Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 12:33   #1
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Lightbulb

Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????


Dziewczyny czy ktoraś z was miała zabiegi takim laserem. Mam straszne rozstępy na brzuchu i chciałabym się ich pozby prznajmniej w 60 %. Za rok biorę ślub i chce do tego czasu zmieni w sobie to co mi przeszkadza. Podzielcie się opiniami ale szczerze czy warto w cos tekiego inwestowac?? A jak nie w to to czy są jakieś inne metody?? Ale takie po ktorych widac efekty. Czekam na odpowiedzi

Edytowane przez kreoolka
Czas edycji: 2012-11-12 o 14:17
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:31   #2
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoraś z was miała zabiegi takim laserem. Mam straszne rozstępy na brzuchu i chciałabym się ich pozby prznajmniej w 60 %. Za rok biorę ślub i chce do tego czasu zmieni w sobie to co mi przeszkadza. Podzielcie się opiniami ale szczerze czy warto w cos tekiego inwestowac?? A jak nie w to to czy są jakieś inne metody?? Ale takie po ktorych widac efekty. Czekam na odpowiedzi
niech ktoś cos napisze bo niewiem czy mam na to iśc:p
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:03   #3
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

hej, jezeli chodzi o laser frakcyjny, jestem w stanie Ci go zdecydowanie polecic. wg mnie najlepszy jesli chodzi o rozstepy, zarowno te ktore ma sie od lat jak i te nowo powstale. zabieg sam w sobie nie nalezy do najprzyjemniejszych, poniewaz w jego trakcie, czujesz jakby ktos Cie przypalal, oraz wyczuwalny jest lekki smrodek spalanej skory, natomiast efekty sa po nim naprawde satysfakcjonujace
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:21   #4
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

a ty mialas takie zabiegi ??? ile mniej wiecej trzeba ich wykonac
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 10:19   #5
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

nie mialam, ale w gabinecie w ktorym pracuje wykonuje go moj szef, bardzo dobry lekarz, ostatnio przyszla do niego moja kolezanka, ktora ma rozstepy pociazowe na brzuszku. wg mnie jest to nalepszy sposob na rozstepy mimo, ze troszke inwazyjny, ale nie oszukujmy sie, zadne kremy nie sa w stanie nam pomoc. efekty sa juz po 1 zabiegu, trwa on w zaleznosci od tego jaka okolice chcesz "naprawic". jestes doslownie przypalana laserem- nie jest to bardzo bolesne, po kilku dniach skora zaczyna sie luszczyc, dzieki czemu struktura kolagenowa , tak jakby ulega przebudowie a co za tym idzie, skora sie regeneruje i zastepuje ja nowa
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 10:24   #6
1989emilia
Raczkowanie
 
Avatar 1989emilia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

A jak cenowo wygląda taka przyjemność?
1989emilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:07   #7
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoraś z was miała zabiegi takim laserem. Mam straszne rozstępy na brzuchu i chciałabym się ich pozby prznajmniej w 60 %. Za rok biorę ślub i chce do tego czasu zmieni w sobie to co mi przeszkadza. Podzielcie się opiniami ale szczerze czy warto w cos tekiego inwestowac?? A jak nie w to to czy są jakieś inne metody?? Ale takie po ktorych widac efekty. Czekam na odpowiedzi
Moja znajoma miała bardzo niewielkie rozstępy, poddała się laserowi, i efektów nie widać, a na dodatek została poparzona.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 11:52   #8
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez oleska88 Pokaż wiadomość
nie mialam, ale w gabinecie w ktorym pracuje wykonuje go moj szef, bardzo dobry lekarz, ostatnio przyszla do niego moja kolezanka, ktora ma rozstepy pociazowe na brzuszku. wg mnie jest to nalepszy sposob na rozstepy mimo, ze troszke inwazyjny, ale nie oszukujmy sie, zadne kremy nie sa w stanie nam pomoc. efekty sa juz po 1 zabiegu, trwa on w zaleznosci od tego jaka okolice chcesz "naprawic". jestes doslownie przypalana laserem- nie jest to bardzo bolesne, po kilku dniach skora zaczyna sie luszczyc, dzieki czemu struktura kolagenowa , tak jakby ulega przebudowie a co za tym idzie, skora sie regeneruje i zastepuje ja nowa
a w jakim gabinecie pracujesz?? i ile kosztuje taki zabieg bo musz sie na cos zdeydowac
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:39   #9
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Pracuje w gabinecie medycyny estetycznej Pawła Kubika w Gdyni -> http://medycynaestetycznagdynia.pl/ w chwili obecnej jest promocja, zajrzyj w zakladke.

