Czy jej zachowanie jest normalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-19, 09:01   #1
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10

Czy jej zachowanie jest normalne?


Głupio mi tu pisać, ale potrzebna mi jakaś wskazówka. Wtajemniczyłem parę znajomych osób to usłyszałem - olej.
A to nie jest żadne rozwiązanie. Problem jest w relacji z dziewczyną.

Mamy po 28 lat. Dziewczyna mieszka nieco dalej, bo jakieś 90 km.
Od czerwca się spotykamy. A od sierpnia jesteśmy oficjalnie razem. Wiadomo, że z powodu odległości widywaliśmy się głównie w weekendy.

Ostatnio spotkaliśmy się w sobotę 28 grudnia. Spotkanie było bardzo fajne, była chemia, nadawaliśmy na jednej fali, tak jak zwykle, pojawiały się pocałunki, przytulasy.

Mieliśmy spędzić razem sylwestra ale dziewczyna się pochorowała, grypa, gorączka.W Sylwestra sporo gadaliśmy przez telefon, w NR również. Dziewczyna przez 1 tydzień NR chorowała.
Często dzwoniliśmy do siebie, było ok. Ale od 3 króli zrobiła się marudna. Nie miała za bardzo ochoty rozmawiać i była bez humoru. Nie naciskałem, dałem jej odpocząć od siebie kilka dni.
No i przez 3 dni była cisza, którą ja przerwałem.

Wcześniej mieliśmy bdb kontakt. Często ze sobą rozmawialiśmy, wymienialiśmy wiadomości. A ostatnio jej zachowanie się zmieniło. Przestała pisać. Nie inicjuje kontaktu. Jeśli nie odzywam się 2 dni to dziewczyna nie wykona żadnego kroku. Gdy zadzwonię to nie wnosi nic do rozmowy jedynie odpowiada zdawkowo.

Jeszcze nie dawno chętnie sama opowiadała jak minął dzień, a teraz nic o tym nie mówi. Gdy ją o to spytam, słyszę krótko - ok.
Nie ma chęci u niej na rozmowę. Sporo kiedyś pisała na fejsie, teraz tego nie robi. Gdy ja coś naskrobię albo odpisze krótko, albo odczyta i nie odpowie.

Mieliśmy spotkać się w sobotę. W poniedziałek gdy zadzwoniłem wieczorem czułem, że nie ma ochoty rozmawiać. We wtorek było lepiej ale nadal to nie było to. W środę zadzwoniłem w sprawie spotkania. Jedynie dowiedziałem się, że jeszcze o naszym spotkaniu nie myślała i da znać.

W czwartek cały nasz kontakt to jeden sms, a w piątek w ogóle nie mieliśmy kontaktu.

Nie spotkaliśmy się i nawet nie dała znać - słuchaj nie jestem w nastroju, spotkajmy się w przyszłym tygodniu. Tylko musiałem się domyślić że się nie spotkamy.

Spytałem w środę co się dzieje bo widzę u niej zmianę w zachowaniu to usłyszałem, że ma gorsze samopoczucie.

Trudno uwierzyć że mając gorsze samopoczucie nie może napisać smsa jak minął dzień, albo odpisać na wiadomość.

Dawniej nie było dnia gdy się nie odezwała. Teraz takich dni jest co raz więcej.

Rozumiem gorszy nastrój i przez to brak chęci na rozmowę.
Jednak czy gorszy nastrój może powodować CAŁKOWITY brak kontaktu? Można gorzej się czuć i nie mieć za bardzo chęci na rozmowę, ale chyba gorszy nastój nie przeszkadza w kontakcie typu fejsbuk?

No i trudno mi uwierzyć by dziewczyna z powodu złego samopoczucia przesiedziała cały weekend w domu. Inaczej mówiąc nie będę zdziwiony gdy wyskoczy gdzieś z koleżanką na miasto.
Tylko pytanie jak to wtedy z tym samopoczuciem?

Albo może poznała innego?

Chciałem z nią o tym porozmawiać to jedynie co usłyszałem, że
ostatnio od NR ma kiepski nastrój, miała problemy ze zdrowiem i potrzebuje spokoju.

