sposoby tworzenia fryzurek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 23:48   #1
salvadorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4

sposoby tworzenia fryzurek


witam mam do was takie pytanie. otoz intresuje mnie ktore preparaty do stylizacji najlepiej sie sprawdzaja w tej roli. uzywalem juz wielu komestykow np gumy z joanny, zele z tafta, pasty loreal remix ale wszystko to nic, gdyz wystarczy ze ktos mocniej dotknie i moja fryzura sie rozlatuje. rowniez ulozone za ich pomoca wlosy wygladaja nienaturalnie i sztucznie. wezmy np pilkarzy. ich fryzury wygladaja naturalnie w dodatku od odbijania czesto pilki glowa nie niszcza sie. ciekawi mnie czego oni uzywaja ze uzyskuja taki dobry efekt. a byc moze zalezy to od rodzaju wlosow? prosze was o wypisanie najlepszych i w miare tanich kosmetykow do stylizacji ktore dobrze utrwalaja i sprawiaja ze wlosy wygladaja naturalnie.
salvadorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 08:34   #2
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: sposoby tworzenia fryzurek

Ja uzywam pianki jakies mocnej, najwazniejsze, zeby nie platala wlosow i gume matujaca, ale nie w duzych ilosciach. Mam krotkie wloski, nosilam krociutkie, od stycznia zapuszczam i mam za ucho i ten zestaw sprawdza sie takze przy tej dlugosci. Myje wloski codziennie, ale jednego dnia nie umylam i polozylam sie spac z guma na glowie i obudzilam sie, a guma ciagle byla w dobym stanie i moglam sobie ulozyc wloski na nowo Najwieksza zaleta tej gumy jest to, ze mozna sobie wlosy formowac i deformowac w zaleznosci od potrzeb, a nie tak jak jest przy zelu, tzn wlosy sa sztywne i wygladaja rzeczywiscie nienaturalnie
Ponizej przykladowy link do aukcji z guma, ktorej ja uzywam, polecil mi ja moj fryzjer. Mozna kupic jedynie w salonach fryzjerskich albo na allegro. Ja kupuje przez allegro. Pozdrawiam!
http://www.allegro.pl/item111305922_...ma_do_wl_.html
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:12   #3
salvadorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: sposoby tworzenia fryzurek

kurcze troche droga ta guma. nie ma czegos tanszego i dobrego gdzies w granicach 15-17 zl?? oczywiscie oprocz joanny i loreal remix gdyz tego juz uzywalem
salvadorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.