Randki przez Internet cz. 4. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-21, 15:17   #3481
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jakie skrajności? To co tutaj zostało napisane to po prostu nauka kościoła, a nie żadne skrajności. Owszem są ludzie, którzy z danej religii wybierają sobie co im pasuje, żeby im było dobrze. Jednak to tak nie działa. Albo zgadzasz się ze wszystkim, albo nie jesteś prawdziwym wierzącym. Religia to nie miejsce, gdzie możesz sobie wybierać, co Ci pasuje, a co nie. Już pomijając kontrowersyjne poglądy na niektóre sprawy, ja uważam, że wiara w coś, co jest wątpliwe, że istnieje jest zwyczajnie szkodliwa. Możemy sobie gdybać, czy Bóg istnieje, co będzie po śmierci, ale zakładać takie sprawy za pewnik i opierać całe swoje życie na domysłach to dla mnie skrajna głupota. Po to religie zostały stworzone, żeby mieć większą władze nad ludźmi.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 18:11   #3482
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Jakie skrajności? To co tutaj zostało napisane to po prostu nauka kościoła, a nie żadne skrajności. Owszem są ludzie, którzy z danej religii wybierają sobie co im pasuje, żeby im było dobrze. Jednak to tak nie działa. Albo zgadzasz się ze wszystkim, albo nie jesteś prawdziwym wierzącym. Religia to nie miejsce, gdzie możesz sobie wybierać, co Ci pasuje, a co nie. Już pomijając kontrowersyjne poglądy na niektóre sprawy, ja uważam, że wiara w coś, co jest wątpliwe, że istnieje jest zwyczajnie szkodliwa. Możemy sobie gdybać, czy Bóg istnieje, co będzie po śmierci, ale zakładać takie sprawy za pewnik i opierać całe swoje życie na domysłach to dla mnie skrajna głupota. Po to religie zostały stworzone, żeby mieć większą władze nad ludźmi.
No ale przyjmijmy, że każdy ma własny mozg i potrafi podjąć decyzję o sobie samodzielnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 18:20   #3483
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Nic o czasie nie pisałam. Ale tak, jak najbardziej można się zauroczyć w wyobrażeniu, bo tekst podlega interpretacji – jakiej, zależy to od indywidualnych doświadczeń i wrażliwości danej osoby (Ty to pewnie nazywasz dojrzałością, ja nie jestem taka pewna).

Sent from my M2101K9G using Tapatalk



Tak, tak. Pomyliłam dwie użytkowniczki, jestem zmęczona ostatnio bardzo. Dojrzaloscia jest dla mnie nie zakochiwanie sie w wyobrazeniu tylko no wlasnie utrzymanie tego poznawczo - ok, chcialabym, zeby wyszlo, już sobie coś wyobrażam i w ogóle, ale prr szalona, to tylko Twoja wizja, on moze mieć kurzajkę na nosie i głos Farrinelliego, albo po prostu cuchnący oddech. Takie wewnętrzne "hold your horses" to jak najbardziej cechy emocjonalnej dojrzalosci. Słownik odjechał mi z 5 dni temu, może wróci po urlopie
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 18:34   #3484
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ale przyjmijmy, że każdy ma własny mozg i potrafi podjąć decyzję o sobie samodzielnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i mają prawo, ale ja uważam taką wiarę za szkodliwą i cóż, no też mam prawo mieć swoje wyrobione zdanie w tym temacie

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak, tak. Pomyliłam dwie użytkowniczki, jestem zmęczona ostatnio bardzo. Dojrzaloscia jest dla mnie nie zakochiwanie sie w wyobrazeniu tylko no wlasnie utrzymanie tego poznawczo - ok, chcialabym, zeby wyszlo, już sobie coś wyobrażam i w ogóle, ale prr szalona, to tylko Twoja wizja, on moze mieć kurzajkę na nosie i głos Farrinelliego, albo po prostu cuchnący oddech. Takie wewnętrzne "hold your horses" to jak najbardziej cechy emocjonalnej dojrzalosci. Słownik odjechał mi z 5 dni temu, może wróci po urlopie
Emocje nie są racjonalne. Także to nie świadczy o dojrzałości lub nie. O niej świadczy to, jak się w takiej sytuacji zachowasz. Właśnie dojrzałością w tym względzie jest ta świadomość, że zakochujemy się w tym wyobrażeniu, wie się o tym i ma się trzeźwe myślenie. Ja do tej pory mam chwilowe fascynacje od czasu do czasu aktorami, a już dosyć stara jestem i jeszcze jestem w związku Ale to nie na zasadzie, że pakuję walizkę np. do Japonii i idę szukać swojego księcia, żeby zabrać go na ślubny ołtarz Mam świadomość, że to tylko fantazje i szybko mi to przechodzi xd

