czerwona trwała farba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 09:05   #1
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Post

czerwona trwała farba


hej wszystkim!!!
czy ktoś z Was zna trwała farbę do włosów, która pokryje rozjaśniane włosy???
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 09:58   #2
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Thumbs down Dot.: czerwona trwała farba

PROSZĘ DZIEWCZYNY POMÓŻCIE, BO PEWNO KTOŚ Z WAS WIE COŚ NA TEN TEMAT...
A JA JUTRO MAM KOLEJNĄ WIZYTĘ Z FRYZJEREM I JESTEM W TOTALNEJ KROPCE CO ROBIĆ...


CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:19   #3
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

Kamilciu ja kiedyś farbowałam włoski na czerwono,ale tą farbę-chodzi o "wulkaniczną czerwień" Londy-to kupisz bez problemu w każdym sklepie-to super intensywna czerwień i zawsze mi się ładnie trzymała-wielokrotnie zaczepiano mnie na ulicy i pytano co to za farba-nie mam tu w pracy jakiegoś zdjęcia z tego okresu ale ten kolorek na prawdę Ci plecam
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:26   #4
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

Vicki dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Ja farbuję już chyba od dwóch lat włosy na czarno farbą Londy i zawsze byłam zadowolona, tylko właśnie nie wiedziałam jak jest w przypadku koloru czerwonego... kupiłam najzwyklejszą farbę Joanny czerwona porzeczka, ale właśnie nie jestem pewna i chyba posłucham Twojej rady i kupię LONDĘ. Dzięki Vicki.. A to jest taki perfidnie czerwony kolor?? Kurcze, szkoda, że nie masz żadnego zdjęcia...
ale uwierzę Ci na słowo..
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:32   #5
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

taki troszkę spokojniejszy niż Wiśniewskiego nie no-tak poważnie to piękna,intensywna,ale nie wściekła czerwień- swego czasu także moja mama jej używała i była również zadowolona Spróbuj a się przekonasz. A jaki odcień po tym rozjaśnianiu masz teraz? Bo ona za pierwszym razem na ciemne włoski może nie wyjść taka intensywna
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:40   #6
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

problem w tym, że byłam już u fryzjera, bo zamarzyła mi się czerwona otoczka na moich czarnych włosach. u fryzjera już mi je rozjaśnili i pokryli czerwoną farbą. chodziło mi o ładny kontrast, no i taki był. Tyle, że już tydzień po wizycie kolor się zmył i teraz kąbinuję coś na własną rękę. Jutro jestem umówiona z fryzjerką, która ma mi nałożyć na to farbę i szukam czegoś skutecznego... dlatego zależy mi na czasie..

pozdrawiam!!
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:47   #7
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

aaa-kapuję już nie chcesz już farb fryzjerskich tylko chcesz przynieść swoją no więc polecam-mam nadzieję że będziesz zadowolona z efektu i koniecznie napisz jak wyszło
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 10:52   #8
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Post Dot.: czerwona trwała farba

ok napewno się odezwę najpóźniej pojutrze..

a swoją drogą Ty masz świetną fryzurkę <zajrzałam na forum blonduyneczek > Chodził mi o coś takiego tylko, że otoczkę na całej głowie i w zestawieniu czarnego z czerwienią... niestety nie wyszło, ale mam nadzieję, że w końcu za którymś razie mi się uda. A nie chcę już farb fryzjerskich, bo nie mam ochoty płacić co 2 tygodnie 50 zeta za efekt góra na tydzień..
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:00   #9
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

