Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 17:40   #3391
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

P. Aneta Hybsz ma salon na Zielonogórskiej ( dawna lokalizacja na Krasińskiego), a Pani Alina na Sokolniczej
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:19   #3392
staszekbrzezinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

2012-03-13 00:38 darii Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław
witajcie, ja zrelacjonuje dziś dwie wizyty.
jakieś 2,5 miesiąca temu byłam u pani Aliny z Lorenco (zachęcona Waszymi pozytywnymi komentarzami).


czy koleżanka mogłaby pisać wrażenia zaraz po swojej wizycie? 2.5 miesiąca nie jest za długim okresem?

Wczoraj 18:33 malgorzatkab78 Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław
Pani aneta Hybsz? to salon przy zielonogórskiej?
hmm tak sobie myślę czy przypadkiem pani Aneta nie opiera się juz tylko na swojej opinii, którą sobie wyrobiła i być może już się nie stara, skoro coraz cześciej pojawiają się minusy jej fachowości, co myślicie?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

przepraszam miałam napisać to o pani Alinie, że opiera się chyba na swojej opinii.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

w internecie jest też atelier Aneta hybsz przy krasińskiego? to tam byłaś?

a w tym komentarzu to nie można nic wywnioskować. Piszmy rzetelnie swoje opinie. Są osoby które czytając to forum kierują się naszymi poradami.
staszekbrzezinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 12:45   #3393
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy ktoś coś może słyszał o takim salonie?
http://www.studio71.wroclaw.pl/


a dla chętnych wlasnie znalazłam kupon na my deal do salonu p. Anety Hybsz

http://www.mydeal.pl/strzyzenie_i_mo...claw-6211.html
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:13   #3394
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez staszekbrzezinka Pokaż wiadomość
2012-03-13 00:38 darii Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław
witajcie, ja zrelacjonuje dziś dwie wizyty.
jakieś 2,5 miesiąca temu byłam u pani Aliny z Lorenco (zachęcona Waszymi pozytywnymi komentarzami).


czy koleżanka mogłaby pisać wrażenia zaraz po swojej wizycie? 2.5 miesiąca nie jest za długim okresem?

Wczoraj 18:33 malgorzatkab78 Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław
Pani aneta Hybsz? to salon przy zielonogórskiej?
hmm tak sobie myślę czy przypadkiem pani Aneta nie opiera się juz tylko na swojej opinii, którą sobie wyrobiła i być może już się nie stara, skoro coraz cześciej pojawiają się minusy jej fachowości, co myślicie?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

przepraszam miałam napisać to o pani Alinie, że opiera się chyba na swojej opinii.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

w internecie jest też atelier Aneta hybsz przy krasińskiego? to tam byłaś?

a w tym komentarzu to nie można nic wywnioskować. Piszmy rzetelnie swoje opinie. Są osoby które czytając to forum kierują się naszymi poradami.
Moja opinia na temat p. Aliny także została wyrażona prawie 3 mieś. po wizycie, ale chyba jasne jest, że wrażenia i odczucia jakie były zaraz po, dokładnie pamietam i gdybym wypowiedziała się tuż po mogłoby to być niemiarodajne. Bo z koloru w 1 momencie zadowolona na 100% nie byłam, a z cięcia równiez. Teraz włosy odrosły, ładnie się układają w tak długi czas PO wizycie, rekonstrukcja joico utrzymała efekty prawie 3 tyg PO wizycie, a kolor ładnie wkomponowuje się w odrost w 3 mieś PO wizycie, wiele osób sądzi, że to mój naturalny(bo prawie jest)....Także każdy moim zdaniem może wyrazić swoją opinię w dowolnym momencie, jak minie trochę czasu to lepiej ocenić rezultaty niż zaraz na gorąco. Zresztą, każdy może opisać swoje wrażenia kiedy chce
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:53   #3395
Moonika_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam Panią Karolinę w Renomie, byłam parę dni temu w ich salonie z kuponu, nawet nie wiedziałam, że usługa może być tak zabawna. Potrafi doradzić fryzurę, jest również u nich coś takiego jak karta stałego klienta, warto założyć. Bardzo się cieszę, że tam trafiłam, i na pewno wrócę.
Pozdrawiam
Moonika_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:55   #3396
aniamil90
Przyczajenie
 
