Standardowo: kim dla niego jestem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-15, 12:45   #31
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Nie ma sensu, bym się pogrążyła jeszcze bardziej...

Nie chciałam faceta wystraszyć waląc z tym 'zwionskiem'. Jak wspomniałam, że oczekuję wyłączności i chce mieć pewność, że zmierzamy do związku, a nie jest to luźna relacja to facet uciekł... Nagle mówił, że się 'ocknął', że to co się dzieje jest za szybko (a sam takie tempo nadawał... bo tak troche mam stereotypowe myślenie i czekam, aż to facet zacznie, a ja się dostosowuję do tempa znajomości ) Potem coś zaczął gadać o byłej, że go oszukiwała i ma problem z zaufaniem.

To jakbym teraz do niego poleciała, że ja to w sumie żartowałam i chce większej deklaracji związkowej to by mi wyleciał na marsa. Raczej ta znajomość jest skończona, boli cholernie, ale nikogo nie zmusze do uczuc

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



Może to głupio zabrzmi, ale jak zrobiła się taka atmosfera to myślałam, ze sprawy miedzy nami same sie rozjaśniły i my juz jestesmy razem Ale okazało sie, ze nie i mam nauczke, ze lepiej mowic wprost, a nie sie opierac na domyslach. Wiem, glupia bylam
Jeśli idziesz z kimś według jednego tępa to jeśli mu powiesz, że Ci zależy na tym albo tamtym to się nie przestraszy. Trzeba dbać o własne potrzeby i mówić o nich, a nie czekać na łaskę pana i to czy facet coś zainicjuje czy nie. Nie wystraszysz kogoś mową o związku jeśli z jego strony jest otwartość na związek z Tobą.
Ryzyko randkowania zawsze jest takie, że jedna osoba może mieć szybsze a druga wolniejsze tępo albo że u kogoś nie zaskoczy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 12:45   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Zaraz, zaraz, jeżeli ten facet o relacji z którym jest ten wątek Ci tak powiedział, to co Ty właściwie chcesz z nim wyjaśniać? Jak dla mnie koleś nie chce z Tobą związku i tyle. I czas to zakończyć, bo oczekujecie dwóch różnych rzeczy.


I jeszcze raz powtórzę: zainteresowanego swoją osobą faceta pytanie o wyłączność, czy nawet związek nie przestraszysz, ani nie zniechęcisz. Tylko, że tu wiele znaków wskazuje na to, że ten facet nie jest Tobą w pełni zainteresowany - nie na tyle, aby chcieć coś z Tobą tworzyć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-12-15 o 12:47
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 12:47   #33
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Dokładnie, uważam tak samo. Nie jestem jakaś nienormalna, nie oczekiwałam, ze do mnie przybiegnie z pierścionkiem tylko biorąc pod uwagę tempo co się już między nami wydarzyło (i nie chodzi tylko o seks) chciałam wiedzieć czy to idzie na związek czy co to za relacja, bo mi szkoda czasu tak się bujać, bo bujać.. I niestety źle odczytałam jego intencje, albo chodzi o ten jego związek, bo on kilka tygodni po rozstaniu jest
Możliwe, że sam się za bardzo pośpieszył i dopiero teraz to do niego dotarło. Właściwie to już nie jest twój problem.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, jeżeli ten facet o relacji z którym jest ten wątek Ci tak powiedział, to co Ty właściwie chcesz z nim wyjaśniać? Jak dla mnie koleś nie chce z Tobą związku i tyle. I czas to zakończyć, bo oczekujecie dwóch różnych rzeczy.
No ja też uważam, że tu już nie ma nic do wyjaśniania. Temat jest właściwie skończony.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 12:52   #34
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Nie ma sensu, bym się pogrążyła jeszcze bardziej...

Nie chciałam faceta wystraszyć waląc z tym 'zwionskiem'. Jak wspomniałam, że oczekuję wyłączności i chce mieć pewność, że zmierzamy do związku, a nie jest to luźna relacja to facet uciekł... Nagle mówił, że się 'ocknął', że to co się dzieje jest za szybko (a sam takie tempo nadawał... bo tak troche mam stereotypowe myślenie i czekam, aż to facet zacznie, a ja się dostosowuję do tempa znajomości ) Potem coś zaczął gadać o byłej, że go oszukiwała i ma problem z zaufaniem.

