Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 12:41   #361
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
po ile ta bluzeczka?


po co ja tu weszlam
Jeśli się nie mylę to 49 zł, wybaczcie bo tyle tych bluzek znowu teraz oglądałam, że te ceny już mi się wszystkie mieszają...

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Piękna bluzeczka
Podpinam się pod pytanie o cenę
Jak wyżej 49 zł

Tylko muszę niestety stwierdzić, ze ta bluzeczka się gniecie. Wyszłam w niej dopiero 1 raz i miałam ją pod marynarką. W miejscu gdzie miałam zapiętą marynarkę strasznie się wymiętoliła i jak później odpięłam marynarkę i chciałam ją zdjąć to aż nieładnie to wyglądało ale i tak jest super
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 12:42   #362
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
W tym kosztował 85 zł Więc może cena się nie zmieniła
Też Ci się skurczył po praniu?
Ja go nosiłam zaledwie kilka razy więc wisi w szafie nie prany jeszcze ale mam nadzieję, że się nie skurczy bo jest taki akurat
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 12:47   #363
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Jak wyżej 49 zł

Tylko muszę niestety stwierdzić, ze ta bluzeczka się gniecie. Wyszłam w niej dopiero 1 raz i miałam ją pod marynarką. W miejscu gdzie miałam zapiętą marynarkę strasznie się wymiętoliła i jak później odpięłam marynarkę i chciałam ją zdjąć to aż nieładnie to wyglądało ale i tak jest super
Dzięki
To naprawdę nie dużo za taką bluzeczkę Wygląda podobnie do tych dostępnych w Haemie, tylko kolorek ma ładniejszy
Musze jechać ja oblookać Nawet gniecenie mnie przed tym nie powstrzyma

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Ja go nosiłam zaledwie kilka razy więc wisi w szafie nie prany jeszcze ale mam nadzieję, że się nie skurczy bo jest taki akurat
Myślałam, że może juz jesteś po praniu go
No nic, zostaje profilaktycznie prać go w ręce (co nie ukrywam za bardzo mi się nie podoba ).
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 13:09   #364
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dzięki
To naprawdę nie dużo za taką bluzeczkę Wygląda podobnie do tych dostępnych w Haemie, tylko kolorek ma ładniejszy
Musze jechać ja oblookać Nawet gniecenie mnie przed tym nie powstrzyma

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



Myślałam, że może juz jesteś po praniu go
No nic, zostaje profilaktycznie prać go w ręce (co nie ukrywam za bardzo mi się nie podoba ).
Tak mnie też nie zniechęca do niej właśnie to gnieceni bo naprawdę jest świetna były też inne kolorki właśnie się zastanawiam czy jak pojadę wymienić tą chabrową sukienkę nie kupić w innym kolorze
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 14:22   #365
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Tak mnie też nie zniechęca do niej właśnie to gnieceni bo naprawdę jest świetna były też inne kolorki właśnie się zastanawiam czy jak pojadę wymienić tą chabrową sukienkę nie kupić w innym kolorze
Jakie jeszcze były kolorki?
Choć ten Twój arbuzowy mnie urzekł
Chabrowa sukienka jest świetna Ja bym ją zostawiła Sama mam chabrową (nie z F&F ) i uwielbiam ją
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 17:47   #366
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Znajde w Tesco klasyczne bezowe trencze? Jesli tak, to w jakiej cenie?
U mnie były też takie beżowe z brązowymi guziczkami, cena 153zł.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:49   #367
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Dziekuje A to ja mam identyczny kupiony chyba za 35 zl w zeszlym roku na przecenie Ale upralam go w pralce i sie skurczyl Moze sobie kupie drugi raz taki sam
Z nieba mi spadasz z tą informacją o skurczeniu w pralce Też mam ten trencz z zeszłego roku ale jest na mnie nieco za duży, bo sporo schudłam w ciągu roku, więc takie skurczenie byłoby mi teraz bardzo na rękę. W weekend wrzucę go do pralki i zobaczymy
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 19:58   #368
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
U mnie były też takie beżowe z brązowymi guziczkami, cena 153zł.

