Wszystko o Oriflame część VIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 17:03   #31
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Hej.
Spodobał mi się męski zegarek w nowym katalogu myślę czy nie wziąć dla Męża. Tylko.. widział ktoś może ten zegarek? wygląda porządnie? warto kupić?
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:19   #32
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez MartynkaM7 Pokaż wiadomość
a jak portfele witchen ??)
zerknij do poprzedniego watku, czyli VII, kilka ostatnich stron pisalismy na jego temat
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:44   #33
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Muszę pochwalić żel o 80% zawartości aloesu z arniką- prawdziwie uniwersalny magik, stosuję na skrzydełka nosa przy katarze (ukojenie), pod oczy (znakomicie nawilża i orzeźwia), na całą twarz (nawilża, nie zostawia tłustej warstwy). A Wy co o nim sądzicie?
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 18:03   #34
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Muszę pochwalić żel o 80% zawartości aloesu z arniką- prawdziwie uniwersalny magik, stosuję na skrzydełka nosa przy katarze (ukojenie), pod oczy (znakomicie nawilża i orzeźwia), na całą twarz (nawilża, nie zostawia tłustej warstwy). A Wy co o nim sądzicie?
Namówiłem mamę na te żel, bo jest właśnie taki typowo "naturalny"
(Leczniczy aloes + arnika, która również ma duże właściwości lecznicze )

I mama baaardzo zadowolona, smaruje tym zimna I pomaga!

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Co do zegarka męskiego, to biorę go. Mam już jeden męski zegarek z Oriflame i jestem bardzo zadowolony! Z tego, co widzę, ten ma praktycznie taki same rozmiary, więc tarcza będzie duża i wyraźna! Jak mam założony zegarek z Oriflame na ręku (ten co był czarny), to wszyscy pytają, skąd ja mam taki świetny zegarek!?
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 18:12   #35
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Co do zegarka męskiego, to biorę go. Mam już jeden męski zegarek z Oriflame i jestem bardzo zadowolony! Z tego, co widzę, ten ma praktycznie taki same rozmiary, więc tarcza będzie duża i wyraźna! Jak mam założony zegarek z Oriflame na ręku (ten co był czarny), to wszyscy pytają, skąd ja mam taki świetny zegarek!?
Czyli rozumiem, że to logo na tarczy nie rzuca się w oczy?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 18:48   #36
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

W tym pierwszy, jak przyjrzą się, to widać i mówią: o, Oriflame! :P
Ale w tym nowym, z K2 nie ma logo
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:06   #37
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

W k17 zamówiłam uniwersalny krem tender care ale był w brakach. Teraz jak składam zamówienie to niby wraca do zamówienia ale pojawia się komentarz "nie może być sprzedany". To samo jest z pudrem w kulkach GG - który był w zestawie razem z pędzlem, pędzel mam, a puder był w brakach, teraz "nie może być sprzedany". Może ktoś wie dlaczego tak jest?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 19:11   #38
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

To, że system już zapomniał o tym, że miałaś to w brakach. :// I teraz prawdopodobnie już za późno :-(
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:13   #39
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dzięki. Pewnie teraz już nic nie zrobię, aby to dostać
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:27   #40
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Zapytaj się swojej dyrektorki czy da radę coś zrobić.
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:58   #41
MamaHani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Mam pytanko odnośnie tej ładowarki.
Czy ona jest do ładowania do samochodu?
Dzięki
MamaHani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 21:19   #42
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Nie, nie. Ta ładowarka, to taki gadżet - jeśli wyładuje Ci się telefon, to kupujesz (albo już zaopatrzysz się wcześniej do torebki :P) baterię (paluszka), wkładasz ją do tej ładowarki i wybierasz odpowiednią końcówkę, podłączasz do swojego telefonu i w ciągu jakiejś tam chwili, moc z baterii jest przekazana do baterii Twojego telefonu.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

