Typ kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 19:26   #1
dragonflaj
Przyczajenie
 
Avatar dragonflaj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Question

Typ kolorystyczny


Witam,
mimo szczerych chęci i prób, po przeczytaniu forum nie potrafię swojego typu kolorystycznego jednoznacznie określić, dlatego chciałabym poprosić o to bardziej doświadczone osoby Zamieszczam odpowiedzi na istotne pytania:

1. Jak się opalasz
szybko, zazwyczaj od razu na brazowo, tylko w wypadku długiego przebywania na słoncu (kilka godzin) przez jakąś godzinę jest to kolor czerwony, potem szybko przechodzi w brzoskwiniowy

2. Kolor oczu -
ciemne, niejednolite: blisko źrenicy piwne, dalej zielone, poprzecinane ciemniejszymi kreskami, czarna obwódka tęczówki.
rzęsy mam dość bujne, pracuję nad ich korygacją, mają zwyczaj kręcenia się, rzesy długie, u nasady jasne, ale na końcach ciemne

3. Piegi -nie posiadam xD

4. Cera - Ciepły brzoskwiniowy, na policzkach dośc mocny, ale na obrzeżach raczej jasny (dziwnie się to opisuje ), rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz. latem niektóre pasemka samoistnie zmieniają się w blond, zwłaszcza grzywka, raczej złotawy niż popielaty.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
różowy

7. W jakich kolorach zazwyczaj wybieram intensywne i bardzo żywe kolory, lubię kontrasty- czerwony, zielony, seledynowy, czarny; nie lubię kolorów pastelowych, mam wrażenie że wyglądam w nich blado.

dorzucam też kilka swoich 'mordek' :
http://dragonflajka.fotosik.pl/albumy/369790.html

proszęo pomoc
dragonflaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:32   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Typ kolorystyczny

z opisu wynika, że jesteś wiosenką, ale ze zdjęć już mniej - tu bardziej przychodzi mi do głowy jesień - więc pewnie jesteś typem mieszanym

jeśli chodzi o 10 typów, o których była mowa niedawno na forum to nie mam pojęcia
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.