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2023-08-21 o 18:38
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 20:19   #3485
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No i mają prawo, ale ja uważam taką wiarę za szkodliwą i cóż, no też mam prawo mieć swoje wyrobione zdanie w tym temacie


Emocje nie są racjonalne. Także to nie świadczy o dojrzałości lub nie. O niej świadczy to, jak się w takiej sytuacji zachowasz. Właśnie dojrzałością w tym względzie jest ta świadomość, że zakochujemy się w tym wyobrażeniu, wie się o tym i ma się trzeźwe myślenie. Ja do tej pory mam chwilowe fascynacje od czasu do czasu aktorami, a już dosyć stara jestem i jeszcze jestem w związku Ale to nie na zasadzie, że pakuję walizkę np. do Japonii i idę szukać swojego księcia, żeby zabrać go na ślubny ołtarz Mam świadomość, że to tylko fantazje i szybko mi to przechodzi xd
Nie są, ale jako osoby dojrzałe możemy je np regulować.


Przykładam swoją łapkę do poglądu, że religie ekspansywne są często szkodliwe tak dla swoich wyznawców jak i tych, których owi wyznawcy w ich wyniku prześladują. Mam na roku siostrę zakonną, która nie może mieć własnych poglądów, bo te nakazuje jej odgórnie wiara chrześcijańska, więc nie jest w stanie zaakceptować i uszanować osób LGBT. W gabinetach seksuologicznych również pojawiają się osoby z problemami wynikającymi z przekonań religijnych.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2023-08-21 o 20:21
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 20:42   #3486
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-08-21 o 21:00
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 23:17   #3487
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

No ja jestem mistrzem dygresji, to już chyba wiesz Ale mój TZ jeszcze gorszy jak coś zacznie tłumaczyć, to można wyjść zrobić kawę i nadal nie stracić wątku

Bardziej patrzę na religię jako zjawisko społeczne rozciągnięte w czasie niż potrzebę danej jednostki. I tu możemy rozbijać te potrzeby na mniejsze, jeszcze mniejsze, sprawdzać, czy nie zostały one tej jednostce przez kogoś narzucone, czy czegoś nie kompensują itd. Ale to nie ten wątek, wiem wiem.

Swojego czasu naczytałam się okropnych wyznań kobiet sprowadzonych na skraj wytrzymałości psychicznej przez księży dyktujących jak maja usługiwać mężowi, ile dzieci i kiedy rodzic, mimo np przeciwwskazań medycznych, czy w końcu obwinianych o wszystkie kryzysy w relacji i odejście męża, bo to kobieta ma nieść swój krzyż „jak rozłożyła nogi”, choć wcześniej słyszała, ze to jej absolutny obowiązek małżeński, nawet jak chłop po paru głębszych do domu wraca (sic!). Osobami publicznymi podnoszącymi te tematy była np Drużyna B czy Jola Szymańska (to ludzie wiary, którzy w końcu odeszli od kościoła) gdyby ktoś chciał zgłębić temat (i miał ku temu nerwy).

Dlatego sama jestem sceptyczna co do tego, czy czekanie do ślubu z seksem, gdy wiemy dziś jak ważne jest dopasowanie partnerów dla przetrwania pełnego związku oraz być może życie w przeświadczeniu brudu i grzeszności własnego ciała może komuś wyjść na zdrowie. Życzę takim osobom jak najmniej dotkliwych konsekwencji ich decyzji, ale gdybym miała córkę, która takie podjęła - byłabym mocno zaniepokojona i próbowała rozmowy, edukacji, zrozumienia, co stoi za tak specyficzną decyzją.

