Koty- część XII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 11:36   #661
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Edeldredzia - jak będzie głośno, koty będą musiały się przyzwyczaić. Mieszkałam w spokojnym miejscu na ostatnim piętrze, gdy na święta wyjechałam do rodziców mieszkających na parterze w bloku, w klatce pełnej małych dzieci. W dodatku kuweta stała niedaleko drzwi wejściowych, bo łazienka za mała. Przyzwyczaiły się szybko.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 11:38   #662
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Edeldredzia - jak będzie głośno, koty będą musiały się przyzwyczaić. Mieszkałam w spokojnym miejscu na ostatnim piętrze, gdy na święta wyjechałam do rodziców mieszkających na parterze w bloku, w klatce pełnej małych dzieci. W dodatku kuweta stała niedaleko drzwi wejściowych, bo łazienka za mała. Przyzwyczaiły się szybko.
kochana, koty to sie na pewno przyzwyczaja gorzej ze mna, bo ja za dziecmi niespecjalnie przepadam
Moje koty lubia male dzieci, ostatnio wpadla kolezanka z kilkuletnim synkiem. b&b nie dawaly mu spokoju
chyba bardziej go wymeczyly, niz on je bo na koncu przed nimi uciekal
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 11:59   #663
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
chyba bardziej go wymeczyly, niz on je bo na koncu przed nimi uciekal
hahhahaha

Dasz radę, czy miauczy kot, czy dziecko, co za różnica
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 17:46   #664
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
kochana, koty to sie na pewno przyzwyczaja gorzej ze mna, bo ja za dziecmi niespecjalnie przepadam
Moje koty lubia male dzieci, ostatnio wpadla kolezanka z kilkuletnim synkiem. b&b nie dawaly mu spokoju
chyba bardziej go wymeczyly, niz on je bo na koncu przed nimi uciekal
Moje koty, a szczególnie Runej zaczepiają każdego, kto przychodzi - kuriera, listonosza, pana który przyszedł coś naprawić. A jak przyjedzie do nas jakiś znajomy, to już nie ma spokoju.

Przyszła mi paczka z zooplus, koty posmakowały TOTW i powiedziały, że smaczne. I wysiałam im nową trawę, będzie szał za kilka dni.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 18:27   #665
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Moje koty, a szczególnie Runej zaczepiają każdego, kto przychodzi - kuriera, listonosza, pana który przyszedł coś naprawić. A jak przyjedzie do nas jakiś znajomy, to już nie ma spokoju.
.
u nas z goscmi jest tragedia. Kto nie przyjdzie, Buka sie wspina po spodniach, a Bobek dobiera sie do sznurowek...
Ostatnio byl koles z firmy, ktora bedzie nas przeprowadzac, niby sie usmiechnal, ale juz widzialam zaciagniete spodnie
wczoraj przyszla jakas dziwna babka ogladac mieszkanie i buka przyczepila sie do troczkow od plaszcza
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:36   #666
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Koty- część XII

Nasze koty reagują na gości różnie - pasiasta dwójka "atakuje", czyli włazi na kolana, zaczepia, daje się głaskać do oporu, natomiast Konstancja w zależności od konkretnej osoby - albo łaskawie daje się pogłaskać, czasem nawet włazi na wybrańców, albo na bunkruje się w kanapie (nie lubi zwłaszcza jednego znajomego, ale tu solidaryzuję się z kociną). Jak usłyszy domofon - chowa się w kanapie; z kolei kiedy jest nie dzwonek a sygnał otwierania drzwi kodem, nie boi się.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:59   #667
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część XII

Jupi, wczoraj w kale wyszedł ten plasticzek, ale nam ulżyło
4 dni stresu i zabawy w laboranta chemicznego

Nasz kocurro jest strasznie towarzyski, ale dla osób, które zna
Gdy mamy gości, to pierwsze co zabiera się za buty, wącha je do oporu, a potem dopiero podchodzi do człowieka. Co on tam czuje- nie wiem Standardowo obwąchuje, ociera się o nogi, łasi.
A dzieci to uwielbia, chodzi za nimi, zaczepia, prowokuje do zabawy

W stosunku do innych osób, których nie zna, to jest wycofany. Stoi bezpiecznie sobie z tyłu, na końcu holu i bacznie obserwuje, czasem podejdzie. Gdy taka osoba jednak wejdzie dalej, to standardowo wąchanie butów, a potem dopiero reszta

