Mamusie październik 2020 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-15, 12:39   #1741
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez AnnieSmith Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja dzis szoku doznałam,jak weszłam u lekarza na wage. JESTEM 4kg do przodu,a to dopiero wedlug om 11+5.
Ciagle mam mdlosci i lepiej mi jak coś zjem wiec praktycznie jem na okrągło,brzuch juz mam jak w 5 miesiącu,jak to zastopować? Nie chce przytyć 30kg,bo do smierci tego nie zrzuce z moim słomianym zapale do ćwiczeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie 4 kg to nie jest tak wiele. Biorąc pod uwagę, że mamy bardzo ograniczoną aktywność fizyczną przez tego wirusa. Ja ostatnio mam tak samo, że przez mdłości wolę jeść, bo wtedy znikają. Ja podzieliłam wszystkie posiłki na pół. Jem częściej ale mniej. Brzuch mi też już wybiło i to właśnie przez to podjadanie i brak ruchu, a należę do dziewczyn z prawidłową wagą. Póki co miałam 2,5kg na minusie. Ciekawe ile dzisiaj zobaczę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 13:01   #1742
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja w pierwszych tygodniach trochę schudłam. Teraz waga stoi w miejscu ale ja mam ogólnie za dużo kilogramów W poprzedniej ciąży przytyłam około 19 kg i niestety trochę mi zostało. A brzuch ciążowy miałam już przed ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 13:16   #1743
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Dla mnie karmienie było ciążką próbą, mega mnie bolało, mała źle chwytała, żadna z doradców laktacyjnych nie umiała mi pomóc. Karmiłam mieszanie tyle ile się dało i około 4 msc przeszłam już na samo mm. Teraz się okropnie boję właśnie KP, ale napewno będę próbować. Może jak trochę bardziej na spokojnie do tego podejdę to się uda, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 13:17   #1744
AnnieSmith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszych tygodniach trochę schudłam. Teraz waga stoi w miejscu ale ja mam ogólnie za dużo kilogramów W poprzedniej ciąży przytyłam około 19 kg i niestety trochę mi zostało. A brzuch ciążowy miałam już przed ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dawniej jadlam dużo sałatek,a teraz mnie odrzuca od rucoli, szpinaku i jem duzo chleba,mimo ze pełnoziarnisty,to jednak mnie zaraz wywala po chlebie,a teraz jem go 2-3 razy dziennie. Czasem mnie tak ssie w żołądku ze i o 4rano muszę zjesc kromke z masłem.
Chyba te 12kg co chciałam przytyć w ciąży bede musiała pomnożyć razy dwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnieSmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 13:23   #1745
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
ja się cieszę, że postanowiłam rzucić jeszcze przed rozpoczęciem starań dzięki temu w ogóle mnie nie ciągnie i nie mam z tym problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo, teraz nawet jak mijam kogoś kto pali to mnie odrzuca i od razu mdłości się nasilają :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Oj tak. Karmienie może być bardzo trudne. Żałuję, że nikt wcześniej mnie nie uprzedził. Myślałam że to takie naturalne, proste. Ile łez wylałam, ile krwi popłynęło to moje. Miałam trzy razy zapalenie. Pierwsze gorączka prawie 39 stopni. Każde przystawienie to wycie do księżyca dosłownie.. Wylądowałam u lekarza. Chciała dać antybiotyk ale jedyny który mogłabym wziąć, byłam na niego uczulona. Więc zostało przystawianie jak najczęściej, okłady z kapusty, zbijanie gorączki. Po tym już mleka mialam mniej.Dostala butle gdy miała dwa tyg. W życiu nie zapomnę tego, jak dorwała się do tego mleka i wypiła pół butelki. Taka była glodna.. Walczyłam dalej. W nocy wstawalam co dwie godz i przesiadywałam z laktatorem żeby rozbujac laktacje.Pozniej jako tako się unormowało. Kolejne zapalenie i kolejne. Ból już mniejszy.Wiedziałam jak reagować. Ostatecznie udało mi się karmić pół roku. Ostatnie dwa miesiące mieszanie. Może udałoby się dłużej.Przyszedl taki dzień, że corka po prostu odmówiła piersi. Próbowałam kilka razy i nic a była glodna. Wtedy stwierdzilam dosc. I poczułam mega ulgę... Wiecie niby są dane, że mleko matki takie zdrowe i w ogóle. Ale moja ma 2,5 r i gorączkę miała raz, niedawno. Do tej pory chora była dwa razy, ma bardzo silny organizm mimo że tak krótko karmiłam.Teraz nie mam żadnych oczekiwan.Uda się karmić to fajnie, nie to nie. Tym razem walczyć wbrew sobie nie będę. Co do porodu. Jestem jedyna kobieta w mojej dużej rodzinie, która rodziła naturalnie. Wszyscy się pukali w głowę dlaczego nie chce sobie załatwić cc. A ja nie chciałam. Stwierdzilam, że jeśli będzie trzeba to po prostu zrobią i zdaje się na los.Nie żałuję. Mimo dosyć ciężkiego porodu wstałam po dwóch godz i normalnie zajmowałam się córka. Podchodzę do tego tak, że świadomie na cc bym się nie zdecydowala. Trochę nie rozumiem kobiet które chcą na życzenie. Bo się boja porodu naturalnego. Ale czego się boją, skoro nie wiedzą jak to wygląda, jaki to ból? Ja teraz mogę powiedzieć że się boję bo wiem co mnie czeka. Ale tolerancyjna jestem. Chce ktoś cc niech ma. Chcę ktoś sn niech ma. Nie chcę karmić piersią to nie. Najważniejsze nie robić niczego wbrew sobie. Początki macierzyństwa to burza hormonów, niezrozumiałych myśli. Po co sobie jeszcze dokładać wyrzutów sumienia czy zmuszać się do czegoś.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

