Problemy pierwszego świata + ot, część 6. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-16, 14:43   #2881
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Każdy ma swój próg wrażliwości i dla mnie to był atak. Jak czytasz to z boku to może i inaczej wygląda, nie wiem.
Ale przy tekście o ,,Patusi kolejnej'' twoja wrażliwość jakoś ci nie przeszkodziła?

Najlepiej od razu wpiszcie do regulaminu, że wszelkie sugestie typu ,,to doczytaj/poszukaj sobie/wygoogluj jak nie wiesz'' to atak na użytkownika.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 14:44   #2882
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Jest wątek o szczepionkach na COVID-19, osobny od koronawirusowego, swego czasu dość aktywny.

Tak w ogóle to nie rozumiem tego usilnego bronienia moderacji i robienia za adwokata. Ewidentnie widać, że moderatorki brną w zaparte i racji nie mają - zgodne są w tym nawet użytkowniczki które w normalnych dyskusjach często mają odmienne zdanie. Nie rozumiem po prostu tworzenia takich kółeczek wzajemnej adoracji, gdzie grupka osób utwierdza się w swoich przekonaniach.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 14:47   #2883
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Ale przy tekście o ,,Patusi kolejnej'' twoja wrażliwość jakoś ci nie przeszkodziła?

Najlepiej od razu wpiszcie do regulaminu, że wszelkie sugestie typu ,,to doczytaj/poszukaj sobie/wygoogluj jak nie wiesz'' to atak na użytkownika.
Jak również przy "wypchaniu się sianem "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 14:49   #2884
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;89119960]
(...)
Pracuje w usługach i nawet na szkoleniach jest "zalecenie", żeby nie pisać cen na FB czy IG, bo to obniża poziom tego miejsca. W sensie: po co Ci klient dla którego cena jest ważna.
[/QUOTE]

Serio? Może chodzi o miejsca z usługami PREMIUM przez naprawdę duże P. Ale na pewno nie jest to dobry pomysł w przypadku zwykłego gabinetu fryzjerskiego / stomatologicznego / ... Na to to sobie może pozwolić ktoś, kto nie ma wokół żadnej konkurencji. A nawet w moim nieciekawym mieście jest gabinet kosmetyczny na gabinecie. Wszystkie mają cenniki. W aplikacji Moment, w której wiele gabinetów ma konta cennik to sprawa obowiązkowa.

Odwracając: po co klientowi iść do miejsca, gdzie mogą go skasować według chwilowego widzi-mi-się. Wbrew pozorom majętni ludzie na ogół mocno szanują pieniądze i patrzą ile co kosztuje.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:05   #2885
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Odwracając: po co klientowi iść do miejsca, gdzie mogą go skasować według chwilowego widzi-mi-się. Wbrew pozorom majętni ludzie na ogół mocno szanują pieniądze i patrzą ile co kosztuje.
To szkolenie to chyba dawne pracownice Sephory urządzają

Bardzo lubili tam kiedyś (bo nie wiem jak teraz) mierzyć klienta wzrokiem i na tej podstawie decydować, czy warto go obsłużyć, czy może trzeba za nim chodzić, bo coś ukradnie. Podobne podejście do klienta. Jak ubrał jeansy i bluzę/pyta o cenę, to pewnie biedak.

Tutaj wciąż wychodzi takie stereotypowe myślenie, że jak ktoś ma pieniądze, to się☠z tym obnosi i ich nie szanuje.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:11   #2886
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Jeżeli w jakimś miejscu w sieci nie znajdę w widocznym miejscu zakładki "cennik" albo innej formy, to po prostu rezygnuję i szukam dalej. Bardzo nie lubię tropić i poszukiwać najważniejszej dla mnie informacji tak naprawdę.

Trochę mi to przypomina pracę dla idei i owocowych czwartków - robienia z kwestii pieniędzy jakieś mistyczne halo.
Zalecenie o niepisaniu cen, by nie obniżyć poziomu miejsca? Borze, co za porąbana ideologia.

A co do tematu moderatorek, to dziwię się, że nadal jest cisza i żaden post nie jest tu nadal skasowany. Przecież posty nie odbiegają znacząco od tych na zdziwieniowym. Zejście do podziemia i szukanie wyjścia z sytuacji czy ćwiczenie palca wskazującego na użycie "delete"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:19   #2887
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=837577522c61f12fd19d267 21bfa89a63d19e6ec_63eec38 21f71b;89120165]To szkolenie to chyba dawne pracownice Sephory urządzają

Bardzo lubili tam kiedyś (bo nie wiem jak teraz) mierzyć klienta wzrokiem i na tej podstawie decydować, czy warto go obsłużyć, czy może trzeba za nim chodzić, bo coś ukradnie. Podobne podejście do klienta. Jak ubrał jeansy i bluzę/pyta o cenę, to pewnie biedak.

