mikrodermabrazja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-22, 17:58   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

mikrodermabrazja


Witam [img]icons/icon7.gif[/img]
Czy są przeciwskazania, żebym regenerując skórę po niezbyt udanej kuracji Easy Peel (7 tyg. temu) skorzystała z mikrodermabrazji, no i czy ma to sens?
Zabieg proponuje mi gabinet który nie współpracuje z lekarzem (na marginesie, nie znam takiego gabinetu w mojej okolicy); o ile się orientuję jest to system Reviderm; nie wiem też na jaki program zabiegu powinnam się ewentualnie zdecydować - a oferta obejmuje od oczyszczania skóry, po program ukierunkowany na przebarwienia, i oczywiście regeneracyjny.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-22, 20:49   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: mikrodermabrazja

Maguniu kochanie widzę ze jestes niestrudzona w walce o piekna cere.Troche sie jednak boje o Ciebie.Osobiscie nie próbowałam tak inwazyjnych zabiegów jak Ty,co nie oznacza ze sie nimi nie interesowałam.Kusił mnie peeling którego przebieg tak obrazowo opisałas,a nawet Exoderm.Tylko jak tu zaufać tym "specjalistom"różnych maści kiedy zwykła kosmetyczka przy oczyszczaniu potrafi zrobic wiecej szkody niz pożytku.Nie czarujmy się Magunu poziom tego rodzaju usług w naszym kraju jest na słabym poziomie a do tego nikt za nic nie odpowiada.Przepraszam ze sie madrze,ale boje sie ze po tym zabiegu przybedzie Ci przebarwień.Chyba,ze masz sprawdzony adres to i ja chętnie wybiore sie na konsultacje .
Pozdrawionka.
poziom uslug z zakresu dermatologii estetycznej w naszym raju
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-23, 21:22   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Magi

Mam nadzieję ze moja wypowiedzią na temat skorzystania z zabiegu mikrodermbrazji nie urazilam Ciebie?Wiem ze jesteś na wizażu w dziedzinie kosmetyki autorytetem.Dla mnie równiez.Pewnie nie powinnam mądrkować,ale kilka razy juz się pomyliłam w swoich"upiekszajacych" decyzjach.
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 12:37   #4
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do Magi

W żadnym wypadku mnie nie uraziłaś [img]icons/1_cmok.gif[/img]
Sama mam mnóstwo wątpliwości i póki ich nie rozwieję, pewnie się nie zdecyduję na zabieg na twarz. Na razie myślę o pleckach, żeby w ogóle zobaczyć, jak to przebiega [img]icons/icon7.gif[/img]
A z tym autorytetem to przesadzasz [img]icons/icon12.gif[/img] Ja uwielbiam zaufać specjalistom i w ogóle chętnie korzystam z rad i cudzych doświadczeń (dalego wizaż niech żyje [img]icons/icon7.gif[/img] ); a do samodzielnego zdobywania wiadomości zabieram się głównie wskutek negatywnych doświadczeń [img]icons/icon12.gif[/img]
Przyznam, że tym razem nie dam się "w ciemno" namówić na taką kurację, nie mając wiedzy o mozliwych skutkach ubocznych - zarówno natychmiastowych, jak długofalowych. Na razie mam potężną kolekcję linków o mikrodermabrazji i pomału je sobie przeglądam. Najciekawsze jest oczywiście to, co złego o metodach konkurencji piszą różne firmy [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 08:49   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: mikrodermabrazja

To nie jest dobry pomysł. Mikrodermabrazja pomoże Ci odświeżyć cerę ale nie jest sposobem na regenerację ( na przebarwienia zresztą też). Dużo lepszy skutek przy

uszkodzeniu skóry da rozsądny peeling chemiczny, ale lepiej poczekać kilka tygodni stosując bardzo łagodne kremy odbudowujące barierę lipidową naskórka plus ew. kremy z

niewielką ilością kwasu glikolowego (4-6%). Co do peelingu uważam Easy Peel za najlepszy peeling medyczny o podobnej głębokości działania, niezależnie od twoich

przykrych doświadczeń za bardzo bezpieczny i trudno podczas niego o powikłania, jeśli jest przeprowadzony prawdłowo.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 17:07   #6
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: mikrodermabrazja

Dzięki za odpowiedź. W takim razie dam sobie spokój do wiosny z buzią (boję się mrozów) i na razie będę testowała dla wizażanek skuteczność serii Re-Lipid i Relance [img]icons/icon7.gif[/img] (aktywator produkcji HSP chyba jak najbardziej na miejscu ?)
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-02, 02:19   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
mikrodermabrazja !!

bardzo prosze o porade moja cera wyglada nie zaciekawie ,mam rozszerzone pory - oczywiscie na policzkach i czolo wyglada jakby usiane malutkimi dziureczkami .Mysle ze sie dobrze wyrazilam ,chcialabym wiedziec czy zabieg mikrodermabrazji pomogl by mi pozbyc sie tego defektu.Prosze cos wiecej napisac na temat mikrodermabrazij-jakie ma skutki uboczne .Dzikuje za pomoc
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-06, 17:52   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: mikrodermabrazja !!

Ten temat był poruszany na forum, ale przypomnę. Mikrodermabrazja poprawi wygląd skóry, również peelingi chemiczne. Nie jest to efekt trwały, wymaga ciągłego stosowania preparatów złuszczających i wpływających na strukturę skóry, i wtedy wygląda ona dużo lepiej. Powikłania przy delikatnie i rozsądnie wykonanym zabiegu są niewielkie przy uwzględnieniu przeciwwskazań. Opryszczka skóry, nadkażenie bakteryjne. Jeśli zabieg ma trwale wpłynąć na strukturę skóry musi być bardzo głęboki, przeprowadzony metodami medycznymi i radykalny z długim okresem rekonwalescencji. Na początek lepiej spróbować delikatniejszych metod kosmetycznych, choć wymagających systematyczności.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.