Dom weselny arkadia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 15:04   #1
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250

Dom weselny arkadia


Zastanawiam sie nad wyborem tej sali na wesele. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był tam na weselu ? Czy jest tam dobre jedzenie i ogólnie opinie o tym miejscu. Liczę na Waszą pomoc.
http://www.arkadia-czaslaw.pl/galeria.html

Edytowane przez andziaandzia
Czas edycji: 2013-10-29 o 15:06
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:13   #2
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Dom weselny arkadia

w tych okolicach dużo ładniejszy jest dwór sieraków na przykład
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:20   #3
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Dom weselny arkadia

Zależy co się komu podoba Prosiłabym o opinie na temat Domu Weselnego Arkadia Dziękuję
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:09   #4
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: Dom weselny arkadia

A w jakim mieście szukasz sali weselnej? Ja jestem z okolic Oleśnicy i mogę jedynie polecić coś w swojej okolicy.
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 11:33   #5
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Dom weselny arkadia

Cytat:
Napisane przez karinka876 Pokaż wiadomość
A w jakim mieście szukasz sali weselnej? Ja jestem z okolic Oleśnicy i mogę jedynie polecić coś w swojej okolicy.

Jestem z okolicy Olkusza (małopolska)
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 13:40   #6
aliaenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dom weselny arkadia

Cytat:
Napisane przez andziaandzia Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad wyborem tej sali na wesele. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś był tam na weselu ? Czy jest tam dobre jedzenie i ogólnie opinie o tym miejscu. Liczę na Waszą pomoc.
http://www.arkadia-czaslaw.pl/galeria.html
Witaj
Jeśli chodzi o Arkadię w Czasławiu to mogę Ci ten lokal serdecznie polecić . Miałam u nich przyjęcie weselne i zarówno my jak i nasi goście byli zachwyceni. Wystrój piękny, jedzenie pyszne, różnorodne i jest go naprawdę dużo. Kucharz perfekcjonista. Ciasta pieczone nie z cukierni, tort też wszystko naturalne. Wędliny też mają własnego wyrobu- szczególnie polecam pieczonego prosiaka jest poprostu MNIAM . Wszystko co zostaje oddają Ci z powrotem. Obsługa profesjonalna a szefowa tego interesu bardzo konkretna kobieta. Gdybym miała powtórzyć moje wesele to na pewno byłoby tam .
Wiem, że brzmi to jak reklama, ale wierz mi, że naprawdę nie ma do czego się przyczepić (chociaz ja jestem upierdliwa), więc polecam gorąco . Mam nadzieję, że Ci pomogłam.
aliaenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 15:02   #7
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Dom weselny arkadia

Cytat:
Napisane przez aliaenka Pokaż wiadomość
Witaj
Jeśli chodzi o Arkadię w Czasławiu to mogę Ci ten lokal serdecznie polecić . Miałam u nich przyjęcie weselne i zarówno my jak i nasi goście byli zachwyceni. Wystrój piękny, jedzenie pyszne, różnorodne i jest go naprawdę dużo. Kucharz perfekcjonista. Ciasta pieczone nie z cukierni, tort też wszystko naturalne. Wędliny też mają własnego wyrobu- szczególnie polecam pieczonego prosiaka jest poprostu MNIAM . Wszystko co zostaje oddają Ci z powrotem. Obsługa profesjonalna a szefowa tego interesu bardzo konkretna kobieta. Gdybym miała powtórzyć moje wesele to na pewno byłoby tam .
Wiem, że brzmi to jak reklama, ale wierz mi, że naprawdę nie ma do czego się przyczepić (chociaz ja jestem upierdliwa), więc polecam gorąco . Mam nadzieję, że Ci pomogłam.
Dziękuję bardzo za opinie ;* a jeśli mogę wiedzieć kiedy brałaś ślub ? i ile płaciłaś za menu z tortem ?
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 07:50   #8
aliaenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dom weselny arkadia

Cytat:
Napisane przez andziaandzia Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za opinie ;* a jeśli mogę wiedzieć kiedy brałaś ślub ? i ile płaciłaś za menu z tortem ?
Sala działa od lipca tego roki, a ja ślub miałam w sierpniu. Za menu w którym było 5 dań gorących, obiad, ciasta na stół, sałatki napoje i inne dodatki płaciliśmy 160 zł za osobę, dzieci do 3 lat za darmo a powyżej 3 płacisz 50% ceny. Do tego zamawiasz sobie jeśli chcesz np stół wiejski (ja miałam i był naprawdę wiejski za ok 1500zł spokojnie wystarczy na 200 osób. Tort zamawiasz osobno i kosztuje ok 100zł za sztukę (u mnie na 230 osób weszło 5 więc to dodatkowo 500zł), ale i tak jest dużo taniej niż w cukierni, gdzie Pani za tort na tyle osób powiedziala mi 1000-1200zł. Do tego ciasto dla gości i tu cena jest różna w zalezności jaka wielkość paczki (od 15-23 zł). Wydatków trochę było, ale ogólnie i tak nienajgorzej wyszło.
aliaenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 08:27   #9
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Dom weselny arkadia

