Z trądzikiem do lekarza? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 11:19   #511
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Widziałam większość tych kosmetyków w rossmanie
Super dziękuję
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:26   #512
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
O jakim mleczku mówisz? tym z isany z mocznikiem?
tak, dokłądnie tym samym o którym ostatnio wciąż gadam ;P taki jest świetny!
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:28   #513
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
tak, dokłądnie tym samym o którym ostatnio wciąż gadam ;P taki jest świetny!
Muszę wybrać się do rossmana ale zbieram dłuższą listę zakupów
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:44   #514
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Muszę wybrać się do rossmana ale zbieram dłuższą listę zakupów
Ja też muszę się w końcu przejść, może będzie coś ciekawego
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:45   #515
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja też muszę się w końcu przejść, może będzie coś ciekawego
Ja muszę kupić wiele rzeczy zazywczaj czekam na promocje, ale dziewczyny tak chawlą
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 11:59   #516
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Super dziękuję
Nie ma za co polecam się na przyszłość
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:10   #517
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Ilu lekarzy w walce z trądzikiem odwiedziłyście ?
Jak długo leczycie swoją skórę u lekarza ? czy zawsze to leczenie dawało rezultaty na plus ?

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Odnośnie włosów plecam olej gorczycowy
Włosy sa śliczne i rosną bardzo szybko
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 12:13   #518
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Czasami szukamy daleko a lekarz pierwszego kontaktu czy kosmetyczka może pomóc
A jak lekarz pierwszego kontaktu ma nam pomóc? Rzadko tak bywa że nam pomoże na trądzik.. Właśnie dlatego są specjaliści. Kosmetyczna owszem, ale tez trzeba wybrać odpowiedni zabieg.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Elestra Pokaż wiadomość
Chodziłam do dermatologa w czasach licealnych, 5 lat temu. Przepisywał ciągle kremy, żele na receptę, które strasznie wysuszały i podrażniały mi cerę nic nie robiąc z trądzikiem. Potem z braku miesiączki trafiłam do ginekologa, który przepisał mi OC-35, o działaniu przeciw androgennym. 3 lata spokoju, teraz po odstawieniu tabletek mam nawrót trądziku i brak miesiączki. Mam nadzieję, że badania endokrynologiczne, które mi teraz robią coś wykażą.
[eucerin][/eucerin]
Dlatego właśnie boję się tabletek antykoncepcyjnych. Mamy XXI wiek, ale nadal te tabletki to ogromna ingerencja w hormony, które odgrywają kluczową rolę.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:15   #519
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Ilu lekarzy w walce z trądzikiem odwiedziłyście ?
Jak długo leczycie swoją skórę u lekarza ? czy zawsze to leczenie dawało rezultaty na plus ?
Już nawet ich nie zliczę, zabrakłoby mi palców u rąk
Leczę się jakieś 10 czy 11 lat. Leczenie właściwie nigdy nie przynosiło rezultatów. Jedynie Atrederm sprawił, że stan skóry uległ poprawie.

Miałam też taki epizod, kiedy całe lato siedziałam w domu i rano smarowałam skórę Aknemycinem w kremie, a wieczorem Differinem w żelu. Pięknie oczyściło mi to twarz z zaskórników, ale oczywiście trądzik powrócił zaraz po odstawieniu leków, chociaż według producenta po 6 tygodniach trądzik powinien być wyleczony. No ale nie liczyłam na cud
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:17   #520
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Już nawet ich nie zliczę, zabrakłoby mi palców u rąk
Leczę się jakieś 10 czy 11 lat. Leczenie właściwie nigdy nie przynosiło rezultatów. Jedynie Atrederm sprawił, że stan skóry uległ poprawie.

