Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 15:46   #1
apple121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Unhappy

Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?


Chcialam, zebyscie opowiedzialy jak z waszej winy rozpadl sie zwiazek.
Moj rozlecial sie wczoraj w drobny mak. I to przeze mnie... Od poczatku..mam okropne doswidczenia z poprzedniego zwiazku ( picie, notoryczne zdrady). Od pol roku jestem a raczej bylam z kim innym. Nie wiem co mnie opetalo i przeszukalam jego wyszukiwarke. Znalazlam pare stron, do ktorych sie doczepilam bez sensu. Zostawil mnie ,bo uznal ze naruszylam jego prywatnosc i nie moze byc z kims kto go sprawdza. Dopier po tym uswiadomilam sobie co zrobilam, a teraz oddalabym wszystko zeby mnie przytulil. Ale dla niego to koniec. Czuje sie naprawde paskudnie, rycze jak wol bo nie moge pojac swojej glupoty i tego ze to juz koniec. Zniszczylam najlepsze co mmi sie dotychczas w zyciu trafilo...
apple121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:48   #2
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

A rozmawiałaś z nim o tym, dlaczego jesteś podejrzliwa? O swoim poprzednim związku? Może zrozumie? Może nie wszystko stracone?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:53   #3
apple121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Rozmawialam, wie jak bylo wczesniej... uwaza ze chyba nie nadaje sie do zwiazku.. a ja bez niego nie chce byc i nie wiem co zrobic zeby to naprawic. Ale mowiz ze sie tego po mnie nie spodziewal, ze go zawiodlam z tym szukaniem i ogolnie ma racje, ale zdalam sobie z tego sprawe za pozno. niestety...
apple121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:53   #4
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Jestes pewna, ze to jest juz definitywny koniec? Skoro tak, to wydaje mi sie, ze nie kochal Cie tak do konca... Rozumiem, ze to co zrobilas nie bylo madrym posunieciem, ale takie rzeczy chyba nie powinny decydowac o koncu zwiazku...

