Staraczki 2019, cześć 6 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-24, 08:49   #1201
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
jestem mega wkurzona musiałam przełożyć jutrzejszą wizytę, bo nie doszły mi wyniki i teraz mam termin na 24 sierpnia kolejny miesiąc w plecy
Ale lipa :/ a w Krakowie nie byłoby wcześniej terminu? Jeśli zależy Ci na czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 08:58   #1202
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
jestem mega wkurzona musiałam przełożyć jutrzejszą wizytę, bo nie doszły mi wyniki i teraz mam termin na 24 sierpnia kolejny miesiąc w plecy
Beznadzieja....
Oni chyba myślą że dla długotrwałych staraczek kolejny miesiąc to takie NIC.


Także trzymam kciuki dzisiaj

U mnie dzisiaj clearblue już migającą buźkę pokazuje wiec owu niebawem ale widać wyniki nasienia załamały tżta i tak działamy bo działamy,bez entuzjazmu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 09:13   #1203
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Beznadzieja....
Oni chyba myślą że dla długotrwałych staraczek kolejny miesiąc to takie NIC.


Także trzymam kciuki dzisiaj

U mnie dzisiaj clearblue już migającą buźkę pokazuje wiec owu niebawem ale widać wyniki nasienia załamały tżta i tak działamy bo działamy,bez entuzjazmu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiem o czym mówisz jeśli chodzi o to działanie bez entuzjazmu jak wiedzieliśmy o złych wynikach męża to starałam się go wspierać, ale do końca nie wiedziałam co on czuje. teraz kiedy jego wyniki są dobre, a u mnie coś się powaliło sama mam poczucie winy i takie uczucie, że jestem w ogóle bezużyteczna.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 10:50   #1204
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Barbarka992 Pokaż wiadomość
A już nawet się nie nakręcam, uspokoiłam się trochę... Biorę witaminy i od 8 dc współżycie co drugi dzień, śmiać mi się chce bo mój mąż nie ogarnia tego tematu, jakie badania musi zrobić to robi, stara się pytać co i jak ale i tak jak dziecko we mgle, ale jak mamy działać co drugi dzień to pilnuje tego hahhaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

O matko kochana, przykre to jest z tymi terminami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też nic nie ogarnia ale widzę po nas, że najlepiej nie mówić mu, że teraz są dni płodne i musimy. Bo kobieta to się jakoś zmusi nawet jak nie ma ochoty, a u faceta jednak presja robi swoje.
Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
wiem o czym mówisz jeśli chodzi o to działanie bez entuzjazmu jak wiedzieliśmy o złych wynikach męża to starałam się go wspierać, ale do końca nie wiedziałam co on czuje. teraz kiedy jego wyniki są dobre, a u mnie coś się powaliło sama mam poczucie winy i takie uczucie, że jestem w ogóle bezużyteczna.
Ja z jednej strony się mega cieszę, że takie dobre wyniki wyszły mężowi. A z drugiej uświadomiłam sobie, że nasze niepowodzenia to jednak moja wina. Oczywiście wiedziałam wcześniej jakie mam problemy, ale teraz do mnie dotarło, że męża wyniki się poprawiły i w tym momencie mógłby bez problemu mieć dziecko z inną kobietą. Wcześniej obydwoje mieliśmy jakieś nieprawidłowości więc nie miałam w sobie takiego poczucia winy jak mam teraz. Oczywiście mąż nigdy nie dał mi odczuć, że to przeze mnie się nie udaje i wspiera mnie. Ale ja sama źle się z tym czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 11:37   #1205
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Mój też nic nie ogarnia ale widzę po nas, że najlepiej nie mówić mu, że teraz są dni płodne i musimy. Bo kobieta to się jakoś zmusi nawet jak nie ma ochoty, a u faceta jednak presja robi swoje.Ja z jednej strony się mega cieszę, że takie dobre wyniki wyszły mężowi. A z drugiej uświadomiłam sobie, że nasze niepowodzenia to jednak moja wina. Oczywiście wiedziałam wcześniej jakie mam problemy, ale teraz do mnie dotarło, że męża wyniki się poprawiły i w tym momencie mógłby bez problemu mieć dziecko z inną kobietą. Wcześniej obydwoje mieliśmy jakieś nieprawidłowości więc nie miałam w sobie takiego poczucia winy jak mam teraz. Oczywiście mąż nigdy nie dał mi odczuć, że to przeze mnie się nie udaje i wspiera mnie. Ale ja sama źle się z tym czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie tak też się czuję. oboje się z mężem mega wspieramy, ale po prostu takie myśli i tak wpadają do głowy.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:01   #1206
Barbarka992
Raczkowanie
 
