Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-25, 11:48   #301
agata_k90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cześć dziewczyny,

chciałam Wam opowiedzieć o mojej wizycie w stacjonarce... nie mając ulotki z mleczkiem w gratisie (przeprowadziłam się i czekam aż zaktualizują moje dane) zapisałam kod z mailingu, który któraś z Was wrzuciła na forum. Zrobiłam zakupy za prawie 60 zł...podaję kasjerce kod mailingu, a Pani prosi mnie o pokazanie maila, bo jak nie mam maila to nie mam gratisu. Wyszłam ze sklepu trochę poirytowana i rozczarowana obsługą, gdyż Pani patrzyła na mnie jak na jakiegoś naciągacza.
agata_k90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 12:12   #302
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Kremy do rąk jako prezent to jest hit

Ale jeszcze lepszym hitem są wyprzedaże, gdzie ceny są regularne jaja
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 12:24   #303
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Kremy do rąk jako prezent to jest hit

Ale jeszcze lepszym hitem są wyprzedaże, gdzie ceny są regularne jaja
Dobrych kodów brak, to rosiek próbuje poporawić nam humor takimi hitami
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 14:21   #304
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez agata_k90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

chciałam Wam opowiedzieć o mojej wizycie w stacjonarce... nie mając ulotki z mleczkiem w gratisie (przeprowadziłam się i czekam aż zaktualizują moje dane) zapisałam kod z mailingu, który któraś z Was wrzuciła na forum. Zrobiłam zakupy za prawie 60 zł...podaję kasjerce kod mailingu, a Pani prosi mnie o pokazanie maila, bo jak nie mam maila to nie mam gratisu. Wyszłam ze sklepu trochę poirytowana i rozczarowana obsługą, gdyż Pani patrzyła na mnie jak na jakiegoś naciągacza.
Ode mnie też po raz pierwszy chciała maila, bo wmawiała mi, że aby dostać mleczko muszę wykorzystać jedną zniżkę. Już kiedyś mnie tak nabrała. Tym razem ja twardo stałam przy swoim, że nie chcę zniżki, tylko dowolny zakup za 6,90 minimum. ( wzięłam mały żel kawowy).No to kazała mi pokazać maila. Na szczęście dostałam go dzień wcześniej. Zdziwiona była Potem niby konsultowała z inną panią na kasie, jak ma mi wbić ten gratis.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 15:34   #305
agata_k90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Ode mnie też po raz pierwszy chciała maila, bo wmawiała mi, że aby dostać mleczko muszę wykorzystać jedną zniżkę. Już kiedyś mnie tak nabrała. Tym razem ja twardo stałam przy swoim, że nie chcę zniżki, tylko dowolny zakup za 6,90 minimum. ( wzięłam mały żel kawowy).No to kazała mi pokazać maila. Na szczęście dostałam go dzień wcześniej. Zdziwiona była Potem niby konsultowała z inną panią na kasie, jak ma mi wbić ten gratis.
NO ja się bardzo zdziwiłam, tym bardziej że zawsze korzystałam z mailingu, bo ulotki raz dochodziły, a raz nie... YR coraz bardziej uszczelnia system.
agata_k90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 15:50   #306
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez agata_k90 Pokaż wiadomość
NO ja się bardzo zdziwiłam, tym bardziej że zawsze korzystałam z mailingu, bo ulotki raz dochodziły, a raz nie... YR coraz bardziej uszczelnia system.
To nie jest uszczelnianie systemu, tylko widzimisie konsultantki, która tworzy własne zasady, bo się nie zna, albo chce naciągnąć Cię na większe zakupy, aby zwiększyć sprzedaż Co prawda w takim mailu jest kod kreskowy, który ułatwia jej wbicie oferty do systemu, ale sama powinna być przygotowana i wiedzieć, co ma zrobić, jak klient poda jej tylko kod z takiego maila (w końcu jest tam inf. że sam kod wystarczy).
Pamiętam, że jak kiedyś nie miałam netu w telefonie, a chciałam skorzystać z maila, to kombinowałam cuda-wianki, typu prt scr, pdf, itp, aby mieć jakąś podkładkę. Dobrze, że to była ostateczność, w pierwszej kolejności idzie ulotka i sms (którego wykorzystania konsultantki często nie zaznaczają na karcie)
Aleksa_888 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 15:57   #307
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez agata_k90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