A jesli chodzi o mnie (moze to nie byl zwiazek zycia, bo tak naprawde nie bylismy razem, to byly paczatki czegos pieknego, czegos o czym marzylam przez cale zycie) zniszczylam "to cos" unoszac sie honorem i ksiezniczkowatoscia ha ha... Ale bylo minelo, trzeba zyc dalej. Swiat nie konczy sie na tym jednym wydarzeniu. Nie ten to inny - wiem, ze jest trudno, ale coz jak nic juz nie mozna zmienic.
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:55   #5
A kuku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 802
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez apple121 Pokaż wiadomość
Moj rozlecial sie wczoraj w drobny mak. I to przeze mnie... Od poczatku..mam okropne doswidczenia z poprzedniego zwiazku ( picie, notoryczne zdrady). Od pol roku jestem a raczej bylam z kim innym. Nie wiem co mnie opetalo i przeszukalam jego wyszukiwarke. Znalazlam pare stron, do ktorych sie doczepilam bez sensu. Zostawil mnie ,bo uznal ze naruszylam jego prywatnosc i nie moze byc z kims kto go sprawdza. Dopier po tym uswiadomilam sobie co zrobilam, a teraz oddalabym wszystko zeby mnie przytulil. Ale dla niego to koniec. Czuje sie naprawde paskudnie, rycze jak wol bo nie moge pojac swojej glupoty i tego ze to juz koniec. Zniszczylam najlepsze co mmi sie dotychczas w zyciu trafilo...
I już lubię gościa!
A kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:58   #6
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez apple121 Pokaż wiadomość
uwaza ze chyba nie nadaje sie do zwiazku..
Ha ha... no to samo co u mnie! lol No moze podobnie, bo mi powiedzial, ze sama nie wiem czego chce i dlatego jestem sama. Moim zdaniem to jest tylko i wylacznie WYMOWKA! Szukal pretekstu i go znalazl... i wyszlo Mu to bardzo pieknie, bo cala wina spadla na Ciebie, a Ty moim zdaniem nie powinnas sie czuc winna. Widocznie nie byl/jest Ciebie wart! U mnie bylo dokladnie to samo! To On jest dobry (staral sie - wg Niego) a ja jestem ta zimna zalza, ktora nie wie czego chce :/
Moze faktycznie nie powinnas sprawdzac Mu prywatnych rzeczy (sama pewnie nie chcialabys, aby On robil to samo) ale pewnie zrobilas to bo czulas, ze cos jest nie tak, prawda?
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:00   #7
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
Ha ha... no to samo co u mnie! lol No moze podobnie, bo mi powiedzial, ze sama nie wiem czego chce i dlatego jestem sama. Moim zdaniem to jest tylko i wylacznie WYMOWKA! Szukal pretekstu i go znalazl... i wyszlo Mu to bardzo pieknie, bo cala wina spadla na Ciebie, a Ty moim zdaniem nie powinnas sie czuc winna. Widocznie nie byl/jest Ciebie wart! U mnie bylo dokladnie to samo! To On jest dobry (staral sie - wg Niego) a ja jestem ta zimna zalza, ktora nie wie czego chce :/
Moze faktycznie nie powinnas sprawdzac Mu prywatnych rzeczy (sama pewnie nie chcialabys, aby On robil to samo) ale pewnie zrobilas to bo czulas, ze cos jest nie tak, prawda?
OCZYWIŚCIE! Co za świnia, gbur i prostak! Celowo właził na dziwne strony w necie, żebyś go sprawdziła i tym samym dała wymówkę do rozejścia się!
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 16:01   #8
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
I już lubię gościa!
Czyli uwazasz, ze takie cos jest powodem do zakonczenie niby pieknego, szczesliwego zwiazku? Tak sie zachowuja osoby, ktore sie niby kochaja? Ja rozumiem, ze mogl sie zdenerwowac... Staram sie nie naruszac czyjejs prywatnosci, ale w sumie niegdy nie mozna mowic NIGDY! Z milosci robi sie rozne glupie rzeczy... Wiem, ze to zadne wytlumaczenie, powinno sie wszystko przemslec, ale to raczej nie powinno byc powodem do zakonczenia zwiazku.
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:02   #9
apple121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Nie chcialam po prostu,zeby ktos wykrecil mi nr jak moj byly. Mielismy tudne poczatki- ja chora na nieuleczalna chorobe (dopiero duzo pozniej okazalo sie ze jednak nie), z bylym wariatem na karku, on ze swoja przeszloscia... A rozpieprzylam to w wielkim stylu, nie ma co...
apple121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:03   #10
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
Czyli uwazasz, ze takie cos jest powodem do zakonczenie niby pieknego, szczesliwego zwiazku? Tak sie zachowuja osoby, ktore sie niby kochaja? Ja rozumiem, ze mogl sie zdenerwowac... Staram sie nie naruszac czyjejs prywatnosci, ale w sumie niegdy nie mozna mowic NIGDY! Z milosci robi sie rozne glupie rzeczy... Wiem, ze to zadne wytlumaczenie, powinno sie wszystko przemslec, ale to raczej nie powinno byc powodem do zakonczenia zwiazku.
Osoby które się niby kochają w niby szczęśliwych związkach - nie grzebią sobie w niby prywatnych komputerach.
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:04   #11
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
OCZYWIŚCIE! Co za świnia, gbur i prostak! Celowo właził na dziwne strony w necie, żebyś go sprawdziła i tym samym dała wymówkę do rozejścia się!
ha ha... wcale tak nie napisalam lol Ale sadze, ze jak ktos kocha to potrafi to wybaczyc... Chodzilo mi o to, ze moze do tego rozstania zebralo sie pare innych spraw, a to wydarzenie bylo taka "kropka nad i"
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 16:04   #12
apple121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
OCZYWIŚCIE! Co za świnia, gbur i prostak! Celowo właził na dziwne strony w necie, żebyś go sprawdziła i tym samym dała wymówkę do rozejścia się!
Dopiero teraz wiem ,ze gdyby chcial mnie w kona zrobic to w zyciu bym sie nie domyslila. Nie kasowal niczego, nie ukrywal...
apple121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:07   #13
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
Osoby które się niby kochają w niby szczęśliwych związkach - nie grzebią sobie w niby prywatnych komputerach.
No NIBY masz racje, ale roznym ludziom chodza rozne pomysly po glowach. Ja osobiscie cenie prywatnosc swoja jak i innych osob, ale nigdy nie mow nigdy... Bo kto wie czy Tobie nie przyjdzie taka mysl, jesli zaczniesz czuc, ze cos jest nie tak w zwiazku.
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:08   #14
A kuku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 802
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
Czyli uwazasz, ze takie cos jest powodem do zakonczenie niby pieknego, szczesliwego zwiazku? Tak sie zachowuja osoby, ktore sie niby kochaja? Ja rozumiem, ze mogl sie zdenerwowac... Staram sie nie naruszac czyjejs prywatnosci, ale w sumie niegdy nie mozna mowic NIGDY! Z milosci robi sie rozne glupie rzeczy... Wiem, ze to zadne wytlumaczenie, powinno sie wszystko przemslec, ale to raczej nie powinno byc powodem do zakonczenia zwiazku.
Dlaczego nie? Bo Ty tak chcesz? On to widział inaczej i skończył temat. Skoro po pół roku już go podejrzewa i grzebie mu w rzeczach, to na co będzie czekał? Później będzie lepiej? Facet ma jedno życie i nie będzie go marnował na Panią Detektyw. Poszuka kobiety dla której istnieją takie wartości jak zaufanie, wiara, lojalność, szczerość, bo całkiem nie wiedzieć czemu wydają się być dla niego ważne.