Tutaj wciąż wychodzi takie stereotypowe myślenie, że jak ktoś ma pieniądze, to się☠z tym obnosi i ich nie szanuje.[/QUOTE]

sephora i douglas chyba celują w takich nowobogackich.. takich właśnie co mają trochę kasy i się z nią obnoszą.

i bynajmniej nie mam zamiaru nikogo urazić. sama czasem kupuję w sephorze, ale za każdym razem czuję się tam jak intruz.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 15:22   #2888
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Tak, ja nie lubię ani sephory ani douglasa Jeszcze dobrze nie wejdę a już stoi nademną kobieta jak kat, nie mogę się sama w spokoju 'porozglądać'.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:23   #2889
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Serio? Może chodzi o miejsca z usługami PREMIUM przez naprawdę duże P. Ale na pewno nie jest to dobry pomysł w przypadku zwykłego gabinetu fryzjerskiego / stomatologicznego / ... Na to to sobie może pozwolić ktoś, kto nie ma wokół żadnej konkurencji. A nawet w moim nieciekawym mieście jest gabinet kosmetyczny na gabinecie. Wszystkie mają cenniki. W aplikacji Moment, w której wiele gabinetów ma konta cennik to sprawa obowiązkowa.

Odwracając: po co klientowi iść do miejsca, gdzie mogą go skasować według chwilowego widzi-mi-się. Wbrew pozorom majętni ludzie na ogół mocno szanują pieniądze i patrzą ile co kosztuje.
Ja się z tym w sumie spotykam głównie w takich premium restauracjach czy butikach, teraz na Walentynki trafiłam do knajpki, gdzie nie było cen w menu, no ale raczej to było też o tyle specyficzne miejsce, że zrzeszało głównie ludzi, których te ceny jakoś bardzo nie obchodzą. Nie powiedziałabym też, że majętni ludzie jakoś bardzo liczą pieniądze, nie z moich obserwacji, no ale to też inna sprawa, że natrafiam na nich tłumnie głównie w miejscach, gdzie idzie się pieniądze wydawać, więc może to być jakiś bias

Co do wątku moderacyjnego to bardzo spodobało mi się, jak moderatorka przyznała, że nawet jak obiektywnie nikt na nią nie naskoczył to ona poczuła się subiektywnie obrażona, dlatego postanowiła zaatakować w odwecie za urojone krzywdy Bardzo dojrzałe, aż człowiekowi przypomina się gimnazjum.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:32   #2890
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Złożyłam ten cały wniosek o usunięcie konta. Nie będę nabijać więcej postów na tym forum - poczytałam jeszcze trochę o spammarketingu w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek i już całkiem się zniechęciłam. W każdym razie pozdrawiam i dziękuję za różne fajne dyskusje. Szczególnie pozdrawiam Mimiko, Meliandre, Ingrid, sublips, Celestine - jest jeszcze więcej wizażanek, które cenie, ale mam scisk mózgu i nie umiem sobie przypomnieć nicków. Ciao dziewczyny!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:34   #2891
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Ja się z tym w sumie spotykam głównie w takich premium restauracjach czy butikach, teraz na Walentynki trafiłam do knajpki, gdzie nie było cen w menu, no ale raczej to było też o tyle specyficzne miejsce, że zrzeszało głównie ludzi, których te ceny jakoś bardzo nie obchodzą. Nie powiedziałabym też, że majętni ludzie jakoś bardzo liczą pieniądze, nie z moich obserwacji, no ale to też inna sprawa, że natrafiam na nich tłumnie głównie w miejscach, gdzie idzie się pieniądze wydawać, więc może to być jakiś bias

Co do wątku moderacyjnego to bardzo spodobało mi się, jak moderatorka przyznała, że nawet jak obiektywnie nikt na nią nie naskoczył to ona poczuła się subiektywnie obrażona, dlatego postanowiła zaatakować w odwecie za urojone krzywdy Bardzo dojrzałe, aż człowiekowi przypomina się gimnazjum.
na co dzień też tam cen nie ma w menu? zasadniczo jeśli ktoś tam bywa i zna codzienne ceny, to pewnie wiedział czego się spodziewać.