Avatar aniamil90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Dziś przy okazji odrostów ucięłam sobie pogawędkę z dziewczyną z JLD w Renomie. Ona ścina nożyczkami i pytałam co z tymi nieszczęsnymi maszynkami, bo dziewczęta lamentują nad tym aspektem jak Polska długa i szeroka - powiedziała, że taka jest polityka firmy i że w sumie mają obowiązek tak ścinać, tak im każą i tak uczą na szkoleniu. Przyznała, że próbuje tej metody, ale woli staromodne nożyczki i póki ich jej nie zabiorą będzie ich używać, hyhyhyhy

A tak przy okazji to wcale nie robią tam tylko L'orealem jeśli idzie o farby. Dziś zmusiłam panią, aby położyła mi Majirel, bo nie miałam tego nigdy na głowie, a byłam ciekawa, przy okazji dowiedziałam się, że ostatnio kładła mi coś innego - coś na 'I' czy na 'J' kurcze widziałam wzornik, ale zapomniałam nazwy. W każdym razie mówiła, że woli tamtą farbę, a nie L'oreal, bo nie zna tej farby zbytnio, hmmm...

Kurcze tak poplotkowałam trochę, próbowałam coś powyciągać - okazało się, że większość dziewczyn tam nie ma nawet matury i są po zawodówkach... niby nic, ale jakoś to mną wstrząsnęło..yyy
Witam,
Pracowałam w tym salonie (i chciałam podkreślić, że nie jest to ani reklama, ani antyreklama) farby o których mowa to Imaijs, jakieś włoskie farby na wyłączność, wcześniej też pracowali na Artego, jeżeli chodzi o L'Oreala to tylko Majirel wchodzi w grę, o to od niedawna można zapomnieć o farbowaniu Inoą, Richess, HiRichess, Luo, czy nowymi DiaLight lub DiaRichess. Jeżeli chodzi o strzyżenie maszynkami to faktycznie to filozofia firmy, i całkiem nie zła rzecz, pod warunkiem, że fryzjer przejdzie faktycznie to szkolenie. Nie każdy pracujący jest szkolony, przynajmniej tak było za mojej kadencji Dlatego też można strzyc nożyczkami. Jeżeli chodzi o fryzjerów z Renomy, to z całego serca polecam Panią Izę, pracuje tam na pewno najdłużej z nich wszystkich, praktycznie od początku historii JLD w Renomie, i z pewnością zna się na rzeczy. Pozdrawiam
aniamil90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:48   #3397
aniamil90
Przyczajenie
 
Avatar aniamil90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Męskie wzroki na głowie

Cytat:
Napisane przez malenka19 Pokaż wiadomość
Witam

Czy któraś z Was może polecić lub wie gdzie można zrobić męskie wzorki na głowie we WROCŁAWIU ?
Znam jedną fajną dziewczynę. Robi cuda - nie wzorki Dorota, ostatnio pracowała w Hair Couft, czy jakoś tak w każdym razie magnolia.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Jaką koloryzację? Jakie farby Cię interesują i granice cenowe? Może pomogę, trochę się znam na tym temacie Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Moonika_28 Pokaż wiadomość
Polecam Panią Karolinę w Renomie, byłam parę dni temu w ich salonie z kuponu, nawet nie wiedziałam, że usługa może być tak zabawna. Potrafi doradzić fryzurę, jest również u nich coś takiego jak karta stałego klienta, warto założyć. Bardzo się cieszę, że tam trafiłam, i na pewno wrócę.
Pozdrawiam
Dużo tych zwolenniczek Pani Karoliny, to taka szczupła blondynka z grzywką?
aniamil90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 21:08   #3398
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Bylam dzisiaj u polecanej Pani Ani z Kwiskiej na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury.
Poprawiała mi to, co spieprzyła poprzednia fryzjerka i trochę skróciła włosy.
Faktycznie przy strzyżeniu "wypieszcza" niemal każdy kłak. Przed strzyżeniem uważnie przygląda się, jak włosy się układaja naturalnie (bez układania) i zwraca uwagę , w jaki sposób wyrastają one z głowy, co mi isę bardzo podobało.
Cena- 75 zł za mycie, strzyżenie włosów lekko za ramiona i modelowanie.
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 22:47   #3399
cucumber
Raczkowanie
 