Brawo dla tego Pana!
A kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:11   #15
apple121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
ha ha... wcale tak nie napisalam lol Ale sadze, ze jak ktos kocha to potrafi to wybaczyc... Chodzilo mi o to, ze moze do tego rozstania zebralo sie pare innych spraw, a to wydarzenie bylo taka "kropka nad i"
Nie mielismy wiekszych problemow miedzy soba, jakos zawsze wszystko inne udalo sie pogodzic. Dobrze sie rozumielismy w wielu sprawach. Az mnie cos napadlo, jakas nie ufnosc bez powodu, po prostu.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Dlaczego nie? Bo Ty tak chcesz? On to widział inaczej i skończył temat. Skoro po pół roku już go podejrzewa i grzebie mu w rzeczach, to na co będzie czekał? Później będzie lepiej? Facet ma jedno życie i nie będzie go marnował na Panią Detektyw. Poszuka kobiety dla której istnieją takie wartości jak zaufanie, wiara, lojalność, szczerość, bo całkiem nie wiedzieć czemu wydają się być dla niego ważne.

Brawo dla tego Pana!
Nigdy wczesniej go nie podejrzewalam o nic. Zdaje sobie sprawe, ze on ma racje,ze nie powinnam byla itd. I wiem ze byla to najglupsza rzecz jaka w zyciu zrobilam.
apple121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:12   #16
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
No NIBY masz racje, ale roznym ludziom chodza rozne pomysly po glowach. Ja osobiscie cenie prywatnosc swoja jak i innych osob, ale nigdy nie mow nigdy... Bo kto wie czy Tobie nie przyjdzie taka mysl, jesli zaczniesz czuc, ze cos jest nie tak w zwiazku.
Gdybym kiedykolwiek poczuła, że w związku jest coś nie tak, to otworzyłabym dzióbek do swojego Faceta a nie grzebała mu po portfelu czy kieszeniach w poszukiwaniu paragonów z restauracji, do których zaprasza swoje kochanki i w komputerze, w poszukiwaniu nagich zdjęć na portalach randkowych.

Bo jakbym miała coś takiego robić - to do dupy taki związek.
__________________
Wild child.

