Panna młoda plus size - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Pokaż wyniki sondy: Rynek sukniw ślubnych plus size jest:
Nie ma żadnego 9 52,94%
Jest OK 0 0%
Suknie są nie do przyjęcia 2 11,76%
Co to jest suknia PLUS SIZE? 0 0%
Wybrakowany, potrzebujący reformy 8 47,06%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 14:07   #1
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14

Panna młoda plus size


CZeśc Wizażanki.

Co myśłicie o pannach mlodych plus size? Nie uważacie, że na rynku jest za mało dobrych kolekcji ślubnych dla kobiet o rubensowych kształtach?

Co wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AAAA.jpg (7,3 KB, 149 załadowań)
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 14:32   #2
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Panna młoda plus size

o ile w ogole jakies są... moja kolezanka +size nie zmiescila sie w zadna sukienke w zadnym salonie bo.... najwieksze dostepne rozmiary to 38 i 40
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 14:47   #3
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
o ile w ogole jakies są... moja kolezanka +size nie zmiescila sie w zadna sukienke w zadnym salonie bo.... najwieksze dostepne rozmiary to 38 i 40
Takie problemy tylko w Polsce :/. A przecież każda dziewczyna zasługuje na to, żeby TEGO dnia być piękną i czuć się piękną. To, co można znaleźć na naszym rynku woła o pomstę do nieba! Dziewczyny wyglądają po prostu nijako - dosłownie owinięte w jakieś szmatki i robią się z nich bezkształtne nijakości. A wystarczy przejechać się za naszą zachodnią granicę i rozmiarówka powiększa się do 50+. Nie rozumiem tego. Dyskryminacja.
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 15:08   #4
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez Dream Planners Pokaż wiadomość
Takie problemy tylko w Polsce :/. A przecież każda dziewczyna zasługuje na to, żeby TEGO dnia być piękną i czuć się piękną. To, co można znaleźć na naszym rynku woła o pomstę do nieba! Dziewczyny wyglądają po prostu nijako - dosłownie owinięte w jakieś szmatki i robią się z nich bezkształtne nijakości. A wystarczy przejechać się za naszą zachodnią granicę i rozmiarówka powiększa się do 50+. Nie rozumiem tego. Dyskryminacja.
No fakt, moja kuzynka w ciąży jak szukała suknie to też miała problemy. Fakt znalazła w każdym salonie po jednej sukni, ale co to za wybór ?
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 15:22   #5
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

Na każdym polu Plus Size jest dyskryminacja. Znam ten ból - kiedyś ważyłam ponad 100 kg i musiałam ubierać się w sklepie dla mężczyzn, bo nie było nic w moim rozmiarze.
A co mają zrobić panny młode? Pozostaje szycie, tylko - wiadomo, jak to z tym szyciem. Co jeszcze? Użeranie się z obsługą salonów i przymierzanie modeli, które SĄ, a nie tych, które się nam PODOBAJĄ. Poza tym też zauważyłam, że panie z salonów z sukniami niechętnie (ładnie mówiąc) obsługują osoby o niestandardowych wymiarach.
I jak tu się nie wściekać?
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 21:34   #6
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Panna młoda plus size

A ja uważam że i tak jest dużo lepiej w porównaniu do jeszcze kilku lat do tyłu...


Co nie zmienia faktu, że nadal i tak jest kiepsko...
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 22:17   #7
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Panna młoda plus size

Jak już coś jest, to po prostu większe rozmiary sukien projektowanych na ''normalne'' kształty, które w rozmiarach +40 tracą fason i nikt w nich dobrze nie wygląda.

Z drugiej strony się nie dziwię, bo jednak takie kobiety są w mniejszości i producentom nie opłaca się zamawiać takich modeli.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 09:11   #8
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panna młoda plus size

Jeśli chodzi o dostępność sukni do mierzenia w większych rozmiarach, to prawdę mówiąc niezbyt się dziwię - sklepom niezbyt się by to opłacało. Mniejszych rozmiarów też zresztą nie ma, te testowe to chyba głównie 38.

