Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 14:51   #211
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

powiedzcie mi czy lwia zmarszczka to ta, która robi się pomiędzy brwiami?

bardzo często mrużę oczy i widzę że już mam ją widoczną nawet na gładkim czole. moja kosmetyczka powiedziała że powinnam to czymś ostrzykiwać żeby się nie pogłebiało.

jakich preparatow się do tego używa? botoks? kwas hialuronowy czy coś jeszcze?
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 09:23   #212
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witajcie
Czy ktos wie wiecej na temat zdolnosci Dr.Siedleckej-Dawidko? Chce sie z nia umowic na zabieg, ale nigdzie nie ma na jej temat opini.
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 14:51   #213
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez mysz_musli Pokaż wiadomość
Szukam opinii. Czy ktoś zna? Gabinet medycyny estetycznej w Lubinie. Pani do której jestem umówiona na konsultację nazywa się Monika Pawłów. Chciałabym zrobić botoxem lwią zmarszczkę, cena od 300 zł, z tego co wstępnie się dowiedziałam. Patrzyłam na stronach innych gabinetów ale tam właśnie często jest podane od do i bez konsultacji nie da się sprawdzić. Zna ktoś ten gabinet?

Jak będziesz po konsultacji to daj znać.W sumie to moje okolice i jeśli nie będzie drogo to myśle ze już czas sie zdecydować na podobny zabieg.Niestety latka lecą i jest tylko gorzej.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:57   #214
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez nowa_kacha Pokaż wiadomość
powiedzcie mi czy lwia zmarszczka to ta, która robi się pomiędzy brwiami?

bardzo często mrużę oczy i widzę że już mam ją widoczną nawet na gładkim czole. moja kosmetyczka powiedziała że powinnam to czymś ostrzykiwać żeby się nie pogłebiało.

jakich preparatow się do tego używa? botoks? kwas hialuronowy czy coś jeszcze?

Tak, to jest, lwia to jest ta nad noskiem, pomiędzy brwiami. Ja mam ją strasznie głęboką, jakoś to chyba jest wyjątkowo używane miejsce
Z tego co wiem to kwas hialuronowy wypełnia zmarszczkę a botox oprócz tego blokuje mięśnie co powoduje, że przy okazji działa to profilaktycznie i się nie pogłębia ta zmarcha... Idę do Pawłów po weekendzie, napiszę na priv!
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 14:58   #215
Majwkrakowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Mam prośbę, bo jestem już nieco zagubiona: czy możecie polecic w Krakowie jakiegoś naprawde dobrego dermatologa estetycznego, któryu zajmuje się kompleksową pielegnajcją w zakresie dermatologii estetycznej (mezoterapia, botox, wypełnianie kwasem)... Chodzi mi o kogoś naparwde kompetentnego, z dobrym gustem etc. Najlepiej doswiadczonego lekarza, który pracuje w którejś z klinik, bo podobno wówczas ma lepszy dostep do szerokiej gamy wypełniaczy... Bedę wzdieczna za info...
Majwkrakowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 18:41   #216
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Majwkrakowie Pokaż wiadomość
Mam prośbę, bo jestem już nieco zagubiona: czy możecie polecic w Krakowie jakiegoś naprawde dobrego dermatologa estetycznego, któryu zajmuje się kompleksową pielegnajcją w zakresie dermatologii estetycznej (mezoterapia, botox, wypełnianie kwasem)... Chodzi mi o kogoś naparwde kompetentnego, z dobrym gustem etc. Najlepiej doswiadczonego lekarza, który pracuje w którejś z klinik, bo podobno wówczas ma lepszy dostep do szerokiej gamy wypełniaczy... Bedę wzdieczna za info...
Cześć
Jeśli szukasz to w Krakowie mogę Ci polecić lekarkę medycyny estetycznej w MEDestetis (wejdź sobie na stronę). Sama do niej chodzę i jestem bardzo zadowolona (myślę, że spełnia wymienione przez Ciebie oczekiwania)
pozdrawiam serdecznie
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 20:17   #217
natalia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam
Szczerze mówiąc nie miałam czasu za dużo szukać, więc być może ktoś już polecał dermatologa estetycznego z Poznania?
Jeśli nie to proszę o radę gdzie najlepiej pozamykać naczynka IPL lub laserem?

