Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-30, 21:15   #1741
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wasze się śmieją w glos, a Kazik outsider mniej guga a więcej jeczy... Obstawiam skok

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 21:19   #1742
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87040989]Bo ona tylko czeka aż przestanę karmić żeby zabierać małego na weekend, ciągle to powtarza.
Ona nie karmila, niewychowywala nawet męża, oddała go babci, więc cóż...[/QUOTE]Oesu, serio?
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Tak! Tylko na skok poczekaj i raz dwa do teściowej

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87041119]A dajcie spokój! Tż nie widzi w tym nic złego, ale powiedzcie same czy was by to nie wpienilo. Wcześniej siadala i liczyła małemu lyki, a jak nie lykal to ooo mleka już nie masz. Jak mam przy niej karmić to mi się słabo robi.
Wcześniej czy pozniej będę musiała jakoś ostrzej zareagować i będzie awantura.[/QUOTE]Oooooooooo żesz!
Co za babsztyl!
Ja kiedyś na teściową fuknęłam jakos niedługo po tym jak przywieźliśmy mała do domu. Akurat się bardzo rozpłakała i jakoś nie chciała się uspokoić,a przystawiałam ja akurat. TŻ ja wcześniej nosił i też mu wyła.
No i wpada teściowa do pokoju z pytaniem "ojej czemu Olusia płacze" a ja cycek na wierzchu, dziecko wierzga, drze się.
No więc ja na wcurvie do teściowej, lekko podniesionym głosem po prostu "mamo wyjdź!" ironicznie dodając "proszę" (jakby nie było, to bym proszę nie dodała).
Od tego momentu w zasadzie mam spokój. ( Pewnie do czasu aż wrócę do pracy i teściowa będzie siedzieć z dzieckiem ). Noszcurfa jak sama nie ogarnę tego żłobka, to tz tego nie zrobi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Dobrze, że piszecie co robić po tych szczepieniach. Muszę kupić coś przeciwbólowego ( co, i jak dawkować???) i coś na obrzęki. Żeby mieć w razie "W".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 21:29   #1743
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja nic nie mam przeciwbólowego Pierwsze szczepienie przeszedł bez żadnych trudności i chyba naiwnie oczekiwałam, że teraz też tak będzie.

Poczekam do rana i jeśli coś będzie nie tak to popędzę do apteki.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 21:31   #1744
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87041119]A dajcie spokój! Tż nie widzi w tym nic złego, ale powiedzcie same czy was by to nie wpienilo. Wcześniej siadala i liczyła małemu lyki, a jak nie lykal to ooo mleka już nie masz. Jak mam przy niej karmić to mi się słabo robi.
Wcześniej czy pozniej będę musiała jakoś ostrzej zareagować i będzie awantura.[/QUOTE]Ja bym.juz chyba dawno nie wytrzymała, podziwiam że jeszcze znosisz!
Ej! mam pomysł!! Jak będzie tak dalej łyki liczyła to zrób jej to samo! No wiesz, pije wodę, jak przestanie przełykać to zarzuc tekstem.typu: ooo chyba coś nie wchodzi woda, może już czas na kroplówki? No żeby jej w pięty poszło no...
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Moi teściowie to na klęczkach przy Kaziku... Jak karmiłam u nas to teściowa tak blisko mnie była, że aż niekomfortowo się czułam. No nienawidzę jak ktoś za blisko staję, odsuwam się wtedy, ale yo siedziałam i karmiłam więc nie miałam jak

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Mam dokładnie to samo, nie lubię jak ktoś mi wkracza w moją przestrzeń osobistą, czy stoi za blisko. Nie mówię tu o tz czy dzieciach, bo wiadomo, ale mam tak jak ty. I też się odsuwam. No niekomfortowo się czuje. Moja czasem też siada obok jak karmie mała ale to jest tak rzadko że zdzierze jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 21:34   #1745
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
O, niezły pomysł koty łapią komary?O jaaa, współczuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie czas życia czegokolwiek latającego wynosi kilkanaście minut w mieszkaniu


Widzę, że jesteście przy temacie szczepień, jak wygląda u Was ramię po szczepionce na gruźlicę? Mojemu się teraz jakieś takie dziwne zrobiło.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 21:37   #1746
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
U mnie czas życia czegokolwiek latającego wynosi kilkanaście minut w mieszkaniu