Ale czy ten spokój to całkowity brak kontaktu ze mną? Widzę wchodzi na fejsa i sama nic nie napisze. Ja nie zaczynam rozmowy bo w czwartek odczytała wiadomość i nawet nie odpisała.

Co o tym uważacie? Unika mnie i kiepskie samopoczucie jest wymówką?

Chciałbym z nią porozmawiać na temat naszego zerowego kontaktu jednak nie wiem jak zacząć. Nie chcę wyjść za ostro, ani za miękko.

A może tak w ogóle to przesadzam i wszystko jest spoko? Może powinienem poczekać? No ale z innej strony to gorsze samopoczucie nie powinno powodować zerowego kontaktu, niechęci w rozmowie itp. Rozumiem że może się gorzej czuć nie mieć ochoty na długie rozmowy, ale 5 minut na kontakt raczej mogłaby znaleźć.
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:20   #2
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Myślę, że po prostu jej się znudziłeś, nie chce jej się z tobą spotykać.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:21   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Oczywiście, że dziewczyna może mieć gorsze samopoczucie, nie wychodzić kilka dni z domu i nie mieć ochoty nawet na 5 min rozmowy przez telefon. O czymś takim jak choroby psychiczne nie słyszałeś? Natomiast ty nie musisz czekać i dawać się wystawiać. Nie możesz do niej pojechać i ustalić na czym stoisz? Powiedź jej, że nie podoba ci się jak cię traktuje, że nie jest z tobą szczera i jak tak dalej pójdzie to zwyczajnie zakończysz wasz związek, bo cię męczy.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:30   #4
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Znudziłem? Wszystkie spotkania były fajne. Na żadnym się nie nudziliśmy. Inna sprawa, że częsty ostatnio kontakt telefoniczny mógł faktycznie znudzić dziewczynę. No ale skoro spotkania były ok, to powinna o mnie myśleć poprzez pryzmat spotkań, a nie telefonu.

Poza tym przy gorszym samopoczuciu rozumiem słabszy kontakt, brak chęci na długie rozmowy, jednak dosłowne zero kontaktu drogą pisemną to zastanawiające, czy może przesadzam?

A może jednak faktycznie nie przesadzam i jej zachowanie nie jest najwyższych lotów. Bo umówiliśmy się tydzień temu na sobotę, a potem się wycofała i nie dała znać wprost. W dodatku zerowy kontakt.

Zdaniem kolegi w taki sposób zachowuje się dziewczyna, która chce się wycofać by pojawił się dystans, a robi tak z powodu nowego kolesia
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:40   #5
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Znudziłem? Wszystkie spotkania były fajne. Na żadnym się nie nudziliśmy. Inna sprawa, że częsty ostatnio kontakt telefoniczny mógł faktycznie znudzić dziewczynę. No ale skoro spotkania były ok, to powinna o mnie myśleć poprzez pryzmat spotkań, a nie telefonu.



Poza tym przy gorszym samopoczuciu rozumiem słabszy kontakt, brak chęci na długie rozmowy, jednak dosłowne zero kontaktu drogą pisemną to zastanawiające, czy może przesadzam?



A może jednak faktycznie nie przesadzam i jej zachowanie nie jest najwyższych lotów. Bo umówiliśmy się tydzień temu na sobotę, a potem się wycofała i nie dała znać wprost. W dodatku zerowy kontakt.



Zdaniem kolegi w taki sposób zachowuje się dziewczyna, która chce się wycofać by pojawił się dystans, a robi tak z powodu nowego kolesia
No znudziłeś, spotkania były fajne, ale może zwyczajnie poczuła, że to nie to. Duży dystans, bo prawie 100 km... Wiesz, jak dla mnie związki na odległość nie mają racji bytu, o ile nie jest to okreslona czasowo odległość. Zwłaszcza na początku. Czym innym jest, kiedy masz kogoś na co dzień, potem on wyjeżdża na pół roku, a czym innym, kiedy od początku dzieli was spora odległość.
Ja bym nie chciała być w takim związku, bo potrzebuję faceta na co dzień, a nie 2 dni w tygodniu. Zwłaszcza, że czasem potrzebuje też odpocząć, poleżeć w piżamie, sama, albo iść z koleżanką na drinka/do kina, albo na długie zakupy. I nie wyobrażam sobie, że każdy weekend muszę podporządkować pod faceta.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:43   #6
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Ale przecież nam odpowiadała relacja na odległość. Zresztą nie spotykaliśmy się w każdy weekend z powodów o których mówisz - tu jakieś wyskoczenie z koleżanką, tu wyjazd do rodziny. Było tak że widzieliśmy się tydzień po tygodniu, ale też nikt problemów nie robił gdy były spotkania co 2, 3 tygodnie.

