Koty- część XII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 17:04   #1231
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
dziewczyny tak się boje ze może poszło coś nie tak. bo jest taka dziwna, chodzi taka smutna i otepiala. nie chce jeść. to przejdzie. i chodzi tyłem. nie chce tego kołnierza mieć :-(
wszystko w absolutnej normie to standardowa reakcja. obserwuj, pod wieczór powinno być lepiej.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 17:23   #1232
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

Czy są jakieś karmy pakowane po 50 g?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 17:41   #1233
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
dziewczyny tak się boje ze może poszło coś nie tak. bo jest taka dziwna, chodzi taka smutna i otepiala. nie chce jeść. to przejdzie. i chodzi tyłem. nie chce tego kołnierza mieć :-(
Moja cały dzień przespała. A nad ranem skakała już po szafach...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 17:46   #1234
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty- część XII

Moje zachowywały się absolutnie normalnie, powiedziałabym nawet że były pobudzone, miały normalny aptety.
Jeśli ma kołnierz to to przez niego jest pewnie taka osowiała
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 18:56   #1235
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Koty- część XII

Zdjelabym jej ale się boje :-( śpi na siedząco. żal mi jej bardzo
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:05   #1236
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty- część XII

Moja kotka nie miała żadnego kołnierza ani kubraczka, w ogóle się raną nie interesowała. Spróbuj, najwyżej założysz jej z powrotem
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:26   #1237
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Zdjelabym jej ale się boje :-( śpi na siedząco. żal mi jej bardzo
A może lepszym rozwiązaniem byłby kubraczek? Moja kotka była smutna jak w tym chodziła, ale poruszała się normalnie. Sama możesz taki zrobić jak nie masz gdzie kupić.

Wszystkiego najlepszego waszym futrzakom! Moje dostały dziś w prezencie trochę fast fooda
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 19:36   #1238
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Koty- część XII

My po sterylizacji nie musielismy isc do kontroli, szwy byly rozpuszczalne i robione bylo metoda ze schowane byly pod skora wiec mala nie potrzebowala kubraczka czy kolnierza i od razu byla w swietnej formie. Jedynie wet mowil zeby obserwowac i jakby cos sie z rana dzialo czy z kotem to wyedy przyjsc. Oh Monnie biedna Twoja kicia trzymam kciuki zeby szybko doszla do siebie no i zeby siostra ja zabrala do weta bez marudzenia. A maluszek pewnie na zapach tak zareagowal. Jerzu zamowilam Ellie animonde carny dla kociakow 3 smaki i nie tknie zadnego tylko zakopuje jedynie jak wymieszam z chrupkami applaws to wtedy zje, co za wybredna bestia i ostatnio cos bardzo gadatliwa sie zrobila, miauczy i nie wiem czego chce, bo jedzenie ma, kuweta czysta, pobawilam sie a ta nawet mi na siku nie da isc bo jest placz.. Nawet feliway kupilam bo myslalam, ze jakis stres, ale narazie po dwoch dniach zero zmiany...
Wszystkiego dobrego dla Waszych futer z okazji swiatowego dnia kota


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 21:00   #1239
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Koty- część XII

Moja tez ma szwy pod skórą i zdjęłam jej ten kołnierz i od razu odzyla. Siostra powiedziała ze z nią pójdzie, ale w sumie nie wiem po co? Ta wizyta ogólnie będzie kosztować 40 funtów, a jeśli szwów nie trzeba ściągać ani nic to nie wiem po co mam tam iść? zobaczymy jak się będzie jutro czuła, zadzwonię do weta i zapytam
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:57   #1240
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Moja tez ma szwy pod skórą i zdjęłam jej ten kołnierz i od razu odzyla. Siostra powiedziała ze z nią pójdzie, ale w sumie nie wiem po co? Ta wizyta ogólnie będzie kosztować 40 funtów, a jeśli szwów nie trzeba ściągać ani nic to nie wiem po co mam tam iść? zobaczymy jak się będzie jutro czuła, zadzwonię do weta i zapytam
jeśli takie było zalecenie, to lepiej nie omijać wizyty, prawdopodobnie kotka ma dostać antybiotyk, nie należy przerywać antybiotykoterapii
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:01   #1241
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Moja tez ma szwy pod skórą i zdjęłam jej ten kołnierz i od razu odzyla. Siostra powiedziała ze z nią pójdzie, ale w sumie nie wiem po co? Ta wizyta ogólnie będzie kosztować 40 funtów, a jeśli szwów nie trzeba ściągać ani nic to nie wiem po co mam tam iść? zobaczymy jak się będzie jutro czuła, zadzwonię do weta i zapytam
Nie rozumiem Cię. Czemu operowałaś kota tuż przed wyjazdem? A gdyby miała komplikacje?

