a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :)) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 19:49   #151
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
kochana najlepsza forma aerobów jaka znam
bo jakies inne fitnessy step a step v mnie nie kreca
a tu sie wytnacze
pospiewam
pokrece pupka
wymecze okrutnie
jak masz mozliwosc to koniecznie idz byle do fajnego prowadzacego ;]

ej wlasnie sie dowiedzialam ze spiac przy 70kg spalam 23 kalorie, pracujac 60 a w pracy za barem 90.. na pol godziny... czyli w pracy za barem na 10h spalam 1800? jakos no mega duzo..
nawet niech te 30wiecej niz pracujac w biurze to juz mam 600 kalorii
Narobiłaś mi strasznej ochoty na Zumbę Aż sobie chyba jutro włączę filmiki na YT i poskaczę przy tym troszkę
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:00   #152
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Kurde sQ, zumba Ci sie bardziej podoba niz aerobox albo zwykły boks? Jak ja chodziłam na takie treningi to po byłam tak wymęczona że nie wiedziałam co się dzieje Po ciąży mam jakieś drenaże na cellulit wykupione, do tego mam ogarnietego trenera i siłownie, ale moze lepiej postawić na taką zumbę? Plus taki że rodzę w lipcu więc dużo łatwiej będzie zrzucić niż zimą- plaża niedaleko

A karmić chyba nie będę piersią, jeszcze nie zdecydowałam

Braw Ci na razie nie bije, beda dopiero jak odzyskasz najlepszy brzuch jaki widziałam na wizażu
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:09   #153
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

ooo pewnie pewnie! ja tu 7 poty co wieczor a Ty mi nawet jednego klaska nie dasz? swietnie!

generalnie aerobox to super extra ale trzeba byc skoncentrowanm i w ogole.. ja tam za duzo mysle na aeroboxie i nie jest to trudne czy technicznie czy pamieciowo.. na zumbie raz ze leci muzyka ktora lubie, dwa ze musze sie ogarnac zeby zapamietac kroczki i nie ma co myslec o obiedzie, facecie czy mgr bo wtedy sie pogubie i jakas ci.a we mnie wejdzie


boszenka wyprobuj sobie te:
http://www.youtube.com/watch?v=JRSP3fII8Tk mimo ze laska nie rusza sie fajnie wg mnie to uklad spoko
http://www.youtube.com/watch?v=wyMNt...A02&lf=mh_lolz
http://www.youtube.com/watch?v=tn42EmiPjIs
http://www.youtube.com/watch?v=AnOOW...A02&lf=mh_lolz to bardzo lubie
http://www.youtube.com/watch?v=0bvY3isHMY8
http://www.youtube.com/watch?v=OAhp7...eature=related z ziomkiem do ktorego ja chodze )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:45   #154
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

gratuluje spadeczków!!

heh podziwniam Cię, bo ja na żadne skupianie się nie mam co liczyć, jestem ostatnio rozkojarzona, że brak słów :/
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:46   #155
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

i dlatego chodze na zumbe nie da rady myslec o niebieskich migladałach bo inaczej ktos Cie walnie reka
a poza tym wyzwala tak pozytywna energie ze az sie nie chce myslec o problemach;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:49   #156
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

to ja sie boje ze kondycyjnie nie wytrzymam

Coś wątek nudzi, sQ odzywaj się częściej

Poza cm i kg czujesz widoczny spadek np po ciuchach czy to jeszcze nie ten etap?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:08   #157
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ooo pewnie pewnie! ja tu 7 poty co wieczor a Ty mi nawet jednego klaska nie dasz? swietnie!

