Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne" - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-15, 14:55   #211
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
3,3% to samotne matki, a ile jest takich dziewczyn co zasz³y w ci±¿e z tym "³obuzem" ale dziecko wychowuje z nowo poznanym facetem, co? My¶lê ¿e wiêcej ni¿ 3.3%
A co za ró¿nica, skoro w wypowiedzi ¼ród³owej mówisz o samotnych matkach. Jak chcesz co¶ argumentowaæ, to trzymaæ siê przynajmniej tematu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:02   #212
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez kalor Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, na pewno 90% ale mówi³e¶, ze jest tak du¿o samotnych matek, a nie matek klamiacych na temat ojca dziecka.

Wyra¿aj siê ja¶niej mo¿e, co? Ty nasz logiczny mê¿czyzno

Dziewczyny, mi siê ju¿ znudzi³o, to jak gadanie do ¶ciany, wam nie? Ja robiê adios!
Hasta la vista, i nie pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77166351]A co za ró¿nica, skoro w wypowiedzi ¼ród³owej mówisz o samotnych matkach. Jak chcesz co¶ argumentowaæ, to trzymaæ siê przynajmniej tematu.[/QUOTE]

G³ównym tematem jest zdrada kobiety bêd±cej w zwi±zku z kim¶ kto jest atrakcyjniejszy fizycznie od jej sta³ego partnera. Nie wa¿ne czy potem bêdzie sama wychowywaæ to dziecko czy z kim¶, liczy siê sam powód do zdrady, a tym jest lepszy wygl±d nowo poznanego faceta.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:07   #213
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
G³ównym tematem jest zdrada kobiety bêd±cej w zwi±zku z kim¶ kto jest atrakcyjniejszy fizycznie od jej sta³ego partnera. Nie wa¿ne czy potem bêdzie sama wychowywaæ to dziecko czy z kim¶, liczy siê sam powód do zdrady, a tym jest lepszy wygl±d nowo poznanego faceta.
No dobra, ale po co jest ta dyskusja? Chcesz co¶ udowodniæ, uzyskaæ jakie¶ informacje, czy co? Bo je¶li chcesz tylko potrollowaæ, to nawet to ci s³abo idzie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:09   #214
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77165886]
Natomiast nigdzie nie napisa³am, ¿e taka historia:
- z pewno¶ci± siê nie wydarzy³a
- nie ma prawa siê wydarzyæ[/QUOTE]

i na przykladzie tej historii , ktos opisal swoje przezycia.
Ale jednoczesnie uwazasz, ze opisywanie takich historii w gazecie jest bzdura.
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:10   #215
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77166636]No dobra, ale po co jest ta dyskusja? Chcesz co¶ udowodniæ, uzyskaæ jakie¶ informacje, czy co? Bo je¶li chcesz tylko potrollowaæ, to nawet to ci s³abo idzie.[/QUOTE]

Tak jak napisa³em na samym pocz±tku jestem ciekawy czy wy zgadzacie siê z t± tez± ale zamiast otrzymaæ rozs±dne odpowiedzi, zala³a mnie fala hejtu ¿e jestem szowinist±.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:14   #216
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak napisa³em na samym pocz±tku jestem ciekawy czy wy zgadzacie siê z t± tez± ale zamiast otrzymaæ rozs±dne odpowiedzi, zala³a mnie fala hejtu ¿e jestem szowinist±.
Oj, muszê na chwile wróciæ.

Ca³a pierwsza strona to nasze proste odpowiedzi, ze siê nie zgadzamy. To ty wyolbrzymiasz, mówisz nam, ze nie mamy racji, krêcisz gownoburze. Je¶li chcia³e¶ poznaæ nasze opinie, to ju¿ pozna³e¶, jaki masz cel w przekonywaniu nas, ze zle my¶limy? Co ci to da, je¶li nagle powiemy "Ok, stary, masz racje"?

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Niestety w pewnym momencie ¿ycia okazuje siê, ze ludzie s± ró¿ni i maja ró¿ne opinie. I ich nie zmienisz. Wiêkszo¶æ ogarnia to gdzie¶ tak w gimnazjum-liceum. Mo¿e pora siê z tym pogodziæ?
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:19   #217
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez kalor Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, muszê na chwile wróciæ.

