty i jak widac te 750cc daly Ci fajny efekt Przy takiej kobiecej i pelniejszej figurze mniejszy implant rzeczywiscie nie wygladalby najlepiej, a tak pierwsza klasa
Kiedy miałam pierwszą operację ważyłam 15 kilo mniej, niż teraz, więc te 425cc od innej doktorki jako tako wyglądały- jednak wraz z moim przybieraniem na wadze (celowym i zamierzonym) zaczęły po prostu "ginąć". Ja jestem "maksymalistką", podobają mi się naprawdę bardzo duże piersi i "solidna" budowa kobiecego ciała. Uważam, że mniejsze implanty może i pasowałyby do mojej sylwetki (na pewno wyglądałabym szczuplej), ale dla mnie liczy się rozmiar piersi- dlatego między innymi zdecydowałam się na wymianę i nieźle się naszukałam, zanim znalazłam "chętnego" w osobie Kasprzyka
Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość

No tak... nie spodziewałam się absolutnie innej riposty z Twojej strony

...oczywiście że mam asymetrię - dlatego jedna miseczka to B a druga to FF ale niestety nie dało sie tego skorygować,... no i oczywiście ta autostrada (okropna nieprawdaż???)

Fotki usunęłam bo nie wklejałam ich nigdzie dotychczas, a tu zrobiłam to tylko na prośbę Lorenzy żeby mogła również ocenić i moje nabytki, aby szanse były wyrównane - myślę ze to uczciwe podejście!
Jeżeli miałyby gdzieś istnieć to z pewnością nie w tym wątku, z wyzej wymienionych powodów.
Wyjściówki juz nie mam, ale nawet gdybym miała to i tak bym jej tutaj nie wkleiła, bo nie było się czym chwalić. Wykarmiłam dwoje dzieci - pozostawiam to sferze Twojej wyobraźni.


1.Chciałam podkreslić tylko obłudę jaką sie kierujesz - bo ten wątek z pewnością nie miał na celu pomocy osobom zainteresowanym zachowaniem silikonów przy karmieniu bo jak dotąd nigdzie nie wyczytałam jakiejś rzeczowej relacji na ten temat! A zainteresowana może i jestem - nie wykluczam ze jeszcze kiedyś zostane ponownie mamą!