Kamilciu a wyobraź sobie że ja do tego efektu też dochodziłam z kruczoczarnych włosków i byłam w wielu salonach i mnie odsyłały z kwitkiem,że nie podejmą się zrobić blondu z czarnego,mimo, iż wiedziałam, że to kilkumiesięczna praca. Tak już zaczełam się irytować,że właśnie chciałam to co mam teraz ale w połączeniu czarnego z czerwienią Poszłam do fryzjera a ten (któryś z kolei już) tym razem mi powiedział,że owszem można to zrobić,ale że ta czerwień będzie właśnie ładna przez tydzień,dwa a potem wypłowieje-no i też z tego zrezygnowałam-w końcu znalazłam fryzjera w rodzinnych stronach,który się podjął tego zadania i już go nie zmienie nigdy w życiu bo jest rewelacyjny. ale twój pomysł z farbą ze sklepu wydaje mi się bardzo dobry-bo skoro trzyma się ładnie na całych włosach to na końcówkach powinien się trzymać równie dobrze czekam na foteczki
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:05   #10
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Talking Dot.: czerwona trwała farba

super dzięki za pocieszenie. napewno dam znac pojutrze. a tymczasem musze juz uciekać. Pa!! i jeszcze raz dzięki za wszystko!!!
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:10   #11
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

no więc czekam z niecierpliwością papa
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 16:24   #12
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Post Dot.: czerwona trwała farba

napewno się odezwę VICKI... mam nadzieję, że jakoś to wyjdzie.
Chociaż po tym co mi napisałaś nie wiem, czy nie zarraziłaś mnie na blond włoski z ciemny spodem... Boję się tylko. bo mam dość liche włoski i nie wiem czy będą im się podobały te moje kąbinacje... spróbuję jeszcze z tym czerwonym. No i mam jeszcze jeden problem -nie mam żadnego zaufanego fryzjera. Mam podobny problem jak Ty miałaś -wszyscy odprawiają mnie z kwitkiem! No cuż -coś pokąbinuję. A mam do Ciebie jeszcze pytanie. Ile kosztował a Cię taka przyjemność u fryzjera i ile wizyt musiałaś przebyć, żeby wyszedł Ci taki efekt??

POZDRAWIAM i DO NAPISANIA!!
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:59   #13
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

Camilciu w sumie to do aktualnego efektu to chyba z 5 wizyt,a ile to trudno mi powiedzieć, bo byłam u 4 fryzjerów,i dopiero ostatni raz robił mi mój aktualny super fryzjer-pierwszy raz byłam w Łomży-zapłaciłam chyba 120 zł i muszę powiedzieć że byłam zadowolona z efektu,bo pasemeczka nie wyszły żółte tylko takie brązowawe,drugi raz w Wawie i byłam bardzo nie zadowolona,nie dość że zapłaciłam 220zł to była beznadziejna atmosfera i efekt ;/ trzeci raz i czwarty byłam też w Łomży ale u innej fryzjerki bo tamta poszła na macieżyński-ten salon też był super-placiłam 130zł, ale zmieniłam go na mojego obecnego fryzjerA bo tam płacę razem z cięciem (no i włosy mam już dużo dłuższe) 90zł-tanio jak barszcz,a facet jest rewelacyjny-fryzjer z powołania buziaczki
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:03   #14
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

Camiś znalazłam zdjątko po pierwszej wizycie u fryzjera zobacz sobie (zaznaczam,że to efekt z wyjściowych czarnych,więc myślę że się ładnie rozjaśniły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monixxxxx.JPG (49,2 KB, 156 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:09   #15
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: czerwona trwała farba

Czesc Wam
z tego co sie orientuje to kolor "wulkaniczna czerwien" jest z wellatonu.bo z londy to znam 2 czerwienie: ognista czerwien lub czerwien owocu granatu.
a poza tym to nie sadze aby ta farba byla trwalsza od farby fryzjerskiej.nie ma trwalych czerwonych farb.ale jezeli juz chcesz czerwien to polecam ci plukanke do czerwonych wlosow ktora mozna stosowac co 2 mycie dla odswiezenia.do kupienia w sklepie fryzjerskim.bo tak czy inaczej to farba czerwona schodzi bardzo szybko a z rozjasnainych to juz bardzo szybko.przerobilam to juz kilka razy..
pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:37   #16
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