Ca³a pierwsza strona to nasze proste odpowiedzi, ze siê nie zgadzamy. To ty wyolbrzymiasz, mówisz nam, ze nie mamy racji, krêcisz gownoburze. Je¶li chcia³e¶ poznaæ nasze opinie, to ju¿ pozna³e¶, jaki masz cel w przekonywaniu nas, ze zle my¶limy? Co ci to da, je¶li nagle powiemy "Ok, stary, masz racje"?

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Niestety w pewnym momencie ¿ycia okazuje siê, ze ludzie s± ró¿ni i maja ró¿ne opinie. I ich nie zmienisz. Wiêkszo¶æ ogarnia to gdzie¶ tak w gimnazjum-liceum. Mo¿e pora siê z tym pogodziæ?
Ale ja szanujê wasze zdanie, wiem ¿e niektóre dziewczyny nie zrobi³yby tak, nie zdradzi³yby swoich partnerów. Tylko nie chce mi siê wierzyæ ¿e nie ma choæ jednej która nie spotka³aby siê z tak± sytuacj± albo nie mia³a znajomej która post±pi³a w ten sposób. Dla mnie to trochê zalatujê takim wybielaniem siê dziewczyn na si³ê, ¿e one nie s± takie, ¿e zawsze s± lojalne wobec swych partnerów, tylko w takim razie sk±d tyle zdrad w zwi±zkach?

Edytowane przez backtomybrain
Czas edycji: 2017-09-15 o 15:21
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-09-15, 15:22   #218
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez wiekanka Poka¿ wiadomo¶æ
i na przykladzie tej historii , ktos opisal swoje przezycia.
A sk±d to mo¿esz wiedzieæ? Równie dobrze kto¶ móg³ to zmy¶liæ ma³o ambitne czytad³o, ¿eby dostaæ hajs
Cytat:
Ale jednoczesnie uwazasz, ze opisywanie takich historii w gazecie jest bzdura.
Nigdzie tak nie napisa³am. Nie wymy¶laj, tylko odno¶ siê do wypowiedzi. Napisa³am, ¿e nie ma podstaw, by wierzyæ w historie z takich gazet oraz ¿e takowe historie nie nadaj± siê argument w dyskusji.
Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak napisa³em na samym pocz±tku jestem ciekawy czy wy zgadzacie siê z t± tez± ale zamiast otrzymaæ rozs±dne odpowiedzi, zala³a mnie fala hejtu ¿e jestem szowinist±.
Otrzyma³e¶ masê rozs±dnych odpowiedzi, po czym wiêkszo¶æ z nich zupe³nie zignorowa³e¶.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:37   #219
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja szanujê wasze zdanie, wiem ¿e niektóre dziewczyny nie zrobi³yby tak, nie zdradzi³yby swoich partnerów. Tylko nie chce mi siê wierzyæ ¿e nie ma choæ jednej która nie spotka³aby siê z tak± sytuacj± albo nie mia³a znajomej która post±pi³a w ten sposób
Je¿eli jaka¶ kobieta zwi±za³a siê z facetem który j± obrzydza i wzrokowo jest dla niej 2/10, a spotka faceta 8/10, to nie dziwiê siê, ¿e zdradzi³aby. Ale czy naprawdê uwa¿asz ¿e takich przypadków jest wiele?

Mam wiele kole¿anek i nie znam ani jednej, która zdradzi³a / zdradzi³aby bêd±c w udanym zwi±zku "no bo facet jej siê spodoba³". Jak dochodzi³o do zdrady, której nie pochwalam, to by³y w zwi±zku inne problemy i czynniki (brak seksu z obecnym, brak uczuciowej blisko¶ci, uczucie niedowarto¶ciowania), a nie, ¿e przeszed³ obok facet z ³adnym ty³kiem i dziewczynie macica przyæmi³a mózg.

Dla mnie osobi¶cie jest to nie do pomy¶lenia. Podoba mi siê wizualnie góra jeden na 30 facetów, i mówiê tu o zainteresowaniu i zawieszeniu oka, a co dopiero o seksie. Partnerów mia³am niewielu z tego powodu, a m±¿ jest idealnie w moim typie, wiêc sytuacja o której piszesz to czysta abstrakcja.

