Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 20:37   #3361
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Strasznie sztuczne zachowanie, nienaturalne. Kiedyś były inne czasy, ale teraz... Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Czułabym się bardziej jak służka, a nie córka.
Ja zawsze zwracałam się w ten sposób do rodziców i nie wyobrażam sobie mówić do nich na "Ty". Nigdy nie budziło to żadnego dystansu czy czegoś takiego, choć może to sprawiać takie wrażenie... Nie uważam tego za coś staroświeckiego. I na pewno nauczę tego samego swoje własne dzieci.
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:45   #3362
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Na facebooku też powstają takie kółka wzajmnej adoracji- dziewczyny nie znają sie osobiście ale maja jakieś wspólne zainteresowania. I każde zdjęcie komentują, że ślicznie, pięknie i och i ach. A niech ktoś coś skrytykuje to stadem rzucają sie bronić. Skąd u ludzi taka potrzeba przynależności do grupy popularnej osoby?
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 20:47   #3363
Nigella damascena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 381
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Na wizażu była kiedyś taka dziewczyna, Knnnn jakoś się chyba zwała. Udzielała się na dziale Moje Makijaże i wszystkie jej komentarze były w stylu "ale jesteś piękna, ten makiaż tylko to podkreśla, ale masz cudowne oczy" itp. i że każdemu tak lizała d**ę to i każdy lubiał ją i jej też wszyscy mówili jaka jest ładna a jakie ma ładne makijaże. Najbardziej "słodziła" tym stałym i często udzielającym się użytkowniczkom. Mimo że wcale nie miała ładnych tych makijaży, wszystkie w ten sam deseń i niewyraźne. Ale wszystkie i tak jej pisały jakie ma ładne makijaże a ten co mu się nie podobały to się nie znał :P potem okazało się, że miała też pare fikcyjnych kont i sama sobie pisała komentarze.
było i chyba tutaj wyszło co i jak. Dziwna sprawa
http://213.218.125.35/forum/showthread.php?t=388532
Nigella damascena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 21:18   #3364
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Też mam taką wiecznie pozytywną koleżankę. Tylko że ona jest akurat dobra w sensie nie dwulicowa ale ciężko słuchać o 8 rano "jeszcze tylko dwie matematyki i zostanie nam pięć lekcji do końca szkoły, ale fajnie!"
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 21:27   #3365
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała swoją siostrę. Na basen nie, bo zimno, bo kolejki, w góry nie, bo wiatr, nad morze nie, bo plaża brzydka i w ogóle daleko, nad jezioro nie, bo komary, ognisko też nie, bo dym, daleko i w ogóle jej się nie chce. Gdyby nie jej Tż, który wręcz siłą wyciąga z domu, całe dnie przesiedzieliby przed TV. Boże, ile ten chłopak musi mieć cierpliwości
O, ale ma TŻta
Ja ich straszę, że tak to sobie nikogo nigdy nie znajdą... Nie skutkuje

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie mówienie do taty "tata"

Już wyjaśniam co mam na myśli... Koleżanka zwraca się do ojca, podczas bezpośredniego kontaktu/w domu/na rodzinnej imprezie/wszędzie, tak: "Tata ma ochotę na herbatę?", "Tata zje obiad?", "Czemu tata jest taki poważny?" itp. itd...
Jakby nie można powiedzieć: masz ochotę na herbatę, zjesz obiad, czemu jesteś taki poważny?
No tak na Ty, że tak powiem
To w jaki sposób mówi ta koleżanka, wydaje mi się bardzo poważne, jakieś wzniosłe i zupełnie nie na miejscu... Jakby mówiła do obcej osoby.
Dla mnie też ta forma jest okropna... Strasznie oficjalna i taka... męcząca. Dobrze, że u mnie tego nie ma.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 21:31   #3366
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy robią syf w publicznych miejscach Popularne jest to szczególnie w toaletach. Naprawdę, ludzie nie mają wstydu, żeby zostawiać na podłodze zużyte podpaski, tampony, papier toaletowy, prezerwatywy (!)
Moim absolutnym hitem jest kupa rozsmarowana na ścianie szkolnej toalety
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 21:43   #3367
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ja tak odnośnie jeszcze relacji "wnuczka - babcia". Ja mam chyba bardzo nowoczesnych dziadków, bo normalnie mówimy do siebie "cześć", jak byłam mniejsza to żółwiki na przywitanie też były (jaki to był wtedy hit! ), też uczyło się ich slangu, itd.
Bardzo się cieszę z tego, bo wizyty u dziadków nie uważam za katorgę, podczas których trzeba być pięknie wystrojonym i całym "ą,ę", tylko widuję ich czasem nawet kilka razy w tygodniu
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 21:53   #3368
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
U
Podejrzeń co do niej nabrałam już jak mi powiedziała, że nigdy nie użyła wulgaryzmu! Nigdy, bo jej mama jest polonistką, a przeklinanie jest dla prostaków.
Ha, ale przecież sam Miodek mówi, że Ku*** dobrze użyta jest bardzo pożyteczna i ok
Też jestem polonistką, a mój dwuletni syn mówi "dupa" i to sama go tego nauczyłam


