Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-07, 12:15   #1351
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Ojej, przykro mi... Jednak najważniejsze, że teraz z malutkim/-ą jest wszystko dobrze.
Mnie praca właśnie nie satysfakcjonuje, nie czerpię ani grama radości z niej, zero rozwoju, zero nowych zadań, codziennie to samo... 5 lat to samo miejsce, wieczne kombinacje i z roku na rok coraz gorzej, już długo przed ciążą miałam dość

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------



Oj tak, wyjątkowo męski dzień liczymy na Was! jakieś przypuszczenia już były odnośnie płci?
No właśnie, na szczęście nie było to u mnie takie typowe poronienie, więc psychicznie nie załamało mnie to aż tak bardzo, zwłaszcza, że musiałam się troszczyć o drugie maleństwo.

A co do pracy to współczuję! Ostatecznie to tylko praca i można próbować zmienić, a teraz to i tak co innego najważniejsze
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 12:18   #1352
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ogólnie to na żadnym usg nie było nic powiedziane o płci.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Ja to się zawsze zastanawialam się nad tym nocnikiem. Jak skorzystać i nie zalać łóżka.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Ja też uważam, że to nie jest reguła. W sumie teraz tak sobie przypomniałam, że znajoma w obu ciazach źle się czuła a ma chłopca i dziewczynkę. Także nie płeć o tym świadczy. Odpowiedzialam tylko na inny post


No właśnie nie mam pojęcia ..... katastrofa z tym nocnikiem nie wiem jak ja będę z tym dziś cały dzień funkcjonować. Chyba TZ będzie mi podkładał haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 12:23   #1353
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wtracić to w pierwszej ciąży miałam syna i czułam się wyśmienicie, A teraz podobna historia. Uważam, że to nie reguła i wszystko zależy od organizmu.

So close gratulacje synka! Ogólnie chyba na razie większość ujawnionych plci to chłopcy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiecie, siusiaka łatwiej dostrzec
Ja marzyłam zawsze o córce i mamie powiedziałam już, że moja córka ma penisa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 12:36   #1354
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ogólnie to na żadnym usg nie było nic powiedziane o płci.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Ja to się zawsze zastanawialam się nad tym nocnikiem. Jak skorzystać i nie zalać łóżka.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Ja też uważam, że to nie jest reguła. W sumie teraz tak sobie przypomniałam, że znajoma w obu ciazach źle się czuła a ma chłopca i dziewczynkę. Także nie płeć o tym świadczy. Odpowiedzialam tylko na inny post
Dokładnie. Moja bratowa obie ciążę rzygala dalej niż kot. Samopoczucie -1000 , a ma i syna i córkę. Z córką przez wymioty non stop leżała w szpitalu. Z małym było tyle lepiej, że nie musiała.

Xxboo oby szybko ci ten pobyt w SPA minął!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Mnie osobiście wkurzaja pytania odnosnie plci. Ci najbardziej nadgorliwi dowiedzą się dopiero po porodzie. O taka złośliwa jestem... teść ostatnio z gadają, że będzie dziewczynka, bo ładnie wyglądam. Z młodym wyglądała tak samo ładnie mama, ze Mama smak na kwaśne to na pewno dziewczynka. A ja mam różnie smaki... śmieje się tylko pod nosem...i w ogóle życzenia dziewczynki to będzie parka, A ja chcę drugiego chlopca i będzie. No o co?! Nie rozumiem tego parcia na parę. Owszem fajnie byłoby mieć dziewczynkę, ale na razie nie będzie i ja się cieszę. Warsztat jeszcze nie zamknięty, więc może trzecia będzie córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 12:40   #1355
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Moja bratowa obie ciążę rzygala dalej niż kot. Samopoczucie -1000 , a ma i syna i córkę. Z córką przez wymioty non stop leżała w szpitalu. Z małym było tyle lepiej, że nie musiała.

