❤ Czerwcówki 2019 cz. 2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-19, 07:29   #4231
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Dzień dobry! Jadę dziś na szoping

Jesli chodzi o imiona to u córki bylam pewna na 100% i podobalo mi się wtedy tylkp to. A teraz przy synku nic mi się nie podoba i nie chce dac dziecku imienia co mi się do konca nie podoba

Milego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 07:33   #4232
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Ja na NFZ bez problemu chodzę, ale faktycznie terminy to czasem kosmos, z małym B nie było mowy o czekaniu na neurologa pół roku...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Jadę dziś na szoping

Jesli chodzi o imiona to u córki bylam pewna na 100% i podobalo mi się wtedy tylkp to. A teraz przy synku nic mi się nie podoba i nie chce dac dziecku imienia co mi się do konca nie podoba

Milego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja dziś z kolei idę do fryzjera i nie mam wcale na to ochoty, ale moje włosy są paskudne pierwszy raz nie mam ochoty na fryzjera, to depresja?
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 07:35   #4233
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Ja na NFZ bez problemu chodzę, ale faktycznie terminy to czasem kosmos, z małym B nie było mowy o czekaniu na neurologa pół roku...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------





Ja dziś z kolei idę do fryzjera i nie mam wcale na to ochoty, ale moje włosy są paskudne pierwszy raz nie mam ochoty na fryzjera, to depresja?
Hehe ja jutro mam fryzjera ale jestem mega mega podniecona, jakbym nigdy nie była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 07:39   #4234
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Hehe ja jutro mam fryzjera ale jestem mega mega podniecona, jakbym nigdy nie była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja nie wierze ze ona zrobi mi jakieś cudo. A na prawdę jest złe!!IMG_1402.jpg

Ten wypłukany odrost to DRAMAT!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 07:48   #4235
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Ja nie wierze ze ona zrobi mi jakieś cudo. A na prawdę jest złe!!Załącznik 7664164

Ten wypłukany odrost to DRAMAT!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na zdjęciu nie wygląda tak źle. Ja idę dużo obciąć teraz mam za łopatki, a chcę sobie zrobić long boba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 07:59   #4236
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Moje to już chyba 1,5 roczne ombre xD Ale jakoś nie wiem co z nimi zrobić, jak się nastroję to chodzę końcówki przyciąć I też polowanie na strój kąpielowy, mam nadzieję że będzie w decathlonie.
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 08:00   #4237
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ha ha wlasnie tez patrzylam na alie ale wlasnie zanim przyjdzie to chyba urodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ee jeszcze jest czas ja zamawiam rozne rzeczy to pokoiku Małej poki co paczki przychodza po miesiacu, ostatnio zamowilam etui do kindla to byl rekord 2 tygodnie


Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
Ja już się przyzwyczaiłam, że mimo, iż zabierają tyle kasy z wypłaty na składki to wszystkie badania trzeba robić prywatnie. W tym przypadku można powołać się na ustawę "za życiem" to nie tylko ustawa, która daje 4000zl dla rodziców bardzo chorych dzieci. Jest tam także zagwarantowane, że do specjalisty na NFZ w ciągu tygodnia muszą Cię zapisać. W większości przypadków nie chcą tego respektować, ale wystarczy poprosić o pisemną odmowę i od razu termin się znajdzie

jak mnei to wkurza - całe życie unikam NFZ bo jak już próbowałam gdzies się na nfz dostać to zawsze kuzwa jakies cyrki...... denerwuje mnie to ze muszę płacić te składki a i tak z nich nie korzystam.

Dzięki za infro jak postępowac z takimi przypadkami !



Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Witam się dopiero wieczorem bo intensywny dzień dziś za mną. W tym wizyta u fryzjera

Współczuję Wam dziewczyny dolegliwości bólowych. Ja sama jestem po operacji kregoslupa i wiem coś na temat bólu.