to widze, ze koniecznie musze obrac kierunek tesco

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadasz z tą informacją o skurczeniu w pralce Też mam ten trencz z zeszłego roku ale jest na mnie nieco za duży, bo sporo schudłam w ciągu roku, więc takie skurczenie byłoby mi teraz bardzo na rękę. W weekend wrzucę go do pralki i zobaczymy
spoko tylko uwazaj, bo ja na przyklad teraz mam za krotkie rekawy w nim
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:02   #369
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość


spoko tylko uwazaj, bo ja na przyklad teraz mam za krotkie rekawy w nim
Mój ma teraz zdecydowanie za długie więc jak się skurczą to będą pewnie akurat
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:09   #370
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Mogłaby któraś z Was posiadających ten kurczący się w pralce trencz zobaczyć z jakiego materiału on jest (czyli przepisać mi metkę)?
Mam jakiśtam trencz, który bardzo mi się podoba, ale podobnie, jak Mariah sporo schudłam i przydałoby mi się go skurczyć. Nie wpadłabym na to, by w pralce próbować skurczyć. Myślałam o zwężaniu na maszynie, jednak chyba nie umiałabym do końca. A krawcowa za takie zwężenie bierze około 70zł.
Z góry dziękuję i przepraszam za off topic.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:28   #371
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Mogłaby któraś z Was posiadających ten kurczący się w pralce trencz zobaczyć z jakiego materiału on jest (czyli przepisać mi metkę)?
Mam jakiśtam trencz, który bardzo mi się podoba, ale podobnie, jak Mariah sporo schudłam i przydałoby mi się go skurczyć. Nie wpadłabym na to, by w pralce próbować skurczyć. Myślałam o zwężaniu na maszynie, jednak chyba nie umiałabym do końca. A krawcowa za takie zwężenie bierze około 70zł.
Z góry dziękuję i przepraszam za off topic.
100% bawełna
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:15   #372
Lilla My22
Raczkowanie
 
Avatar Lilla My22
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 84
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Mogłaby któraś z Was posiadających ten kurczący się w pralce trencz zobaczyć z jakiego materiału on jest (czyli przepisać mi metkę)?
Mam jakiśtam trencz, który bardzo mi się podoba, ale podobnie, jak Mariah sporo schudłam i przydałoby mi się go skurczyć. Nie wpadłabym na to, by w pralce próbować skurczyć. Myślałam o zwężaniu na maszynie, jednak chyba nie umiałabym do końca. A krawcowa za takie zwężenie bierze około 70zł.
Z góry dziękuję i przepraszam za off topic.

dajcie znać czy się skurczyły bo ja mam problem ze spodniami :P może też się skurczą
Lilla My22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 22:02   #373
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Dorwałam nudziaki są już moje oby mnie nie obcierały Kupiłam również chabrową sukienkę, którą tydzień temu przymierzałam a potem żałowałam, że nie kupiłam i co się wczoraj okazało? Wzięłam nie ten rozmiar co miałam Nie miałam czasu drugi raz przymierzać i tak na szybko przeszukiwałam rozmiary, które są na tych wieszakach na których one wiszą i to był błąd. Na metce jak się w domu okazało rozm. 40 zamiast 38 ;( muszę znowu pojechać wymienić.
W załączniku tym razem ode mnie zdjęcia nudziaków (1 i 7 zdjęcie z lampą reszta bez) Chabrowa sukieneczka i jeszcze bluzka, którą wcześniej kupiłam
Też mam tę kiecę, tylko jak kupowałam zostały same czarne i dwie chyba różowe (?) w nietypowych rozmiarach. Jest piękna, taka w stylu Audrey, zebrałam za nią mnóstwo komplementów.
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 22:33   #374
PrincessCrown
Raczkowanie
 