2. Do Listopadowej nie muszę dołączać bo cały czas jestem z Nią połączona, a jeżeli miałaś na myśli abym "oddaliła sie z tego wątku" to myślę ze nie Tobie o tym decydować gdzie i z kim piszę! Wątek jest dla wszystkich (to chyba nie jest prywatne forum???) Akurat z Tobą to ja w tym wątku specjalnie nie rozmawiałam wiec nie widzę problemu - ignoruj mnie jak Ci nie podchodzę!
3. samobója?????? Smiechu warte! O czym Ty mówisz? i o jakiej logice Ty chcesz dyskutować??? Widać masz problem z logicznym czytaniem, bo mój post był odpowiedzią na posty Kasiaczka i to Ona zaczęła rozmowę na temat mojego lekarza. Ja tu nie przyszłam z zamiarem zamieszczania reklamy. Jego reklama jest w Jego galerii i jest ogólnodostępna. Ja nikogo do tej galerii nie odsyłałam. Kasiaczek weszła tam po to aby móc wytknąć jakieś niedociągnięcia również i mojemu lekarzowi, a ja napisałam tylko że ja, powtarzam - ja, jestem bardzo zadowolona nie analizując całej reszty, bo nie zamierzam wdawać sie tu zWami w polemikę, czy lekarz który mnie operował jest "SUPER LEKARZEM" czy nie. Dla mnie jest super i tyle!
Dziwię Ci się grubo bo atakujesz nie mając żadnych argumentów! Każda zadowolona pacjentka będzie żywą reklamą swojego lekarza - to oczywiste!
...ale po co od razu wystawiać pomniki....
Oj Seela Seela... Złodziej ten, kto w każdym złodzieja widzi. Masz jakąś obsesję, moja droga, wydaje Ci się że wszyscy Ciebie atakują, że każda wypowiedź jest skierowana przeciwko Tobie... Nie weszłam do galerii Twojego doktora aby "wytknąć mu niedociągnięcia" (bo takowych nie dostrzegam i wyraźnie o tym napisałam), tylko żeby sprawdzić, czy rzeczywiście nie ma na swoim koncie piersi, jakie tu podajecie za "autostrady"- sama twierdziłaś, że nie, tymczasem to nieprawda. To nie jest z mojej strony "krytyka", bo pół moich postów w tym wątku poświęciłam na tłumaczenie dlaczego w niektórych przypadkach nie powinno się umieszczać implantów blisko mostka i moim zdaniem Twój dr zrobił w przypadkach takich kobiet wszystko, co tylko było możliwe i efekty są rewelacyjne- widać nie dotarły do Ciebie moje tłumaczenia . Co do Twojego biustu, to tak samo bardzo się mylisz- zapytałam o asymetrię, bo jesteś świeżo po zabiegu i chciałam wiedzieć czy nierówność wynika z jeszcze nieułożonych implantów (sama miałam przez kilka miesięcy lewą pierś lekko wyżej, później wszystko się wyrównało- to jest często spotykany objaw, ponieważ "podwójne części ciała" rzadko goją się w tym samym tempie), czy też może miałaś różnice w rozmiarze/położeniu piersi już wcześniej i zamierzałam zapytać w jaki sposób Twój dr poradził sobie z tym (np. różne implanty, mastopeksja itd.). Zapytałam bez żadnych podtekstów czy uszczypliwości, bo jednak piersi po dwóch karmieniach mogą wyglądać różnie- a Ty od razu wyskakujesz do mnie z jakimiś zawoalowanymi zarzutami i insynuujesz mi jakieś chamskie zamiary :/ . Ja taka nie jestem, i każdy kto mnie zna o tym wie! Ty za to zmierzyłaś mnie własną miarą, bo niemal wszystkie Twoje wypowiedzi są nacechowane jakąś dziwną butą i nerwowością... Jesteś taka na co dzień, czy może dopiero po operacji stałaś się nadmiernie "tkliwa"? To też nie jest złośliwe pytanie, po prostu niektórzy mają po zabiegu coś podobnego do "szoku poporodowego"- w takiej sytuacji trzeba spróbować się wyciszyć, czasem zastosować jakieś lekkie leki na uspokojenie. Masz dwoje dzieci i zapewne stałego partnera, jeżeli wyładowujesz się na najbliższych tak, jak na ludziach z forum- lepiej coś z tym zrób, bo szkoda żeby udana operacja pociągnęła za sobą jakiś rozłam w rodzinie itd. Upominasz ludzi, żeby "czytali ze zrozumieniem"- więc przewertuj ten wątek od początku i sama zobaczysz, że wypowiadasz się jak podminowany choleryk.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:19   #114
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Kiedy miałam pierwszą operację ważyłam 15 kilo mniej, niż teraz, więc te 425cc od innej doktorki jako tako wyglądały- jednak wraz z moim przybieraniem na wadze (celowym i zamierzonym) zaczęły po prostu "ginąć". Ja jestem "maksymalistką", podobają mi się naprawdę bardzo duże piersi i "solidna" budowa kobiecego ciała. Uważam, że mniejsze implanty może i pasowałyby do mojej sylwetki (na pewno wyglądałabym szczuplej), ale dla mnie liczy się rozmiar piersi- dlatego między innymi zdecydowałam się na wymianę i nieźle się naszukałam, zanim znalazłam "chętnego" w osobie Kasprzyka