Wydaje mi siê ¿e za³o¿y³e¶ w±tek nie dla dyskusji, ale ¿eby utwierdziæ siê w istniej±cym ju¿ przekonaniu. Twoje negatywne podej¶cie do kobiet zreszt± z ciebie wychodzi na ka¿dym kroku (bzdury o kobiecej logice, kobietach kieruj±cych siê emocjami, itd). To sposób na smutne i ograniczone ¿ycie, ¿yczê wiêc powodzenia w zwi±zkach - lub powodzenia na ¶cie¿ce MGTOW. I nowych kole¿anek.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:56   #220
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Nie. Nie s³ysza³am ¿eby kobieta kogo¶ zdradzi³a dlatego ¿e mia³a dni p³odne.
A dla mnie do ³ó¿ka jest dobry od 8 lat tylko jeden facet. Wygl±da jak bandyta, jest ni¿szy ode mnie. A ju¿ na pierwszym spotkaniu majtki mi spada³y pomimo ze o jego charakterze nie mia³am pojêcia. Wiêc bycie ³adnym i wysokim mo¿na sobie w rzyæ wsadziæ jak nie ma chemii.

wys³ane telepatycznie
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 15:56   #221
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja szanujê wasze zdanie, wiem ¿e niektóre dziewczyny nie zrobi³yby tak, nie zdradzi³yby swoich partnerów. Tylko nie chce mi siê wierzyæ ¿e nie ma choæ jednej która nie spotka³aby siê z tak± sytuacj± albo nie mia³a znajomej która post±pi³a w ten sposób.
Znam kobiety zdradzaj±ce. Te kobiety zdradza³y, zdradzaj± i bêd± zdradzaæ bez wzglêdu na dni cyklu.

Dotar³o?
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-15, 16:02   #222
NamiMari
born hater
 
Avatar NamiMari
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 290
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak napisa³em na samym pocz±tku jestem ciekawy czy wy zgadzacie siê z t± tez± ale zamiast otrzymaæ rozs±dne odpowiedzi, zala³a mnie fala hejtu ¿e jestem szowinist±.
Przecie¿ nie jedna z nas napisa³a Ci, ¿e nie zgadza siê z tez±, jakoby dni p³odne mia³y co¶ wspólnego z wiêkszym prawdopodobieñstwem zdrady oraz ¿e sama ³adna bu¼ka czy cia³ko nie sprawia, ¿e dostajemy ma³piego rozumu i rzucamy siê na facetów, a nasi partnerzy ryj± rogami w sufit, b±d¼ co gorsza wychowuj± (czy bêd± wychowywaæ) nie swoje dziecko, bo jaki¶ go¶ciu w dyskotece by³ lepiej zbudowany, wiêc siê nada na reproduktora, po co dziecko ma dziedziczyæ po ojcu np. predyspozycje do tycia, czy szybkiego ³ysienia.

Jak ju¿ kto¶ decydujê siê na zdradê, to chyba logiczne, ¿e z tego powodu, ¿e odnajduje w kochanku co¶ nowego i ciekawszego na dan± chwilê, ni¿ w partnerze. Czy to wygl±d, czy zachowanie. Nikt o zdrowych zmys³ach nie zamieni nowego mercedesa na u¿ywanego malucha.

Co do tego maj± samotne matki, albo toksyki i patologia, która daje siê przez ca³e ¿ycie poni¿aæ facetowi, bo "nie wa¿ne jaki ch³op, wa¿ne aby jaki¶ by³, nawet byle jaki"?

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja szanujê wasze zdanie, wiem ¿e niektóre dziewczyny nie zrobi³yby tak, nie zdradzi³yby swoich partnerów. Tylko nie chce mi siê wierzyæ ¿e nie ma choæ jednej która nie spotka³aby siê z tak± sytuacj± albo nie mia³a znajomej która post±pi³a w ten sposób. Dla mnie to trochê zalatujê takim wybielaniem siê dziewczyn na si³ê, ¿e one nie s± takie, ¿e zawsze s± lojalne wobec swych partnerów, tylko w takim razie sk±d tyle zdrad w zwi±zkach?
Jasne, ¿e znam takie sytuacje i takie osoby. Tylko ¿adna z nich nie jest na tyle durna, by zas³aniaæ siê dniem cyklu, albo poszukiwaniem idealnych genów dla przysz³ego dziecka. Prêdzej siê spotyka bezczelno¶æ w której win± za zdradê obarcza siê partnera, a to ¿e nie po¶wiêca³ wystarczaj±co czasu, albo by³ taki i owaki i ¿yæ siê nie da³o, tudzie¿ klasyk "ja nie chcia³am, to by³a chwila, za du¿o alkoholu, to nic nie znaczy³o". A prawda jest taka, ¿e zdradzaj±, bo chc±. Bo chc±. Tyczy siê to zarówno kobiet, jak i facetów.
__________________