A i jeszcze jedno. Karmienie butelka ma jeden minus-kasa. Nam szło na miesiąc ok 350 zł 🤣
Juka u nas tak samo z tych chorowaniem, córka na mm a gorączkę miała może z 2 razy, a poza tym okaz zdrowia a tak nam wszyscy wmawiali ze bez KP będzie co jesień chora :/ no zależy to od wielu czynników a nie tylko od rodzaju karmienia..

Ale cieszę się że dziewczyny macie takie poglądy na to wszystko i że możemy normalnie o tym podyskutować
Dobrze że rsczej nikt u nas nie będzie lakto terrorystką zwracającą wszystkie na jedyną słuszną droge

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 13:27   #1746
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Xenka❤️

Wydobyciny..taaa.Ja omijam generalnie fora ciążowe czy mamusiowe.Kobiety skaczą sobie do gardel.I nie zapomnę jak któraś napisała że poród to mistyczne przeżycie i ta która ma cc tego nie doświadczy. Taaa.. Albo że karmienie jakie piękne. Nie chcę oceniać, może ktoś lubi być smoczkiem. Ja nie znam żadnej matki, która lubiłaby KP.kazda robiła to po prostu dla dziecka i tyle. Matka dużo potrafi poświęcić dla dziecka, taka prawda. Ale niech nie wciska kitu ze robi to z przyjemnością. Ja kocham moje dziecko nad życie. Ale nie poświecam się jej w stu procentach. Odkąd się urodziła, w soboty gdy mąż w domu robiłam sobie wychodne. Nic szczególnego, chodziłam na długi spacer, po sklepach. Sama. To był taki czas dla mnie na przewietrzenie głowy i odpoczynek od dziecka. Tak odpoczynek. I też spotkałam się z krytyka. Jak to odpoczynek? Od własnego dziecka? No wyrodna matka. Mam wywalone na takie komentarze.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 13:38   #1747
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez juka

I nie zapomnę jak któraś napisała że poród to mistyczne przeżycie i ta która ma cc tego nie doświadczy. Taaa.. Albo że karmienie jakie piękne. Nie chcę oceniać, może ktoś lubi być smoczkiem. Ja nie znam żadnej matki, która lubiłaby KP.kazda robiła to po prostu dla dziecka i tyle. Matka dużo potrafi poświęcić dla dziecka, taka prawda. Ale niech nie wciska kitu ze robi to z przyjemnością.
Taaa, A ciąża to stan błogosławiony, a wymioty i nudności to czysta przyjemność

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość

Ale cieszę się że dziewczyny macie takie poglądy na to wszystko i że możemy normalnie o tym podyskutować
Dobrze że rsczej nikt u nas nie będzie lakto terrorystką zwracającą wszystkie na jedyną słuszną droge