Oj Seela Seela... Złodziej ten, kto w każdym złodzieja widzi. Masz jakąś obsesję, moja droga, wydaje Ci się że wszyscy Ciebie atakują, że każda wypowiedź jest skierowana przeciwko Tobie... Nie weszłam do galerii Twojego doktora aby "wytknąć mu niedociągnięcia" (bo takowych nie dostrzegam i wyraźnie o tym napisałam), tylko żeby sprawdzić, czy rzeczywiście nie ma na swoim koncie piersi, jakie tu podajecie za "autostrady"- sama twierdziłaś, że nie, tymczasem to nieprawda. To nie jest z mojej strony "krytyka", bo pół moich postów w tym wątku poświęciłam na tłumaczenie dlaczego w niektórych przypadkach nie powinno się umieszczać implantów blisko mostka i moim zdaniem Twój dr zrobił w przypadkach takich kobiet wszystko, co tylko było możliwe i efekty są rewelacyjne- widać nie dotarły do Ciebie moje tłumaczenia . Co do Twojego biustu, to tak samo bardzo się mylisz- zapytałam o asymetrię, bo jesteś świeżo po zabiegu i chciałam wiedzieć czy nierówność wynika z jeszcze nieułożonych implantów (sama miałam przez kilka miesięcy lewą pierś lekko wyżej, później wszystko się wyrównało- to jest często spotykany objaw, ponieważ "podwójne części ciała" rzadko goją się w tym samym tempie), czy też może miałaś różnice w rozmiarze/położeniu piersi już wcześniej i zamierzałam zapytać w jaki sposób Twój dr poradził sobie z tym (np. różne implanty, mastopeksja itd.). Zapytałam bez żadnych podtekstów czy uszczypliwości, bo jednak piersi po dwóch karmieniach mogą wyglądać różnie- a Ty od razu wyskakujesz do mnie z jakimiś zawoalowanymi zarzutami i insynuujesz mi jakieś chamskie zamiary :/ . Ja taka nie jestem, i każdy kto mnie zna o tym wie! Ty za to zmierzyłaś mnie własną miarą, bo niemal wszystkie Twoje wypowiedzi są nacechowane jakąś dziwną butą i nerwowością... Jesteś taka na co dzień, czy może dopiero po operacji stałaś się nadmiernie "tkliwa"? To też nie jest złośliwe pytanie, po prostu niektórzy mają po zabiegu coś podobnego do "szoku poporodowego"- w takiej sytuacji trzeba spróbować się wyciszyć, czasem zastosować jakieś lekkie leki na uspokojenie. Masz dwoje dzieci i zapewne stałego partnera, jeżeli wyładowujesz się na najbliższych tak, jak na ludziach z forum- lepiej coś z tym zrób, bo szkoda żeby udana operacja pociągnęła za sobą jakiś rozłam w rodzinie itd. Upominasz ludzi, żeby "czytali ze zrozumieniem"- więc przewertuj ten wątek od początku i sama zobaczysz, że wypowiadasz się jak podminowany choleryk.
Szkoda mi czasu na komentowanie tego co napisałaś, ale zmuszę się bo zdecydowanie posunęłaś się za daleko w uwagach pod moim adresem.

O chamstwie to TY napisałaś - ja miałam na myśli jedynie zgryźliwość z Twojej strony, której sie zresztą spodziewałam!

Może i masz wiedzę na temat chirurgii plastycznej - ale to mnie jakos specjalnie nie dziwi... tyle ich przeszłaś.
Natomiast w pozostałych kwestiach medycznych to może niekoniecznie zabieraj głos bo wiedzę, ze Twoja wiedza jest jednak ograniczona w tej materii.
Szok poporodowy??? A ty wiesz jakie on ma podłoże??? Gdzie widzisz przesłanki do tego aby po operacji plastycznej w normalnym stadium hormonalnym wystąpiło coś podobnego do szoku poporodowego???
Moze miałaś na myśli psychozę pozabiegową?
Jeżeli tak to informuje Cię, że do wystąpienia takowej psychozy potrzebny jest również znaczny czynnik etiologiczny np niedotlenienie w przypadku zabiegów w krążeniu pozaustrojowym. Jeżeli natomiast przechodziłaś taką psychozę po zwykłym znieczuleniu ogólnym to może spytaj swojego anestezjologa czy nie było problemów np z zaintubowaniem Cię (może masz nietypową krtań), albo innych np farmakologicznych, przez które takie niedotlenienie mogło Ciebie spotkać.
Zapewniam Cię jednak, że ja takiej psychozy nie przechodziłam. Wręcz przeciwnie! Od czasu zabiegu jestem bardzo spokojna i szczęśliwa -czego i Tobie zyczę.

Od mojej rodziny to Ty sie odfastryguj!!!! Myślę ze poruszyłaś sferę tak prywatną, że w tym momencie przekroczyłaś tę cienką granicę przyzwoitości i zahaczyłaś o zwykłe chamstwo!

