Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-03, 13:07   #4021
Chudy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 12
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez mp43 Pokaż wiadomość
Poproście swojego lekarza o Itrax, teraz kojarzę, że zapach skończył się po jego wybraniu. To antybiotyk przeciwgrzybiczny, nie śmierdzę już bardzo długo i mam nadzieję, że ten koszmar nie wróci więcej.
to co wkoncu ci pomoglo, soda z cytryna, maślan sodu czy Itrax orzecuwgrzybiczy ? czy moze bralas wszystko w jednym czasie ?
biore juz maslan sodu od miesiaca i narazie efektow brak do tego biore probiotyki i mase witamin oraz duzo błonnika zeby odbudowac jelita po 3-4 miesiacach sie odezwe czy beda jakies efekty czy nie . pozdrawiam wszystkich i bądźcie silni i wytrwali
Chudy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 12:36   #4022
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ten maślan sodu nic nie pomaga.Saqurro zobacz ile tu jest podstron i watków a wyleczonych policzysz na palcach jednej ręki.
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 15:35   #4023
Bogdan7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Proszę o linka na discord
Bogdan7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 13:52   #4024
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez chory38 Pokaż wiadomość
Ten maślan sodu nic nie pomaga.Saqurro zobacz ile tu jest podstron i watków a wyleczonych policzysz na palcach jednej ręki.
Może ktoś tu robi doświadczenia na żywym (cudzym) organizmie i czeka na efekty, bez narażania się samemu...?
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 08:46   #4025
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Napisz na priv o link lub w wyszkowarce discord wpisz tmau halitosis

Usunąć spacje
htt ps :// discord. gg/UNrXyrqs


---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mp43 Pokaż wiadomość
Poproście swojego lekarza o Itrax, teraz kojarzę, że zapach skończył się po jego wybraniu. To antybiotyk przeciwgrzybiczny, nie śmierdzę już bardzo długo i mam nadzieję, że ten koszmar nie wróci więcej.
Jakie dawkowanie?

Edytowane przez saquaro
Czas edycji: 2023-02-08 o 08:50
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:38   #4026
karaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam dziwne odczucia odnosnie wpisow mp43.
Sledze to forum od kilkunastu lat i jak siegam pamecia u mp43 co jakis czas nastepowala poprawa albo calkowite ustapienie zapachu po zazyciu jakiegos suplementu albo leku .
Po kilku dniach czy tygodniach twierdzila ze problem wracal.
Zawsze kupowalem to co niby ja uleczalo i sprawdzalem na sobie ale u mnie nie bylo efektow.
Nie wiem co o tym myslec.......
karaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 09:02   #4027
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

a ja myślę, że to my mamy przetestować np maślan i inne rzeczy, żeby zdać relację
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-13, 19:29   #4028
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

No tego to się naprawdę nie spodziewałam! Jestem na tym forum o wiele lat dłużej niż osoby, które się ostatnio wypowiadają, cierpię od lat i szukam przyczyn i nie życzę sobie jakichś podejrzeń spiskowych. Jeśli mi coś pomaga, nawet chwilowo, to dzielę się tutaj swoimi spostrzeżeniami w nadziei, że właśnie znalazłam panaceum, coś, co mi przynajmniej pomogło i pomóc może komuś innemu. Ale widzę, że nie warto, bo Polak Polakowi wilkiem nawet w nieszczęściu. Zatem nie będę się już tu udzielać, powodzenia w poszukiwaniu jedynego słusznego i niezawodnego lekarstwa.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 13:08   #4029
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nikt nikomu nie jest wilkiem, tylko gdyby z tym npostatnim lekiem było tak, jak mówisz, to najnormalniej w świecie podałabyś jak to brałaś. Takich rzeczy nie zapomina się, kiedy jest tak spektakularny efekt. A Ty rzucasz coś, nie dopowiadasz na dociekania, a potem następny, rzekomy specyfik i.t.d. A teraz bardzo szybko odpowiedziałaś.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 19:39   #4030
tenshin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wrzucam tutaj link do discorda bo wiele osób pytało
https://discord.com/channels/9257182...52622386933853
dajcie znać czy działa
tenshin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-16, 13:22   #4031
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć Wszystkim Pamiętam, jak lata temu założyłam ten wątek w nadziei, że znajdzie się jakaś osoba z panaceum, przedstawi je, szast-prast i będzie po sprawie!
A tu wypowiadacie się wszyscy, diagnozujecie, eksperymentujecie i nadal brak rozwiązania Biedni my...