chciałam Wam opowiedzieć o mojej wizycie w stacjonarce... nie mając ulotki z mleczkiem w gratisie (przeprowadziłam się i czekam aż zaktualizują moje dane) zapisałam kod z mailingu, który któraś z Was wrzuciła na forum. Zrobiłam zakupy za prawie 60 zł...podaję kasjerce kod mailingu, a Pani prosi mnie o pokazanie maila, bo jak nie mam maila to nie mam gratisu. Wyszłam ze sklepu trochę poirytowana i rozczarowana obsługą, gdyż Pani patrzyła na mnie jak na jakiegoś naciągacza.
W mailu wyraźnie jest napisane: okaż wiadomość przy kasie lub podaj kod. Nie każdy ma telefon z dostępem do Internetu (a konsultantka nie ma prawa tego sprawdzić), nie każdy może sobie maila wydrukować czy zrobić zrzut ekranu.

Wystarczy podać kod i tyle. Jeżeli konsultantka dyskutuje, trzeba ją poinformować, że zgłosisz ten problem jej przełożonym.

No i poza tym -na pierwszej stronie zawsze oprócz kodu pod "KLIK" daję link do mailingu - wystarczy w nieho kliknąć i okazać ekspedientce. Przecież nie zażyczy sobie, żebyś przy niej logowała się na skrzynkę i udowadniała, że jest Twoja.

Niektórzy traktują zniżki i prezenty jak jakieś dobro luksusowe, dostępne jedynie dla wybranych. A tak naprawdę to drogeria jak każda inna - coś jest źle, to więcej nie przyjdziesz. Niech się nauczą szacunku do klienta, szczególnie klienta świadomego swoich praw.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 16:40   #308
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Tak wszytskie strasznie narzekamy na obsługę w stacjonarkach, na naciąganie i wciskanie, na fochy konsultantek itp. itd., ale w sumie czy słusznie
Podliczyłam sobie, tak totalnie na oko, ile i na co wydałam w stacjo w minionym roku.
1. Nie realizuje każdej ulotki, ale za to czasem ulotkę + sms, więc niech będzie, że średnio 1 x w miesiącu robię zakupy - czyli 12 x
2. Na jednorazowe zakupy, czyli zrealizowanie ulotki/sms/mailingu wydaję od 10 zł do max 25 zł, czyli średnio 17,50 zł.
3. W ubiegłym roku wydałam więc, średnio i na oko, 210zł !!
4. Do zakupów dostałam ( z tego co pamiętam, pewnie coś pominęłam/zapomniałam )
- żel do mycia twarzy SV (urodzinowa ulotka)
- duży balsam PN ( 1 poziom)
- szampon
- żel PN
- żel PN morela (zamiast balsamu)
- mini balsam PN
- balsam SEBS ( a nawet 2, bom pazerna )
- krem rumiankowy ( za polecenie przyjaciółki )
- kosmetyczka beżowa
- balsam w słoiku PN ( 2 poziom)
- mały żel PN skoncentrowany
- kilka mini kremów
- dużo dodatkowych pieczątek ( 20-40 ?? )
- żel chłodzący do stóp

Hmm, mnie to pasuje, ale czy w oczach reszty (sprzedawcy/klientki nie czytające wizażu ), to jest normalne ?? a może jest w tym coś z naciągania...
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 16:56   #309
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Dziewczyny, byłam wczoraj w stacjo w Copernicusie w Toruniu, więcej mnie tam nie zobaczą, realizowałam ulotkę wrzesniową, mialam juz przemyslane zakupy,za rabat 50% i 40% wzięłam te nowe żele pod prysznic, nic wiecej nie chcialam bo zapasy, wiadomo mamy spore ;-) pani zaproponowała mi nowy zapach do przetestowania, gdy okazalo sie ze mi nie odpowiada pani sprzedająca zrobila sie bardzo nieprzyjemna,wrecz hamsko wciskala mi tusze do rzes,albo kremy,ja grzecznie,ze nie,dziekuje a ona swoje, ja rozumiem, że mają plany itd, na koniec gdy poprosilam o probke nowefo kremu to powiedziala,nie! mam ale nie dam! Ty zołzo sobie pomyslalam, wiecej juz mnie tam nie zobaczą. Nie lubię zakupów w stacjo, idę tam w ostateczności. Najlepiej to lubię w Silesi w Katowicach, tam wchodząc nie czuję oddechu sprzedających na sobie.
Ale se pogadałam, takiego wq...miałam od wczoraj
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 17:03   #310
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Nie lubię w tym miejscu jednej Pani jak widzę, że ona jest na sklepie to raczej omijam