Kochane powiedzcie mi jak to u Was jest z wyborem imienia dla dziecka? Z mężem dopiero przeszliśmy cały spis imion męskich i nic nam się nie podoba. Jak mnie się coś spodoba to tżtowi już nie i odwrotnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj nic nie mów o wyborze imienia, dla chlopca mieliśmy od razu bez problemu..... okazało się że dziewczynka - oczywiście co mi się podobało tż negował - już zaczynałam podejrzewać że robi to złośliwie a ja na jego propozycje nie czulam wlasnie w zadnym przypadku wielkiego LOVE (chociaz do swoich propozycji tez nie bylam w 100% przekonana bo jakbym byla to bym sie uparla i koniec) no i tak mi truł tyłek już o to imię..... że już mnie to męczyło - i walnął Oliwia - które wcześneij się gdzieś tam przewineło ale nie było w czołowce - i jego argument że Oliwia kojarzy mu się z naszymi ulubionymi hiszpanskimi klimatami, ze słońcem i radością...... przekonały mnie powiedziałam niech mu będzie, i tak się ucieszył że potem stwierdziłam że odwrotu nie ma..... a teraz z czasem zaczęłam się oswajać z tym imieniem i bardziej mi się podoba niż na początku


Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
My z męskim też mieliśmy niestety problem. Wybraliśmy ale nie ma jakiegoś wielkiego love do tego imienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

wielkie love przyjdzie


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
macie jakieś sprawdzone linki z allie ? albo sprzedawcę z dobrej jakości ciuszkami ?
ciuszków jeszcze żadnych nie kliknełam bo te rozmiary mnie tam bardzo mylą




Wczoraj zaczęłam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 08:07   #4238
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Dziewczyny wybieracie się w drugiej ciąży do szkoły rodzenia? Ja się wstępnie zapisałam, bo czaje się na szpital w Rudzie. Dobrze jest znać podejście tamtejszych położnych. Maja podobna całkiem inne zajęcia odbiegające od „standardu” masaże chustami, poród w wodzie, takie tam ale nie wiem. Znajoma chodziła do tej samej szkoły rodzenia gdzie ja w pierwszej ciąży, w drugiej poszła tam i była zachwycona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 08:14   #4239
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybieracie się w drugiej ciąży do szkoły rodzenia? Ja się wstępnie zapisałam, bo czaje się na szpital w Rudzie. Dobrze jest znać podejście tamtejszych położnych. Maja podobna całkiem inne zajęcia odbiegające od „standardu” masaże chustami, poród w wodzie, takie tam ale nie wiem. Znajoma chodziła do tej samej szkoły rodzenia gdzie ja w pierwszej ciąży, w drugiej poszła tam i była zachwycona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak pokazują nowe ciekawe rzeczy to myślę że na pewno warto
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 08:38   #4240
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybieracie się w drugiej ciąży do szkoły rodzenia? Ja się wstępnie zapisałam, bo czaje się na szpital w Rudzie. Dobrze jest znać podejście tamtejszych położnych. Maja podobna całkiem inne zajęcia odbiegające od „standardu” masaże chustami, poród w wodzie, takie tam ale nie wiem. Znajoma chodziła do tej samej szkoły rodzenia gdzie ja w pierwszej ciąży, w drugiej poszła tam i była zachwycona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gdybym mieszkała nadal w Polsce to pewnie bym nie poszła. Nie chciałoby mi się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 08:48   #4241
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

U nas z imieniem był trochę problem bo tz chciał imię po kimś z rodziny a jak go już przekonałam że jednak nie to zupełnie inne typy. I nawet nie wiem kiedy przystał na to które mi się podoba, będzie Jagoda.

U mnie jutro lekarz, mam nadzieję że coś poradzi bo niby mi infekcja przeszła ale czasem coś znów zaswedzi i wciąż smaruje clotrimazolem...

Ja na NFZ lekarz rodzinny i teraz drugi ginekolog. Reszta prywatnie, naczyniowiec, ginekolog ze specjalizacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 09:07   #4242
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybieracie się w drugiej ciąży do szkoły rodzenia? Ja się wstępnie zapisałam, bo czaje się na szpital w Rudzie. Dobrze jest znać podejście tamtejszych położnych. Maja podobna całkiem inne zajęcia odbiegające od „standardu” masaże chustami, poród w wodzie, takie tam ale nie wiem. Znajoma chodziła do tej samej szkoły rodzenia gdzie ja w pierwszej ciąży, w drugiej poszła tam i była zachwycona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej idz a czemu nie tym bardziej ze jakies inne zajecia niektore rzeczy sie zmieniaja i z roku na rok czegos nowego mozna się dowiedziec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość

Ja na NFZ lekarz rodzinny i teraz drugi ginekolog. Reszta prywatnie, naczyniowiec, ginekolog ze specjalizacją.
[/URL]
Ja tez rozdzielam gdzie wiem, ze sie dostane na NFZ bez problemu ide na NFZ ale i tak glownie korzystam z pakietu mojego z pracy ale ginekolog, endokrynolog czy badania to na nfz to nawet nie próbuje w Wawie w mojej placowce prywatnej do endo sie czeka 3 msc (dobre ma wzięcie) ale powiedzial ze mnie zawsze przyjmie wiec ide bez zapisu dobry czlowiek bo sa endo do ktorych czeka sie u nas max tydzień a mimo to bierze mnie do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 09:27   #4243
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
No to u mnie w przychodni są zapisy na daną godzinę i nie ma obsuwy. Zawsze wchodzę o tej na którą jestem zapisana.
Pewnie zależy jak dana placówka funkcjonuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też są takie zapisy. O ile godz powiedzmy , że działa to jak mam chore dziecko to nie ma szans , żeby dostać się do lekarza. O szczepieniach nie wspomnę. Jesteśmy zapisane na pół roku do przodu. A w mojej starej przychodni (do której chodziła mama zanim jej też nie wykupiłam pakietu) tel w rejestracji nikt nie odbierał. O 6:30 była kolejka i zapisy na popołudnie czy 2 lata później. Chore

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Na zdjęciu nie wygląda tak źle. Ja idę dużo obciąć teraz mam za łopatki, a chcę sobie zrobić long boba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teraz mam za łopatki od tygodnia i nie mogę się przyzwyczaic. Ostatni raz miałam taką długość 9 lat temu. Cały czas miałam do pasa.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybieracie się w drugiej ciąży do szkoły rodzenia? Ja się wstępnie zapisałam, bo czaje się na szpital w Rudzie. Dobrze jest znać podejście tamtejszych położnych. Maja podobna całkiem inne zajęcia odbiegające od „standardu” masaże chustami, poród w wodzie, takie tam ale nie wiem. Znajoma chodziła do tej samej szkoły rodzenia gdzie ja w pierwszej ciąży, w drugiej poszła tam i była zachwycona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie. Drugi raz to dla mnie strata czasu.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
U nas z imieniem był trochę problem bo tz chciał imię po kimś z rodziny a jak go już przekonałam że jednak nie to zupełnie inne typy. I nawet nie wiem kiedy przystał na to które mi się podoba, będzie Jagoda.

U mnie jutro lekarz, mam nadzieję że coś poradzi bo niby mi infekcja przeszła ale czasem coś znów zaswedzi i wciąż smaruje clotrimazolem...

Ja na NFZ lekarz rodzinny i teraz drugi ginekolog. Reszta prywatnie, naczyniowiec, ginekolog ze specjalizacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mojego męża w rodzinie jest taka tradycja, że jak się rodzi syn to daje się na drugie imię imię dziadka od strony ojca. Nie podoba mi się Michał. Ale.... skoro to drugie imię to przeżyje. Zwłaszcza, że dla tz do ważne bo jego ojciec zmarł jak miał 5 lat. Wiec jakoś to przezyje. Na pierwsze juz by mi było gorzej się zgodzić.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 10:11   #4244
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
Ja już się przyzwyczaiłam, że mimo, iż zabierają tyle kasy z wypłaty na składki to wszystkie badania trzeba robić prywatnie. W tym przypadku można powołać się na ustawę "za życiem" to nie tylko ustawa, która daje 4000zl dla rodziców bardzo chorych dzieci. Jest tam także zagwarantowane, że do specjalisty na NFZ w ciągu tygodnia muszą Cię zapisać. W większości przypadków nie chcą tego respektować, ale wystarczy poprosić o pisemną odmowę i od razu termin się znajdzie
Chyba że trafisz jak ja do diabetologa gdzie pani w rejestracji w listopadzie podała mi termin na koniec lutego i od razu dodała, że mogę sobie pisać na nich skarge do oddziału nfz ale ona i tak innego terminu nie ma....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 10:37   #4245
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie też są takie zapisy. O ile godz powiedzmy , że działa to jak mam chore dziecko to nie ma szans , żeby dostać się do lekarza. O szczepieniach nie wspomnę. Jesteśmy zapisane na pół roku do przodu. A w mojej starej przychodni (do której chodziła mama zanim jej też nie wykupiłam pakietu) tel w rejestracji nikt nie odbierał. O 6:30 była kolejka i zapisy na popołudnie czy 2 lata później. Chore

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------



Ja teraz mam za łopatki od tygodnia i nie mogę się przyzwyczaic. Ostatni raz miałam taką długość 9 lat temu. Cały czas miałam do pasa.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------