Poza tym dziewczyna wie że rozważam przeprowadzkę do jej miasta ze względów finansowych, a nie jedynie przez nią - mogę więcej zarobić.
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:50   #7
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ale przecież nam odpowiadała relacja na odległość. Zresztą nie spotykaliśmy się w każdy weekend z powodów o których mówisz - tu jakieś wyskoczenie z koleżanką, tu wyjazd do rodziny. Było tak że widzieliśmy się tydzień po tygodniu, ale też nikt problemów nie robił gdy były spotkania co 2, 3 tygodnie.



Poza tym dziewczyna wie że rozważam przeprowadzkę do jej miasta ze względów finansowych, a nie jedynie przez nią - mogę więcej zarobić.
No odpowiadała, ale jej mogła przestać odpowiadać.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 10:10   #8
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Ok ale co lepiej zrobić nie odzywać się i zaczekać aż dziewczyna pierwsza napisze, czy odezwać? Tylko co wtedy powiedzieć/napisać?

I zastanawiam się czy jeśli okaże się że w weekend spotkała się z koleżanką, a mi odmówiła spotkania z powodu słabego samopoczucia to czy wypomnieć to dziewczynie, czy lepiej powiedzieć że to dobrze że miło spędziła czas ?
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:13   #9
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ok ale co lepiej zrobić nie odzywać się i zaczekać aż dziewczyna pierwsza napisze, czy odezwać? Tylko co wtedy powiedzieć/napisać?

I zastanawiam się czy jeśli okaże się że w weekend spotkała się z koleżanką, a mi odmówiła spotkania z powodu słabego samopoczucia to czy wypomnieć to dziewczynie, czy lepiej powiedzieć że to dobrze że miło spędziła czas ?
Jeżeli się okaże, że cię zlewa bez poważnego powodu typu choroba to zwyczajnie z nią zerwij. Jaki sens ma związek z osobą, która cię nawet nie szanuje? Aż tak jesteś zdesperowany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:14   #10
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ok ale co lepiej zrobić nie odzywać się i zaczekać aż dziewczyna pierwsza napisze, czy odezwać? Tylko co wtedy powiedzieć/napisać?



I zastanawiam się czy jeśli okaże się że w weekend spotkała się z koleżanką, a mi odmówiła spotkania z powodu słabego samopoczucia to czy wypomnieć to dziewczynie, czy lepiej powiedzieć że to dobrze że miło spędziła czas ?
Generalnie najlepiej byłoby z nią szczerze porozmawiać, że zauważyłes zmianę zachowania

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:52   #11
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Ale w sumie trudno uwierzyć by kiepskie samopoczucie było powodem takiego słabego kontaktu, prawda?

Znaczy bo nie wiem jaki przyjąć wariant. Jeśli faktycznie tak się źle czuje to narzucając się i oskarżając jedynie pogorszę swoją sytuację.

A jeśli może i kiepsko się czuje, ale bardziej to wymówka to wtedy dałbym się robić w ch :P
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 10:57   #12
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ale w sumie trudno uwierzyć by kiepskie samopoczucie było powodem takiego słabego kontaktu, prawda?

Znaczy bo nie wiem jaki przyjąć wariant. Jeśli faktycznie tak się źle czuje to narzucając się i oskarżając jedynie pogorszę swoją sytuację.

