ROC - seria Minesol - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 16:46   #31
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: ROC - seria Minesol

bardzo Ci dziękuję
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:56   #32
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ROC - seria Minesol

Prosze bardzo w razie pytan sluze pomoca
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 21:31   #33
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: ROC - seria Minesol

Oj dziękuje za dobra wiadomośc Hexxano!!! Juz martwiłam sie ze bedę musiała zakupic dodatkowo jakis puderek specjalny a nie jest ich wiele.
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 21:37   #34
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: ROC - seria Minesol

Mam jednak jeszcze jedno pytanie czy jesli mój puder ma spf15 to rowniez moge stosowac go na filtr Roc? Oj bardzo chcialabym zeby tak było...
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:27   #35
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kochane juz pisze

Wg mnie Roc plasuje sie pomiedzy Avenkami a Klorane choc krem spf 50+ jest nieco podobny do Antka Creme Fondate tzn. daje podobne uczucie nawilzenia ale jest bardziej jak druga skora.
Dobrze sie wchlania ale jak trzeba dosmarowac sie w miare szybko poniewaz szybko sie wchlania i pozniej trudno jest rozetrzec smugi,potrafi wtedy mocno pobielic.W kazdym razie to kwestia oswojenia sie na pewno nie jest tak problemy przy dosmarowywaniu sie jak krem Avene.
Nie walkuje sie,dobrze nanosi sie podklad czy sam puder-makijaz na nim nie stanowi problemu i dobrze sie trzyma Nie ma efektu tzw ciasta.

Wiem,ze duzo zalezy od cery ale ostatnio testowala go moja kolezanka,ktora ma tlusta cere i stwierdzila ze jest zadowolona z efektu.Dobrze spisuje sie z nawilzenia ale ja pewnie i tak zima bede dawala cos pod niego bo kwasy dodatkowo mnie wysuszyly i juz czuje,ze potrzebuje czegos wiecej niz sam filtr.

Mell_xx-Roc jest oparty na Tinosorbach wiec mozesz spokojnie nalozyc co chcesz z kolorowki,choc ja az tak bardzo na to nie patrze
Czuję się przekonana, najwyżej poleci na targowisko
Dzięki Hexx
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 17:26   #36
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Czuję się przekonana, najwyżej poleci na targowisko
Dzięki Hexx
Gdybys nie byla zadowolona to daj znac bede chetna
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:11   #37
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: ROC - seria Minesol

Hexx mogłabyś wrzucić cały skład swojego kremu ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 10:17   #38
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Hexx mogłabyś wrzucić cały skład swojego kremu ?

Aqua, Cyclohexasiloxane, Octocrylene, Butylene Glycol, Tridecyl Salycilate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, VP/Eicosene Copolymer, Titanium Dioxide, Styrene/Acrylates Copolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Silica, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Glycerides, Cyclopentasiloxane, Hydrolized Wheat Protein, PG-Propyl Methylsilanediol, Chrysanthemum Parthenium, Linseed Acid, Alumina, Potassium Cetyl Phosphate, Stearic Acid, Decyl Glucoside, PEG-8 Laurate, Polysorbate 20, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Polyacrylate-13, Cetearyl Alcohol, Polyisobutene, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben.
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:19   #39
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: ROC - seria Minesol

Dzięki skąd go przkopiowałaś ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:23   #40
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzięki skąd go przkopiowałaś ?
Na Makeupalley znalazlam ogladalam je przedwczoraj w sklepie i sie zgadza mniejwiecej
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:49   #41
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Na Makeupalley znalazlam ogladalam je przedwczoraj w sklepie i sie zgadza mniejwiecej
No własnie z reguły firmy co roku cos kombinują ze składami i je ulepszają
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 11:32   #42
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ROC - seria Minesol

Sklad jest taki sam jednak jest male "ale" poniewaz zerknelam na opakowania i kupiony wczesniej widnieje jako Minesol SPF 50+ Creme Fluide a tych ktore kupila mi kolezanka pare tygodni temu opis jest inny,mianowicie taki-RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes ale sklad jest niemal identyczny.Niemal poniewaz pod koniec skladu sa kosmetyczne roznice.