Avatar PrincessCrown
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Drogie ŁODZIANKI czy znajde jeszcze nudziaki w naszym mieście ?? Trochę w czas sie zdecydowała i nie wiem czy jest sens robic wyprawe do tesco... Wiecie cos na ten temat?
PrincessCrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:29   #375
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jakie jeszcze były kolorki?
Choć ten Twój arbuzowy mnie urzekł
Chabrowa sukienka jest świetna Ja bym ją zostawiła Sama mam chabrową (nie z F&F ) i uwielbiam ją
Z tego co pamiętam to ja mierzyłam arbuzową, granatowym i taki hmmm brudny róż i coś mi się kojarzy, że jeszcze jakieś były na wieszakach inne ale jakie to nie mam pojęcia. Właśnie dla Ciebie przeszukałam stronę Tesco UK bo myślałam, że tam je znajdę ale w ogóle ich tam nie ma. Za to znalazłam dwie bluzeczki, które mnie zaciekawiły. W załączniku wrzucam, takie groszki Czy one u nas już były? Jak dawno temu? Wnioskuję, że to stara kolekcja bo na stronie UK nie mają znaczka NEW.
Co do chabrowej sukienki ja jej nie chcę oddać, napisałam wyżej, że pomyliłam rozmiary bo patrzyłam na szybko tylko na rozmiar na wieszaku a nie na metkę i chcę ją wymienić i to koniecznie na taki sam kolor - chabrowy

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Też mam tę kiecę, tylko jak kupowałam zostały same czarne i dwie chyba różowe (?) w nietypowych rozmiarach. Jest piękna, taka w stylu Audrey, zebrałam za nią mnóstwo komplementów.
Dokładnie to taki sam styl z resztą teraz to jest wysyp we wszystkich sklepach i na allegro sukienek o tym fasonie

Cytat:
Napisane przez PrincessCrown Pokaż wiadomość
Drogie ŁODZIANKI czy znajde jeszcze nudziaki w naszym mieście ?? Trochę w czas sie zdecydowała i nie wiem czy jest sens robic wyprawe do tesco... Wiecie cos na ten temat?
Ja jakiś czas temu jak byłam w SCC w Katowicach to ich nie było a teraz jak pojechałam nagle się pojawiły tak więc próbuj. W ogóle w SCC jest ich jeszcze sporo ale rozmiar 39 to ja wzięłam ostatni. A może zadzwoń sobie do Tesco, pewnie połączą Cię z działem odzieżowym i zapytasz tam w samym sercu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,7 KB, 61 załadowań)
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:55   #376
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to ja mierzyłam arbuzową, granatowym i taki hmmm brudny róż i coś mi się kojarzy, że jeszcze jakieś były na wieszakach inne ale jakie to nie mam pojęcia. Właśnie dla Ciebie przeszukałam stronę Tesco UK bo myślałam, że tam je znajdę ale w ogóle ich tam nie ma. Za to znalazłam dwie bluzeczki, które mnie zaciekawiły. W załączniku wrzucam, takie groszki Czy one u nas już były? Jak dawno temu? Wnioskuję, że to stara kolekcja bo na stronie UK nie mają znaczka NEW.
Co do chabrowej sukienki ja jej nie chcę oddać, napisałam wyżej, że pomyliłam rozmiary bo patrzyłam na szybko tylko na rozmiar na wieszaku a nie na metkę i chcę ją wymienić i to koniecznie na taki sam kolor - chabrowy
Czyli z tych kolorków, które opisałaś, brałabym arbuzową Granatową mam, w różach się niespecjalnie kocham, a ten arbuz jest przepiękny
Mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić na dniach Tesco i będę miała okazję ją przymierzyć
Myślałam, że chcesz oddać tę chabrową, a to tylko o wymianę rozmiaru chodzi Gdyby nie to, że mam już w takim kolorze sukienkę, to sama bym się na nią skusiła
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:03   #377
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

zaniepokoiło mnie to, ze ta bluzka z kieszonką jest jeszcze koralowa a tak dobrze było mieć tą różową tylko...
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:16   #378
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez PrincessCrown Pokaż wiadomość
Drogie ŁODZIANKI czy znajde jeszcze nudziaki w naszym mieście ?? Trochę w czas sie zdecydowała i nie wiem czy jest sens robic wyprawe do tesco... Wiecie cos na ten temat?
W sobotę na widzewie było całkiem sporo
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:17   #379
adellacy
Raczkowanie
 