A jeśli może i kiepsko się czuje, ale bardziej to wymówka to wtedy dałbym się robić w ch :P
Ja tak miałam w ubiegłym roku bardzo dużo pracy, różne błedy innych, które musiałam naprawiać. Mało wtedy pisałam ze swoim facetem, ale on wiedział jaką mam sytuację. On miał do mnie pretensje, że to wymówki, że kiedyś pisałam więcej, że chce być dla mnie oparciem. Irytowały mnie te zarzuty, związek sie rozpadł i każdy może mieć gorszy czas, ale powinna pogadać o tym z Tobą. Może sie w niej wypaliło uczucie lub poznała kogoś nowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:10   #13
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Posłuchaj, jeżeli ona ma jakieś problemy, ale zależałoby jej na związku, to by o tym z Tobą porozmawiała.

Ty również masz prawo decydować czy Ci się podoba w związku i zerwać jeżeli związek Cię nie satysfakcjonuje.

Dla mnie jej zachowanie jest słabe, bo rzuca takie ogólne wymówki.

Nie jesteś Matką Teresą, by tkwić w związku z laską, bo może ona ma faktycznie jakieś problemy, ale Ci o tym nie mówi. Może faktycznie ma, ale cóż, life is brutal, trzeba się znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i może u niej jest taki okres kiedy nie powinna / nie chce poświęcać tyle czasu na związek, ale to nie oznacza, że Ty masz czekać teraz nie wiadomo ile aż ona będzie gotowa. Zwłaszcza, że nie podaje jakichś konkretnych argumentów tylko albo milczy, albo ,,nie mam nastroju". Serio?

Inna sprawa, że minęło parę miesięcy i może po prostu z jej strony zauroczenie nie przeszło w nic głębszego. I nie ma co analizować dlaczego, bo tak po prostu bywa. Nie wystarczy że spotkania są fajne i ciekawe. Z kumplami z pracy też wychodzę na ciekawe spotkania przy piwie i co z tego?

Ja bym powiedziała jej wprost, że nie podoba Ci się jej zachowanie, bo czujesz dystans i nie chcesz takiego związku. Więc albo poda Ci jakąś konkretną przyczynę i spróbuje coś zmienić albo po prostu to zakończ. Moim zdaniem szkoda życia.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:17   #14
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ale w sumie trudno uwierzyć by kiepskie samopoczucie było powodem takiego słabego kontaktu, prawda?



Znaczy bo nie wiem jaki przyjąć wariant. Jeśli faktycznie tak się źle czuje to narzucając się i oskarżając jedynie pogorszę swoją sytuację.



A jeśli może i kiepsko się czuje, ale bardziej to wymówka to wtedy dałbym się robić w ch :P
Laska ma kiepskie samopoczucie bo do niej piszesz.
Serio, nie masz żadnego instynktu samozachowawczego? Choroba nie przeszkadza w odpisaniu na smsa. Chyba, że ma depresję, to co innego. Pytałeś jej, co to za kiepskie samopoczucie, czy ma katar, grypę, zapalanie płuc czy psychicznie źle się czuje?
I nie zakładaj, że skoro Tobie coś się podoba to drugiej osobie automatycznie też musi.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:25   #15
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Pytałem o to samopoczucie usłyszałem że: nie wie bo od początku roku jakoś gorsze ma samopoczucie, że sporo pracy, problemy ze zdrowiem i że musi odpocząć
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:34   #16
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Pytałem o to samopoczucie usłyszałem że: nie wie bo od początku roku jakoś gorsze ma samopoczucie, że sporo pracy, problemy ze zdrowiem i że musi odpocząć
Dla mnie to jest jednoznaczne, że ona nie chce z Tobą kontaktu, ale nie chce Ci powiedzieć wprost. Chce odpocząć, to jest zrozumiałe, ale na początkowym etapie znajomości i w związku na odległość raczej łatwo od kogoś odpocząć, i dąży się do spotkań.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:36   #17
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

ja bym po prostu do niej pojechała i wszystko wyjaśniła twarzą w twarz. i dowiedziałabym się, czy tym "gorszym samopoczuciem" nie jest po prostu jakiś inny facet. nie chciałaby rozmawiać? to oznaczałoby, że w taki chamski sposób zakończyła związek. na pewno bym nie olała, ale też nie czekała na jakikolwiek ruch z jej strony.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:42   #18
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Znudziła się Tobą i ucina kontakt. Przestań się odzywać i zobacz co się stanie. Jeśli sama się nie odezwie, to wiesz na czym stoisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:47   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