Uzytkowo nie ma zadnej roznicy,zachowuje sie identycznie ale wydaje mi sie,ze to dwa rozne produkty-chyba bo wiem,ze Roc zmienial szaty graficzne i mogl tez kombinowac skladowo.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:46   #43
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Sklad jest taki sam jednak jest male "ale" poniewaz zerknelam na opakowania i kupiony wczesniej widnieje jako Minesol SPF 50+ Creme Fluide a tych ktore kupila mi kolezanka pare tygodni temu opis jest inny,mianowicie taki-RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes ale sklad jest niemal identyczny.Niemal poniewaz pod koniec skladu sa kosmetyczne roznice.

Uzytkowo nie ma zadnej roznicy,zachowuje sie identycznie ale wydaje mi sie,ze to dwa rozne produkty-chyba bo wiem,ze Roc zmienial szaty graficzne i mogl tez kombinowac skladowo.
Ja kupilam barwiony kilka dni temu i byl rowniez ten Cream Fluide SPF50 w sprzedazy, mysle ze RoC ma sporo produktow roznorakich w sprzedazy...widzialam tez krem mineralny dla dzieci z SPF40, sklad tez wygladal ciekawie
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 22:19   #44
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ROC - seria Minesol

Ten przeciw brązowym plamom, to inny. Creme fluide jest dalej i właśnie dziś koleżanka mi go była zakupiła , tak jak lait spray i tonujący. Już się nie mogę doczekać
Marea- byłabyś tak miła i opisała mi kolor barwionego? Nawet nie marzę o tym, że będzie jasny i ciepły, ale może chociaż nie jest bardzobardzo ciemny i prosiaczkowy?
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 23:30   #45
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja kupilam barwiony kilka dni temu i byl rowniez ten Cream Fluide SPF50 w sprzedazy, mysle ze RoC ma sporo produktow roznorakich w sprzedazy...widzialam tez krem mineralny dla dzieci z SPF40, sklad tez wygladal ciekawie
Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Ten przeciw brązowym plamom, to inny. Creme fluide jest dalej i właśnie dziś koleżanka mi go była zakupiła , tak jak lait spray i tonujący. Już się nie mogę doczekać
Marea- byłabyś tak miła i opisała mi kolor barwionego? Nawet nie marzę o tym, że będzie jasny i ciepły, ale może chociaż nie jest bardzobardzo ciemny i prosiaczkowy?
Dzieki

Przegladalam na necie ale w pewnym momencie zgubilam sie maja naprawde szeroki wybor a jak sie zleca zakup filtra komus,kto totalnie nie wie nic o filtrach to tak czasem bywa

Marea a mozesz podac pelna nazwe tego barwionego? i masz porownanie jak on sie ma kolorem wobec SVR 50 ?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 10:48   #46
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Marea a mozesz podac pelna nazwe tego barwionego? i masz porownanie jak on sie ma kolorem wobec SVR 50 ?
SVR Barwiony daje pelne krycie i wyrazna gruba powloczke, kolor hmm, podobny chyba, aczkolwiek ten barwiony RoC nie kryje a jedynie lekko nadaje kolorek no i jak to wiekszosc filtrow lekki glow, ale taki nietlusty, mysle ze dopasuje sie do karnacji, napewno nie jest ciemny bardzo
One moga byc faktycznie z zeszlego roku, bo nie widnieja na stronie UK obecnie ;/

Edit. wkleje wam zdjecie porownawcze pozniej SVR Barwionego i tego RoC'a

Pelna nazwa: Creme Teintee Fluide

Sklad: Aqua, C12-15 Akyl Benzoate, Dimethicone, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butylene Glycol, VP/Eicosene Copolymer, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazoyl Tetramethylbutylphenol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dipropylene Glycol, Capryl Glycol, Silica, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, PEG-12 Dimethicone, Chrysanthemum Parthenium, Alumina, Decyl Glucoside, Isodeceth-6, Oleth-10, Glyceryl Laurate, Polysorbate 20, Potassium Cetyl Phosphate, propylene Glycol, Simethicone, Phenylpropanol, Polyacrylate013, Aluminum Stearate, Cetearyl Alcohol, Polyisobutane, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Diazolidinym Urea, Methylparaben, CI 77491, CI 77492, CI 77499 - [PR-000494]