Widzę, że jesteście przy temacie szczepień, jak wygląda u Was ramię po szczepionce na gruźlicę? Mojemu się teraz jakieś takie dziwne zrobiło.
Moja już od dłuższego czasu(ale wyszło dużo później niż 1miesiax po) ma jakby minisiniak. Takie malutkie podskórne sine... Ani nie robi się dalej ani nie schodzi..
Syn z kolei nic nie miał

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 21:53   #1747
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wracając do tematu teściowych to widzę pewien powtarzający się schemat. Teściowa też bardzo krótko karmiła kp, mężem głównie opiekowała się babcia i ciotka. Niestety, tutaj nie da się po dobroci. Trzeba stanowczo i dosadnie, a i tak nie zawsze skutkuje. Chociaż już mnie nie jęczy o dopajanie tylko męża męczy.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 21:54   #1748
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas jest dalej taka "czerwona" kropka. Po tej gruźlicy znaczy.
Nie wiem czy to dobrze czy źle. Czy normalnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 22:13   #1749
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87041119]A dajcie spokój! Tż nie widzi w tym nic złego, ale powiedzcie same czy was by to nie wpienilo. Wcześniej siadala i liczyła małemu lyki, a jak nie lykal to ooo mleka już nie masz. Jak mam przy niej karmić to mi się słabo robi.
Wcześniej czy pozniej będę musiała jakoś ostrzej zareagować i będzie awantura.[/QUOTE]Ojaaaa, pogoniłabym ją po takim tekście Na szczęście moja teściowa ma na tyle taktu, że wychodzi do innego pomieszczenia jak karmię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87041119]A dajcie spokój! Tż nie widzi w tym nic złego, ale powiedzcie same czy was by to nie wpienilo. Wcześniej siadala i liczyła małemu lyki, a jak nie lykal to ooo mleka już nie masz. Jak mam przy niej karmić to mi się słabo robi.
Wcześniej czy pozniej będę musiała jakoś ostrzej zareagować i będzie awantura.[/QUOTE]Ojaaaa, pogoniłabym ją po takim tekście Na szczęście moja teściowa ma na tyle taktu, że wychodzi do innego pomieszczenia jak karmię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 22:15   #1750
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dobrałam 10 zdjęć z sesji dodatkowo, czyli wyniosła nas ona łącznie 800 zł

Teraz idę modlić się, żeby stary się nie zczaił, że zrobię fotografce przelew na 3 stówy
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 22:26   #1751
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
U nas jest dalej taka "czerwona" kropka. Po tej gruźlicy znaczy.
Nie wiem czy to dobrze czy źle. Czy normalnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siostry jak nic!
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dobrałam 10 zdjęć z sesji dodatkowo, czyli wyniosła nas ona łącznie 800 zł

Teraz idę modlić się, żeby stary się nie zczaił, że zrobię fotografce przelew na 3 stówy
Oj tam oj tam
Ja mojemu dziś budżet chrztu wylozylam... Dobrze ze piereszy nadchodzi to lekko poszło ale też pewnie fotograf wyjdzie nas więcej... W życiu nie wystarczyło mi tyle zdjęć ile dają

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 22:35   #1752
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Siostry jak nic! Oj tam oj tam
Ja mojemu dziś budżet chrztu wylozylam... Dobrze ze piereszy nadchodzi to lekko poszło ale też pewnie fotograf wyjdzie nas więcej... W życiu nie wystarczyło mi tyle zdjęć ile dają

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Oj, chrzciny to droga impreza. U nas się szczerze mówiąc jakimś cudem zwróciły..

Ogólnie stary by przełknął tę sesję i jej koszta ale jesteśmy bardzo blisko sfinalizowania kupna działki wiec każda złotówka się teoretycznie przyda. No ale nie mogłam wybrać z tej sesji tylko 10 zdjęć, przecież wiadomo, że dla mnie mój bombelek jest the best xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 23:03   #1753
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Lilly i tak dobrze, że do 10 dodatkowych zdjęć udało ci się zejść. Tż powinien to docenić

Moja po gruźlicy ma wklęsłą mini dziurkę i trochę bardziej kolorowe to miejsce od reszty. Wcześniej był bąbel z płynem, później strup.

Jezuuuu co za teściowe... Moja ogólnie jest ok. Zbyt często się nie widzimy to nie ma powodu się denerwować ale ogólnie bardzo religijna i prorządowa, a tż nie może tego przecierpieć więc zdarzają im się spinki.