W mojej ocenie nie jest.
Jesli nie chce być z tobą w związku jak piszą dziewczyny to powinna z tobą zerwać a nie trzymać w zapasie.
Albo chodzi o innego faceta albo panna jest psychicznie niezrównoważona, może jest jakimś borderem i najpierw nie mogliście się nagadać a teraz zapadła się pod ziemię i z łaską coś odpisze.
Nie musisz natomiast zgadzać się dawac jej tak siebie traktować. Oboje jesteście przed 30, nie dziećmi i panna też powinna ogarniać że powinna o ten związek dbać a nie tylko o swoją dupę.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 11:58   #20
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ok ale co lepiej zrobić nie odzywać się i zaczekać aż dziewczyna pierwsza napisze, czy odezwać? Tylko co wtedy powiedzieć/napisać?

I zastanawiam się czy jeśli okaże się że w weekend spotkała się z koleżanką, a mi odmówiła spotkania z powodu słabego samopoczucia to czy wypomnieć to dziewczynie, czy lepiej powiedzieć że to dobrze że miło spędziła czas ?
O rany, powiedz że żartujesz z tą opcją Lasia ma cię w 4 literach, nie odzywa się, nie pisze, olewa spotkanie z tobą a ty chcesz jej gratulować miłego spędzania czasu z koleżanką? Ale frajerstwo
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 12:02   #21
RegiRen
Raczkowanie
 
Avatar RegiRen
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Tak gasną właśnie związki internetowe, rzuć to dziadostwo (randkowanie przez internet) w kąt. Bezsens totalny, sama odczułam nie raz na swojej skórze. Ludzie w internecie są strasznie fałszywi, a szukają wyłącznie zabawy czy uczuciowej czy cielesnej, tacy ludzie jak ta dziewczyna wrócą do prawdziwego życia i tam będą układać swoje życie na poważnie. Internet to ''zabawa'' i chwila ''relaksu''. Zapomnij o tej metodzie i wyjdź do ludzi! Pozdrawiam Cię.
RegiRen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 12:44   #22
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Czyli uważacie ze kobieta się dystansuje i ma mnie gdzieś, a kiepskie samopoczucie jest wymówką? Sądzicie że ma innego? W sumie spotkanie było bardzo udane i po nim przez tydzień kontakt był ok. Potem się popsuło, było gorzej i gorzej, aż jest bardzo słabo.
Kolega podpowiada że jeżeli spotkanie było ok i po nim w porządku to dziewczyna nie mogła ot tak stracić zainteresowania, że musi w tym udział brać jakiś inny typuś
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 12:48   #23
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Czyli uważacie ze kobieta się dystansuje i ma mnie gdzieś, a kiepskie samopoczucie jest wymówką? Sądzicie że ma innego? W sumie spotkanie było bardzo udane i po nim przez tydzień kontakt był ok. Potem się popsuło, było gorzej i gorzej, aż jest bardzo słabo.
Kolega podpowiada że jeżeli spotkanie było ok i po nim w porządku to dziewczyna nie mogła ot tak stracić zainteresowania, że musi w tym udział brać jakiś inny typuś
Mógł brać a mógł nie brać. Mogła się zauroczyć a mogła stwierdzić, że spotkania co dwa czy trzy tygodnie nie starczają jej do zbudowania relacji.

Tak czy inaczej powinieneś się z nią spotkać i rozmówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 12:49   #24
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Czyli uważacie ze kobieta się dystansuje i ma mnie gdzieś, a kiepskie samopoczucie jest wymówką? Sądzicie że ma innego? W sumie spotkanie było bardzo udane i po nim przez tydzień kontakt był ok. Potem się popsuło, było gorzej i gorzej, aż jest bardzo słabo.

