Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne" - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-14, 20:15   #91
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
backtomybrain, czy kto¶ ciê skrzywdzi³?
Mo¿na tak powiedzieæ, ale nie o tym jest ten w±tek.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:19   #92
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomo¶ci: 5 535
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Podczytujê podczytujê i nie wierzê

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Jako¶ tak przypomnia³ mi siê w±tek o modzie na golenie, przypadek?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:23   #93
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, faceci te¿ zdradzaj± i to czêsto, ale nie dorabiaj± do tego ¿adnej ideologii. Spodoba³a im siê d*pa to wskoczyli z ni± do ³ó¿ka, tyle w temacie, w przeciwieñstwie do kobiet które szukaj± wymówki. A to ¿e czuj± siê samotne w zwi±zkach, ¿e T¯ ich nie rozumiej±, potrzebuj± blisko¶ci, T¯ w ogóle siê mn± nie interesuje a ten nowo poznany ch³opak taki przystojny i do tego lubi s³uchaæ gdy mówiê o sobie itp.
Albo szowinista albo troll

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:24   #94
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomo¶ci: 5 535
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Autorze, tak z ciekawo¶ci. Co s±dzisz o facetach którzy siê gol±?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:28   #95
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na tak powiedzieæ, ale nie o tym jest ten w±tek.
W±tek jako taki mo¿e nie, ale podtekst jest do¶æ oczywisty.

Powiem jedno: zachowanie jednej kobiety to niewystarczaj±ca podstawa tezy na istnienie biologicznie uwarunkowanych zachowañ u wszystkich kobiet.

To tak, jak kobietom faceci wmawiaj± ¿e zdradzi³ "bo facet musi czêsto", bo "wszyscy faceci to wzrokowcy", bo "facet bez seksu nie wytrzyma". Te¿ dorabiaj± ideologie ewolucyjne, biologiczne i tak dalej, wszystko ¿eby siê jako¶ wybieliæ i usprawiedliwiæ.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:41   #96
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Poka¿ wiadomo¶æ
Autorze, tak z ciekawo¶ci. Co s±dzisz o facetach którzy siê gol±?
Nie interesuje mnie co robi± inni faceci, jestem heteroseksualny

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez bramborky Poka¿ wiadomo¶æ
Albo szowinista albo troll

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda w oczy kole?
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:52   #97
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ha, domy¶la³em siê ¿e to stwierdzenie w koñcu padnie "Tylko faceci my¶l± tym co maj± miêdzy nogami", bo my kobiety jeste¶my takie racjonalnie my¶l±ce, my ¿eby i¶æ z kim¶ do ³ó¿ka to musimy poznaæ jego charakter, jaki on siê zachowuje itp. Tak, najlepiej to widaæ zw³aszcza w klubach, gdzie dziewczyny które czêsto maj± ch³opaków ale przychodz± z kole¿ankami siê zabawiæ na widok fajnego ch³opaka same wskakuj± mu do ³ó¿ka. I nie wmówicie mi ¿e po 1-2 godzinach mo¿na tak dobrze poznaæ charakter drugiego cz³owieka by siê z nim przespaæ.
Nic takiego nie napisa³am moze czytaj ze zrozumieniem? Napisa³am "na szczescie sa tez wierni faceci"

Cytat:
A na nastêpny dzieñ jest gadka typu "To przez alkohol, ja normalnie nie jestem taka ³atwa i nie pcham siê przypadkowym ch³opakom do ³ó¿ka". Nie wybielajcie siê na si³ê.
Mam wrazenie ¿e masz ból dupy o to ¿e niektore kobiety maja ochote przespac sie z facetem jedynie dlatego ¿e jest przystojny i maja na to ochote. Nie uogólniaj. A jak niektorzy faceci przespia sie z przypadkowa lask± to im wolno i ³atwi nie s±?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ



Mo¿e by³ tak± "ciep³± kluch±"
No taa bo facetowi zawsze i kazdemu chodzi jedynie o seks zdradza bo nie mia³ seksu nie z innych powodów. To co przedstawiasz nie stawia to facetow w dobrym swietle. Zdradzaja tez ci co maja seks.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Bo tak jest w rzeczywisto¶ci. Która kobieta powie ci otwarcie "s³uchaj zdradzi³am swojego T¯ bo ten nowo poznany facet tak mnie podnieca³ ¿e my¶la³am ¿e za chwilê zgwa³cê go na miejscu, jest tak za☠☠☠i¶cie dobrze zbudowany, ca³y czas my¶la³am tylko o tym by znale¼æ siê w jego ramionach". ¯adna, prêdzej zaczn± siê wymówki ¿e w zwi±zku siê nie uk³ada³o, wia³o nud±, to ju¿ nie to samo co na pocz±tku itd.
Znaffca kobiet.

Twoje argumenty powalaj±. Wiem ¿e piszesz ze swojego do¶wiadczenia bo ledwo sie hamujesz by jakiejs nie zgwalcic bo tak cie podnieca ale nie, ja tak nie mam. Dobrze zbudowane ramiona dla MNIE TO ZA MA£O.
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 20:54   #98
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Nie interesuje mnie co robi± inni faceci, jestem heteroseksualny

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



Prawda w oczy kole?
Jasne, kole mnie bardzo, ze wierzysz w takie brednie. Bardzo mnie to kole i boli.
Tylko nie placz, ze jestes sam zamkniety w tej piwnicy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:54   #99
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez White_Dove Poka¿ wiadomo¶æ
Nic takiego nie napisa³am moze czytaj ze zrozumieniem? Napisa³am "na szczescie sa tez wierni faceci"

Mam wrazenie ¿e masz ból dupy o to ¿e niektore kobiety maja ochote przespac sie z facetem jedynie dlatego ¿e jest przystojny i maja na to ochote. Nie uogólniaj. A jak niektorzy faceci przespia sie z przypadkowa lask± to im wolno i ³atwi nie s±?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


No taa bo facetowi zawsze i kazdemu chodzi jedynie o seks zdradza bo nie mia³ seksu nie z innych powodów. To co przedstawiasz nie stawia to facetow w dobrym swietle. Zdradzaja tez ci co maja seks.
Ból dupy to maj± niektóre wiza¿anki które zawziêcie twierdz± ¿e ¿adna porz±dna dziewczyna bêd±c w zwi±zku nie prze¶pi siê z przystojnym facetem a moje argumenty ¶wiadcz± tylko o tym ¿e jestem szowinist±.

Edytowane przez backtomybrain
Czas edycji: 2017-09-14 o 20:57
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:58   #100
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ból dupy to maj± niektóre wiza¿anki które zawziêcie twierdz± ¿e ¿adna porz±dna dziewczyna nie prze¶pi siê z przystojnym facetem a moje argumenty ¶wiadcz± tylko o tym ¿e jestem szowinist±.
Nikt nie mówi ¿e ¿adna bo moze jakas tak ale NIE KA¯DA. Wiekszosc woli swojego t¿.
WIDZISZ RÓ¯NICE???Ta która wie co to moralno¶æ i ma zasady nie, nie prze¶pi sie.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-09-14 o 21:03
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:59   #101
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ból dupy to maj± niektóre wiza¿anki które zawziêcie twierdz± ¿e ¿adna porz±dna dziewczyna nie prze¶pi siê z przystojnym facetem a moje argumenty ¶wiadcz± tylko o tym ¿e jestem szowinist±.
Nie no skad durnowate tlumaczenie, ze zdrada faceta a kobiety to zupelnie co innego, a w ogole nie masz zamiaru dyskutowac na temat facetow, wcale nie wskazuje na Twoj szowinizm. Musisz byc wspanialym i wartosciowym facetem. Zapewne jestes sam, bo wszystkoe to durne baby

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 21:00   #102
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ból dupy to maj± niektóre wiza¿anki które zawziêcie twierdz± ¿e ¿adna porz±dna dziewczyna nie prze¶pi siê z przystojnym facetem a moje argumenty ¶wiadcz± tylko o tym ¿e jestem szowinist±.
Lol, nie. Zawziêcie twierdzimy, ze dane, ze 90% kobiet zdradzi w dni p³odne, s± wziête z dupy.