Niestety, też nie mogę się pochwalić niczym nowym. Znalazłam tylko sposób na to, aby zapach zniwelować na tyle, że ja praktycznie go nie czuję - chyba, że wyjdę na chwilę z pomieszczenia i wejdę z powrotem.
Otóż, piję min, 1,5l wody mineralnej z dodatkiem cytryny, min. 1x dziennie napar z czystka i stosuję dietę wysokobłonnikową. Suplementuję się Magne B6 Forte, Selen plus cynk firmy Pharma Nord, no i wit D3 + K2. Planuję przejść na Thyroset, gdy skończy mi się wit. D3 (mam hashimoto i niedoczynność tarczycy). Zdaję sobie sprawę z tego, że suplementacja to podstawa.
Przed ostatnie 2-3 tyg. męczą mnie okropne wzdęcia i gazy. Jestem w trakcie weryfikacji, po jakich pokarmach. Podejrzewam razowe pieczywo. Dzisiaj kupiłam chleb 100% żytni, zobaczymy co będzie po nim. Jak to samo, to może to celiakia...? Choroby z autoagresji się lubią.
Ubrania piorę w płynach do odzieży sportowej, fajnie odświeżają i spierają nieprzyjemny zapach.
Miałam robioną krzywą cukrową i insulinową i wiele innych badań, które wyszły OK.
Pilnuję regularnych wypróżnień. Wsłuchuję się w swój organizm. Rozmawiam o tym, z kim tylko się da, żeby nie popaść kolejny raz w depresję. Nie zamykam się na świat.
Wkurza mnie, że muszę prać np. jeansy po jednym założeniu, ale co zrobić? Im bardziej się frustruję, tym jest gorzej.

Dbajcie o swoje zdrowie psychiczne i spróbujcie choć trochę siebie zaakceptować

Nie byłam w stanie przeczytać wszystkich porad, których tu udzieliliście. Czy moglibyście w skrócie napisać, co jeszcze warto spróbować?
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-17, 13:01   #4032
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez brązowiutka Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim Pamiętam, jak lata temu założyłam ten wątek w nadziei, że znajdzie się jakaś osoba z panaceum, przedstawi je, szast-prast i będzie po sprawie!
A tu wypowiadacie się wszyscy, diagnozujecie, eksperymentujecie i nadal brak rozwiązania Biedni my...

Niestety, też nie mogę się pochwalić niczym nowym. Znalazłam tylko sposób na to, aby zapach zniwelować na tyle, że ja praktycznie go nie czuję - chyba, że wyjdę na chwilę z pomieszczenia i wejdę z powrotem.
Otóż, piję min, 1,5l wody mineralnej z dodatkiem cytryny, min. 1x dziennie napar z czystka i stosuję dietę wysokobłonnikową. Suplementuję się Magne B6 Forte, Selen plus cynk firmy Pharma Nord, no i wit D3 + K2. Planuję przejść na Thyroset, gdy skończy mi się wit. D3 (mam hashimoto i niedoczynność tarczycy). Zdaję sobie sprawę z tego, że suplementacja to podstawa.
Przed ostatnie 2-3 tyg. męczą mnie okropne wzdęcia i gazy. Jestem w trakcie weryfikacji, po jakich pokarmach. Podejrzewam razowe pieczywo. Dzisiaj kupiłam chleb 100% żytni, zobaczymy co będzie po nim. Jak to samo, to może to celiakia...? Choroby z autoagresji się lubią.
Ubrania piorę w płynach do odzieży sportowej, fajnie odświeżają i spierają nieprzyjemny zapach.
Miałam robioną krzywą cukrową i insulinową i wiele innych badań, które wyszły OK.
Pilnuję regularnych wypróżnień. Wsłuchuję się w swój organizm. Rozmawiam o tym, z kim tylko się da, żeby nie popaść kolejny raz w depresję. Nie zamykam się na świat.
Wkurza mnie, że muszę prać np. jeansy po jednym założeniu, ale co zrobić? Im bardziej się frustruję, tym jest gorzej.

Dbajcie o swoje zdrowie psychiczne i spróbujcie choć trochę siebie zaakceptować

Nie byłam w stanie przeczytać wszystkich porad, których tu udzieliliście. Czy moglibyście w skrócie napisać, co jeszcze warto spróbować?