Edytowane przez NamiMari
Czas edycji: 2017-09-15 o 16:14
NamiMari jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 17:48   #223
jurodiva
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, kilka dni temu moja kole¿anka powiedzia³a mi ciekaw± tezê ¿e je¶li dziewczyna jest w zwi±zku z ch³opakiem który ma³o j± poci±ga wizualnie i nawet je¶li z charakteru bardzo jej siê podoba to i tak na 90% go zdradzi z kim¶ atrakcyjnym, który bêdzie podoba³ siê jej z wygl±du, szczególnie w tzw. "dni p³odne" dziewczyny, kiedy nasila siê instynkt pierwotny by ten lepiej wygl±daj±cy facet przekaza³ swoje geny jej potomstwu. Zgadzacie siê z tym?
Jakby mog³a mieæ atrakcyjniejszego, to by z nim by³a. Nie zdradzi, bo nikogo takiego nie wyrwie nawet gdyby chcia³a.
Poza tym wygl±d niewa¿ny, liczy siê charyzma.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez NamiMari Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ nie jedna z nas napisa³a Ci, ¿e nie zgadza siê z tez±, jakoby dni p³odne mia³y co¶ wspólnego z wiêkszym prawdopodobieñstwem zdrady
Tzn. co?
Nie je dna z was nie zga dza siê z bio lo gi±?
Macie w³asn± wizjê dzia³ania ludzkiego organizmu?
jurodiva jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:05   #224
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez jurodiva Poka¿ wiadomo¶æ
Tzn. co?
Nie je dna z was nie zga dza siê z bio lo gi±?
Macie w³asn± wizjê dzia³ania ludzkiego organizmu?
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:25   #225
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 4 812
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez jurodiva Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby mog³a mieæ atrakcyjniejszego, to by z nim by³a. Nie zdradzi, bo nikogo takiego nie wyrwie nawet gdyby chcia³a.
Poza tym wygl±d niewa¿ny, liczy siê charyzma.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


Tzn. co?
Nie je dna z was nie zga dza siê z bio lo gi±?
Macie w³asn± wizjê dzia³ania ludzkiego organizmu?
Jaka biologi±? Mamy rozum i dlatego nie rzucamy siê na ka¿dego przystojnego faceta napotkanego na ulicy. Je¶li kto¶ nie umie opanowaæ pierwotnych instynktów to ju¿ zezwierzecenie.
Rownie dobrze mo¿na mowiæ, ¿e faceci zdradzaj± wraz z przesileniem wiosennym i inne takie bzdury. Po za tym nie ka¿da kobieta ma wydokie libido pod czas owualcji. Jako¶ nigdy nie mia³am ochoty przespaæ sie z jakim¶ gosciem, tylko dlatego, ¿e jest przystojny. A prawda jest taka, ¿e jak kto¶ chce zdradziæ to zdradza bez wzglêdu na faze ksiê¿yca, po³o¿enie Ziemii czy zegara biologicznego.
"Po za tym wygl±d niewa¿ny, liczy siê charyzma." Po co ten sarkazm? Chyba partnera wybiera siê wed³ug 2 parametrów, czyli wygl±du i charakteru. Po co mi fajny facet jak mnie nie bêdzie fizycznie pociaga³? Takj mo¿e byæ tylko przyjacielem. Albo po co mi przystojny facet, jesli charakter bêdzie mial do dupy i wiecej bêdzie mnie z nim dzieliæ ni¿ l±czyæ?
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:25   #226
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli jaka¶ kobieta zwi±za³a siê z facetem który j± obrzydza i wzrokowo jest dla niej 2/10, a spotka faceta 8/10, to nie dziwiê siê, ¿e zdradzi³aby. Ale czy naprawdê uwa¿asz ¿e takich przypadków jest wiele?

Mam wiele kole¿anek i nie znam ani jednej, która zdradzi³a / zdradzi³aby bêd±c w udanym zwi±zku "no bo facet jej siê spodoba³". Jak dochodzi³o do zdrady, której nie pochwalam, to by³y w zwi±zku inne problemy i czynniki (brak seksu z obecnym, brak uczuciowej blisko¶ci, uczucie niedowarto¶ciowania), a nie, ¿e przeszed³ obok facet z ³adnym ty³kiem i dziewczynie macica przyæmi³a mózg.