Oczywiscie, zle przeprowadzony zabieg oraz male pojecie o tym sprzecie, sprawia, ze mozna zrobic powazna krzywde, natomiast troche na takim 'poparzeniu' polega owy zabieg
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:40   #10
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez oleska88 Pokaż wiadomość
Pracuje w gabinecie medycyny estetycznej Pawła Kubika w Gdyni -> http://medycynaestetycznagdynia.pl/ w chwili obecnej jest promocja, zajrzyj w zakladke.

Oczywiscie, zle przeprowadzony zabieg oraz male pojecie o tym sprzecie, sprawia, ze mozna zrobic powazna krzywde, natomiast troche na takim 'poparzeniu' polega owy zabieg
Bardzo bym chciała uzyskac opinie klientek , pan ktore robily cos takiego bo nie ukrywam , ze troche sie boje...


ale nie zdawałam sobie sprawy ,że jest to takie drogie;(

Edytowane przez kreoolka
Czas edycji: 2012-11-27 o 13:44
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 10:42   #11
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

akurat, laser frakcyjny na "stare" rozstępy...Byłam na konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Był zdumiony, że mam stare rozstępy, to samo kosmetyczka. A ja widzę, że je mam. Na stare rozstępy (mam od szybkiego wzrostu) taki laser nic nie pomoże. Ja mam jeszcze rozstępy, ale wiele lat je spłycałam
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 09:32   #12
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

QUOTE=Fencze;37854946]akurat, laser frakcyjny na "stare" rozstępy...Byłam na konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Był zdumiony, że mam stare rozstępy, to samo kosmetyczka. A ja widzę, że je mam. Na stare rozstępy (mam od szybkiego wzrostu) taki laser nic nie pomoże. Ja mam jeszcze rozstępy, ale wiele lat je spłycałam[/QUOTE]

Ja mam rozstępy 3 lata ale ich jako tako nie wida ale skora jest tragiczna obwisła i zwiotczała ;(((
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:41   #13
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
QUOTE=Fencze;37854946]akurat, laser frakcyjny na "stare" rozstępy...Byłam na konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Był zdumiony, że mam stare rozstępy, to samo kosmetyczka. A ja widzę, że je mam. Na stare rozstępy (mam od szybkiego wzrostu) taki laser nic nie pomoże. Ja mam jeszcze rozstępy, ale wiele lat je spłycałam
Ja mam rozstępy 3 lata ale ich jako tako nie wida ale skora jest tragiczna obwisła i zwiotczała ;((([/QUOTE]

ja mam od szybkiego wzrostu. Przestałam rosnąć w wieku 12 lat. Jestem wysoka-177 cm. Kreolka, wycinanie skóry-usuniesz nadmiar skóry i rozstępy, tylko chirurgicznie.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:40   #14
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Ja mam rozstępy 3 lata ale ich jako tako nie wida ale skora jest tragiczna obwisła i zwiotczała ;(((
ja mam od szybkiego wzrostu. Przestałam rosnąć w wieku 12 lat. Jestem wysoka-177 cm. Kreolka, wycinanie skóry-usuniesz nadmiar skóry i rozstępy, tylko chirurgicznie.[/QUOTE]

Nawet mnie nie strasz...Ja słyszalam ze ten laser jest naprwde dobry i daje duże efekty ale cena też jest duża....
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:33   #15
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

daje efekty na nowe-czerwone rozstępy. Na perłowe-niestety nie. Byłam na konsultacji u pani dr, w ogóle to była zdziwiona, że mam rozstępy, bo nie zauważyła ich. Podobnie jak kosmetyczka. Obie były dość młode, kosmetyczka młodsza. Obie nie miały wady wzroku, aby nie było, że miały wadę