Miałam też taki epizod, kiedy całe lato siedziałam w domu i rano smarowałam skórę Aknemycinem w kremie, a wieczorem Differinem w żelu. Pięknie oczyściło mi to twarz z zaskórników, ale oczywiście trądzik powrócił zaraz po odstawieniu leków, chociaż według producenta po 6 tygodniach trądzik powinien być wyleczony. No ale nie liczyłam na cud
Nadal lekarze nie ustalili dokładnej przyczyny trądziku. Bierzesz leki, jak odstawisz to wraca. Ja myślę że głównie jest to przyczyna środowiska, i chemii zawartej w jedzeniu, bo kiedyś problem trądziku nie dotykał aż tak ludzi..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:31   #521
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja prawie wszystko kupuję przez internet, bo u mnie nie można prawie niczego dostać stacjonarnie. Oczywiście najpierw przejrzę KWC, blogi,... A teraz kusi mnie peeling parafinowy do dłoni z Ziai Pro. Mam suche dłonie, czuję, że to może być to.
Na suchą skórę dłoni polecam maść Retimax 1500.
Nie wierzyłam że zmieni coś na mojej skórze dłoni, które są suche. Gdy tylko robi się zimno moja skóra na dłoniach pęka i piecze jak posmaruję je zwykłym kremem. Stosowałam maść ochornną z Wit.A ,lecz niestety czułam że moje dłonie potrzebują czegoś silniejszego. Znajoma poleciła mi Retimax 1500 i to był strzał w 10!
ZA 30 g maści zapłaciłam 4 zł. A naprawdę działa cuda...smaruję na noc całe dłonie. Rano skóra dłoni jest śliczne nawilżona i nie ma mowy o najmniejszych pęknięciach naskórka. W dzień wspomagam się kremem bo maść ma dość gęstą konsystencję i wszystko byłoby upaprane ;/
Retimax okazał się dla mnie KWC, cudo dziewczyny! Żaden krem nie radzi sobie tak doskonale.
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 12:33   #522
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Ja bylam juz u 14 lekarzy ,przepisują antybiotyki .
Mój organizm jest oslabiony
W tej chwili leczę sie u zielarza
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:34   #523
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Ja bylam juz u 14 lekarzy ,przepisują antybiotyki .
Mój organizm jest oslabiony
W tej chwili leczę sie u zielarza
[eucerin][/eucerin]
I jesteś zadowolona z leczenia? Możesz powiedzieć, co dokładnie Ci zalecił? Zioła do picia czy może coś oprócz tego?
Bardzo jestem ciekawa, sama nigdy nie byłam u zielarza, ale wierzę w działanie ziół
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:34   #524
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nadal lekarze nie ustalili dokładnej przyczyny trądziku. Bierzesz leki, jak odstawisz to wraca. Ja myślę że głównie jest to przyczyna środowiska, i chemii zawartej w jedzeniu, bo kiedyś problem trądziku nie dotykał aż tak ludzi..
Zgadza się a do tego wszystkie mamy różne rodzaje cery więc jest większy problem z dobraniem odpowiedniego preparatu który nam pomoże.
Przyczyną naszych problemów jest nie tyle środowisko co chemia używana przy uprawie warzyw. Jak macie okazję to kupujcie te uprawiane na naturalnych składnikach. Ja na targowisku znalazłam stoisko gdzie starsza Pani sprzedaje warzywa, które są o niebo lepsze od tych kupowanych w marketach sama je wcinam a dzieciom robię surówki i gotuję zupki na nich
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:45   #525
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Ilu lekarzy w walce z trądzikiem odwiedziłyście ?
Jak długo leczycie swoją skórę u lekarza ? czy zawsze to leczenie dawało rezultaty na plus ?

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Odnośnie włosów plecam olej gorczycowy
Włosy sa śliczne i rosną bardzo szybko
[eucerin][/eucerin]