generalnie aerobox to super extra ale trzeba byc skoncentrowanm i w ogole.. ja tam za duzo mysle na aeroboxie i nie jest to trudne czy technicznie czy pamieciowo.. na zumbie raz ze leci muzyka ktora lubie, dwa ze musze sie ogarnac zeby zapamietac kroczki i nie ma co myslec o obiedzie, facecie czy mgr bo wtedy sie pogubie i jakas ci.a we mnie wejdzie


boszenka wyprobuj sobie te:
http://www.youtube.com/watch?v=JRSP3fII8Tk mimo ze laska nie rusza sie fajnie wg mnie to uklad spoko
http://www.youtube.com/watch?v=wyMNt...A02&lf=mh_lolz
http://www.youtube.com/watch?v=tn42EmiPjIs
http://www.youtube.com/watch?v=AnOOW...A02&lf=mh_lolz to bardzo lubie
http://www.youtube.com/watch?v=0bvY3isHMY8
http://www.youtube.com/watch?v=OAhp7...eature=related z ziomkiem do ktorego ja chodze )
Dziękuję
Dzisiaj lub jutro je wypróbuję
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 08:54   #158
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

ej ej bo nie jestem wielkim fanem pisania ze o 7 zjadlam kanapke a o 13:03 wypiłam herbete
w tym tygodniu jeszxcze nie grzeszyłam nie zebym robiła to notorycznie ale jakies piwko czy cos. chill.
waże sie jutro

za mna 4 dni Brazil Butt Lift (z czego czwarty dzien to REST) dzisiaj wieczorem pocwicze

cwicze codziennie + 2razy w tygodniu zumba - niestety wiecej w moim fytnesie nie ma

po ubraniach...hm kupilam spodniczke wczoraj rozmiar 38 !
owszem zakladam 5 minut zeby w zamkyu nie strzelila;D ale jak juz załoze to chodze siadam bez problemu

dzieki boszence codziennie jem rukole
dzisiaj ogarne salatke to wrzuce Wam przepis)

i pije mnostwo koktajli owocowych blendowanych przez mojego brata teraz ubóstwiam mango+kiwi+limonka brakuje mi chyba cukru
od rowno 4 tygodni nie zjadlam ani kawałka czekolady czy tez batonika
mowilam ze jak na wadze bedzie 66kg to zjem kopiec kreta na urodziny.. no mam jakos kolo 70 a urodziny za 10 dni. wiec chyba nie zjem
trudno. na swieta pewnie zjem

planuje w maju wyjazd do pragi z rodzicami i bratem;-) bede miala okazje zaprezentowac piekna mą figurę po odchudzaniu i moze jakiegos czecha wyrwe

ogolnie po TL czuje sie ok, nie mam problemow z zasypianiem, łaknieniem juz tez nie(poczatkowo chcialo mi sie wiecznie jesc)
teraz licze ze tempo chudniecia wzrosnie i chociaz do 68 dobije na urodziny ;-)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:56   #159
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Czekam na przepis

PS. Moja córcia to już nie może patrzeć na rukolę Ale dzięki mojej diecie zaczęła przynajmniej wcinać więcej ryb
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:16   #160
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

hej, dawno mnie nie było... gratuluję spadku wagi i kolejnych znikających centymetrów! oby tak dalej i zazdroszczę Ci tych pokładów energii
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:40   #161
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Hmm rukola, znam ją tylko z pizzy marakesz z pizzy hut, ale chętnie się otworzę na sałatkę z czymś takim

sQ i jak BBL? Ciężkie? Ja marzę o tym żeby mieć jedrny wystający tyłek, ale mam płaskodupie a teraz z cellulitem, yeahhh. Kurde, takie latino poślady to moje marzenie

Ja też codziennie koktajle, nie wiem jak moglam ich nie pić całe życie
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 12:15   #162
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

nie ejst ciezkie
cardio jest za wolne dla mnie i wydaje mi sie ze jestem takim klockiem..o polowe szybciej by bylo i byloby super
wiec mecze sie okrutnie, prawie nie poce - prawdopodobnie czyms je zamienie..jakas zumba bo takie same ruchy tylko wolno ;/
brzuch fajne cwiczenia, pupa tez - 33minuty na pupe wyciska ze mnie 7 poty ;-)
po brzuchu czułam ze boli wiec jestem zadowolona
ja ogolnie mam wystajaca pupe i jestem z niej przedumna ale musialam zajac sie czyms "silowym"


mi sie nigdy nie chce ogarniac tych owocow myslec co z czym polaczyc... brata zagonic do blendowania - bo mnie blender laskocze ale pozniej wiem ze było warto