Twierdzimy tez, ze porz±dna dziewczyna jak najbardziej mo¿e przespaæ sie z przystojnym facetem, nawet jako one night stand, a tak¿e twierdzimy, ze jak najbardziej kobiety s± w stanie zdradziæ. Tylko ze wiêkszo¶æ ludzi nie jest bezmózgami, którzy bêd± siê usprawiedliwiaæ hormonami.

Nie wiem, po co to pisze, bo wszystko przeinaczasz albo ignorujesz. Niestety za bardzo lubiê bezsensowne internetowe dyskusje.
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:02   #103
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez White_Dove Poka¿ wiadomo¶æ
Nikt nie mówi ¿e ¿adna bo moze jakas tak ale NIE KA¯DA.
WIDZISZ RÓ¯NICE???Ta która wie co to moralno¶æ i ma zasady nie, nie prze¶pi sie.
A gdzie napisa³em ¿e ka¿da dziewczyna zdradza? Mo¿esz mi zacytowaæ fragment?
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:07   #104
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Z do¶wiadczenia, jak kto¶ prze¿y³ rozczarowanie p³ci± przeciwn±, to potem szuka wyt³umaczenia ¿eby sobie jako¶ uporz±dkowaæ ¶wiat po za³amaniu. £atwiej jest zrzuciæ winê na ca³± p³eæ i powiedzieæ "wszyscy faceci to ¶winie" albo "wszystkie kobiety to zdradliwe dziwki", ni¿ pogodziæ siê z faktem, ¿e Misio / Misia to k³amliwe bydlê.

A tak naprawdê, backtomybrain, kobiety to nie jeden wielki hormonalnie zgrany monolit. S± kobiety monogamistki i kobiety które potrzebuj± ci±g³ego urozmaicenia, kobiety które musz± odczuwaæ
blisko¶æ emocjonaln± aby cieszyæ siê seksem i kobiety lubi±ce przygody na jedn± noc, kobiety o wysokim libido i kobiety prawie aseksualne. Szukanie wyt³umaczenia typu "90% kobiet to robi" to smutny, pusty sposób radzenia sobie z rozczarowaniem.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:08   #105
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez bramborky Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no skad durnowate tlumaczenie, ze zdrada faceta a kobiety to zupelnie co innego, a w ogole nie masz zamiaru dyskutowac na temat facetow, wcale nie wskazuje na Twoj szowinizm. Musisz byc wspanialym i wartosciowym facetem. Zapewne jestes sam, bo wszystkoe to durne baby

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja mówi³em ¿e zdrada kobiety a faceta to co innego? T³umaczenie siê ze zdrady jest inne u faceta a inne u kobiety. Która kobieta powie ¿e zdradzi³a bo podoba³ siê jej fizycznie facet, no? Facet przynajmniej powie wprost ¿e zdradzi³ bo spodoba³a mu siê dziewczyna z wygl±du.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:17   #106
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez bramborky Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no skad durnowate tlumaczenie, ze zdrada faceta a kobiety to zupelnie co innego, a w ogole nie masz zamiaru dyskutowac na temat facetow, wcale nie wskazuje na Twoj szowinizm. Musisz byc wspanialym i wartosciowym facetem. Zapewne jestes sam, bo wszystkoe to durne baby

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Durne baby bo wszystkie bedac w zwiazku z ma³o atrakcyjnym facetem ida do wyra -w dni p³odne oczywiscie z pierwszym lepszym na imprezie bo przystojny i zlewaj± autora, bo nie wygl±da jak Enriqe. To ju¿ by³o grane na wiza¿u. Autor nie jest pierwszy który ma ból dupy.
Oczywiscie wszystko poparte wieloletnimi badaniami na 1000 kobiet w wieku 18-50.