Ja ostatnio odkryłam iż to jak piore rzeczy ma wpływ na to jak pachnie potem moje ciało, lub czy np zmienia mi sie zapach antyperspirantu na nieprzyjemny. Tzn zbyt niska temperatura, zbyt duzo gestego plynu do prania i zbyt duzo plynu do płukania
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-17, 15:04   #4033
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja wiem na 100 %, że słodycze, cukier, miód, mleko znacznie pogarszają sprawę.

W badaniach nic nie wychodzi, tzn: wyniki w normie.

Mam zamiar spróbować lek homeopatyczny. Ale trochę się obawiam . Muszę się zastanowić i dam znać.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-23, 09:46   #4034
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Brałam teraz homeopatyczne granulki Boiron Monilia Albicans. I nic. Najpierw 2x5 granulek, potem na raz całą fiolkę.

Co prawda wymaz z języka wyszedł czysty, tzn brak grzybów. Robiłam go przed wzięciem tego specyfiku. Może to coś innego. Będę próbować innych.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-08, 14:48   #4035
Seron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Istnieje kilka sposobów na radzenie sobie z nieprzyjemnym zapachem ciała, nawet jeśli regularnie się myjesz:

Zwiększ częstotliwość mycia - jeśli zauważysz, że twój zapach ciała jest szczególnie intensywny, zacznij myć się częściej niż zwykle, np. dwa razy dziennie. Upewnij się, że używasz dobrej jakości mydła i wody.

Używaj antyperspirantu - antyperspiranty pomagają zmniejszyć ilość potu, który wytwarzasz, co pomaga zmniejszyć nieprzyjemny zapach. Wybierz antyperspirant z aluminium chlorohydrate lub aluminium zirconium, aby zapobiec wydzielaniu potu.

Zmień dietę - dieta bogata w pikantne potrawy, cebulę, czosnek i alkohol może wpłynąć na zapach twojego ciała. Spróbuj zmniejszyć spożycie tych produktów i zobacz, czy to pomaga.

Kolejnym dobrym sposobem jest regularne korzystanie z floating z solą Epsom gdzie można wymoczyć całe ciało na sesji 40 minutowej lub jeśli potrzebujesz dłuższej sesji można ją wydłużyć do 70 minut w pierwszych sesjach.
warto pamiętać by sesje floatingu regularnie powtarzać.
Mogę polecic prywatną kabinę w Gdańsku Floating Gdansk


Użyj octu jabłkowego - oct jabłkowy ma właściwości antybakteryjne i pomaga utrzymać równowagę pH skóry. Spryskaj swoje pachwiny octem jabłkowym po kąpieli, aby pomóc w zmniejszeniu nieprzyjemnego zapachu.

Noszenie odpowiednich ubrań - unikaj syntetycznych materiałów, które mogą przyczynić się do zwiększenia pocenia i zwiększenia nieprzyjemnego zapachu. Wybierz ubrania wykonane z naturalnych tkanin, takich jak bawełna lub len.

Skonsultuj się z lekarzem - jeśli nieprzyjemny zapach ciała nie ustępuje pomimo zmiany nawyków higienicznych, może to być objawem stanu chorobowego, takiego jak infekcja grzybicza lub zaburzenie hormonalne. Skontaktuj się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny i otrzymania odpowiedniego leczenia.
Seron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 19:58   #4036
Aciekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam. Mam taki sam problem z zapachem skóry lub odbytu dalej tego nie zbadalem nie wiem gdzie szukac problemu.moja walka trwa juz od okolo 15 lat , myje sie dzien w dzien , uzywam antyperspirantu , czyste ciuchy i bielizne , dbam o higiene bardziej niz nie jeden zwykly szary czlowiek a mimo to czuc ode mnie brzydki zapach nie wazne czy jestem spocony czy nie , w pracy nawet siedzac na fotelu nic nie robiac czuje unoszacy sie brzydki zapach , bardzo prosze o kontakt i pomoc , trwa to juz tak dlugo a zyje sie z tym ciezko , prosze o wskazowki i porady , dziękuję.
Aciekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 23:32   #4037
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Przede wszystkim trzeba nauczyć się z tym żyć,mieć mocną psychikę i nie przejmować się ludzkim gadaniem.Tego nie da się w tej chwili wyleczyć jedynie złagodzić objawy.Trzymaj się ciepło!
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 06:32   #4038
Aciekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Najgorsze jest to ze przez ten czas nie udalo mi sie zlagodzic tego ustrojstwa. Jest dzien ze pachnie mniej intensywnie a na nastepny ze boje sie stac obok kumpli , zawsze trzymam dystans. Walcze juz 15 lat nie wiem czy wytrzymam to dluzej , jest to straszne.
Aciekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 09:49   #4039
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wysłałem wam wiadomość do discorda. Sprawdź skrzynkę
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-04, 10:03   #4040
smutna_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jak dołączyć do tego discarta nie znam się na tym jest ktoś z Pomorza ? Jestem z wami od wielu lat już mam dość ;( nasilił się tak że nie daje rady ;( chce ktoś pogadać ?