Co do autostrad to raczej masz spore problemy ze wzrokiem! Zalecam okulistę! Odstep między piersiami nawet jeżeli jest duży nie zawsze oznacza autostradę, która jest niczym innym jak zaimplantowaniem za małych wkładek - ja w tej galerii nie widze ani jednej autostrady. A okulista przyda Ci sie również z innych powodów...

P.S. Czy liposukcja przypadkiem nie jest konfliktem interesów z "celowym i zamierzonym" przybieraniem ciała?
Skoro już jedziemy to jedźmy!





Lorenza - oczywiście wstawię fotki jeszcze raz. Tylko nie teraz niestety bo nie mam ich w tych komputerze. Pozdrawiam
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:50   #115
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Szkoda mi czasu na komentowanie tego co napisałaś, ale zmuszę się bo zdecydowanie posunęłaś się za daleko w uwagach pod moim adresem.

O chamstwie to TY napisałaś - ja miałam na myśli jedynie zgryźliwość z Twojej strony, której sie zresztą spodziewałam!

Może i masz wiedzę na temat chirurgii plastycznej - ale to mnie jakos specjalnie nie dziwi... tyle ich przeszłaś.
Natomiast w pozostałych kwestiach medycznych to może niekoniecznie zabieraj głos bo wiedzę, ze Twoja wiedza jest jednak ograniczona w tej materii.
Szok poporodowy??? A ty wiesz jakie on ma podłoże??? Gdzie widzisz przesłanki do tego aby po operacji plastycznej w normalnym stadium hormonalnym wystąpiło coś podobnego do szoku poporodowego???
Moze miałaś na myśli psychozę pozabiegową?
Jeżeli tak to informuje Cię, że do wystąpienia takowej psychozy potrzebny jest również znaczny czynnik etiologiczny np niedotlenienie w przypadku zabiegów w krążeniu pozaustrojowym. Jeżeli natomiast przechodziłaś taką psychozę po zwykłym znieczuleniu ogólnym to może spytaj swojego anestezjologa czy nie było problemów np z zaintubowaniem Cię (może masz nietypową krtań), albo innych np farmakologicznych, przez które takie niedotlenienie mogło Ciebie spotkać.
Zapewniam Cię jednak, że ja takiej psychozy nie przechodziłam. Wręcz przeciwnie! Od czasu zabiegu jestem bardzo spokojna i szczęśliwa -czego i Tobie zyczę.

Od mojej rodziny to Ty sie odfastryguj!!!! Myślę ze poruszyłaś sferę tak prywatną, że w tym momencie przekroczyłaś tę cienką granicę przyzwoitości i zahaczyłaś o zwykłe chamstwo!

Co do autostrad to raczej masz spore problemy ze wzrokiem! Zalecam okulistę! Odstep między piersiami nawet jeżeli jest duży nie zawsze oznacza autostradę, która jest niczym innym jak zaimplantowaniem za małych wkładek - ja w tej galerii nie widze ani jednej autostrady. A okulista przyda Ci sie również z innych powodów...

P.S. Czy liposukcja przypadkiem nie jest konfliktem interesów z "celowym i zamierzonym" przybieraniem ciała?
Skoro już jedziemy to jedźmy!
Matko kochana, dziewczyno- skąd w Tobie tyle agresji! Wyładowujesz na tym forum jakieś swoje frustracje, zachowujesz się po prostu niegrzecznie! Zarzucasz mi zgryźliwość, tymczasem jakim tonem Ty odnosisz się do mnie? Czy ja przyjmuję podobny wobec Ciebie? Rzucasz się jak ryba wyjęta z wody i czepiasz szczegółów (a nawet co nieco sama sobie dopowiadasz), bo brak Ci sensownych argumentów. Uwierz mi, nie każdy ma intencję, by atakować innych tak jak Ty to robisz... Wątek jest zaśmiecany tymi nic nie wnoszącymi przepychankami, czas z tym skończyć.
Co do przybrania na wadze i liposukcji, to w moim przypadku nie było "konfliktu interesów", a działanie w 100% zamierzone, bo odsysałam tłuszcz tylko z okolic brzucha i talii- dzięki czemu mam bardziej kobiecą figurę i lepsze proporcje. 15 kilo temu byłam jak deska z każdej strony- zero kobiecych kształtów, wcięcia w pasie, płaski tyłek. Odpowiadam grzecznie i rzeczowo, jednak śmiem zauważyć, że to pytanie miało być złośliwe z Twojej strony- chciałaś mi dogryźć, ale po raz kolejny Ci się nie udało.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:06   #116
Kamilka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Chciałam podkreslić tylko obłudę jaką sie kierujesz - bo ten wątek z pewnością nie miał na celu pomocy osobom zainteresowanym zachowaniem silikonów przy karmieniu bo jak dotąd nigdzie nie wyczytałam jakiejś rzeczowej relacji na ten temat!...
Kobieto właśnie temu został ten wątek założony tylko twoja osoba jak i kilka co jest z tobą ‘połączona’ wprowadziła tu (jak w innych wątkach) przepychanki słowne, niepotrzebne dyskusje i udawadnianie swoich racji nie związanych w ogóle z tematem przewodnim!