Pamiętam jedną sytuację...
Kot pierwszy dzień w domu, a wieczorem bez zapowiedzi wpadają znajomi. Kot znów zaczyna od wąchania butów, potem od razu wskazuje na kolana znajomej, układa się i zasypia. My w szoku, oni też... Poczułam się nawet zazdrosna!
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 15:39   #668
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

hej
my mamy naszą Rysię od października więc każdy gość jest dla niej nowy no i też zaczyna od wąchania butów a potem wącha nogi hehe ale nie jest tak nachalna już.

u mnie buntu jedzeniowego ciąg dalszy;/ udało mi się jeszcze zamówić małego orijena no i Rysia od dwóch dni nie chce jeść nic innego prócz chrupek;/ stoi przy szafce gdzie trzymamy opakowanie, miałczy jak jest głodna, próbuje otwierać szafkę i żeby zjadła mokre albo mięso to musi być nasypane parę chrupek;/ boję się, że jak będzie jadła tylko suche to się zatka albo co bo ona generalnie dużo nie pije echh ciągle pod górkę z tym jej jedzeniem....
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 07:44   #669
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Koty- część XII

Nasza kicia też zawsze leci do drzwi jak tylko usłyszy dzwonek lub domofon, ale nie da się pogłaskać - stoi i obserwuje potem wącha ... ale i jak ktoś stoi dłużej to napada na nogi jak pies i gryzie
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 11:58   #670
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Koty- część XII

Mam pytanie: jutro odbieram Devię i chciałabym się dowiedzieć, czy te kwiaty mogą jej zaszkodzić. Jeden kwiat to w skrócie zamia, drugi - nie mam pojęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiat2 (1).jpg (92,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiat2 (2).jpg (86,6 KB, 13 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 17:58   #671
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć ?
W przyszłym tygodniu odbieram zaadoptowaną kotkę
Młoda jest już od tygodnia z nami strasznie ciekawska a jednocześnie strachliwa i nieśmiała cały czas się aklimatyzuje, generalnie nie robimy niczego na siłę przytulanki jej w ogóle nie interesują tylko zabawa ( ma 5 miesięcy, więc wcale mnie to nie dziwi z drugiej strony albo taka jej natura albo z wiekiem polubi ) śpi całe dnie a wieczorem bawi się, zwiedza i już przebywa z nami normalnie w pokoju ( w dzień jest na najwyższej półce w przedpokoju ). Dziewczyna z DT mówiła, że jest niejadkiem jednak u nas je bardzo ładnie i nie miała żadnych problemów ze zmianą karmy także noo dużo pracy przed nami, ale jesteśmy na dobrej drodze żeby stała się naprawdę fajnym kotem od 3 dni w nocy przychodzi do naszego łóżka i leży w naszych nogach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (76,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (96,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (94,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (81,1 KB, 27 załadowań)
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 19:46   #672
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Młoda jest już od tygodnia z nami strasznie ciekawska a jednocześnie strachliwa i nieśmiała cały czas się aklimatyzuje, generalnie nie robimy niczego na siłę przytulanki jej w ogóle nie interesują tylko zabawa ( ma 5 miesięcy, więc wcale mnie to nie dziwi z drugiej strony albo taka jej natura albo z wiekiem polubi ) śpi całe dnie a wieczorem bawi się, zwiedza i już przebywa z nami normalnie w pokoju ( w dzień jest na najwyższej półce w przedpokoju ). Dziewczyna z DT mówiła, że jest niejadkiem jednak u nas je bardzo ładnie i nie miała żadnych problemów ze zmianą karmy także noo dużo pracy przed nami, ale jesteśmy na dobrej drodze żeby stała się naprawdę fajnym kotem od 3 dni w nocy przychodzi do naszego łóżka i leży w naszych nogach
Gratulacje zakocenia, śliczna kicia a jaki super domek gotowy czy sami robiliscie? Koty w tym wieku tak mają, moją Rysia też ma 5 miesięcy i jej zabawa tylko w głowie i psoty i wariactwa nie daje mi pracować bo się nudzi i miałczy i zawodzi by się nią interesować. Dziś jej kupilam nową wędkę i jest masakra tak za nią szaleje, że aż dyszy na głos...
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 02:31   #673
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Młoda jest już od tygodnia z nami strasznie ciekawska a jednocześnie strachliwa i nieśmiała cały czas się aklimatyzuje, generalnie nie robimy niczego na siłę przytulanki jej w ogóle nie interesują tylko zabawa ( ma 5 miesięcy, więc wcale mnie to nie dziwi z drugiej strony albo taka jej natura albo z wiekiem polubi ) śpi całe dnie a wieczorem bawi się, zwiedza i już przebywa z nami normalnie w pokoju ( w dzień jest na najwyższej półce w przedpokoju ). Dziewczyna z DT mówiła, że jest niejadkiem jednak u nas je bardzo ładnie i nie miała żadnych problemów ze zmianą karmy także noo dużo pracy przed nami, ale jesteśmy na dobrej drodze żeby stała się naprawdę fajnym kotem od 3 dni w nocy przychodzi do naszego łóżka i leży w naszych nogach
Sliczna panienka
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 10:18   #674
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część XII