Xxboo oby szybko ci ten pobyt w SPA minął!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Mnie osobiście wkurzaja pytania odnosnie plci. Ci najbardziej nadgorliwi dowiedzą się dopiero po porodzie. O taka złośliwa jestem... teść ostatnio z gadają, że będzie dziewczynka, bo ładnie wyglądam. Z młodym wyglądała tak samo ładnie mama, ze Mama smak na kwaśne to na pewno dziewczynka. A ja mam różnie smaki... śmieje się tylko pod nosem...i w ogóle życzenia dziewczynki to będzie parka, A ja chcę drugiego chlopca i będzie. No o co?! Nie rozumiem tego parcia na parę. Owszem fajnie byłoby mieć dziewczynkę, ale na razie nie będzie i ja się cieszę. Warsztat jeszcze nie zamknięty, więc może trzecia będzie córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A podobno córki odbierają urodę mamusi w ciąży ;p ja ostatnio byłam świadkiem jak po kształcie podbródka odgadywali oczywiście jeszcze u znajomej nie wiedzą, bo za młoda ciąża, więc nawet nie wiem czy takie metody się sprawdzają.
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 12:45   #1356
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
A podobno córki odbierają urodę mamusi w ciąży ;p ja ostatnio byłam świadkiem jak po kształcie podbródka odgadywali oczywiście jeszcze u znajomej nie wiedzą, bo za młoda ciąża, więc nawet nie wiem czy takie metody się sprawdzają.


Kiedyś się sprawdzało płeć po obrączce zawieszonej na nitce nad ręka bodajże. Jak się ruszała w przód i tył to chyba chłopczyk jak robiła kolka to dziewuszka ;D





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 12:51   #1357
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Kiedyś się sprawdzało płeć po obrączce zawieszonej na nitce nad ręka bodajże. Jak się ruszała w przód i tył to chyba chłopczyk jak robiła kolka to dziewuszka ;D





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi kiedyś wyszło dwóch synów

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
A podobno córki odbierają urodę mamusi w ciąży ;p ja ostatnio byłam świadkiem jak po kształcie podbródka odgadywali oczywiście jeszcze u znajomej nie wiedzą, bo za młoda ciąża, więc nawet nie wiem czy takie metody się sprawdzają.
Ja z córką wyglądałam super
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-07, 12:53   #1358
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Kiedyś się sprawdzało płeć po obrączce zawieszonej na nitce nad ręka bodajże. Jak się ruszała w przód i tył to chyba chłopczyk jak robiła kolka to dziewuszka ;D