To jakbym teraz do niego poleciała, że ja to w sumie żartowałam i chce większej deklaracji związkowej to by mi wyleciał na marsa. Raczej ta znajomość jest skończona, boli cholernie, ale nikogo nie zmusze do uczuc
Od tego mogłaś zacząć wątek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 12:57   #35
niechcemisiezyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 24
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, jeżeli ten facet o relacji z którym jest ten wątek Ci tak powiedział, to co Ty właściwie chcesz z nim wyjaśniać? Jak dla mnie koleś nie chce z Tobą związku i tyle. I czas to zakończyć, bo oczekujecie dwóch różnych rzeczy.


I jeszcze raz powtórzę: zainteresowanego swoją osobą faceta pytanie o wyłączność, czy nawet związek nie przestraszysz, ani nie zniechęcisz. Tylko, że tu wiele znaków wskazuje na to, że ten facet nie jest Tobą w pełni zainteresowany - nie na tyle, aby chcieć coś z Tobą tworzyć.
Jak zakładałam wątek to te pytanie nie padło. Zapytałam sie go o to w nocy, bo był dostępny.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, jeżeli ten facet o relacji z którym jest ten wątek Ci tak powiedział, to co Ty właściwie chcesz z nim wyjaśniać? Jak dla mnie koleś nie chce z Tobą związku i tyle. I czas to zakończyć, bo oczekujecie dwóch różnych rzeczy.


I jeszcze raz powtórzę: zainteresowanego swoją osobą faceta pytanie o wyłączność, czy nawet związek nie przestraszysz, ani nie zniechęcisz. Tylko, że tu wiele znaków wskazuje na to, że ten facet nie jest Tobą w pełni zainteresowany - nie na tyle, aby chcieć coś z Tobą tworzyć.
Też tak uważam, ale mimo wszystko pluje sobie w brodę... Może mogłam nie pytać, i za miesiąc czy dwa sytuacja byłaby inna.. a teraz cierpie
niechcemisiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 13:05   #36
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
(...)
Też tak uważam, ale mimo wszystko pluje sobie w brodę... Może mogłam nie pytać, i za miesiąc czy dwa sytuacja byłaby inna.. a teraz cierpie

Nie, nie byłaby inna. Facet by się magicznie w Tobie nie zakochał i nie zrozumiał, że jesteś mu pisana, jeżeli już z góry, po kilku spotkaniach skreślił tą możliwość w myślach. Ludzie tak naprawdę zazwyczaj szybko podejmują decyzję, czy ktoś jest dla nich. Co najwyżej bujałby się z Tobą dla zabawy lub z braku laku. Pytaniem, rozmową niczego nie zepsułaś. Przepraszam, ale czy podobna rozmowa nie miała już miejsca w innym Twoim wątku? Nadal uważasz, że Ty coś zepsułaś zamiast uznać, że po prostu nie ten facet, nie ten moment.



Następnym razem zrób sobie tą przysługę i:
- nie sabotuj samej siebie, bądź szczera z tym czego oczekujesz - wobec siebie i wobec faceta,
- od razu zaznaczaj, że chcesz kogoś poznać, bo docelowo szukasz związku, oczywiście rozumiesz, że może być różnie, ale że nie zamierza się z kimś bujać miesiącami bez deklaracji,
- nie licz na to, że seksem kogoś skusisz, czy zmusisz do związku, więc skoro seks to dla Ciebie oznaka czegoś, to Ty sama tego pilnuj, nie zrzucaj tej odpowiedzialności na faceta, nieważne co on twierdzi. Wstrzymaj się z bliskością do czasu jakichś pierwszych deklaracji i poczucia, że REALNIE Cię coś z facetem łączy,
- nie bój się rozmawiać, zadawać pytań, ale też nie bój się odpowiedzi i tego, że coś będzie nie po Twojej myśli - nie każdy, kto wstępnie do Ciebie pasuje musi wchodzić z Tobą związek (a Ty z nim), czasami po prostu trzeba powiedzieć "next".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 13:20   #37
niechcemisiezyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 24
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, nie byłaby inna. Facet by się magicznie w Tobie nie zakochał i nie zrozumiał, że jesteś mu pisana, jeżeli już z góry, po kilku spotkaniach skreślił tą możliwość w myślach. Ludzie tak naprawdę zazwyczaj szybko podejmują decyzję, czy ktoś jest dla nich. Co najwyżej bujałby się z Tobą dla zabawy lub z braku laku. Pytaniem, rozmową niczego nie zepsułaś. Przepraszam, ale czy podobna rozmowa nie miała już miejsca w innym Twoim wątku? Nadal uważasz, że Ty coś zepsułaś zamiast uznać, że po prostu nie ten facet, nie ten moment.