Proderma? Lenis?Chodzi o Poznań.
Dziękuję z góry za odpowiedzi
natalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 08:14   #218
Majwkrakowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dzięki! Przyjrze się temu
Majwkrakowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 09:38   #219
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez azusika Pokaż wiadomość
Witajcie
Czy ktos wie wiecej na temat zdolnosci Dr.Siedleckej-Dawidko? Chce sie z nia umowic na zabieg, ale nigdzie nie ma na jej temat opini.
Ja u niej byłam, na botoksie i wypełniaczach. Z efektów byłam zadowolona, botoks robiła mi na trzy razy, w 2-tygodniowych odstepach ( mniej wiecej)- cena była jedna, oczywiście. ŁAdnie się trzymało, jakieś 9-10 m-cy, ale ja czoła np. za bardzo nie marszczę.
Wypełniacze też ok.
Dostałam jakieś zniżki, poza promocjami obowiązującymi, ale w ciągu kilku tygodni trochę tych zabiegów robiła...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 23:42   #220
florencja76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam
Czy któraś z Was Panie robiła sobie depilację laserową? Zastanawiam się nad tym,,,
florencja76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:50   #221
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Do Beata 2986
Dzieki wielkie a mozesz mi zdradzic co jeszcze robilas(moze byc na pw) bo ja dopiero raczkuje po tej dziedzinie.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Sory
Beata 2906
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 11:58   #222
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

A ja chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o lipolizie laserowej np urządzeniem SlimLipo. Czy może ktoś z Was poddał się takiemu zabiegowi?
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:36   #223
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Majwkrakowie Pokaż wiadomość
Mam prośbę, bo jestem już nieco zagubiona: czy możecie polecic w Krakowie jakiegoś naprawde dobrego dermatologa estetycznego, któryu zajmuje się kompleksową pielegnajcją w zakresie dermatologii estetycznej (mezoterapia, botox, wypełnianie kwasem)... Chodzi mi o kogoś naparwde kompetentnego, z dobrym gustem etc. Najlepiej doswiadczonego lekarza, który pracuje w którejś z klinik, bo podobno wówczas ma lepszy dostep do szerokiej gamy wypełniaczy... Bedę wzdieczna za info...
zwróć uwagę na Centrum DER-MED www.dermed.pl
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:06   #224
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

jeśli chodzi o depilacje laserową w Częstochowie - polecam gabinet Estetyka -właściciel dr Ilona Wnuk, ale ten zabieg wykonują kosmetyczki. Jest miła atmosfera, znieczulenie gratis i dokładne prowadzenie lasera.
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 10:53   #225
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
A ja chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o lipolizie laserowej np urządzeniem SlimLipo. Czy może ktoś z Was poddał się takiemu zabiegowi?

Ja miałam wykonywaną lipolizę właśnie tym urządzeniem w Katowicach. Nie jestem gruba, ale od kilku lat miałam takie zwały tłuszczy w okolicach pach. Nie pomagały dopasowane staniki, fittness, utrzymywanie prostej postawy, wcieranie drogich balsamów i żeli.... dosłownie nic. Jak przychodziło lato, to wstydziłam się założyć jakąkolwiek bluzkę, która odsłaniałaby pachy, bo wałki tłuszczu się wylewały i nie były to takie małe wałeczki, ale takie wielkości małej ułki kajzerki

Koniec końców poszłam do gabinetu i początkowo myślałam, że będę mieć lipolizę iniekcyjną, czyli taką, gdzie wstrzykuje się określoną ilość środka, który rozpuszcza tłuszcz, a który później, przez okres nawet i kilku tygodni się wydala z kałem no, ale wyszło, że zrobili mi lipolizę laserową. W sumie minęlo od zabiegu niewiele czasu, ale te wałki tłuszczu już się zmniejszyły, a mają się zmniejszyć jeszcze bardziej, bo optymalny czas rozbijania/utraty tłuszczu może trwać nawet do 3-4 miesiącach po zabiegu
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 23:50   #226
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

witam serdecznie dziewczyny!
moja mama zamierza wypełnic sobie zmarszczki kwasem h. i w związku z tym szukamy dobrego lekarza.
przejrzałam miliony watkow, ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi.

czy mozecie polecic jakiegos lekarza z woj. podlaskiego, który wykonuje taki zabieg?
kogos sprawdzonego, zaufanego?
wykonywalyscie taki zabieg gdzies w bialymstoku i bylyscie zadowolone?

serdecznie prosze o jakies namiary i opinie na temat konkretnych lekarzy

pozdrawiam
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:28   #227
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