Martii, gratulacje, słodka jest
I jakie ma genialny domek
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 10:39   #675
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
Gratulacje zakocenia, śliczna kicia a jaki super domek gotowy czy sami robiliscie? Koty w tym wieku tak mają, moją Rysia też ma 5 miesięcy i jej zabawa tylko w głowie i psoty i wariactwa nie daje mi pracować bo się nudzi i miałczy i zawodzi by się nią interesować. Dziś jej kupilam nową wędkę i jest masakra tak za nią szaleje, że aż dyszy na głos...
Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Sliczna panienka
Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Martii, gratulacje, słodka jest
I jakie ma genialny domek
Dziękuje A domek sami robiliśmy, został nam karton po zamówieniu wyprawki ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160108_183158.jpg (81,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160108_183214.jpg (96,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160108_183226.jpg (101,3 KB, 17 załadowań)
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 13:42   #676
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Mam pytanie: jutro odbieram Devię i chciałabym się dowiedzieć, czy te kwiaty mogą jej zaszkodzić. Jeden kwiat to w skrócie zamia, drugi - nie mam pojęcia.
w necie są wykazy roślin trujących dla kotów, zamiokulkas nie jest trujący (z tego co pamiętam), natomiast jeśli druga roślina to diffenbachia, to jest trująca!! (sprawdź w internecie dokładnie, co to za roślinka)
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 14:16   #677
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Koty- część XII

Dziękuję za pomoc
Mała już jest z nami i wyleguje się z TŻ
To nie będzie diffenbachia, mój wyglada zupełnie inaczej, spytam na forum ogrodniczym, co to.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2016-01-16 o 14:22
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:40   #678
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Martii - Śliczna i domek jaki gustowny Mój kocur przerobiłby go na troty w tydzień
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 22:03   #679
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
w necie są wykazy roślin trujących dla kotów, zamiokulkas nie jest trujący (z tego co pamiętam), natomiast jeśli druga roślina to diffenbachia, to jest trująca!! (sprawdź w internecie dokładnie, co to za roślinka)
O nie, mam w domu roślinę trująca dla kotów ;o. Dostałam ją w spadku od poprzedniej lokatorki, która też miała kota, więc myślałam, że jest ok. Nic im nigdy nie było ale muszę to wywalić.

Zrobiłam kotu pierwszego ala barfa z felini complete, je ze smakiem.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 22:18   #680
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Koty- część XII

Ja swój dla pewności postawię wyyysoko na szafę.
Kurcze, ciągle do mnie nie dociera, że już ją mam. Tyle lat marzeń nareszcie się ziściło Nie wiem tylko, gdzie ja będę spać, bo razem z TŻ zawładnęli całym łóżkiem ; P
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 00:22   #681
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty- część XII

Nie wiem jak wasze koty, ale moje wszystkie wysokie szafy opanowaly dosc szybko
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 00:39   #682
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Koty- część XII

No nie wiem, czy wejdzie tak wysoko. Ale to MCO, one podobno wszędzie się wcisną i próbki tego już dziś - pierwszego dnia - miałam. Mój poprzedni dachowiec nawet na taboret bał się wskoczyć ; P
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 08:07   #683
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

Moja nigdzie nie wskakuje. Jedyny mebel to kanapa. Jednak to ragdoll, a to ponoć charakterystyczne dla tej rasy
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 08:29   #684
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Koty- część XII