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Czekam na przepis

PS. Moja córcia to już nie może patrzeć na rukolę Ale dzięki mojej diecie zaczęła przynajmniej wcinać więcej ryb

dzis jade do mamy to wrzuce bo ona zna dokladny (u mnie to wyglada tak ze mam rukole i gruszki i wrzucam wszystko co chce)

o ryby. no nie jem.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
hej, dawno mnie nie było... gratuluję spadku wagi i kolejnych znikających centymetrów! oby tak dalej i zazdroszczę Ci tych pokładów energii
TL tak na mnie działa. gdzie ja 3tygodnie temu wstalabym godzine wczesniej zeby pieszo isc do pracy

no a po 1wszym treningu zumby po prostu ma sie taki nastrój.


a ja jestem chora jade do mamy i niestety jutro na zubie nie bede. ale jade sie wyleczyc zeby na niedzielnym maratonie nie pasc na zadyszke spowodowana katarem i w ogole
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 07:23   #163
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

moje kochane!
jak kejti dobrze zauwazyla u mnie na blogu to własnie bardziej jak na blogu niz w pamietniku co u mnie jak mi idzie a nie dzien w dzien spisywanie co czego ile
ale po krótce

codziennie wstaje o 7;10 biore tabletki i jem sniadanie:
owsianka z bananem lub jakblkiem i cynamonem
albo placuszki owsiane z bialym serkiem (lub twarogiem z jogurtem i szczypiorkiem) jakas szynka drobiowa, warzywa (ostatnio kroluje rukola:P)
albo podobne kanapki ale z ciemnym pieczywem

ide sobie do pracy ok 40 minut 4km
ok 11 jem 2gie sniadanie serek wiejski z owocami lub warzywami (zalezy co jadlam na sniadnaie)
po 14 jem lunch/obiad kurczaka (w roznych postaciach) z surówka najczesciej..czasem mam do tego placuszki otrebowe
wracam po 17do domu znow 40min 4km
ok18 jest obiad: robie sobie razowy makaron z pomidorami itp rzeczy czasem nawet jest tam mieso. potrzebuje cos na szybko bo o 18;30 biore tabletki i albo jade na zumbe albo cwicze: teraz brazil butt lift

wieczoremok. 22 kolacja najczesciej warzywa i twaróg

wypijam do tego dziennie 2 kawy, min.1 zielona i 1 czerwona herbate a 1,5l wody to dla mnie zaden problem :P na zumbie tyle wypijam..do tego w ciagu dnia mysle ze z litr to spokojnie

zdarzaja mi sie grzeszki: wczoraj jechalam do domu 4h to jadlam sobie paluszki, pije alkohol z cola albo likiery, jem o 23 no ale coz. jedzac o 17 i wracajac z fitnessu o 22 jakos musze bo burczy mi w brzuchu a chodze spac o 24 wiec no 3h przed snem to nie sa.

zadowolona z TL jestem bo daje mi mnostwo energii i oszczedzam duzo czasu na spanie


z czego jestem dumna? od 4tygodni nie ruszylam nic czekoladowego: ani czekolady ani batonow czy cukierków

jak mama przywiozla jablecznik to zjadlam.

wychodze z zalozenia ze drastycznie nie ma co zmieniac diety bo pozniej efekt jojo murowany. za brdzo lubie takie rzeczy zeby dzieki tym 8 tygodniom zmienic sposob odzywiania na całe zycie

a teraz jestem w domu i mamy. wyczuwam rozpuste przez 2 dni tzn np wczoraj do 2 w nocy jadlymy pomarancze przed tv a ja owoce z puszki (sam cukier czyzby)
trudno.
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2012-03-22 o 07:28
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:42   #164
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wychodze z zalozenia ze drastycznie nie ma co zmieniac diety bo pozniej efekt jojo murowany


