sennosc , brak apetytu, nudnosc, świąd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 14:28   #1
Biaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Exclamation

sennosc , brak apetytu, nudnosc, świąd


Witam Kobietki
Moze juz byl taki watek , moze nie w tym dziale , JESLI TAK TO Z GORY PRZEPRASZAM JESTEM TU NOWA I SIE NIE ODNALAZLAM
Przechodzac do tematu , ktory jest dla mnie uciazliwy .
Mam 18 lat . Od jakiegos roku bardzooo duzo spie( ok 11 godzin w nocy +2,3 po poludniu) , myslalam jednak ze to normalne , ze w genach jakos mi to tam przeszlo (mama duzo spi, brat tez). Doskwiera mi tez problem strasznego swedzenia w okolicach intymnych . Dokladniej w okolicach odbytu rozprzestrzeniajacy sie... Bylam kiedys nawet z tym u chirurga to powiedzial ze to moj wymysl , moj gin dal mi tabletki dopochwowe , juz nie pamietam jak one sie nazywaly . Dawaly one krotkotrwale ukojenie... teraz zauwazylam u siebie ze delikatnie leci mi krew z odbytu po zalatwianiu sie. Od kilku dni czuje sie otepiala nie chce mi sie wstawac z lozka , czuje ze mi goraco a gdy mierze temp. wychodzi 36,6 lub nizsza.. Nie jem tez od kilku dni, zdarza sie sporadycznie ,ze cos przekasze... planowalam przejsc na diete , ale nie TAKA . nie mam na nic ochoty, zapach jedzenie wywoluje u mnie nudnosci ... Czuje taka ogolna chec do wymiotowania. Jest mi strasznie nie dobrze... Wczoraj tez dla upewnienia zrobilam test mimo ze jestem po krwawieniu (ktore trwalo 2 dni) Wyszedl negatywny . Od kwietnia biore tabletki anty REGIVIDON. Dodam tez ze wydaje mi sie iz nie ma to podloza psychicznego poniewaz mam chlopaka swietnie nam sie uklada , w szkole tez calkiem OK.. Prosze o pomoc
Biaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 15:54   #2
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: sennosc , brak apetytu, nudnosc, świąd

Cytat:
Napisane przez Biaala Pokaż wiadomość
Witam Kobietki
Moze juz byl taki watek , moze nie w tym dziale , JESLI TAK TO Z GORY PRZEPRASZAM JESTEM TU NOWA I SIE NIE ODNALAZLAM
Przechodzac do tematu , ktory jest dla mnie uciazliwy .
Mam 18 lat . Od jakiegos roku bardzooo duzo spie( ok 11 godzin w nocy +2,3 po poludniu) , myslalam jednak ze to normalne , ze w genach jakos mi to tam przeszlo (mama duzo spi, brat tez). Doskwiera mi tez problem strasznego swedzenia w okolicach intymnych . Dokladniej w okolicach odbytu rozprzestrzeniajacy sie... Bylam kiedys nawet z tym u chirurga to powiedzial ze to moj wymysl , moj gin dal mi tabletki dopochwowe , juz nie pamietam jak one sie nazywaly . Dawaly one krotkotrwale ukojenie... teraz zauwazylam u siebie ze delikatnie leci mi krew z odbytu po zalatwianiu sie. Od kilku dni czuje sie otepiala nie chce mi sie wstawac z lozka , czuje ze mi goraco a gdy mierze temp. wychodzi 36,6 lub nizsza.. Nie jem tez od kilku dni, zdarza sie sporadycznie ,ze cos przekasze... planowalam przejsc na diete , ale nie TAKA . nie mam na nic ochoty, zapach jedzenie wywoluje u mnie nudnosci ... Czuje taka ogolna chec do wymiotowania. Jest mi strasznie nie dobrze... Wczoraj tez dla upewnienia zrobilam test mimo ze jestem po krwawieniu (ktore trwalo 2 dni) Wyszedl negatywny . Od kwietnia biore tabletki anty REGIVIDON. Dodam tez ze wydaje mi sie iz nie ma to podloza psychicznego poniewaz mam chlopaka swietnie nam sie uklada , w szkole tez calkiem OK.. Prosze o pomoc
Dalej nie trzeba czytać. Do lekarza szybko.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 16:21   #3
Biaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: sennosc , brak apetytu, nudnosc, świąd

Dziekuje bardzo za odpowiedz. A do jakiego ?
Biaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 21:21   #4
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: sennosc , brak apetytu, nudnosc, świąd

Do pierwszego kontaktu, on Cie pokieruje. Możesz mieć perforację jelita, możesz mieć hemoroidy. Krew w kale lub odbycie, to zawsze poważna sprawa.
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 17:42   #5
Biaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: sennosc , brak apetytu, nudnosc, świąd

dzieeki bede pisac co i jak
Biaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:03   #6
Biaala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: sennosc , brak apetytu, nudnosc, świąd

wiecie co ?
Bylam u dermatologa stwierdzil ze to zylaki odbytu, skierowanie do chirurga no i chyba zabieg ;<
Biaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.