Avatar adellacy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 79
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Dorwałam nudziaki są już moje oby mnie nie obcierały Kupiłam również chabrową sukienkę, którą tydzień temu przymierzałam a potem żałowałam, że nie kupiłam i co się wczoraj okazało? Wzięłam nie ten rozmiar co miałam Nie miałam czasu drugi raz przymierzać i tak na szybko przeszukiwałam rozmiary, które są na tych wieszakach na których one wiszą i to był błąd. Na metce jak się w domu okazało rozm. 40 zamiast 38 ;( muszę znowu pojechać wymienić.
W załączniku tym razem ode mnie zdjęcia nudziaków (1 i 7 zdjęcie z lampą reszta bez) Chabrowa sukieneczka i jeszcze bluzka, którą wcześniej kupiłam

właścicielki nudziaków jakie macie propozycje toreb do tych butów? upatrzyłście coś co będzie pasowało w sklepach ..............
__________________
Oscar Wilde
Umieć żyć to najrzadziej spotykana rzecz na świecie. Większość ludzi tylko egzystuje.
adellacy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 08:34   #380
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Czyli z tych kolorków, które opisałaś, brałabym arbuzową Granatową mam, w różach się niespecjalnie kocham, a ten arbuz jest przepiękny
Mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić na dniach Tesco i będę miała okazję ją przymierzyć
Myślałam, że chcesz oddać tę chabrową, a to tylko o wymianę rozmiaru chodzi Gdyby nie to, że mam już w takim kolorze sukienkę, to sama bym się na nią skusiła
Co do sukienek to u mnie na pewno jeszcze są czarne i takie karmelowe też są super ale może już nie będę kupować bo doszła do mnie w końcu sukieneczka z Asos czerwona i też rozkloszowana więc za dużo by już tego było

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
zaniepokoiło mnie to, ze ta bluzka z kieszonką jest jeszcze koralowa a tak dobrze było mieć tą różową tylko...
To narobiłam

Cytat:
Napisane przez adellacy Pokaż wiadomość
właścicielki nudziaków jakie macie propozycje toreb do tych butów? upatrzyłście coś co będzie pasowało w sklepach ..............
Ja też jestem ciekawa Waszych typów bo sama jeszcze się nad tym nie zastanawiałam. Fajny jest teraz kuferek w Mango ale to koszt ok 200 zł a na to sobie nie pozwolę chociaż kusi mnie niemiłosiernie, wolałabym coś tańszego. Tutaj zdjęcie tego kuferka z nudziakami z F&F od Mirell (mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1329395731 Pięknie się prezentują w duecie prawda?
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:25   #381
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Co do sukienek to u mnie na pewno jeszcze są czarne i takie karmelowe też są super ale może już nie będę kupować bo doszła do mnie w końcu sukieneczka z Asos czerwona i też rozkloszowana więc za dużo by już tego było



Ja też jestem ciekawa Waszych typów bo sama jeszcze się nad tym nie zastanawiałam. Fajny jest teraz kuferek w Mango ale to koszt ok 200 zł a na to sobie nie pozwolę chociaż kusi mnie niemiłosiernie, wolałabym coś tańszego. Tutaj zdjęcie tego kuferka z nudziakami z F&F od Mirell (mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1329395731 Pięknie się prezentują w duecie prawda?
Na karmelową bym się skusiła Możesz cosik napisać na temat materiału? Czy jest on taki cieńszy czy raczej nieco grubszy?
Na ten kuferek z Mango też się czaję Jak na razie reperuję konto po wyprzedażowych szaleństwach Jednak chyba się na niego skuszę, bo potwornie mi się podoba
Jedyne co, to cena jest wysoka
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:34   #382
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Jak pojawi się ta koszula kremowa z czarnym kołnierzykiem mogłybyście napisać w wątku? do tesco mam daleko i nie mam możliwości za często sprawdzać czy już są
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:41   #383
arteria
Raczkowanie
 
Avatar arteria
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

wie któraś może w którym poznańskim tesco dostanę te cieliste buty w rozmiarze 38?
arteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:03   #384
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Na karmelową bym się skusiła Możesz cosik napisać na temat materiału? Czy jest on taki cieńszy czy raczej nieco grubszy?
Na ten kuferek z Mango też się czaję Jak na razie reperuję konto po wyprzedażowych szaleństwach Jednak chyba się na niego skuszę, bo potwornie mi się podoba
Jedyne co, to cena jest wysoka
Materiał jest raczej cieńszy jeżeli by porównywać te sukienki z Asos czy Zary ale właśnie taki delikatny, przyjemny w dotyku i sukienka ładnie się układa. Zrobiłam fotki żeby pokazać bliżej materiał. Na tym pierwszym zdjęciu widać, jakby była prześwitująca ale to w oknie zdjęcie robiłam i było bardzo jasno więc to dlatego ogólnie wydaje mi się, że absolutnie nie prześwituje.
Pierwsze zdjęcie z lampą, drugie bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0125.jpg (42,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0127.jpg (87,3 KB, 52 załadowań)
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:08   #385
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III