Syf w miejscach publicznych też mnie dziwi. I okradanie tych miejsc z takich rzeczy, że naprawdę wstyd. U nas we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim (jedna z największych galerii handlowych) notorycznie kradną całe rolki papieru toaletowego i uwaga, mój hit- deski klozetowe! Nie wiem po jakiego grzyba (albo właśnie po grzyba? ) komuś deska, na której siedziały tysiące pośladków. Ostatnio wszystkie deski zostały podpisane takimi niezmazywalnymi, dużymi pieczątkami. Czy ludzie to robią dla jaj, czy sobie te deski w domu zakładają?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 21:56   #3369
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy robią syf w publicznych miejscach Popularne jest to szczególnie w toaletach. Naprawdę, ludzie nie mają wstydu, żeby zostawiać na podłodze zużyte podpaski, tampony, papier toaletowy, prezerwatywy (!)
Moim absolutnym hitem jest kupa rozsmarowana na ścianie szkolnej toalety


W mojej szkole "hitem" była rozsmarowana krew i podpaski poprzyklejane do drzwi i ścian... Zastanawiam się co skłania dziewczyny do takiego zachowania? I co taka osoba ma w ogóle w głowie...
Najgorsze jest to, że dziewuchy są gorsze od facetów!

Impersona Z tymi deskami to nie wiem... Może fetysz jakiś?
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.

Edytowane przez devojcica
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:59
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:39   #3370
kotnaplocie
Raczkowanie
 
Avatar kotnaplocie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mondello
Wiadomości: 324
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziewczyny, ale co Was dokładnie dziwi w takich radosnych z natury ludziach ( nie mówię o dwulicowych ). Mnie znajomi czesto określają jako takie żywe słoneczko, bo zazwyczaj mam dobry humor. To co, mam udawać, że cierpię z powodu straszliwego Weltsmerzu?
kotnaplocie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 22:51   #3371
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
O, ale ma TŻta
Ja ich straszę, że tak to sobie nikogo nigdy nie znajdą... Nie skutkuje
Mama też ją tak straszyła,
No, ale trafiło się ślepej kurze ziarno, Tż stwierdził, że nie wytrzymałby z taką babą, więc jej chłopak musi mieć anielską cierpliwość. Chociaż zauważyłam, że przy nim jest milsza niż bez niego
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 22:53   #3372
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Przesadnie optymistyczni ludzie sprawiają wrażenie sztucznych. Nie jestem zwolenniczką umartwiania się, ale czasem trzeba spojrzeć trochę realnie na życie, a nie żyć w oderwaniu od rzeczywistości i wszędzie szukać dobrych stron.
Przesadnie radośni ludzie wywołują we mnie agresję. Mam ochotę ich zamordować i sprawdzić, czy wtedy też będą się tak cieszyć
Ale nie mam nic do sympatycznych, uśmiechniętych osób, które nie próbują na siłę zmienić wszystkich w optymistów i nie uświadamiają mi, że "niektórzy mają gorzej"
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:10   #3373
kotnaplocie
Raczkowanie
 
