Allegro - u kogo kupić cement??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 19:05   #1
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133

Allegro - u kogo kupić cement???


Jak w tytule - czy kupowałyście Kerastase Resistance Ciment na Allegro? Jeśli tak, to którego ze sprzedawców polecacie???

A może kupowałyście - niekoniecznie Ciment - od któregoś z tych allegrowiczów?

KERASTASE CEMENT ODBUDOWUJĄCY HIT 200 ML !!!! (112051718) - Aukcje internetowe Allegro
Kerastase CEMENT ODBUDOWUJĄCY włosy OSŁABIONE (112404378) - Aukcje internetowe Allegro
KERASTASE cement ODBUDOWUJĄCY do OSŁABIONYCH !!! (110828371) - Aukcje internetowe Allegro

Nigdy jeszcze nie kupowałam kosmetyków na allegro, a nie chciałabym się naciąć, także będę wdzięczna za pomoc

__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 19:16   #2
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: Allegro - u kogo kupić cement???

witaj handluje kosmetykami po salonach fryzjerskich i szczerze odradzam kupowania na allegro zwlaszcza kosmetyków do ciala czy wlosów bo mozna sie przejechac ja sie nacialem na jedwab farouka niby orginal tylko ze troche rzadki lekko rozrabiany czyli LIPA lepiej wydac kilka zloty wiecej i masz produkt z salonu z darmowa porada fryzjerki a jak jestes stala klientka to i cena jest przyzwoita.zamawiajac na allegro trzeba robic wplaty na konto i placic za przesylke i na jedno wtedy wychodzi to pa szczerze to dobra rada
__________________
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 20:09   #3
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Allegro - u kogo kupić cement???

No tak... ale ja chciałam kupić szampon plus odżywkę - kupjąc na Allegro oszczędzam 50-60zł, nawet biorąc pod uwagę koszty przesyłki

W sumie mam raczej pozytywny stosunek do Allegro - wydaje mi się, że przy pewnej dozie ostrożności wszystko powinno być OK. Tyle że kompletenie nie mam dośwaidczenia w kupowaniu tam kosmetyków Więc jeśli dziewczyny też uważają tak jak Ty, to może rzeczywiście sobie odpuszczę
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.