W całym Wrocławiu znalazłam jeden salon, gdzie dostałam sporo sukien plus size do przymierzenia, do tego były w większym niż mój rozmiarze (noszę 44, po świętach chyba rozmiar więcej ). Niemiłej obsługi nie spotkałam nigdzie - może oprócz jednego salonu, ale tam raczej chodziło o fakt, że ślub biorę dopiero za rok i tylko się rozglądam, a nie o wymiary.

Co do fasonów - moim zdaniem problem dotyczy nie tylko sukien ślubnych, ale w ogóle ciuchów w większym rozmiarze. Większość ubrań (szczególnie bluzek) jest moim zdaniem po prostu przeskalowana z mniejszego rozmiaru i nie wygląda to najlepiej - powstają np. zapinane na guziki koszule pękające w biuście i luźne w talii, albo spodnie odstające w tyłku i wrzynające się w brzuch. Szczególnie ten pierwszy problem mnie wkurza.
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:37   #9
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: Panna młoda plus size

to co piszecie mnie przeraża, jak może nie być sukienek w rozmiarze 40+ to już jakaś paranoja.
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:13   #10
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Panna młoda plus size

40 , 42 to jeszcze gdzies sie znajdzie

A co z tymi dziewczynami o rozmiarze 44 i dalej.

Pracowałam w salonie mody w Londynie i powiem ze kilka razy zdarzyło mi się obsługiwać dziewczynę w rozmiarze 48, nasz suknia do mierzenia była rozmiar 40, wyobraźcie sobie jak sie czuła przyszła Młoda kiedy musiała w cisnąc się w suknie do przymiarki, chwile po założeniu tak sie rozpłakała że żadna z nas nie była mogła jej uspokoić a przecież nawet sam moment wyboru sukni powinien być wspaniały.
Robiłyśmy wszystko żeby pokazać jej jak pięknie będzie wyglądała, nawet dzwoniłyśmy do zaprzyjaźnionych salonów by nam taki model w większym rozmiarze wypożyczyli do przymiarki.
Wszytko sie udało.
W Polsce jest tego typu sukni bardzo mało i dużo nam brak do zachodniego stylu obsługi klienta a szkoda...
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:05   #11
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Jak już coś jest, to po prostu większe rozmiary sukien projektowanych na ''normalne'' kształty, które w rozmiarach +40 tracą fason i nikt w nich dobrze nie wygląda.

Z drugiej strony się nie dziwię, bo jednak takie kobiety są w mniejszości i producentom nie opłaca się zamawiać takich modeli.


Cytat:
Napisane przez Dream Planners Pokaż wiadomość
Pracowałam w salonie mody w Londynie i powiem ze kilka razy zdarzyło mi się obsługiwać dziewczynę w rozmiarze 48, nasz suknia do mierzenia była rozmiar 40, wyobraźcie sobie jak sie czuła przyszła Młoda kiedy musiała w cisnąc się w suknie do przymiarki, chwile po założeniu tak sie rozpłakała że żadna z nas nie była mogła jej uspokoić a przecież nawet sam moment wyboru sukni powinien być wspaniały.
Niestety każdy salon jest nastawiony na zysk i liczy się z większością (co uważam oczywiście za nie fer), ale z drugiej strony salony miałyby serio spore straty gdyby każdy model sukni miały dostępny w całej rozmiarówce... O ile na wyprzedaży można jeszcze sprzedać wiele modeli w standardowym rozmiarze, to ciężko by było pozbyć się tych dużych. Kiedy chodziłam na przymiarki i chciałam zmierzyć jeden model który dla mnie sprowadzono z innego salonu w rozmiarze 42 (noszę małe 38) to cały czar prysł, chociaż suknia była piękna to od razu straciła w moich oczach bo wyglądałam jak w wielkim worku, wiem że to samo działa w drugą stronę i ciężko puszystym PMkom wybrać suknię mierząc za małą... Wydaje mi się że jednak szycie jest najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem, ale to moje zdanie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 17:34   #12
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

