Zwolnienie z w-f - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-05, 16:26   #1
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289

Zwolnienie z w-f


czesc potrzebuje zwolnienie z w-f co powiedziec lekarzowi zeby mi je wypisał??
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 16:45   #2
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zwolnienie z w-f

Po co Ci zwolnienie? Ćwicz jak najwiecej, bo za kilka lat bedziesz narzekac na brak kondycji i inne schorzenia. A jesli naprawde nie mozesz cwiczyc-masz jakies dysfunkcje- to lekarz sam Ci wypisze i nawet nie bedzie Cie pytal o zdanie.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 16:57   #3
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Zwolnienie z w-f

Ja odkąd pamiętam miałam zwolnienie z w-f, mimo że zawsze byłam bardzo aktywna i uprawiałam jakieś sporty. Nigdy tych lekcji nie lubiłam i uważałam za stratę czasu. Poza tym kiedy miałam 5-6 razy w tygodniu jakieś treningi to stwierdzałam, że nie robi różnicy czy ćwiczę czy nie.

Co do zwolnienia to zależy of lekarza - ja mam fajną kobitkę, która mnie dobrze zna i mówiłam wprost.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 17:03   #4
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Zwolnienie z w-f

Tez myślę o takim sposobie, z tego powodu iż strafił mi się teraz okropny wfista..
Więcej gada, i takim słownictwem, że pewnie sam siebie nie rozumie
chociaż słowa Nati02 mnie zastanowiły...Lubię ruch, ale tylko z własnej woli, a na wfy chodze z niechęcią...
Ale wydaje mi sie, że najlepszym sposobem na zwolnienie całoroczne jest danie pewnej kwoty lekarzowi..i po sprawie...
Yhh ale chyba tego nie zrobię, ojciec by mi tego nie wybaczył...
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 17:11   #5
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zwolnienie z w-f

Lil, skoro mialas tyle treningow tygodniowo to dla Ciebie nie bylo roznicy czy te 3 godziny mniej czy wiecej. Ciebie kobita zrozumiala bo i tak masz wiele ruchu.
Apiska ja rowniez mam taka kobiete na wfie ale olewam ja i sama sobie cwicze, a raczej cwiczylam. Ona pila kawke w swoim gabinecie a my mialysmy grac w siatke caly rok. Paranoja. Ja zawsze na materacu, rozciagalam sie, biegalam itd. W tym roku powiedzialam jej wprost ze nie podoba mi sie ten wf, bo tak naprawde to mogliby nas zwolnic bo to bez sensu gdy gramy w siatke (a u mnie laski nie umia grac w siatke- wyj. 3-4 ). Oświadczylam, ze albo bedziemy miec normalne zajecia albo ide do dyrektora, bo mam dosc takich lekcji. Facetka wystraszona bo zna dobrze mnie i mojego tate (boi sie go cholernie ) i zapowiedziala, ze beda normalne zajecia, a raz w tygodniu aerobic, ktory bede JA prowadzic. Tylko w taki sposob mogla mi sie odgryzc za zmuszenie jej do pracy, ale ja nawet sie ciesze
Ciesze sie bardzo, ze mam wf w szkole- trzeba tylko lubic cwiczyc, a nie wazne jak profesor prowadzi zajecia. Zawsze mozna samemu. Od 13 wrzesnia wracam na treningi bede wymeczona jeszcze bardziej, ale ciesze sie niezmiernie, bo ja kocham sport.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 17:14   #6
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Thumbs down Dot.: Zwolnienie z w-f

No ja jestem zmuszona do zowlnienia z W-F'u, bo naprawdę chciałam chodzić, zawsze to średnia dzięki temu wyższa Ale przepraszam bardzo nie chce mi się czekać 2 godzin 2 razy w tygodniu na to, żeby łaskawie pójść na W-F i skończyć go o 16:30 Dla mnie to po prostu starata czasu zwłaszcza teraz kiedy mam teoretycznie dużo nauki No bo co ja ze sobą zrobię przez te 2 godziny ? Nic konkretnego... Do domu nie opłaca się wracać, na obiad nie pójdę, bo jak potem taka obżarta mam ćwiczyć ? Bez sensu To samo było w zeszłym roku...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 17:18   #7
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zwolnienie z w-f

Cytat:
Napisane przez allicjaa
No ja jestem zmuszona do zowlnienia z W-F'u, bo naprawdę chciałam chodzić, zawsze to średnia dzięki temu wyższa Ale przepraszam bardzo nie chce mi się czekać 2 godzin 2 razy w tygodniu na to, żeby łaskawie pójść na W-F i skończyć go o 16:30 Dla mnie to po prostu starata czasu zwłaszcza teraz kiedy mam teoretycznie dużo nauki No bo co ja ze sobą zrobię przez te 2 godziny ? Nic konkretnego... Do domu nie opłaca się wracać, na obiad nie pójdę, bo jak potem taka obżarta mam ćwiczyć ? Bez sensu To samo było w zeszłym roku...
To jest inna sprawa...
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-05, 17:28   #8
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Zwolnienie z w-f