Avatar cucumber
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny moze sie orientujecie
Wiecie gdzie we Wrocławiu zrobie kolorowe końcówki ? najlepiej pare kolorow
cucumber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 10:50   #3400
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, Tak żeby nieco przewietrzyć to forum- szukam opinii na temat salonu fryzjerskiego INSPIRACJA (Plac Bema) - głównie koloryzacja. Wiem że teraz pracują tylko na kolorówce Wella. Mieszkam w okolicy, więc w razie pozytywnych opinii byłby to dobry strzał, jednak mam mieszane uczucia, gdyż rozmowa była zbyt asekuracyjna- miałam wrażenie, że Pani nie za bardzo umie wyrazić jakąś zdecydowaną opinię odnośnie koloru/odcienia farby dla mnie.W necie znalazłam tylko 3 opinie, wszystkie pozytywne.
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:22   #3401
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ameliamaj Pokaż wiadomość
Hej, Tak żeby nieco przewietrzyć to forum- szukam opinii na temat salonu fryzjerskiego INSPIRACJA (Plac Bema) - głównie koloryzacja. Wiem że teraz pracują tylko na kolorówce Wella. Mieszkam w okolicy, więc w razie pozytywnych opinii byłby to dobry strzał, jednak mam mieszane uczucia, gdyż rozmowa była zbyt asekuracyjna- miałam wrażenie, że Pani nie za bardzo umie wyrazić jakąś zdecydowaną opinię odnośnie koloru/odcienia farby dla mnie.W necie znalazłam tylko 3 opinie, wszystkie pozytywne.
ja mogę polecić ścięcie w tym salonie - zarówno męskie jak i damskie, niestety w kwestii koloryzacji nie pomogę
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 22:07   #3402
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cucumber Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny moze sie orientujecie
Wiecie gdzie we Wrocławiu zrobie kolorowe końcówki ? najlepiej pare kolorow
JLD w Renomie. Di color na 100%, wieksza ilosc kolorkow - to pewnie kwestia przedyskutowania.
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 07:56   #3403
cocomilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ponowie moje pytanie bo już się pogubiłam w tym wątku ^^
Znacie dobrego fryzjera,frzyjerke najlepiej obcokrajowca,który miał doczynienia z włosami kręconymi,afrykańskie itp ? Mam kręcone ale one nie są takie same jak te 100% Polskie itd XD trzeba je inaczej pielegnowac,sa strasznie suche,lamia sie i maja inne choroby.Zastanawiam sie wlasnie czy nie kupic czegos na porost wlosow z afrykanskich produktow bo z polskich czy innych to raczej mi nie sluzy..zupelnie co innego...
cocomilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:57   #3404
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cocomilk Pokaż wiadomość
Ponowie moje pytanie bo już się pogubiłam w tym wątku ^^
Znacie dobrego fryzjera,frzyjerke najlepiej obcokrajowca,który miał doczynienia z włosami kręconymi,afrykańskie itp ? Mam kręcone ale one nie są takie same jak te 100% Polskie itd XD trzeba je inaczej pielegnowac,sa strasznie suche,lamia sie i maja inne choroby.Zastanawiam sie wlasnie czy nie kupic czegos na porost wlosow z afrykanskich produktow bo z polskich czy innych to raczej mi nie sluzy..zupelnie co innego...
Z tego co mi wiadomo, najlepiej przydalaby Ci sie wycieczka do UK, lub ewentualnie Niemiec. Tam możesz podreptac do specjalistycznego sklepu fryzjerskiego. Druga ewentualnosc to znalezienie takigo sklepu w sieci, ktory wysyla do Polski swoje produkty, lub poproszenie ewentualych znajomych/rodzine aby pomogli w zdobyciu tego specyfiku.