Olu może masz rację-może to i Wellaton (przepraszam Camilko -moze wprowadziłam Cię w błąd bo używałam też przez jakiś czas Londy ),jak zwał tak zwał- to będę się upierać, że ten kolor trzyma się baaardzo dobrze, na pewno zmywa się szybciej niż kolory nieczerwone,ale z czerwieni jest na prawdę niebywale trwały, jeśli nie używałaś go Olu to nie możesz się wypowiadać co do niego... a płukanka na pewno im nie zaszkodzi-więc uważam to za dobry pomysł
a co do farb fryzjerskich-to nie wszystkie są dobre niestety
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 09:39   #17
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Post Dot.: czerwona trwała farba

Hej dziewczyny!!
no cuż, wczoraj nałożyła mi farbę na włosy moja znajoma fryzjerka <farbę z Londy> i niestety, albo mam trefne włosy, albo pechowo trafiam, bo z efektów wcale nie jestem zadowolona...

Włosy nie wyszły mi wcale czerwone tak perfidnie, no i to pewnie znowu wina tego, że fryzjerka powiedziała, że doda parę kropel swojej farby, to będzie trwalszy kolor i... wyszedł kolor ciemny bordo, który góbi się z moimi czarnymi w dodatku nie pokryło tych czarnych plam i najwięcej go mam na skórze.

A tak na marginesie, to tyle się naczytałam już o tym czerwonym <samych negatywów>, że zaraziłaś mnie Vicki na fryzurkę taką jak Ty masz, tymbardziej, że udało Ci się ją zrobić również z czarnych włosów... DZIĘKI VICKI ...jesteś moją weną

Efekt zdjęcia, które mi przesłałaś jest niesamowity!!! Ja też chciałabym już mieć takie włosy. Oni Ci je tylko raz rozjaśniali? EXTRA! Już mi się znudził mój beznadziejny czerwony...

Następnym razem pokąbinuję coś takiego jak Ty masz...

Obawiam się tylko tego, że mam cieńkie włosy i mam nadzieję, że mi nie wypadną wszystkie od tych experymentów..

Pozdrawiam...
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:14   #18
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

hej hej
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:20   #19
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: czerwona trwała farba

ojej szkoda ze dopiero teraz odkrylam ten watek... ja mialam czerwone wloski i nie polecam farbowania tym kolorem jest bardzo nie trwaly i szybko sie zmywa... na wlosach mialam wszyskie rodzaje chyba czerwonych farb i wszyskie sie zmywaly....a wlosy tak zniszczylam ze szok.. wiem to nie jest pocieszenie ale taka jest prawda
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 10:36   #20
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

dzięki natalia! twoja wypowiedź tylko potwierdza to, że nie ma sensu bym dalej próbowała znaleźć trwałą czerwień. poprostu się poddaję i teraz będę próbowała rozjaśnić górną część włosów na jasny kolor. czy ktoś z Was mogłby napisać coś na ten temat?? wiem, że to trochę dziwne pisać o tymw tym wątku, ale skoro już tu jesteśmy i jesteście wtajemniczeni w mój problem...
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:41   #21
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: czerwona trwała farba

jesli chcesz rozjasnic wloski to poradz sie fryzjera bo rozjasnianie zniszczy ci bardzo wlosy moga ci wypadac te rozjasniane ja tak mialam zrobilam u fryzjera pasemka rozjasniaczem z farba i wlosy z tych pasemek regularnie mi wypadaly i teraz uzywam odzywek albo szmponow z odzywkami... bardzo dobry jest szampon ELSEW(nie wiem jak to sie pisze poprawnie wybaczcie ) do wlosow farbowanych. po miesiacu uzywania zauwazylam efekt wlosy grubsze i mocniejsze...
POZDRAWIAM
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:49   #22
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

ok. dzięki za radę. ile płaciłaś za rozjaśnianie włosków? Rozjaśniałaś pasemkami, czy całość? czarne włosy, czy może jakiś inny kolor?