A swoją drogą, wiecie ile na Allegro kosztuje ten sam zestaw (ta ładowarka), tylko, że oczywiście bez logo Oriflame...? Zobaczcie.
http://allegro.pl/kieszonkowa-ladowa...391319246.html
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:07   #43
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez izunia95 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sobie pędzle z tego katalogu za 18.90 bodajże, bo pisało, że są ostatni raz.
Zadowolona otwierając paczkę od razu szukam pędzli, nie mogę znaleźć. Myślałam, że one będa duże. Otwieram reklamóweczkę z błyszczykami itp. patrze, są. Wymiary pędzla to jest jakieś 5 cm długości i 0,7 mm szerokości, do tego lusterko zaraz odpadło. Masakra po prostu... Ale w sumie, czego się spodziewać za 18.90
Też zamówiłam sobie ten zestaw pędzli i również byłam rozczarowana Fakt, że nie spodziewałam się ogromnych pędzli, ale do różu, to wyobrażałam sobie, że będzie troszkę większy, niż ten który jest standardowo dodawany do produktu. Co prawda ma on ciutkę dłuższy uchwyt, ale włosie jest takie samo O reszcie nie ma nawet co pisać...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 05:06   #44
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
A swoją drogą, wiecie ile na Allegro kosztuje ten sam zestaw (ta ładowarka), tylko, że oczywiście bez logo Oriflame...? Zobaczcie.
[...]
Ale do LG nie pasuje. A czy ta z Oriflame pasuje do LG?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 09:31   #45
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale do LG nie pasuje. A czy ta z Oriflame pasuje do LG?
Ta ori ma 9 różnych końcówek. Zobacz w katalogu, czy któraś z nich jest taka sama jak w ładowarce do LG, choć nie do wszystkich modeli też musi pasować...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 10:14   #46
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Jest do pudru (bodajże nabłyszczającego), ale nie jest duży. Jak dla mnie za mały, ale w ori tylko jeden był kiedyś z O.B. który był w miarę duży
Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Co do pędzla GGW ze strony wyprzedażowej, to ma go moja mama i jest zadowolona! Używa go do każdych pudrów - prasowanych, w kulkach.

Dziękuje wam bardzo za opinie

Chyba się skuszę
A oprócz pędzla wezmę jeszcze Wonder (na zapas), podkład dotelniający+puder, torebkę na prezenty w serduszka i pastę wybielajacą z ostatniej strony. I pewnie coś jeszcze bo do zamówienia daleko:p
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 10:23   #47
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dziewczynki ja mam pytanko, zamowilam przez allegro podklad giordani gold mineralny... dzisiaj przyszedl i jako ze w zyciu nie widzialam tego podkladu na zywo mam pewne watpliwosci.

Czy orginalnie te podkaldy nie sa zapakowane w kartonowe pudeleczko? Czy nie maja zatyczki? Wydaje mi sie ze w opakowaniu jest mniej produktu niz 30ml.. do 1cm widac brak w butelce
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 10:26   #48
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Nie wiem jak pudełeczko, ale zatyczki nie mają i raczej są pełne .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 10:28   #49
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja mam pytanko, zamowilam przez allegro podklad giordani gold mineralny... dzisiaj przyszedl i jako ze w zyciu nie widzialam tego podkladu na zywo mam pewne watpliwosci.

Czy orginalnie te podkaldy nie sa zapakowane w kartonowe pudeleczko? Czy nie maja zatyczki? Wydaje mi sie ze w opakowaniu jest mniej produktu niz 30ml.. do 1cm widac brak w butelce
Z tego co pamiętam to większość, albo nawet wszystkie podkłady z Oriflame nie mają zatyczek. Też kiedyś szukałam:P Ale mineralny jest zapakowany w kartonik (jeśli dobrze pamiętam). Wiem, że Dotleniający nie ma kartonika, ale tamten raczej ma
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 10:51   #50
annula22
Raczkowanie
 
Avatar annula22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 176
GG do annula22
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Witam również w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja mam pytanko, zamowilam przez allegro podklad giordani gold mineralny... dzisiaj przyszedl i jako ze w zyciu nie widzialam tego podkladu na zywo mam pewne watpliwosci.

Czy orginalnie te podkaldy nie sa zapakowane w kartonowe pudeleczko? Czy nie maja zatyczki? Wydaje mi sie ze w opakowaniu jest mniej produktu niz 30ml.. do 1cm widac brak w butelce
Kartonowe pudełeczko podkład ten powinien mieć na pewno a zatyczki to prawda niestety nie ma u nas takich w podkladach
__________________
"Na zakręcie jestem życia
Taki przyszedł czas
Jutro też jest dzień
Tak pociesza każdy mnie
Mówią- nie daj się, trzeba dzielnie trzymać się
Trzeba zacząć od początku, trzeba zamknąć drzwi"


[ori_bas]478720[/ori_bas]

[ori_ivo]478720[/ori_ivo]
annula22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 11:15   #51
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja mam pytanko, zamowilam przez allegro podklad giordani gold mineralny... dzisiaj przyszedl i jako ze w zyciu nie widzialam tego podkladu na zywo mam pewne watpliwosci.

