cieniutkie włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 17:41   #1
Vena07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Exclamation

cieniutkie włosy...


Hej Wam!Mam problem z moimi wlosami, chciałabym je zapuścic do ramion lecz gdy osiągają te dlugość, staja sie na koncach bardzo cieniutkie w postaci kosmyczków co wyglada nie za fajnie!Jak mam ukladać wlosy na takiej długości?Druga sprawa, ostatnio zrobiłam sobie za pomoac brylantyny efekt mokrych włosów lecz wydaje mi sie to zbyt staromodne, a moze sie myle?Prosze o odpowiedz, z góry dziękiPapatki:c onfused:
Vena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 10:01   #2
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: cieniutkie włosy...

ja się dołączam- mam podobny problem z tym, że zaczęłam już zapuszczać włosy i póki co nie mam pomysłu jak je układać. włoski mam cienkie i niestety do tego bardzo szybko się przetłuszczają. myję głowę codziennie, więc przydałaby mi się fryzurka prosta w układaniu.
dotychczas zawsze miałam raczej krótkie włosy, albo półdługie i wycieniowane, jednak w planach mam upięcie welonu więc je hoduję na długie
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 11:01   #3
mcgosia83
Raczkowanie
 
Avatar mcgosia83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: k/Mielec
Wiadomości: 41
GG do mcgosia83
Dot.: cieniutkie włosy...

Dziewczyny miałam ten sam roblem kiedyś. Fryzjerka zaproponowała mi maseczke z drożdzy aby włosy sie nie przetłuszczały.
oto przepis:
Kostkę drożdży piekarskich rozgnieść widelcem i wymieszać ze szklanką mleka. Papkę rozprowadzić na włosach na pół godziny przed myciem. Dokładnie spłukać włosy i umyć je szamponem (najlepiej do włosów tłustych). Taką maskę stosować 2 razy w tygodniu.

Jeśli chcecie aby włosy wydawały się cięższe to po umyciu głowy wsmarowyjcie w nie zel lub pianke, tylko nie za dużo. ja tak czasami robię i jest ok!
__________________
"Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała sie do myślenia."
mcgosia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.