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ach te metody i zabobony U mnie w rodzinie to też funkcjonuje - mam od początku ochotę na kwaśne, więc mówią, że chłopiec (czyli przeciwnie do tego co mówią u krysztalek88 ). A że wyrokowanie płci to mało, to pojawia się jeszcze mnóstwo przewidywań nt. mojego zachowania i jaki przez to będzie miało charakter dziecko Jak rozmawiam z babcią i coś mnie choć trochę wzburzy to babcia od razu krzyczy, żebym się nie denerwowała bo dziecko będzie nerwowe, jak leżę - to mówi, że będzie leniwe
PS żeby nie było, ja naprawdę nie mam wielu okazji do nerwów i wzburzeń, całe dnie siedzę w domu, na jakieś straszne nerwy i stresy to bym maleństwa nie narażała
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 12:59   #1359
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Ach te metody i zabobony U mnie w rodzinie to też funkcjonuje - mam od początku ochotę na kwaśne, więc mówią, że chłopiec (czyli przeciwnie do tego co mówią u krysztalek88 ). A że wyrokowanie płci to mało, to pojawia się jeszcze mnóstwo przewidywań nt. mojego zachowania i jaki przez to będzie miało charakter dziecko Jak rozmawiam z babcią i coś mnie choć trochę wzburzy to babcia od razu krzyczy, żebym się nie denerwowała bo dziecko będzie nerwowe, jak leżę - to mówi, że będzie leniwe
PS żeby nie było, ja naprawdę nie mam wielu okazji do nerwów i wzburzeń, całe dnie siedzę w domu, na jakieś straszne nerwy i stresy to bym maleństwa nie narażała
U mnie jak z tatą przez telefon rozmawiałam w poprzedniej ciąży i mówiłam, że sobie leżę to ta sama gadka była. Zawsze ucinalam temat tekstem, że gdyby jego synowe robiły choć połowę tego co ja robię w ciąży to by było Super, A że i leżeć czasem trzeba. Akurat całą pierwszą ciążę wykanczalismy dom. W 3 miesiącu mieliśmy stan surowy zamknięty, A jak mały się urodził to się wprowadziliśmy i większość robiliśmy własnymi siłami także można sobie tylko wyobrazić tempo prac. Parę godzin przed porodem kleilam cegłę na ściance tv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:20   #1360
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja z tych dociekań to mam ubaw Moja mama i teściowa to co chwilę się pytają o płeć. To było pierwsze pytanie po powrocie z prenatalnych, nie to czy zdrowe
Wiadomo, że każdy ma jakieś preferencje co do płci, ale mimo że chciałabym córkę to bardzo się cieszę na synka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:32   #1361
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Co do cech, to mi mama mówi, żeby za wcześnie chrzestnych nie wybierać, bo dziecko ich cechy przejmie
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-07, 13:35   #1362
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Co do cech, to mi mama mówi, żeby za wcześnie chrzestnych nie wybierać, bo dziecko ich cechy przejmie
U nas od razu mieliśmy typy i szczerze to młody jest kobieciarz po chrzestnym No i widać, że tak jak chrzestnego interesują go sprawy typowo męskie typu auta, gniazdka. A chrzestny mechanik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:42   #1363
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja juz po wizycie! Maluszek ma 205 gram. Wszystko ok. Tak sie dzis ruszal ze mam zdjęcie 5 palców u ręki i siusiaka hehe. Co chciala twarzy zrobic fote to on sie obracał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:50   #1364
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie! Maluszek ma 205 gram. Wszystko ok. Tak sie dzis ruszal ze mam zdjęcie 5 palców u ręki i siusiaka hehe. Co chciala twarzy zrobic fote to on sie obracał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:53   #1365
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie! Maluszek ma 205 gram. Wszystko ok. Tak sie dzis ruszal ze mam zdjęcie 5 palców u ręki i siusiaka hehe. Co chciala twarzy zrobic fote to on sie obracał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję synka!!
U mnie zrobiła zdjęcie twarzy, ale nadal wygląda jak alien mam nadzieję, że kiedyś przestanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:57   #1366
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja mam sprzed dwoch tygodni zdjecie twarzy to tez kosmita ale przynajmniej wiem ze ma nos oczy i usta a dzis liczylam na lepsze foty ale còż reka i siusiak i cześć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 14:02   #1367
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Apola, gratuluję! Czyżby dzisiaj męski dzień na wątku? Kolejny kawaler
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 14:03   #1368
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Co do cech, to mi mama mówi, żeby za wcześnie chrzestnych nie wybierać, bo dziecko ich cechy przejmie
Nie strasz. My mieliśmy u córki wstępnie już dużo wcześniej wybranych ale ja później zaczęłam się poważnie zastanawiać nad chrzestna jednak w gruncie rzeczy została ona. Teraz się obawiam bo tamta to niezła egoistka jest a moja córka zabawkami się nie podzieli
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 14:10   #1369
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja juz od 13 tyg wiem ze chlopak . Juz mam 3 zdjecia siusiaka hehe z kazdej wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-07, 14:12   #1370
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Oj gdybym mogła, to i ja bym już poszła na zwolnienie.

Kobietki, tak patrzę na naszą rozpiskę z 1 strony i 12 października to w 3/4 porody chłopców. Suqub czekamy aż u Ciebie coś dojrzą, może też chłopiec?
Też bym już była na zwolnieniu gdybym mogła:p A Ty dlaczego nie możesz? Też jesteś na działalności gospodarczej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Może dziś się dowiem kto siedzi w środku śmiesznie by wyszło jakby na jeden termin sami chłopcy Gratuluję
Heh ja też mam termin 11 lub 12 z USG i nie wiadomo ale bardziej idzie w stronę chlopca. Coś taka męska data

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 14:28   #1371
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

A ja powiem wam że wogole się w domu nie nudzę zwlaszcxa odkąd lepiej się czuje. Znalazłam sobie tyle zajęć że czasem mi nawet czasu brakuje haha. Wiadomo ogarniam dom czyli gotowanie, zakupy, sprzątanie lekkie itd. poza tym dokształcam się o dzieciach (bo mimo swojego wieku nigdy nie widziałam małego dziecka z bliskiej odległości - zawsze się ich bałam ). Poza tym zajmuje się kwiatkami i moimi pomidorkami, czytam książki, robię małemu kocyk na drutach, uczę się języka, robię ćwiczenia na kręgosłup dla kobiet w ciąży. No doba jest za krótka tv to tylko rano do kawy a potem już cały czas czymś jestem zajęta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 14:37   #1372
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Też bym już była na zwolnieniu gdybym mogła:p A Ty dlaczego nie możesz? Też jesteś na działalności gospodarczej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Heh ja też mam termin 11 lub 12 z USG i nie wiadomo ale bardziej idzie w stronę chlopca. Coś taka męska data

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Działalność nie tym razem, ale w swojej historii u tego samego pracodawcy też już przez to przechodziłam... Teraz umowa o pracę od roku.