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam wczoraj w stacjo w Copernicusie w Toruniu, więcej mnie tam nie zobaczą, realizowałam ulotkę wrzesniową, mialam juz przemyslane zakupy,za rabat 50% i 40% wzięłam te nowe żele pod prysznic, nic wiecej nie chcialam bo zapasy, wiadomo mamy spore ;-) pani zaproponowała mi nowy zapach do przetestowania, gdy okazalo sie ze mi nie odpowiada pani sprzedająca zrobila sie bardzo nieprzyjemna,wrecz hamsko wciskala mi tusze do rzes,albo kremy,ja grzecznie,ze nie,dziekuje a ona swoje, ja rozumiem, że mają plany itd, na koniec gdy poprosilam o probke nowefo kremu to powiedziala,nie! mam ale nie dam! Ty zołzo sobie pomyslalam, wiecej juz mnie tam nie zobaczą. Nie lubię zakupów w stacjo, idę tam w ostateczności. Najlepiej to lubię w Silesi w Katowicach, tam wchodząc nie czuję oddechu sprzedających na sobie.
Ale se pogadałam, takiego wq...miałam od wczoraj
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 17:06   #311
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Gdyby któraś chciała, mam 2szt.mleczka tego gratisowego, niestety nie chciały mi na nic innego wymienić.
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 17:56   #312
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tak wszytskie strasznie narzekamy na obsługę w stacjonarkach, na naciąganie i wciskanie, na fochy konsultantek itp. itd., ale w sumie czy słusznie
Podliczyłam sobie, tak totalnie na oko, ile i na co wydałam w stacjo w minionym roku.
1. Nie realizuje każdej ulotki, ale za to czasem ulotkę + sms, więc niech będzie, że średnio 1 x w miesiącu robię zakupy - czyli 12 x
2. Na jednorazowe zakupy, czyli zrealizowanie ulotki/sms/mailingu wydaję od 10 zł do max 25 zł, czyli średnio 17,50 zł.
3. W ubiegłym roku wydałam więc, średnio i na oko, 210zł !!
4. Do zakupów dostałam ( z tego co pamiętam, pewnie coś pominęłam/zapomniałam )
- żel do mycia twarzy SV (urodzinowa ulotka)
- duży balsam PN ( 1 poziom)
- szampon
- żel PN
- żel PN morela (zamiast balsamu)
- mini balsam PN
- balsam SEBS ( a nawet 2, bom pazerna )
- krem rumiankowy ( za polecenie przyjaciółki )
- kosmetyczka beżowa
- balsam w słoiku PN ( 2 poziom)
- mały żel PN skoncentrowany
- kilka mini kremów
- dużo dodatkowych pieczątek ( 20-40 ?? )
- żel chłodzący do stóp

Hmm, mnie to pasuje, ale czy w oczach reszty (sprzedawcy/klientki nie czytające wizażu ), to jest normalne ?? a może jest w tym coś z naciągania...
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale z tego co piszesz, to nie powinniśmy narzekać na obsługę w stacjonarkach, tylko przemilczeć sprawę oraz wręcz być wdzięczni firmie, bo do zakupów dostajemy tyle gratisów... Trzeba zrozumieć, że taka jest polityka firmy - oferuje prezenty, promocje, programy lojalnościowe, itp. aby przyciągnąć klienta i go do siebie przywiązać na dłużej. Jeśli nie byłoby to dla nich opłacalne, zmieniliby tą politykę już dawno.