Następnym razem zrób sobie tą przysługę i:
- nie sabotuj samej siebie, bądź szczera z tym czego oczekujesz - wobec siebie i wobec faceta,
- od razu zaznaczaj, że chcesz kogoś poznać, bo docelowo szukasz związku, oczywiście rozumiesz, że może być różnie, ale że nie zamierza się z kimś bujać miesiącami bez deklaracji,
- nie licz na to, że seksem kogoś skusisz, czy zmusisz do związku, więc skoro seks to dla Ciebie oznaka czegoś, to Ty sama tego pilnuj, nie zrzucaj tej odpowiedzialności na faceta, nieważne co on twierdzi. Wstrzymaj się z bliskością do czasu jakichś pierwszych deklaracji i poczucia, że REALNIE Cię coś z facetem łączy,
- nie bój się rozmawiać, zadawać pytań, ale też nie bój się odpowiedzi i tego, że coś będzie nie po Twojej myśli - nie każdy, kto wstępnie do Ciebie pasuje musi wchodzić z Tobą związek (a Ty z nim), czasami po prostu trzeba powiedzieć "next".
Właśnie ten facet mi co prawda 'uciekł', ale powiedział, że mogłoby coś z tego wyjść, tyle, że potrzebował czasu, aby zaufać. Tylko tak się zastanawiam czy to nie jest takie wybielanie siebie i nawijanie makaronu, bo jak już mówiłam nie rozegrałam tego tak 'albo teraz związek albo wypad', tylko zapytałam się go jak to widzi w dalszej perspektywie, i nagle hurr durr mega krok w tył... i ze wszystkiego rezygnacja. No to był szok dla mnie.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Następnym razem zrób sobie tą przysługę i:
- nie sabotuj samej siebie, bądź szczera z tym czego oczekujesz - wobec siebie i wobec faceta,
- od razu zaznaczaj, że chcesz kogoś poznać, bo docelowo szukasz związku, oczywiście rozumiesz, że może być różnie, ale że nie zamierza się z kimś bujać miesiącami bez deklaracji,
- nie licz na to, że seksem kogoś skusisz, czy zmusisz do związku, więc skoro seks to dla Ciebie oznaka czegoś, to Ty sama tego pilnuj, nie zrzucaj tej odpowiedzialności na faceta, nieważne co on twierdzi. Wstrzymaj się z bliskością do czasu jakichś pierwszych deklaracji i poczucia, że REALNIE Cię coś z facetem łączy,
- nie bój się rozmawiać, zadawać pytań, ale też nie bój się odpowiedzi i tego, że coś będzie nie po Twojej myśli - nie każdy, kto wstępnie do Ciebie pasuje musi wchodzić z Tobą związek (a Ty z nim), czasami po prostu trzeba powiedzieć "next".
Myślałam, że właśnie jak mu nakreślę czego konkretnie szukam co zrobiłam i on kontynuował znajomosć to znaczy, ze myslimy to samo a jednak nie... A seks potraktowałam jako jakąś karte przetargowa, no kurcze uznalam ze skoro gosc z tego co mowil fwb nie lubi to tez to dla niego cos wiecej.. ale jestem głupia dziekuje ellen za rady, trzeba sie do nich zaczac stosowac
niechcemisiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-15, 13:53   #38
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Nie słuchaj takich gadek po fakcie, że mogło wyjść, tylko musiałby ci zaufać. A to nie mógł budować zaufania, prowadząc już relacje na jasnych zasadach? Ellen ma rację, jeśli komuś zależy, widzi w kimś potencjał na partnera to 'zaryzykuje' deklaracje, nawet jeśli jeszcze nie jest na 1000% przekonany, że to wypali. A tak tylko na by ci czas zmarnował, a potem oznajmił, że nic nie obiecywał przecież, że znalazł sobie kogoś, kto mu bardziej pasuje albo wszedłby w relacje z tobą z braku laku, bo się nikt inny nie nawinął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 13:54   #39
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
(...)
Myślałam, że właśnie jak mu nakreślę czego konkretnie szukam co zrobiłam i on kontynuował znajomosć to znaczy, ze myslimy to samo a jednak nie... A seks potraktowałam jako jakąś karte przetargowa, no kurcze uznalam ze skoro gosc z tego co mowil fwb nie lubi to tez to dla niego cos wiecej.. ale jestem głupia dziekuje ellen za rady, trzeba sie do nich zaczac stosowac