Moi panowie uwielbiaja siedziec na gorze na szafkach kuchennych, tych zawieszonych. Znalezli sobie wejscie, po mikrofali i hop siup Pierwszy raz kiedy tam weszli szukalismy ich po calym domu - panika, myslelismy ze jakims cudem wydostali sie na balkon i skoczyli z 11 pietra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbynio.jpg (132,7 KB, 28 załadowań)
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 10:23   #685
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez oolusia1991 Pokaż wiadomość
Hej! Ostatnio wiele czytam o odżywianiu kota. Ja ostatnio w ramach testowania xxx otrzymałam dwutygodniowy zestaw dla kotka.
Kolejna
Zgloszone.
__________________
Instagram
Monnotone

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-17 o 12:13 Powód: Reklama w cytacie.
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 10:29   #686
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
O nie, mam w domu roślinę trująca dla kotów ;o. Dostałam ją w spadku od poprzedniej lokatorki, która też miała kota, więc myślałam, że jest ok. Nic im nigdy nie było ale muszę to wywalić.

Zrobiłam kotu pierwszego ala barfa z felini complete, je ze smakiem.
Też używałam FC, niestety przestawiam się na easy barf bo felini ma dodatkowy fosfor (który obciąża nerki, moje mają już wysoką kreatyninę i fosfor mimo że jeszcze roku nie skończyły ).
W ogóle moje koty od jakiegoś czasu nie chcą jeść żadnego suchego (czasami dostają karmę o obniżonym fosforze), tylko surowe by chciały jeść (i wędlinę prosto z kanapek i chrupki i smakołyki psa ).

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wasze koty, ale moje wszystkie wysokie szafy opanowaly dosc szybko
U mnie jedna szafa stoi tak że nie da się na nią wskoczyć, a obok drugiej stoją wysokie regały więc siłą rzeczy nie mają jak tam wskoczyć. Za to uwielbiają siedzieć w szafie w ciuchach, zawsze jak otwieram to muszą wejść chociaż na krótką drzemkę (A ja muszę cały czas pilnować, bo zdarzyło się psu zamknąć szafę z kotami w środku ). Ostatnio ulubiona pozycja obu kotów do spania to zawijanie się w firankę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kot firanka.jpg (69,1 KB, 28 załadowań)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 10:48   #687
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

Dziewczyny jak często odrobaczacie swoje niewychodzące koty?
Moja była odrobaczana jakoś na początku grudnia w hodowli. Po jakim czasie powinnam ją odrobaczyć? Coś mi się kojarzy, ze hodowca mówił o lutym, ale teraz już zgłupiałam.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:02   #688
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Koty- część XII



Podczytujemy Was już jakiś czas to się ujawnimy. Na zdjęciu Plamka, killer No1 ulubione zajęcie polowanie na biedne ryjówki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:03   #689
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak często odrobaczacie swoje niewychodzące koty?
Moja była odrobaczana jakoś na początku grudnia w hodowli. Po jakim czasie powinnam ją odrobaczyć? Coś mi się kojarzy, ze hodowca mówił o lutym, ale teraz już zgłupiałam.
Moje były odrobaczane przed szczepieniami, potem po 3 miesiącach (przed kastracją) w lipcu, a ostatnio w grudniu przy okazji jak był wzięty pies. Niby weci zalecają co 3 miesiące odrobaczać kociaki, ale gdyby nie pies co odrobaczałabym co pół roku (tak jak są zalecenia chyba dla dorosłych kotów?).
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:50   #690
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Moi panowie uwielbiaja siedziec na gorze na szafkach kuchennych, tych zawieszonych. Znalezli sobie wejscie, po mikrofali i hop siup Pierwszy raz kiedy tam weszli szukalismy ich po calym domu - panika, myslelismy ze jakims cudem wydostali sie na balkon i skoczyli z 11 pietra
Koty są mistrzami w kamuflowaniu się
My też nie raz ani nie dwa naszukaliśmy się kota. A ten zamiast zareagować na wołanie, albo odezwać się, to siedział cicho, jak mysz pod miotłą

Nie macie osiatkowanego balkonu?

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak często odrobaczacie swoje niewychodzące koty?
Moja była odrobaczana jakoś na początku grudnia w hodowli. Po jakim czasie powinnam ją odrobaczyć? Coś mi się kojarzy, ze hodowca mówił o lutym, ale teraz już zgłupiałam.
Nasz odrobaczany jest co pół roku, ale jest dorosłym kotem.

tanzanka, ale słodziak
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-20 18:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.