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2008-09-26 o 13:52
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:28   #47
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dzieki

Przegladalam na necie ale w pewnym momencie zgubilam sie maja naprawde szeroki wybor a jak sie zleca zakup filtra komus,kto totalnie nie wie nic o filtrach to tak czasem bywa
U mnie to samo, koleżanka nie mogła pojąć, jak można wydać tyle pieniędzy na coś tak bezużytecznego, zwłaszcza że lato się skończyło

Lepiej oglądać francuską stronę RoC, bo na UK, to bida. Chociaż na tej francuskiej nie mogłam znaleźć tonującego.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:59   #48
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: ROC - seria Minesol

Kupiłam Roc spf30 ale nie ten matujacy gdzie jest napisane "do tłustej skóry" tylko "anty shine" z tego co czytałam w necie to są to dwa różne kremy. Jest to mój pierwszy filterek dlatego dosyc niski bo bałam sie tych tłusciochów. Jestem nim mile zaskoczona bo z kazdym dniem nakładałam go więcej zeby sprawdzic jak bedzie sie sprawował. Wchłania sie idealnie do zupełnego matu. Gdzie przy mojej mieszanej cerze lekki błysk powstawał juz przy hydrance optimale avene, toleraine LPR czy aqualii vichy w wersjach lekkich.
Jestem z niego bardzo zadowolona uzywam juz prawie 2 tygodnie i skórą chyba go lubi spokojnie zastepuje mi krem nawilżajacy, nic na niego juz nie nakładam prócz odrobiny różu.
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:01   #49
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: ROC - seria Minesol

Ciekawe czy Roc spf50 jest podobny?
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 19:44   #50
bloondi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Roc spf50 jest podobny?
Jak dla mnie jest świetny...
To mój pierwszy filter, który polciła mi pewna WTAJEMNICZONA
Nic mi się nie klei , buźce nadaje zdrowy kolorek, nie świeci się żarowym zabijającym blaskiem ..ogólnie jestem na taaak
bloondi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 18:23   #51
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez bloondi83 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest świetny...
To mój pierwszy filter, który polciła mi pewna WTAJEMNICZONA
Nic mi się nie klei , buźce nadaje zdrowy kolorek, nie świeci się żarowym zabijającym blaskiem ..ogólnie jestem na taaak

Nie swieci sie żarowym blaskiem ale troche sie swieci? Nakładasz cos na niego?
Spf30 nie swieci sie na mnie wcale
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 11:53   #52
bloondi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Nie swieci sie żarowym blaskiem ale troche sie swieci? Nakładasz cos na niego?
Spf30 nie swieci sie na mnie wcale

Nakładam na niego Loreala true match ... i jest matowy cały dzień
bloondi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 20:01   #53
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: ROC - seria Minesol

Czy mozna stosowac Roc minesol 30 w ciązy? Czy jest to filtr mineralny czy chemiczny czyli czy przenika do krwioobiegu. Uzywam go od jakiegos czasu a jestem w 7 tygodniu ciazy i boje sie zeby dzidzi nie zaszkpdzic.
Prosze odpowiedzcie
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:27   #54
sn00py
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
mnie interesuje Roc minesol spf 30 matujący , on faktycznie matuje? Jesli ktoras z Was zna dokładna nazwe to prosze napiszcie...
pelna nazwa to roc minesol anti-shine emulsion spf 30.od niego wlasnie rozpoczelam moja przygode z filtrami - doskonale matuje i wogole nie bieli. nie ma doswiadczenia z innymi filtrami, ale czytajac wypowiedzi innych filtromaniaczek mam wrazenie, za za pierwszym razem trafilam na filttr idealny. ciekawe, czy spf 50 tez jest taki