Ale jedna rozmowa, szczególnie na pierwszej, czy drugiej randce to jest nic. Nakreślenie mniej więcej czego się w życiu oczekuje to nie jest deklaracja. Szczególnie, że potem temu niejako zaprzeczyłaś i sama zainicjowałaś randkę u niego i seks. No to sorry - w tym momencie masz jakieś zasady i się ich trzymasz, czy nie? Na miejscu faceta wcale nie byłabym tego pewna, więc nie możesz zwalać winy na niego. Nie, on Cię nie wykorzystał. Samą siebie chciałaś wykorzystać i myślałaś, że seksem coś automatycznie przyklepiesz. A tu ups, jednak nie. Osobną kwestią jest to, czy on był do końca szczery ze swoimi uczuciami, czy ten facet powinien Ci głowę zawracać. Może nie powinien był. Jednak co to zmienia, że jakaś tam wina jego może w tym być? Nic. Nie zmienia to faktu, że jednak powinnaś była być czujniejsza i trzymać się własnych przekonań, aby samej siebie nie skrzywdzić.

Z tym co kto czuje i uważa to myślę, że należy być na bieżąco. Bo na 1-2 randce można być entuzjastycznie nastawionym a potem zmienić zdanie. Jeżeli po kilku spotkaniach facet nic nie przebąkuje o "a może byśmy spróbowali" to też już jest jakaś informacja. Wtedy Ty musisz atakować temat i wóz albo przewóz. Ja się nie do końca zgadzam z dziewczynami wyżej, że nie trzeba się pytać o "chodzenie". W jakiś sensie jednak należy, tylko wiadomo, że w innych słowach. Ale wiedzieć na czym się stoi ma się prawo na każdym etapie. Nie trzeba do tego miesięcy, czy nawet długich tygodni spotkań. Po 3-4 randkach to już serio sporo się wie - np. czy z daną osobą chce się czegoś próbować, czy nie. Więc tu nie ma co się czaić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-12-15 o 13:57
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 14:36   #40
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Nie rozumiem po co go okłamałaś że nie chcesz związku
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 09:55   #41
niechcemisiezyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 24
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Nie mogę sobie z tą całą sytuacją poradzić Czuję taką pustkę.. Myślałam, że już w końcu poznałam kogoś odpowiedniego, a tu znowu klops..
niechcemisiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-16, 09:58   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Nie mogę sobie z tą całą sytuacją poradzić Czuję taką pustkę.. Myślałam, że już w końcu poznałam kogoś odpowiedniego, a tu znowu klops..

Na podstawie strasznie wręcz słabych przesłanek. Koleś rzucał hasła, które przecież ewidentnie świadczyły o tym, że nie, oj nie. Za szybko się angażujesz. O tym przecież również było już mówione w innym Twoim wątku. Podjęłaś terapię lub przynajmniej jakiś cykl spotkań z psychologiem? Pracujesz nad sobą? Czy liczysz na szczęście, że się książę trafi. Wybacz, ale trochę sama jesteś sobie winna, bo nie wyciągasz wniosków z poprzednich sytuacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 10:24   #43
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Jak zakładałam wątek to te pytanie nie padło. Zapytałam sie go o to w nocy, bo był dostępny.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------