ale z taką walemtynkową akcją też się spotkałam. było specjalne walentynkowe menu i ono nie miało cen. było natomiast gdzieś tam podane (na funpage chyba, nie na menu), że cena dowolnie skomponowanego zestawu: przystawka, drugie danie, deser i 2 kieliszki wina, wynosiła tyle i tyle
w menu faktycznie tych cen podanych nie było

nie wiem co to miało na celu. z mężem tak strzelaliśmy, że to bardziej romantyczne pewnie
albo że można wmawiać partnerce, że się ją zabrało do super-ekskluzywnej knajpy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 15:35   #2892
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89120205]Złożyłam ten cały wniosek o usunięcie konta. Nie będę nabijać więcej postów na tym forum - poczytałam jeszcze trochę o spammarketingu w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek i już całkiem się zniechęciłam. W każdym razie pozdrawiam i dziękuję za różne fajne dyskusje. Szczególnie pozdrawiam Mimiko, Meliandre, Ingrid, sublips, Celestine - jest jeszcze więcej wizażanek, które cenie, ale mam scisk mózgu i nie umiem sobie przypomnieć nicków. Ciao dziewczyny!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Szkoda... będzie mi ciebie brakowało wszystkiego dobrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:37   #2893
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89120205]Złożyłam ten cały wniosek o usunięcie konta. Nie będę nabijać więcej postów na tym forum - poczytałam jeszcze trochę o spammarketingu w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek i już całkiem się zniechęciłam. W każdym razie pozdrawiam i dziękuję za różne fajne dyskusje. Szczególnie pozdrawiam Mimiko, Meliandre, Ingrid, sublips, Celestine - jest jeszcze więcej wizażanek, które cenie, ale mam scisk mózgu i nie umiem sobie przypomnieć nicków. Ciao dziewczyny!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

o nie... wielka szkoda. za chwilę nie będzie z kim rozmawiać tutaj
ale rozumiem decyzję i podejrzewam, że niedługo zrobię to samo. pozdrowienia i dużo dobrego w realnym życiu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:42   #2894
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

O jaki spammarketing w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek chodzi?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:42   #2895
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Ja po prostu nie rozumiem chyba tego, po co pełnić rolę administratora, której - w moim przynajmniej odczuciu - się po prostu nie lubi. Bardzo lubiłam kiedyś posty Mijanou i do tej pory uważam, że niektóre są sensowne, ale widzę bardzo dużą różnicę w tonie wypowiedzi, w odnoszeniu się do innych użytkowników po uzyskaniu funkcji - wręcz frustrację. Sama nie chciałabym administrować czy moderować forum - to nie jest dla wszystkich.

A ten post jest tutaj - chyba linkowanie nie jest zabronione - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279578&page=98 i ja jestem w niemałym szoku.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89120205]Złożyłam ten cały wniosek o usunięcie konta. Nie będę nabijać więcej postów na tym forum - poczytałam jeszcze trochę o spammarketingu w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek i już całkiem się zniechęciłam. W każdym razie pozdrawiam i dziękuję za różne fajne dyskusje. Szczególnie pozdrawiam Mimiko, Meliandre, Ingrid, sublips, Celestine - jest jeszcze więcej wizażanek, które cenie, ale mam scisk mózgu i nie umiem sobie przypomnieć nicków. Ciao dziewczyny!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Bardzo szkoda, to ostateczna decyzja ? Ale życzę oczywiście powodzenia.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:45   #2896
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
na co dzień też tam cen nie ma w menu? zasadniczo jeśli ktoś tam bywa i zna codzienne ceny, to pewnie wiedział czego się spodziewać.
Nie ma na co dzień, ale to nie jest też restauracja, do której się chodzi na co dzień, tylko taka ą ę z gwiazdką Michelin, do której się stolik rezerwuje miesiące w przód, więc one się trochę innymi zasadami rządzą. I w takich "premium" usługach jeszcze w miarę rozumiem/wybaczam to niepodawanie cen, bo nie oszukujmy się, przeciętny Kowalski przypadkiem do takiej nie wejdzie, ale gdzieś u osiedlowego fryzjera to trochę paranoja.

Fajnie, niech teraz odejdzie/zostanie zbanowanych kilka normalnych, wnoszących coś merytorycznego na forum użytkowniczek, byle tylko troll mógł hasać, a moderacja nie musiała się przyznać do błędu, no cóż.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:46   #2897
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Nie ma na co dzień, ale to nie jest też restauracja, do której się chodzi na co dzień, tylko taka ą ę z gwiazdką Michelin, do której się stolik rezerwuje miesiące w przód, więc one się trochę innymi zasadami rządzą. I w takich "premium" usługach jeszcze w miarę rozumiem/wybaczam to niepodawanie cen, bo nie oszukujmy się, przeciętny Kowalski przypadkiem do takiej nie wejdzie, ale gdzieś u osiedlowego fryzjera to trochę paranoja.