No tak, ale żałuję, że nie będę chodzić... Zamierzałam w tym roku już w nim uczestniczyć, ale nici z tego, a szkoda... A wszystko to przez pierwszoklasistki, które kończą tak późno lekcje, niby normalnie mam w piątki rano 2 godziny, ale ja akurat wtedy mam fakultety... więc musiałabym chodzić z chłopakami na W-F, stąd te świetne godziny
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 17:30   #9
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zwolnienie z w-f

Pech... Ale znając zycie gdy bedziesz miala czas to wybierzesz sie na zajecia dla chlopakow
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 17:39   #10
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Zwolnienie z w-f

Ogólnie to w-f'ista jest przeciwko takim integracyjnym zajęciom, bo "wtedy chłopcy nie mogą się wyżyć grając np. w nogę, z obawy przed uszkodzeniem jakiejś dziewczynki-kruszynki" 2 lata temu miałam z nimi W-F, już się naoglądałam Chociaż nie widziałam tych nowych Hmm... hmmm

Edytowane przez allicjaa
Czas edycji: 2005-09-05 o 18:19
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:10   #11
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Zwolnienie z w-f

gdyby nie moje zwolnienie z wfu moze teraz uprawialabym cos zawodowo :/ oj jak ja tego zaluje . jestes chora czy po prostu nie chcesz cwiczyc?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-05, 18:17   #12
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Zwolnienie z w-f

Ja powiedziałam lekarce, że nie mogę się szybko podnosić bo jest mi niedobrze i w głowie mi sie kręci - stwiedziła, że to wina zastawek (??)- nie pamietam? w zylach, ktore nie pompuja krwi w gore. No i dostałam zwolnienie.
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 20:04   #13
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: Zwolnienie z w-f

Cytat:
Napisane przez suzana
gdyby nie moje zwolnienie z wfu moze teraz uprawialabym cos zawodowo :/ oj jak ja tego zaluje . jestes chora czy po prostu nie chcesz cwiczyc?


nie chce mi sie wiczyc
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 20:23   #14
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Zwolnienie z w-f

Nati02- hehehe ja raczej bym nie powiem niz naszmu wfiście, chociaż wiem, że czasami będzie mnie korciło, aby troszkę zwolnił, o padamy.
U niego nie ma słowa "ból" ani "zmęczenie". chłopcy pchają je auto na ręcznym-sorki ale to przegięcie....

Mój były wfista to był włąsnie taki jak ta Twoja babeczka. Prawie cały czas siatka, ale to mi odpowiadało, bo sie nie męczyłam i nie musiałam później leciec na 7 lekcji..

Ale byłabym bardzo za np. jakimiś ćwiczeniami fitness albo coś w tym stylu. dązę do fajnej figurki a to by mi pomogło. Ale oczywiście nie, on nam zrobi "Droge krzyżową" i powie "Nie ma bólu!"
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 20:25   #15
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Zwolnienie z w-f

Cytat:
Napisane przez allicjaa
No ja jestem zmuszona do zowlnienia z W-F'u, bo naprawdę chciałam chodzić, zawsze to średnia dzięki temu wyższa Ale przepraszam bardzo nie chce mi się czekać 2 godzin 2 razy w tygodniu na to, żeby łaskawie pójść na W-F i skończyć go o 16:30 Dla mnie to po prostu starata czasu zwłaszcza teraz kiedy mam teoretycznie dużo nauki No bo co ja ze sobą zrobię przez te 2 godziny ? Nic konkretnego... Do domu nie opłaca się wracać, na obiad nie pójdę, bo jak potem taka obżarta mam ćwiczyć ? Bez sensu To samo było w zeszłym roku...
hmm... miałam w-f przez 2 lata na studiach.. Musiałam biegnać na busa, żeby w 30 min dojechać na salę, a spowrotem to nie powiem, w 5 min się ubrać i biegem spory kawałek tak z 2 km na busa, żeby później nie czekać następnej godziny i być w domu właśnie o 17 a nie o 18. A nie powiem jaki komfort jazdy miałam
Co do 2 godzin czekania... Czasami na wykład muszę czekać 4 godziny i niestety nie opłaca mi się w ogóle jechać do domu, bo tylko przesiadę się do busa
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 20:35   #16
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Zwolnienie z w-f

Cytat:
Napisane przez Apiska
Nati02- hehehe ja raczej bym nie powiem niz naszmu wfiście, chociaż wiem, że czasami będzie mnie korciło, aby troszkę zwolnił, o padamy.
U niego nie ma słowa "ból" ani "zmęczenie". chłopcy pchają je auto na ręcznym-sorki ale to przegięcie....