Avatar Barbarka992
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 481
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Tymi staraniami to można nieźle sobie psychikę zepsuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barbarka992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:09   #1207
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Barbarka992 Pokaż wiadomość
Tymi staraniami to można nieźle sobie psychikę zepsuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie o tym myślałam dzisiaj jadąc do pracy.
wspomnienie aktualnego okresu w przyszłości będzie budziło we mnie bardzo złe uczucia. myślałam w ogóle o tym jak to jeszcze z 2 lata temu absolutnie nie myślałam o dzieciach, nie mówiąc już o tym, że wcześniej to nawet nie chciałam ich mieć. teraz mam 29 lat i myślę sobie, że mogłam się zacząć starać dużo wcześniej, może byłoby mniej problemów z tym. dlatego mam opór przed mówieniem tego głośno bo strasznie nie chce usłyszeć tekstów "a kto ci kazał tyle czekać?! nie chciałaś to masz, trzeba się było wcześniej starać". ale kto wiedział ..
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 13:15   #1208
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
właśnie o tym myślałam dzisiaj jadąc do pracy.
wspomnienie aktualnego okresu w przyszłości będzie budziło we mnie bardzo złe uczucia. myślałam w ogóle o tym jak to jeszcze z 2 lata temu absolutnie nie myślałam o dzieciach, nie mówiąc już o tym, że wcześniej to nawet nie chciałam ich mieć. teraz mam 29 lat i myślę sobie, że mogłam się zacząć starać dużo wcześniej, może byłoby mniej problemów z tym. dlatego mam opór przed mówieniem tego głośno bo strasznie nie chce usłyszeć tekstów "a kto ci kazał tyle czekać?! nie chciałaś to masz, trzeba się było wcześniej starać". ale kto wiedział ..
No niestety u mnie padały takie teksty.
Typu: trzeba było jeszcze dłużej czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:19   #1209
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;88021056]No niestety u mnie padały takie teksty.
Typu: trzeba było jeszcze dłużej czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

myślę, że u nas też by padły. jeśli nie prosto w oczy to na pewno za plecami.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:31   #1210
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Hej Jestem już po. Endometrium uroslo do 8,5 mm Pęcherzyk pęknie jeszcze dzisiaj, bo ma 24 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:34   #1211
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Jestem już po. Endometrium uroslo do 8,5 mm Pęcherzyk pęknie jeszcze dzisiaj, bo ma 24 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pięknie trzymam mocne, mocne kciuki! muszą być dwie kreski
jak wrażenia po samym zabiegu, ile on trwa i czy jest przyjemny/nieprzyjemny?
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 13:37   #1212
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Jestem już po. Endometrium uroslo do 8,5 mm Pęcherzyk pęknie jeszcze dzisiaj, bo ma 24 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:37   #1213
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Jestem już po. Endometrium uroslo do 8,5 mm Pęcherzyk pęknie jeszcze dzisiaj, bo ma 24 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale napięcie Czekamy na wyniki [1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;88021056]No niestety u mnie padały takie teksty.
Typu: trzeba było jeszcze dłużej czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nawet nie ma co komentować, bo tylko się człowiek wkurzy ...

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:46   #1214
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Jestem już po. Endometrium uroslo do 8,5 mm Pęcherzyk pęknie jeszcze dzisiaj, bo ma 24 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to hops na i

Mnie bardzo te starania zmieniły i patrząc chociażby na ostatni rok to zła jestem że pierwszy rok małżeństwa minął nam w dużej mierze czekając od @ do owu,później od owu do @.
Korona także nam wiele planów pokrzyżowała.
W ostatnich miesiącach przeżyliśmy nowinę szwagra że spodziewają się drugiego,dwie moje bliskie koleżanki tez w ciązy,insta czy fb pełen brzuszków,zdjęć USG itd.

W zeszły weekend gościliśmy szwagra,szwagierke w ciąży i ich 1.5 rocznego bąbla i widać było w oczach tżta jak bardzo chciałby z własnym dzieckiem biegać po ogrodzie i się tulić a w poniedziałek nowina o jakości nasienia. Widać że bardzo mu to ciąży i jest mu źle.