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się bardzo cieszę, myślałam nawet, że się nie odezwę na ten temat

Cytat:
Napisane przez AnnieSmith Pokaż wiadomość
Ja dawniej jadlam dużo sałatek,a teraz mnie odrzuca od rucoli, szpinaku i jem duzo chleba,mimo ze pełnoziarnisty,to jednak mnie zaraz wywala po chlebie,a teraz jem go 2-3 razy dziennie. Czasem mnie tak ssie w żołądku ze i o 4rano muszę zjesc kromke z masłem.
Ja mam to samo, wcześniej jadłam głównie sałatki i w ogóle mięso i ryby, a jak węglowodany to tylko pełnoziarnisty makaron itp, a teraz jem białe buły, a na sałatę ledwo patrzę. Jedynie to mnie zapycha i nie jest mi niedobrze A taka byłam wcześniej dumna, że się super zdrowo odżywiam! Ja też jem ciągle, a ruchu prawie zero. Liczę, że w końcu nas wypuszczą i będzie można iść na basen czy spacer i wtedy będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 13:39   #1748
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie październik 2020

Kochane, ja to dopiero jestem wyrodna matka! Niestety musiałam bardzo szybko wrócić do pracy. Synek nie miał jeszcze dobrze pół roku skończone i zostawał z tatą sam na sam, 5 dni w tygodniu 🤪🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 14:10   #1749
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Też się bardzo cieszę że tu się takie normalne dziewczyny trafiły Super można się o coś zapytać i nikt Cię nie osądzi i nie da tylko jedynej słusznej rady której jak się nie przyjmie to jest się głupim. Dzięki dziewczyny!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 14:29   #1750
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja w pierwszej ciąży też miałam takie podejście, że karmienie piersią jest obrzydliwe. Gdyby mi ktoś powiedział że będę walczyć jak lwica o każdą krople mleka, to bym nie uwierzyła. Wiecie hormony po ciąży robią swoje. Nagle to co Cię obrzydzalo i to czego nie rozumiałas staje się dla Ciebie najważniejsze. Ale też nie popieram reżimu że trzeba koniecznie karmić piersią, matka ma się przede wszystkim dobrze czuć psychicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 15:46   #1751
Hania134
Raczkowanie
 
Avatar Hania134
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 233
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
Kochane, ja to dopiero jestem wyrodna matka! Niestety musiałam bardzo szybko wrócić do pracy. Synek nie miał jeszcze dobrze pół roku skończone i zostawał z tatą sam na sam, 5 dni w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O nie! Jak moglas?!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hania134 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 15:58   #1752
AnnieSmith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
Kochane, ja to dopiero jestem wyrodna matka! Niestety musiałam bardzo szybko wrócić do pracy. Synek nie miał jeszcze dobrze pół roku skończone i zostawał z tatą sam na sam, 5 dni w tygodniu 🤪🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojciec z dzieckiem?!
Oj dziewczyny niepojęte rzeczy tu mozna przeczytać. Ja jestem za równouprawnieniem rodziców,nie zamierzam mojego wyręczać ze zmienianiem pieuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnieSmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 16:24   #1753
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez AnnieSmith Pokaż wiadomość
Ojciec z dzieckiem?!
Oj dziewczyny niepojęte rzeczy tu mozna przeczytać. Ja jestem za równouprawnieniem rodziców,nie zamierzam mojego wyręczać ze zmienianiem pieuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja sie łapie za głowę jak ktoś mówi "mąż mi pomaga w domu, pomaga przy dzieciach " (albo co gorsza "nie pomaga")

mój w domu zrobi wszystko, nawet czasami to, czego ja nie robię w ogóle (np. szycie, mycie okien) i nie robi z tego wielkiego halo 🤪 owszem, doceniam go na każdym kroku itp, ale on robi to samo ze mną. mamy jakiś tam "przydział" obowiązków Ale nigdy by mi do głowy nie przyszło proszenie się go o przewiniecie dziecka taki sam obowiązek jak i mój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 16:57   #1754
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Kanarkowa jakie obecnie masz tętno malucha na detektorze? Dalej powyżej 160?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 17:00   #1755
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Kanarkowa jakie obecnie masz tętno malucha na detektorze? Dalej powyżej 160?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W okolicy, czasami 170 czasami 155. Ale też to biorę z dużym przymrużeniem oka, bo wątpię, że tak skacze a to tylko aplikacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 17:16   #1756
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie październik 2020