Wpadam tutaj z takim zapytaniem: czy w Tesco są obecnie dostępne jakieś ramoneski
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:19   #386
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Materiał jest raczej cieńszy jeżeli by porównywać te sukienki z Asos czy Zary ale właśnie taki delikatny, przyjemny w dotyku i sukienka ładnie się układa. Zrobiłam fotki żeby pokazać bliżej materiał. Na tym pierwszym zdjęciu widać, jakby była prześwitująca ale to w oknie zdjęcie robiłam i było bardzo jasno więc to dlatego ogólnie wydaje mi się, że absolutnie nie prześwituje.
Pierwsze zdjęcie z lampą, drugie bez
Czyli materiałowo to taka sukienka na wiosnę-lato
Na pierwszym zdjęciu rzeczywiście wygląda jakby materiał troszkę prześwitywał, ale na drugim już jest oki
Wygląda, że nie będzie się też gniotła
Muszę jechać zobaczyć te karmelowe, bo przydałaby mi się taka na nowy sezon
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:58   #387
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Też mam tę kiecę, tylko jak kupowałam zostały same czarne i dwie chyba różowe (?) w nietypowych rozmiarach. Jest piękna, taka w stylu Audrey, zebrałam za nią mnóstwo komplementów.
Też tak mi się właśnie z Audrey kojarzyła. Wczoraj jak poszłam na zajęcia, to każdy tylko: wow, jaka śliczna sukienka. Normalnie co chwila ktoś tak mówił. Szkoda, że nie dorwałam chabrowej Ale ciągle się na nią czaję bo i czarną i chabrową trzeba mieć, a jakże!

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Czyli materiałowo to taka sukienka na wiosnę-lato
Na pierwszym zdjęciu rzeczywiście wygląda jakby materiał troszkę prześwitywał, ale na drugim już jest oki
Wygląda, że nie będzie się też gniotła
Muszę jechać zobaczyć te karmelowe, bo przydałaby mi się taka na nowy sezon
U mnie się ona trochę gniecie z tyłu na dole jak się siedzi, ale to w sumie nie widać Jest taka leciutka i świetnie się dopasowuje do figury. No ideał!
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:10   #388
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
U mnie się ona trochę gniecie z tyłu na dole jak się siedzi, ale to w sumie nie widać Jest taka leciutka i świetnie się dopasowuje do figury. No ideał!
Czuję się coraz bardziej do niej przekonana
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:47   #389
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Też tak mi się właśnie z Audrey kojarzyła. Wczoraj jak poszłam na zajęcia, to każdy tylko: wow, jaka śliczna sukienka. Normalnie co chwila ktoś tak mówił. Szkoda, że nie dorwałam chabrowej Ale ciągle się na nią czaję bo i czarną i chabrową trzeba mieć, a jakże!



U mnie się ona trochę gniecie z tyłu na dole jak się siedzi, ale to w sumie nie widać Jest taka leciutka i świetnie się dopasowuje do figury. No ideał!
Wiesz ja nie wiem jeszcze jak z tym gnieceniem na tyłku bo niestety jeszcze jej założyć nie mogę, jadę wymienić na mniejszy rozmiar dzisiaj albo jutro a wtedy już będę mogła testować

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Czuję się coraz bardziej do niej przekonana
Kupuj, kupuj bo za taką cenę naprawdę warto
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 14:56   #390
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Wszystko o F&F - Florence & Fred - część III

Cytat:
Napisane przez adellacy Pokaż wiadomość
właścicielki nudziaków jakie macie propozycje toreb do tych butów? upatrzyłście coś co będzie pasowało w sklepach ..............
Ja nie będę dobierać kolorystycznie torebki do butów.
Mam lakierowaną, czarną torebkę kupioną jakiś czas temu i tak sobie myślę, że będzie pasować. Choć nie wykluczam, że jeszcze coś kupię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2150747.jpg (17,9 KB, 108 załadowań)
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 05:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.