Avatar kotnaplocie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mondello
Wiadomości: 324
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Nikogo nie uświadamiam... ale z natury zdecydowanie jestem radosnym człowiekiem.
kotnaplocie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:23   #3374
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Póki co na forum nie zauważyłam żebyś była tym typem irytującego człowieka tylko po prostu normalną pogodną dziewczyną. Chodzi nam pewnie wszystkim o właśnie takie hardkorowe przypadki które no nie mówią nawet, tylko ćwierkają.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:28   #3375
KatriinaFi
Przyczajenie
 
Avatar KatriinaFi
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 20
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Ha, ale przecież sam Miodek mówi, że Ku*** dobrze użyta jest bardzo pożyteczna i ok
A ja gdzieś ostatnio czytałam, że pan profesor nie przyznaje się do tej wypowiedzi na temat wulgaryzmów


Co do niszczenia toalet - na każdych zawodach się z tym spotykam. Najlepsze jest to, że w 90% robią to bogate laski z dużych miast, wypasionych klubów. Nie wspomnę, że strasznie chamskie przy okazji. No, kurdę, nie pojmuję, w domu też tak robią? Czy tylko: to nie moje, co mi szkodzi nasrać na podłogę?
__________________
W tym roku przeczytałam 1 książkę (rok dopiero się zaczyna )
-

Szalona Amorphistka
Suomi

-
Handball

KatriinaFi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:30   #3376
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Moim absolutnym hitem jest kupa rozsmarowana na ścianie szkolnej toalety
Gdzies juz chyba to pisalam, ale co tam ; P
Moim hitem jest Muniek Staszczyk wylaniajacy sie z damskiej toalety na stacji benzynowej, mialam watpliwą przyjemność wejścia po nim, nie skorzystałam, cóż, chłop ma niezły rozbryzg, tyle powiem ; P
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:35   #3377
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja tak odnośnie jeszcze relacji "wnuczka - babcia". Ja mam chyba bardzo nowoczesnych dziadków, bo normalnie mówimy do siebie "cześć", jak byłam mniejsza to żółwiki na przywitanie też były (jaki to był wtedy hit! ), też uczyło się ich slangu, itd.
Bardzo się cieszę z tego, bo wizyty u dziadków nie uważam za katorgę, podczas których trzeba być pięknie wystrojonym i całym "ą,ę", tylko widuję ich czasem nawet kilka razy w tygodniu
Mam identyczne relacje z dziadkami
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 23:35   #3378
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Gdzies juz chyba to pisalam, ale co tam ; P
Moim hitem jest Muniek Staszczyk wylaniajacy sie z damskiej toalety na stacji benzynowej, mialam watpliwą przyjemność wejścia po nim, nie skorzystałam, cóż, chłop ma niezły rozbryzg, tyle powiem ; P
sorry za ot, ale
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 00:04   #3379
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Gdzies juz chyba to pisalam, ale co tam ; P
Moim hitem jest Muniek Staszczyk wylaniajacy sie z damskiej toalety na stacji benzynowej, mialam watpliwą przyjemność wejścia po nim, nie skorzystałam, cóż, chłop ma niezły rozbryzg, tyle powiem ; P
Ale nie masz pewności, ze to jego sprawka. Może wszedł, zobaczył syf i wyszedł. Ja tak parę razy miałam. Zobaczyłam, że dookoła walają się podpaski, albo że spłuczka jest brudna od krwi/kału, to wychodziłam, bo gdybym poszła za potrzebą, musiałabym dotknąć tego syfu przy spłukiwaniu.

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Przesadnie optymistyczni ludzie sprawiają wrażenie sztucznych. Nie jestem zwolenniczką umartwiania się, ale czasem trzeba spojrzeć trochę realnie na życie, a nie żyć w oderwaniu od rzeczywistości i wszędzie szukać dobrych stron.
Przesadnie radośni ludzie wywołują we mnie agresję. Mam ochotę ich zamordować i sprawdzić, czy wtedy też będą się tak cieszyć
Ale nie mam nic do sympatycznych, uśmiechniętych osób, które nie próbują na siłę zmienić wszystkich w optymistów i nie uświadamiają mi, że "niektórzy mają gorzej"
Mam identyczne zdanie. Sama jestem optymistką, ale nie szczerzę zębów 24h na dobę. Mam koleżankę, która w większej grupie dostaje nienaturalnego szczękościsku. Z uśmiechem na ustach opowiadała nawet o tym, jak stosowała tabletki poronne...