Moja znajoma ma mocno krecone wlosy a la afro (lecz nie afrykanskie) wiecznie suche etc, odkad kupuje w UK specyfiki dla wlosow afrykanskich kondycja jej wlosow poprawila sie o 100%. Te kosmetyki po prostu sa mocniejsze, maja inna baze i mocniej nawilzaja i reperuja. Sama na nie ostrze zeby...
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:43   #3405
Falkor1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Gdzie zrobią dobrą trwałą?Znacie jakiś namiar?
Falkor1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:58   #3406
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cocomilk Pokaż wiadomość
Ponowie moje pytanie bo już się pogubiłam w tym wątku ^^
Znacie dobrego fryzjera,frzyjerke najlepiej obcokrajowca,który miał doczynienia z włosami kręconymi,afrykańskie itp ? Mam kręcone ale one nie są takie same jak te 100% Polskie itd XD trzeba je inaczej pielegnowac,sa strasznie suche,lamia sie i maja inne choroby.Zastanawiam sie wlasnie czy nie kupic czegos na porost wlosow z afrykanskich produktow bo z polskich czy innych to raczej mi nie sluzy..zupelnie co innego...
Hey , ja co prawda w kwestii fryzjera nie pomogę , ale jeśli chodzi o pielęgnację Twojego typu włosów to dobre opinie słyszałam o szamponach i odżywkach serii KeraCare firmy Avlon http://www.avlon.com/product1.html oraz Cream of Nature http://www.cremeofnature.co.uk/products_1.asp#Kiwi z ekstraktem kiwi i cytrusów , oba te produkty przeznaczone są właśnie do pielęgnacji włosów afroamerykańskich - kruchych , łamliwych , szorstkich i mocno kręconych. Dostępne są w Anglii cenach między 3£ a 6£ . Może spróbuj poszukać na ebay'u
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 11:16   #3407
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Treść usunięta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 15:13   #3408
MIIO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam,
czy ktoś się orientuje gdzie obecnie pracuje p. Ewelina z Dariusa na Oławskiej (jeszcze 2 miesiące temu tam była). Będę wdzięczna za info.
MIIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 23:52   #3409
cocomilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ameliamaj Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo, najlepiej przydalaby Ci sie wycieczka do UK, lub ewentualnie Niemiec. Tam możesz podreptac do specjalistycznego sklepu fryzjerskiego. Druga ewentualnosc to znalezienie takigo sklepu w sieci, ktory wysyla do Polski swoje produkty, lub poproszenie ewentualych znajomych/rodzine aby pomogli w zdobyciu tego specyfiku.

Moja znajoma ma mocno krecone wlosy a la afro (lecz nie afrykanskie) wiecznie suche etc, odkad kupuje w UK specyfiki dla wlosow afrykanskich kondycja jej wlosow poprawila sie o 100%. Te kosmetyki po prostu sa mocniejsze, maja inna baze i mocniej nawilzaja i reperuja. Sama na nie ostrze zeby...

Dzięki wielkie ! NA PEWNO SKORZYSTAM!~!! niestety bede skazana na zakupy internetowe albo wyjazd za granice jak na razie stosuje wode brzozowa i łykam witaminki,widac efekty,ze szybciej rosnac,bardziej blyszcza,miekkie sa i puszyste
cocomilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 18:52   #3410
qrzesieq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MIIO Pokaż wiadomość
Witam,
czy ktoś się orientuje gdzie obecnie pracuje p. Ewelina z Dariusa na Oławskiej (jeszcze 2 miesiące temu tam była). Będę wdzięczna za info.
Panią Ewelinę można spotkać tutaj: http://www.eccelente.com.pl/kontakt-...w-centrum.html Polecam
qrzesieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:54   #3411
MIIO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

qrzesieq- WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI!!!
MIIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 17:14   #3412
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja byłam dwa tygodnie temu w Eccelente Hair Design - wykupiłam bon na zakupach grupowych - koloryzacja, strzyżenie i maska za 85zł. Zostałam przywitana herbatką, potem rozmowa z fryzjerką (ja akurat byłam u p. Uli), która odradziła mi moją koncepcję kolorystyczną i zaproponowała coś innego. Zaakceptowałam, położyła farbę i czekałam. Potem sauna na włosy i strzyżenie. Zrobiłam sobie grzywkę i podcięłam końcówki (i fryzjerka naprawdę je tylko podcięła minimalnie). Koniec końców z fryzury i koloru byłam bardzo zadowolona, zebrałam następnego dnia mnóstwo komplementów

Mijają dwa tygodnie, kolor ładnie się trzyma, włosy układają się idealnie (co dla mnie jest sukcesem, bo zawsze wywijają mi się na wszystkie strony). Ze swojej strony mogę polecić.

Rok temu też tam byłam, też z zakupów grupowych, ale tylko na strzyżeniu. I też byłam zadwolona. Muszę zacząć chodzić częściej do fryzjera
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:35   #3413
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Znowu odwiedzilam salon Megi, lokalizacja zostala zmieniona o pare numerow blizej glownej ulicy teraz jest to ul.Macedonska 39.