/koniec dygresji, wracam do roboty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-22, 05:59   #3488
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Według raportu amerykańskich psychologów ponad połowa użytkowników Tindera nigdy nie zamierza umówić się na randkę. Traktuję to jedynie jako rozrywkę 🙂. Patrząc na moje doświadczenia zdecydowanie się z nimi zgodzę.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 06:26   #3489
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Według raportu amerykańskich psychologów ponad połowa użytkowników Tindera nigdy nie zamierza umówić się na randkę. Traktuję to jedynie jako rozrywkę . Patrząc na moje doświadczenia zdecydowanie się z nimi zgodzę.
Ja swego czasu, kilka miesięcy temu pisałam z kimś takim, nie będę wchodzić w szczegóły, bo nawet mi się nie chce (Lord Farquaad z wyglądu, a jeszcze bardziej z charakteru jak się okazało) i od tamtej pory zdecydowanie nie zamierzam już nikogo poznawać przez internet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 21:46   #3490
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No i mają prawo, ale ja uważam taką wiarę za szkodliwą i cóż, no też mam prawo mieć swoje wyrobione zdanie w tym temacie



Emocje nie są racjonalne. Także to nie świadczy o dojrzałości lub nie. O niej świadczy to, jak się w takiej sytuacji zachowasz. Właśnie dojrzałością w tym względzie jest ta świadomość, że zakochujemy się w tym wyobrażeniu, wie się o tym i ma się trzeźwe myślenie. Ja do tej pory mam chwilowe fascynacje od czasu do czasu aktorami, a już dosyć stara jestem i jeszcze jestem w związku Ale to nie na zasadzie, że pakuję walizkę np. do Japonii i idę szukać swojego księcia, żeby zabrać go na ślubny ołtarz Mam świadomość, że to tylko fantazje i szybko mi to przechodzi xd
Nie kłócę się z Twoim odbiorem, ale właśnie to jest tylko Twój odbiór a nie potwierdzona teza Dla Ciebie szkodliwe, inni odnajdują w tym sens egzystencji. I czy to jest złe?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 22:06   #3491
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Jestem na wakacjach, poznałam fajnego faceta, tubylca.
Jest tak miło, no ale jeszcze nie rozbujałam się na różowej chmurce i trochę mi smutno, że to bedzie tylko wakacyjny romans - nasze miejsca zamieszkania dzieli 450 km
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-23, 22:31   #3492
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie kłócę się z Twoim odbiorem, ale właśnie to jest tylko Twój odbiór a nie potwierdzona teza Dla Ciebie szkodliwe, inni odnajdują w tym sens egzystencji. I czy to jest złe?
Możesz się z tym nie zgadzać, ale dla mnie jest to złe. Bo to życie w iluzji i podporządkowanie większości spraw życiowych 'czemuś' w imię niewiadomo czego. Ale każdy ma swój rozum i mi to lotto, w co jakaś randomowa osoba wierzy póki to nie narusza mojego życia. Tylko wyrażam swoje opinie, że dla mnie to nie jest do końca dobre (tym bardziej jak to nazwałaś opierać na tym sens egzystencji), ale nie moja sprawa.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 23:00   #3493
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Możesz się z tym nie zgadzać, ale dla mnie jest to złe. Bo to życie w iluzji i podporządkowanie większości spraw życiowych 'czemuś' w imię niewiadomo czego. Ale każdy ma swój rozum i mi to lotto, w co jakaś randomowa osoba wierzy póki to nie narusza mojego życia. Tylko wyrażam swoje opinie, że dla mnie to nie jest do końca dobre (tym bardziej jak to nazwałaś opierać na tym sens egzystencji), ale nie moja sprawa.
Taka jest prawda, że niektórzy potrzebują do samorealizacji poczucia większego celu i tego, że po śmierci coś jest a nie tylko kulają nas robaki. Każdy z nas podporządkowuje się jakimś regułom albo swoim wewnętrznym przekonaniom i uważam to za normalne, a nie szkodliwe.