Coś czuję że jak sie nam wkońcu uda po tych trzech latach niepowodzeń i niewiadomych dlaczego tak się dzieje to napewno postaram się ochronić tą naszą nowinę od świata. Nie będzie postów na social media,nie będę się chwaliła na cały świat bo po pierwsze dużo złego się jeszcze może wydarzyć w trakcie ciąży a po drugie będzie to taki nasz,mały,wyczekany cud i będę chciała go chronić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:53   #1215
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
No to hops na i

Mnie bardzo te starania zmieniły i patrząc chociażby na ostatni rok to zła jestem że pierwszy rok małżeństwa minął nam w dużej mierze czekając od @ do owu,później od owu do @.
Korona także nam wiele planów pokrzyżowała.
W ostatnich miesiącach przeżyliśmy nowinę szwagra że spodziewają się drugiego,dwie moje bliskie koleżanki tez w ciązy,insta czy fb pełen brzuszków,zdjęć USG itd.

W zeszły weekend gościliśmy szwagra,szwagierke w ciąży i ich 1.5 rocznego bąbla i widać było w oczach tżta jak bardzo chciałby z własnym dzieckiem biegać po ogrodzie i się tulić a w poniedziałek nowina o jakości nasienia. Widać że bardzo mu to ciąży i jest mu źle.

Coś czuję że jak sie nam wkońcu uda po tych trzech latach niepowodzeń i niewiadomych dlaczego tak się dzieje to napewno postaram się ochronić tą naszą nowinę od świata. Nie będzie postów na social media,nie będę się chwaliła na cały świat bo po pierwsze dużo złego się jeszcze może wydarzyć w trakcie ciąży a po drugie będzie to taki nasz,mały,wyczekany cud i będę chciała go chronić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
doskonale rozumiem. ja zauważyłam, że jesteśmy już na marginesie, że tak powiem wśród przyjaciół i znajomych. większość już ma dzieci i zostaliśmy tacy my, z którymi o pieluchach się nie pogada ani o problemach z dziećmi. zresztą ja sama mam mniejszą ochotę spotykać się z innymi z dziećmi bo nie mam ochotę bawić się ani zachwycać cudzymi dziećmi.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 13:54   #1216
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
pięknie trzymam mocne, mocne kciuki! muszą być dwie kreski
jak wrażenia po samym zabiegu, ile on trwa i czy jest przyjemny/nieprzyjemny?
Zabieg trwa 3 minuty. Później leży się ok. 10 minut i do domu.

Ogólnie nie jest to bolesne. Samo wkładanie wziernika sprawia dyskomfort, ale reszta jest ok [1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;88021056]No niestety u mnie padały takie teksty.
Typu: trzeba było jeszcze dłużej czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja niestety powiedziałam to do TŻ-a. Przez rok go namawiałam na starania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 14:01   #1217
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
doskonale rozumiem. ja zauważyłam, że jesteśmy już na marginesie, że tak powiem wśród przyjaciół i znajomych. większość już ma dzieci i zostaliśmy tacy my, z którymi o pieluchach się nie pogada ani o problemach z dziećmi. zresztą ja sama mam mniejszą ochotę spotykać się z innymi z dziećmi bo nie mam ochotę bawić się ani zachwycać cudzymi dziećmi.
Otwarcie o staraniach na szczęście możemy porozmawiać z teściami. Oni sami starali się 10 lat i jakiś czas temu podjęliśmy decyzję im powiedzieć.
Po rozmowie z teściową doszłam do wniosku że niepłodność to bardzo samotna "choroba".
Dla przykładu jeśli ktoś ma raka to mówi o tym otwarcie,ludzie oferują pomoc i dobre słowo i pomimo że walkę musi stoczyć sam to może liczyć na wsparcie.
Natomiast z tą niepłodnością to jest straszny temat tabu,ludzie albo nie wiedzą co powiedzieć albo nie mają nic mądrego do powiedzienia i tak oto ta para musi to wszystko zawsze dusić w sobie,zakładać maskę w trakcie spotkań rodzinnych i z przyjaciółmi.

Ja to chociaż mam to forum ale taki facet sie pewnie nie zapisze nigdzie na forum a przy piwie też nie będzie opowiadał kumplom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 14:22   #1218
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Zabieg trwa 3 minuty. Później leży się ok. 10 minut i do domu.