Fajnie, niech teraz odejdzie/zostanie zbanowanych kilka normalnych, wnoszących coś merytorycznego na forum użytkowniczek, byle tylko troll mógł hasać, a moderacja nie musiała się przyznać do błędu, no cóż.
Dokladnie taką sytuację przewidziałam ale przecież kogo to obchodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:46   #2898
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Niektóre audiobooki zwlaszcza te czytane przez wysokie głosy piszczą w przyspieszeniu x1,2 już i muszę sluchać powoli
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:47   #2899
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Nie ma na co dzień, ale to nie jest też restauracja, do której się chodzi na co dzień, tylko taka ą ę z gwiazdką Michelin, do której się stolik rezerwuje miesiące w przód, więc one się trochę innymi zasadami rządzą. I w takich "premium" usługach jeszcze w miarę rozumiem/wybaczam to niepodawanie cen, bo nie oszukujmy się, przeciętny Kowalski przypadkiem do takiej nie wejdzie, ale gdzieś u osiedlowego fryzjera to trochę paranoja.

Fajnie, niech teraz odejdzie/zostanie zbanowanych kilka normalnych, wnoszących coś merytorycznego na forum użytkowniczek, byle tylko troll mógł hasać, a moderacja nie musiała się przyznać do błędu, no cóż.
a to faktycznie, inna sytuacja. podejrzewam, że jak ktoś idzie do takiej restauracji to nie po to, aby liczyć ile za obiad wyjdzie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 15:47   #2900
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89120205]Złożyłam ten cały wniosek o usunięcie konta. Nie będę nabijać więcej postów na tym forum - poczytałam jeszcze trochę o spammarketingu w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek i już całkiem się zniechęciłam. W każdym razie pozdrawiam i dziękuję za różne fajne dyskusje. Szczególnie pozdrawiam Mimiko, Meliandre, Ingrid, sublips, Celestine - jest jeszcze więcej wizażanek, które cenie, ale mam scisk mózgu i nie umiem sobie przypomnieć nicków. Ciao dziewczyny!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Szkoda Princess. Czasami jak miałaś dłuższą przerwę w wizażu to brakowało mi Twoich postów, a co dopiero teraz, jak usuniesz konto. Wszystkiego dobrego


Wysłane z iPhone
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:55   #2901
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja przegapiłam i w ogóle nie rozumiem o co chodzi.

Zwykle trzymam stronę moderacji jeśli chodzi o edana, ale skoro pousuwały posty (które były takie prześmiewcze), to mocny strzał w kolano, bo nie jestem w stanie tego zweryfikować - automatycznie nasuwa się wniosek, że moderatorki przesadziły i nie mają racji.

I to mój PPŚ, bo mam teraz FOMO.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moderatorki to feminatyw. Jednak uzywasz?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 15:58   #2902
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Dzięki dziewczyny, miło się czyta. Jeśli chodzi o użytkowniczki to jest tutaj mega dużo fajnych dziewczyn. Nie zliczę ile razy coś kupiłam/zrobiłam z polecenia wizażanek