p.Agnieszka spelnila moja nowa fantazje grzywki i o dziwo sama potrafie, bez problemu ukladac sobie grzywke, bez najmniejszego problemu. z racji tego, ze zapuszczam wlosy, koncowki zostaly podciete tyle ile musialy - 3,5cm.
jestem bardzo zadowolona z wizyty i bede tam chodzic czesciej. p.Agnieszka potrafi sluchac, jest poddatna na nowe pomysly klientki, doradza zamiast stawiac opor.
Moze nie jest zbyt punktualna, ale to zapewne przez to, ze sama na wizyte sie spoznilam, takze nie bede kogos oceniac, skoro sama ten blad popelnilam
nowa lokalizacja bardziej przypadla mi do gustu, atmosfera w porzadku.

za strzyzenie wlosow do lopatek zaplacilam 38zl. mysle, ze jak na Wroclaw jest to bardzo dobra cena, a moje wlosy bardzo polubily p.Agnieszke, no i porftel, nie oszukujmy sie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-03-27 o 19:36
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:48   #3414
stylistka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cbab6038fa2d8b6807118ea89 18f02bf2a489cf0_5f77b0f29 e2aa Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Droga Zuzuleczko - jak sama piszesz zaryzykowałaś i usiadłaś do P. Eli, po pierwsze jak możesz porównywać dziewczynę z dużo krótszym stażem pracy do Tomka, po drugie było trzeba powiedzieć fryzjerce, że wcześniej byłaś inaczej czesana, żeby zostawiła ći pokręcone włosy, a nie modelowała na szczotkę, bo niby skąd ona miała to wiedzieć??
Piszę to dlatego, że również jestem stałą klientką w salonie fryzjerskim Callas - zawsze umawiałam się do P. Tomka, niestety przyszedł dzień kiedy on nie mógł mnie przyjąć, a mi konkretnie zależało na tym dniu więc również zaryzykowałam i usiadłam na fotelu do P. Eli. Bardzo sympatyczna dziewczyna. Byłam równie zadowolona z jej pracy. Uważam, że u Ciebie było by tak samo, gdybyś dokładniej wytłumaczyła fryzjerce o co Ci chodziło.
Gorąco polecam SALON FRYZJERSKI CALLAS zarówno PANA TOMKA jak i PANIĄ ELĘ.
stylistka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:15   #3415
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny, mam pytanie - jak się konkretnie nazywa salon pani Ani z Kwiskiej ?

Czytam forum i zastanawiam się gdzie się udać, pod wpływem opinii zdecydowałam się na wybór mdz:

p. Alina z Sokolniczej, p. Tomkiem z Callas, Vanite Body & Hair Aneta Hybsz lub właśnie panią Anią z Kwiskiej, tylko nie wiem jak sie salon nazywa?

Proszę o informację u którego z tych fryzjerów mogę liczyć na strzyżenie bez pomysłu na fryzurę? Chciałabym żeby to fryzjer sam mi podpowiedział jaką fryzurę powinnam mieć, ponieważ ostatio byłam u fryzjerki, która praktycznie przed każdym "ciachięciem" pytała czy jak tu obetnie to będzie dobrze i ode mnie oczekiwała żebym po kolei jej mówiła gdzie ma ciąć, w efekcie zamiast z nową fryzurą wyszłam z podciętymi kocówkami bo Pani kompletnie nie miała pomysłu, dlatego bardzo mi zależy na informacji w którym z tych salonów mogę w pełni "oddać się" fryzjerowi.

PS. Jeśli to istotne - mam włosy długie i bardzo cienkie.
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:58   #3416
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez chanell85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie - jak się konkretnie nazywa salon pani Ani z Kwiskiej ?

Czytam forum i zastanawiam się gdzie się udać, pod wpływem opinii zdecydowałam się na wybór mdz:

p. Alina z Sokolniczej, p. Tomkiem z Callas, Vanite Body & Hair Aneta Hybsz lub właśnie panią Anią z Kwiskiej, tylko nie wiem jak sie salon nazywa?

Proszę o informację u którego z tych fryzjerów mogę liczyć na strzyżenie bez pomysłu na fryzurę? Chciałabym żeby to fryzjer sam mi podpowiedział jaką fryzurę powinnam mieć, ponieważ ostatio byłam u fryzjerki, która praktycznie przed każdym "ciachięciem" pytała czy jak tu obetnie to będzie dobrze i ode mnie oczekiwała żebym po kolei jej mówiła gdzie ma ciąć, w efekcie zamiast z nową fryzurą wyszłam z podciętymi kocówkami bo Pani kompletnie nie miała pomysłu, dlatego bardzo mi zależy na informacji w którym z tych salonów mogę w pełni "oddać się" fryzjerowi.