Czy orginalnie te podkaldy nie sa zapakowane w kartonowe pudeleczko? Czy nie maja zatyczki? Wydaje mi sie ze w opakowaniu jest mniej produktu niz 30ml.. do 1cm widac brak w butelce
Podkład mineralny jest w kartonowym pudełeczku. Nie ma zatyczki, żeby pompka zaczęła działać należy przekręcić atomizer (fabrycznie jest zablokowany). Cała buteleczka napełniona jest podkładem. Kupiłam już drugi ten podkład więc jestem na bieżąco
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:45   #52
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dziękuję bardzo za odpowiedz. Mój przyszedł bez kartonika i z ubytkiem około 20% :/ Pompka nie byla uzywana bo byla czysta ... nie wiem co mam z tym zrobic Nie chce nikogo bezpodstawnie oskazac... Wrzucam zdjęcia.. powiedzcie czy to normlany ubytek? czy ktos sobie odlal?
Zaplacilam za niego 20zl.. cena mnie zdziwila wiec zapytalam sprzedawce czy napewno jest to nieuzywany i nowy podklad...powiedzial ze tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01525.jpg (43,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01528.jpg (60,6 KB, 66 załadowań)
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:47   #53
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Mój przyszedł bez kartonika i z ubytkiem około 20% :/ Pompka nie byla uzywana bo byla czysta ... nie wiem co mam z tym zrobic Nie chce nikogo bezpodstawnie oskazac... Wrzucam zdjęcia.. powiedzcie czy to normlany ubytek? czy ktos sobie odlal?
Zaplacilam za niego 20zl.. cena mnie zdziwila wiec zapytalam sprzedawce czy napewno jest to nieuzywany i nowy podklad...powiedzial ze tak...
Dla mnie wygląda jak używany. Wydaje mi się, że buteleczka jest pełna tak normalnie.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:53   #54
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Mój przyszedł bez kartonika i z ubytkiem około 20% :/ Pompka nie byla uzywana bo byla czysta ... nie wiem co mam z tym zrobic Nie chce nikogo bezpodstawnie oskazac... Wrzucam zdjęcia.. powiedzcie czy to normlany ubytek? czy ktos sobie odlal?
Zaplacilam za niego 20zl.. cena mnie zdziwila wiec zapytalam sprzedawce czy napewno jest to nieuzywany i nowy podklad...powiedzial ze tak...
Tu link dla porównania do 3razy uzytego:
http://allegro.pl/podklad-mineralny-...388558931.html
Tu do nowego, zdjęcie jest bokiem, ale buteleczka stoi i widac, że jest pełny:
http://allegro.pl/oriflame-podklad-m...388343023.html
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:59   #55
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Alez jestem wkurzona :/ cholerne allegro.. zawsze sobie mowie ze nigdy wiecej zakupow online bez zmacania czegos i znowu mnie pokaralo!!!!! Na aukcji pan mial wstawione zdjecie z katalogu, dlatego z czystej przezornosci wyslalam mu zapytanie czy podklad napewno jest nowy. Jakby napisal ze swiezy ale uzyty kilka razy to bym afery nie robila...ale jak mozna tak klamac :/ Niby tylko 25zl.. ale jestem rozczarowana