Jeśli lekarz zalecił wizytę kontrolną, to nie zrobił tego bez przyczyny. Czy jesteś weterynarzem, by decydować o podawaniu leków po operacji?

Dlaczego nie zapytałaś, jaki będzie koszt tej wizyty? Miałam w cenie zabiegu antybiotyk po operacji oraz zdjęcie szwu tydzień później. Prócz samego zdjęcia szwu kot został obejrzany i wymacany na tej ostatniej wizycie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 13:18   #1242
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Koty- część XII

Bo to był jedyny dzień wolny jaki miałam. I jeśli ja bym tego nie zrobiła to wiem ze moja siostra nigdy by z nią nie poszła. Młody juz zaczynał na nią wskakiwac, bałam się ze znowu będzie w ciąży wiec musiałam coś zrobić. Nigdy wcześniej nie miałam kota wiec byłam pewna że to tylko zabieg i koniec, już nie trzeba wracać. Dowiedziałam się dopiero po zabiegu ze ktoś musi wrócić na wizytę kontrolna. Moja siostra powiedziała ze z nią pójdzie i zapłaci jeśli trzeba, nie ma problemu.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:27   #1243
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Super Jak coś, to po prostu zadzwoń do nich i zapytaj, czy to wizyta odpłatna, czy wliczona w koszt zabiegu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:46   #1244
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Bo to był jedyny dzień wolny jaki miałam. I jeśli ja bym tego nie zrobiła to wiem ze moja siostra nigdy by z nią nie poszła. Młody juz zaczynał na nią wskakiwac, bałam się ze znowu będzie w ciąży wiec musiałam coś zrobić. Nigdy wcześniej nie miałam kota wiec byłam pewna że to tylko zabieg i koniec, już nie trzeba wracać. Dowiedziałam się dopiero po zabiegu ze ktoś musi wrócić na wizytę kontrolna. Moja siostra powiedziała ze z nią pójdzie i zapłaci jeśli trzeba, nie ma problemu.
U kocura kastracja jest bezpieczniejsza, można było najpierw jego ciachnąć Nie wiem jak można było pomyśleć, że narkoza i otwarcie powłok brzusznych to tylko zabieg...
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:36   #1245
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Koty- część XII

Ja nawet nie wiedziałam jak wygląda taki zabieg. Moja wina, mogłam to sprawdzić. Każdy mówi o sterylizacji jakby to był chleb powszedni to i ja myślałam że to taki łatwy zabieg. Dopóki nie zobaczyłam wygolonego boku i dużej rany. Mogłam o tym poczytać, popytać się cokolwiek. Nie pomyślałam.
Weterynarz mi powiedział ze kot nie ma nawet 6 miesięcy, można zrobić mu kastracje ale jest mały i w sumie lepiej poczekać. Sama już nie wiem co o tym myśleć.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:10   #1246
saga84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Koty- część XII

Steryzlizacja jest wybawieniem zarówno dla zwierząt, jak i właścicieli. MOja kotka miała niecały rok, kiedy pierwszy raz sie okociła. Pamietam dokładnie , jak sama była mała a tu jeszcze 3 kotki do wychowania. Zabieg zniosła b.dobrze, nie utyła nigdy ( mineło 6 lat ).
saga84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:42   #1247
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty- część XII