Mój były wfista to był włąsnie taki jak ta Twoja babeczka. Prawie cały czas siatka, ale to mi odpowiadało, bo sie nie męczyłam i nie musiałam później leciec na 7 lekcji..

Ale byłabym bardzo za np. jakimiś ćwiczeniami fitness albo coś w tym stylu. dązę do fajnej figurki a to by mi pomogło. Ale oczywiście nie, on nam zrobi "Droge krzyżową" i powie "Nie ma bólu!"
Ja bym powiedziala, gdybym nie umiala jak i polowa dziewczyn. Wf ma byc przystosowany do naszych mozliwosci wiec jesli wszystkie robicie co kaze i wszystkie robicie to dobrze to raczej to sie nie zmieni. Co innego jesli nie umicie. Trzeba walczyc o swoje prawa!
Ja mam wf przewaznie na na 4-5 lekcji, a dziennie mam ich 7-8, ale nawet jesli bedzie teraz wycisk to nic takiego- pod prysznic i na lekcje
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 21:03   #17
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Zwolnienie z w-f

Hyh najpierw musza być w szkole prysznice :P
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 21:09   #18
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Zwolnienie z w-f

ja uwazam, ze rezygnacja z zajec wfu BEZ POWODU odbije sie w przyszlosci na zdrowiu, wygladzie itp. napisalabym to bardziej dobitnie ale nie moge ja bylam zwolniona z wfu bo bylam chora, z perspektywy czasu, uwazam, ze to i tak nie byl dostateczny powod do takiej decyzji.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 21:12   #19
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zwolnienie z w-f

ja mialam zwolnienie z wuefu w 3 klasie ogolniaka i to takie bez powodu.nie narzekam.tyle cwicze codziennie sama,ze to na pewno nie odbije sie na moim zdrowiu w przyszlosci
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-05, 21:19   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zwolnienie z w-f

Co powiecie na nauczyciela w-f,byłego wojskowego odpowiedzialnego za poborowych-uczył ich "dyscypliny" Dziewczyny na w-f miały u niego podobną falę jak w wojsku.Ja nie wytrzymałam psychicznie i moja rodzinna to doskonale rozumiała,a potem na swoje szczęście-nieszczęście zachorowałam i na kolejne 2 lata miałam zwolnienie.Teraz idąc na studia mam zamiar znowu wrócić do ćwiczenie,bo mam nadzieję,że tym razem nie trafię na podobnego psychopatę jak mój były nauczyciel.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 08:29   #21
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zwolnienie z w-f

ja bardzo lubiłam wf, do czasu klasy maturlanej, wtedy zaczęto traktowac nas inaczej...Oj, mam niemiłe wspomnienia.

Wiem tylko, że wf powinien być lekcją, na której wypoczywasz poprzes KONTROLOWANY wysiłek, ale rzeczywistosc jest inna, bo mało kto Ciebie kontrolouje, wiekszosc nauczycieli wychodzi na "kawke"

Wf to powinnno być cos, dzieki czemu możesz zakochac sie w sporcie, albo di niego zrazic..
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 16:36   #22
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Zwolnienie z w-f

ja po piwerszym wf w tym roku szkplnym juz drugi dzien mam zakwasyy :d chodzenie wstawanie siadanie a ci dopiero schodzenie ze schodow makabraa ... w pt nastepny mam nadzeje ze juz mi przejdze .... zaznacze nie czwuczylam 2 lata na wf z lenistwa ... buzak i nie polecam leniuchowania formanaj wazniejsza


a ja nie pokochalam biegania 55 min a potem pilka nizna uuu ale dalam rade i z tego sie ciesze )))
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:59   #23
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Zwolnienie z w-f

tweetbosa- a do której Ty chodzisz klasy?
Ja mam jutro 2 wfy zobaczymy czy przezyje...A potem 4 lekcje...Yhhh, spocona, smierdząca, yh nienawidze tego...A do tego brak pryszniców w szkole, a wc takie, że szkoda słów....
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:13   #24
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Zwolnienie z w-f

teraz matura dlatego musze ladnie pociwczyc

u mnie sa prysnice ale w szari u chlopakow zreszta nie skorzytala bym z tego moi koledzy przychodza czysiutcyy a ja myje sie pod kranemmm lol


zawsze cos i nie smierdze i czuje sie konfortowo ale nei do konca :p

buz ...


ej nie wiem czy jestes z poznania :P jesli tak to chemik .... i pan stary Olejniczak wykancza ludzi :p
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:23   #25
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Zwolnienie z w-f