Nawet w kontekście doboru partnera, bo od tego wychodziliśmy, też nie uważam przekonań religijnych za jakoś bardziej "szkodliwe" niż np. poglądy polityczne.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 07:48   #3494
ankazuzanka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 11
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cześć. Spotkałam się ostatnio z facetem poznanym na portalu randkowym. Spotkanie trwało dwie godziny i było fajne. Teraz on jest na urlopie. Właśnie zaproponował mi abyśmy za miesiąc pojechali razem na kilka dni do miasta na drugim końcu kraju na chrzciny dziecka z jego rodziny. Jestem zaskoczona,że facet po jednym spotkaniu proponuję takie wyjazdy i spotkanie z rodziną. Co o tym myślicie?
ankazuzanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 08:05   #3495
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ankazuzanka_ Pokaż wiadomość
Cześć. Spotkałam się ostatnio z facetem poznanym na portalu randkowym. Spotkanie trwało dwie godziny i było fajne. Teraz on jest na urlopie. Właśnie zaproponował mi abyśmy za miesiąc pojechali razem na kilka dni do miasta na drugim końcu kraju na chrzciny dziecka z jego rodziny. Jestem zaskoczona,że facet po jednym spotkaniu proponuję takie wyjazdy i spotkanie z rodziną. Co o tym myślicie?
Dziwna, wręcz podejrzana propozycja. Poza oczywistością, że to OBCY człowiek i Ty również jesteś dla niego obca, to po pierwsze uroczystość rodzinna specyficznego typu, po drugie na drugim końcu kraju. Uznałabym to za jakąś próbę urobienia mnie, że łączy mnie z nieznajomym więcej, niż tak naprawdę łączy (obecnie to przecież nic) lub wywiezienia mnie daleko, a to najzwyczajniej na świecie niebezpieczne. Oj nie. Zablokowałabym kogoś takiego. Uważam, że nikt w normie takich propozycji nie składa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 08:27   #3496
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ankazuzanka_ Pokaż wiadomość
Cześć. Spotkałam się ostatnio z facetem poznanym na portalu randkowym. Spotkanie trwało dwie godziny i było fajne. Teraz on jest na urlopie. Właśnie zaproponował mi abyśmy za miesiąc pojechali razem na kilka dni do miasta na drugim końcu kraju na chrzciny dziecka z jego rodziny. Jestem zaskoczona,że facet po jednym spotkaniu proponuję takie wyjazdy i spotkanie z rodziną. Co o tym myślicie?
Niektórzy na tinderze szukają osoby towarzyszącej na wesele, to może typ szuka osoby towarzyszącej na chrzciny Bo jak to tak pokazać się samemu, może rodzina się go czepia że dalej nikogo nie ma czy coś. Różne ludzie mają dziwne pomysły. Ja bym się nie pisała na coś takiego na pewno.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:08   #3497
yozane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Kolejny raz muszę odmówić facetowi po randce, a tym razem gościu już na randce mi mówił, że może ze mną być w związku, że tak go zachwyciłam, że jak nam nie wyjdzie to on już będzie singlem i nie będzie nikogo szukał Myślałam nad tym ale jednak nie jest w moim typie, a nie będę rozwijać znajomości przez litość. Mam dość tej appki
yozane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:10   #3498
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 292
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez yozane Pokaż wiadomość
Kolejny raz muszę odmówić facetowi po randce, a tym razem gościu już na randce mi mówił, że może ze mną być w związku, że tak go zachwyciłam, że jak nam nie wyjdzie to on już będzie singlem i nie będzie nikogo szukał Myślałam nad tym ale jednak nie jest w moim typie, a nie będę rozwijać znajomości przez litość. Mam dość tej appki
Ale despero
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 12:21   #3499
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 455
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-16 o 04:49
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 13:24   #3500
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez yozane Pokaż wiadomość
Kolejny raz muszę odmówić facetowi po randce, a tym razem gościu już na randce mi mówił, że może ze mną być w związku, że tak go zachwyciłam, że jak nam nie wyjdzie to on już będzie singlem i nie będzie nikogo szukał Myślałam nad tym ale jednak nie jest w moim typie, a nie będę rozwijać znajomości przez litość. Mam dość tej appki
Koleś równie dobrze może udawać ofiarę po to, aby "naciągnąć" kobietę na szybki seks. Równie dobrze takie teksty może walić każdej jednej. Więc serio się nie przejmuj tym, że on się wielce przejmie. Dla mnie ten nadmiar zachwytów brzmi jak ściema z poradnika na tani podryw.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 15:19   #3501
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 455
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-16 o 04:49
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 16:45   #3502
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Koleś równie dobrze może udawać ofiarę po to, aby "naciągnąć" kobietę na szybki seks. Równie dobrze takie teksty może walić każdej jednej. Więc serio się nie przejmuj tym, że on się wielce przejmie. Dla mnie ten nadmiar zachwytów brzmi jak ściema z poradnika na tani podryw.