Ja bym zakonczy³a watek na pierwszej stronie gdy by³y odpowiedzi ¿e cykl i zdrada nie ida w parze.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie napisa³em ¿e ka¿da dziewczyna zdradza? Mo¿esz mi zacytowaæ fragment?
Chodzi o twoje wypowiedzi. Piszesz "kobiety" nie ¿e " niektóre"
Cytat:
A na nastêpny dzieñ jest gadka typu "To przez alkohol, ja normalnie nie jestem taka ³atwa i nie pcham siê przypadkowym ch³opakom do ³ó¿ka". Nie wybielajcie siê na si³ê.
Tu na przyk³ad zak³adasz ¿e my tak robimy.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-09-14 o 21:20
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:21   #107
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez White_Dove Poka¿ wiadomo¶æ
Durne baby bo wszystkie bedac w zwiazku z ma³o atrakcyjnym facetem ida do wyra -w dni p³odne oczywiscie z pierwszym lepszym na imprezie bo przystojny i zlewaj± autora, bo nie wygl±da jak Enriqe. To ju¿ by³o grane na wiza¿u. Autor nie jest pierwszy który ma ból dupy.
Oczywiscie wszystko poparte wieloletnimi badaniami na 1000 kobiet w wieku 18-50.

Ja bym zakonczy³a watek na pierwszej stronie gdy by³y odpowiedzi ¿e cykl izdrada nie ida w parze.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



Chodzi o twoje wypowiedzi. Piszesz "kobiety" nie ¿e " niektóre"

Tu na przyk³ad zak³adasz ¿e my tak robimy.
Widzê ¿e szkoda siê produkowaæ, kó³ko wzajemnej adoracji na wiza¿u. Tylko ciekawi mnie sk±d wziê³a¶ stwierdzenie "Durne baby bo wszystkie bedac w zwiazku z ma³o atrakcyjnym facetem ida do wyra -w dni p³odne oczywiscie". Nie przypominam sobie aby pisa³ o WSZYSTKICH kobietach, mo¿e przeczytaj wszystkie posty zanim siê wypowiesz.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:37   #108
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja mówi³em ¿e zdrada kobiety a faceta to co innego? T³umaczenie siê ze zdrady jest inne u faceta a inne u kobiety. Która kobieta powie ¿e zdradzi³a bo podoba³ siê jej fizycznie facet, no? Facet przynajmniej powie wprost ¿e zdradzi³ bo spodoba³a mu siê dziewczyna z wygl±du.
Znasz kazda kobiete i wiesz, ze ZADNA tak nie powie? Nie no szacun na dzielni

A swoja droga, jeden powod do zdrady jest lepszy? Jak to sie ma do cyklu?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201803071148
Czas edycji: 2017-09-14 o 21:39
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:37   #109
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 1 654
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

To wcale nie s± takie g³upoty. Dok³adnie to mo¿na przeczytaæ w ksi±¿kach o psychologii ewolucyjnej, u Bussa, Dawkinsa, Bakera czy Anne Campbell. Aczkolwiek tu jeszcze trzeba doczytaæ, ¿e wszystko zale¿y od tego jakimi uczuciami kobieta darzy swojego partnera. No i omawiany mechanizm to jest atawizm. Na decyzje cz³owieka, w tym wypadku kobiety, wp³ywaj± nie tylko takie ewolucyjne atawizmy, ale tak¿e jej wychowanie i jej osobiste pogl±dy, wzorce moralne itd.

Autorze a tak szczerze, to o temacie serio powiedzia³a Ci kole¿anka? Czy raczej wyczyta³e¶ to z literatury lub ze stron typu RedPill/MGTOW? Tylko tak szczerze
MuchaLibre jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 21:38   #110
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê ¿e szkoda siê produkowaæ, kó³ko wzajemnej adoracji na wiza¿u. Tylko ciekawi mnie sk±d wziê³a¶ stwierdzenie "Durne baby bo wszystkie bedac w zwiazku z ma³o atrakcyjnym facetem ida do wyra -w dni p³odne oczywiscie". Nie przypominam sobie aby pisa³ o WSZYSTKICH kobietach, mo¿e przeczytaj wszystkie posty zanim siê wypowiesz.
No szkoda, bo nikt nie przyklaszcze Twoim farmazonom z tylka