VICKI a wiesz może jakiej firmy kosmetyków używa ten Twój super fryzjer?? aha, a długo farbowałaś włoski na czarno? bo mi mówili także, że jak włosy są farbowane długo <w moim przypadku 2 lata>, to taki efekt nie wyjdzie....
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:52   #23
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: czerwona trwała farba

rozjasnialam pasemkami brazowe wlosy zeby przejsc na blond... zaplacilam 90 zl
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:58   #24
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

a masz może jakieś zdjęcie z efektami?
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 11:01   #25
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: czerwona trwała farba

wiesz narazie siedze w pracy musialabym w domku poszukac.. jak znajde to napewno wrzuce i zobaczysz... efekt byl ladny ale dlugo nie wytrzymalam i farbnelam cale wloski na blond a teraz znow mi odbija i chce miec braz....

KOBIETA ZMIENNA JEST
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 11:05   #26
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

ja też zawsze kombinowałam z włosami. ale przez ostatnie dwa lata strasznie podpasował mi kolor czarny itak jakoś mi pasowało, ale teraz przyszła wiosna <w końcu> i szukam zmiany. chciałabym jakiś dodatek jasnego, ale z czrnych włosów, to cięzka sprawa. jak znajdziesz jakieś fotki, to koniecznie załącz...
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 12:55   #27
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: czerwona trwała farba

Camilciu szaleje ze szczęścia że mogę być dla Ciebie weną moja ty kofana będę Cię wspierać kurczę właśnie nie pamietam jak nazywa się ta farba,pisałam gdzieś już, że to nie jest nazwa jakaś popularna,typu Matrix czy Goldwell,jakaś inna ;/ jak bede nastepnym razem to spiszę ją a o włoski się nie martw tylko uzbrój się w cierpliwość-ja właśnie miałam robione tak że spód odświerzałam ciemnym brązem od początku (jego nigdy nie rozjaśniałam), a góra pasemkami drobnymi,żeby nie kłaść rozjaśniacza od skóry i żeby nie maltretować całych włosków-dlatego baleyage. Ja miałam te czarne włosy jakiś rok,ale wcześniej miałam właśnie czerwień wściekłą jakieś 3 lata i wydaje mi się że miałam jeszcze gorzej niż ty,bo każdy fryzjer ci powie,że najtrudniej jest się pozbyć czerwieni,a ona niestety wciąż siedziała mi na włoskach, mimo rocznych czarnuszków. Więc odbarwić mi włoski do blondu było na prawdę nie łatwo. Z czarnymi jest podobno prościej niż z czerwonymi, aczkolwiek nie może to być czarny z Palette, bo to podobno najwiekszy koszmar dla fryzjerów-odbarwiać czarny Palette.
Ja cię będę wspierać moja droga-trzymam kciuki
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 13:24   #28
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: czerwona trwała farba

Ja wczoraj odbarwiałam (chciałam blond) ciemną czekolade Palette, wyszło bordo :P A rozjąśiacz był fryzjerski do 8 tonów i utleniacz 12%
A może coś takiego: http://www.allegro.pl/item92280666_f...alcantara.html
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:08   #29
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

Vicki, a jak długo przechodziłaś te wszystkie upiekszenia, żeby wyglądć tak doskonale? Często chodziłaś na wizyty do fryzjera,czy może trwało to kilka miesięcy? Nie chciałabym chodzić zbyt częst teraz do fryzjera się farbować, bo praktycznie nie dawno przestały mi wypadać włoski po ciąży, ale z drugiej strony jestem osobą, która jeśli sobie coś postanowi, to musi to mieć... Chociaż boję się trochę o włosy. A tak w ogóle,to dzięki Vicki za wsparcie... o farbach patette tez właśnie słyszałam. że są samobójstwem dla włosów...

pozdrawiam cieplutko...
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:13   #30
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: czerwona trwała farba

aha Vicki, rozumiem, że ten brąz też od początku robiłaś u fryzjera?? farbą tej samej firmy? jak będziesz miała jej nazwę, to napisz, popytam u nią u nas w mieście. To jest ciemny brąz?

Pozdrawiam pa

CZRNA ORCHIDEA dzięki za radę, ale chyba wolałabym sama nie ryzykować z rozjaśnianiem <jeśli chodzi o tą farbę z allegro>. Ile zapłaciłaś za rozjaśnienie? Całej czuprynki, czy tylko część?? Masz może jakieś foteczki?
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.