Dla mnie osobi¶cie jest to nie do pomy¶lenia. Podoba mi siê wizualnie góra jeden na 30 facetów, i mówiê tu o zainteresowaniu i zawieszeniu oka, a co dopiero o seksie. Partnerów mia³am niewielu z tego powodu, a m±¿ jest idealnie w moim typie, wiêc sytuacja o której piszesz to czysta abstrakcja.

Wydaje mi siê ¿e za³o¿y³e¶ w±tek nie dla dyskusji, ale ¿eby utwierdziæ siê w istniej±cym ju¿ przekonaniu. Twoje negatywne podej¶cie do kobiet zreszt± z ciebie wychodzi na ka¿dym kroku (bzdury o kobiecej logice, kobietach kieruj±cych siê emocjami, itd). To sposób na smutne i ograniczone ¿ycie, ¿yczê wiêc powodzenia w zwi±zkach - lub powodzenia na ¶cie¿ce MGTOW. I nowych kole¿anek.
Znalaz³oby siê kilka, z tym 2/10 jest po to bo zapewnia jej bezpieczeñstwo materialne, a seksualnych przygód szuka z przystojniejszymi.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:37   #227
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³oby siê kilka, z tym 2/10 jest po to bo zapewnia jej bezpieczeñstwo materialne, a seksualnych przygód szuka z przystojniejszymi.
"Znalaz³oby siê kilka"? ch³opie. Je¶li chcemy opieraæ teorie o ca³ej p³ci na "kilku" przyk³adach, to zacznijmy rozmawiaæ o mê¿czyznach i ich zachowaniach w sferze seksualnej, bêdzie ¶mieszniej i straszniej

Nie wiem z jakimi kobietami ty siê zadajesz, natomiast ja mam jedn± kole¿ankê, która przyznaje siê bez bicia ¿e poluje na bankiera z kas± (có¿, jej wybór). I mimo tego nie tknê³aby palcem faceta 2/10, nawet niscy i chudzi odpadaj± mimo $$$$$. Z mojego do¶wiadczenia to chêtnych na d³ugoterminowe zwi±zki z bogatymi obrzydliwcami jest niewiele.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:47   #228
jurodiva
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, w przeciwieñstwie do nie któ rych cz³owiek my¶l±cy.
W czasie owulacji popêd jest silniejszy - nie je dna tu taj ma inne zdanie.
Ma cie te¿ in ne zdanie na temat tego, ¿e w pewnym wieku kobiety menstruuj±? ¯e oddychanie jest potrzebne do ¿ycia?

Forsujecie teoriê, ¿e si³a popêdu nie ma ¿adnego wp³ywu na to, czy do seksu z atrakcyjnym mê¿czyzn± dojdzie. ¯adna z was nigdy nie czu³a po¿±dania?
S± ludzie, którzy nie zdradzaj± z braku okazji, tacy którzy nie czuj± potrzeby i tacy, którzy nie zdradzaj± bo zdrada sama w sobie ich obrzydza. Mi³o, ¿e wszystkie jeste¶cie tak niesamowicie wierne, ale jaki to ma zwi±zek z tematem?
Je¶li nie je dna z was u wa ¿a, ¿e w¶ród kobiet otwartych na zdradê, ale nie zdradzaj±cych na co dzieñ silniejszy popêd nie bêdzie mia³ ¿adnego zwi±zku z tym, ile razy zdecyduj± siê na seks poza zwi±zkiem, to nie je dna z was siê my li.
jurodiva jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:52   #229
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 141
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja szanujê wasze zdanie, wiem ¿e niektóre dziewczyny nie zrobi³yby tak, nie zdradzi³yby swoich partnerów. Tylko nie chce mi siê wierzyæ ¿e nie ma choæ jednej która nie spotka³aby siê z tak± sytuacj± albo nie mia³a znajomej która post±pi³a w ten sposób. Dla mnie to trochê zalatujê takim wybielaniem siê dziewczyn na si³ê, ¿e one nie s± takie, ¿e zawsze s± lojalne wobec swych partnerów, tylko w takim razie sk±d tyle zdrad w zwi±zkach?
To 90% czy choæ jedna?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-15, 18:54   #230
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez jurodiva Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, w przeciwieñstwie do nie któ rych cz³owiek my¶l±cy.
W czasie owulacji popêd jest silniejszy - nie je dna tu taj ma inne zdanie.
Ma cie te¿ in ne zdanie na temat tego, ¿e w pewnym wieku kobiety menstruuj±? ¯e oddychanie jest potrzebne do ¿ycia?