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

na zwiotczałą skórę i obwisłą to tylko chirurg plastyk
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 11:45   #16
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

O chirurgu nigdy nie myślałam, bo boję się. A teraz non stop się słyszy o jakiś rewolucjach w medycynie estetycznej i kosmetologii. Muszę coś z tym zrobic bo mam dopiero 24 lata a skore na brzuchu jak babcia 70 letnia ;/ a to robiłaś coś u chirurga???
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 16:10   #17
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
O chirurgu nigdy nie myślałam, bo boję się. A teraz non stop się słyszy o jakiś rewolucjach w medycynie estetycznej i kosmetologii. Muszę coś z tym zrobic bo mam dopiero 24 lata a skore na brzuchu jak babcia 70 letnia ;/ a to robiłaś coś u chirurga???
nic nie robiłam, ale widziałam piękne efekty w programie u dr Marka (nie pamiętam nazwiska,ale ten program był emitowany w tvn style: Sekrety chirurgi). Ja jestem szczuplutka, nie mam skóry wiszącej.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:20   #18
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

zastanawiam się na olejkiem OSIRIS OIL - moje rozstępy nie są duże ale już niestety białe ... jakie szanse są że to pomoże w połączeniu z masażem?

"Zawiera kombinację witaminy E, oleju z wiesiołka i olej migdałowy i olej z pestek brzoskwini " (o, tutaj http://allegro.pl/osiris-oil-100ml-olejek-na-rozstepy-blizny-16-99zl-i3017275844.html)

Co sądzicie kochane?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:07   #19
blumarinee
Przyczajenie
 
Avatar blumarinee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
zastanawiam się na olejkiem OSIRIS OIL - moje rozstępy nie są duże ale już niestety białe ... jakie szanse są że to pomoże w połączeniu z masażem?

"Zawiera kombinację witaminy E, oleju z wiesiołka i olej migdałowy i olej z pestek brzoskwini " (o, tutaj http://allegro.pl/osiris-oil-100ml-olejek-na-rozstepy-blizny-16-99zl-i3017275844.html)

Co sądzicie kochane?
Chyba na takie stare rozstępy Ci nie pomoże. Zresztą wszędzie tylko trąbią, że na białe rozstępy to nic nie działa. Ja teraz testuję krem na rozstępy, ale na te czerwono-fioletowe. Używam go od 3 tygodni i powoli coś zaczyna się rozjaśniać. Mam nadzieję, że kolejne opakowanie sprawi, że będą niewidoczne.
blumarinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 10:09   #20
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez blumarinee Pokaż wiadomość
Chyba na takie stare rozstępy Ci nie pomoże. Zresztą wszędzie tylko trąbią, że na białe rozstępy to nic nie działa. Ja teraz testuję krem na rozstępy, ale na te czerwono-fioletowe. Używam go od 3 tygodni i powoli coś zaczyna się rozjaśniać. Mam nadzieję, że kolejne opakowanie sprawi, że będą niewidoczne.
Drugi dzień masaży za mną,
Dam znać o ewentualnych efektach (lub ich braku)

Tak jak mówię, są białe ale bardzo małe powierzchniowo i płytkie
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:41   #21
blumarinee
Przyczajenie
 
Avatar blumarinee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Drugi dzień masaży za mną,
Dam znać o ewentualnych efektach (lub ich braku)