Odwiedziłam chyba 3/4 dermatologów w moim miescie. Były to wizyty prywatne i na NFZ. Nie ma na to reguły ze jak wiztya prywatna to lekarz się pozna bądź zainteresuje się pacjentem. Przewaznie działa to na zasadzie, proszę, z czym Pani do mnie przychodzi... bla bla recepta i następny. Realia są takie że prywatni lekarze patrzą głównie na pieniądze i non stop będą Wam mówić że musicie sie zapisać na nastepna wizyte i tak latami. Dajmy na to że na 100 dermatologów może 10-15 zna się na rzeczy i podchodzi do pacjenta indywidualnie. Trądzik leczę już dobre 6 lat ? Tak. Były lepsze dni, gorsze i tragiczne. Najgorsze wpsomnienia to : przepisywane mi przez dermatologa masci i specyfiki z alkoholem który wg tamtego lekarza działa zbawiennie na skórę trądzikową! Dziewczyny nic bardziej mylnego! Wyglądałam po tej "kuracji" jak rak, cała twarz czerwona. Bardzo długo trwało aby moja skóra doszła do stanu sprzed " kuracji". Kolejny przypadek który źle wspominam to 8 miesięczna kuracja antybiotykiem...silnym lekiem którego już nie pamiętam nazwy ( zółto białe opakowanie). Mój organizm przeżył to wręcz strasznie. Co najlepsze Pani dermatolog po 8 miesięcznej kuracji antybiotykiem stwierdziła że stan skóry się za badzo nie poprawił i wg. niej trzeba będzie kurację powtórzyć. Oczywiście skończyło się na tym że zrezygnowałam z tego dermatologa.
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:54   #526
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Więc polecał
Parówkę z lipy i rumianku
Picie herbaty z pokrzywy ,ponoć oczyszcza krew .
Skrzyp polny do picia ze wzgledu na to że w swym składzie ma krzem
Badania dermatologów światowych ,wykazują że osoby cierpiace na choroby skóry ,trądziku maja w organixmie za mało krzemu .
I bywa często że pasozyty różne
Krzem odpowiada także za nowotwory .
Poczytajcie troszkę o krzemie .
Ja kupiłam kamienie krzemowe i zalewam je wodą i pije krzemionkę .
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:08   #527
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Więc polecał
Parówkę z lipy i rumianku
Picie herbaty z pokrzywy ,ponoć oczyszcza krew .
Skrzyp polny do picia ze wzgledu na to że w swym składzie ma krzem
Badania dermatologów światowych ,wykazują że osoby cierpiace na choroby skóry ,trądziku maja w organixmie za mało krzemu .
I bywa często że pasozyty różne
Krzem odpowiada także za nowotwory .
Poczytajcie troszkę o krzemie .
Ja kupiłam kamienie krzemowe i zalewam je wodą i pije krzemionkę .
[eucerin][/eucerin]
Jak Ci smakuje krzemionka?
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:38   #528
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Zgadza się a do tego wszystkie mamy różne rodzaje cery więc jest większy problem z dobraniem odpowiedniego preparatu który nam pomoże.
Przyczyną naszych problemów jest nie tyle środowisko co chemia używana przy uprawie warzyw. Jak macie okazję to kupujcie te uprawiane na naturalnych składnikach. Ja na targowisku znalazłam stoisko gdzie starsza Pani sprzedaje warzywa, które są o niebo lepsze od tych kupowanych w marketach sama je wcinam a dzieciom robię surówki i gotuję zupki na nich
Ja też staram się kupować dobre warzywa i owoce, są one zazwyczaj troszkę droższe od tych z supermarketu, ale smakują o niebo lepiej a dodatkowo są bardzo zdrowe
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:38   #529
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Zdecydowanie z takim problemem warto udać się do lekarza niestety buzia to bardzo delikatny temat i zdaję sobie sprawę że nie każdy jest w stanie zaufać komuś obcemu na tyle żeby oddać twarz w jego ręce mimo że to specjalista. W tych czasach specjalistów mamy wielu i niestety nie wszyscy wiedzą co robią co może przyczynić się do większej krzywdy osoby tą krzywdą już dotkniętej. Nie chodźmy zatem do przypadkowych lekarzy a szukajmy informacji i opinii na ich temat pytajmy znajomych udzielajmy się na forach i dopiero kiedy będziemy przynajmniej w 80% pewne danego lekarza udajmy się po konsultację kto wie może to właśnie ten człowiek pozbawi Nas problemu.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 13:57   #530
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Zdecydowanie z takim problemem warto udać się do lekarza niestety buzia to bardzo delikatny temat i zdaję sobie sprawę że nie każdy jest w stanie zaufać komuś obcemu na tyle żeby oddać twarz w jego ręce mimo że to specjalista. W tych czasach specjalistów mamy wielu i niestety nie wszyscy wiedzą co robią co może przyczynić się do większej krzywdy osoby tą krzywdą już dotkniętej. Nie chodźmy zatem do przypadkowych lekarzy a szukajmy informacji i opinii na ich temat pytajmy znajomych udzielajmy się na forach i dopiero kiedy będziemy przynajmniej w 80% pewne danego lekarza udajmy się po konsultację kto wie może to właśnie ten człowiek pozbawi Nas problemu.
Dokładnie sięgajmy po opinię na temat lekarzy. Nie zawsze ktoś kto jest specjalistą może nam pomóc ale często jest tak, że nam szkodzi.