Forsujecie teoriê, ¿e si³a popêdu nie ma ¿adnego wp³ywu na to, czy do seksu z atrakcyjnym mê¿czyzn± dojdzie. ¯adna z was nigdy nie czu³a po¿±dania?
S± ludzie, którzy nie zdradzaj± z braku okazji, tacy którzy nie czuj± potrzeby i tacy, którzy nie zdradzaj± bo zdrada sama w sobie ich obrzydza. Mi³o, ¿e wszystkie jeste¶cie tak niesamowicie wierne, ale jaki to ma zwi±zek z tematem?
Je¶li nie je dna z was u wa ¿a, ¿e w¶ród kobiet otwartych na zdradê, ale nie zdradzaj±cych na co dzieñ silniejszy popêd nie bêdzie mia³ ¿adnego zwi±zku z tym, ile razy zdecyduj± siê na seks poza zwi±zkiem, to nie je dna z was siê my li.
True
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:55   #231
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 4 812
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez jurodiva Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, w przeciwieñstwie do nie któ rych cz³owiek my¶l±cy.
W czasie owulacji popêd jest silniejszy - nie je dna tu taj ma inne zdanie.
Ma cie te¿ in ne zdanie na temat tego, ¿e w pewnym wieku kobiety menstruuj±? ¯e oddychanie jest potrzebne do ¿ycia?

Forsujecie teoriê, ¿e si³a popêdu nie ma ¿adnego wp³ywu na to, czy do seksu z atrakcyjnym mê¿czyzn± dojdzie. ¯adna z was nigdy nie czu³a po¿±dania?
S± ludzie, którzy nie zdradzaj± z braku okazji, tacy którzy nie czuj± potrzeby i tacy, którzy nie zdradzaj± bo zdrada sama w sobie ich obrzydza. Mi³o, ¿e wszystkie jeste¶cie tak niesamowicie wierne, ale jaki to ma zwi±zek z tematem?
Je¶li nie je dna z was u wa ¿a, ¿e w¶ród kobiet otwartych na zdradê, ale nie zdradzaj±cych na co dzieñ silniejszy popêd nie bêdzie mia³ ¿adnego zwi±zku z tym, ile razy zdecyduj± siê na seks poza zwi±zkiem, to nie je dna z was siê my li.
To w takim razie nie jestem kobieta, bo w czasie owulacji mój popêd jest na minusie. Biedna ja
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 18:56   #232
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
To 90% czy choæ jedna?
Bazujê na tym co powiedzia³a mi kole¿anka, a ¿e ona twierdzi ¿e 90% to napisa³em tylko to co powiedzia³a.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:04   #233
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Ja jako¶ nie po¿±dam faceta tylko dlatego, ¿e ma ³adn± bu¼kê. Najwy¿ej z przyjemno¶ci± zawieszê oko. Tylko. To pewnie kwestia wieku.
Zamiast z dziewczynkami, mo¿e zacznij siê umawiaæ z kobietami?
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:08   #234
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez jurodiva Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, w przeciwieñstwie do nie któ rych cz³owiek my¶l±cy.
W czasie owulacji popêd jest silniejszy - nie je dna tu taj ma inne zdanie.
Ma cie te¿ in ne zdanie na temat tego, ¿e w pewnym wieku kobiety menstruuj±? ¯e oddychanie jest potrzebne do ¿ycia?

Forsujecie teoriê, ¿e si³a popêdu nie ma ¿adnego wp³ywu na to, czy do seksu z atrakcyjnym mê¿czyzn± dojdzie. ¯adna z was nigdy nie czu³a po¿±dania?
S± ludzie, którzy nie zdradzaj± z braku okazji, tacy którzy nie czuj± potrzeby i tacy, którzy nie zdradzaj± bo zdrada sama w sobie ich obrzydza. Mi³o, ¿e wszystkie jeste¶cie tak niesamowicie wierne, ale jaki to ma zwi±zek z tematem?
Je¶li nie je dna z was u wa ¿a, ¿e w¶ród kobiet otwartych na zdradê, ale nie zdradzaj±cych na co dzieñ silniejszy popêd nie bêdzie mia³ ¿adnego zwi±zku z tym, ile razy zdecyduj± siê na seks poza zwi±zkiem, to nie je dna z was siê my li.
Dla niektórych owulacja wi±¿e siê z bólem i dyskomfortem. Je¿eli uwa¿asz siê za eksperta od biologii, wiesz o tym, prawda? Wiesz jak dzia³a uk³ad rozrodczy? Ok. Super. Nastêpnie:

Nikt nie zaprzecza, ¿e u wiêkszo¶ci kobiet owulacja ³±czy siê z wy¿szym popêdem seksualnym. Nikt te¿ nie zaprzecza, ¿e niektóre kobiety s± otwarte na zdradê. Natomiast kwestia, o któr± pyta³ autor w±tku, jest bardziej z³o¿ona - i rzadka - ni¿ usi³ujesz tutaj dowie¶æ. Aby zasz³a sytuacja o której on pisze, musz± zostaæ spe³nione nastêpuj±ce czynniki:

- kobieta nie odczuwa poci±gu do sta³ego partnera
- jest otwarta na zdradê
- nale¿y do kobiet, które nie u¿ywaj± antykoncepcji hormonalnej
- w czasie owulacji jej popêd dramatycznie wzrasta do tego stopnia, aby usun±æ zahamowania
- w czasie owulacji pojawia siê gotowy, wysoki samiec alfa, samica traci rozum, i hop

Byæ mo¿e, ¿e taka sytuacja kiedy¶ i gdzie¶ siê wydarzy³a. Nihil novi sub sole. Ale jak my¶lisz, jak czêsto? I czy jest to regu³±? Autor i jego "kole¿anka" b³êdnie i g³upio zak³adaj±, ¿e jest to sytuacja czêsta - i ¿e 90% kobiet tak by siê zachowa³o, gdyby znalaz³a siê okazja. A to s± bzdury. Do tego dorabianie ideologii (¿e kobieta w czasie owulacji zdradza aby jej potomstwo wziê³o lepsze geny od wysokiego przystojniaka) jest te¿ idiotyzmem.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2017-09-15 o 19:10
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:17   #235
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
Dla niektórych owulacja wi±¿e siê z bólem i dyskomfortem. Je¿eli uwa¿asz siê za eksperta od biologii, wiesz o tym, prawda? Wiesz jak dzia³a uk³ad rozrodczy? Ok. Super. Nastêpnie:

Nikt nie zaprzecza, ¿e u wiêkszo¶ci kobiet owulacja ³±czy siê z wy¿szym popêdem seksualnym. Nikt te¿ nie zaprzecza, ¿e niektóre kobiety s± otwarte na zdradê. Natomiast kwestia, o któr± pyta³ autor w±tku, jest bardziej z³o¿ona - i rzadka - ni¿ usi³ujesz tutaj dowie¶æ. Aby zasz³a sytuacja o której on pisze, musz± zostaæ spe³nione nastêpuj±ce czynniki:

- kobieta nie odczuwa poci±gu do sta³ego partnera
- jest otwarta na zdradê
- nale¿y do kobiet, które nie u¿ywaj± antykoncepcji hormonalnej
- w czasie owulacji jej popêd dramatycznie wzrasta do tego stopnia, aby usun±æ zahamowania
- w czasie owulacji pojawia siê gotowy, wysoki samiec alfa, samica traci rozum, i hop

Byæ mo¿e, ¿e taka sytuacja kiedy¶ i gdzie¶ siê wydarzy³a. Nihil novi sub sole. Ale jak my¶lisz, jak czêsto? I czy jest to regu³±? Autor i jego "kole¿anka" b³êdnie i g³upio zak³adaj±, ¿e jest to sytuacja czêsta - i ¿e 90% kobiet tak by siê zachowa³o, gdyby znalaz³a siê okazja. A to s± bzdury. Do tego dorabianie ideologii (¿e kobieta w czasie owulacji zdradza aby jej potomstwo wziê³o lepsze geny od wysokiego przystojniaka) jest te¿ idiotyzmem.
Przyznasz chyba ¿e chcia³aby¶ mieæ dziecko z facetem który jest bardzo atrakcyjny dla ciebie, ni¿ z takim który jest przeciêtny ale nadrabia charakterem? Ka¿da kobieta chce aby jej potomstwo dziedziczy³o jak najlepsze geny z obojga rodziców, co z tego ¿e odziedziczy dobry charakter jak z wygl±du mo¿e byæ nieciekawe. I jeszcze jedna kwestia: Przystojni ludzie maj± tzw. "efekt aureoli", czyli automatycznie przypisujemy im pozytywne cechy, czêsto to u³atwia im ¿ycie, nie chcia³aby¶ aby twoje dziecko te¿ tak mia³o?
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:27   #236
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 141
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Bazujê na tym co powiedzia³a mi kole¿anka, a ¿e ona twierdzi ¿e 90% to napisa³em tylko to co powiedzia³a.
Bronisz tezy, ¿e wiêkszo¶æ jak niepodleg³o¶ci przez pó³ w±tku, a nagle ostatnim desperackim krokiem - mo¿e choæ jedna?