Koty nie tyją od kastracji tylko od niewłaściwego żywienia.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:49   #1248
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
W sumie to nie zastanawialam sie, wczesniej Buka byla wybredna, teraz i Bobek kreci nosem, ale oba chetnie jedza suche. Zreszta one poza kaszlem nie maja zadnych obajwow chorobowych, zachowuja sie 100% normalnie. Poza tym, jak widza paszteciki to skacza do sufitu wiec mnie sie wydjae ze im sie juz znudzily cf, carny, feringa, granatapet... Z tym ze ostatnio czesto wymuszaja pasztet i ten im sie nie nudzi.
Moze nie kombinuj za bardzo z tymi karmami, jak zglodnieja, to zjedza. Troche sobie nie ulatwiasz sprawy, ze tak im dogadzasz jak kreca nosem. Nie znam innych kotow poza Buka i Bobkiem, ktorzy wyprobowali tyle karm w kilka miesiecy

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Moja tez ma szwy pod skórą i zdjęłam jej ten kołnierz i od razu odzyla. Siostra powiedziała ze z nią pójdzie, ale w sumie nie wiem po co? Ta wizyta ogólnie będzie kosztować 40 funtów, a jeśli szwów nie trzeba ściągać ani nic to nie wiem po co mam tam iść? zobaczymy jak się będzie jutro czuła, zadzwonię do weta i zapytam
Dopytaj czy na pewno placicie, raczej nie pobiera sie oplaty za wizyte kontrolna. Byloby to bardzo dziwne I az 40 funtow.

Patrzcie jacy kawalerowie mi wyrośli Simbelka w marcu skończy rok, Alpiśka ma 7 miesięcy. Moje ukochane szatany

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-02-18 o 18:31
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 19:19   #1249
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

alma mater ja znam- mój
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 19:36   #1250
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty- część XII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;55954641]Moze nie kombinuj za bardzo z tymi karmami, jak zglodnieja, to zjedza. Troche sobie nie ulatwiasz sprawy, ze tak im dogadzasz jak kreca nosem. Nie znam innych kotow poza Buka i Bobkiem, ktorzy wyprobowali tyle karm w kilka miesiecy



Patrzcie jacy kawalerowie mi wyrośli Simbelka w marcu skończy rok, Alpiśka ma 7 miesięcy. Moje ukochane szatany [/QUOTE]


Hihi
One po mamie takie wybredne bo ja tez zbyt wielu rzeczy nie jem)
Zreszta, juz sie tyle wycierpialy w ich krotkim zyciu ze nalezy im sie chociaz jedzenie ktore lubia
Jutro dostana w nagrode troche fast fooda

Dostaly antybiotyk na 10 dni, poprawa jest i wet zalecil antybiotyk jeszcze na 10, bo przy gronkowca zlocistego ciezko jest wytluc i lepiej podawac antybiotyk dluzej niz za krotko. Wet sie smieje ze BB wreszcie wygladaja jak koty a nie ufo



Alma, wow! Baaardzo wyrosly! Wymiziaj od nas
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 19:59   #1251
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Koty- część XII

To rzeczywiscie po mamusi takie delikatesiki
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 22:04   #1252
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część XII

alma mater, ale słodkości

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Dostaly antybiotyk na 10 dni, poprawa jest i wet zalecil antybiotyk jeszcze na 10, bo przy gronkowca zlocistego ciezko jest wytluc i lepiej podawac antybiotyk dluzej niz za krotko. Wet sie smieje ze BB wreszcie wygladaja jak koty a nie ufo
Super, oby tak dalej