Też tak uważam, ale mimo wszystko pluje sobie w brodę... Może mogłam nie pytać, i za miesiąc czy dwa sytuacja byłaby inna.. a teraz cierpie
Nie wierzę, że można coś "zepsuć" takim pytaniem. A w ogóle, jeśli znajomość dobrze się rozwija i jest duże wzajemne zainteresowanie, to to czuć i tego typu pytania nawet nie są specjalnie potrzebne. Po prostu "się dzieje". A jeśli juz pytania padną bo ktoś ma taką naturę że lubi mieć "na piśmie" to nie są w stanie niczego popsuć, wierz mi.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 13:52   #44
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Od tego mogłaś zacząć wątek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Dokładnie. Gdy przeczytałam Twój pierwszy post Autorko to pomyślałam, że o co Ci właściwie chodzi. A tu w międzyczasie okazuje się, że facet tak jakby się zadeklarował na miłą zabawę i nic więcej.



Zapytać zawsze możesz, czego on od Ciebie oczekuje i czy coś może się zmieniło w jego podejściu do związków. Jeśli nadal jego reakcja będzie wymijająca i będzie się "gubił" w odpowiedzi albo powie wprost, że nic z tego nie będzie, to weź to na klatę. Takie jest życie. Kto nie ryzykuje - nie pije szampana.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 17:44   #45
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Na podstawie strasznie wręcz słabych przesłanek. Koleś rzucał hasła, które przecież ewidentnie świadczyły o tym, że nie, oj nie. Za szybko się angażujesz. O tym przecież również było już mówione w innym Twoim wątku. Podjęłaś terapię lub przynajmniej jakiś cykl spotkań z psychologiem? Pracujesz nad sobą? Czy liczysz na szczęście, że się książę trafi. Wybacz, ale trochę sama jesteś sobie winna, bo nie wyciągasz wniosków z poprzednich sytuacji.
Dokładnie. Dodam tylko że czerwona lampka powinna zapalić się autorce gdy facet nazbyt próbuje się upewnić że dziewczyna jest gotowa na sex. Dla mnie to jasny sygnał że facetowi zależy na tym aby po wszystkim kiedy się wycofa z dalszej znajomości dziewczyna nie będzie kręcić afer. Moment w którym trzeci raz dopytuje "ale czy napewno?" to właśnie ten w którym należy raz jeszcze podkreślić że nie interesują nas jednorazowe numerki tak więc jeżeli ma to być tego typu akcja no to nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 07:15   #46
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89040113]Dokładnie. Dodam tylko że czerwona lampka powinna zapalić się autorce gdy facet nazbyt próbuje się upewnić że dziewczyna jest gotowa na sex. Dla mnie to jasny sygnał że facetowi zależy na tym aby po wszystkim kiedy się wycofa z dalszej znajomości dziewczyna nie będzie kręcić afer. Moment w którym trzeci raz dopytuje "ale czy napewno?" to właśnie ten w którym należy raz jeszcze podkreślić że nie interesują nas jednorazowe numerki tak więc jeżeli ma to być tego typu akcja no to nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
tak, to jest ten moment kiedy (gdyby mógł) dokończyłby: na pewno nie bedziesz robić afery o ten seks? bo związku to z tego nie będzie
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 08:54   #47
niechcemisiezyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 24
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Ja się czuję oszukana, bo wcześniej przed tym seksem dużo ze sobą rozmawialiśmy na te tematy. On sam wyraźnie zaznaczył, że fwb czy ons nie szuka, że nie lubi takich układów, i chce kogoś na poważnie.. I to nie było jakoś długo ta rozmowa przed tym wieczorem. Stąd miałam prawo przypuszczać, że ten seks to jednak dla niego coś więcej znaczy...

Oczywiście facet się nie odezwał już, a ja nadal jestem rozbita. Ciągle spotykam się ze znajomymi, żeby zapomnieć. Ale jak zostaję sama to jest masakra

A wydźwięk pierwszego posta jest jaki jest, bo założyłam wątek przed zapytaniem go, stąd nie zaczęłam słów, że mi uciekł choć już mi intuicja mówiła, że tak się stanie..