U mnie USG mówi 12.10 a wyniki prenatalnych 10 lub 11.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Nie strasz. My mieliśmy u córki wstępnie już dużo wcześniej wybranych ale ja później zaczęłam się poważnie zastanawiać nad chrzestna jednak w gruncie rzeczy została ona. Teraz się obawiam bo tamta to niezła egoistka jest a moja córka zabawkami się nie podzieli
Może się odmieni, gdy się rodzeństwo pojawi
Siostra mojego tż jest taka sama jak chrzestna, ostatnio z teściową rozmawiałam i mówi, że cała chrzestna. Byle się stroić, pięknie wyglądać i przeglądać się w lustrze

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
A ja powiem wam że wogole się w domu nie nudzę zwlaszcxa odkąd lepiej się czuje. Znalazłam sobie tyle zajęć że czasem mi nawet czasu brakuje haha. Wiadomo ogarniam dom czyli gotowanie, zakupy, sprzątanie lekkie itd. poza tym dokształcam się o dzieciach (bo mimo swojego wieku nigdy nie widziałam małego dziecka z bliskiej odległości - zawsze się ich bałam ). Poza tym zajmuje się kwiatkami i moimi pomidorkami, czytam książki, robię małemu kocyk na drutach, uczę się języka, robię ćwiczenia na kręgosłup dla kobiet w ciąży. No doba jest za krótka tv to tylko rano do kawy a potem już cały czas czymś jestem zajęta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi tydzień majowy też szybko zleciał, co i rusz coś do roboty. Szyłam z mamą sukienkę na wesele i w końcu nawet nie zdążyłam doszyć guziczka a to paznokcie zrobić, a to mur rozwalić, a to kwiaty przesadzić, posprzątać, z psem pospacerować... tydzień to mało. U nas w mieszkaniu co chwila kurz osiada i trzeba sprzątać, a w domku to raz na tydzień wystarczyło, nawet i nie...

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Moja bratowa obie ciążę rzygala dalej niż kot. Samopoczucie -1000 , a ma i syna i córkę. Z córką przez wymioty non stop leżała w szpitalu. Z małym było tyle lepiej, że nie musiała.

Xxboo oby szybko ci ten pobyt w SPA minął!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Mnie osobiście wkurzaja pytania odnosnie plci. Ci najbardziej nadgorliwi dowiedzą się dopiero po porodzie. O taka złośliwa jestem... teść ostatnio z gadają, że będzie dziewczynka, bo ładnie wyglądam. Z młodym wyglądała tak samo ładnie mama, ze Mama smak na kwaśne to na pewno dziewczynka. A ja mam różnie smaki... śmieje się tylko pod nosem...i w ogóle życzenia dziewczynki to będzie parka, A ja chcę drugiego chlopca i będzie. No o co?! Nie rozumiem tego parcia na parę. Owszem fajnie byłoby mieć dziewczynkę, ale na razie nie będzie i ja się cieszę. Warsztat jeszcze nie zamknięty, więc może trzecia będzie córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pierwszy trymestr ochota na słone, przede wszystkim frytki <mniam> (z resztą od zawsze jestem z tych słonolubnych), a drugi trymestr to tylko lody mogłabym jeść. Rach ciach i jest chłopiec
__________________
W oczekiwaniu. B.

Edytowane przez catarynca
Czas edycji: 2018-05-14 o 13:41
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 15:28   #1373
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja po polowkowym ! Potwierdzona coreczka i z usg termin na 1 października ❤️ dobrze ze tu do was zawędrowałam hehe
Nie ma już tej fali wstecznej na żyle. Główka brzuszek i nóżka wskazują identyczny termin nie chciała się pokazać do 3D kompletnie Heh - rączka na buzi , a to nóżka na buzi, pępowinę chyba tam miała tez.
Słodziak cały czas ssała palca aż sobie pomyślałam : o Boże szykuje mi się kolejny cycoholik
Tak Wiec jestem przeeeeazczesliwa ❤️❤️

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie! Maluszek ma 205 gram. Wszystko ok. Tak sie dzis ruszal ze mam zdjęcie 5 palców u ręki i siusiaka hehe. Co chciala twarzy zrobic fote to on sie obracał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje !!!❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Gratuluje synka !!!!!