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Skąd jesteś ?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Jak dołączyć jaka osobę wpisać ?
smutna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-04, 23:13   #4041
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie kochani.Jak tam u was walka z zapachem?U mnie mocno się nasilił,szczególnie widzę że osoby bardzo młode oglądają się za mną na ulicy.Saquaro podesłałbyś świeżego linka?
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-04, 23:30   #4042
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Napisz do mnie bo masz zablokowane
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-12, 15:16   #4043
_margerita_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czesc

Mam nowy nick i w temacie jestem od dawna, choć nie śledziłam forum od kilku już lat. Przyszłam z nową wiadomością , chodzę do fajnego lekarza i o tym rozmawiam. Lekarz zasugerował żeby udać się do poradni chorób metabolicznych lub poradni chorób rzadkich i sprawdzić to. Ktoś o tym myślał? Sama zastanawiam się, że jeśli ta przypadłość tyle nas nęka to musi być coś na rzeczy. Możliwe że to pokarm wywołuje u nas tą fale zapachów. Sama po sobie wiem, że jeśli nie jem lub jem mało nabiału , jajek i chleba oraz cukru! to czuje się lepiej.
_margerita_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-13, 15:30   #4044
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nawet nie wiedziałam, że jest taka poradnia. Sprawdzę u siebie. Co do jedzenia, to rzeczywiście ma wpływ ogromny. Mnie dodatkowo ostatnio bardzo boli brzuch i nogi. Szczególnie, jak najem się lodów, owoców, za dużo makaronów. a zapach coraz gorszy... .
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-15, 21:06   #4045
chory38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

To proste zrezygnuj z tego jak uważasz że to Ci szkodzi.
chory38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 10:57   #4046
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Rezygnuję, ale chciałabym wiedzieć, co to jest. Czasem, kiedy jest trochę lepiej, to ciach - zjem loda. I tak w kółko. Ale zawezmę się i podtrzymuję już dietę. Tylko, jeżeli zna się wroga, to łatwiej z nim walczyć i gdybym wiedziała dokładnie co mi jest, to czułabym się chyba jakoś pewniej. A tak to: a może to rak, a może candida, a może helicobakter, a może dżuma, a może to, tamto, owamto.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 11:42   #4047
_margerita_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja myślę że to siostra TMAU . Takie same objawy tylko zapaszek sie różni. Poza tym ludzie z tmau są zdrowi a ja też do takich należę. Nic mi poza tym smrodem nie dolega.

Śmieszą mnie takie wpisy o candida grzybach , przeciez ludzie z tymi chorobami tak nie smierdzą. I z innymi chorobami też. Nie znam osobiscie nikogo kto tak cuchnie. Chybaże potem. Ale zdażylo mi sie spotkac pare już osob ma mieście. Możliwe że mieli ten sam problem.
_margerita_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 12:50   #4048
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dzień dobry!
Dawno tu nie zaglądałam. Widzę, ze sporo osob zniknęło...

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Jest taka oferta wsrod badan w kierunku dysbiozy, polega na identyfikacji metabolitow bakterii w moczu i wydaje się bardziej obiecująca, niz wodorowy test oddechowy:
https://sklep.alablaboratoria.pl/cen...ioza-jelitowa/
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 14:30   #4049
_margerita_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Temat dysbiozy pamietam też byl wałkowany. Nie wierzę ponieważ na bank ludzie z dysbiozą nie śmierdzą. Nawet obrzydliwy pijak ktory napewno ma dysbiozę lub ludzie , którzy zażywają dużo lekow antybiotykow, ogolnie zlego zdrowia.
_margerita_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 13:10   #4050
Stink2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 35
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć, czy mogę prosić o link na discord?
Stink2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.