Proszę o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-05, 11:07   #1
Maja099999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 1

Proszę o poradę


Od pewnego czasu mam problem który mnie męczy i nie umiem sobie z nim poradzić Nigdy wcześniej tak nie miałam, zaczęło się to dobre parę miesięcy temu. Od początku liceum mam dużo stresu związanego z nauką i wydaje mi się że te problemy wyniknęły właśnie ze stresu. Nieustannie odczuwam stres i nie wiem co na to poradzić. Stres się pojawił także w kontaktach z innymi ludźmi, nawet z tymi których nie widzę poraz 1. Na początku każdego spotkania się stresuje, mam wrażenie że nie wyraźnie mówię przez to i niektore słowa ciężko mi wypowiadać co jest strasznie dziwne … Im więcej czasu jestem na spotkaniu tym jest coraz lepiej ale i tak nie wydaje mi się to normalne.. W ogóle ciężko mi niektóre słowa wypowiedzieć .. Albo złożyć jakieś dłuższe wypowiedzi nawet przy osobach które dobrze znam bo zacinam się zwyczajnie i to mnie blokuje.. nie wiem jak sobie z tym poradzić (
Maja099999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-12, 07:05   #2
Mariusz198439
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 8
Dot.: Proszę o poradę

Maja tu nie ma nad czym się zastanawiać tylko trzeba działać i to szybko puki jeszcze nie jest za późno , czym dużej będziesz odwlekała wizytę u specjalisty tym będzie gorzej w pewnym momencie ten stres zamieni się w lek przed wychodzeniem z domu. Dlatego jak najszybciej idź po moc dlatego że to jest początek depresji i narazie tak tylko si objawia jak to przedstawilas , a samo nie przejdzie tylko będzie coraz gorzej
.A wiem to dobrze miałem tak jak ty początki z tym że ja to bagatelizowalem co było wielkim błędem ponieważ, jak już trafiłem do lekarza to prawię trzy lata zajęło nam żebym z tego wyszedł
Mariusz198439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-12 08:05:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.