Mam bardzo wiele do powiedzenia osobom zainteresowanym tematem, wszystko co przeszłam z silikonami po ciąży jak i po upływie już ponad 4 lat! Tylko gdzie mam to wpisać, kiedy takie jak ty mi to uniemożliwiają kłócąc się z innymi w moim wątku!!!
Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Akurat z Tobą to ja w tym wątku specjalnie nie rozmawiałam wiec nie widzę problemu - ignoruj mnie jak Ci nie podchodzę!
Nie gniewaj się na mnie, ale rozmowa z tobą jest niemożliwa z logicznego punktu widzenia - mija się z rzeczywistością.


Piszesz do Kasiaczka cyt:” Szkoda mi czasu na komentowanie tego co napisałaś, ale zmuszę się bo zdecydowanie posunęłaś się za daleko w uwagach pod moim adresem.”
Seela proszę Cię nie zmuszaj się do niczego i nie komentuj tu już nic w tym wątku. Jest to przykład jaka tematyka jest w tym wątku w stosunku do mojego zamierzenia.

Otrzymuję pytania związane z tematem na pm, chciałabym odpowiadać na forum.
Zatem proszę o zamknięcie wzajemnych przepychanek i możliwość rozwinięcia tematu, bardzo dziękuję.
__________________
Dr.Kasprzyk - anatomki 370 cc model MX- McGhan
Kamilka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:17   #117
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez Kamilka7 Pokaż wiadomość
Zatem proszę o zamknięcie wzajemnych przepychanek i możliwość rozwinięcia tematu, bardzo dziękuję.
Brawo . Zatem ja mam pytania związane z tematem wątku- jak dużo urosły Twoje piersi podczas ciąży i karmienia? Wyczytałam, że masz dwie córki- obie karmiłaś już z implantami, czy tylko jedną?
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:32   #118
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Podejrzewam że jest to mój ostatni post
NIGDZIE NIE NAPISAŁAM ŻE JESTEM DROBNA powtarzam nigdzie
Nie napisałam równiez żę 97 tylko 95-97 i zmienia sie to raz są bardziej napuchniete raz mniej

Nie napisałam równiez że nie chce miec za duzych piersi przy drobnej sylwetce
Tylko ze nie chce miec za duzych , które sztucznie wygladaja
Przy mojej dosc solidnej sylwetce E nie wyglądają na duże

Tak ja pisałam ma D lub E Stanik pooperacyjny drugi, który dostałam 75 F
wiec jak najbardziej pokażny rozmiar

Moze weż pod uwagę ze zanim poddałam sie operacji mialam dosc spore B jak zauwazyły juz to inne osoby

A insynuacje ze ktos fałszuje wyniki pomiarów zadaje kłam całemu forum
Bo w takim razie kazdy moze napisac co chce
NA ZADNYM FORUM NIE ZDARZYKY MI SIE TAKIE PRZYKRE INSYNUACJE NA ZADNYM
STAD JESLI KTO MA JAKIES PYTANIA TO PROSZE NA PRIVA






"Oj chyba jakieś małe przekłamanie.
Piszesz że jesteś drobna i bałaś się troszkę, że może Ci biuścik za duży wyjść. I z wymiaru pod biustem 73cm to by się zgadzało.
No ale skoro masz teraz w biuście 97 cm to już coś nie gra . To dla drobinki z 73 pod biustem- będzie już nie srednim biuścikiem tylko pokaźnym, obfitym biustem, konkretnym rozmiar
Na Twoich zdjeciach ja takiego biustu nie widzę. Jak pisałaś zależało Ci na nie za widocznej róznicy i taką otrzymałaś. Choć widzę też na pierwszej fotce, że nie jesteś taką znowu drobinką. I może to tu jest ta nieścisłosć? Może pod biustem masz wiecej niż 72cm?