I w żadnym wypadku nie jest to naciąganie - taka jest polityka firmy. I jest jak najbardziej skuteczna, patrząc na nasze rocherowe zapasy. Firmie jest naprawdę obojętne czy jedna klientka skorzysta trzy razy z smsa i odbierze do każdego zakupu prezent, czy trzy różne klientki skorzystają raz z smsa i odbiorą prezent. Ważne, że nasze $ płyną do ich kasy, a jak np. skończy się prezent, to zastąpią go innym, aby kuszenie trwało dalej.

Każdy sam decyduje, co chce kupić i ile wyda na to $. Jeśli kogoś stać, aby iść do stacjo i zapłacić prawie 200zł za perfumy, to jego sprawa. Ktoś poszuka tych perfum na all i kupi je tam za 50zł i będzie się cieszył, bo kupił okazyjnie. Jeśli yr chciałoby być takie uczciwe, to ujednoliciłoby promocje w swoich kanałach sprzedaży, albo informowało klientki w stacjo, że online/wysyłkowo zrobi dane zakupy duuużo korzystniej.

My wizażanki posiadamy swoją wiedzę na temat yr, której już się "nie odzobaczy", więc z niej korzystamy. A na złą obsługę w stacjonarkach, tj. nieuprzejmość, niedoinformowanie, opryskliwość trzeba zwracać uwagę, tak samo jak w przypadku złej obsługi kelnera w restauracji, kasjera przy marketowej kasie czy rozmówcy na infolini obsługi klenta.
Aleksa_888 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 18:19   #313
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tak wszytskie strasznie narzekamy na obsługę w stacjonarkach, na naciąganie i wciskanie, na fochy konsultantek itp. itd., ale w sumie czy słusznie
Podliczyłam sobie, tak totalnie na oko, ile i na co wydałam w stacjo w minionym roku.
1. Nie realizuje każdej ulotki, ale za to czasem ulotkę + sms, więc niech będzie, że średnio 1 x w miesiącu robię zakupy - czyli 12 x
2. Na jednorazowe zakupy, czyli zrealizowanie ulotki/sms/mailingu wydaję od 10 zł do max 25 zł, czyli średnio 17,50 zł.
3. W ubiegłym roku wydałam więc, średnio i na oko, 210zł !!
4. Do zakupów dostałam ( z tego co pamiętam, pewnie coś pominęłam/zapomniałam )
- żel do mycia twarzy SV (urodzinowa ulotka)
- duży balsam PN ( 1 poziom)
- szampon
- żel PN
- żel PN morela (zamiast balsamu)
- mini balsam PN
- balsam SEBS ( a nawet 2, bom pazerna )
- krem rumiankowy ( za polecenie przyjaciółki )
- kosmetyczka beżowa
- balsam w słoiku PN ( 2 poziom)
- mały żel PN skoncentrowany
- kilka mini kremów
- dużo dodatkowych pieczątek ( 20-40 ?? )
- żel chłodzący do stóp

Hmm, mnie to pasuje, ale czy w oczach reszty (sprzedawcy/klientki nie czytające wizażu ), to jest normalne ?? a może jest w tym coś z naciągania...
Powróciłam do YR z rok temu. Bardzo polubiłam niektóre produkty, ale bez przesady, one nie są warte ceny regularnej.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 18:28   #314
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale z tego co piszesz, to nie powinniśmy narzekać na obsługę w stacjonarkach, tylko przemilczeć sprawę oraz wręcz być wdzięczni firmie, bo do zakupów dostajemy tyle gratisów... Trzeba zrozumieć, że taka jest polityka firmy - oferuje prezenty, promocje, programy lojalnościowe, itp. aby przyciągnąć klienta i go do siebie przywiązać na dłużej. Jeśli nie byłoby to dla nich opłacalne, zmieniliby tą politykę już dawno.

I w żadnym wypadku nie jest to naciąganie - taka jest polityka firmy. I jest jak najbardziej skuteczna, patrząc na nasze rocherowe zapasy. Firmie jest naprawdę obojętne czy jedna klientka skorzysta trzy razy z smsa i odbierze do każdego zakupu prezent, czy trzy różne klientki skorzystają raz z smsa i odbiorą prezent. Ważne, że nasze $ płyną do ich kasy, a jak np. skończy się prezent, to zastąpią go innym, aby kuszenie trwało dalej.