Edytowane przez niechcemisiezyc
Czas edycji: 2021-12-17 o 08:56
niechcemisiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 08:57   #48
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Ja się czuję oszukana, bo wcześniej przed tym seksem dużo ze sobą rozmawialiśmy na te tematy. On sam wyraźnie zaznaczył, że fwb czy ons nie szuka, że nie lubi takich układów, i chce kogoś na poważnie.. I to nie było jakoś długo ta rozmowa przed tym wieczorem. Stąd miałam prawo przypuszczać, że ten seks to jednak dla niego coś więcej znaczy...
Ale może on chciał z tobą wejść w związek, ale potem mu się odwidziało. Bo jednak stwierdził, że za wcześnie, że coś mu w tobie nie pasuje, co dyskwalifikuje cię na partnerkę. To ludzie nie mają prawa zmienić zdania? Lepiej by się czuła jakby teraz ciągnął tę znajomość z poczucia obowiązku?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 09:00   #49
niechcemisiezyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 24
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89040669]Ale może on chciał z tobą wejść w związek, ale potem mu się odwidziało. Bo jednak stwierdził, że za wcześnie, że coś mu w tobie nie pasuje, co dyskwalifikuje cię na partnerkę. To ludzie nie mają prawa zmienić zdania? Lepiej by się czuła jakby teraz ciągnął tę znajomość z poczucia obowiązku?[/QUOTE]

W jeden dzień zmienił zdanie? No jakoś trudno mi w to uwierzyć tym bardziej, że potem jeszcze mówił o następnych razach. A jak go zapytałam kim dla siebie jesteśmy to nagle wszystko się sypnęło..
niechcemisiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-17, 09:18   #50
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
W jeden dzień zmienił zdanie? No jakoś trudno mi w to uwierzyć tym bardziej, że potem jeszcze mówił o następnych razach. A jak go zapytałam kim dla siebie jesteśmy to nagle wszystko się sypnęło..
Widocznie jak przemyślał na chłodno, musiał ci udzielić odpowiedzi to stwierdził, że to nie to i uczciwej będzie nie marnować twojego czasu, skoro angażujesz się bardziej od niego.

Serio, jeśli czułaś, że facet kręci czy brakuje ci zaangażowania z jego strony, to nie musiałaś z nim uprawiać seksu, a skoro chciałaś to zrobić to się teraz tym nie zadręczaj, twierdząc, że zostałaś wykorzystana. W ten sposób tylko siebie uprzedmiotawiasz. To normalne uprawiać seks z kimś, kto nam się podoba. Nie musi to być jednoznaczne z żyli długo i szczęśliwie, ani też z preferowaniem ONS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 09:24   #51
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
W jeden dzień zmienił zdanie? No jakoś trudno mi w to uwierzyć tym bardziej, że potem jeszcze mówił o następnych razach. A jak go zapytałam kim dla siebie jesteśmy to nagle wszystko się sypnęło..
Bezsensu się tym zadręczasz. Skoro uważasz że Cię oszukał to tym bardziej nie rozumiem czemu o nim rozmyślasz? Z zasady jeżeli ktoś nas źle potraktuje to ta osoba powinna dla nas nie istnieć i tyle. Jeżeli rzeczywiście jest to dupek który kłamie żeby zaciągnąć dziewczynę do łóżka to chyba dobrze się stało że szybko się o tym przekonałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 09:28   #52
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Jak dla mnie ogromnym sygnałem ostrzegawczem było to, że głównie komplementował to, że jesteś spokojna, ułożona, grzeczna. W życiu nikt mi tak nie powiedział, to brzmi jak komplementowanie psa, a nie kobiety. Brzmi również jak komentarze wielu toksycznych facetów, którzy szukają dziewczyny na stałe pod kątem tego, żeby była zahukana, cichutka i wstrzemięźliwa. Jeśli faktycznie tak było to według mnie pójście z nim do łóżka automatycznie zmieniło jego postrzeganie Ciebie w tym aspekcie i wyleciałaś z kategorii "materiał na dziewczynę".