Poli mam zapas filmów i książki mam dwie i playera na telefonie nawet. I gadatliwa współlokatorkę


Ja już po zabiegu. O 6 mnie obudzili, wzięłam prysznic, podpiela mi pielęgniarka kroplówkę z magnezem i o 9 podreptalam w super seksi prześwitującej szpitalnej koszuli przez całe położnictwo w asyście dwóch pielęgniarek na sale do CC tam już cała zgraja ludzi wszyscy pytali jak mam na imie , pytali o tatuaże, uspokajali, chwalili kolor włosów i tłumaczyli co będą robić i jak będę się czuć po tym.
Wróciłam na sale odespalam narkozę i teraz muszę do jutra leżeć , nie mogę w ogóle wstawać
Muszę sikać do takiego nocnika śmiesznego i tak pięknie go użyłam ze polałam pół łóżka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Och współczuje tej narkozy ale dobrze ze ni wymiotowałas ;* podobno po niej się wymiotuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

A mała wazy 278 g 19t+5 z OM, 19+1 z USG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 15:32   #1374
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Xxboo to wracaj tam do siebie szybko i zdròwka dużo
Polinezyjka super ze wszystko ok na badaniach. Gratulacje. Same dobre wieści dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 15:34   #1375
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Ja po polowkowym ! Potwierdzona coreczka i z usg termin na 1 października ❤️ dobrze ze tu do was zawędrowałam hehe
Nie ma już tej fali wstecznej na żyle. Główka brzuszek i nóżka wskazują identyczny termin nie chciała się pokazać do 3D kompletnie Heh - rączka na buzi , a to nóżka na buzi, pępowinę chyba tam miała tez.
Słodziak cały czas ssała palca aż sobie pomyślałam : o Boże szykuje mi się kolejny cycoholik
Tak Wiec jestem przeeeeazczesliwa ❤️❤️



Gratulacje !!!❤️





Och współczuje tej narkozy ale dobrze ze ni wymiotowałas ;* podobno po niej się wymiotuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

A mała wazy 278 g 19t+5 z OM, 19+1 z USG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


To moja 3 narkoza w życiu i po żadnej nie wymiotowałam wiec albo to mit albo jestem taka odporna ;D

A i oczywiście gratuluje zdrowej córeczki❤️



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 15:37   #1376
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Xxboo to wracaj tam do siebie szybko i zdròwka dużo
Polinezyjka super ze wszystko ok na badaniach. Gratulacje. Same dobre wieści dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie z OM 17+3 a z USG 17+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 15:55   #1377
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
To moja 3 narkoza w życiu i po żadnej nie wymiotowałam wiec albo to mit albo jestem taka odporna ;D
Moje koty zawsze wymiotowaly po narkozie na wycinanie jajek

Dziewczyny, zazdroszcze wizyt i gratuluje, ze wszystko dobrze. Ja dopiero 16 a jestem mega zestresowana. A jeszcze sie ostatnio takich artykulow strasznych naczytalam... Brrr.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 16:04   #1378
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
To moja 3 narkoza w życiu i po żadnej nie wymiotowałam wiec albo to mit albo jestem taka odporna ;D

A i oczywiście gratuluje zdrowej córeczki❤️



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Moja koleżanka wlasnie wymiotowała bardzo - dlatego myślałam jakoś ze to noma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 16:05   #1379
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dziewczyny jestem po wizycie. Doktor powiedział, że na ten etap jest wszystko dobrze. Sprawdził serduszko i mówił, że złego nic nie widzi ale oczywiście czekamy na prenatalne 29go. Dziec waży 240 g. No i tak się zasłania, że nie wiadomo kto to. Doktor próbował z każdej strony i nie dało się między nogi zajrzeć.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 16:07   #1380
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po wizycie. Doktor powiedział, że na ten etap jest wszystko dobrze. Sprawdził serduszko i mówił, że złego nic nie widzi ale oczywiście czekamy na prenatalne 29go. Dziec waży 240 g. No i tak się zasłania, że nie wiadomo kto to. Doktor próbował z każdej strony i nie dało się między nogi zajrzeć.


Heheh siper wieści a płeć może się uda podglądnac na kolejnym usg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.