Koty- część XII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-01, 16:11   #481
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

Szczęśliwego Nowego Roku!
Diana ma petardy gdzieś, więc pod tym względem luz.

Problem mam taki, że nie chce mi jeść nic innego, niż z mokrego animondę carny i to tylko jeden smak. Ma być docelowo na mokrej, więc trochę nie jestem pewna czy tylko na jednym smaku może być?

kupiłam pakiet próbny granaty pet, nie chce jeść. Woli głodować. Szczerze to u nas w zoologu nie ma żadnych lepszych puszek, a nie bardzo mnie stać by zamawiać co chwilę na zooplusie pakiety za 30 zł albo więcej i wyrzucać do kosza, bo kot nie chce jeść. Wiecie gdzie można kupić pojedynczo puszki/saszetki przez neta?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 17:00   #482
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

Popatrz na innych stronach. Animonde carny, schesir albo miamor to pojedynczo w telekarmie lub krakvecie a granatapet czy catzfinefood i inne na animalia.pl.
Mi w zooplusie nie pasuje właśnie to, że musi być minimum 50 zł, a przy rabacie 10 proc min. Musi być 80zl zamówienia: \ no i to, że nie ma pojedynczych sztuk fakt, że jest tanio w pakietach no ale jak się kupi a kot nie chce to klapa: \
Moja też nie lubi wszystkich smaków carny a i lepiej jej wchodzą adult niż kitten. A jaki był szał jak jej dalam schesir natur tuńczyk, wołowina, ryż dotąd mialczala aż dalam jej wszystko i zjadła puszkę 85g na raz
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:25   #483
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

mandarynka dzięki. Mi co prawda chodzi o mokre karmy bytowe, z filetówką nie mam problemu, bo głównie daję po prostu mięso surowe, trochę cosmy i je. Chciałam właśnie kupić na próbę catz finefood, grau, feringę i popróbować, ale no nie nakupuję w zooplusie po minimum 6 sztuk jednego, bo zbankrutuję. Jutro idę do zoologa, mają różne animondy to jeszcze spróbuję z koktajlem drobiowym i chyba wypróbuję jakąś carny exotic (chyba składowo ok, a zawsze choć trochę inna). Nie ukrywam jednak, że chciałabym kota nauczyć jeść co innego, niż wołowinę i rybę...

Wybredna bestia tak długo się dziś głodziła przy granacie pet, że mi serce pękało, uległam, dałam animondę i talerz wylizany do czysta
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:31   #484
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

Moja też jest wybredna zwłaszcza jeśli chodzi o mięso ostatnio. Nie zje tylko chodzi za każdym i miałczy niemiłosiernie i dopiero jak po dłuższym czasie nie dostanie nic innego to coś tam skubnie a takto zakopuje jak jej nie pasuje
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:35   #485
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty- część XII

Arya, na zoo sa paczki probne catzff, feringa czy granatapet. Ja kupuje zawsze probne z 6 roznymi smakami.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:38   #486
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Moja też jest wybredna zwłaszcza jeśli chodzi o mięso ostatnio. Nie zje tylko chodzi za każdym i miałczy niemiłosiernie i dopiero jak po dłuższym czasie nie dostanie nic innego to coś tam skubnie a takto zakopuje jak jej nie pasuje
To mamy ten sam typ kota Ja ma w misce suche to ewentualnie skubnie tyle ile tylko musi, a resztę to by tylko jadła animondę, surowe mięso i rybę.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Arya, na zoo sa paczki probne catzff, feringa czy granatapet. Ja kupuje zawsze probne z 6 roznymi smakami.
No ja wiem. Tylko granatę też kupiłam 6 różnych. Nie je żadnego. Więc nie chcę już tak ryzykować z każdą inną firmą, bo jak tak będę musiała każde wywalać? A tak kupię po 1-2 z danej firmy i będę widziała, zawsze to mniej wyrzuconych pieniędzy.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:42   #487
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty- część XII

Arya, no masz racje. U mnie jest o tyle dobrze, ze jak Buka nie zje, to Bobek zezre. Bo on lubi wszystko
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 20:12   #488
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Koty- część XII

Hej, można się przyłączyć ?
W przyszłym tygodniu odbieram zaadoptowaną kotkę, ma 5miesięcy i została znaleziona z bratem jak miała ok. 6 tygodni najprawdopodobniej zgubiona przez matkę. Jest dosyć strachliwa ( nie chciała jeść i była dosyć zdominowana przez brata, który szybko się zaadaptował i został już zaadoptowany ), ale bardzo ciekawska, więc każda wizyta u niej przed podjęciem decyzji o adopcji kończyła się zabawą i małymi przytulankami. Wiem, że czeka nas duuużo pracy jeśli chodzi o socjalizacje mimo, że dziewczyna z domu tymczasowego i tak zrobiła kawał dobrej roboty Zaszalałam dziś na zooplusie z wyprawką także czekam na paczkę, no i na kota <3
A na zdjęciach przedstawiam wam Liv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e660f4c2913bcd82db03669a7b558815fdbafc65.jpg (53,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (65,3 KB, 29 załadowań)
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:16   #489
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty- część XII