Co nie jest w ogóle Twoją winą nawet jeśli tak było, nawet lepiej się stało, że tak szybko facet odkrył karty i sam się usunął z obrazka. Wartościowy mężczyzna nie będzie kobiety oceniał pod kątem tego jak szybko poszła do łóżka, bo sam poszedł tak samo szybko. To jest domena głównie toksycznych i dość obleśnych typów, nawet jeśli tego nie widać na pierwszy rzut oka.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 09:32   #53
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ogromnym sygnałem ostrzegawczem było to, że głównie komplementował to, że jesteś spokojna, ułożona, grzeczna. W życiu nikt mi tak nie powiedział, to brzmi jak komplementowanie psa, a nie kobiety. Brzmi również jak komentarze wielu toksycznych facetów, którzy szukają dziewczyny na stałe pod kątem tego, żeby była zahukana, cichutka i wstrzemięźliwa. Jeśli faktycznie tak było to według mnie pójście z nim do łóżka automatycznie zmieniło jego postrzeganie Ciebie w tym aspekcie i wyleciałaś z kategorii "materiał na dziewczynę".

Co nie jest w ogóle Twoją winą nawet jeśli tak było, nawet lepiej się stało, że tak szybko facet odkrył karty i sam się usunął z obrazka. Wartościowy mężczyzna nie będzie kobiety oceniał pod kątem tego jak szybko poszła do łóżka, bo sam poszedł tak samo szybko. To jest domena głównie toksycznych i dość obleśnych typów, nawet jeśli tego nie widać na pierwszy rzut oka.
Umknęły mi te jego komplementy, ale w sumie to faktycznie mogło tak być. Wtedy tym bardziej nie ma po kim płakać. Ciekawe czy ta jego była była taka faktycznie toksyczna, czy to jego własna projekcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 09:48   #54
mikroorganizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 32
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ogromnym sygnałem ostrzegawczem było to, że głównie komplementował to, że jesteś spokojna, ułożona, grzeczna. W życiu nikt mi tak nie powiedział, to brzmi jak komplementowanie psa, a nie kobiety. Brzmi również jak komentarze wielu toksycznych facetów, którzy szukają dziewczyny na stałe pod kątem tego, żeby była zahukana, cichutka i wstrzemięźliwa. Jeśli faktycznie tak było to według mnie pójście z nim do łóżka automatycznie zmieniło jego postrzeganie Ciebie w tym aspekcie i wyleciałaś z kategorii "materiał na dziewczynę".

Co nie jest w ogóle Twoją winą nawet jeśli tak było, nawet lepiej się stało, że tak szybko facet odkrył karty i sam się usunął z obrazka. Wartościowy mężczyzna nie będzie kobiety oceniał pod kątem tego jak szybko poszła do łóżka, bo sam poszedł tak samo szybko. To jest domena głównie toksycznych i dość obleśnych typów, nawet jeśli tego nie widać na pierwszy rzut oka.
Też zwróciłam uwagę na te komplementy. Moim zdaniem to ładnie zapakowane "fajna jesteś, ale nudna, NIE WIDZĘ W TOBIE KOBIETY" 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mikroorganizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 09:53   #55
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89040712]Umknęły mi te jego komplementy, ale w sumie to faktycznie mogło tak być. Wtedy tym bardziej nie ma po kim płakać. Ciekawe czy ta jego była była taka faktycznie toksyczna, czy to jego własna projekcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Obstawiam to drugie mój eks o swojej byłej też mówił, że za dużo od niego wymagała, po czym na własnej skórze się przekonałam, co znaczą te "wysokie wymagania". Swoją drogą nauczyło mnie to, żeby uciekać jak facet zaczyna nadawać na swoją byłą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 10:08   #56
niechcemisiezyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 24
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Ja brałam to za komplementy, bo mówił, że woli takie spokojniejsze dziewczyny, bo on sam jest ekstrawertykiem i z osobą o takim samym temperamencie by się zamęczył. Nie widziałam ukrytego dna w tych komplementach, a może..

Co do byłej to opowiadał, że ciągle robiła mu afery, nie pozwalała wychodzić bez niej z kolegami, a jak już wyszedł to wydzwaniała, z wszystkiego musiał się jej tłumaczyć, itd. A w dniu kiedy powiedziałam mu co czuje to jeszcze powiedział, że akurat <dzisiaj> (w sensie tego dnia co mu powiedziałam tamto) się dowiedział, że jego ex w czymś go oszukiwała (nie powiedział szczegółów) to tym bardziej boi się mi tak szybko zaufać.
niechcemisiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 10:14   #57
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Ja brałam to za komplementy, bo mówił, że woli takie spokojniejsze dziewczyny, bo on sam jest ekstrawertykiem i z osobą o takim samym temperamencie by się zamęczył. Nie widziałam ukrytego dna w tych komplementach, a może..