Edytowane przez sn00py
Czas edycji: 2009-03-20 o 21:15
sn00py jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 01:02   #55
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez sn00py Pokaż wiadomość
pelna nazwa to roc minesol anti-shine emulsion spf 30.od niego wlasnie rozpoczelam moja przygode z filtrami - doskonale matuje i wogole nie bieli. nie ma doswiadczenia z innymi filtrami, ale czytajac wypowiedzi innych filtromaniaczek mam wrazenie, za za pierwszym razem trafilam na filttr idealny. ciekawe, czy spf 50 tez jest taki
SPF 50 tez pieknie sie wchlania choc pare osob z mojego otoczenia narzeka ze troche bieli ale to duzo zalezy od cery wiec nie mozna tego uogolniac.
Na pewno swietnie wypadaja na tle innych filtrow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 07:52   #56
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: ROC - seria Minesol

czy wszystkie filtry roc z serii minesol są przeznaczone do tłustej cery mam SPF 30 i jest rewelacyjny, ale na wiosnę i lato chciałabym kupić 50

i jeszcze jedno- czy widziałyście te filtry w aptekach bo ja zamawiam przez internet gdyż do tej pory nigdzie się z nimi nie spotkałam
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:26   #57
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: ROC - seria Minesol

Cześć dziewczyny,
ja też jestem ciekawa, gdzie kupujecie kremy Roca. Czy rzeczywiście nadal nie ma ich w Polsce?W mojej aptece nie mają w ogóle nie mają i nie mieli tej seriiCzy mogłybyście napisać adrez stronki, z której zamawiacie? i jak długo się czeka? Marze o tym, żeby to okazał się mój filterek, bo po wypróbowaniu Avene, LRP, Vichy i Biodermy kremu 50+, został mi już chyba tylko on.
patika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 09:42   #58
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: ROC - seria Minesol

Ja też proszę o podanie namiarów skąd ściagnąć serię Minesol...

Uwaga - pojawiło sie kilka szt na allegro, kupiłam za 75 zł - cena chyba nie bardzo atrakcyjna, ale przynajmniej nie będę czekać...
http://www.allegro.pl/search.php?str...personal_rec=0

Edytowane przez agnieszka1970
Czas edycji: 2009-03-28 o 10:07
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:13   #59
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja też proszę o podanie namiarów skąd ściagnąć serię Minesol...

Uwaga - pojawiło sie kilka szt na allegro, kupiłam za 75 zł - cena chyba nie bardzo atrakcyjna, ale przynajmniej nie będę czekać...
http://www.allegro.pl/search.php?str...personal_rec=0

Rzeklabym ze cena zbojecka

http://cgi.ebay.pl/ROC-MINESOL-HIGH-SUN-PROTECTION-SUNSCREEN-CREAM-SPF-50_W0QQitemZ380109488254Q QcmdZViewItemQQptZUK_Heal th_Tanning_RL?hash=item38 0109488254&_trksid=p3286. c0.m14&_trkparms=72%3A139 9|66%3A2|65%3A12|39%3A1|2 40%3A1318

jest jeszcze apteka netowa,przez ktora mozna sprowadzic

http://www.leguidesante.com/minesol-...ucts_2109.html

akurat teraz nie ma w ofercie ale patrzac na kurs $ to mimo wszystko mozna przegryzc cene choc jak robilam zapasy Roc'a to placilam sporo taniej-w kazdym razie mozna w razie czego zrobic wieksze zakupy i koszt przesylki sie rozlozy.
Warto takze zagladac na ebay
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-03-28 o 11:18
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:46   #60
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: ROC - seria Minesol

Dzieki Hexxano za próbki .
Bardzo mi podszedł Minesol SPF 50+ Creme Fluide - jest to najlepszy krem z tak dużym filtrem ze wszystkich, które do tej pory używałam (a było ich trochę zważywszy, ze walczę z przebarwieniami). Mimo tego, że nie jest matujący - do wieczora nie wylazł tłustą warstwą na makijaż (co sie innym zdarza). Mam wrazenie, ze oprócz ochrony ma jakieś właściwości pielęgnujące, bo skóra jest mięciutka i zdrowo wygląda.
Natomiast RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes wydaje mi sie trochę cięższy i bardziej bieli.
W zwiazku z tym zakupiłam ten Creme Fluid spf 50 oraz spf 30 anti shine - do pracy pod makijaż. Na wakacje chyba zdecyduję się jeszcze na ten koloryzujący, żeby twarz za bardzo od reszty nie odstawała na plaży. Fajny on też???
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.