Ależ piękna, jaka bródka Śliczna dziewczyna.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:16   #490
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część XII

Bożenka ma już trochę dosyć Świąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7404a.JPG (313,4 KB, 39 załadowań)
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:25   #491
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć ?
W przyszłym tygodniu odbieram zaadoptowaną kotkę, ma 5miesięcy i została znaleziona z bratem jak miała ok. 6 tygodni najprawdopodobniej zgubiona przez matkę. Jest dosyć strachliwa ( nie chciała jeść i była dosyć zdominowana przez brata, który szybko się zaadaptował i został już zaadoptowany ), ale bardzo ciekawska, więc każda wizyta u niej przed podjęciem decyzji o adopcji kończyła się zabawą i małymi przytulankami. Wiem, że czeka nas duuużo pracy jeśli chodzi o socjalizacje mimo, że dziewczyna z domu tymczasowego i tak zrobiła kawał dobrej roboty Zaszalałam dziś na zooplusie z wyprawką także czekam na paczkę, no i na kota <3
A na zdjęciach przedstawiam wam Liv
Witamy, jakie ma sliczne plamki koty to wspaniałe zwierzęta przynoszą dużo radości i ożywienia do domu

Wiecie już prawie namówiłam męża na tę kotkę długowłosa co wrzucilam zdjęcie ale już ją ktoś adoptował chyba nam nie jest pisane posiadanie drugiego kota...
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 20:45   #492
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Witamy, jakie ma sliczne plamki koty to wspaniałe zwierzęta przynoszą dużo radości i ożywienia do domu

Wiecie już prawie namówiłam męża na tę kotkę długowłosa co wrzucilam zdjęcie ale już ją ktoś adoptował chyba nam nie jest pisane posiadanie drugiego kota...
no co Ty, po prostu na razie nie macie szczęścia. W fundacjach mają raczej więcej kotów niż chętnych, trzeba trochę poszukać i znajdziecie wymarzonego kota. To Ty miałaś już adoptować jakiegoś kociaka, który był na leczeniu, ale potem ktoś inny go wziął, zanim Ty mogłaś go odebrać?
A poza tym ta kotka nie wygląda na specjalnie długowłosą, chyba jest po prostu mała i puchata
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:47   #493
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ależ piękna, jaka bródka Śliczna dziewczyna.
Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Witamy, jakie ma sliczne plamki koty to wspaniałe zwierzęta przynoszą dużo radości i ożywienia do domu
Dziękujemy
Co do pogrubionego to wiem właśnie i odkąd wyjechałam na studia to mi kotów brakuje bo zawsze w domu rodzinnym mieliśmy ( i dziką znajdę i z hodowli ) a teraz mogę sobie na kota pozwolić i już się doczekać nie mogę jej przyjazdu. Do tego wiem, że to będzie w pewnym sensie wyzwanie ( lekki strach, brak pewności siebie ) i nie mogę się doczekać pracy z nią i żeby zobaczyć jak będzie ewoluować Mam nadzieję, że się obejdzie bez większych perypetii, a jeśli nawet to i tak damy radę
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 21:40   #494
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć ?
W przyszłym tygodniu odbieram zaadoptowaną kotkę, ma 5miesięcy i została znaleziona z bratem jak miała ok. 6 tygodni najprawdopodobniej zgubiona przez matkę. Jest dosyć strachliwa ( nie chciała jeść i była dosyć zdominowana przez brata, który szybko się zaadaptował i został już zaadoptowany ), ale bardzo ciekawska, więc każda wizyta u niej przed podjęciem decyzji o adopcji kończyła się zabawą i małymi przytulankami. Wiem, że czeka nas duuużo pracy jeśli chodzi o socjalizacje mimo, że dziewczyna z domu tymczasowego i tak zrobiła kawał dobrej roboty Zaszalałam dziś na zooplusie z wyprawką także czekam na paczkę, no i na kota <3
A na zdjęciach przedstawiam wam Liv