Tak, to ta sama pula co wyznania miłości po 3 dniach znajomosci. Moją znajomą taki cwaniaczek okradł. Wziął ją „na zaręczyny” po kilku tygodniach odkąd się poznali.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 16:47   #3503
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Niektórzy na tinderze szukają osoby towarzyszącej na wesele, to może typ szuka osoby towarzyszącej na chrzciny Bo jak to tak pokazać się samemu, może rodzina się go czepia że dalej nikogo nie ma czy coś. Różne ludzie mają dziwne pomysły. Ja bym się nie pisała na coś takiego na pewno.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Też tak myślę. Niektórzy na chrzciny wystawiają duży obiad, niemalże przyjęcie z osobami towarzyszącymi. Pewnie szukał osoby towarzyszącej. Niektórzy szukają przez znajomych, inni dają ogłoszenia, pewnie ten próbuje przez tindera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 21:27   #3504
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
Jestem na wakacjach, poznałam fajnego faceta, tubylca.
Jest tak miło, no ale jeszcze nie rozbujałam się na różowej chmurce i trochę mi smutno, że to bedzie tylko wakacyjny romans - nasze miejsca zamieszkania dzieli 450 km
Nie musi być tylko romansem. Ja w taki sposób poznałam mojego męża.
Początkowo miałam podobne podejście do Twojego, ale szybko okazało się, że jednak obojgu nam szkoda tej znajomości, więc kontyjuowaliśmy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:33   #3505
ankazuzanka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 11
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mam do Was prośbę o radę. Zaczelam się spotykać z facetem poznanym na portalu randkowym. Spotkaliśmy się z 5 razy. Spotkania są takie sobie, właściwie to cieszę się jak już się kończą. Zastanawiam się, czy jak do tego czasu, nic nie poczułam, nie sprawia mi to przyjemności to czy jest sens to ciągnąć. Po ilu spotkaniach dajecie sobie spokój? Jak długo kontynuujecie znajomość w tego typu sytuacjach? Jestem już na portalu randkowym od ok 4 lat, zależy mi aby być w zwiazku, ale nie mogę nikogo spotkać, zastanawiam się czy kontynuować te znajomość licząc na to, że poczuje coś z czasem, nie chce pochopnie skreślać faceta. Nie wiem, czy to istotne, ale niestety mam problem z zaakceptowaniem tego, że ten facet nie pracuje i nie zamierza tego zmienic. Wynajmuje co prawda mieszkanie i to jest jego źródło dochodu,a sam mieszka u rodziców (ma 44 lata). Ja oczywiscie pracuje i zawsze było dla mnie naturalne, że facet który jest zdrowy też powinien pracować.
ankazuzanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 19:02   #3506
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ankazuzanka_ Pokaż wiadomość
Mam do Was prośbę o radę. Zaczelam się spotykać z facetem poznanym na portalu randkowym. Spotkaliśmy się z 5 razy. Spotkania są takie sobie, właściwie to cieszę się jak już się kończą. Zastanawiam się, czy jak do tego czasu, nic nie poczułam, nie sprawia mi to przyjemności to czy jest sens to ciągnąć. Po ilu spotkaniach dajecie sobie spokój? Jak długo kontynuujecie znajomość w tego typu sytuacjach? Jestem już na portalu randkowym od ok 4 lat, zależy mi aby być w zwiazku, ale nie mogę nikogo spotkać, zastanawiam się czy kontynuować te znajomość licząc na to, że poczuje coś z czasem, nie chce pochopnie skreślać faceta. Nie wiem, czy to istotne, ale niestety mam problem z zaakceptowaniem tego, że ten facet nie pracuje i nie zamierza tego zmienic. Wynajmuje co prawda mieszkanie i to jest jego źródło dochodu,a sam mieszka u rodziców (ma 44 lata). Ja oczywiscie pracuje i zawsze było dla mnie naturalne, że facet który jest zdrowy też powinien pracować.