Za to moja mamusia lubi sobie zajrzeć jak karmię. I pół biedy gdyby tylko patrzyła, ale ona to taka gaduła, że zaraz musi opowiadać o jakichś bzdurach. A Ada to nerwus przy jedzeniu i zazwyczaj też kiepsko to się kończy. Ale teraz wyjeżdża na 3 tyg to odpoczywamy od siebie

Rozłożyłam dziś puzzle kupiłam sobie w styczniu na urodziny i nie było kiedy rozłożyć, a ja tak to lubię! A że tż na chacie to sobie dziś układałam. Ale relaks

Dziewczyny za dzień czy dwa w lidlu będzie kupon na pieluchy - 40%. Używacie? Warto kupić na próbę? My na pampersach lecimy i jeszcze nigdy nic się nie działo (tfu tfu) i nie wiem czy próbować innych.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 01:09   #1754
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Siostry jak nic! Oj tam oj tam
Ja mojemu dziś budżet chrztu wylozylam... Dobrze ze piereszy nadchodzi to lekko poszło ale też pewnie fotograf wyjdzie nas więcej... W życiu nie wystarczyło mi tyle zdjęć ile dają

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Budżet ma to do siebie, że często trzeba go naciągać
Ja tam na dobrym fotografie nie zamierzam oszczędzać, także dziewczyny, rozumiem Was. Też kiedyś pewnie będę miał problem z wyborem kilku zdjęć...

Anuhaaa, my w zasadzie też tylko pampersy. Najtaniej, tak jak dziewczyny kiedyś pisaly- na Allegro wychodzi. Ale ja często robię zakupy na Gemini, to żeby juz nie płacić za wysyłkę to dorzucam pieluchy. Są może drodze ok.10 zł na dwustu kilkudziesięciu sztukach. Tyle co te nieszczęsne koszty wysyłki.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 01:40   #1755
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dobrałam 10 zdjęć z sesji dodatkowo, czyli wyniosła nas ona łącznie 800 zł



Teraz idę modlić się, żeby stary się nie zczaił, że zrobię fotografce przelew na 3 stówy
Masz wyrzuty lub jakiekolwiek obiekcje? Nie miej!... Ja kupuję tapetę za 859zł na 180cm ściany. Kurtyna

Btw. Pomódl się i za mnie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 03:46   #1756
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Lilly i tak dobrze, że do 10 dodatkowych zdjęć udało ci się zejść. Tż powinien to docenić

Moja po gruźlicy ma wklęsłą mini dziurkę i trochę bardziej kolorowe to miejsce od reszty. Wcześniej był bąbel z płynem, później strup.

Jezuuuu co za teściowe... Moja ogólnie jest ok. Zbyt często się nie widzimy to nie ma powodu się denerwować ale ogólnie bardzo religijna i prorządowa, a tż nie może tego przecierpieć więc zdarzają im się spinki.

Za to moja mamusia lubi sobie zajrzeć jak karmię. I pół biedy gdyby tylko patrzyła, ale ona to taka gaduła, że zaraz musi opowiadać o jakichś bzdurach. A Ada to nerwus przy jedzeniu i zazwyczaj też kiepsko to się kończy. Ale teraz wyjeżdża na 3 tyg to odpoczywamy od siebie

Rozłożyłam dziś puzzle kupiłam sobie w styczniu na urodziny i nie było kiedy rozłożyć, a ja tak to lubię! A że tż na chacie to sobie dziś układałam. Ale relaks

Dziewczyny za dzień czy dwa w lidlu będzie kupon na pieluchy - 40%. Używacie? Warto kupić na próbę? My na pampersach lecimy i jeszcze nigdy nic się nie działo (tfu tfu) i nie wiem czy próbować innych.
Moja mama tak raz zrobiła, wyszłam karmić a ta za mną i się gapi i gada na szczęście zrozumiała jak jej zwróciłam uwagę
Nam lidlowe nie pasowały, odparzylo
Pewnie jakieś wielkie te puzzle? Nie układałam od dzieciństwa a bardzo lubiłam