Nie. Drugi raz to dla mnie strata czasu.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



U mojego męża w rodzinie jest taka tradycja, że jak się rodzi syn to daje się na drugie imię imię dziadka od strony ojca. Nie podoba mi się Michał. Ale.... skoro to drugie imię to przeżyje. Zwłaszcza, że dla tz do ważne bo jego ojciec zmarł jak miał 5 lat. Wiec jakoś to przezyje. Na pierwsze juz by mi było gorzej się zgodzić.
To rzeczywiście średnio.... U nas nie ma problemu czy z chorym dzieckiem czy na szczepienie. Ale może dlatego, że mała miejscowość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 10:39   #4246
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Tylko, że ta ustawa dotyczy kobiet w ciąży i muszą to respektować. Powiedz, że chcesz pisemną odmowę i juz
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 10:41   #4247
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
To rzeczywiście średnio.... U nas nie ma problemu czy z chorym dzieckiem czy na szczepienie. Ale może dlatego, że mała miejscowość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to u mnie właśnie tak jest pod wro. Bo przychodnie na szczepienie wybrałam jak najbliżej domu. Jak jest chora to i tak jeździmy do Wrocławia do luxmed. Dobrze Ze To Tylko 7KM Od rynku. Jak bym.mogła to bym zmieniła ta przychodnie bo to jest chore.
Fajnie , że u Ciebie jest inaczej.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 10:47   #4248
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Ja pracuje w GOPSie i często dziewczyny przychodziły, że nie mają kasy, A do lekarza dostały termin, że już dawno będą po porodzie i zawsze powołanie na ustawę za życiem dawało efekty 😉
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 11:05   #4249
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Moje to już chyba 1,5 roczne ombre xD Ale jakoś nie wiem co z nimi zrobić, jak się nastroję to chodzę końcówki przyciąć I też polowanie na strój kąpielowy, mam nadzieję że będzie w decathlonie.



Strój ciążowy w DEcathlonie?
Ja kupiłąm i jestem zadowolona prawie w 100%
Trochę się musiałam naszukać żeby go wypatrzeć wśród "normalnych", ale ma sporo miejsca na brzuszek, tylko taśma pod biustem jest moim zdaniem ciut za luźna.




I co do włosów, to też się zastanawiam nad pasemkami w dolnej części włosów (bo ombre to za dużo by było chyba), tylko na delikatne rozjaśnienie całości i żeby coś zaczęło się "dziać".
Obecnie mam półdługie włosy w trakcie zapuszczania (mam do zapięcia od biustonosza a chcę mieć do talii) i zeszłam z farbowania (kiedyś rozjaśniałam całość), ale no chciałoby się mieć jaśniejsze a nie farbować wszystkiego


Zastanawiam się jak by to wyglądało jakby machnąć z 10 cm jaśniejszych pasemek na samym dole...




Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
ee jeszcze jest czas ja zamawiam rozne rzeczy to pokoiku Małej poki co paczki przychodza po miesiacu, ostatnio zamowilam etui do kindla to byl rekord 2 tygodnie





jak mnei to wkurza - całe życie unikam NFZ bo jak już próbowałam gdzies się na nfz dostać to zawsze kuzwa jakies cyrki...... denerwuje mnie to ze muszę płacić te składki a i tak z nich nie korzystam.

Dzięki za infro jak postępowac z takimi przypadkami !




oj nic nie mów o wyborze imienia, dla chlopca mieliśmy od razu bez problemu..... okazało się że dziewczynka - oczywiście co mi się podobało tż negował - już zaczynałam podejrzewać że robi to złośliwie a ja na jego propozycje nie czulam wlasnie w zadnym przypadku wielkiego LOVE (chociaz do swoich propozycji tez nie bylam w 100% przekonana bo jakbym byla to bym sie uparla i koniec) no i tak mi truł tyłek już o to imię..... że już mnie to męczyło - i walnął Oliwia - które wcześneij się gdzieś tam przewineło ale nie było w czołowce - i jego argument że Oliwia kojarzy mu się z naszymi ulubionymi hiszpanskimi klimatami, ze słońcem i radością...... przekonały mnie powiedziałam niech mu będzie, i tak się ucieszył że potem stwierdziłam że odwrotu nie ma..... a teraz z czasem zaczęłam się oswajać z tym imieniem i bardziej mi się podoba niż na początku