Jedna pewnie tak. Mo¿e nawet dziesiêæ. Ale to wci±¿ ¿adna regu³a.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:32   #237
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Bronisz tezy, ¿e wiêkszo¶æ jak niepodleg³o¶ci przez pó³ w±tku, a nagle ostatnim desperackim krokiem - mo¿e choæ jedna?

Jedna pewnie tak. Mo¿e nawet dziesiêæ. Ale to wci±¿ ¿adna regu³a.
90% kobiet które s± w zwi±zkach z ma³o atrakcyjnymi facetami z ró¿nych wzglêdów( niska samoocena, bezpieczeñstwo materialne), one zdradz± z przystojnymi facetami, a jak jeszcze taki atrakcyjny mê¿czyzna pierwszy zagada do niej to wtedy niemal na 100%.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:34   #238
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Przyznasz chyba ¿e chcia³aby¶ mieæ dziecko z facetem który jest bardzo atrakcyjny dla ciebie, ni¿ z takim który jest przeciêtny ale nadrabia charakterem? Ka¿da kobieta chce aby jej potomstwo dziedziczy³o jak najlepsze geny z obojga rodziców, co z tego ¿e odziedziczy dobry charakter jak z wygl±du mo¿e byæ nieciekawe. I jeszcze jedna kwestia: Przystojni ludzie maj± tzw. "efekt aureoli", czyli automatycznie przypisujemy im pozytywne cechy, czêsto to u³atwia im ¿ycie, nie chcia³aby¶ aby twoje dziecko te¿ tak mia³o?
Tak, wolimy byæ m³ode, zdrowe i piêkne, zamiast stare, chore i brzydkie.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:37   #239
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Przyznasz chyba ¿e chcia³aby¶ mieæ dziecko z facetem który jest bardzo atrakcyjny dla ciebie, ni¿ z takim który jest przeciêtny ale nadrabia charakterem? Ka¿da kobieta chce aby jej potomstwo dziedziczy³o jak najlepsze geny z obojga rodziców, co z tego ¿e odziedziczy dobry charakter jak z wygl±du mo¿e byæ nieciekawe. I jeszcze jedna kwestia: Przystojni ludzie maj± tzw. "efekt aureoli", czyli automatycznie przypisujemy im pozytywne cechy, czêsto to u³atwia im ¿ycie, nie chcia³aby¶ aby twoje dziecko te¿ tak mia³o?
Oczywi¶cie ¿e wolê seks z atrakcyjnym partnerem, to chyba jasne. Nie widzê sensu zawierania zwi±zku z kim¶, kto mnie nie poci±ga. Nie wybra³am go dlatego, ¿eby dzieci by³y ³adne - to mi do g³owy nie przysz³o. Wybór partnera jest o wiele bardziej skomplikowany z biochemicznej perspektywy ni¿ "facet by³ ³adny i wysoki". Je¶li chodzi o poci±g seksualny, to wiesz zapewne, ¿e zw³aszcza u kobiet na to sk³ada siê o wiele wiêcej ni¿ tylko wygl±d - np. feromony, które w niewidzialny sposób sygnalizuj± atrakcyjno¶æ i zgodno¶æ genetyczn±. Facet mo¿e byæ dla ciebie obiektywnie przeciêtny z wygl±du, ale si³a "chemii" powoduje, ¿e kobieta niesamowicie na niego leci.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, wolimy byæ m³ode, zdrowe i piêkne, zamiast stare, chore i brzydkie.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:40   #240
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Podobno pierwszy reaguje zmys³ wêchu i je¶li osoba jest zbyt bliska nam genetycznie, uznamy jej zapach za nieatrakcyjny.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 14:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.