Co ostatnio upolowaliście? - część IX - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 08:51   #3331
Monika Pestkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

L'Agent , cudowny zapach -na gazetowym straganiku
Prada , dostojna i odurzająca -na Allegro
Dragon , perfumy -na Allegro

Edytowane przez Monika Pestkowska
Czas edycji: 2013-11-04 o 21:35
Monika Pestkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:06   #3332
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Dziewczyny gratuluję nabytków

Cytat:
Napisane przez MariaScent Pokaż wiadomość
To była 50tka, tak jak mój tester z 2003 roku. Ponieważ własnie w zeszłym tygodniu miałam do czynienia z podróbką tego zapachu!!! więc ze zdziwieniem oglądałam nowy tester . Pudełeczko też jest trochę inne - 3 strony czerwone i przód biały. Wygląda na to, że wypuścili jakiś nowy batch po przerwie.
Moim zdaniem jasminumperfumy ma oryginały, jakiś czas temu wklejałam ich aukcje w perełkach, mieli Flower Le Parfum po 150 zł ale tester chyba.

Co do podróbki - widziałam też Flower Le Parfum na all, było po 80 zł, to ta aukcja? Dziwne, bo sprzedający dostał za nia pozytywa
a to o czym piszesz, ta nowość to nie było może Flower Tag w wersji eau de parfum?
Szperałam i nigdzie nie widziałam info na temat wznowienia Le Parfum

w temacie Kenzo też coś upolowałam ale pochwalę się jak przyjdą.
U mnie we wrześniu skromnie - mała używka starego Obsession i używka Nu edp na zapas.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:27   #3333
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
A ja wiem, a ja wiem, ale nie powiem
Obawiam się, że ze mnie taka papla, że już wszyscy wiedzą, albo się domyślają, bo od roku mówiłem co sobie kupię, ale sam sie nie spodziewałem, że faktycznie kupię

Cytat:
A leci do mnie już i właśnie kiwa z samolotu piękne, rozbiórkowe EL


Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Chyba każdy wie
Chyba masz rację
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 16:59   #3334
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Capnęłam parę dni temu setkę Katy Perry Meow
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:34   #3335
MariaScent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Puszczykówko
Wiadomości: 399
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję nabytków

Moim zdaniem jasminumperfumy ma oryginały, jakiś czas temu wklejałam ich aukcje w perełkach, mieli Flower Le Parfum po 150 zł ale tester chyba.

Co do podróbki - widziałam też Flower Le Parfum na all, było po 80 zł, to ta aukcja? Dziwne, bo sprzedający dostał za nia pozytywa
a to o czym piszesz, ta nowość to nie było może Flower Tag w wersji eau de parfum?
Szperałam i nigdzie nie widziałam info na temat wznowienia Le Parfum
Na all aukcja wcześniejsza, po poinformowaniu sprzedającego +fotki porównawcze dostałam zwrot pieniędzy i zwróciłam butelkę; a ta "nowa" Flower Le Parfum na pewno nie była FT edp, oprócz testera stały ze 2 zafoliowane kartoniki z napisami i kod od 2xxx. Dlatego ciekawe, jakie kody mają testery od jasminumperfumy, ale to tajemnica.
MariaScent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:33   #3336
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez MariaScent Pokaż wiadomość
Na all aukcja wcześniejsza, po poinformowaniu sprzedającego +fotki porównawcze dostałam zwrot pieniędzy i zwróciłam butelkę; a ta "nowa" Flower Le Parfum na pewno nie była FT edp, oprócz testera stały ze 2 zafoliowane kartoniki z napisami i kod od 2xxx. Dlatego ciekawe, jakie kody mają testery od jasminumperfumy, ale to tajemnica.
tez raz pytałam jasminumperfumy o kod jakiegoś zapachu i niestety odpowiedzi się nie doczekałam

gratuluje Wszystkim cennych łupów

a w temacie upolowałam Mugler Show, ale poleci na rozbiórkę bo nie jestem pewna czy się sobie spodobamy
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:19   #3337
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość
tez raz pytałam jasminumperfumy o kod jakiegoś zapachu i niestety odpowiedzi się nie doczekałam

