No i co z tym kolorem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-06, 20:53   #1
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi

No i co z tym kolorem?


Witam.Otoz mam problem.Rozjasnialam niedawno wlosy,i za krutko trzymalam rozjasniacz.Mam z natury wlosy ciemny braz.Rozjasniacz ktory uzylam to Subrina Mocna,lecz dodalam do niej wode 9%-owa,wiec moze za slaba.Wiec gdzies wyczytalam,ze wystarczy teraz nalozyc np.farbe Garniera superrozjasniajaca-a kolor wybralam bardzo jasny popielaty blond..bo to moj kolor do ktorego daze.Niestety nadal odrosty ktore robilam sa niezbyt rozjanione,a kolor chwycil tylko na jasniejesze.
Co teraz zrobic?Czy za jakis czas znow te farbe polozyc czy rozjaniaczem pierw.Mam grube,mocne wlosy,wiec nic im niebedzie..ale napewno odczekam jakis czas....moze ktoras kobietka miala taki problem?
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:12   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: No i co z tym kolorem?

Mozesz postąpić na kilka sposobów. Z opisu nie uchwyciłam, czy odrosty masz zbyt ciemne a reszte włosów ok, czy one tez jeszzce sa ciemniejsze. jeli problem tkwi tylko w odrostach mozesz użyc znów farby superrozjkaśniającej i przetrzymac ją dłużej na odrostach , az do uzyskania koloru podobnego do reszty włosów. Jesli reszta włosów tez jest jeszcze zbyt ciemna, nałóż superrozjasniająca farbe najpierw na odrosty , przetrzymaj dłużej az wyjdzie koloorek taki jak reszty włosów a potem rozprowadz farbę na reszte włosów i odczekaj jeszcze kilka minut.
Rozjaśniacz może pomóc jesli różnica między odrostami a resztą włosów jest bardzo duża, wtedy nałóż rozjaśniacz na odrosty, az do uzyskania koloru odrostów takiego samego jak reszty włosów a potem,na całośc już włosów, po spłukaniu rozjaśniaza nałóż superrozjasniająca farbę.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:38   #3
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: No i co z tym kolorem?

Dzieki za rade.Moj odrost jest dosc ciemniejszy od reszty,wiec sprubuje jeszcze rozjasniaczem...ohhh bede sie niebawem uczyc fryzjerstwa..to moja pasja....i mimo iz wiele razy sobie sama farbowalam,to efekty juz mi sie niepodobaja,bo wlosy jakby gorzej sie rozjasniaja,takze tez przeszlam na profesjonalne rozjasniacze,bo mniej niszcza i sa wydajne a takze jak sie wie jak dobrze zrobic te mieszanke i z jaka woda,to wyjda ok.
Juzczekam,na ksiazke i dowiem sie wiele o wszelkich technikach w tym zawodzie,glownie farbowaniu i wierze,ze problem z farbowaniem odplynie w dal...
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.