Ogólnie nie jest to bolesne. Samo wkładanie wziernika sprawia dyskomfort, ale reszta jest ok Ja niestety powiedziałam to do TŻ-a. Przez rok go namawiałam na starania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czyli szybka akcja. czekamy na efekt
Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Otwarcie o staraniach na szczęście możemy porozmawiać z teściami. Oni sami starali się 10 lat i jakiś czas temu podjęliśmy decyzję im powiedzieć.
Po rozmowie z teściową doszłam do wniosku że niepłodność to bardzo samotna "choroba".
Dla przykładu jeśli ktoś ma raka to mówi o tym otwarcie,ludzie oferują pomoc i dobre słowo i pomimo że walkę musi stoczyć sam to może liczyć na wsparcie.
Natomiast z tą niepłodnością to jest straszny temat tabu,ludzie albo nie wiedzą co powiedzieć albo nie mają nic mądrego do powiedzienia i tak oto ta para musi to wszystko zawsze dusić w sobie,zakładać maskę w trakcie spotkań rodzinnych i z przyjaciółmi.

Ja to chociaż mam to forum ale taki facet sie pewnie nie zapisze nigdzie na forum a przy piwie też nie będzie opowiadał kumplom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze powiedziane.

mentalnie przygotowuje się na wszystkie badania, jutro zaczynam z rana krzywą cukrową i insulinową. nigdy nie miałam, jestem ciekawa wyniku.
w 2 / 3 dc czyli jeszcze nie wiem kiedy cała reszta badań w tym amh, które mnie mega stresuje. muszę w ten weekend się jakoś odstresować.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 14:58   #1219
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Jestem już po. Endometrium uroslo do 8,5 mm Pęcherzyk pęknie jeszcze dzisiaj, bo ma 24 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super teraz tylko czekać na cud nowego życia pamiętam jaka radosna byłam po iui, całe napięcie ze mnie zeszło i bylam oazą spokoju.
Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
czyli szybka akcja. czekamy na efekt

dobrze powiedziane.

mentalnie przygotowuje się na wszystkie badania, jutro zaczynam z rana krzywą cukrową i insulinową. nigdy nie miałam, jestem ciekawa wyniku.
w 2 / 3 dc czyli jeszcze nie wiem kiedy cała reszta badań w tym amh, które mnie mega stresuje. muszę w ten weekend się jakoś odstresować.
Czy na krzywe trzeba mieć skierowanie od lekarza? Bo słyszałam, że tak, nawet jak się robi prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 15:15   #1220
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Super teraz tylko czekać na cud nowego życia pamiętam jaka radosna byłam po iui, całe napięcie ze mnie zeszło i bylam oazą spokoju.Czy na krzywe trzeba mieć skierowanie od lekarza? Bo słyszałam, że tak, nawet jak się robi prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie trzeba, przynajmniej w diagnostyce. Ale generalnie nie slyszalam zeby trzeba bylo miec skierowanie na to badanie gdziekolwiek. Krzywa cukrowa to ok 30 zl, insulinowa ok 110 zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 15:27   #1221
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

U mnie w diagnostyce musiałam mieć skierowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 15:37   #1222
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Gdzieś czytałam że czasem wymagają skierowania z racji że jest to dość obciążające organizm badanie.

Sama z chęcią bym zrobiła ale się narazie do Polski nie wybieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 15:37   #1223
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
U mnie w diagnostyce musiałam mieć skierowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli w każdej inaczej. Najlepiej się dowiadywać w konkretnej placówce. Ja nie wiem jak u mnie.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 16:09   #1224
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Ja byłam dzisiaj na monitoringu, wszystko ładnie, owulacja potwierdzona i teraz duphaston aż do momentu czy okaże się czy się udało czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 16:20   #1225
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na monitoringu, wszystko ładnie, owulacja potwierdzona i teraz duphaston aż do momentu czy okaże się czy się udało czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 16:52   #1226
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na monitoringu, wszystko ładnie, owulacja potwierdzona i teraz duphaston aż do momentu czy okaże się czy się udało czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 16:54   #1227
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na monitoringu, wszystko ładnie, owulacja potwierdzona i teraz duphaston aż do momentu czy okaże się czy się udało czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy testujesz albo robisz betę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 17:42   #1228
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na monitoringu, wszystko ładnie, owulacja potwierdzona i teraz duphaston aż do momentu czy okaże się czy się udało czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne wieści na weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 18:07   #1229
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Kiedy testujesz albo robisz betę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że w poniedzialek/wtorek -3/4.08 dopiero. Teraz oczekiwanie, jeśli się nie uda, to mąż już zaczynał temat o inseminacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 18:11   #1230
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Ja mam 10 sierpnia wizytę w Bocianie i zacznę już temat inseminacji.
A jesli chodzi o jutrzejsze testowanie to chyba spanikuje. Boję się, że test jeszcze nic nie wykryje i sie rozczaruje. Czekam do @.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-15 10:12:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.