A juz tak odbiegajac od zdjęć -zachodzę w głowę jak przy wkładce 325cc i takich wymiarach może wyjść obw 97 . Mam znajomą , która z taką wyjsciówka i protezą ponad 600 ma tyle obwodu Zresztą takich przykładów moge podać kilkanaście.I prosze mi nie mówić , że nie da się tak tego stwierdzić bo każdej pacjentce może wyjść zupełnie inaczej niż drugiej. Może - ale są rzeczy niemozliwe. I patrząc na zdjęcia, wymiary i wkładkę - to jest niemożliwe.

Gdzieś jest jakieś małe przekłamanie-może troszkę dodajesz w biuscie , troszke odejmujesz z obw pod i stąd wyszła taka róznica "
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:31   #119
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez lorenza84 Pokaż wiadomość
Forum Wizaż to nie pierwsze i na pewno nie lepsze Forum ...
Większość z Nas przewertowała różne fora fora wzdłuż i wszerz, aby uzyskać jak najwięcej informacji

Dziwi mnie bardzo ta nagonka Bo przecież każdy ma prawo podzielić się swoim odczuciami i wrażeniami
Jedni mówią o tym bliskim znajomym innym pacjetkom a inni piszą na forach
Ja osobiście w pełni podzielam entuzjazm pacjentek dr KAsprzyka
Mój rozmiar i kształt mnie w pełni zadawalają

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------



Nie jakimś dr a DOŚWIADCZONYM I UZNANYM przez wiele pacjentek
A już pisanie w fryzjerem to naprawdę bezpodstawna zniewaga
Sama na pewno nie chciałabyś żeby ktoś tak pisał o Twoim lekarzu ...

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

pierwotnie Pan dr chciał jej dać anatomy 290g, jednak ona tego modelu nie chciała i wybrała inny i z tego modelu, który wybrała propozycja doktora była 255g, gdzie ona wtedy chciała wytargować 325g na co lekarz nie wyraził zgody..
więc na swoje życzenie ma ten rozmiar???
na swoje życzenia ma model, który ma ale nie rozmiar - więc jak można to inaczej zrozumieć???


Wydaję mi się że jeśli pacjentka ZDECYDOWANA jest na konkretny rozmiar , model na podstawie swoich oczekiwań wiedzy opinii
powinna szukać lekarza , który podejmie się takiego zabiegu.

A jeśli zdecydowałam się iść pod nóż to w pełni ufam lekarzowi i w doborze implantu też

No i dobrze że doktor dał mi troszkę mniejsze bo F to byłoby dla mnie stanowczo za dużo

1. Miałam okazje spotkac dr. Kasprzyka

2. Jesli przegladalas fora to doskonale wiesz ze jest masa podstawionych osob ktore zachwalaja zachwycaja itd a doskonale tez wiesz ze nie robia tego za free
Wiec nie dziw sie ze ja, jak rowniez inne osoby maja takie a nie inne zdanie na ten temat


Kasiaczek a ty to czasem nie bylas kiedys na niebieskim forum
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:01   #120
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
1. Miałam okazje spotkac dr. Kasprzyka

2. Jesli przegladalas fora to doskonale wiesz ze jest masa podstawionych osob ktore zachwalaja zachwycaja itd a doskonale tez wiesz ze nie robia tego za free
Wiec nie dziw sie ze ja, jak rowniez inne osoby maja takie a nie inne zdanie na ten temat
Jesli przegladalas fora to doskonale wiesz ze jest masa podstawionych osob ktore BEZPODSTAWNIE KRYTYKUJA itd a doskonale tez wiesz ze nie robia tego za free

Dlatego umieściłam zdjęcia które są niezaprzeczalnym dowodem
PISAĆ MOGA WSZYSCY I WSZYSTKO ALE MINIMUM PRZYZWOIJTOSCI NAKAZUJE SWOJE SŁOWA DOWODAMI NP ZDJECIA
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.