Dałabym sobie spokój, nie ma nic gorszego niż bycie z kimś z desperacji, tylko się tym krzywdzi siebie i tę drugą osobę. Dla mnie niepracujący dorosły chłop + mieszkający nadal u mamusi już byłby skreślony, no i jednak piszesz, że spotkania takie sobie więc nic na siłę.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 19:55   #3507
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ankazuzanka_ Pokaż wiadomość
Mam do Was prośbę o radę. Zaczelam się spotykać z facetem poznanym na portalu randkowym. Spotkaliśmy się z 5 razy. Spotkania są takie sobie, właściwie to cieszę się jak już się kończą. Zastanawiam się, czy jak do tego czasu, nic nie poczułam, nie sprawia mi to przyjemności to czy jest sens to ciągnąć. Po ilu spotkaniach dajecie sobie spokój? Jak długo kontynuujecie znajomość w tego typu sytuacjach? Jestem już na portalu randkowym od ok 4 lat, zależy mi aby być w zwiazku, ale nie mogę nikogo spotkać, zastanawiam się czy kontynuować te znajomość licząc na to, że poczuje coś z czasem, nie chce pochopnie skreślać faceta. Nie wiem, czy to istotne, ale niestety mam problem z zaakceptowaniem tego, że ten facet nie pracuje i nie zamierza tego zmienic. Wynajmuje co prawda mieszkanie i to jest jego źródło dochodu,a sam mieszka u rodziców (ma 44 lata). Ja oczywiscie pracuje i zawsze było dla mnie naturalne, że facet który jest zdrowy też powinien pracować.
Daj sobie i jemu spokój. Tracisz czas zarówno swój, jak i jego. Niestety trochę trąci to desperacją.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 20:28   #3508
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ankazuzanka_ Pokaż wiadomość
Mam do Was prośbę o radę. Zaczelam się spotykać z facetem poznanym na portalu randkowym. Spotkaliśmy się z 5 razy. Spotkania są takie sobie, właściwie to cieszę się jak już się kończą. Zastanawiam się, czy jak do tego czasu, nic nie poczułam, nie sprawia mi to przyjemności to czy jest sens to ciągnąć. Po ilu spotkaniach dajecie sobie spokój? Jak długo kontynuujecie znajomość w tego typu sytuacjach? Jestem już na portalu randkowym od ok 4 lat, zależy mi aby być w zwiazku, ale nie mogę nikogo spotkać, zastanawiam się czy kontynuować te znajomość licząc na to, że poczuje coś z czasem, nie chce pochopnie skreślać faceta. Nie wiem, czy to istotne, ale niestety mam problem z zaakceptowaniem tego, że ten facet nie pracuje i nie zamierza tego zmienic. Wynajmuje co prawda mieszkanie i to jest jego źródło dochodu,a sam mieszka u rodziców (ma 44 lata). Ja oczywiscie pracuje i zawsze było dla mnie naturalne, że facet który jest zdrowy też powinien pracować.
Ale to co on to za mieszkanie wynajmuje, że stanowi to źródło jego przychodu? To żeby zdrowy chłop miał tylko to to musiałoby to być ze 3 tysie na rękę przynajmniej. To tak jakbyś sobie nie szukała partnera tylko kuli u nogi, bo zaraz Ty go będziesz utrzymywać.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 20:41   #3509
ankazuzanka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 11
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Dziękuję za rady. Macie rację, popadłam już chyba w kompletna desporacje, ale z drugiej strony łudziłam się, że mi powiecie, że za dużo wymagam i żebym dala jeszcze szanse tej znajomości.
ankazuzanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 22:11   #3510
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 128
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Dałabym sobie max 2-3 spotkania, jak do tej pory nic nie poczujesz to spasowałabym. Tym bardziej jak piszesz, że wręcz cieszysz się, że spotkanie się skończyło, to bez sensu.



W zyciu też nie jechałbym na kilkudniowy wyjazd z facetem, którego znam 2 godziny :p Jak po bliższym poznaniu okaże się, że nie nadajecie na tych samych falach, to będzie koszmar Niezły desperat.
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.