Dziewczyny znacie dobrych specjalistów w woj. śląskim?
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 13:57   #531
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Na suchą skórę dłoni polecam maść Retimax 1500.
Nie wierzyłam że zmieni coś na mojej skórze dłoni, które są suche. Gdy tylko robi się zimno moja skóra na dłoniach pęka i piecze jak posmaruję je zwykłym kremem. Stosowałam maść ochornną z Wit.A ,lecz niestety czułam że moje dłonie potrzebują czegoś silniejszego. Znajoma poleciła mi Retimax 1500 i to był strzał w 10!
ZA 30 g maści zapłaciłam 4 zł. A naprawdę działa cuda...smaruję na noc całe dłonie. Rano skóra dłoni jest śliczne nawilżona i nie ma mowy o najmniejszych pęknięciach naskórka. W dzień wspomagam się kremem bo maść ma dość gęstą konsystencję i wszystko byłoby upaprane ;/
Retimax okazał się dla mnie KWC, cudo dziewczyny! Żaden krem nie radzi sobie tak doskonale.
Z pewnością wypróbuję
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:15   #532
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Są małe szanse na powrót. Tyle tylko, że trzeba traktować cerę jako bardzo wrażliwą przez jakiś czas po odstawieniu. No i tabletki anty też tylko jakiś czas trzeba brać.
Dziekuje
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:22   #533
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Krzemionka jak dla mnie jest bez smaku ,od zwyczajna woda z malutkimi bąbelkami .Dodaje jej do gotowania potraw i piję ją .
Polecam ,uzupełniajcie krzem w organiźmie
[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Retinmax dobry jest także do smarowania na twarz ,usta po nim sa gładziutkie .
Polecam też Tobie krem Evolet ,rewelka
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:53   #534
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Zgadza się a do tego wszystkie mamy różne rodzaje cery więc jest większy problem z dobraniem odpowiedniego preparatu który nam pomoże.
Przyczyną naszych problemów jest nie tyle środowisko co chemia używana przy uprawie warzyw. Jak macie okazję to kupujcie te uprawiane na naturalnych składnikach. Ja na targowisku znalazłam stoisko gdzie starsza Pani sprzedaje warzywa, które są o niebo lepsze od tych kupowanych w marketach sama je wcinam a dzieciom robię surówki i gotuję zupki na nich
I dlatego właśnie uważam , że to środowisko wpływa na naszą cerę. Pogodziłam się już, że zawsze będę musiałą przykładać dużą wagę do pielęgnacji cery, złuszczać ją i nawilżać, oraz uważać w lecie na słonce.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:03   #535
magdalenka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 20
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Oczywiście zgadzam się, że po pomoc w walce z trądzikiem należy udać się do lekarza. Chociaż ja trafiłam na słabego lekarza i szczerze mówiąc bardziej pomogła mi kosmetyczka, jednak poprawa była chwilowa, co nie jest dla mnie zadowalające. Teraz pomaga mi Eucerin
__________________
[eucerin][/eucerin]
magdalenka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:31   #536
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Koleżanka, która ma trądzik poleca mi krem Loreal Nutri Gold - mówi, że w jej przypadku sprawdza się super, ma już drugi słoiczek tego kremu. Testowała go któraś z Was?
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:34   #537
ladykasia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 5
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Jak najbardziej. Trądzik trzeba zwalczać też od wewnątrz nie tylko na wierzchu.
ladykasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:44   #538
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Daj znać jak się sprawdził podkład biodermy al correcteur
Jak najbardziej dam znać, właśnie dzisiaj go mam na twarzy i jestem zadowolona. Punktowy kolektor zielony..hmm muszę się chyba przyzwyczaić. Teraz ten kolektor można kupić w promocji z bazą matującą na ok 70 zł. Naprawdę warto zwłaszcza,że oba leczą trądzik.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Koleżanka, która ma trądzik poleca mi krem Loreal Nutri Gold - mówi, że w jej przypadku sprawdza się super, ma już drugi słoiczek tego kremu. Testowała go któraś z Was?
Z tego co czytałam kosmetyki Loreal mają dużo chemii genetycznej...co dodatkowo niszczy jej naturalną odporność i odkłada się w organiźmie, więc raczej unikam

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Dokładnie sięgajmy po opinię na temat lekarzy. Nie zawsze ktoś kto jest specjalistą może nam pomóc ale często jest tak, że nam szkodzi.

Dziewczyny znacie dobrych specjalistów w woj. śląskim?
Sama również szukam jeśli coś będziesz wiedzieć daj mi proszę znać). Póki co leczę się w Poznaniu.
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:49   #539
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Koleżanka, która ma trądzik poleca mi krem Loreal Nutri Gold - mówi, że w jej przypadku sprawdza się super, ma już drugi słoiczek tego kremu. Testowała go któraś z Was?
Nie lubię tej marki, kosmetyki lipne, napakowane samą chemią i jeszcze cierpią na tym zwierzęta.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:54   #540
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ladykasia88 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej. Trądzik trzeba zwalczać też od wewnątrz nie tylko na wierzchu.
Ja myślę, że nawet bardziej tu chodzi o znalezienie przyczyny trądziku. To jest właśnie chyba najtrudniejsze w jego leczeniu...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-04 20:07:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.