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość

Syf w miejscach publicznych też mnie dziwi. I okradanie tych miejsc z takich rzeczy, że naprawdę wstyd. U nas we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim (jedna z największych galerii handlowych) notorycznie kradną całe rolki papieru toaletowego i uwaga, mój hit- deski klozetowe! Nie wiem po jakiego grzyba (albo właśnie po grzyba? ) komuś deska, na której siedziały tysiące pośladków. Ostatnio wszystkie deski zostały podpisane takimi niezmazywalnymi, dużymi pieczątkami. Czy ludzie to robią dla jaj, czy sobie te deski w domu zakładają?
Widuję czasem grupki chłopaków, które biegają z sedesami albo z całymi muszlami po mieście, robiąc sobie jaja. Może to też ten sam typ ludzi?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 00:09   #3380
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ale nie masz pewności, ze to jego sprawka. Może wszedł, zobaczył syf i wyszedł. Ja tak parę razy miałam. Zobaczyłam, że dookoła walają się podpaski, albo że spłuczka jest brudna od krwi/kału, to wychodziłam, bo gdybym poszła za potrzebą, musiałabym dotknąć tego syfu przy spłukiwaniu.
No fakt, nie stalam nad nim, ale czekalismy dosyc dlugo i watpie, zeby kobieta tak obryzgala klape ; )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 05:29   #3381
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Na wizażu była kiedyś taka dziewczyna, Knnnn jakoś się chyba zwała. Udzielała się na dziale Moje Makijaże i wszystkie jej komentarze były w stylu "ale jesteś piękna, ten makiaż tylko to podkreśla, ale masz cudowne oczy" itp. i że każdemu tak lizała d**ę to i każdy lubiał ją i jej też wszyscy mówili jaka jest ładna a jakie ma ładne makijaże. Najbardziej "słodziła" tym stałym i często udzielającym się użytkowniczkom. Mimo że wcale nie miała ładnych tych makijaży, wszystkie w ten sam deseń i niewyraźne. Ale wszystkie i tak jej pisały jakie ma ładne makijaże a ten co mu się nie podobały to się nie znał :P potem okazało się, że miała też pare fikcyjnych kont i sama sobie pisała komentarze.
ja na MM się nie udzielam, ale bardzo lubię oglądać dziewczyn malowidła i pamiętam kkknnn, abstrahując już od afery z dublami kont i słodzeniu, tudzież krytykowaniu samej siebie dziewczyna była naprawdę ładna (w mojej opinii) a i makijaże robiła świetne (w mojej opinii). Mogły także podobać się komuś innemu.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 06:54   #3382
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dla mnie to jest chore.
Moja przyjaciólka tak zwraca się do rodziców.
A jak kiedyś powiedziała "mamo, costam" to od razu afera, że brak szacunku.

Kobita by padła na zawal, jakby wiedziała, że ja do mojej Małgo, Mówię MAŁGO, a nie zawsze MAMO