Już ja sie z nim rozprawie napisalam wiadomosc zeby mi raczyl wytlumaczyc ubytek w nowym produkcie 15% kosmetyku.. ciekawe co odpisze... heh
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:17   #56
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Mój przyszedł bez kartonika i z ubytkiem około 20% :/ Pompka nie byla uzywana bo byla czysta ... nie wiem co mam z tym zrobic Nie chce nikogo bezpodstawnie oskazac... Wrzucam zdjęcia.. powiedzcie czy to normlany ubytek? czy ktos sobie odlal?
Zaplacilam za niego 20zl.. cena mnie zdziwila wiec zapytalam sprzedawce czy napewno jest to nieuzywany i nowy podklad...powiedzial ze tak...
Ja zamawiałam teraz GG ujędrniający dla mamy i GG mineralny dla klientki. Na pierwszy rzut oka buteleczki są pełne, ale żeby odpowiedzieć na twoje pytanie odkręciłam podkład dla mamy. Nie jest on pełny. Na zdjęciu w załączniku zaznaczyłam mniej więcej ilość podkładu w GG ujędrniającym mojej mamy. Jest go jednak troszkę więcej ponieważ lepi się on do ścianek buteleczki. Trudno zatem ocenić ilość faktyczną. Myślę zatem, że faktycznie może być nieużywany, ale dziwi mnie dlaczego twój podkład nie lepi się do ścianek, bo ten GG mineralny dla klientki się lepił, przez co również wyglądało na pełne opakowanie. Może jest przeterminowany i się rozwarstwił? Choć termin raczej odpada, bo to przecież niedawno wprowadzony produkt... Może przemarzł, albo ktoś go zostawił w pobliżu źródła ciepła i się przegrzał? Sprawdź czy konsystencja jest jednolita, czy przypadkiem z podkładu nie oddziela się przezroczysty płyn? Jeśli tak, to nie radzę używać produktu, bo jest zepsuty
Podkłady są pakowane w pudełeczkach, ale rozumiem że kupiłaś podkład nie od konsultantki, tylko pewnie na allegro? Jeśli otrzymałaś go wysyłkowo, to może po prostu nie dali kartonika, bo by się pogniótł podczas transportu.
Jeśli wszystko jest z podkładem ok, to istnieje jeszcze takie moje przypuszczenie, że może się wylał w kartoniku (miałam taki przypadek, bo nie był dokręcony) i kartonik wyrzucili, a sprzedali produkt niepełny...
Mnie jednak wygląda on na pełny, tylko spłynął z boków buteleczki, a nie powinien, bo moje prawie puste podkłady nadal mają ścianki oblepione podkładem po samą zakrętkę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gg.jpg (13,7 KB, 33 załadowań)
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:19   #57
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Tu link dla porównania do 3razy uzytego:
http://allegro.pl/podklad-mineralny-...388558931.html
Tu do nowego, zdjęcie jest bokiem, ale buteleczka stoi i widac, że jest pełny:
http://allegro.pl/oriflame-podklad-m...388343023.html
Podkład mojej mamy również wygląda na pełny, ale w środku jest go tyle, ile zaznaczyłam w załączniku w poprzednim poście, więc to żaden dowód
EDIT: W załączniku zdjęcie mojego GG ujędrniającego. Na pierwszy rzut oka też wygląda na pełny, a po kresce w środku buteleczki, którą zrobiłam rurką od pompki widać, że jest go ledwo co na dnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000018.jpg (49,3 KB, 38 załadowań)
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2011-01-03 o 14:36
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:39   #58
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Słuchajcie, nie ma co sugerować się tym, że pompka czysta, bo podkładu można używać odkręcając pompkę. ;-) Ale może ten podkład po prostu tak zleciał na dół, więc wygląda na użyty, a dobrze wiemy, że nigdy nie ma nalane na maxa.
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:45   #59
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Niby tak dziewczyny ale zeby Oriflame fabrycznie zostawailo tak duze nieuwzupelnienie? Mi te smugi poczatkowo wygladaly jakby ktos tam szpatulka grzebal.. :/ dlatego sie zaniepokoilam bo faktycznie wiekszosc znanych mi podkladow osadza sie na opakowaniach tak, ze nie widac ile jest kosmetyku tak naprawde. Konsystencje ma chyba ok, nic sie nie rozwarstwia chociaz ciezko stwierdzic bo pompka czerpie podklad z dna butelki. Odkrecilam pompke i w srodku naprawde jest ubytek (zakaldam ze sama pompka tez troche wypelnia opakowanie). Tyle sie naczytalam pozytywow na temat tego podkaldu a musze powiedziec ze moj mnie nie zachwycil wrecz przeciwnie. Nalozylam go na policzek..strasznie sie maze i robi smugi a jak zastygnie to podkresla kazda skorke i zalamanie.... hmmm
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:01   #60
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Niby tak dziewczyny ale zeby Oriflame fabrycznie zostawailo tak duze nieuwzupelnienie? Mi te smugi poczatkowo wygladaly jakby ktos tam szpatulka grzebal.. :/ dlatego sie zaniepokoilam bo faktycznie wiekszosc znanych mi podkladow osadza sie na opakowaniach tak, ze nie widac ile jest kosmetyku tak naprawde. Konsystencje ma chyba ok, nic sie nie rozwarstwia chociaz ciezko stwierdzic bo pompka czerpie podklad z dna butelki. Odkrecilam pompke i w srodku naprawde jest ubytek (zakaldam ze sama pompka tez troche wypelnia opakowanie). Tyle sie naczytalam pozytywow na temat tego podkaldu a musze powiedziec ze moj mnie nie zachwycil wrecz przeciwnie. Nalozylam go na policzek..strasznie sie maze i robi smugi a jak zastygnie to podkresla kazda skorke i zalamanie.... hmmm
Dlatego najlepiej użyć najpierw próbki I nie ma się co łakomić na coś tańszego. Jakbyś kupiła normalnie, to zawsze można zwrócić jak coś jest nie tak i po kłopocie Teraz raczej nic z tym podkładem nie zrobisz, bo oddać nie ma jak. Możesz ewentualnie komuś odsprzedać lub oddać...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.