Uwielbiałam wf na studiach miałyśmy zajęcia z trenerem olsztyńskiego AZS, kto nie chcial grać w siatkówkę szedł na tenisa albo na siłownię. Wycisk Iwaniak dawał niezły, ale po czymś takim dopiero czułam że żyję. Zresztą lubiłam faceta, był niesamowicie sympatyczny
Za to w liceum non stop jakieś zaliczenia. Jako osoba o miernej kondycji i słabych mięśniach brzucha męczyłam się strasznie. Ten brzuch to zaliczałyśmy na ocene chyba co miesiąc, do tego zaliczenie biegów na 1km, 5 km, 100 m, siatkówka, koszykówka, zaliczenie z gimnastyki. W sumie mój wf w liceum wyglądał tak że jedna osoba cos tam zalicza a druga czeka w kolejce, potem następna i tak na okrągło. babka miała fioła na punkcie zaliczeń, bo chłopcy, którzy mieli zajęcia z facetem, takich jazd nie przechodzili.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:37   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zwolnienie z w-f

Cytat:
Napisane przez sonja1
babka miała fioła na punkcie zaliczeń, bo chłopcy, którzy mieli zajęcia z facetem, takich jazd nie przechodzili.
Ja mam czasami wrażenie,że w-f dziewczyn to jest totalna dyskryminacja i jakieś nierówne odnoszenie się w stosunku do płci męskiej i żeńskiej U nas w LO wszyscy chłopacy,obojętnie z kim mieli, non stop grali w nogę, wszystkie ich w-f to była gra w nogę.Jak przychodziło wystawianie ocen to facet na 2 godzinach robił jakieś proste zaliczenia,tylko po to by mieć oceny (oczywiście wszyscy na 5 i 6).Oni biegali tylko jako rozgrzewka przed nogą,nawet zimą grali na dworze,no chyba,że był silny mróz to na sali,ale oczywiście w nogę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:55   #27
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Zwolnienie z w-f

natii4 : U mnie było tak samo tylko że w gimnazjum, faceci grali cały rok w noge.
Pryszniców nie mieliśmy ani toalet ale szatnie były
A teraz to szkoda słów na w-f chodzimy na stadion. Nie mam tam szatni więc musimy przebierać się w krzaczkach tj.3 drzewka ulica a za nia drugie boisko, warunki pierwsza klasa. Ale za to chłopcy mają jeszcze lepiej przebierają sie na trybunie, cóż za luksus. Aż mi sie smiać chce jak o tym pożal sie boże w-fie pomyśle.
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:59   #28
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: Zwolnienie z w-f

Oj rację macie, u mnie też jest tak, że jak trafisz na nauczyciela który ma fioła na punkcie zaliczeń to masz niezłą jazdę...:/ W zeszłym roku miałam basen, to była dopiero jazda! POd koniec roku same zaliczneia, a to żabka a to na plecach, a to na kartę pływacką, a to kilometr bez zatrzymania...masakra A potem wracaliśmy do szkoły na lekcje...Jak wracałam do domu to szłąm normalnie spac i absolutnie nic mi się nie chciało:/ A teraz mamy mieć normalny wf i trochę się tego boję, bo przyznam że ni jestem wysportowana i nie cierpię nic zaliczać w obecności innych...najchętniej uprawiałabym sport tak żeby absolutnie nikt się na mnie nie patrzył.
A siatkę uwielbiam grać i często to robiłam kiedyś, chodziłam na sks-y i takie tam...I poweim Wam , że nawet grając w siatkówkę (tak porządnie), można się zmęczyć
Pozdrawiam!
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 21:28   #29
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Zwolnienie z w-f

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja mam czasami wrażenie,że w-f dziewczyn to jest totalna dyskryminacja i jakieś nierówne odnoszenie się w stosunku do płci męskiej i żeńskiej U nas w LO wszyscy chłopacy,obojętnie z kim mieli, non stop grali w nogę, wszystkie ich w-f to była gra w nogę.Jak przychodziło wystawianie ocen to facet na 2 godzinach robił jakieś proste zaliczenia,tylko po to by mieć oceny (oczywiście wszyscy na 5 i 6).Oni biegali tylko jako rozgrzewka przed nogą,nawet zimą grali na dworze,no chyba,że był silny mróz to na sali,ale oczywiście w nogę
Jakbym o mojej szkole czytała Co prawda u mnie w klasie faceci są bardzo wysportowani i jeżdżą cału czas na zawody z dobrymi efektami, ale to chyba noie znaczy, że mogą nie robić nic poza graniem w nogę I dlatego ja mam zwolnienie z w-f, bo codziennie i tak ćwiczę na siłowni
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 21:30   #30
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zwolnienie z w-f

u mnie to tak nie bylo.
chlopacy swoje a my swoje ...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.