Każdy sam decyduje, co chce kupić i ile wyda na to $. Jeśli kogoś stać, aby iść do stacjo i zapłacić prawie 200zł za perfumy, to jego sprawa. Ktoś poszuka tych perfum na all i kupi je tam za 50zł i będzie się cieszył, bo kupił okazyjnie. Jeśli yr chciałoby być takie uczciwe, to ujednoliciłoby promocje w swoich kanałach sprzedaży, albo informowało klientki w stacjo, że online/wysyłkowo zrobi dane zakupy duuużo korzystniej.

My wizażanki posiadamy swoją wiedzę na temat yr, której już się "nie odzobaczy", więc z niej korzystamy. A na złą obsługę w stacjonarkach, tj. nieuprzejmość, niedoinformowanie, opryskliwość trzeba zwracać uwagę, tak samo jak w przypadku złej obsługi kelnera w restauracji, kasjera przy marketowej kasie czy rozmówcy na infolini obsługi klenta.

Chyba mnie nie zrozumiałaś To takie luźne, trochę sarkastyczne, spojrzenie na roszerową rzeczywistość...
Sama narzekam na obsługę, więc chyba nie o przemilczanie mi chodzi W YR kupuję od ponad 20 lat i znam politykę firmy, wiem co i jak i korzystam, wykorzystuję i biorę co moje. I faktycznie - jestem przywiązana... wracam, odchodze i wracam. Ale prócz absolutnego minimum, jakie dają mi ulotki/sms/itp. nie kupuje nic więcej - własnie dlatego, że coś wiem i juz tej wiedzy "nie odzobaczę". Zapasy robię okazyjnie, bo "umiem". Ale po prostu czasem nachodzą mnie takie myśli, takie moje drugie ja, to "z klasą", się odzywa U nas nigdy nie będzie jak na zachodzie, u nas wiecznie grażyniarstwo i cwaniactwo... bo taka polityka firmy, bo to nasze prawo I jak ktoś nam pomarszczy nosek, strzeli focha konsultantka, to ta grażynka w nas aż krzyczy, że chcą okraść ją z okazji I zamaist radochy, że coś fajnego wpada za free, to bardziej nas wkurza, że nie chciała wydać (konsultantka ), a przecież to jej święty obowiązek

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Powróciłam do YR z rok temu. Bardzo polubiłam niektóre produkty, ale bez przesady, one nie są warte ceny regularnej.
One są warte tyle, by dać za nie 15 % ich ceny regularnej, no może 20 %
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 19:18   #315
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Chyba mnie nie zrozumiałaś To takie luźne, trochę sarkastyczne, spojrzenie na roszerową rzeczywistość...
Sama narzekam na obsługę, więc chyba nie o przemilczanie mi chodzi W YR kupuję od ponad 20 lat i znam politykę firmy, wiem co i jak i korzystam, wykorzystuję i biorę co moje. I faktycznie - jestem przywiązana... wracam, odchodze i wracam. Ale prócz absolutnego minimum, jakie dają mi ulotki/sms/itp. nie kupuje nic więcej - własnie dlatego, że coś wiem i juz tej wiedzy "nie odzobaczę". Zapasy robię okazyjnie, bo "umiem". Ale po prostu czasem nachodzą mnie takie myśli, takie moje drugie ja, to "z klasą", się odzywa U nas nigdy nie będzie jak na zachodzie, u nas wiecznie grażyniarstwo i cwaniactwo... bo taka polityka firmy, bo to nasze prawo I jak ktoś nam pomarszczy nosek, strzeli focha konsultantka, to ta grażynka w nas aż krzyczy, że chcą okraść ją z okazji I zamaist radochy, że coś fajnego wpada za free, to bardziej nas wkurza, że nie chciała wydać (konsultantka ), a przecież to jej święty obowiązek