A co konkretnie depilowałaś ?
Ja sie zastanawiam nad brazylijską,ale podobno to boli ,to prawda?
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:18   #228
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Klaudia czy w tej metodzie lipolizy odsysają tłuszcz od razu, bo piszesz że czas utraty tłuszczu może trwać 3-4 miesięcy, nie kumam tego? czy zostaje jakaś straszna opuchlizna i siniaki? Z jakich obszarów ciała można pozbyć się tłuszczu, można z twarzy?
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:07   #229
Madosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziewczyny! Szukam dobrego gabinetu w KRAKOWIE. Co możecie polecić? Moim problemem są doły pod oczami (tak doły, nie worki). Takie okropne zagłębienia pod oczami. Wyczytałam gdzieś że mozna to kwasem h. wypełnić, ale jeszcze za bardzo się nie orientuje w temacie....:/ Czy któraś z Was też może ma, albo miała taki problem??? Zabieg jest w okolicy oczu także bardzo zależy mi aby znaleźć na prawdę fachowy gabinet...
Madosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 20:07   #230
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

hm, widze, ze o podlasiu nikt nic nie wie

w takim razie, moze powiecie cos o dr Pniewskim z warszawy?

czytalam wiele sprzecznych opinii, slyszalam tez wiele rzeczy,
ale moze ktoras z was robila zabieg kwasem lub botox?

nie chodzi mi o opinie na temat powiekszania ust, biustu, tylko wlasnie o kwas hial. i botox

macie jakies doswiadczenia pod tym wzgledem?
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:10   #231
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Klaudia czy w tej metodzie lipolizy odsysają tłuszcz od razu, bo piszesz że czas utraty tłuszczu może trwać 3-4 miesięcy, nie kumam tego? czy zostaje jakaś straszna opuchlizna i siniaki? Z jakich obszarów ciała można pozbyć się tłuszczu, można z twarzy?

Tłuszcz w przypadku slimlipo likwidowany jest od razu i co ważne, nie ma efektu obwisłej skóry, niemniej jednak ten rozbity tłuszcz musi się wydostać z organizmu. On jest rozbijany, ale tkanki wewnętrzne nie są uszkadzane. Jeśli ktoś np. zdecyduje się na wprowadzenie sączka "kaniuli", to wtenczas ten tłuszcz zostaje odprowadzany od razu, no, ale i cena takiego zabiegu jest wyższa.
A co do opuchlizny i siniaków, to powiem ci, że to zależy od wrażliwości
danej osoby jak również od skóry. U mnie np. po zabiegu występowało delikatne mrowienie, ale nie nazwałabym tego jakimś bólem. W końcu to laser, a nie zwykła liposukcja, po której okres rekonwalescencji ciągnie się w nieskończoność i boli jak sto diabłów :/
A odessać możesz sobie nawet tłuszcz z podbródka
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:12   #232
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czyli sa tak jakby dwa sposoby albo w czasie zabiegu wprowadzają sączek i tłuszcz jest od razu odessany jest to wersja droższa. A wersja tańsza to laserem tłuszcz jest rozpuszczany, jednak zostaje on pod skórą i sam się resorbuje. Czy dobrze Cię zrozumiałam?
A weź liposukcja to jakaś masakra, ale jeśli ktoś jest bardzo otyły to chyba jedyna metoda, żeby pozbyć się tego dodatkowego bagażu w postaci zgromadzonego tłuszczu.
No bo ja jestem podbródkiem zainteresowana. A robią gdzieś na południu Polski to slimlipo?
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:28   #233
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Robiłam brazylijską, robiłam pachy, przymierzam się do nóg. Nie można powiedzieć, ze to boli. Pierwsza sesja jest lajtowa bo małą dawkę promieni się odstaje bo bada się jak zareaguje skóra. Moja reagowała dobrze więc kolejne dawki miałam trochę silniejsze ale to cały czas jest bardzo delikatne i nie ma się czego bać. To takie uczucie delikatnego kopania prądem. Ale bardziej czuć dyskomfort niż ból. Robiłaś kiedyś taki zabieg u kosmetyczki na twarz? że ci, chyba zamyka naczynka pradem? Czuć, że ktoś ci coś robi ale to nie jest ból. A skuteczność tego zabiegu wynagrzadza wszystko