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A teraz jestem w domu i mamy. wyczuwam rozpuste przez 2 dni tzn np wczoraj do 2 w nocy jadlymy pomarancze przed tv a ja owoce z puszki (sam cukier czyzby)
Oj, szkoda
Wystarczą dwa dni, żeby stracić to, nad czym pracowało się cały tydzień ... wieczorem zamiast pomarańczy chrup ... paprykę czerwoną, marchewkę. Możesz sobie zrobić do nich dip z jogurtu naturalnego i ulubionych przypraw. Ale nie jemy nic słodkiego wieczorem

Kejtigda – na płaski zadek i cellulit, polecam magiczne i proste ćwiczenie, dzięki któremu ja jestem zadowolona ze swoich ud, tyłka i nie wiem co to cellulit. Mianowicie: ćwiczenia na siłowni ze sztangą (ale taką "damską" do ćwiczeń body pump) z lekkim obciążeniem: 10 – 20 kg. I przysiady z tą sztangą – w życiu nie miałam takiej pupy i ud odkąd ćwiczę

Boszenka69 – dzieci mojej koleżanki nie dają się zabić jak większość za słodycze ale za …. łososia wędzonego i makrelę

sQuaara – to cardio z BBL jest do … d*py
Zamień to sobie na 30 min Turbo fire

A dlaczego nie jesz ryb ? Nie lubisz ?

Uwielbiam owsiankę z jabłkiem i cynamonem i banankiem .
Ja dzisiaj jadłam z rodzynkami, orzechami włoskimi i miodem a potem … na siłowni aż iskry leciały jak robiłam przysiady ze sztangą. Tyle miałam mocy, że wyciskałam po body pump
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2012-03-22 o 14:44
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:57   #165
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

wiem ze waga mi przez te 2 dni skoczy czy tez w niedziele nie zobacze efektów ale ja tu licze na wyrobienie miesnie a cwicze mimo wszystko
wieczory z mama sa tym za czym najbardziej tesknie mieszkajac 150km od domu tak wiec bylo mi wszystko jedno a jeszcze @ sie zbliza to juz w ogole.

przysiady ze sztanga trzeba robic umiejetnie zeby nie uszkodzic kolan badz kregosłupa nade mna przez 2 pierwsze dni stał tata i czasem tez pozniej podchodził i zwracał uwage zebym napieła brzuch, uwazała na ulozenie kolan czy "oddychaj dziekco matko swieta!!" )

30 turbo fire zastanowie sie;]
tancze sobie wtedy - dance fitness uprawiam muzyka do zumby i heja! ale dzieki boku w slim i shape nie wystepuje to czesto !

a ryb... bo trzeba isc do sklepu i pamietac "kup rybe" a pozniej ogarnac jakby to to takie przygotowac. makrele jem albo tunczyka a smazyc czy tez w piekarniku robic nie umiem wiec szkoda mi czasu i pieniedzy ;]

hm jak wygladaja moje 2 dni u mamy?

po pierwze wczoraj wstalam o 7:30 nie ma to jak dzien wolny wiec bez bicia powiem ze wieczorem ominelam 2 tabletki TL zeby dzis sobie blogo pospac i dzien dobry dopiero wstałam

cwicze dalej butt lifta myslalam o zumbie ale tu trzeba sie zapisac cos w ogole jakas czarna magia -_-'

jem wciaz zdrowo tylko wiecej owoców i suszonych bakalii nic innego niezdrowego w domu nie znajde;] no moze ze zamiast placuszkow otrebowych jadlam domowy chleb(ciemny z ziarnami) wiec wciaz jakos zdrowiej
wiec zla na siebie nie jestem a jaka szczesliwa !
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:38   #166
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Neuilly dziękuję bardzo Przed ciązą nie miałam raczej z cellu problemu ale w ciąży już mimo że mało tyje widzę że jest prawie wszędzie więc będę miała co robić w wakacje... A płaskodupie mam od zawsze i liczyłam że BBL mi pomoże
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:13   #167
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

podsumowanie weekendu czyli dzien 19, 20, 21 stosowania TL

Piatek dzień 19

Rano jeszcze byłam u mamy wiec zafunodwalysmy sobie lody (sorbet cytrynowy i lody czekoladowe) z bita smietana i kawusie w kawiarence na rynku przy plotkach to taki moj piatkowy grzech ale wyspacerowany za wszystkie czasy ponad 7km
10:30 2TL
11:00 kanapki z domowego(ciemnego)chleba z szynka i cwikla z chrzanem i sałatka tradycyjna
13:00 ów lody
16:00 TL
17:00 kapusta z kasza i grzybami + makaron razowy
pooociag do wro
ok. 24:00 kawałek pizzy domowej roboty od kolezanki (wiem zle ale lepiej to niz mialoby mi burczec w brzuchu)
praca do 6rano i spac