"Z drugiej strony się nie dziwię, bo jednak takie kobiety są w mniejszości i producentom nie opłaca się zamawiać takich modeli" - już nie w takiej mniejszości Dziewcząt o rubensowskich kształtach przybywa - z różnych powodów.
...
A jeśli chodzi o to, czy producentom opłaca się lub nie szycie większych rozmiarów, to... łatwiej zmniejszyć suknię do pożądanego rozmiaru, niż ją powiększać bez strat.
Pozdrawiam serdecznie
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:03   #13
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez Dream Planners Pokaż wiadomość
"Z drugiej strony się nie dziwię, bo jednak takie kobiety są w mniejszości i producentom nie opłaca się zamawiać takich modeli" - już nie w takiej mniejszości Dziewcząt o rubensowskich kształtach przybywa - z różnych powodów.
...
A jeśli chodzi o to, czy producentom opłaca się lub nie szycie większych rozmiarów, to... łatwiej zmniejszyć suknię do pożądanego rozmiaru, niż ją powiększać bez strat.
Pozdrawiam serdecznie

Ile z tych kobiet ma ''rubensowskie kształty'' a ile jest po prostu grubych? Nie wiem dokładnie od czego to zależy, ale projektanci też szyją do rozmiaru 38, czasami 40. Jeżeli jakaś kobieta jest najzwyczajniej w świecie gruba, to w każdej sukni będzie wyglądać gorzej, niż jej szczupła koleżanka. Producenci pewnie nie są zainteresowani taką prezentacją. W dodatku większość kobiet intensywnie się odchudza, żeby wyglądać lepiej i przynajmniej o rozmiar/dwa schudną i wejdą w to 38/40
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 22:36   #14
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość

Ile z tych kobiet ma ''rubensowskie kształty'' a ile jest po prostu grubych? Nie wiem dokładnie od czego to zależy, ale projektanci też szyją do rozmiaru 38, czasami 40. Jeżeli jakaś kobieta jest najzwyczajniej w świecie gruba, to w każdej sukni będzie wyglądać gorzej, niż jej szczupła koleżanka. Producenci pewnie nie są zainteresowani taką prezentacją. W dodatku większość kobiet intensywnie się odchudza, żeby wyglądać lepiej i przynajmniej o rozmiar/dwa schudną i wejdą w to 38/40
I z tym też się zgodzę
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:16   #15
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

"Jeżeli jakaś kobieta jest najzwyczajniej w świecie gruba, to w każdej sukni będzie wyglądać gorzej, niż jej szczupła koleżanka" - nieprawda Wszystko zależy od tego, jak będzie ubrana, umalowana, uczesana - po prostu zrobiona. Wszystko zależy od tego, kto pomoże tęższej kobiecie w wyborze kreacji i dodatków. W jaki sposób zostaną wyeksponowane jej walory i jak zostaną ukryte mankamenty figury.
http://www.dream-planners.pl/%C5%9Bl...da-plus-size/#
Czy te dziewczyny wyglądają gorzej, niż ich szczupłe koleżanki? Nie sądzę A, że są to modelki? Tym lepiej - niech dziewczyny widzą, że MOŻNA