Edytowane przez Pachnąca_trawą
Czas edycji: 2011-03-03 o 16:13
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:13   #17
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

po 6mies to był związek życia?
w związku życia nie było zaufania?
w związku życia druga strona nie przetrawiła wybryku zranionej przez życie partnerki?
no dziewczyny górnolotnie żyjemy ostatnio na moje oko ani związek życia, ani odpowiednie podejście do drugiej osoby
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:16   #18
A kuku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 802
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez apple121 Pokaż wiadomość
Nigdy wczesniej go nie podejrzewalam o nic. Zdaje sobie sprawe, ze on ma racje,ze nie powinnam byla itd. I wiem ze byla to najglupsza rzecz jaka w zyciu zrobilam.
Odczekaj troszkę, przeproś go, poproś żeby Ci wybaczył i obiecaj, że już nigdy ani jemu, ani innemu mężczyźnie tego nie zrobisz. Może wrócicie do siebie, ale nie proś go o to. Jak jest z tych, którzy dają drugą szansę i mu na Tobie zależy, to jest skrawek nadziei dla Ciebie. Ja po takim Twoim zachowaniu dałbym Ci ją. Ale pamiętaj! Tylko jedną!!!
A kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:26   #19
apple121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Dzieki za trzezwa ocene sytuacji, troche mi to rozjasnilo w glowie jak on musial sie czuc. Dostalam to,na co zapracowalam zapracowalam...

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez A kuku Pokaż wiadomość
Odczekaj troszkę, przeproś go, poproś żeby Ci wybaczył i obiecaj, że już nigdy ani jemu, ani innemu mężczyźnie tego nie zrobisz. Może wrócicie do siebie, ale nie proś go o to. Jak jest z tych, którzy dają drugą szansę i mu na Tobie zależy, to jest skrawek nadziei dla Ciebie. Ja po takim Twoim zachowaniu dałbym Ci ją. Ale pamiętaj! Tylko jedną!!!
Uwierz mi, to jest taka nuczka,ze drugi raz przez mysl mi nie przejdzie cos podobnego.
apple121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 16:32   #20
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

eee tam dla mnie to nie powód do zdrady, może to wścibstwo zaglądanie itd. ale bez jaj no..
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:50   #21
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
po 6mies to był związek życia?
w związku życia nie było zaufania?
w związku życia druga strona nie przetrawiła wybryku zranionej przez życie partnerki?
no dziewczyny górnolotnie żyjemy ostatnio na moje oko ani związek życia, ani odpowiednie podejście do drugiej osoby
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:06   #22
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Po pół roku to żaden związek życia. Dziwne, że nie rozmawialiście o tym, że jesteś podejrzliwa przez poprzednie doświadczenia... Wtedy pewnie facet by zrozumiał i pracowalibyście nad tym razem.
Chłopakowi się nie dziwię, że zerwał. Poczekaj i może spróbuj z nim porozmawiać.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:10   #23
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Związek zycia to raczej to nie był,jak nie miałaś do niego zaufania,a on też nie starał się Ciebie zrozumieć co za Tobą przemawiało.Nie cierpię przeszukiwania,ale w pewnym sensie skoro to robiłaś coś musiało w tym być,że to zrobiłaś i o tym powinniście pogadać.

Co do mnie nie wiem czy to był związek życia,ale wiem,że jedną sprawę spieprzyłam.
Miałam gościa,dzieliło nas prawie 200km,chodziliśmy do szkół w swoich miastach-ja do lo,on do technikum.Zdałam maturę,poszłam na studia,on nadal w technikum.Zauroczyłam się w gościu,olałam tamtego(mimo że jak wspominam był z nich wszystkich najlepszy).Urwał nam się kontakt(pewnie ze względu też na inne miasta).Z tym co się zabujałam szybko okazało się,że nie to.Potem poszłam w wir zabawy.Minęło prawie 5 lat i wspominam go,że byłam głupia,że tak się zachowałam.Nie odezwę się nawet,jakbym gdzieś znalazła numer.Po pierwsze po tylu latach?Po drugie po co?może już ma nawet żonę.Po trzecie miał do mnie słabość,więc nawet nie chce mu psuć co tam ma ułożone.Zresztą zachowałam się jak niedojrzała gówniara.
Żałuję,że tak się potoczyło,ale czasu nie cofnę.Ale ostatnio ciągle on mi się wspomina,nie wiem czemu....
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:45   #24
ariadna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 464
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