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:55   #111
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez bramborky Poka¿ wiadomo¶æ
Znasz kazda kobiete i wiesz, ze ZADNA tak nie powie? Nie no szacun na dzielni

A swoja droga, jeden powod do zdrady jest lepszy? Jak to sie ma do cyklu?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wystarcz± mi wypowiedzi wiza¿anek, ¿adna siê nie przyzna³a ¿e najwa¿niejszy jest wygl±d faceta, one jako ta "elyta" kobiet patrz± tylko na charakter bo kierowanie siê wygl±dem jest dla tych co kieruj± siê popêdem seksualnym, dla zwierz±t a one s± ponad tym. One na widok przystojnego faceta nawet nie mrugn± bo s± takie lojalne wobec swych partnerów i tylko my¶l± o nich

Edytowane przez backtomybrain
Czas edycji: 2017-09-14 o 21:57
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:56   #112
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 505
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko trzeba wzi±æ pod uwagê, to ¿e bardzo atrakcyjn± osobê która by³aby w naszym typie spotykamy bardzo rzadko i raczej w±tpiê ¿e kilka razy w miesi±cu.
No ja ogl±dam ka¿dego dnia, co najmniej rano i wieczorem wiêc nie wiem, co bierzesz pod uwagê
__________________
Ludzi dzielimy na potrafi±cych cieszyæ siê ¿yciem i takich, którzy je marnuj± - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:57   #113
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Wystarcz± mi wypowiedzi wiza¿anek, ¿adna siê nie przyzna³a ¿e najwa¿niejszy jest wygl±d faceta, one jako ta "elyta" kobiet patrz± tylko na charakter bo kierowanie siê wygl±dem jest dla tych co kieruj± siê popêdem seksualnym, dla zwierz±t a one s± ponad tym.
Wizazanki udzielajace sie w twoim trollwatku odpowiadaja za caly przekroj kobiecego spoleczenstwa? Sorry ziom pala ze statystyki.


Czekam na odpowiedzi z dwoch pozostalych pytan

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:59   #114
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Wystarcz± mi wypowiedzi wiza¿anek, ¿adna siê nie przyzna³a ¿e najwa¿niejszy jest wygl±d faceta, one jako ta "elyta" kobiet patrz± tylko na charakter bo kierowanie siê wygl±dem jest dla tych co kieruj± siê popêdem seksualnym, dla zwierz±t a one s± ponad tym.
Bo nie jest najwa¿niejszy, jest równie wa¿ny jak niektóre inne rzeczy. Chyba ze na jedna noc ale jak mam partnera, to ju¿ nie zdradzam. To siê wydaje. Nie zaryzykuje dobrego zwi±zku dla ³adnej bu¼ki.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dori7 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja ogl±dam ka¿dego dnia, co najmniej rano i wieczorem wiêc nie wiem, co bierzesz pod uwagê
Ja tez nikt mnie nigdy krêci³ jak obecny, szkoda tylko, ze siê rozmibelismy w priorytetach, bo z takim to mog³abym chodziæ do ³ó¿ka codziennie do koñca ¿ycia.
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 22:01   #115
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez bramborky Poka¿ wiadomo¶æ
Wizazanki udzielajace sie w twoim trollwatku odpowiadaja za caly przekroj kobiecego spoleczenstwa? Sorry ziom pala ze statystyki.


