Tabletki na włosy z selenem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-19, 19:21   #1
Eruannriel
Przyczajenie
 
Avatar Eruannriel
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2

Tabletki na włosy z selenem


Cześć dziewczyny, mam pytanie odnośnie pewnych tabletek z selenem. Znajoma mi je poleciła, kiedyś brała je na wypadanie włosów i mówiła, że są świetne i jej się sprawdziły. Tyle, że nigdzie nie mogę ich znaleźć. Wspominała również, że kiedyś też ich szukała i nie znalazła. Czy brałyście je kiedyś, albo wiecie co się z nimi stało? Możecie również podać jakieś propozycje tabletek z selenem, których używałyście i mają dobry skład. Pod spodem podsyłam zdjęcie jak one wyglądały.

Eruannriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 12:49   #2
MartaOstojska
Raczkowanie
 
Avatar MartaOstojska
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabletki na włosy z selenem

Dzisiaj dużo masz preparatów z selenem. Poza tym możesz sobie wygooglować selen w tabletkach. Jeszcze co do samych włosów. Tak na prawdę nie powinno się brać pojedynczo danych pierwiastków, tylko jak już musisz mieć tez inne tabletki jak np biotynę, cynk, dobrze jest też pić herbatkę ze skrzypu polnego. Dużo jest tych potrzebnych pierwiastków do odbudowy włosów itd. Wiem coś na ten temat, bo przeszłąm wypadanie włosów po covidzie.
MartaOstojska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 11:41   #3
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Tabletki na włosy z selenem

U każdego przyczyna wypadania włosów będzie inna. To może być biotyna ale i żelazo, cynk, selen, tarczyca itd.
Jest coś takiego jak pierwiastkowe badanie włosa robione w Łodzi. Wysyła się wycinek włosa pocztą, z ankietą i otrzymuje analizę pierwiastkową całego organizmu. Jest tam diagnostyka - czyli do czego prowadzi obecny styl życia, cukrzycy, miarzdzycy lub tp, czego brakuje w organizmie i na co to ma wpływ. Do tego jest dieta na kilkanascie dni i wskazanie odpowiedniej aktywnosci fizycznej i przede wszystkim suplementacja która wspomoże.
Tam przy takiej ankiecie np mozna zaznaczyc - problem z włosami i od razu masz tez zwrotnie inf.
Mam doste do tego badania taniej niz na stronie o 100zł, także jakby co...pisz. emilia.p1@op.pl
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-22 12:41:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.