gratuluje Wszystkim cennych łupów

a w temacie upolowałam Mugler Show, ale poleci na rozbiórkę bo nie jestem pewna czy się sobie spodobamy
Cytat:
Napisane przez MariaScent Pokaż wiadomość
Na all aukcja wcześniejsza, po poinformowaniu sprzedającego +fotki porównawcze dostałam zwrot pieniędzy i zwróciłam butelkę; a ta "nowa" Flower Le Parfum na pewno nie była FT edp, oprócz testera stały ze 2 zafoliowane kartoniki z napisami i kod od 2xxx. Dlatego ciekawe, jakie kody mają testery od jasminumperfumy, ale to tajemnica.
Mała uwaga z moich ostatnich doświadczeń z jasminumperfumy. Nie wątpię, iż posiadają oryginalne perfumy, problem jednak tkwi gdzie indziej, mianowicie w jakości owych perfum oraz ich przechowywaniu. Kupiłam ostatnio u nich DK Cashmere Mist, sama wrzuciłam to na perełki zresztą , które ewidentnie były zepsute, czyli stare. Znam ten zapach od lat, jak zły szeląg, a te zwyczajnie śmierdziały. Nie wiem, jak były przechowywane, ale z pewnością były lekko podgotowane, czyli poddane wysokiej temperaturze, słońcu itd..... Rozpoczął się w nich proces fermentacji i waliły wódą po nosie jak smok. Taki proces nie rozwija się z dnia na dzień, więc musiało to trochę trwać. Być może stąd niechęć do podawania kodów. Sądzę jednak, że chcąc kupić perfumy warto być namolnym, lub sobie odpuścić.

A żeby nie było, że se pogadać przyszłam , to zjechała do mnie pierwszej klasy trucizna rozbiórkowa Dior Tendre Poison Bardzo się rozczuliłam, kiedy je powąchałam, bo towarzyszyły mi przez wiele lat w ważnych momentach życia i mam do nich przeogromny sentyment EL jeszcze macha z samolotu
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 12:32   #3338
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

To samo zauważyłam oglądając zdjęcia aukcji, bardzo często wiekowe flaszki, wspomniany Cashmere Mist na zdj. miał zmieniony kolor, co u mnie od razu zapaliło czerwoną lampkę i nie kupiłam, choć cena była rewelacyjna
Dla mnie sprzedają oryginały, ale celowa, świadoma sprzedaż flaszek po terminie ..., jest tak samo zła jak podróbki
Bo może trafić na osobę, która nie zna zapachu, albo która z zasady nie reklamuje ... i to nie jest w porządku
Ale oryginały sprzedają, kupowałam od nich nie raz, ale właśnie coś nowego
Jakby mi sprzedawca odmówił podania kodu, to bym go nie brała pod uwagę przy zakupie
To nie powinna byś tajemnica, kupujący ma prawo dowiedzieć się o dacie produkcji perfum
W końcu perfumy mają swój żywot, przeważnie 3-5 lat od 1 psiknięcia, ale jak były źle przechowywane, to nawet nowe (niepsiknięte) mogą byś popsute
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:33   #3339
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

miałam to samo z Cashmere Mist co liliza, tylko na ich poprzednim koncie , kupowałam trzy lata temu , może to ta sama flaszka

moja flaszka była z 2001 roku

edit: przez to do dziś nie wiem jak pachnie świeże Cashmere Mist
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2013-10-10 o 12:34
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:37   #3340
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
miałam to samo z Cashmere Mist co liliza, tylko na ich poprzednim koncie , kupowałam trzy lata temu , może to ta sama flaszka
Nie zdziwiłabym się
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
edit: przez to do dziś nie wiem jak pachnie świeże Cashmere Mist
Cudownie
Za takie coś powinni dostawać negatywy, bo na co oni liczą - na to, że trafią na osobę, która nie zna zapachu i się nie zorientuje

__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:41   #3341
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

pozzzziomko w przypadku tej flachy nie ma opcji aby się nie zorientować że zepsuty, najnormalniej w świecie zjełczała obrzydliwa ciecz, capiło tak, że nie szło wytrzymać, ale w niektórych przypadkach faktycznie- jeśli nie znało się wcześniej zapachu można się nawet nie zorientować takie: "mmmmm jaki niszowy ten ....Kalwin Klain"
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 12:50   #3342
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
pozzzziomko w przypadku tej flachy nie ma opcji aby się nie zorientować że zepsuty, najnormalniej w świecie zjełczała obrzydliwa ciecz, capiło tak, że nie szło wytrzymać, ale w niektórych przypadkach faktycznie- jeśli nie znało się wcześniej zapachu można się nawet nie zorientować takie: "mmmmm jaki niszowy ten ....Kalwin Klain"
A - fakt, takie popsute, to się po prostu odda, ale takie trochę zmienione, to część się może nie zorientować, zwłaszcza jak to zakup w ciemno, ale wysyłanie "capiącej cieczy" to niezła bezczelność