Witamy śliczna Liv!
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 21:57   #495
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć ?
W przyszłym tygodniu odbieram zaadoptowaną kotkę, ma 5miesięcy i została znaleziona z bratem jak miała ok. 6 tygodni najprawdopodobniej zgubiona przez matkę. Jest dosyć strachliwa ( nie chciała jeść i była dosyć zdominowana przez brata, który szybko się zaadaptował i został już zaadoptowany ), ale bardzo ciekawska, więc każda wizyta u niej przed podjęciem decyzji o adopcji kończyła się zabawą i małymi przytulankami. Wiem, że czeka nas duuużo pracy jeśli chodzi o socjalizacje mimo, że dziewczyna z domu tymczasowego i tak zrobiła kawał dobrej roboty Zaszalałam dziś na zooplusie z wyprawką także czekam na paczkę, no i na kota <3
A na zdjęciach przedstawiam wam Liv
Sliczna panna


Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Bożenka ma już trochę dosyć Świąt
Bozenka ma juz drugi podbrodek po swietach
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:10   #496
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Bozenka ma juz drugi podbrodek po swietach
Yyy tam bez przesady. Trochę ma wygolone na szyi z lewej strony, bo miała krew pobieraną
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:20   #497
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty- część XII

Taki zarcik ona ma naturalnie piekny okrąglutki pysiolek a co się jej dzialo, ze miala krew pobierana?

Ja mam pytanie- czy u kotow leczy sie jakos zgryz? Bo nie wiem czy moja Lunka nie ma z nim problemów... czasem jej język wystaje z pyszczka, np po myciu, jakby zapomniala go chować...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:27   #498
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Taki zarcik ona ma naturalnie piekny okrąglutki pysiolek a co się jej dzialo, ze miala krew pobierana?

Ja mam pytanie- czy u kotow leczy sie jakos zgryz? Bo nie wiem czy moja Lunka nie ma z nim problemów... czasem jej język wystaje z pyszczka, np po myciu, jakby zapomniala go chować...
Wg mnie to nie zgryz tylko cecha kota domowego każdy, jakiego miałam, tak robił
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:33   #499
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty- część XII

Serio? Drugiej kotce tak nie wystaje
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 22:36   #500
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Serio? Drugiej kotce tak nie wystaje
Bo jest bardziej kumata i chowa? u mnie częstotliwość wystawiania ewidentnie była połączona z inteligencją
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:40   #501
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty- część XII

Nie no, akurat Lunka to mądra kicia. Ma pstro w głowie, ale jest raczej bystra aczkolwiek jest opcja, że tylko mi się wydaje

.. ale dobrze, że to nie problem pocieszyłaś mnie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:42   #502
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty- część XII

Serio, to taka 'zawieszka', jak się zagapi albo zamyśli. Jeśli pojawia się tylko przy myciu (ew. spaniu) to wszystko jest ok
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:48   #503
anomia_
Raczkowanie
 
Avatar anomia_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 53
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
To mamy ten sam typ kota Ja ma w misce suche to ewentualnie skubnie tyle ile tylko musi, a resztę to by tylko jadła animondę, surowe mięso i rybę.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



No ja wiem. Tylko granatę też kupiłam 6 różnych. Nie je żadnego. Więc nie chcę już tak ryzykować z każdą inną firmą, bo jak tak będę musiała każde wywalać? A tak kupię po 1-2 z danej firmy i będę widziała, zawsze to mniej wyrzuconych pieniędzy.
Ja kupiłam właśnie pakiety 6x200g Grau i Catz Finefood. Lilia do tej pory też tylko na Animondzie Carny. Ciekawe czy będzie wybrzydzać... Jeżeli jej nie przypadną do gustu to mogę Ci odsprzedać po 1szt. jakbyś chciała.

esfira - Przeglądałam stare wątki, widziałam zdjęcia jak była kociakiem- była przepiękna, a teraz jest chyba nawet piękniejsza Uwielbiam srebrne pręgowane umaszczenie.
anomia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 01:50   #504
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć ?
W przyszłym tygodniu odbieram zaadoptowaną kotkę, ma 5miesięcy i została znaleziona z bratem jak miała ok. 6 tygodni najprawdopodobniej zgubiona przez matkę. Jest dosyć strachliwa ( nie chciała jeść i była dosyć zdominowana przez brata, który szybko się zaadaptował i został już zaadoptowany ), ale bardzo ciekawska, więc każda wizyta u niej przed podjęciem decyzji o adopcji kończyła się zabawą i małymi przytulankami. Wiem, że czeka nas duuużo pracy jeśli chodzi o socjalizacje mimo, że dziewczyna z domu tymczasowego i tak zrobiła kawał dobrej roboty Zaszalałam dziś na zooplusie z wyprawką także czekam na paczkę, no i na kota <3
A na zdjęciach przedstawiam wam Liv
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ona tę łatkę na bródce ma w kształcie serduszka

Edytowane przez ArmandaVanHelden
Czas edycji: 2016-01-03 o 01:52
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 09:00   #505
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