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

To i ja się wyżalę.
Nieczęsto bywam w Polsce.
Jak byłam na Boże Narodzenie to moja "DOBRA KOLEŻANKA" była tak zajęta, że przez dwa tygodnie nie znalazła godziny czasu. No, sorry, ale ja mam dużo do zrobienia podczas gdy tu jeste, chce sie spotkać z innymi znajomymi i nie mam czasu ozekiwać na nią cały czas w domu.
DWA tygodnie temu!! przyjechałąm na yrlop, w piątek wracam. umówiłyśmy się na wczoraj na 11!, o 12 dzwonie, będzie o 13, i kupa, bo ja już byłam umówiona.
Wieczorem idę z następną koleżanką, a ona do mnie (ta pierwsza) z mordką, że CZEMU JA NIE MAM DLA NIEJ CZASU, no chore, bo ja wczoraj o 11 czekałam. W ogóle wielkie pretensje.
Dodam, ze dziewczyna nie pracuje, i ogólnie ma wakacje, ale czasu na piwo, czy kawe nie ma. Cóż, jak jutro po raz kolejny mnie wykiwa to jej powiem, co myślę, bo takich koleżaneczek to ja nie potrzebuję. Strasznie mnie to wkurza, że JA MUSZĘ NA NIĄ CZEKAĆ, a ona ma w dupie to, że ja mam do zrobienia kilka rzeczy i chce sie pospotykać z innymi znajomymi, a nie mulić nere w domu przed kompem i oczekiwać, aż łaskawie przyjdzie... strasznie mnie to zawścieklo.
aha, dodam, że wieczorami lata po mieście, więc czas ma, ale nie dla mnie.
Jeej, jak ja Cię rozumiem. Ostatni raz w PL byliśmy na przełomie marca i kwietnia. Byłam wtedy w końcówce 7 - początku 8 miesiąca ciąży. Nie dość, że przejechaliśmy samochodem ponad 1000 km, żeby się spotkać z rodziną i przyjaciółmi, to jeszcze taki stan, jak mój, to w ogóle masakra jeśli chodzi o takie podróże. Byliśmy w PL z 3 tygodnie o czym mówiłam moim, jak myślałam... dobrym przyjaciółkom. Jaki był tego skutek? Osoby z mojego własnego miasta, gdzie spotkać się nawet na pół godziny, to nie problem, nie miały ani sekundy czasu . Natomiast koleżanki ze studiów magisterskich z Wrocławia (70 kilosów od mojego miasta) miały czas, żeby się spotkać i dla nich specjalnie jechaliśmy rozklekotanym pociągiem do Wroca. Rozwaliło mnie to, że osoby, które znam od małego kajtka, nie miały czasu się spotkać, a osoby, które znam 3 lata, bez problemu znalazły te 2-3h, mimo że były po całym dniu pracy. Przykre to, bo akurat ten urlop, to było jedno wielkie ganianie, bo święta, urodziny mojej mamy i ślub kolegi... no i jeszcze z kimś się spotkać. Od tego czasu mam poważny dystans do wszelkich przyjaźni, a wręcz uważam, że to w większości przypadków działa wtedy, gdy jest to interesowne dla którejś ze stron. Teraz w ogóle chyba zostanie mi tylko mój mąż i znajomi mający dzieci, bo reszta nie wiem... boi się, że zacznę gadać o dzieciach, jak wariatka Nie jestem takim typem i jak ktoś nie ma dzieci, to po co mam mu truć. Co innego, jak spyta, co tam u małej. Ale podsumowując... przykre jest doświadczyć zawodu na osobach, które się zna prawie całe życie.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 08:13   #3383
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez KatriinaFi Pokaż wiadomość
A ja gdzieś ostatnio czytałam, że pan profesor nie przyznaje się do tej wypowiedzi na temat wulgaryzmów
Może się wykręcać, ale masa osób słyszała ten wykład (w tym ja )

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Gdzies juz chyba to pisalam, ale co tam ; P
Moim hitem jest Muniek Staszczyk wylaniajacy sie z damskiej toalety na stacji benzynowej, mialam watpliwą przyjemność wejścia po nim, nie skorzystałam, cóż, chłop ma niezły rozbryzg, tyle powiem ; P
Trzeba było robić zdjęcia na pudelka!!!

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Widuję czasem grupki chłopaków, które biegają z sedesami albo z całymi muszlami po mieście, robiąc sobie jaja. Może to też ten sam typ ludzi?
Matko święta jak moi synowie kiedyś będą robić takie "jaja", to ich wyślę na Madagaskar. Pewnie masz rację, nie sądziłam, że ktoś lata z sedesem
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 08:40   #3384
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Trzeba było robić zdjęcia na pudelka!!!
No wyglądał bosko, jak po tygodniowym ostrym melanżu
Jeszcze go wysmiali na cala stacje, jakas para stala, ona z ironią: "To była kobieta, tak?", a jej facet na cały ryj: "Nie kochanie, to był Muniek Staszczyk". Ona w zasadzie miała wejść przede mną, ale też się wycofała ;P
Takie mam teraz wewnętrzne fuj, jak go widze/slysze
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 08:50   #3385
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Co mnie bardzo denerwuje i niestety często muszę tego słuchać:

"Jak Ty możesz ciągle chodzić w czarnych rzeczach?"
"Czemu masz czarne włosy przy takiej jasnej karnacji?"
"Czy Ty masz ciągle żałobę?" (to już szczyt )


Nie rozumiałam, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem...
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:05   #3386
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez devojcica Pokaż wiadomość
Co mnie bardzo denerwuje i niestety często muszę tego słuchać:

"Jak Ty możesz ciągle chodzić w czarnych rzeczach?"
"Czemu masz czarne włosy przy takiej jasnej karnacji?"
"Czy Ty masz ciągle żałobę?" (to już szczyt )


Nie rozumiałam, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem...
Skąd ja to znam... Włącznie z pytaniami, czy robiłam sobie badania krwi, bo jestem blada, i chyba mam anemię.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:38   #3387
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Przystanek autobusowy. Na przystanku ja i starsze panie. Powoli zbliża się autobus, w tym czasie mija nas inna starsza pani cała ubrana na czarno - czarna bluzka, czarna spódnica, rajstopy i buty też.
Jedna z współstaczek zatrzymuje ją:
- Dzień dobry Stasiu.
- Dzień dobry.
- A co Ty tak na czarno?
- A wiesz mąż mi umarł.
- Tak? Aha. - i wsiada do autobusu.

0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 10:17   #3388
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez devojcica Pokaż wiadomość
Co mnie bardzo denerwuje i niestety często muszę tego słuchać:

"Jak Ty możesz ciągle chodzić w czarnych rzeczach?"
"Czemu masz czarne włosy przy takiej jasnej karnacji?"
"Czy Ty masz ciągle żałobę?" (to już szczyt )


Nie rozumiałam, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem...
OJ, ile się tego nasłuchałam... i jeszcze: "Nie za gorąco ci w glanach?" .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 10:53   #3389
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dobra, muszę bo już nie wytrzymam.

Dlaczego niektórzy ludzie, idąc na CZYJŚ ślub, stroją fochy jak francuskie pieski? "Bo MI nie odpowiada to i tamto, bo JA się będę źle czuć, bo JA jestem najważniejszy".

Koleżanka bierze ślub i w zaproszeniach przesłała malutkie różowe kwiatuszki, prosząc, żeby każdy wpiął je sobie w sukienkę/garnitur. I dzwoni wczoraj do mnie wspólna znajoma i twierdzi, że ona nie pójdzie na to wesele, bo ona się dobrze czuje w czerwonym, a różowy kwiatuszek zepsuje jej kreację. Aha.

Szczerze mówiąc, gdybym dostała w zaproszeniu prośbę, żeby ubrać się w czarny foliowy worek, to nawet bym się nie zawahała, bo to jedyny taki dzień w życiu młodej pary i po prostu czasem trzeba się dostosować, stanowić tło do jakiegoś wydarzenia. Ogromne ego niektórych mnie po prostu rozwala
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 11:08   #3390
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;35521463]Dobra, muszę bo już nie wytrzymam.

Dlaczego niektórzy ludzie, idąc na CZYJŚ ślub, stroją fochy jak francuskie pieski? "Bo MI nie odpowiada to i tamto, bo JA się będę źle czuć, bo JA jestem najważniejszy".

Koleżanka bierze ślub i w zaproszeniach przesłała malutkie różowe kwiatuszki, prosząc, żeby każdy wpiął je sobie w sukienkę/garnitur. I dzwoni wczoraj do mnie wspólna znajoma i twierdzi, że ona nie pójdzie na to wesele, bo ona się dobrze czuje w czerwonym, a różowy kwiatuszek zepsuje jej kreację. Aha.

Szczerze mówiąc, gdybym dostała w zaproszeniu prośbę, żeby ubrać się w czarny foliowy worek, to nawet bym się nie zawahała, bo to jedyny taki dzień w życiu młodej pary i po prostu czasem trzeba się dostosować, stanowić tło do jakiegoś wydarzenia. Ogromne ego niektórych mnie po prostu rozwala [/QUOTE]

przecież nie wysłała jej różowej sukienki-księżniczki, tylko kwiatuszek.
Może to i dobrze, że nie pójdzie, bo jeszcze zepsułaby gościom humor swoimi fochami...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.