Nie wykluczam, że jak kiedyś może zrobi lepszy klimat to wrócę-no chyba, że już nie będzie dla kogo i po co, bo niestety zmierza to w takim, a nie innym kierunku.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:01   #2903
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89120205]Złożyłam ten cały wniosek o usunięcie konta. Nie będę nabijać więcej postów na tym forum - poczytałam jeszcze trochę o spammarketingu w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek i już całkiem się zniechęciłam. W każdym razie pozdrawiam i dziękuję za różne fajne dyskusje. Szczególnie pozdrawiam Mimiko, Meliandre, Ingrid, sublips, Celestine - jest jeszcze więcej wizażanek, które cenie, ale mam scisk mózgu i nie umiem sobie przypomnieć nicków. Ciao dziewczyny!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Szkoda, mam nadzieje ze kiedys wrocisz.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
o nie... wielka szkoda. za chwilę nie będzie z kim rozmawiać tutaj
ale rozumiem decyzję i podejrzewam, że niedługo zrobię to samo. pozdrowienia i dużo dobrego w realnym życiu
No weź, nie wszystkie naraz.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:03   #2904
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
o nie... wielka szkoda. za chwilę nie będzie z kim rozmawiać tutaj
ale rozumiem decyzję i podejrzewam, że niedługo zrobię to samo. pozdrowienia i dużo dobrego w realnym życiu
Niestety kilka osób reprezentujących moderację zapomniało o tym, że faktów nie interesują czyjeś uczucia. Nie powinno być tak, że moderator w zależności jak mu pasuje pozuje albo na "skrzywdzoną niewinność", zwykłą użytkowniczkę, albo sięga po narzędzia władzy i ich nadużywa. To jest fakt - dowodem na jego poparcie są usuwane ostatnio posty. Jeżeli kogoś to zajęcie przerasta, to przecież można ustąpić z funkcji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:03   #2905
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Ja nie wiem czy modki ktoś szantażuje i zmusza do moderowania czy co? Już abstrahując od tego, czy mają rację czy nie (nie mają :p), to ja już bym to rzuciła, nie chciałoby mi się przepychać wiecznie.
Wizaż i tak skurczył się bardzo mocno przez ostatnie kilka lat, kiedyś takie chodliwe wątki miały trzaskane dosłownie kilkadziesiąt stron dziennie, cały czas powstały nowe, a teraz to czasem prawie nie mam co nadrabiać. Z taką moderacją to forum już do końca umrze. I to jest mój problem pierwszego świata, bo lubię fora, a forma komentarzy na FB w ogóle do mnie nie przemawia.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:05   #2906
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89120263]Dzięki dziewczyny, miło się czyta. Jeśli chodzi o użytkowniczki to jest tutaj mega dużo fajnych dziewczyn. Nie zliczę ile razy coś kupiłam/zrobiłam z polecenia wizażanek

Nie wykluczam, że jak kiedyś może zrobi lepszy klimat to wrócę-no chyba, że już nie będzie dla kogo i po co, bo niestety zmierza to w takim, a nie innym kierunku.
[/QUOTE]

Pozostaje trzymać kciuki za zmiany w wiadomej obsadzie i dzięki nim powroty użytkowniczek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:05   #2907
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89120205]Złożyłam ten cały wniosek o usunięcie konta. Nie będę nabijać więcej postów na tym forum - poczytałam jeszcze trochę o spammarketingu w wykonaniu moderatorek i niektórych stałych użytkowniczek i już całkiem się zniechęciłam. W każdym razie pozdrawiam i dziękuję za różne fajne dyskusje. Szczególnie pozdrawiam Mimiko, Meliandre, Ingrid, sublips, Celestine - jest jeszcze więcej wizażanek, które cenie, ale mam scisk mózgu i nie umiem sobie przypomnieć nicków. Ciao dziewczyny!

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Szkoda i tez pozdrawiam Mam nadzieje, ze kiedys wrocisz.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:06   #2908
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy modki ktoś szantażuje i zmusza do moderowania czy co? Już abstrahując od tego, czy mają rację czy nie (nie mają :p), to ja już bym to rzuciła, nie chciałoby mi się przepychać wiecznie.
Wizaż i tak skurczył się bardzo mocno przez ostatnie kilka lat, kiedyś takie chodliwe wątki miały trzaskane dosłownie kilkadziesiąt stron dziennie, cały czas powstały nowe, a teraz to czasem prawie nie mam co nadrabiać. Z taką moderacją to forum już do końca umrze. I to jest mój problem pierwszego świata, bo lubię fora, a forma komentarzy na FB w ogóle do mnie nie przemawia.
Rzeczywiście. Nawet ciekawe wątki szybko umierają.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:06   #2909
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Wizaż i tak skurczył się bardzo mocno przez ostatnie kilka lat, kiedyś takie chodliwe wątki miały trzaskane dosłownie kilkadziesiąt stron dziennie, cały czas powstały nowe, a teraz to czasem prawie nie mam co nadrabiać.
Tez to zauwazylam, szkoda.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 16:11   #2910
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy modki ktoś szantażuje i zmusza do moderowania czy co? Już abstrahując od tego, czy mają rację czy nie (nie mają :p), to ja już bym to rzuciła, nie chciałoby mi się przepychać wiecznie.
Wizaż i tak skurczył się bardzo mocno przez ostatnie kilka lat, kiedyś takie chodliwe wątki miały trzaskane dosłownie kilkadziesiąt stron dziennie, cały czas powstały nowe, a teraz to czasem prawie nie mam co nadrabiać. Z taką moderacją to forum już do końca umrze. I to jest mój problem pierwszego świata, bo lubię fora, a forma komentarzy na FB w ogóle do mnie nie przemawia.
Tez mi szkoda, bo na fejsa nie wchodze, nie udzielam sie na insta, wchodze tylko tu.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 07:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.