U mnie pasowałoby stwierdzenie, że to ja pomagam mężowi w prowadzeniu domu 🤪 Częściej on sprząta i gotuję niż ja
Jestem po badaniach, jezuuu jak się stresowałam. Ale wychodzi na to, że jest wszystko ok. Dzidzia ma 6 cm, wszystkie narządy widoczne. Niby dziewczynka ale jeszcze nie biorę sobie tego do serca Za tydzień dostanę wyniki z krwi. Ufff, ale mi lżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 17:18   #1757
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
U mnie pasowałoby stwierdzenie, że to ja pomagam mężowi w prowadzeniu domu 🤪 Częściej on sprząta i gotuję niż ja
Jestem po badaniach, jezuuu jak się stresowałam. Ale wychodzi na to, że jest wszystko ok. Dzidzia ma 6 cm, wszystkie narządy widoczne. Niby dziewczynka ale jeszcze nie biorę sobie tego do serca Za tydzień dostanę wyniki z krwi. Ufff, ale mi lżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 17:28   #1758
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
U mnie pasowałoby stwierdzenie, że to ja pomagam mężowi w prowadzeniu domu 🤪 Częściej on sprząta i gotuję niż ja
Jestem po badaniach, jezuuu jak się stresowałam. Ale wychodzi na to, że jest wszystko ok. Dzidzia ma 6 cm, wszystkie narządy widoczne. Niby dziewczynka ale jeszcze nie biorę sobie tego do serca Za tydzień dostanę wyniki z krwi. Ufff, ale mi lżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 17:40   #1759
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Dziewczyny strasznie sie ciesze jak czytam, ze nie bedzie tu lakto i sn terroru
Ja osobiscie raczej będę miec cc, mialam w przeszlosci problemy neurologiczne i tendencje do omdlen gdy tylko mnie cos zaboli, moj prog bolu to jakis zart 😳 panicznie boje sie sn i nie wyobrazam sobie urodzic naturalnie. Po prostu sama mysl mnie przeraza i robi mi sie slabo 😌takze cc
Co do karmienia piersia na pewno spróbuję, zobaczymy jak pójdzie. Jesli będę czuć sie z tym dobrze to ok ale jesli cos bedzie tak albo beda problemy z laktacja to nie zamierzam sie meczyc. Moja siostra się meczyla, napatrzyłam sie na walke o kazda kropelke mleka. To nie dla mnie

Dziewczyny dawajcie znac jak tam prenatalne ? Chyba wg moich obliczen powinny wszystkie byc po mniej wiecej w coagh najblizszego poltora tygodnia ♥️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 17:45   #1760
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

tak w ogóle to od kilku dni coraz częściej czuję wiercipiętkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 17:57   #1761
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Nancy super 🙂

Mój mąż też robi wszystko w domu. Gdy w pierwszej ciazy leżałam plackiem, nie kiwnelam palcem. Przychodzil z pracy, sprzątał i gotował żebym miala co jesc następnego dnia, robił zakupy. Rano gdy wstawał do pracy robił mi śniadanie i zostawiał na stole. Potem gdy mała się urodziła mieliśmy zasadę która jest do dziś. To on zajmuje się nią, spędza z nią czas wieczorami. Ja moge odpocząć albo zrobić coś czego przy niej nie mogłam. Do niego należy kąpiel i on układa ja do snu. Dużo pracuje, ponad rok był w domu tylko w weekendy.Ja miałam wszystko na głowie, same od poniedziałku do piątku bez pomocy od nikogo. Sam mówi że jemu ciągle jej mało. A ona wiecznie łaknie jego uwagi bo po prostu mało go było w jej życiu. Typowa córeczka tatusia. Tak nam pasuje wszystkim. Teraz bawią się w berka a ja mogę poleżeć 😉
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 18:15   #1762
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie październik 2020

A u mnie tętno oscyluje wokół 150 teraz, wcześniej było 160, tak czy siak w którymś tygodniu zmniejsza się tętno i to jest normalne