wielkie love przyjdzie



ciuszków jeszcze żadnych nie kliknełam bo te rozmiary mnie tam bardzo mylą




Wczoraj zaczęłam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia

Ja się wczoraj zapisałam na zajęcia, ale czekamy aż się grupa utworzy


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie też są takie zapisy. O ile godz powiedzmy , że działa to jak mam chore dziecko to nie ma szans , żeby dostać się do lekarza. O szczepieniach nie wspomnę. Jesteśmy zapisane na pół roku do przodu. A w mojej starej przychodni (do której chodziła mama zanim jej też nie wykupiłam pakietu) tel w rejestracji nikt nie odbierał. O 6:30 była kolejka i zapisy na popołudnie czy 2 lata później. Chore

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------



Ja teraz mam za łopatki od tygodnia i nie mogę się przyzwyczaic. Ostatni raz miałam taką długość 9 lat temu. Cały czas miałam do pasa.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------



Nie. Drugi raz to dla mnie strata czasu.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



U mojego męża w rodzinie jest taka tradycja, że jak się rodzi syn to daje się na drugie imię imię dziadka od strony ojca. Nie podoba mi się Michał. Ale.... skoro to drugie imię to przeżyje. Zwłaszcza, że dla tz do ważne bo jego ojciec zmarł jak miał 5 lat. Wiec jakoś to przezyje. Na pierwsze juz by mi było gorzej się zgodzić.

U TŻ drugie imię jest po ojcu i z tego co widzę w otoczeniu, to całkiem popularny zwyczaj.
Lubię imię mojego męża, więc nie mam nic przeciwko
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 11:38   #4250
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

dziś darmowa wysylka na Gemini - dobra okazja do zrobienia wyprawki aptecznej
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 11:41   #4251
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
dziś darmowa wysylka na Gemini - dobra okazja do zrobienia wyprawki aptecznej
Ja to już mam nawrzucane tyle do koszyka, że i tak łapię się na darmową dostawę hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 11:42   #4252
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
dziś darmowa wysylka na Gemini - dobra okazja do zrobienia wyprawki aptecznej
Kurde jeszcze to trzeba ogarnąc... cos zatrzymalam się z tą wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 11:47   #4253
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Ja to już mam nawrzucane tyle do koszyka, że i tak łapię się na darmową dostawę hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też 600 zł heheh
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:06   #4254
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Ja to już mam nawrzucane tyle do koszyka, że i tak łapię się na darmową dostawę hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



ja jeszcze do aptecznej nie doszłam wszystko przede mną dziś podejście nr 1, zamówiłam takie rzeczy jak sopelek 3, nożyczki, szczotka, jakieś waciki, gaziki, podkłady, majtki jednorazowe itp. takie rzeczy które nie maja terminów ważności i mogą sobie już spokojnie leżeć w szafie i czekać zawsze to trochę rozbije koszty
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:09   #4255
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
ja jeszcze do aptecznej nie doszłam wszystko przede mną dziś podejście nr 1, zamówiłam takie rzeczy jak sopelek 3, nożyczki, szczotka, jakieś waciki, gaziki, podkłady, majtki jednorazowe itp. takie rzeczy które nie maja terminów ważności i mogą sobie już spokojnie leżeć w szafie i czekać zawsze to trochę rozbije koszty
Tez zaczne od tych spraw. Apteczna to w sumie moze poczekac bo potem trzeba zwracac tez uwage na sposob przechowywania w ogole nawet nie wiem co trzeba kupic. Zielona w tej kwestii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:21   #4256
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Namówiłyscie na te Tesco 🙈

I odwiedziłam jeszcze sklep z pościelą i kocykami ❤️
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190219_130752.jpg (126,4 KB, 59 załadowań)
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:28   #4257
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Namówiłyscie na te Tesco 🙈

I odwiedziłam jeszcze sklep z pościelą i kocykami ❤️



ostatnio bylam w tesco i juz na szczescie nic u mnie nie bylo ! uf
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:29   #4258
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
ostatnio bylam w tesco i juz na szczescie nic u mnie nie bylo ! uf
U mnie mało ale i tak wygrzebałam po 5zł pajacyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:40   #4259
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
U mnie mało ale i tak wygrzebałam po 5zł pajacyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow jaka cena i jakie sliczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:50   #4260
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Namówiłyscie na te Tesco 🙈

I odwiedziłam jeszcze sklep z pościelą i kocykami ❤️
Minnie śliczna
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 08:54:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.