A tak przy okazji, lepiej usunąć ze swojego słownika określenie "gruby człowiek". Nie wiem, jakiej budowy ciała jesteście, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak te dziewczęta cierpią z powodu swojej nadwagi. Nie zawsze jest ona wynikiem obżarstwa i łakomstwa. Często poważnej choroby i tony leków, które zażywają. Czy to źle, że chcą wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu i wesela?
Więcej tolerancji, drogie panie
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Dream Planners
Czas edycji: 2014-01-03 o 08:17
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 09:31   #16
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez Dream Planners Pokaż wiadomość
"Jeżeli jakaś kobieta jest najzwyczajniej w świecie gruba, to w każdej sukni będzie wyglądać gorzej, niż jej szczupła koleżanka" - nieprawda Wszystko zależy od tego, jak będzie ubrana, umalowana, uczesana - po prostu zrobiona. Wszystko zależy od tego, kto pomoże tęższej kobiecie w wyborze kreacji i dodatków. W jaki sposób zostaną wyeksponowane jej walory i jak zostaną ukryte mankamenty figury.
http://www.dream-planners.pl/%C5%9Bl...da-plus-size/#
Czy te dziewczyny wyglądają gorzej, niż ich szczupłe koleżanki? Nie sądzę A, że są to modelki? Tym lepiej - niech dziewczyny widzą, że MOŻNA

A tak przy okazji, lepiej usunąć ze swojego słownika określenie "gruby człowiek". Nie wiem, jakiej budowy ciała jesteście, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak te dziewczęta cierpią z powodu swojej nadwagi. Nie zawsze jest ona wynikiem obżarstwa i łakomstwa. Często poważnej choroby i tony leków, które zażywają. Czy to źle, że chcą wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu i wesela?
Więcej tolerancji, drogie panie
Pozdrawiam serdecznie
Ale już określenia "chudzielec" można na legalu i głośno używać nie? A to też może być krzywdzące, tylko tego nikt nie bierze pod uwagę Twoich zdjęć za bardzo nie biorę pod uwagę bo to zdjęcia wiadomo - retuszowane. Tak jak w przypadku każdego zdjęcia sukni, robionego na stronę salonu. Każda wygląda inaczej niż w realu
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 09:52   #17
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panna młoda plus size

Taki typ figury, jak w ostatnim poście (jabłko) i w małym rozmiarze nie będzie wyglądać jak ze zdjęcia katalogowego.
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 10:31   #18
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

Do pani GrumpyCat.
Hmmm... Zastanawiałam się, w jakim tonie Pani odpisać. Zaatakowała Pani (to znaczy starała się zaatakować) zamiast przeczytać dokładniej moją wypowiedź i pomyśleć o tym, co napisałam. Żadne z określeń uwłaczających człowiekowi, nie powinno być stosowane w rozmowie - czy to internetowej, czy to werbalnej. Podkreślam: ŻADNE!
...
"Ale już określenia "chudzielec" można na legalu i głośno używać nie? A to też może być krzywdzące, tylko tego nikt nie bierze pod uwagę" - czy ktoś tutaj użył tego określenia, że poczuła się Pani urażona? Czy ktoś Panią skrzywdził tym określeniem? Nadmienię, że obdarzano mnie zarówno określeniem "grubas", jak i "szkieletor" - żadne z powyższych nie były przyjemne.
Tak się jednak składa, że rozmawiamy na temat pań plus size a nie o kobietach o rozmiarze "0", prawda? Prosiłabym zatem, abyśmy trzymały się tematu

Co do retuszu... Sądzę raczej, że większej obróbce w Photoshopie poddawane są zdjęcia typowych modelek a nie pań plus size - one nie muszą już niczego ukrywać i chować pod e-pędzlem grafika a panie "0" - OWSZEM

Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Taki typ figury, jak w ostatnim poście (jabłko) i w małym rozmiarze nie będzie wyglądać jak ze zdjęcia katalogowego.
Ba!
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 10:38   #19
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez Dream Planners Pokaż wiadomość
Co do retuszu... Sądzę raczej, że większej obróbce w Photoshopie poddawane są zdjęcia typowych modelek a nie pań plus size - one nie muszą już niczego ukrywać i chować pod e-pędzlem grafika a panie "0" - OWSZEM
Choćby cellulit na ramionach i fałdy tu i tam, w tym linku wyżej (ze strony salonu) wszystkie suknie leżą idealnie, nigdzie nie wystaje brzuch ani wałeczki co jest dziwne A tutaj na pierwszy rzut oka widać że zdjęcie mocno zretuszowane http://www.dream-planners.pl/s/cc_im...g?t=1388280367
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 12:49   #20
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Choćby cellulit na ramionach i fałdy tu i tam, w tym linku wyżej (ze strony salonu) wszystkie suknie leżą idealnie, nigdzie nie wystaje brzuch ani wałeczki co jest dziwne A tutaj na pierwszy rzut oka widać że zdjęcie mocno zretuszowane http://www.dream-planners.pl/s/cc_im...g?t=1388280367
...
Nie każda pani w rozmiarze XXL ma cellulit
retusz? Ok, bardzo proszę
http://www.holy-wedding.com/images/w...hjelm/2659.jpg