Esfira- tak, miałam adoptować kotka ale dziewczyna w końcu go oddała synowi sąsiadki, podejrzewam że nie było nawet żadnej choroby tylko po prostu lepiej jej było mi odmówić niż znajomej osobie. Po tej sytuacji mąż nie chciał nawet słyszeć o drugim kocie a i ja już nie planowałam. Szczerze mówiąc patrząc na zachowanie mojej Rysi to bałam się że że swoim temperamentem nie zaakceptuje i wręcz zdominuje drugiego kota. Teraz się ostatnio uspokoiła na szczęście hehe. To ogłoszenie znalazłam na ogłoszeniach z całego regionu. Dzwoniłam tam i pani mi pow, że koty są po matce krótko wlosej i ojcu persie było ich 6 po 3krotko i długo wlose i wysłała mi zdjęcie ostatniej kociczki która jej została i to taka z dłuższą sierścią no ale nie mogłam sama zdecydować i w między czasie już ją ktoś adoptował
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 09:34   #506
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez anomia_ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam właśnie pakiety 6x200g Grau i Catz Finefood. Lilia do tej pory też tylko na Animondzie Carny. Ciekawe czy będzie wybrzydzać... Jeżeli jej nie przypadną do gustu to mogę Ci odsprzedać po 1szt. jakbyś chciała. .
To będziemy w kontakcie. Ja będę robić następne zamówienie w połowie stycznia, to jak do tej pory będziesz coś wiedzieć to daj znać

Witam nową kociarę. Śliczna malutka
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:28   #507
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Taki zarcik ona ma naturalnie piekny okrąglutki pysiolek a co się jej dzialo, ze miala krew pobierana?

Ja mam pytanie- czy u kotow leczy sie jakos zgryz? Bo nie wiem czy moja Lunka nie ma z nim problemów... czasem jej język wystaje z pyszczka, np po myciu, jakby zapomniala go chować...

Batman też czasami po myciu wystawia język

Cytat:
Napisane przez anomia_ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam właśnie pakiety 6x200g Grau i Catz Finefood. Lilia do tej pory też tylko na Animondzie Carny. Ciekawe czy będzie wybrzydzać... Jeżeli jej nie przypadną do gustu to mogę Ci odsprzedać po 1szt. jakbyś chciała.

Jak mojego przestawiałam z Animondy na Catz Finefood to wylizywał spodek. Teraz lubi raptem 2-3 smaki :/ Jak mi się skończą to zamówie mu próbny z Grau, Feringa i z Granata Pet. Sprawdzę co mu posmakuje i będę mu to zamawiać, mam nadzieję że mu się tak szybko nie znudzi. Co za wybrzydzacz mi się trafił. I koniecznie chcę te paszteciki, które są polecane przez Was

Martii, jaka cudna ta Twoja Liv
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:43   #508
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Koty- część XII

Haha moi tylko by mięso jedli ostatnio puszki z tuńczykiem/łososiem daje im sporo rzadziej, a zapachy z kuwety są o niebo lepsze odkąd jedzą więcej surowego mięsa. I urośli sporo ostatnio, robią sie z nich duzi chłopcy! 9 miesięcy stuknęło im 1 stycznia

ImageUploadedByWizaz Forum1451817556.496572.jpgImageUploadedByWizaz Forum1451817587.676086.jpgImageUploadedByWizaz Forum1451817619.191712.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1451817652.291950.jpg (263,7 KB, 21 załadowań)
__________________
Instagram
Monnotone

Edytowane przez lucyohlucy
Czas edycji: 2016-01-03 o 10:46
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:09   #509
Cuni
Przyczajenie
 
Avatar Cuni
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Koty- część XII

Witajcie, dołączam i ja, posiadaczka jednej kuleczki
Kicie wzięliśmy z rok temu ze schroniska, a że wychowywała ją nasza psica - ma bardzo psi charakter chcieliśmy wziąć niedawno znowu małego kotka ale nie jest nam chwili pisany, przynajmniej przez najbliższy rok

Jak już mowa o żarełku moja kocia jadła kiedyś animince carny, przerzuciłam ją na feringe i tak została, uwielbia chyba wszystkie smaki. Dostaliśmy ostatnio jedną puszkę animondy do przejedzenia - zjadła, ale z wielkim bólem... Rozpuściłam
Cuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 13:03   #510
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

Cuni- witaj i prosimy o zdjęcie Twojej kuleczki a dlaczego nie możecie mieć drugiego kota jeśli można wiedzieć? ja też od dawna bardzo chce ale raz już się nie udało a było blisko no i poza tym mój mąż nie do końca wyraża zgody na drugiego kota mimo, że naszą Rysie pokochał od razu a nie chciał na początku nawet słyszeć o kocie.
Moja też ma coś z psa mianowicie lata po całym mieszkaniu jak pies hehe i zdarza nawet jej się warczeć hehe
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-20 18:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.