Przysyłamy pozdrowienia na dobranoc
https://youtu.be/fyPBekTgboU
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-02-18 o 22:06 Powód: link
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 22:40   #1253
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Zreszta, juz sie tyle wycierpialy w ich krotkim zyciu ze nalezy im sie chociaz jedzenie ktore lubia
no bez przesady, mają długo leczącą się infekcję, ale chyba aż tak cierpiące nie były, jakby je porównać choćby do Milki Moniki_Sonii, której tu ostatnio prawie nie ma
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 10:36   #1254
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty- część XII

hej
wreszcie jestem w domu ale wyczerpana;/
Rysia nieźle zniosła moją nieobecność trochę rozrabiała jak była sama. Podobno chodziła i miałczała do powrotu męża z pracy czy szpitala ale nie wiem czy to była tęsknota czy nie czasem ruja bo widzę, że chodzi z podniesionym ogonem i już nie wiem co myśleć;/
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 11:00   #1255
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Moniki_Sonii, której tu ostatnio prawie nie ma
Już nie pamiętam, która to
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 12:59   #1256
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Koty- część XII

Dziewczyny czy możliwe jest, żeby pierwsza ruja u kotki trwała tylko kilka godzin? Czy to jakiś fałszywy alarm? Moja siedmiomiesięczna kotka przez kilka godzin zachowywała się jak w rui, potem poszła spać i jak się obudziła zachowywała się już normalnie. Nie wiem co o tym myśleć.
Poza tym pod moją kilkudniową nieobecność kotki urządziły sobie za kanapą drugą toaletę nic nie czuć, tylko zaniepokoiło mnie skrobanie za kanapą, bo nigdy tego nie robią, a tam kałuża :/
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:03   #1257
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możliwe jest, żeby pierwsza ruja u kotki trwała tylko kilka godzin? Czy to jakiś fałszywy alarm? Moja siedmiomiesięczna kotka przez kilka godzin zachowywała się jak w rui, potem poszła spać i jak się obudziła zachowywała się już normalnie. Nie wiem co o tym myśleć.
Poza tym pod moją kilkudniową nieobecność kotki urządziły sobie za kanapą drugą toaletę nic nie czuć, tylko zaniepokoiło mnie skrobanie za kanapą, bo nigdy tego nie robią, a tam kałuża :/
Najwyzsza pora na sterylke. Niektore kotki nie przechodza rui dlugo.

21kasia21, dziekuje
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:26   #1258
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możliwe jest, żeby pierwsza ruja u kotki trwała tylko kilka godzin? Czy to jakiś fałszywy alarm? Moja siedmiomiesięczna kotka przez kilka godzin zachowywała się jak w rui, potem poszła spać i jak się obudziła zachowywała się już normalnie. Nie wiem co o tym myśleć.
Co masz na myśli, że się zachowywała jak w rui? Pewnie miała głupawkę, jak to młody kot

Moja jest kastratką, a miauki i wystawianie ogona są u niej na porządku dziennym. Mam przedstawiciela rasy potrzebującej wiele uwagi od człowieka.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:27   #1259
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiedziałam jak wygląda taki zabieg. Moja wina, mogłam to sprawdzić. Każdy mówi o sterylizacji jakby to był chleb powszedni to i ja myślałam że to taki łatwy zabieg. Dopóki nie zobaczyłam wygolonego boku i dużej rany. Mogłam o tym poczytać, popytać się cokolwiek. Nie pomyślałam.
Weterynarz mi powiedział ze kot nie ma nawet 6 miesięcy, można zrobić mu kastracje ale jest mały i w sumie lepiej poczekać. Sama już nie wiem co o tym myśleć.
jeśli znaczy, śmierdzi i próbuje kopulować, to ciąć.
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;55954641]
Patrzcie jacy kawalerowie mi wyrośli Simbelka w marcu skończy rok, Alpiśka ma 7 miesięcy. Moje ukochane szatany [/QUOTE]
cudni!!!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:58   #1260
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co masz na myśli, że się zachowywała jak w rui? Pewnie miała głupawkę, jak to młody kot

Moja jest kastratką, a miauki i wystawianie ogona są u niej na porządku dziennym. Mam przedstawiciela rasy potrzebującej wiele uwagi od człowieka.
zachowywała się jak kotki na filmach na youtube

Czy weterynarz jest w stanie stwierdzić czy ruja już była? Chyba się z nią umówię na jutro.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-20 18:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.