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

A w temacie chciałam kupić Lalique Le Parfum i ktoś mi sprzątnął sprzed nosa
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:11   #3343
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
pozzzziomko w przypadku tej flachy nie ma opcji aby się nie zorientować że zepsuty, najnormalniej w świecie zjełczała obrzydliwa ciecz, capiło tak, że nie szło wytrzymać, ale w niektórych przypadkach faktycznie- jeśli nie znało się wcześniej zapachu można się nawet nie zorientować takie: "mmmmm jaki niszowy ten ....Kalwin Klain"
Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A - fakt, takie popsute, to się po prostu odda, ale takie trochę zmienione, to część się może nie zorientować, zwłaszcza jak to zakup w ciemno, ale wysyłanie "capiącej cieczy" to niezła bezczelność

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

A w temacie chciałam kupić Lalique Le Parfum i ktoś mi sprzątnął sprzed nosa
Cholernie mnie to wkurza Nie dość, że to robienie złego piaru zapachowi, który jest cudowny, to przede wszystkim robienie ludzi w trąbę. No i tak sobie myślę, co tu zrobić hmmmm Żałuję, że nie kupiłam od truskawy, jak był w jednodniowej ofercie; setka za setkę z groszem przed rabatami
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:01   #3344
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Mała uwaga z moich ostatnich doświadczeń z jasminumperfumy. Nie wątpię, iż posiadają oryginalne perfumy, problem jednak tkwi gdzie indziej, mianowicie w jakości owych perfum oraz ich przechowywaniu. Kupiłam ostatnio u nich DK Cashmere Mist, sama wrzuciłam to na perełki zresztą , które ewidentnie były zepsute, czyli stare. Znam ten zapach od lat, jak zły szeląg, a te zwyczajnie śmierdziały. Nie wiem, jak były przechowywane, ale z pewnością były lekko podgotowane, czyli poddane wysokiej temperaturze, słońcu itd..... Rozpoczął się w nich proces fermentacji i waliły wódą po nosie jak smok. Taki proces nie rozwija się z dnia na dzień, więc musiało to trochę trwać.rzeogromny sentyment EL jeszcze macha z samolotu
Lilizo, co zrobiłaś z tą sprawą? Napisałaś do sprzedawcy? Bo mam podobny problem.
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:15   #3345
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość
Lilizo, co zrobiłaś z tą sprawą? Napisałaś do sprzedawcy? Bo mam podobny problem.
Napisałam i ...czekam na odpowiedź. Może więcej osób, które kupiło u nich tego, lub innego bubla powinno do nich napisać
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:21   #3346
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

O, to ja też zaraz napiszę.
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:50   #3347
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Jemu mozna odeslac (tzn. ktos mi ostatnio pisal o oddawaniu popsutej flaszki do jasminumperfumy), zreszta jakby nie mozna bylo, to ja bym to zglaszala all ...
Chyba lepiej u nich nie zamawiac nic w ciemno

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:44   #3348
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Napisałam i ...czekam na odpowiedź. Może więcej osób, które kupiło u nich tego, lub innego bubla powinno do nich napisać

Ja kupiłam od nich waniliowego Shalimara w testerze opisanego jako z 2010 roku. Przyszedł bez zadnej naklejki z kodem. a ze ja mialam juz Shalimara z wanilia z madagaskau z 2012 roku, to bardzo pdejrzane mi sie wydalo, ze niczym sie w zapachu nie różnią. Rozumiem, moze nie odróżniam wielu nut, ale zeby NICZYM sie nie różnily? W internecie sa opinie, ze jednak roznica jest wyczuwalna.

