Moje włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 10:01   #1
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355

Moje włoski


Cześć dziewczynki, mam wielki kłopot Miesiąc temu byłam u mojej fryzjerki (do tej pory ścinała mnie świetnie) żeby trochę wycieniować włosy i skrócic grzywkę. Lecz tym razem zmasakrowała mi włosy. Nie dość, że za krótko ścieła mi grzywkę (tak ze skosa) to jeszcze podcieła tez dość dużo i mocno wycieniowała tak, że pierwsza warstwa z góry jest krótko wycieniowana, chyba wiecie o co chodzi. Minął miesiąc,włosy troszkę odrosły, grzywka już tez ma dobrą dobrą długośc. Rozpuszczone włosy sięgają mi z tyłu(najdłuższa warstwa) tak do łopatek, z
przodu krócej. Jednak wszystko nie wygląda najlepiej, wcale się fajnie nie układają. I tu mam do was dziewczyny prośbę. Możecie polecic mi jakies kosmetyki, sposoby, czy co tylko macie i wiecie na układanie mojej fryzurki? Nie pogardzę też ciekawymi uczesaniam. Z góry bardzo dziękuję
Poradzcie co mam z nimi zrobić. Niestety nie mam fotki
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 10:47   #2
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Moje włoski

nie mam nikogo kto może mi pomóc?! Piszcie wizazanki...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:12   #3
MINIUSIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Moje włoski

a Ty masz proste czy kercone wloski?? jesli masz krecone to prostuj sobie je a potem poprpstu troszke zelu na nie poloz zeby sie trzymalo w sumie to co napisalam to jest banalne ale takie banalne uczesania czy tylko ulozenie jest najlepsze bo nie ma co kombinowac za bardzo:P bardzo dobry jest fluid z welli ale niestety juz go chyba nie produkuja bo nigdzie go nie moge dostac ale naprawde wlosy sie dobrze ukladaja jak sie tym bierze. pozdrawiam
MINIUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:14   #4
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Moje włoski

Hm no to moze ja postaram sie pomoc. Powiem tylko ze ja mam podobnie wloski sciete i tez mi sie nie zbyt ukladaja (nigdy sie nie ukladaly, tak same z siebie), ale jestem (nawet) zadowolona. Pomimo ze za 2 tyg ide je podciac http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138133 no ale dosyc o mnie. Fakt faktem ze kosmetyki moga Ci pomoc, ale (Twoim zdaniem) zle ciecie zatuszuje jakies upiecie chloskow(spineczki, albo papiloty)<-- pierwsze 3 zdjatka. Albo, albo mozesz wziasc przyklad ze mnie i za jakis czas isc do fryziera i skrocic wloski. Moze cos takiego?(<-- zdj 4,5,6)
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg simpsona.jpg (19,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reesew.jpg (47,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlizetheron.jpg (20,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg murphy.jpg (64,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ash.jpg (93,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (22,4 KB, 10 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:29   #5
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Moje włoski

Dziewczyny wielkie dzięki za odpowiedzi Miniusia nie mam kręconych włosków. Kinga (kinia) bardzo dziękuje za te fryzurki są świetne! Szczególnie ostatnia przypadadła mi do gustu Tyle, że ja mam jeszcze chyba za krótką grzywke do takiej fryzurki. A możecie polecić mi jakieś fajne szampony, piaki itp? Jeszcze raz dzięki
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:40   #6
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Moje włoski

jeżeli masz za mocno wyceniowane wlosy to mozliwe ze stracily nawet na objetosci.. jesli tak to polecam pianke Matrix Amplify
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:42   #7
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Moje włoski

mila17 - prosze bardzo. Mnie tez sie ona strasznie podoba, ale nie wiem czy mi bedzie pasowac :/ moze teraz Ty cos doradzisz mi -->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138133
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 12:05   #8
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Moje włoski

noseknosek pianka na obiętość super A możesz napisac o niej coś więcej? ile kosztuje i gdzie można ja kupić??? Kinga (kinia) przed chwilą na twoim watku ci odpisałam
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.