Tak ,robiłam mikrodermabrazje i uczucie był calkiem przyjemne,z tego co pamietam napewno nie bolało.Czułam tylko takie lekkie szczypanie na twarzy.Ale oczywiscie to zaden próg bólu,wiec może trzeba sie przekonać.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:18   #234
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Czyli sa tak jakby dwa sposoby albo w czasie zabiegu wprowadzają sączek i tłuszcz jest od razu odessany jest to wersja droższa. A wersja tańsza to laserem tłuszcz jest rozpuszczany, jednak zostaje on pod skórą i sam się resorbuje. Czy dobrze Cię zrozumiałam?
A weź liposukcja to jakaś masakra, ale jeśli ktoś jest bardzo otyły to chyba jedyna metoda, żeby pozbyć się tego dodatkowego bagażu w postaci zgromadzonego tłuszczu.
No bo ja jestem podbródkiem zainteresowana. A robią gdzieś na południu Polski to slimlipo?
To też zależy kto co rozumie przez pojęcie "człowiek bardzo otyły". Wydaje mi się, że nawet duże boczki czy obwisły brzuch można "załatwić" lipolizą laserową slimlipo, tylko wtenczas - wiadomo - potrzeba będzie 2-3 zabiegów.
Co do tego tłuszczu, który sam się resorbuje, to ja myślę, że jest on po prostu wydalany z kupą kiedyś coś takiego czytałam Natomiast lipoliza przy użyciu rurki, to te efekty są można powiedzieć od razu. Później tylko warto nosić jakąś odpowiednią bieliznę, aby ciało się idealnie ukształtowało po tym zabiegu
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 16:06   #235
violettaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Polecam Instytut Estetyczny w Warszawie, jednym slowem - profesjonaliści!
Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem:
http://www.dood.pl/biz/instytut-estetyczny-warszawa/
violettaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:47   #236
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Najmniej inwazyjna i najmniej efektywna!! Lipoliza iniekcyjna, to według mnie pic na wodę i wyciąganie kasy. Koleżanka miała dwukrotnie robioną lipolizę iniekcyjna i straciła w obwodzie raptem 3-4 cm (po dwóch razach!!!), a wywaliła prawie 1600 zł kasy!!!
Lipoliza laserowa jest o stokroć bardziej efektywna, bo tłuszcz dzięki sączkowi wylewa się od razu i nie jest to jakiś hardcore jak w przypadku zwykłej liposukcji, gdzie człowieka zasypiają i na chama odsysają!!!
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:54   #237
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Te 3cm co koleżanka straciła to pewnie z nerwów a nie dzięki lipolizie iniekcyjnej
Też mi sie wydaje, że jak tłuszcz zostanie rozpuszczony laserem i sie go usunie od razu z organizmu to jest nieporównywalnie lepsze niż wstrzykiwanie jakiś mikstur które pieron wie czy rozpuszczają ten tłuszcz.
A energia pochodząca z lasera, z jego promieni na bank rozpuszcza tłuszcz, tak samo jak energia termiczna rozpuszcza słoninę na patelni.
A widziałyście ten filmik o slimlipo na YT? Całkiem przyjemnie ten zabieg wygląda, jest pod wrażeniem.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 21:55   #238
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Aleksandra06 Pokaż wiadomość
Jak będziesz po konsultacji to daj znać.W sumie to moje okolice i jeśli nie będzie drogo to myśle ze już czas sie zdecydować na podobny zabieg.Niestety latka lecą i jest tylko gorzej.
Byłam u Pani Moniki. Konsultacja ok, warunki jakie mi przedstawiła też bardzo ok. Jestem umówiona na zabieg, bardzo fajnie mi wszystko wytłumaczyła, cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, budzi zaufanie od pierwszego kontaktu i na pewno ma doświadczenie i wie co robi. Dam znać jeszcze po zabiegu ale gadałam z jakimiś laskai w gabinecie, które regularnie korzystają z usług i bardzo chwaliły.
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 07:18   #239
azusika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Klaudia 844
Mam problem z nadmiarem tluszczu na buzi, czy mozesz mi powiedziec czy ta metoda moze sie sprawdzic u mnie ( chetnie na priv. ) Czy robilas to u nas?
azusika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 15:20   #240
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Pytanie kto jej robił. Do kogo trafiła? Żaden źle przeprowadzony zabieg nie przyniesie efektów, niestety. To nie kwestia wad zabiegu bo to fizycznie jest niemożliwe, żeby dobrze zrobiony nie zadziałał. Nie ma opcji, żebyś polała na białko z jajka ciepłą wodę i żeby nie ścięło, rozumiesz co mam na myśli?

Tak, doskonale rozumiem Twój tok myślenia, niemniej jednak ja tylko stwierdzałam przykre fakty. Nie wiem, czy mogę ujawnić nazwisko tej lekarki - najwyżej jakby miało to złamać regulamin, to niech to nazwisko usunie moderator - to lek. Budzicz (chyba dobrze napisałam). Ceny to ma kosmicznie wysokie i z tego co się dowiedziałam, to praktykuje "olewatorstwo".
Dlatego też napisałam o lipolizie laserowej, gdzie tłuszcz od razu wylewa się na zewnątrz (sączek), a nie wraz z upływem czasu zostaje w naturalny sposób wydalany.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.