Sobota 20 dzien z TL

12:30 TL
13:00 placuszki z otrebow z serkiem szynka pomidorem i rukola <3
16:30 Nasi Goreng - indonezyjski ryz (ryz, kucczak, sos sojowy, chili, kapiusta pekinska, pomidor, jajko, ogorek, przyprawy
19:00 twaróg z owocami
21:00 TL przed pracą
ok. 23:00 bułeczke ciemna z serkiem homoganizowanym
praca o 8 nowego czasu i spac

niedziela 21 dzien TL

wstalam po 13
13:30 TL
14:00 bułka z serkiem, pomidorem, szyneczka do tego 2 parówki z cwikla i surowka coleslaw
16:30 2TL + 1CLA
17:00 MARATON ZUMBY ! czyli 90 minut wycisku z Heather z Irlandii był ogien
wróciam ok.20 i padlam.
21:30 placiszku otrebowe z ogorkiem szynka i jajkiem

jutro rano sie zwaze

poza praca i zumba to nic z cwiczen butt lift odpadl aczkolwiek jestem chora i nie mam sily.
duzo spacerowałam w piatek i tyle


Ogolnie to juz mi sie moje ciało podoba dlatego bardzo jestem ciekawa wazenia )


i zaluje okrutnie ze zumba jest tylko 2 razy w tygodniu bo inaczej moglabym sobie diete odpuscic (nie mowie ze zyc o czekoladzie i makronie - a byl taki moment w moim zyciu) ale ze spokojem zjesc białe swieze cieplutkie bagietki z masełkiem czosnkowym i poniej nie wypominac ich sobie robiąc 83 przysiad...:P


testujac TLF w trakcie choroby (gorączka itp) to jak w inne dni czuje sie pobudzona. na tyle zeby mimo choroby normalnie funkcjonowac a nie lezec plackiem w łozku. Nie widze jakiegos negatywnego wplywu na leki ktore biore - zdrowieje wiec jest ok
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 08:34   #168
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Hellloooo tak wiec zważyłam sie i co? 69,6...
czyli szału nie ma.
ale no u mamy było różnie powiem wam ze dieta lodowa to nie najlepsza dieta swiata )

a poza tym wciaz jestem chora i powinnam nie po siku sie ważyc tylko po smarkaniu i osiagnelabym lepsze wyniki

a dzis znow zumba ah jaka jestem nudna


PONIEDZIALEK 22 dzien z TLF
10:00 2 talbetki TLF
11:00 3 placuszki otrebowe z serkiem szynka ogorkiem pomidorem i jajkiem
14:00 bułka z serkiem homoganizowanym
17:00 makaron razowy z kurczakiem pieczarkami i jogurtem
19:00 2 tabletki TLF
20:00 spagetti carbonare :P zwykly makaron i smietana w sosie. ale bylam u przyjaciolki na kolacji wiec coz ja biedna moglam zrobic. malutko zjadlam.