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------



One są warte tyle, by dać za nie 15 % ich ceny regularnej, no może 20 %
Ok, teraz się rozumiemy Z tym, że ja nie analizuje tej polskiej mentalności, bardziej irytuje mnie, że trzeba walczyć o swoje lub tłumaczyć czy udowadniać konsultantce zasady na mailingu, to odbiera radość z zakupów. Jednak to konsultantka powinna mieć większą wiedzę w tym zakresie, a nie klient. I szkoda mi osób, ktore dały się naciągnąć przez niewiedze konsultantek.
Innym tematem jest to, że zakupów typu "deal zycia" w stacjo nie zrobisz i często mam ochotę uświadomić niektórych o tym, jak widzę że ewidentnie przepłaca, ale niestety trzeba się ugryźć w język i przemilczec sprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 20:06   #316
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Chyba mnie nie zrozumiałaś To takie luźne, trochę sarkastyczne, spojrzenie na roszerową rzeczywistość...
Sama narzekam na obsługę, więc chyba nie o przemilczanie mi chodzi W YR kupuję od ponad 20 lat i znam politykę firmy, wiem co i jak i korzystam, wykorzystuję i biorę co moje. I faktycznie - jestem przywiązana... wracam, odchodze i wracam. Ale prócz absolutnego minimum, jakie dają mi ulotki/sms/itp. nie kupuje nic więcej - własnie dlatego, że coś wiem i juz tej wiedzy "nie odzobaczę". Zapasy robię okazyjnie, bo "umiem". Ale po prostu czasem nachodzą mnie takie myśli, takie moje drugie ja, to "z klasą", się odzywa U nas nigdy nie będzie jak na zachodzie, u nas wiecznie grażyniarstwo i cwaniactwo... bo taka polityka firmy, bo to nasze prawo I jak ktoś nam pomarszczy nosek, strzeli focha konsultantka, to ta grażynka w nas aż krzyczy, że chcą okraść ją z okazji I zamaist radochy, że coś fajnego wpada za free, to bardziej nas wkurza, że nie chciała wydać (konsultantka ), a przecież to jej święty obowiązek

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------



One są warte tyle, by dać za nie 15 % ich ceny regularnej, no może 20 %
W stacjonarnym YR nie kupowałam z 15 lat. Na jakiej zasadzie to działa? Franczyza?
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 20:41   #317
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

prezenty za I próg badziewne.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 20:43   #318
silkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Witam Dziewczyny czy możecie się zalogować do oferty katalogowej na stronie YR?
silkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 20:46   #319
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ok, teraz się rozumiemy Z tym, że ja nie analizuje tej polskiej mentalności, bardziej irytuje mnie, że trzeba walczyć o swoje lub tłumaczyć czy udowadniać konsultantce zasady na mailingu, to odbiera radość z zakupów. Jednak to konsultantka powinna mieć większą wiedzę w tym zakresie, a nie klient. I szkoda mi osób, ktore dały się naciągnąć przez niewiedze konsultantek.
Innym tematem jest to, że zakupów typu "deal zycia" w stacjo nie zrobisz i często mam ochotę uświadomić niektórych o tym, jak widzę że ewidentnie przepłaca, ale niestety trzeba się ugryźć w język i przemilczec sprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie ma co analizować, w każdej z nas, moim zdaniem, jest i cwana grażyna, co to chce wszytsko i najlepiej za darmo; jest i dama z klasą, która nie chce się upominać o nic, która wymaga jakości i dbałości i irytuje ją wszelki brak profesjonalizmu
A konsultantka, tak mi się wydaje, jest też w niełatwej sytuacji, między młotem, a kowadłem Bo z jednej strony niezadowolone klietnki, które robia małe zakupy, a chcą gratisy i pieczątki i próbki i w ogóle, a z drugiej strony jest szef - który wymaga sprzedaży i daje wypłatę Myślę, że gdyby wszystkie stacjonarki należały do YR, byłyby inne zasady, równe, a tak, gdy każda ma swojego właściciela - sa różnice, jest wyścig szczurów, sa "targety" do wyrobienia, a w konsekwencji jest ściemnianie, wciskanie i niewiedza ( celowa ), bo trzeba nabić ile sie da do kasy Takie zamknięte koło

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
W stacjonarnym YR nie kupowałam z 15 lat. Na jakiej zasadzie to działa? Franczyza?
Franczyza
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 07:39   #320
cieszkamal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez silkosia Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny czy możecie się zalogować do oferty katalogowej na stronie YR?
Witam serdecznie
Nie mogę się zalogować do oferty wysyłkowej
Pani na czacie powiedziała że u nich wszystko dobrze
cieszkamal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 09:23   #321
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Extra korzystny kod

Odkryj nowe, atrakcyjne prezenty oraz ekscytujące nowości, które już na Ciebie czekają - w tym innowacyjny Elixir Jeunesse. Dodatkowo z naszym specjalnym kodem rabatowym zyskasz aż 40 zł zniżki od cen katalogowych przy zamówieniu już od 169 zł (zniżka nie obejmuje produktów oznacznych Zielonym Punktem).