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Wracając do tematu teściowych to widzę pewien powtarzający się schemat. Teściowa też bardzo krótko karmiła kp, mężem głównie opiekowała się babcia i ciotka. Niestety, tutaj nie da się po dobroci. Trzeba stanowczo i dosadnie, a i tak nie zawsze skutkuje. Chociaż już mnie nie jęczy o dopajanie tylko męża męczy.
U nas takie sugestie ma prababcia, plus wg niej oczywiście dziecko za lekko ubrane. Blisko 30st ale najlepiej żeby do rożka jeszcze wsadzić rzadko się z nią widzimy no i to już mocno starsza osoba więc tylko kiwam głową i robię po swojemu

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ja bym.juz chyba dawno nie wytrzymała, podziwiam że jeszcze znosisz!
Ej! mam pomysł!! Jak będzie tak dalej łyki liczyła to zrób jej to samo! No wiesz, pije wodę, jak przestanie przełykać to zarzuc tekstem.typu: ooo chyba coś nie wchodzi woda, może już czas na kroplówki? No żeby jej w pięty poszło no... Mam dokładnie to samo, nie lubię jak ktoś mi wkracza w moją przestrzeń osobistą, czy stoi za blisko. Nie mówię tu o tz czy dzieciach, bo wiadomo, ale mam tak jak ty. I też się odsuwam. No niekomfortowo się czuje. Moja czasem też siada obok jak karmie mała ale to jest tak rzadko że zdzierze jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny pomysł ja też nie lubię jak ktoś tak nade mną wisi, najgorzej jak coś robię a ta osoba się jeszcze wpatruje

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87040911]Mój Fifi jest blady jak matka także mocno na niego uważam i nie jest opalony.

Weźcie mnie zabicie, bo teściowa chce tu u mnie być w tygodniu codziennie, choć ja niechce to ona i tak przyjedzie. Wpieniona jestem, bo mały wieczorem złapał cycka, ładnie jadł i przyszła i go posmyrala, ten się rozplakal i skończyło się butla. Aż się prawie popłakałam że wściekłości, bo mi zależało żeby zjadł, bo siedzę teraz i pompuje zamiast iść spać. No i musiała się pożegnać i obudzić mi dziecko no bo jak to. Wyprowadzam się do siebie w weekend, w domu będę mieć spokój od spojrzeń sąsiadów itp.[/QUOTE]

Ja bym nie wytrzymała takiej teściowej, przygadalabym jej na Twoim miejscu. Odpukac, na swoją nie mogę narzekać, niepotrzebnie się bałam spin przed porodem nie wtrąca się zbytnio i cokolwiek robi przy małej to się pyta

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 05:52   #1757
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Stasia nic nie rozprasza przy karmieniu, czasami podczas niego gadam z tż jak jest w domu czy oglądam coś na telefonie. Czasami też rozmawiam przez telefon chcoiaz tego staram się akurat unikać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 06:37   #1758
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Kurcze, zaczęliśmy paczkę Pampersów bo dostaliśmy w prezencie, szkoda że taka wielka, jak mnie wkurzają :O Niezależnie jak zapne to jak się pokręci to są luźne i ponaciągane, no i jak się dzieciaka nosi to od razu czuć że był sik, taki nieprzyjemny w dotyku ten pampers się robi :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 06:38   #1759
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Kurcze, zaczęliśmy paczkę Pampersów bo dostaliśmy w prezencie, szkoda że taka wielka, jak mnie wkurzają :O Niezależnie jak zapne to jak się pokręci to są luźne i ponaciągane, no i jak się dzieciaka nosi to od razu czuć że był sik, taki nieprzyjemny w dotyku ten pampers się robi :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Sprzedaj

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 07:13   #1760
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Kurcze, zaczęliśmy paczkę Pampersów bo dostaliśmy w prezencie, szkoda że taka wielka, jak mnie wkurzają :O Niezależnie jak zapne to jak się pokręci to są luźne i ponaciągane, no i jak się dzieciaka nosi to od razu czuć że był sik, taki nieprzyjemny w dotyku ten pampers się robi :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Tez nie lubię pampersow. Takie wilgotne sie robią jak sa siuski. A jaki rozmiar nosicie? My dalej 2 bo te 3 takie duże mi sie wydaja A mała juz 5800
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:16   #1761
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Moja mama tak raz zrobiła, wyszłam karmić a ta za mną i się gapi i gada na szczęście zrozumiała jak jej zwróciłam uwagę
Nam lidlowe nie pasowały, odparzylo
Pewnie jakieś wielkie te puzzle? Nie układałam od dzieciństwa a bardzo lubiłam

A puzzle nie takie duże. 1000 elementów. I wzór różnorodny, więc łatwo się układa i ciężko się oderwać bo jeszcze tylko jeden, no jeszcze jeden, no ostatni...