WTOREK 23 DZIEN Z TLF


7:20 2 Tabletki TLF
8:00 owsianka z grejfrutem (bez szału jakas taka)
11:00 wiesniaczek z pomidorem
15:00 kotlet drobiowy + surówka
19:00 tabletki i zumbunia !
ok. 21:00 chlebek z twarogiem

i jakos mam nadzieje waga spadnie. ale widze po sobie ze jestem szczuplesza a tez duzo cwicze i mysle ze za cel postawie sobie 66kg wiec niewiele mi brakuje
miesnie troche waza a nie bede teraz (23lata) ważyc tyle co jak mialam 18lat jednak wciaz dojrzewałam i trudno 63kg nie bedzie ani ładnie ani zgrabnie chyba..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:59   #169
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość


Boszenka69 – dzieci mojej koleżanki nie dają się zabić jak większość za słodycze ale za …. łososia wędzonego i makrelę
hehe moja córcia polubiła ostatnio rybki, ale czekolada i tak wciąż pozostaje bezkonkurencyjnym smakołykiem (wiem po kim to ma )

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Hellloooo tak wiec zważyłam sie i co? 69,6...
czyli szału nie ma.
ale no u mamy było różnie powiem wam ze dieta lodowa to nie najlepsza dieta swiata )

a poza tym wciaz jestem chora i powinnam nie po siku sie ważyc tylko po smarkaniu i osiagnelabym lepsze wyniki

a dzis znow zumba ah jaka jestem nudna


PONIEDZIALEK 22 dzien z TLF
10:00 2 talbetki TLF
11:00 3 placuszki otrebowe z serkiem szynka ogorkiem pomidorem i jajkiem
14:00 bułka z serkiem homoganizowanym
17:00 makaron razowy z kurczakiem pieczarkami i jogurtem
19:00 2 tabletki TLF
20:00 spagetti carbonare :P zwykly makaron i smietana w sosie. ale bylam u przyjaciolki na kolacji wiec coz ja biedna moglam zrobic. malutko zjadlam.


WTOREK 23 DZIEN Z TLF


7:20 2 Tabletki TLF
8:00 owsianka z grejfrutem (bez szału jakas taka)
11:00 wiesniaczek z pomidorem
15:00 kotlet drobiowy + surówka
19:00 tabletki i zumbunia !
ok. 21:00 chlebek z twarogiem

i jakos mam nadzieje waga spadnie. ale widze po sobie ze jestem szczuplesza a tez duzo cwicze i mysle ze za cel postawie sobie 66kg wiec niewiele mi brakuje
miesnie troche waza a nie bede teraz (23lata) ważyc tyle co jak mialam 18lat jednak wciaz dojrzewałam i trudno 63kg nie bedzie ani ładnie ani zgrabnie chyba..
U mnie waga zatrzymała się w miejscu Nie wiem, może to kwestia ćwiczeń i tego, że mięśnie też ważą swoje?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 15:18   #170
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

tak to sobie tlumacze..
i do tego jeszzcze @ nadjechała wiec juz w ogole jest super.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:50   #171
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tak to sobie tlumacze..
i do tego jeszzcze @ nadjechała wiec juz w ogole jest super.
przybij piątkę siostro
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:23   #172
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

ja wiedzialam ze jak np przyjaciolki mieszkaja razem to im sie okres synchronizuje ale zeby przez forum? )

pjooontka xD
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:17   #173
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

wczoraj z powodu @ chodziłam po sklepie z 20min w poszukiwaniu "czegos weglowodanowego"
padło w koncu na paluszki. no musialam.
i zjadlam je z 4połówkami brzoskiwini z puszki.
takie mam zachcianki na @ az strach pomyslec co w ciązy bedzie

ŚRODA 24 dzien z TL

7:00 pobudka (sama z siebie:P) i 2 TL
ok. 8:00 jajecznica z 3 jajek i 1 parówka do tego 2 kromki razowego chlebka z bialym serkiem i czerwona herbata
ok. 12 zjem serek wiejski z bananem zapewne
ok. 15 2 TL
i obiadek... cos ze sklepu.czyli pewnie jakies kotlety i coleslaw :P
pozniej lece do 2giej pracy i na drinka
czyli juz nic nie bede jadla ;/
faken.
no bo nie wiem jak i gdzie chyba ze przy drinku jakies przekaski czy cos..sandwicha moze tosta.