ja bym o mało co nie zespuła swojego związku teraźniejszego, powodem byłam ja sama.Ja jako DDA, na szcęscie wzięłam się do kupy, poszłam na terapię i udało się to uratowac
ariadna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:49   #25
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Ja się poważnie zastanawiam, czy jeśli coś jest związkiem życia, da się to samemu zniszczyć??? W sensie, coś jest na pisane... itp.
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:50   #26
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Fakt że postąpiłaś wyjątkowo paskudnie, ale powiem Ci że zrobiłam coś podobnego. Dwukrotnie. Było to może w 2gim mies. naszego związku. Jestem DDA (choć "leczę się z tego") i mimo, że mój TŻ brzydził się tym, co zrobiłam, to uczucie, które powstawało między nami, nie pozwoliło mu odejść. Choć przecież - cóż to 2 miesiące? Szedł do mnie wtedy z zamiarem odejścia. Kiedy mnie zobaczył, przytulił, przegadaliśmy do 4tej nad ranem, co nas boli - został.

Nie sądzę by Twój ex traktował ten związek jak 'związek życia' jeśli przy pierwszym Twoim większym potknięciu - nie wytrzymał.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:51   #27
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Nie udało się,bo nigdy nawet nie dopuściłam do tego,żeby mieć "związek życia".
Nie rozumiem,jak można kochać kogoś bardziej od samej siebie ?
Miłośc własna mi wystarcza,inna okazała się być niedoskonała.
I jakże się cieszę,że nie mam Waszych problemów.
P.S.I to ja byłam zawsze tą "rzucającą",to tak gwoli ścisłości.
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:03   #28
mynameisola
Raczkowanie
 
Avatar mynameisola
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 42
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

nie wydaje mi się, żeby Twoja 'ciekawość' była jedynym powodem dla którego według niego to koniec... przeciez to jest błahostka. jasne, rozumiem, że może stracił do Ciebie zaufanie, ale to sie da naprawić, jeśli uczucia sa prawdziwe to nie może ich przekreślić coś tak nieistotnego.
w moim przypadku nie bylo do końca mojej winy bo koleżanka miała się spotkac z naszym przyjacielem pod wieczór czyli po spacerze ze swoim chłopakiem, ze mna i moim TŻ, a oczywiście dla mojego TŻ wyszło na to, że ja tez sie idę z nim spotkać i wszystko przekreślił właśnie przez to, ale z racji, że nie chciałam dac za wygraną dobre dwie godziny (a stalismy na mrozie) jakoś go ubłagałam i cholernie, cholernie się z tego cieszę bo nie wiem co bym bez niego zrobiła. wiem, że to trochę nie na temat, bo sie przeciez nie rozstaliśmy ale tak mi akurat to w glowie zaświtało .
mynameisola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:11   #29
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Tak samo myśłę, że po pierwsze (sorry) ale to nie żaden związek życia, jak można to teraz stwierdzić
A po drugie, chłopak powinnien zrozumieć co przeszłać i powinniście o tym rozmawiać i z tym walczyć. No... jeśli Mu zależy.

Próbuj jeśli tak czujesz.




Moje zdanie jest tylko moje
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2011-03-03 o 18:14 Powód: Literówka:)
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:39   #30
apple121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jak udalo wam sie zniszczyc zwiazek zycia?

Wiele z was pisze...zwiazek zycia. Pol roku z hakiem to niby nie duzo,ale ja mam juz troszke lat w metryce, nie jednego bylego.. A tylko z nim planowam cos wiecej bo to takie typ jaki mi naprawde odpowiada. Jedni potrzebuja pol roku, inni 10 lat, a sa pary idace do oltarza po 2 miesiacach- na to nie ma regoly.
apple121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.