Co do byłej to opowiadał, że ciągle robiła mu afery, nie pozwalała wychodzić bez niej z kolegami, a jak już wyszedł to wydzwaniała, z wszystkiego musiał się jej tłumaczyć, itd. A w dniu kiedy powiedziałam mu co czuje to jeszcze powiedział, że akurat <dzisiaj> (w sensie tego dnia co mu powiedziałam tamto) się dowiedział, że jego ex w czymś go oszukiwała (nie powiedział szczegółów) to tym bardziej boi się mi tak szybko zaufać.
Jak na 5-6 spotkań to strasznie dużo tego gadania o byłej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 10:18   #58
niechcemisiezyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 24
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Jak na 5-6 spotkań to strasznie dużo tego gadania o byłej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też to zauważyłam, ale to olałam, bo był 2 miesiące po rozstaniu to może musiał się wygadać. Ja sama nie lubię gadać o byłych, coś tam na odczepneg mu o swoim powiedziałam, ale w szczegóły nie wchodziłam, bo uwazam ze lepiej na poczatku nie opowiadac dram ze swojego zycia tym bardziej o ex
niechcemisiezyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 10:34   #59
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez niechcemisiezyc Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam, ale to olałam, bo był 2 miesiące po rozstaniu to może musiał się wygadać. Ja sama nie lubię gadać o byłych, coś tam na odczepneg mu o swoim powiedziałam, ale w szczegóły nie wchodziłam, bo uwazam ze lepiej na poczatku nie opowiadac dram ze swojego zycia tym bardziej o ex
Mnie w sumie nie przeszkadza rozmawianie o moich poprzednich relacjach jak ktoś jest ciekawy, ale nie rozumiem po co tyle gadać tak samemu z siebie i to na początku. Chyba tylko w ramach manipulacji, żebyś próbowała udowodnić, że ty taka nie jesteś.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-17, 10:54   #60
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Standardowo: kim dla niego jestem?

Wybacz, ale głównie to oszukałaś samą siebie i to nie pierwszy raz. To Ty odpowiadasz za dbanie o swój dobrostan i uczucia, a nie prawie obcy Zenek. To Ty powinnaś, skoro rzekomo masz takie wielkie zasady, sobie tych zasad pilnować i nie pchać się facetowi na chatę i nie uprawiać z nim seksu zanim nie przeprowadzicie rozmowy wprost na temat tego, co ten seks ma oznaczać dla każdego z Was.



Bo nie, nie jest konkretną i wprost rozmową teoretyzowanie, że FwB to ble i wolicie jak są uczucia, bo każde w tym momencie mówi o swoim życiu i swoim uniwersum, a nie o związku.



To, że on Ci przytakiwał nie znaczy, że - nie kłamie, - nie robi wyjątków, - że mówi to mając na myśli Twoją osobę. Ty nie wiedzieć czemu uznałaś, że facet jak powiedział, to na bank tak jest plus że Ciebie miał na myśli. Na jakiej podstawie? Swojego chciejstwa i hodowanej w sobie naiwności.



Tylko, że dziewczyno to jest kolejny raz podobna sytuacja, więc udawanie słodkiej, niewinnej lilijki, co to ją z szafy właśnie wypuścili i życia nie zna, to tak nie bardzo już. W tym jest niestety fałsz.
EDIT: pomyliłam Autorkę tego wątku z kimś innym. Mój błąd.



Czy on może być hipokrytą? Może być. Może ma inne zasady dla siebie, a inne dla dziewczyny. Tym bardziej nie ma po kim płakać. Ale czy mógł zwiać, bo wyczuł w Tobie i silną desperacją i jakieś takie niepoukładanie, że jedno mówisz, a drugie robisz i może seksem chcesz do zmusić do związku? Też możliwe. Ja mam spore wątpliwości, czy Ty tu nam wszystko szczerze piszesz i czy nie poszły do niego jakieś pełne pretensji smsy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-12-17 o 11:25
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 14:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.