Uroczy, czyż nie?
...
Czy dziewczynie z kompleksem nóg zaproponujesz krótką sukienkę? Albo takiej z problematyczną skórą na dekolcie zaproponujesz wyeksponowanie biustu?
Powtarzam: WSZYSTKO zależy od umiejętnego i właściwego "zrobienia" osoby zainteresowanej Istnieje bielizna korygująca, mnóstwo tricków i modowego czarodziejstwa. Niestety polska znajduje się daaaaaleeeko w tyle, jeśli chodzi zarówno o tolerancję, jak i wyobraźnię oraz umiejętności Natomiast czepliwością i marginalnością odmienności przodujemy - jak widać

Pozdrawiam
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:00   #21
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez Dream Planners Pokaż wiadomość
Niestety polska znajduje się daaaaaleeeko w tyle, jeśli chodzi zarówno o tolerancję, jak i wyobraźnię oraz umiejętności Natomiast czepliwością i marginalnością odmienności przodujemy - jak widać
*jak również samokrytykę panien młodych

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Nie rozumiem dlaczego się tak do mnie czepiasz. Pozwól mi mieć swoje zdanie Każdy ma jakieś tam swoje poczucie estetyki i nie zmusisz wszystkich do zachwytu nad (bardzo) puszystą panną młodą...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:57   #22
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

Czepiam się Ciebie? Jest raczej odwrotnie Przejrzyj naszą korespondencję
Będę obstawała przy swoim - przy braku kompetentnych wizażystek i modystek ślubnych
pozdrawiam
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:22   #23
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Panna młoda plus size

Wybór sukien ślubnych dla pań powyżej rozmiaru 40 jest żaden! Większość sukien to 36, 38,to gdzie ja w rozmiarze 46 miałam je mierzyć

Chamstwo obsługi w niektórych salonach i niewybredne komentarze,że na takie osoby nic nie ma zniechęca do zakupów.

W efekcie żadnej sukni nie mogłam mierzyć,bo w żadną nie weszłam. Tylko suknie do mnie przykładano, rozsznurowano ile się dało,ale tak być nie powinno.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:37   #24
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Panna młoda plus size

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wybór sukien ślubnych dla pań powyżej rozmiaru 40 jest żaden! Większość sukien to 36, 38,to gdzie ja w rozmiarze 46 miałam je mierzyć

Chamstwo obsługi w niektórych salonach i niewybredne komentarze,że na takie osoby nic nie ma zniechęca do zakupów.

W efekcie żadnej sukni nie mogłam mierzyć,bo w żadną nie weszłam. Tylko suknie do mnie przykładano, rozsznurowano ile się dało,ale tak być nie powinno.
Myślę że to nie tylko problem salonów slubnyfh, w galeriach w popularnych sieciowkach rozmary często kończą się na Xl
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 21:57   #25
Dream Planners
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Panna młoda plus size

"Myślę że to nie tylko problem salonów slubnyfh, w galeriach w popularnych sieciowkach rozmary często kończą się na Xl"
...
To prawda. Jak już wcześniej wspominałam, nosiłam kiedyś ubrania w rozmiarze XXL i znalezienie czegoś ładnego w tym rozmiarze graniczyło z cudem. Szkoda.
Pozdrawiam
Dream Planners jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 22:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.