Grejpfrutowa też zamawiam pampki z neta. Wychodzi spoko cena i pod drzwi zapas na miesiąc wjeżdża


Tż wziął Adę o 7 na spacer, starszaki śpią, a ja już nie mogę! No ale polenić się w łóżku też fajnie


Znalazłam dzis Adę w nocy z głową pod kocem wyciągam dziś śpiworek!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:32   #1762
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Oj, chrzciny to droga impreza. U nas się szczerze mówiąc jakimś cudem zwróciły..

Ogólnie stary by przełknął tę sesję i jej koszta ale jesteśmy bardzo blisko sfinalizowania kupna działki wiec każda złotówka się teoretycznie przyda. No ale nie mogłam wybrać z tej sesji tylko 10 zdjęć, przecież wiadomo, że dla mnie mój bombelek jest the best xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś doceni! Pamiątka przecież
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Lilly i tak dobrze, że do 10 dodatkowych zdjęć udało ci się zejść. Tż powinien to docenić

Moja po gruźlicy ma wklęsłą mini dziurkę i trochę bardziej kolorowe to miejsce od reszty. Wcześniej był bąbel z płynem, później strup.

Jezuuuu co za teściowe... Moja ogólnie jest ok. Zbyt często się nie widzimy to nie ma powodu się denerwować ale ogólnie bardzo religijna i prorządowa, a tż nie może tego przecierpieć więc zdarzają im się spinki.

Za to moja mamusia lubi sobie zajrzeć jak karmię. I pół biedy gdyby tylko patrzyła, ale ona to taka gaduła, że zaraz musi opowiadać o jakichś bzdurach. A Ada to nerwus przy jedzeniu i zazwyczaj też kiepsko to się kończy. Ale teraz wyjeżdża na 3 tyg to odpoczywamy od siebie

Rozłożyłam dziś puzzle kupiłam sobie w styczniu na urodziny i nie było kiedy rozłożyć, a ja tak to lubię! A że tż na chacie to sobie dziś układałam. Ale relaks

Dziewczyny za dzień czy dwa w lidlu będzie kupon na pieluchy - 40%. Używacie? Warto kupić na próbę? My na pampersach lecimy i jeszcze nigdy nic się nie działo (tfu tfu) i nie wiem czy próbować innych.
Też muszę znaleźć w końcu czas na moje relaksacyjne wyszywanko, w sumie to go nawet mam bo ostatnio już się wyrabiam że potomstwo śpi maks. o 20.30, więc trochę by było, nawet znalazłam śliniaczek z tym polem do wyszycia, jeszcze jakieś fajnw czcionki i może w końcu coś zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:33   #1763
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jeju, dziewczyny, u was też taka fatalna pogoda? W Białym szaro, buro i ponuro! Dziś dziękuję niebiosom, że dziecko mam w takim wieku, że jeszcze samo mi nie ucieknie nigdzie i do tego ma dość spokojne usposobienie bo w sumie leżymy w łóżku cały czas jak na razie. Jestem senna jakbym nic nie spała, a spałam całkiem sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:44   #1764
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wczoraj położyłam hele... W 1h 3pobudki i tryb ssanie... Moja frustracja ponad niebo.
Myślę dobra. Odlozw Cię bez otulacza to sobie te ręce będziesz ssala... Ale jak odłożyć jak się nie da... 3 proby i nic. Przypomniałam sobie jak Butterfly pisała że Rożek amprtyzuje odlozenie. Wygrzebalam z szuflady.
Położyłam się na moim łóżku z Nia, cyc w jape. Śpi. Odlozylam! Śpi!
Spała cała noc bez otulacza 2.5 3 i 2h od 5 do 6 już ciężko a od 6 że mną w łóżku wzielabym wcześniej ale młody też że mną spał
Bez otulacza!!! Tralalala!!! Fakt czasem 2x musiałam odkładać więc pobudki po 30-50 min ale się jaram na maxa!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:46   #1765
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Tez nie lubię pampersow. Takie wilgotne sie robią jak sa siuski. A jaki rozmiar nosicie? My dalej 2 bo te 3 takie duże mi sie wydaja A mała juz 5800
2, porównywałam z Dada i niby takie same a jednak wydają mi się większe
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny, u was też taka fatalna pogoda? W Białym szaro, buro i ponuro! Dziś dziękuję niebiosom, że dziecko mam w takim wieku, że jeszcze samo mi nie ucieknie nigdzie i do tego ma dość spokojne usposobienie bo w sumie leżymy w łóżku cały czas jak na razie. Jestem senna jakbym nic nie spała, a spałam całkiem sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wreszcie chłodniej! Jak dla mnie może i lać cały tydzień, byle nie było gorąco