PS. Jeśli to istotne - mam włosy długie i bardzo cienkie.
Ja jestem po wizycie u Ani - kolor cud, miód, malina - jak zawsze )
Anię znajdziesz na http://studio-fryzur.net/studio/

Bez pomysłu na siebie najlepiej do Anety Hybsz - szybko i na temat. Tyle, że jeśli chcesz zachować jakąś określoną długość, to lepiej to powiedzieć
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2012-04-01 o 18:00
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 07:55   #3417
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ja jestem po wizycie u Ani - kolor cud, miód, malina - jak zawsze )
Anię znajdziesz na http://studio-fryzur.net/studio/

Bez pomysłu na siebie najlepiej do Anety Hybsz - szybko i na temat. Tyle, że jeśli chcesz zachować jakąś określoną długość, to lepiej to powiedzieć

Zrezygnowałaś już z usług p. Aliny z Lorenco? Tak z ciekawości pytam
Ja byłam u niej ostatnio i koloru włosów jestem zadowolona, jedank co do cięcia to muszę podejśc na małą poprawkę.
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:09   #3418
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Zrezygnowałaś już z usług p. Aliny z Lorenco? Tak z ciekawości pytam
Ja byłam u niej ostatnio i koloru włosów jestem zadowolona, jedank co do cięcia to muszę podejśc na małą poprawkę.
Nie dostałam się do p. Aliny przed świętami. A Ania znalazła dla mnie czas, poświęciła mi mnóstwo czasu, zrobiła mi kolor idealnie taki jak chciałam. Wyszło mi w sumie na dobre
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 13:04   #3419
arkadia1616
Zakorzenienie
 
Avatar arkadia1616
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 014
GG do arkadia1616
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny! Odświeżam trochę.
Poczytałam was ale jakoś dalej nie jestem przekonana.
Szukam we Wrocławiu takiego fryzjera który no zna się na swoim fachu. Chcę przejść z bardzo ciemnego brązu na miodowy blond. Tak sobie to umyśliłam ale kompletnie nie wiem czy będzie mi to pasowało. Nie mam tez pomysłu na ścięcie. Włosy mam dość długie ale za to cienkie z tendencją do wypadania
Potrzebuje zatem kogoś konkretnego. Kto mi powie 'nie ta fryzura odpada bo oczy/twarz/nos/włosy to i tamto' ale tu będzie pasowało tak i tak.
No kogoś kto ma wizję
Miałam w swoim mieście taką fryzjerkę ale przytłoczyła ją liczba klientów i zrobiła się u niej totalna masówka

Oczywiście cena też jest ważna. Nie zależy mi na masażach głowy/ampułkach/pierdółkach a na dobrej koloryzacji i fryzjerze z pasją i własną opinią.

Jeśli znacie kogoś takiego i możecie polecić to będzę ogromnie wdzięczna
__________________
Nie pozwólcie, aby ktokolwiek wmówił wam, że trzeba być zadowolonym z tego, co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia.

Szczęśliwa dziewczyna od 09.2014

~dbam o włosy
~100 dni bez chipsów dzień: 88/100
~ćwiczę! Insanity Max30 dzień 56/56
arkadia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 21:15   #3420
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez arkadia1616 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Odświeżam trochę.
Poczytałam was ale jakoś dalej nie jestem przekonana.
Szukam we Wrocławiu takiego fryzjera który no zna się na swoim fachu. Chcę przejść z bardzo ciemnego brązu na miodowy blond. Tak sobie to umyśliłam ale kompletnie nie wiem czy będzie mi to pasowało. Nie mam tez pomysłu na ścięcie. Włosy mam dość długie ale za to cienkie z tendencją do wypadania
Potrzebuje zatem kogoś konkretnego. Kto mi powie 'nie ta fryzura odpada bo oczy/twarz/nos/włosy to i tamto' ale tu będzie pasowało tak i tak.
No kogoś kto ma wizję
Miałam w swoim mieście taką fryzjerkę ale przytłoczyła ją liczba klientów i zrobiła się u niej totalna masówka

Oczywiście cena też jest ważna. Nie zależy mi na masażach głowy/ampułkach/pierdółkach a na dobrej koloryzacji i fryzjerze z pasją i własną opinią.


Jeśli znacie kogoś takiego i możecie polecić to będzę ogromnie wdzięczna
Andrzej Wierzbicki. Tylko ze przy długich i gestych włosach to za dekolor, farbę i cięcie to nawet pod 500 moze podejsc...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.