Czekam na odpowiedzi z dwoch pozostalych pytan

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
A ty ile znasz kobiet które przyzna³y siê ¿e zdradzi³y bo spodoba³ im siê facet z wygl±du? Mo¿ê powiesz co?
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 22:04   #116
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Wystarcz± mi wypowiedzi wiza¿anek, ¿adna siê nie przyzna³a ¿e najwa¿niejszy jest wygl±d faceta, one jako ta "elyta" kobiet patrz± tylko na charakter bo kierowanie siê wygl±dem jest dla tych co kieruj± siê popêdem seksualnym, dla zwierz±t a one s± ponad tym. One na widok przystojnego faceta nawet nie mrugn± bo s± takie lojalne wobec swych partnerów i tylko my¶l± o nich
A to, ¿e ¿adna siê nie przyzna³a nie oznacza, ¿e tak widocznie nie jest, tylko to, ¿e wszyscy k³amio.
Poniewa¿ w±tek jest pisany pod konkretn±, w kamieniu wyryt± tezê, i nic, co by³yby¶my w stanie napisaæ, tej tezy nie zmieni.
Co czyni dyskusjê absolutnie bezcelow±.

Ale do tego siê, drogi wiza¿anku, nie przyznasz.

Mnie siê ¿adna w ogóle nie przyzna³a ¿e zdradzi³a, sorry. Zreszt± faceci to co, bo ¿ona nie dawa³a, bo przyty³a, bo krzywo spojrza³a, bo siê znudzi³a, bo pojecha³a do mamusi, bo co¶ tam.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-09-14 o 22:05
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 22:05   #117
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
A ty ile znasz kobiet które przyzna³y siê ¿e zdradzi³y bo spodoba³ im siê facet z wygl±du? Mo¿ê powiesz co?
A moze nie wipehdalam sie nikomu do lozka i nie pytam o przyczyny zdrady bo to nie moj interes, co?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 22:08   #118
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Wystarcz± mi wypowiedzi wiza¿anek, ¿adna siê nie przyzna³a ¿e najwa¿niejszy jest wygl±d faceta, one jako ta "elyta" kobiet patrz± tylko na charakter bo kierowanie siê wygl±dem jest dla tych co kieruj± siê popêdem seksualnym, dla zwierz±t a one s± ponad tym. One na widok przystojnego faceta nawet nie mrugn± bo s± takie lojalne wobec swych partnerów i tylko my¶l± o nich
A gdzie ty to wyczyta³e¶?
Nie wi±za³abym siê z facetem, który nie jest atrakcyjny i który mnie nie poci±ga. Ale charakter w zwi±zku d³ugoterminowym te¿ jest wa¿ny, bo co z tego, je¶li facet jest w moim typie wizualnie, je¶li jest idiot±, maminsynkiem bez ambicji, itd. Poci±g seksualny to mo¿e zapewniæ jedn± noc, ale niewiele wiêcej.

A ¿e kobiety nie my¶l± o innych to kolejna g³upota. Inn± rzecz± jest spojrzeæ na atrakcyjnego faceta i pomy¶leæ "mmmmhmmm", a co innego to zdradzaæ z nim partnera. Jezu. Logiki trochê, rozumu trochê, b³agam.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 22:08   #119
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
A ty ile znasz kobiet które przyzna³y siê ¿e zdradzi³y bo spodoba³ im siê facet z wygl±du? Mo¿ê powiesz co?
Ja ci nie powiem, bo nie wiem. Nie wpieprzam siê w ¿ycie seksualne kole¿anek.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 22:12   #120
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez bramborky Poka¿ wiadomo¶æ
Znasz kazda kobiete i wiesz, ze ZADNA tak nie powie? Nie no szacun na dzielni

A swoja droga, jeden powod do zdrady jest lepszy? Jak to sie ma do cyklu?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Jeden powód jest dobry ni¿ wymy¶lanie pierdyliona powodów wziêtych z dupy. Jak to siê ma do cyklu? A tak ¿e wzrasta wam libido i szukacie odpowiedniego kandydata na zaj¶cie w ci±¿e, dodatkowo podczas tego okresu patrzycie g³ównie na wygl±d, a charakter macie w dupie, liczy siê tylko dobrze zbudowany, wysoki partner ¿eby wasze geny po³±czy³y siê z jego i ¿eby potomstwo by³o zdrowe. W³a¶nie dlatego przeciêtna kobieta ma 4-6 partnerów w swoim ¿yciu, bo poszukuje najlepszego dawce genów.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 14:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.