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Sprzedaj

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No gdzie otwartą paczkę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam hele... W 1h 3pobudki i tryb ssanie... Moja frustracja ponad niebo.
Myślę dobra. Odlozw Cię bez otulacza to sobie te ręce będziesz ssala... Ale jak odłożyć jak się nie da... 3 proby i nic. Przypomniałam sobie jak Butterfly pisała że Rożek amprtyzuje odlozenie. Wygrzebalam z szuflady.
Położyłam się na moim łóżku z Nia, cyc w jape. Śpi. Odlozylam! Śpi!
Spała cała noc bez otulacza 2.5 3 i 2h od 5 do 6 już ciężko a od 6 że mną w łóżku wzielabym wcześniej ale młody też że mną spał
Bez otulacza!!! Tralalala!!! Fakt czasem 2x musiałam odkładać więc pobudki po 30-50 min ale się jaram na maxa!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Strasznie się boję nocy bez otulacza :O

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:49   #1766
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny, u was też taka fatalna pogoda? W Białym szaro, buro i ponuro! Dziś dziękuję niebiosom, że dziecko mam w takim wieku, że jeszcze samo mi nie ucieknie nigdzie i do tego ma dość spokojne usposobienie bo w sumie leżymy w łóżku cały czas jak na razie. Jestem senna jakbym nic nie spała, a spałam całkiem sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas szaro ale 20 stopni więc tak super orzeźwiająco w porównaniu z wczorajsza parowaaa

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
2, porównywałam z Dada i niby takie same a jednak wydają mi się większeU nas wreszcie chłodniej! Jak dla mnie może i lać cały tydzień, byle nie było gorąco

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

No gdzie otwartą paczkę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Strasznie się boję nocy bez otulacza :O

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Jak wiesz ja też się bałam a tu proszę. Nastawialam się na walkę i trudy a ta spała niczym w otulaczu

Ja sprzedałam. Miałam 2 otwarte paczki 2 w. Które Pucka już nie wchodziła. Z 66 brakowało max 6 w każdej paczce. Sprzedałam za cenę 1 paczki
Można też oddać za 2paczki chusteczek nawilzanuch. Idą takie rzeczy jak. Masz ponad pół paczki to lajt co masz się męczyć. Mi to co dostałam wystarczyło na zakup 1 paczki ktoree używam i luz

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:51   #1767
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Mój jest rocznik '90, kończy 29 lat Hahaha, to nie tylko ja jestem złą żoną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to z kolei w moim wieku xD no baaa. Nie powinnaś mieć żadnych wyrzutów sumienia. Ja nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:54   #1768
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam hele... W 1h 3pobudki i tryb ssanie... Moja frustracja ponad niebo.
Myślę dobra. Odlozw Cię bez otulacza to sobie te ręce będziesz ssala... Ale jak odłożyć jak się nie da... 3 proby i nic. Przypomniałam sobie jak Butterfly pisała że Rożek amprtyzuje odlozenie. Wygrzebalam z szuflady.
Położyłam się na moim łóżku z Nia, cyc w jape. Śpi. Odlozylam! Śpi!
Spała cała noc bez otulacza 2.5 3 i 2h od 5 do 6 już ciężko a od 6 że mną w łóżku wzielabym wcześniej ale młody też że mną spał
Bez otulacza!!! Tralalala!!! Fakt czasem 2x musiałam odkładać więc pobudki po 30-50 min ale się jaram na maxa!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Brawo dla Heli!! No i super że się udało! A powiedz, jak kaszel? Pomógł coś antybiotyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 07:57   #1769
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry ☺

My też jeszcze w łóżku. Mały je cyca, ale chyba już nie zaśnie.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:02   #1770
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Obstawiam, że ma coś z głową. Może szuka usprawiedliwienia dla siebie i Tobie próbuje wmówić, że nue wychodzi Ci kp, bo ona sama nie karmila

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
O tym samym pomyślałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.