Seks analny bez związku - zdarzył się wam? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 19:32   #91
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Seks analny bez związku - zdarzył się wam?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inni, ja żadnych wytycznych nie mam.
Oczywiście, mam swoje preferencje, jak każdy. Ale to nie ma żadnego związku z tym czy jest to przygodny seks, czy nie. I obojętne jaki.

Akurat bez zobowiązań, to częściej miałem seks oralny niż klasyczny. Więc u mnie się to nie sprawdziło. Wiem zresztą, że nie tylko u mnie.
A analny bez zobowiązań zdarzał się rzadziej niż tzw. klasyczny. Ale to chyba jasne, że nie każdy lubi tą formę seksu, więc to nic dziwnego.
Czyli co spotykałeś się z kobieta na jedna noc i robiła ci "loda" bez seksu normalnego.?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:24   #92
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks analny bez związku - zdarzył się wam?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Czyli co spotykałeś się z kobieta na jedna noc i robiła ci "loda" bez seksu normalnego.?
Tak. Tak też się zdarzało. Lecz to przeważnie nie było na noc, a na max 3h. A potem nigdy się już nie spotkaliśmy.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-08-22 o 11:25
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 09:26   #93
28Emilia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2
Dot.: Seks analny bez związku - zdarzył się wam?

Sex Analny to czysta Rozkosz i Piękno, przynajmniej u mnie ,ja bardzo dbam o swój tyłek by był zawsze zalotny dla Facetów.Owocem szaleństwa jest dla mnie się wypiąć,jak zwietrzę męski wzrok -chcę by gapił się na moją pupę i musiał mnie w nią wsadzić swoją pałę nieważne jak długa czy gruba-rajcuje mnie ten moment.Wy faceci zaczynacie niewinnie a gdy zaraz mają tryskać, rżnie mnie taki brutalnie nie zważając czy mnie boli.Lubię finał w analku, a sam sex analny jest cudowny. polecam która jeszcze nie skorzystała...
28Emilia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 08:27   #94
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Seks analny bez związku - zdarzył się wam?

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
Czy dzisiaj seks analny przygodny / bez związku to już powszechna? Bo ja uważam, że taki seks jest dla związków z pewnym stażem i to rzecz dość intymna, której kobieta nie powinna robić z każdym partnerem, a na pewno nie od razu, nie podczas pierwszych nocy, tylko po pewnym czasie współżycia
Oczywiście, że mi się zdarzyło i to nie raz. W sumie kilka razy. Uprawiałam też seks (gdy nie byłam jeszcze w związku) również klasyczny i nie widzę nic w tym złego. Oralnemu to w sumie jestem przeciwna gdy nie jestem w związku.

Mam dość "nowoczesne" poglądy, ale też nie chodzi o to. Seks bez zobowiązań nie stanowił dla mnie problemu. Teraz jestem w związku więc wiadomo, ale gdy w związku nie byłam nie widziałam problemu, aby czasami się z kimś umówić. Nawet jeśli miałobyć to raz na pół roku.

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
Bo ja uważam, że taki seks jest dla związków z pewnym stażem i to rzecz dość intymna
A seks klasyczny czy oralny to nie jest rzecz intymna? Jest. Seks w ogóle może być intymny. Zależy jak na to spojrzeć. Jasne, seks opiera się na ruchach mechanicznych. Można dołączyć do tego uczucia, żeby budować jakąś głębsza emocjonalną więź z partnerem, a można też traktować seks jako sport. Kwestia upodobań i tego czego w obecnej chwili się oczekuje/potrzebuje/wymaga.

Pewnie jesteś prawiczkiem stąd takie tezy.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 10:55   #95
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Seks analny bez związku - zdarzył się wam?

Nigdy seksu takiego nie miałam i nie zamierzam ale często słuszałam że pewne aktywności z nieznajomą osobą odpadają np oral jak tu zostało wspomniane ale dlaczego to nie mam pojęcia.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-16 11:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.