Cytat:
Napisane przez aliaenka Pokaż wiadomość
Sala działa od lipca tego roki, a ja ślub miałam w sierpniu. Za menu w którym było 5 dań gorących, obiad, ciasta na stół, sałatki napoje i inne dodatki płaciliśmy 160 zł za osobę, dzieci do 3 lat za darmo a powyżej 3 płacisz 50% ceny. Do tego zamawiasz sobie jeśli chcesz np stół wiejski (ja miałam i był naprawdę wiejski za ok 1500zł spokojnie wystarczy na 200 osób. Tort zamawiasz osobno i kosztuje ok 100zł za sztukę (u mnie na 230 osób weszło 5 więc to dodatkowo 500zł), ale i tak jest dużo taniej niż w cukierni, gdzie Pani za tort na tyle osób powiedziala mi 1000-1200zł. Do tego ciasto dla gości i tu cena jest różna w zalezności jaka wielkość paczki (od 15-23 zł). Wydatków trochę było, ale ogólnie i tak nienajgorzej wyszło.
Dziękuje bardzo za informacje. A czy wiesz może czy na tej sali jest szatnia ?
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 14:37   #10
aliaenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dom weselny arkadia

Cytat:
Napisane przez andziaandzia Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za informacje. A czy wiesz może czy na tej sali jest szatnia ?
Co rozumiesz pod słowem szatnia?? Dla Pary Młodej jest oddzielny pokój zamykany na klucz. Jako tako szatni nie ma, ale jeśli będzie Ci na tym zależało to pewnie będziesz się mogła z nimi w tej kwestii dogadać. A skąd jesteś?? Kiedy masz mieć ślub??
aliaenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 07:44   #11
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Dom weselny arkadia

Cytat:
Napisane przez aliaenka Pokaż wiadomość
Co rozumiesz pod słowem szatnia?? Dla Pary Młodej jest oddzielny pokój zamykany na klucz. Jako tako szatni nie ma, ale jeśli będzie Ci na tym zależało to pewnie będziesz się mogła z nimi w tej kwestii dogadać. A skąd jesteś?? Kiedy masz mieć ślub??
Planujemy ślub za dwa lata w grudniu, i potrzebna jest nam szatnia żeby wszyscy goście mogli zostawić swoje okrycia.
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 20:06   #12
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Dom weselny arkadia

Witam, kolega organizował tam ślub we wrześniu. Sala wtedy nie miała jeszcze szatni ale podobno była w planie. były natomiast duże wieszaki i goście nie mieli problemu z pozostawieniem okrycia.
Lokal ma problem z akustyką ale jest piękny i bardzo elegancki więc jeśli macie dobry zespół to powinien sobie poradzić.
Jedzenie rzeczywiście jest bardzo smaczne.
Obsługa jest rewelacyjna!
Z tego co wiem nie mają zbyt wielu wolnych terminów na najbliższe dwa lata ale grudzień jest mało popularnym miesiącem na ślub więc zadzwoń i zapytaj.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 21:17   #13
andziaandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Dom weselny arkadia

Dziękuję za odpowiedź a jakie to problemy z tą akustyka ?

Edytowane przez andziaandzia
Czas edycji: 2013-11-03 o 21:29
andziaandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 09:40   #14
Sylwka1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dom weselny arkadia

Dodam jeszcze pare informacji

Ja zamawiałam z narzeczonym ten lokal ok rok temu (zaraz po otwarciu) i kiedy podpisywaliśmy umowę mieliśmy cenę 145zł/os jeżeli bedzie ponad 150 osób , a jezeli mniej to 159zł/os. Nie wiem czy była to cena promocyjna czy nie, dlatego nie wiem jak jest teraz przy podpisywaniu umowy.

Z opinii wiem że kucharz jest bardzo dobry, jedzenia dużo i bardzo smaczne,ciasta i torty domowej roboty, szeroki wybór innych specjałów dodatkowo płatnych np. pieczony prosiak, stół wiejski (mały,średni albo duży), jakieś fontanny czekoladowe, lane piwo itd.

Ponadto w planach był plac zabaw dla dzieci obok lokalu (obecnie jest trampolina), i pokoje gościnne (chyba dodatkowo płatne) a w cenie jest pokój dla nowożeńców.

Ogólnie lokal zrobił na mnie ogromne wrażenie kiedy zobaczyłam go na żywo, jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach
Sylwka1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 22:36   #15
Akarada
Raczkowanie
 
Avatar Akarada
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Purpurowa Oranżada
Wiadomości: 30
Dot.: Dom weselny arkadia

Odnawiam stary wątek
Dziewczyny! jesli mialyscie juz wesele w tej sali możecie mi coś powiedzieć na temat dekoracji sali? jestem kompletnie zielona....
wiecie moze czy cene obejmują także pokrowce na krzesła czy tylko obrusy a reszte trzeba samemu ogarniać?
Akarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-06 23:36:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.