Sprzedawca upierał sie, ze to 100% to wersja z 2010 roku, a ja nie zamierzalam tracic na wysylce zwracajac je. Chętnie dorwalabym kapkę waniliowego Shalimara z 2010 roku, zeby udowodnic im jak sie sprawy maja

Inne perfumy od nich przyszły mi psiknięte, ale juz nic z tym nie robiłam, bo mi sie nie chcialo nawet, no trudno.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-10-10 o 15:48
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:50   #3349
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Dostałam odpowiedź od jasminumperfumy, że jak najbardziej można reklamować zepsute perfumy, jeśli coś jest z nimi nie w porządku. Takie wypadki są sporadyczne, ale jednak mogą się zdarzyć. Reklamacje są w takim przypadku jak najbardziej uwzględniane. Cieszy to, że moja wysłana wiadomość nie pozostała bez echa. Tak więc nie widzę powodu, żeby się czepiać.
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 15:53   #3350
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź od jasminumperfumy, że jak najbardziej można reklamować zepsute perfumy, jeśli coś jest z nimi nie w porządku. Takie wypadki są sporadyczne, ale jednak mogą się zdarzyć. Reklamacje są w takim przypadku jak najbardziej uwzględniane. Cieszy to, że moja wysłana wiadomość nie pozostała bez echa. Tak więc nie widzę powodu, żeby się czepiać.
mnie też po odesłaniu szybko zwrócili pieniądze
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 16:19   #3351
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Ja też dostałam wiadomość i właśnie odesłałam perfumy, od razu mi lepiej, czekam tylko na zwrot pieniędzy.
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 18:48   #3352
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

No to ładnie, ja też kupiłam tę flaszeczkę Cashmere Mist, problem tylko taki, że w ciemno i zupełnie nie wiem, co do mnie przyszło Na spodzie buteleczki mam naklejkę z kodem A43. Czy ktoś pomoże odszyfrować, com kupiła?
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:30   #3353
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

według kalkulatora z checkcosmetics Twoja flaszka jest z kwietnia 2013... Moja wg. tego kalkulatora była z 2005... A jak sam zapach?
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 19:38   #3354
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Odnośnie powyższego zgadza się- nie podają kodów. Mi odpisali, gdy spytałam czy tester ten ( Cashmere Mist) posiada korek, kartonik i jaki ma kod, to oto:
'
Witam.Tester z korkiem.Real foto.
Nie podajemy kodów.Pozdrawiam'

I nie zakupiłam.
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:30   #3355
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Co do samego zapachu, to nie wiem, nigdy nie miałam z nim do czynienia, ale nie pachnie jak typowe zepsute perfumy (a tę woń znam bardzo dobrze...). Na początku co prawda jest ostry, taki trochę jakby pasta do podłogi i jakieś chemikalia, ale potem się zmiękcza i wysładza. Nie wiem, może zaczynam panikować? Ale naprawdę nie znam tego zapachu i nie wiem, czy z drugiej strony nie uznaję, że jest ok, bo nigdy nie wąchałam świeżych perfum. Choć wg kodu są nowe.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:36   #3356
Monika Pestkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

W tym tygodniu nabyłam Mitsouko 30ml w perfumerii internetowej z kodem WX5AA8 , bardzo ciekawa sprawa . Kolor i zapach bez zarzutów .
Monika Pestkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:37   #3357
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Odnośnie powyższego zgadza się- nie podają kodów. Mi odpisali, gdy spytałam czy tester ten ( Cashmere Mist) posiada korek, kartonik i jaki ma kod, to oto:
'
Witam.Tester z korkiem.Real foto.
Nie podajemy kodów.Pozdrawiam'

I nie zakupiłam.
Nie rozumiem tego zupelnie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:53   #3358
plumvalla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 719
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Też miałam ochotę na CM ale sobie odpuściłam. Czasem trzeba przeanalizować stan zapachu pod kątem zaprzestania produkcji, ale przecież nie zawsze mamy taka wiedzę teraz poluję na Yvresse, ale nie z serii la collection, czy ktoś wie kiedy przestały być produkowane?
plumvalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:46   #3359
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

przyszly balsamy Smocze
kupilam 2 a ze jednak zle obliczylam koszty wysylki, tym razem moglam dokupic kolejne sztuki z wysylka gratis doleci kolejnych 5 sztuk
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:18   #3360
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Nareszcie pojawiło się Bowmakers Kliknięte, zapłacone - do tego dostanę kilka próbek, o które prosiłam - bajka
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 23:02:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.