ZMĘCZONE OCZY ratunku!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 23:11   #1
anetta_ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Exclamation

ZMĘCZONE OCZY ratunku!!!!


Witajcie,jestem tu od kilku godzin mam okropny poblem od kad jestem mamą mam bardzo zmęczony wyraz twarzy a zwlaszcza oczy.pracuję w aptece wiec kremy to chyba juz wszystkie mialam...potrzebuje aby ktos mi doradzil jak sie malowac aby to zniwelowac.oczy mam w odcieniu zielonym.jasna karnacja blondynka zlota naturalna.chętnie wyslę swoje zdjęcie tylko niech ktos mi odpisze.pozdrawiam serdecznie .
anetta_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 07:59   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: ZMĘCZONE OCZY ratunku!!!!

wstaw foto
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:28   #3
likeff
Raczkowanie
 
Avatar likeff
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 85
Dot.: ZMĘCZONE OCZY ratunku!!!!

Mam ten sam problem co Ty, tylko w moim przypadku są to naturalne, ciemne sińce pod oczami odkąd pamiętam, bardzo widoczne. długo z nimi walczyłam, ale niedawno odkryłam cudo,z którym od tamtej pory się nie rozstaję, mianowicie korektor Maybelline pure mineral, ja mam odcień 02 natural, mam dosyć jasną karnację, ale też nie porcelanową a ten odcień idealnie kryje i rozświetla. Po użyciu go sińców nie ma w ogóle, można też używać go na wypryski czy pajączki, wszystko znika. Polecam i pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

dodatkowo możesz używać jakichś rozświetlających cieni w kontrastowym kolorze do Twoich oczu, może wrzosowy?
likeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:17   #4
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: ZMĘCZONE OCZY ratunku!!!!

na worki pod oczami bądź sińce dobry jest toner w kolorze żółtym
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:13   #5
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: ZMĘCZONE OCZY ratunku!!!!

Wrzosowego cienia nie polecam bo fiolety będą tylko podkreślać Twoje zmęczone oczy (zaczerwienione obwódki wokół oczu, zasinienia, szarość spojrzenia).

Po pierwsze zacznij od pielęgnacji - na noc i na dzień pod makijaż stosuj na powieki i pod oczy jakiś krem pod oczy niwelujący sińce (dobre są te z arniką). Jako posiadaczka genetycznych sińców pod oczami (po tatusiu) od razu ci mówię, że krem nie zlikwiduje sińców ale sprawi, że skóra pod oczami będzie nawilżona i bardziej wypoczęta. Staraj się też wysypiać jeśli to tylko będzie możliwe.

Robiąc makijaż nie zapominaj o oczach tzn, nałóż cieniutką warstwę podkładu także na powieki i pod oczy (może to być pozostałość tego co zostanie ci na palcach po rozprowadzeniu podkładu na buzi), następnie pod oczy nałóż korektor w tonacji żółtej (staraj się go równomiernie wklepać) ale uważaj - nie może być zbyt jasny w stosunku to Twojej karnacji bo tylko jeszcze bardziej uwydatni zasinienia.Oprósz buzię sypkim pudrem, również okolice oczu.

Na powieki polecam Ci cień w odcieniu beżowo-złotym, cielistym, brzoskwiniowym oraz w kolorze ciepłego, jasnego pudrowego różu. Jeśli będziesz chciała wzmocnić efekt zastosuj w zewnętrznych kącikach odrobinę brązowego, matowego cienia. Ponieważ zmęczone oczy zwykle są zaczerwienione to polecam Ci brązową kredkę do oczu i brązowy tusz do rzęs - tym bardziej, że jesteś blondynką - to ociepli spojrzenie (czerń mogłaby uwydatniać zaczerwienienia).

Dodatkowo polecam Ci użyć odrobiny różu na policzki - szczególnie na te miejsca które uwydatniają się w uśmiechu (takie "poduszeczki" z policzków po obu stronach nosa, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi) i odrobinę na kościach policzkowych. To sprawi, że buzia będzie wyglądała świeżo i promiennie. Na obszar między oczami a kośćmi policzkowymi (po skosie) nałóż odrobinę rozświetlacza.

Powodzenia!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:51   #6
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: ZMĘCZONE OCZY ratunku!!!!

mi pomaga rozświetlający podkład z firmy GOSH cera jest wypoczęta nie potrzebuje do tego rzadnego highlightera
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.