Kolega podpowiada że jeżeli spotkanie było ok i po nim w porządku to dziewczyna nie mogła ot tak stracić zainteresowania, że musi w tym udział brać jakiś inny typuś
Niestety, więzi w takich "związkach" przez internet, co to się spotkacie raz na tydzień albo i nie, nie są zbyt mocne... i to, że kilka czy kilkanaście spotkań wydawało ci się ok jeszcze niewiele znaczy.
Wcale nie musiała kogoś nowego poznać, ale myślę, że rzeczywiscie straciła zainteresowanie. Nie musiało tu być żadnego wielkiego powodu, nie miałeś wcześniej jakiegoś ogromnego znaczenia w jej życiu, więc to mogło być cokolwiek, jakaś głupia rozmowa online albo po prostu jej się odwidziało.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 13:00   #25
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Ale przecież nam odpowiadała relacja na odległość. Zresztą nie spotykaliśmy się w każdy weekend z powodów o których mówisz - tu jakieś wyskoczenie z koleżanką, tu wyjazd do rodziny. Było tak że widzieliśmy się tydzień po tygodniu, ale też nikt problemów nie robił gdy były spotkania co 2, 3 tygodnie.

Poza tym dziewczyna wie że rozważam przeprowadzkę do jej miasta ze względów finansowych, a nie jedynie przez nią - mogę więcej zarobić.
Te spotkania z doskoku nazywasz związkiem?


Druga sprawa - ty rozważasz przeprowadzkę, a ona zaczyna unikać kontaktu?

Daj sobie z nią spokój, jesteś albo opcją zapasową, albo inny facet wchodzi w grę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 13:23   #26
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RegiRen Pokaż wiadomość
Tak gasną właśnie związki internetowe, rzuć to dziadostwo (randkowanie przez internet) w kąt. Bezsens totalny, sama odczułam nie raz na swojej skórze. Ludzie w internecie są strasznie fałszywi, a szukają wyłącznie zabawy czy uczuciowej czy cielesnej, tacy ludzie jak ta dziewczyna wrócą do prawdziwego życia i tam będą układać swoje życie na poważnie. Internet to ''zabawa'' i chwila ''relaksu''. Zapomnij o tej metodzie i wyjdź do ludzi! Pozdrawiam Cię.
W poznawaniu przez internet ludzi nie ma nic złego, ale trzeba szybko weryfikować sytuację na żywo i spotykać się częściej niż co 2-3 tygodnie. Takie coś trudno związkiem nazwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 13:52   #27
Kot_Azrael
Miau
 
Avatar Kot_Azrael
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 44
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Cytat:
Napisane przez RobertoRobert Pokaż wiadomość
Kolega podpowiada że jeżeli spotkanie było ok i po nim w porządku to dziewczyna nie mogła ot tak stracić zainteresowania, że musi w tym udział brać jakiś inny typuś
Nie. Spotkanie mogło być super, mogliście rozmawiać do oporu na wszystkie możliwe temat a w trakcie seksu orgazmu dostało nawet prześcieradło, ale doszła jednak do wniosku że to nie to. Każdy może się rozmyślić, zwłaszcza, że byliście ze sobą raptem 5 miesięcy. Nie byłeś nigdy w salonie samochodowym: i co z tego, że sprzedawca był kompetentny a samochód dobry, to nie kupiłeś i wyszedłeś, bo wolisz mercedesa a nie opla ?

Dziewczyny już napisały, że to że nie powiedziała Ci wprost, że to koniec, to słabe jest. Uważaj, może Cię trzymać jako opcję zapasową i sobie za pół roku przypomni o Tobie w samotny wieczór

Pozdrawiam, trzymaj się
Kot_Azrael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 14:27   #28
AniaNnnn
Przyczajenie
 
Avatar AniaNnnn
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Na moje oko poznała lub rozważa kogoś innego. Nie powie Ci tego, bo mało kto ma odwagę cywilną taką rzecz powiedzieć wprost. Nie trać czasu na słuchanie przez kolejne tygodnie, że "kiepsko się czuje", zaraz pewnie dojdą do tego inne wymówki typu : "coś dzieje się w jej rodzinie, pracy, koleżanka wymaga pomocy itp. itd." Szanuj swój czas i nerwy i po prostu odpuść, skup się na swoim samopoczuciu i tym co mówi Ci intuicja...
AniaNnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 14:52   #29
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Nic z tego nie będzie. Dziewczyna kręci
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 15:08   #30
RobertoRobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy jej zachowanie jest normalne?

Dostałem cynk od kumpla co używa portalu randkowego, że widział moją znajomą online

To już chamstwo?
RobertoRobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-19 20:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.