Wpisz w koszyku kod:

YR40
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 09:26   #322
agata_k90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez cieszkamal Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Nie mogę się zalogować do oferty wysyłkowej
Pani na czacie powiedziała że u nich wszystko dobrze

Ja od wczoraj nie mogę zalogować się do wysyłkowej. Pani na czacie też mi powiedziała, że u niej ok. Strona w ogóle się nie ładuje
agata_k90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 09:28   #323
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez cieszkamal Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Nie mogę się zalogować do oferty wysyłkowej
Pani na czacie powiedziała że u nich wszystko dobrze

Loguję się bez problemu.
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 10:29   #324
cieszkamal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Witam wszystkie Panie,jestem nowa i czasemWas podczytyję,macie dużą wiadomość o YR i służycie radą.
cieszkamal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:35   #325
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

Nie ma co analizować, w każdej z nas, moim zdaniem, jest i cwana grażyna, co to chce wszytsko i najlepiej za darmo; jest i dama z klasą, która nie chce się upominać o nic, która wymaga jakości i dbałości i irytuje ją wszelki brak profesjonalizmu
A konsultantka, tak mi się wydaje, jest też w niełatwej sytuacji, między młotem, a kowadłem Bo z jednej strony niezadowolone klietnki, które robia małe zakupy, a chcą gratisy i pieczątki i próbki i w ogóle, a z drugiej strony jest szef - który wymaga sprzedaży i daje wypłatę Myślę, że gdyby wszystkie stacjonarki należały do YR, byłyby inne zasady, równe, a tak, gdy każda ma swojego właściciela - sa różnice, jest wyścig szczurów, sa "targety" do wyrobienia, a w konsekwencji jest ściemnianie, wciskanie i niewiedza ( celowa ), bo trzeba nabić ile sie da do kasy Takie zamknięte koło
Dobrze napisane.
Ale jakby nie było klientka lojalna stała, nawet robiąca małe kwoty, zostawia w sklepie określone sumy. I wiadomo że przyjdzie co miesiąc, poleci innym.I obrót sam się zrobi, bez wielkiego wciskania klientkom. Bo małe kwoty nawet hurtem robią konkretny obrót.
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 14:42   #326
wikas
Raczkowanie
 
Avatar wikas
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Zgubiłam wątek
__________________

www.instagram.com/starszapani/
wikas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 18:18   #327
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Z takim kodem post i odwyk jak nic

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Extra korzystny kod

Odkryj nowe, atrakcyjne prezenty oraz ekscytujące nowości, które już na Ciebie czekają - w tym innowacyjny Elixir Jeunesse. Dodatkowo z naszym specjalnym kodem rabatowym zyskasz aż 40 zł zniżki od cen katalogowych przy zamówieniu już od 169 zł (zniżka nie obejmuje produktów oznacznych Zielonym Punktem).

Wpisz w koszyku kod:

YR40
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 18:33   #328
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
One są warte tyle, by dać za nie 15 % ich ceny regularnej, no może 20 %
I te ceny regularne są windowane. Przy tak wielu kodach/promocjach/obniżkach/gratisach jest to dla mnie zrozumiałe. Kiedyś kupiłam Tendre jasmin 30 ml w cenie regularnej, ale gratisem były baaardzo odpowiadające mi produkty. Przy szacunku dla urokliwości zapachu on nie jest wart 132 zł/30 ml.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 11:26   #329
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 119
Unhappy Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez agata_k90 Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj nie mogę zalogować się do wysyłkowej. Pani na czacie też mi powiedziała, że u niej ok. Strona w ogóle się nie ładuje
i czy strona jest już dostępna?

Nie pracuję
Iryna_Misouskaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 14:37   #330
agata_k90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Iryna_Misouskaya Pokaż wiadomość
i czy strona jest już dostępna?

Nie pracuję

U mnie dalej nie działa.
agata_k90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 17:02:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.