Tak jak mówię, są białe ale bardzo małe powierzchniowo i płytkie
A jak długo są one białe? Bo ja słyszałam, że jak są już takie stare to raczej nic nie pomoże. Chociaż w przypadku kremu, który stosuję niby pojawiają się jakieś opinie, że spłyca białe rozstępy.
blumarinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 21:56   #22
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez blumarinee Pokaż wiadomość
A jak długo są one białe? Bo ja słyszałam, że jak są już takie stare to raczej nic nie pomoże. Chociaż w przypadku kremu, który stosuję niby pojawiają się jakieś opinie, że spłyca białe rozstępy.
Rozstępy pojawiły mi się 2 lata temu, są białe od roku..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:23   #23
MojaUroda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoraś z was miała zabiegi takim laserem. Mam straszne rozstępy na brzuchu i chciałabym się ich pozby prznajmniej w 60 %. Za rok biorę ślub i chce do tego czasu zmieni w sobie to co mi przeszkadza. Podzielcie się opiniami ale szczerze czy warto w cos tekiego inwestowac?? A jak nie w to to czy są jakieś inne metody?? Ale takie po ktorych widac efekty. Czekam na odpowiedzi
Hej,

Ja podrzucę info o samym laserze ;-)☠
Chirurgiczny laser CO2 ☠Flaming-frax☠to wysokiej klasy, nowoczesne urządzenie ablacyjne o wszechstronnych możliwościach zastosowania w różnych specjalnościach medycznych, głównie w dermatologii i medycynie estetycznej

Jest on jednym z najdelikatniejszych laserów do bezkontaktowego i bezkrwawego wykonywania zabiegów cięcia, odparowywania i koagulacji tkanek miękkich. Działanie lasera CO2 powoduje hemostazę i hamuje wysięk, koagulując naczynia krwionośne i limfatyczne przy jednoczesnej dezynfekcji pola zabiegowego.
MojaUroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 11:51   #24
bohochic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 45
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

A nie próbowała żadna z Was frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej? To zdecydowanie lepiej działa na rozstępy niż laser. Sama przekonałam się na własnej skórze. Laser dociera tylko na głębokość 2 mm, to może wystarczyć przy świerzych rozstępach, na stare często to za mało. A ta rf mikroigłowa działa aż na 3,5 mm w skórze. Z resztą gdyby któraś z Was chciała tego wypróbować można teraz załapać się na darmowy zabieg. xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 09:34 Powód: link
bohochic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 21:15   #25
agnesgabi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Witam ,ja polecam Klinikę xxxxxx zajmuje sie laseroterapią ,a między innymi usuwaniem rozstępów i blizn .Fakt, zabieg nie należy do przyjemnych ,troszke się pomęczyłam, ale po kilku zabiegach efekt był super !
Moje rozstępy na brzuchu zniknęły Polecam .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 09:35 Powód: nazwa
agnesgabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 22:22   #26
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

A derma roller na rozstepy?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 08:31   #27
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Dziękuje za info u mnie jest problem bo ja nie mam typowych kresek tylko cały brzuch jakby w tysiącach małych rozstępów i skóra wyglada jak pomarszczona jak u 80 letniej babci. To jest straszne ;( zaczełam chodzic teraz na taki roll masaz żeby rozbic cellulit na brzuchu ale narazie nie widac efektów .U mnie chyba tylko ingerencja chirurga by pomogła ;(
Jezu jak ten czas zleciał za 2 miesiące biore ślub i nic z tym nie zrobiłam ;/
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:32   #28
MojaUroda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez ankazranka88 Pokaż wiadomość
A derma roller na rozstepy?
Witaj,
według opinii ekspertów lasery są dużo bardziej efektywne od innych zabiegów, mniej inwazyjne. Ze względu na możliwość doboru odpowiednich parametrów pozwalają również na bardziej precyzyjne wykonanie zabiegu.
MojaUroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 15:30   #29
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Orientujecie się może gdzie we Wrocławiu można zrobić taki zabieg?
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 08:21   #30
camilla240
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Co na rozstępy??? laser FRAXEL. ????

Cytat:
Napisane przez agnesgabi Pokaż wiadomość
Witam ,ja polecam Klinikę xxxxxx zajmuje sie laseroterapią ,a między innymi usuwaniem rozstępów i blizn .Fakt, zabieg nie należy do przyjemnych ,troszke się pomęczyłam, ale po kilku zabiegach efekt był super !
Moje rozstępy na brzuchu zniknęły Polecam .
Witam,mam prosbe moglabys podac naWe tej kliniki,jedynie domyslam sie,ze mowa o klinice dr wasiluka
camilla240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-14 13:12:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.