Mi zmienili godzinę wizyty jutro - zamiast na 15 to idę na 9:45 - zobaczę wcześniej moją kruszynę <3 ciekawe o ile urosła od poprzedniego razu i czy coś tam jej nie wyskoczyło między nóżkami
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 18:34   #1763
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
W okolicy, czasami 170 czasami 155. Ale też to biorę z dużym przymrużeniem oka, bo wątpię, że tak skacze a to tylko aplikacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
U mnie pasowałoby stwierdzenie, że to ja pomagam mężowi w prowadzeniu domu 🤪 Częściej on sprząta i gotuję niż ja
Jestem po badaniach, jezuuu jak się stresowałam. Ale wychodzi na to, że jest wszystko ok. Dzidzia ma 6 cm, wszystkie narządy widoczne. Niby dziewczynka ale jeszcze nie biorę sobie tego do serca Za tydzień dostanę wyniki z krwi. Ufff, ale mi lżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 18:36   #1764
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja już po wizycie. Podobno dzidziuś duży 185g i mimo, że om 15+3 to z usg dzisiejszego wychodzi 16+1 zaczynam się bać dziewczyny, bo mąż się urodził z wagą 5,8kg! i teściowa rodziła naturalnie niestety nie wiem ile ma cm bo na zdj nie ma napisane, a ja później zapomniałam spytać.. Byłam zajęta płcią, bo niestety nie współpracował i nie dało rady podejrzeć trudno.. Muszę wytrzymać kolejny miesiąc. Najważniejsze, że serce pięknie bije i rozwija się prawidłowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 18:42   #1765
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie. Podobno dzidziuś duży 185g i mimo, że om 15+3 to z usg dzisiejszego wychodzi 16+1 zaczynam się bać dziewczyny, bo mąż się urodził z wagą 5,8kg! i teściowa rodziła naturalnie niestety nie wiem ile ma cm bo na zdj nie ma napisane, a ja później zapomniałam spytać.. Byłam zajęta płcią, bo niestety nie współpracował i nie dało rady podejrzeć trudno.. Muszę wytrzymać kolejny miesiąc. Najważniejsze, że serce pięknie bije i rozwija się prawidłowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o matko, no to wagę miał zacną
super, że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 18:47   #1766
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie. Podobno dzidziuś duży 185g i mimo, że om 15+3 to z usg dzisiejszego wychodzi 16+1 zaczynam się bać dziewczyny, bo mąż się urodził z wagą 5,8kg! i teściowa rodziła naturalnie niestety nie wiem ile ma cm bo na zdj nie ma napisane, a ja później zapomniałam spytać.. Byłam zajęta płcią, bo niestety nie współpracował i nie dało rady podejrzeć trudno.. Muszę wytrzymać kolejny miesiąc. Najważniejsze, że serce pięknie bije i rozwija się prawidłowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wszystko ok
A termin jaki u Ciebie zostaje? Czy coś się przesunęło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 18:50   #1767
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Świetnie, że takie dobre wieści! To jak mój brat z tą wagą - 5700 też urodzony naturalnie. Dobrze, że teraz jednak raczej nie pozwalają takich wielkich rodzić sn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 19:02   #1768
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020

Xenka ale juz duzy dzidziuś

A ja mam ogromna ochote na kukułki mam całe opakowanie i tylko mnie kusi a nie zjem bo w skladIr jeat spirytus a wiem że jakbym zaczęła sie nimi zajadac to cała paczka na raz by poszła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 19:18   #1769
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Super że wszystko ok
A termin jaki u Ciebie zostaje? Czy coś się przesunęło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z prenatalnych miesiąc temu wyszło mi 02.10 a miałam 05.10.
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Świetnie, że takie dobre wieści! To jak mój brat z tą wagą - 5700 też urodzony naturalnie. Dobrze, że teraz jednak raczej nie pozwalają takich wielkich rodzić sn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś kobiety były biedne z tymi porodami, a nawet dokładnie nie wiedziały ile dziecko ma kg. Teraz z lekarzem się troszkę pośmiałam z takich przypadków, ale dodał, że jak coś to nie będzie mnie zmuszał do naturalnego przy takiej wadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 19:24   #1770
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Xenka wow ale waga😁Dobrze ze wszystko ok. Ja oficjalnie skończyłam pierwszy trymestr.Mam nadzieje ze kolejne dwa minął tak samo szybko 🤣
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 11:22:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.