generalnie jest ok podoba mi sie coraz bardziej mój brzuch
choc dzisiaj go nie pocwicze.bo ide do klubu na sprzatanie wiec bede padnieta i juz nie bd chcialo mi sie cwiczyc po 22 :P
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:17   #174
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

z powodu @ olalam dzisiaj rano ważenie..raz ze zbiera mi sie pewnie woda dwa ze no... jem jak gupek.
mam ochote napysznosci a to serek z bułką sojowa a to mielone ze szpinakiem a to krokiet z brokułami. spoko luz niby ale jednak czuje sie niedietowo:P
ale cwicze.tzn chodze na zumbe!
zmieniam klub i bd chodzic czesciej ;-)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:55   #175
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja wiedzialam ze jak np przyjaciolki mieszkaja razem to im sie okres synchronizuje ale zeby przez forum? )

pjooontka xD
Ja też mam @ od trzech dni... i to przez samo czytanie forum
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 13:59   #176
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

http://kwejk.pl/obrazek/1060062/sen.html


o tak działą TLF na mnie w weekendy
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:40   #177
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

aaajajaaaj jakie zaległosci.

Cieżko mi podsumować weekend gdyż wiele sie działo..
Jadłam pieknie bez szaleństw i pokus..poza dniem wczorajszym.. nie z okazji pryma aprilis tylko urodzin mych własnych

poza tym w sobote rano po pracy spalam 3h... w niedziele rano tyle o ile w pociagu 3,5h natomiast dzisiaj w nocy 4h...
padam i ledwo siedze. ale przed kazdy snem bralam TL (2pierwsze dni pomogło... na dluższa mete ma sie to ni jak do realnego wyspania sie)

znow zagosciła w mojej lodówce rukola wiec jem kanapeczki w każdej postaci itp

salatka z gruszkami i rukola pamietam ale w domu mamy gorszy czas i nie bede mamie zawracac glowy salatka.

wczoraj stwierdziłam ze AAAAAAAAAAA CO MI TAM!

zjadłam rano: pierogi ruskie ze smietanka i cebulka (w nocy oczywiscie popiłam troszke 2 piwka, 4drinki z 3shoty wiec luzno..
w domu zjadłam sobie kanapki.. ale nie mam pojecia z czym były:O i lody!
pozniej rosołek maminy
i torta mnostwo tortuuuuuuuuuu (bez czekolady wiec git)
i jajecznice z makaronem i szynka <3
i koktajle owocowe


było super, nie zaluje

ale nie siegnelam mimo wszystko po czekolade ani batona ani nic. nawet urodziny tego nie tlumacyzły wiec super
tabletki bralam przed snema a pozniej jak sobie przypomnialam... szczerze? nie pamietam kiedy i czy na bank wzielam.
ten weekend był mega meczacy i wydarzylo sie wieeele!

zważe się jutro albo standardowo w czwartek
dawno sie ważyłam ale no jakos sie nie złozyło - moze bede lepiej zaskoczona, ale mama mowi ze wygladam super

no to super
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 20:32   #178
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

troszkę spóźnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe


Spełnienia marzeń! I wszystkiego co naj naj naj lepsze

Całuję


frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 21:19   #179
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

fenkju w dzien po urodzinach wiem ze na bank to nie zart wiec nawet takie wole,,,, choc nie chce odbierac chwały przyjaciolce ktora wlasnie dzis ma urodziny taki koinsidens))
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 08:17   #180
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: a mówili "w niedziele nic nie tuczy..to dzień swięty" :))

Moje drogie!
Ze względu na osobiste sprawy nie mialam absolutnie czasu tu pisac.
wspimnialam jak wygladal moj weekend.

ostanie dni?
rozregulowane totalnie... kazdego dnia mimo wszystko jem regularnie.. jakkoleik choc jakas zapiekanka ze sklepu za 3,5 do piekarnika wpadla w poniedzialek jak wstajac o 4 przejechalam 150km bylam w pracy i nadgodziny i wrocilam o 20:30 to bylo jedyne na co mnie bylo stac :P

ogole to zumba zumba zumba
zarazilam nią juz mame

wygladam coraz lepiej ale na wage tez czasu stanac nie bylo :O
nie mowiac juz o szukaniu cm
ogarne to... jutro na bank rano sie zważe i zmierze )
ot co!


buziii moje kochane! polowa za nami ;> )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.